عجایب هفتگانه دنیا


عجایب هفتگانه دنیاعجایب هفتگانه دنیا
مجسمه مسیح ع در برزیل

عجایب هفتگانه دنیا
لینک تصویر


دیوار چین که به گفته برخی مورخین کار دست ذوالقرنین ع هست که یک پیامبر بوده
عجایب هفتگانه دنیا

لینک تصویر

مسجد تاج محل در هند
عجایب هفتگانه دنیا

لینک تصویر

اهرام ثلاثه در مصر
عجایب هفتگانه دنیا
لینک تصویر


بنایی در مکزیک
عجایب هفتگانه دنیا

لینک تصویر

بنایی دیگر در کشور
عجایب هفتگانه دنیا

لینک تصویر

ایتالیا و عهد باستان

عجایب هفتگانه دنیا

لینک تصویر

منبع کامل و توضیحات بزبان انگلیسیآدولف هيتلر....ابليس يا قديس ؟

1:

اینا که همه شون جزو عجایب 7گانه نبودن!


رقـــص یهــود در هــولــوکــاســت ایــرانیــان

2:

یه جورایی منم با مریم موافقم ،

همین طور چیزی که توجه من رو جلب کرده اینه که نوشته شده " دیوار چین که توسط ذوالقرنین احداث شده " !!

تا جایی که من اطلاع دارم این دیوار عظیم که قسمتهایی از اون در حال ویرانی هست ، طی دوره ها و امپراطوریهای مختلف ساخته شده ( چون اصلا امکان ساخت یه چنین عجایبی در یک دوره امپراطوری وجود نداشته ) .


فرضیه فضانوردان باستانی باطل است - مقدمه
شروع ساخت این دژ بزرگ به اولین امپراطوِر چین، یعنی کین شین هوانگ بر می‌گرده و پایان اون در وقت حکومت سلسله مینگ انجام پذیرفته .

و اما این فرموده که این دیوار توسط ذوالقرنین احداث شده از نظر من ممکنه که بر گرفته از یه سوء تفاهم تاریخی باشه ! چرا ؟ خوب الان میگم .

ذوالقرنین لقب پادشاه عهد باستانی هست که در قراون بهش اشاره شده ( که خیلی اون رو پیامبر و نشانه خداوند هم میدونن )کسی که به دستور خداوند مامور ایجاد صلح و آزادی در تمامی جهان اون وقت بوده.


فرضیه فضانوردان باستانی باطل است - ویمانا
مفسیرین بزرگ قراون با تفاسیر و نشانه ها و فرموده هایی که در قراون کریم بهش اشاره شده ( از جمله مفسرینی مثل علامه طباطبایی و خیلی از مفسرین دیگه ) متوجه شدن که اون شخص کسی نبوده جز کوروش کبیر ، پادشاه ایران باستان که تقریبا به تمام جهان اون وقت تحت امپراطوریش بوده و الان هم منشور حقوق بشر کوروش تویه مقرر ساوقت ملل نگهداری میشه .


تونل زنی تکنیکی دفاعی به قدمت دو هزار سال+عکس
البته بودن کسانی که این لغب رو به اسکندره مقدونی نسبت میدادن که بعدها چنین نظریه ای رد شد ( چون موارد ذکر شده در قراون با اونها جور در نمیو مده ) و امروزه کاملا این مطلب مشخص شده .


(( و ما او را در زمین قدرت و تمکن بخشیدیم و در علم و هنر از هر چیزی رشته ای به دست او دادیم ، پس پیروی کرد وسیله حق را ... )) کوروش کبیر ( ذوالقرنین ) آیات برگزیده 82 به بعد سوره کهف ، تفسیر المیزان ، علامه طباطبایی .

و اما داستان اینکه دیوار چین به کوروش کبیر ( یعنی همون ذوالقرنین ) نسبت داده میشه واسه خاطر این هست که دیوار چین با بهره گیری از دیواری که کوروش در شمال ایران در سال 544 ق.م برای جلوگیری از تهاجم اقوام شمالی ساخت، ساخته شد ، دیوار گرگان بسیار طولانی تر از دیوار چین و بدون کار اجباری و کشتار ساخته شده.


پس بی مورد نیست که مورخینی این دیوار رو به اشتباه به ذوالقرنین ( کوروش بزرگ ) نسبت داده باشن ( البته من برای اولین بار بود که اینجا خوندم )

شرمنده اگه زیاد شد نوشته ها .


فرضیه فضانوردان باستانی باطل است - اهرام مصر


آشنایی با هرودوت

3:

خوشحالم که دوباره میبینمت.


اتحاد جماهير سوسياليستي شوري


صحبت هاتم متین.


4:

همین طور هم من

ممنونم


74 out of 100 based on 59 user ratings 184 reviews