"سه دوست قدیمی در منزل عابد زاده"


"سه دوست قدیمی در منزل عابد زاده""سه دوست قدیمی در منزل عابد زاده"

شنبه سه تن از همبازیان سابق احمدرضا عابدزاده به اتفاق اعضای خانواده خود به منزل وی رفته و شام را در کنار سنگربان پر افتخار فوتبال ایران بودند.

کریم باقری، علیرضا منصوریان و حمید بابازاده طبق معمول در ابتدا پیش از هر صحبتی همه جویای احوال عابدزاده شدند و او با حرارت، فقط به فرمودن این 2 کلمه بسنده کرد و فرمود: توپ توپم.
عابدزاده همچنان پی گیر تمریناتش هست و در منزل هم حرکات کششی و نرمشی انجام می دهد، در این ضیافت خودمانی تنها بحث ورزشی، دلاوری حسین رضا زاده بود و عابدزاده فراخوان نمود: وقتی رضازاده وزنه ها را بالای سرش برد واقعاً لذت بردم.
عابدزاده از کریم باقری در مورد کتفش سؤال کرد و چهره جدید و کله تراشیده و تیپ علیرضا منصوریان نیز سوژه ای خوب برای احمدرضا بود.صمیمت در اردوی صمیمی‌ها

بابازاده از بهبود حال عابدزاده می گوید:حمید بابازاده دروازه بان سابق هستقلال و مربی دروازه بانان تیم ملی جوانان، که سالهاست با احمدرضا رفاقت دیرینه دارد و ذخیره او در تیم هستقلال بوده، در خصوص میهمانی در منزل عابدزاده به خبر ورزشی فرمود: الحمدالله حال احمد خیلی بهتر شده و تمام اتفاقات ریز و درشت گذشته را حتی بهتر از من یا کریم و منصوریان به یاد می آورد.
وی فرمود: عابدزاده از لحاظ تکلم مشکل ندارد فقط باید کمی مراعات کرده و شمرده صحبت کند.

در پایان بابازاده فرمود: جالب هست بدانید احمدرضا 2-3 روز سپس بازگشت از سوئد برای تجدید دیدار به منزلمان آمد، وقتی او را جلوی درب دیدم شوکه شدم، چون خانه قدیمی مان را عوض کرده و در جایی خانه گرفته ام که کوچه هایش خیلی پیچ در پیچ هست و به راحتی نمی توان اونرا پیدا کرد، اما عابدزاده که چند ماه قبلش فقط یکبار اونجا آمده بود دوباره خیلی راحت منزل مرا پیدا کرد .


نظرات کاربران

56 out of 100 based on 21 user ratings 196 reviews