Just Cause 2


Just Cause 2خوب امروز اومدم تا در مورد این بازیه مهیج صحبت کنیم.

نام بازی : Just Cause 2

ناشر : Eidos Interactive

سازنده : Avalanche Studio's SE

کنسول : PC - Xbox360 - PS3

تاریخ عرضه : عرضه شد.

نوع بازی : Action

نوع موتور به کار گرفته شده در بازی : Avalanche Engine 2خوب حالا اول از همه یکی از بزرگترین بازی های مهیج دنیا را معرفی می کنم و رقیب سرسخت GTA که حتی ازش داشت جلو میزد این بازی مال شرکت Eidos که بازی های زیاد قشنگی هم ازش دیدیم مثل Infernal و...
امروز قصد دارم شماره ی 2 این بازی رو به شما معرفی کنم که تقریبا 3 سال پیش شماره ی 1 اومد و حتمی این بازی خیلی بهتر از ورژن قبل هست و امکانات جدید و بهتری هم به آن اضافه شده است.
در متن زیر اشاره ای به این بازی می کنیم و یادآوری ای از قسمت قبلیه این بازی که بسیار پرطرفدار بود." به یاد دارید بازیه Justcause ؟ ما این بازی رو دوست داریم به خاطر سبک زیبای این بازی وهمچنین شخصیت حرفه ای او یعنی Rico Rodriguez.


Eidos برای ما آزاد گزاشته بود گشتن و پرسه زدن رو. زمانی که ما می پریدیم می توانستیم نسیم خنک هوا را حس کنیم .

از هواپیما در فاصله ی 5000 پایی به پایین پریدیم آنجا منطقه ی استوایی San Esperito بود.


اکنون مامورCIA Black Ops یعنی Rico Rodriguez برگشته و اینبار در Justcause 2


چندین سال از آن موقع می گزرد و ریکو در آمریکای جنوبی مشغول خوش گزرانی و تعطیلات بود ولی شریک قدیمیه او Marida Kane به ریکو زنگ میزند.

او می گوید که در پیدا کردن و کشتن دوست و مربیش Tom Sheldon کمکش کند و همچنین می گوید که به صورت مخفی به جزیره ی Palau مستقر در مجمع الجزایر Malay در جنوب شرقیه آسیا برود و او را بکشد.

Justcause 2 قول یک داستان ساده ی روز را داده بود اگرچه سازنده ی این بازی Avalanche Studio's قصد داشت دنباله ی داستان قبل را پی گیرد اما چنین اتفاقی نیفتاد و داستان جدیدی برای این بازی اراعه شد .
نسخه ی اول بازی پر از حرکات زیبا و خشونت و تیراندازی بود و شروع خوبی رو برای سازنده ی آن درست کرده بود همچنین مانند نسخه ی 1 ریکو باید ماموریتی که به او داده شده است را به خوبی انجام دهد و به دنبال فرد مورد نظر برود و او را به قتل برساند اما به همین سادگی ها نیست و حتمی با مشکلات زیادی روبه رو خواهد شد...

مشخص است که Avalanche تلاش می کند تا این نسخه از بازی بهتر از قبل شود و آن طور که او گفته است تمرکز خودش را به جنگیدن ها و صحنه های اکشن بازی گزاشته است تا صحنه های زیبایی را درست کند تا در خاطره ی بازی کننده بماند.
مهارت های اساسیه نیکو در بازی افزایش یافته و خیلی سودمندتر از قبل شده یعنی می توان با دست بازتری به استقبال دشمنان رفت و آنها را کشت و حتی حرکات او در بازی به طرز چشم گیری زیاد شده است.

اسلحه ها و انواع آن

در این قسمت از بازی اسلحه ها و لوازم جنگی زیادتر و متنوع تر از قبل شده است و نیکو سلاح های زیادی می تواند در اختیار بگیرد.
در کنار ناو ها و کشتی ها ی جنگی می توانید از موشک انداز های لیزری (!) برای نابودیه هواپیماها و هلکوپتر های دشمن استفاده کنید.
در Justcause 2 امکانات جدیدی برای نابودیه دشمنان اضافه شده است از جمله اسلحه ای به نام نارنجک انداز ( grenid luncher ) و همینطور امکان استفاده از اسلحه های کوچک در ماشین ( مثل GTA IV ) و همچنین استفاده از C4 و کنترل آن از دور و ... که همه و همه از امکانات فوق العاده ی این بازی سخن می گوید.
همچنین شما توانیایی تیراندازی با چتر نجات را هم دارید که می توان از آن استفاده ی بهینه ای برد.
در این بازی حدود 2000 نوع اسلخه و ماشین و اتوموبیل و هلکوپتر و ... وجود دارد که همه در دسترس شما برنامه دارد و شما می توانید از آنها استفاده ی خوب بکونید.

دشمنان بسیار قوی تر از قبل شده اند و نابود کردن آن ها کار آسانی نیست و اگر شما را ببینند به توپ می بندند .
Avalanche یک سیستم حرفه ای را در این بازی برنامه داده که هوش مصنوعیه این بازی را فوق العاده کرده است و حریف حرکات شما را می خواند و به این راحتی ها نمی توانید به آنها صدمه بزنید .
در این بازی تدبیری نوین استفاده شده است به طوری که دشمنان می توانند سوار وسایل نقلیه شدهو حتی با یکدیگر متحد و گروهی تشکیل می دهند تا بتوانند شما را نابود کنند.
همچنین ارگانیزم گارد های امنیتی به طور قابل توجهی در این بازی بالا رفته و بهبود یافته است.!!
حتی اگر آن ها کم بیاورند به نیرو های تقویتی زنگ می زنند و آن ها یا با چتر نجات از هلکوپتر به پایین می پرند یا هم با هلکوپتر به شما تیراندازی می کنند.!!!!

حریف هایتان در بازیه Justcause 2 بسیار قوی تر شده اند و Avalanche همچنین موتور جنگیدن حریف را در این بازی افزایش داده است.!

اتوموبیل و وسایل نقلیه

Avalanche اطلاعاتی در باره ی وسایل نقلیه در این بازی فاش کرده است که شمال جت های بزرگ نیز می شود.
سیستم اتوموبیل ها نیز بسیار پیشرفت کرده از کنترل ماشین ها گرفته تا شرایط آب و هوایی ماشین ها.
هدایت ماشین ها در شرایط مختلف آب و هوایی تاثیر دارد!!
مثلا در هوای بارانی ممکن است ماین با سرعت زیاد لیز بخورد و بچرخد همینطور کنترل ماشین بسیار زیبا و واقعی شده است و راحت می توان احساس کرد که در یک اتوموبیل واقعی نشته اید.
در منطقه ی Panau آب و هوا بسیار متنوع و متفاوت است مانند قله های برفی و باتلاق ها و مرداب ها همچنین بیابان ها و جنگل های بارانی که به طور زیبایی کار شده است و یکی از مهمترین ویژگی این بازی است.


اتوموبیل ها هم در هر آب و هوایی متنوع اند و شما باید در هر آب و هوایی با اتوموبیل مخصوص خودش حرکت کنید مقلا در جنگل ها و کوه ها باید از جیب ها و ماشین های از این دسته استفاده کنید که این بازی با تنوع اتوموبیل چنین امکانی را به شما می دهد.!!!!


امکانات جالب بازی
البته Justcause 2 بدون حرکات و شیرین کاری های ریکو نیست و Avalanche امکانات جدیدی برای فن ها و حرکات ریکو در روی ماشین ها گزاشته که مطمئنن به درد می خورند.
ریکو یک چنگک جدید دارد (!) که همیشه همراه او هست و می توان از آن برای بالا رفتن از کوه ها و خانه ها و... استفاده کرد !!!!
قابل ملاحظه است که از آن برای درست کردن حرکات زیبا و قشنگ استفاده کرد این به آن معنی است که می توان از آن برای حرکات سریع رو ی زمین استفاده کرد !!!!!!!!!!
یا از آن برای قفل کردن خود به ساختمان ها و یا بالا رفتن از آن ها استفاده کرد مانند مرد عنکبوتی.!!!!!
حتی امکان آن وجود دارد که آن را به شي وصل کرد و آن را به طرف خود بکشد!!!

از آن می توان در چتر نجات هم استفاده کرد و در هوا می توان به وسیله ی آن به کو ها و ... وصل شد!!!!
و این امکان وجود دارد که از آن برای ترکیب حرکت ها استفاده کرد از جمله پرت کردن سنگ (به وسیله ی قلاب سنگ ) !!!!
به وسیله ی چتر نجات می توانید در هوا بچرخید و در عین حال دشمنان خود را که مانند گروهی هستند که تشنه به خون اند ! حمله کنید.

در Justcause 2 شما می توانید با اتوموبیل خود حرکاتی انجام دهید و روی ماشین رفته و در همان زمان با اسلحه های سنگین تیراندازی کنید همینطور می توان با استفاده از اسلحه های کوچک از درون ماشین تیراندازی کرد و اگر دشمن سوار ماشین بود می توانید با ترکاندن لاستیک ماشینش او را چب کنید البته این مورد ممکنه برای خودتان هم پیش بیاید!!!!

در پایان ...

همه ی این امکانات برای ماموریت های بازی ساخته شده است و Avalanche گفته است کمتر جایی از جزیره پیدا می کنید که فضای خالی داشته باشد و استفاده ای از آن نشود این به این منظور است که ما موریت های این بازی در تمام نقاط جزیره ی Panau پخش شده است و شما با انجام هر ماموریت منطقه ی جدیدی را مشاهده می کنید و تمام این ها برای پیدا کردن فردی است که باید او را بکشید پس همین حالا آماده ی نبرد با دشمنان شوید و مطمئن باشید بازی ای بسیار زیبا و قشنگ در انتظار شماست.... "خوب این یک Preview از بازی است که سایت
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
که من برای شما معنی کرده ام ممکنه کمی زیادی یا کمی کسری یا کمی اشتباه وجود داشته باشد اما به خوبی کار شده است و اگر کم و کسری داشت به بزرگیه خودتان ببخشید.


4 خبر از این بازی :
1 - Avalanche چیز هایی در باره ی یک Mobile Home ( خانه ی متحرک ! ) گفته است که هنوز اطلاعات زیادی در مورد آن ندارم.

2 - Avalanche گفته است که در این بازی سیستمی به کار رفته است که با آن می توان حدف را روی اعضای بدن دشمن تنظیم کرد !!!!!

3 - در این بازی برف پاک کن هم برای ماشین ها وجود دارد !

4 - با استفاده از چنگک می توان خود را به وسیله ی نقلیه ای وصل کرد.

این خبر ها ممکن است تکذیب شود اما تا الان که بوده است.

به دلیل بزرگ بودن سایز عکس ها لینک دادم:

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید


کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید


لطفا با همکاری ما را یاری کنید
Still Life 2

1:Transformers: Revenge of the Fallen

2:

BoxShot بازی برای کنسول ها »

Xbox 360PlayStation 3Dragon Ball Raging Blast

3:تاپیک اختصاصی Chicken Invaders

4:

به آخرین اطلاعاتی که Game Spot در مورد این بازی داده هست توجه کنید.
ترجمه توسط خودم :

" Justcause 2 با تکنولوژی حرفه ای و گیج نماينده اش نسلی جدید در تکنولوژی بازی ها ایجاد کرده هست.
برای ثابت کردن سطح بالای مشخصات بازی باید اون را تجربه کنید.
فقط Justcause 2 هست که سبک جدیدی از بازی های اکشن را در هوا , زمین و زیر آب , به علاوه چند قابلیت دیگر , وقت واقعی حرکت اتوموبیل ها و چنگک زیبای اون که به بازیکن اجازه می دهد چنگک را به هر جا که بخواهد در فاصله ی 200 فیت پرتاب کند.
تمام ماموریت ها زیبا کار شده اند و توانایی ها و حرکات ریکو اصل بازی می باشد.
حال می گوییم که بهترین آزادی در اکشن به فروش می رسد

مشخصات

* چند قابلیت برای حرکت اتوموبیل ها : هر اتوموبیلی چندین قابلیت در درون و بیرون خود هنگام حرکت دارند که چشم اندازی زیبا دارد, پریدن بین چندین بخش از یک اتوموبیل کوچک یا پریدن به سوی اتوموبیل های دیگر از امکانات مهم این بازی هست!!!


* هوا , زمین , آب و زیر آب : justcause 2 آزاد گزاشته هر جایی را در بالاترین ارتفاع و پایین ترین ارتفاع بین جنگل ها , کوه های برفی , کویر ها و بیابان ها , شهر ها و بقیه , همه در 600 مایل مربع برای گردش و خراب کردن هست.

* بازی ای تقریبا بی انتها و نامحدود : از ماموریت های عمیق و سنگین گرفته تا شغل های کوچک , گردش آزاد , بازیکن را به دنبال خود می کشد و کاری می کند که بازیکن مسیر اصلیه بازی را طی کند

* گرفتن هرچیزی در فاصله ی 200 فیت به وسیله ی چنگک شامل دشمنان , ماشین ها , ساختمان ها و زمین.
همینطور نجات دادن خود با چتر نجات مخصوص ریکو.

* اسلحه های فراوان : اسلحه های یک دستی و دودستی , موشک انداز ها ( Rocket Luncher ) , نارنجک انداز ها ( grinede luncher ) , مواد منفجره و وسایل نقلیه ای که روی اون اسلحه سوار شده هست همه از اسلحه های این بازی هستند.


ATI
"

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید


FIFA Manager 10

5:Final Fantasy XIV

6:

فکر کنم Ariak این تاپیکو قبلا زده بود.اما بازم ممنون.


کمک در بازی قتل در قطار سریع السیر شرق

7:

چه تاريخ انتشار عجيبي داره !!!

8:

با اینکه بازی یه تاپیک داشت ولی اطلاعات این تاپیک دوم به حدی پربار و خوب تهیه شده بود که لازم شد این تاپیک به عنوان تاپیک اصلی شناخته بشه و ادغامی هم انجام نشد...

این طور تصمیمی رو هم قبلا برای تاپیک Left 4 Dead گرفته شده بود و اولین بار نبود.

ممنون 779!

9:


10:


خوب من قبلا توی تاپیک نظرات و پیشنهاد ها فرموده بودم و فرمودن اشکال نداره وگرنه من خیلی به این موضوع حساسم و 2 صفحه ی اولم این تاپیک وجود نداشت.


تشکر از همکاران.


چه تاريخ انتشار عجيبي داره !!!
اصلاح شد :

TBA 2009 Q2 - JUNE

یعنی هنوز تاریخ انتشار اصلی نیومده ولی نیمه ی اول امسال و ماه june میاد

11:


12:

اینم یک خبر دیگر :

IGN یک لیست داغ از 20 بازیه مهیج امسال تهیه کرده هست که درون اون Justcause 2 هم هست :

" Justcause یکی از بهترین بازی های open - world هست ( مانند GTA , به بازی هایی که درون اون آزادیه عمل باشد open - world می گویند ) که مایل به مایل این بازی از جنگل ها و فضا های طبیعی پراکنده بود.


تنها مشکلی که این بازی داشت خالی بودن و بی هستفاده بودن بیش از اندازه ی زمین و تکراری بودن ماموریت هایش بود.


با این حال بازی پیچ و خم های زیبا و مهیجی داشت و همین باعث شد که یک امتیاز برای این بازی به شمار بیاید و حرف های بزرگی برای فرمودن داشته باشد.


حال در نسخه ی 2 بازی با بودن وسایلی مانند چنگک و نامحدود بودن چتر های نجات این امکان را به این بازی می دهد که بتوان بین تمام زمین , دریا و همواپیما ها با بهترین روش جاسوسی کرد.


Eidos پر ادعا می تواند با اضافه کردن امکانات دیگر به این بازی , این بازی را یکی از بهترین بازی های امسال کند.

"
منبع :
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
خوب دیگه از این واضح تر نمیشه احتمالا این بازی یکی از نامزد های بهترین بازیه امسال خواهد بود.
چند وقت دیگه گقته های سایت Wikipedia هم در مورد این بازی و Game play می گزارم فعلا می رم هستراحت خدا حافظ .

13:


14:

واقا گرافیکش خوب کار شده
فک کنم رقیب خوبی برای gta باشه
واقا اطلاعات کاملی بود ممنون 779
فقط چند تا اسکرین از رانندگی هم بزارید بهتره

15:


فعلا که به هر جایی میرم جز این 10 تا اسکرین شات دیگه ای نیومده.
رقیب GTA بوده وهست مگه یادت نیست وقتی اومد همه فرمودن gta 6 اومده!!!!!!!!!!
ممنون.


16:

امیدوارم مثل( far cry 2 (failed cry 2 نباشه !!!!

17:


نخیر به هیچ عنوان!!!
اصلا سبک بازی اونطوری نیست واین سوم شخص.
این بازی را فقط باید با GTA مقایسه کرد چون واقعا هم سطح اونه اینو بخونین بفهمین که چه هوش مصنوعی ای داره.
این مطلب از Wikipedia برداشته شده و توسط خودم معنی شده هست.
این نوشته در باره ی Gmaeplay بازی صحبت می کند و تقریبا تمام اطلاعاتش جدید هست :

" چندین امکانات و اصلاحات جدید توسط طراح این بازی یعنی Peter Johanson به بازی اضافه شده هست.
تمام هوش مصنوعیه بازی از سر گرفته شده و هیچ کدام مال قبل یا حتی قسمتی از قبل نیستند.
این بازی از یک سیستم جدید برای هوش مصنوعی هستفاده می کند که در اون هر کدام از دشمنان برای نابودیه شما از انواع و اقسام روش ها هستفاده می نمايند مثلا دشمنان از محیط و اشیای اطراف خود به نفع خودشان کمک می گیرند ( مانند GTA , به قول معروف از اطرافشان Cover می گیرند که البته فکر کنم خود ریکو هم بتونه کاور بگیره ولی از جایی نخوندم ) و در همان مکان به شما تیراندازی می نمايند.
سیستم قفل نماينده ی هدف هم نیز به این بازی اضافه شده هست و به شما کمک می کند تا بتوانید سریع تر به سوی دشمن هدف گیری کنید و اگر هدف را به سر دشمن بیاورید می توانید به راحتی او را بکشید.
همچنین می توانید هدف را روی عضو های بدن دشمنانتان تنظیم کنید بنابراین می توانید دشمن را به headshot کنید یا با تیر زدن به زانوی او , او را نقش بر زمین کنید.
Justcause 2 همچنین یک سیستم قوی توافقی برای دشمنان برنامه داده هست ( یعنی اینکه اگه به دشمن صدمه ای بزنید محتاط تر می شود !!!! ) مثلا وقتی که یک ماموریت را از دست می دهید ( به دلایل مختلفی که معمولا مردن هست! ) اون منطقه شلوغ تر از قبل می شود و سخت تر از همیشه می توان به اون نفوذ کرد چون رئیس اون جا امنیتش را شدید تر از قبل و به سختی از اونجا محافظت می کند "

خوب من که واقعا از این هوش مصنوعیه آخریه تعجب کردم.

معلوم می شود که این بازی چه سیتمی داره و چه امکاناتی در اون به کار رفته هست.
حتمی هم برای کامپیوتر سیستم بالایی می خواهد.

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

18:


19:

خوب داشتم مصاحبه ی Peter Johnson رو گوش میدادم و می نوشتم که به چند نکته اشاره می کرد :

" طی مساحبه ای به Peter Johnson سازنده ی این بازی او فرموده هست که ما در این بازی قابلیت مولتی پلیر اضافه نکرده ایم!!!!!!!!!!!!!
ولی تمام تلاشمون بر اینکه که بهترین Single Player رو از بازی اراعه دهیم تا بتواند جای خالیه مولتی پلیر رو پر کنه.
به فرموده ی او اینقدر تفریحات مختلف در بازی وجود دارد که شما اصلا خسته نمی شوید و می توانید ماموریت های مختلفی را اجرا کنید!!!!
همچنین همچنين گفت که در این بازی تمامیه جنگل ها و کوه ها و ...

کلا در محیطی به اندازه ی 6200 کیلومتر مربع هست و همینطور در تمام این بازی حدود 1000 تا ماموریت پیدا می شود که شما را اصلا خسته نمی کند.
او همینطور به تنوع انجام دادن ماموریت ها اشاره کرد و فرمود : در این بازی از راه های متنوعی می توان ماموریت های خود را انجام داد.
مثلا در یک قلعه شما می توانید از روی زمین وارد شوید یا از طریق کوهستان یا هم از طریق چتر نجات.
در تمامی ماموریت های بازی چه در هنگام فرار چه در هنگام رسیدن به مکان مورد نظر راه های بسیار زیادی وجود دارد "
اگه بیشتر چیزی فهمیدم بازم می نویسم.
منبع رو هم در صفحه ی اول نوشتم.( همون مصاحبه )

20:


21:

من که با شماره قبل این بازی حال نکردم
وقتی میجنگیدی معلوم نبود این ادما از کجا میان بیرون
چیز جالبتر این بود که ماموریت تمام شده بود و مقداری از نیروهای دشمن باقی مونده بود و نیروهای خودی کاری به اونا نداشتن و دشمنان هم کاری به اونا نداشتن و فقط بند کرده بودن به من...
در کل نمیشه این بازی رو با gta مقایسه کرد...مخصوصا gta IV که شاهکار بود

22:

اشتباه نکن!!!!
این بازی زمین تا آسمون با نسخه ی 1 فرق داره!!!!!!!!!!!!!!!!!
و مطمئن باش که رقیب جدیه GTA هستش .
همونطور که سازنده ی بازی فرموده که این قسمت خیلی متفاوت هست با قسمت اول.
لطفا پیش نمایش رو بخون بعد ببین چیه!!!!!
شماره یک موفقیتی نداشت اما این شماره همین پست قبل فرمودم Peter Johnson تمام تمرکزش رو برای بازیه تک نفره گزاشته و حتمی بازیه خوبی در میاد شک نکن عکس ها رو هم ببین.

23:

نسخه ی یکش اصلا فیزیک داشت ؟؟؟ با آخرین سرعت میکوبیدم به درخت بدون هیچ صدایی هیچی نمیشد و فقط میستاد انگار نه انگار که خوردم به درخت ! حالا امیدوارم این یکی خوب بشه

24:


25:

درسته تازه باید یه 100000000000 تیری به طرف کسی می انداختی تا بمیرد

26:

بابا چند بار بگم این نسخه اصلا 100% از اول درست شده یکم اون صفحه ی اول رو بخونین حالا باز بگین نسخه ی 1 اینطوریه میگم این نسخه کالا عوض شده با اون نسخه !!!!
خیلی چیز ها عوض شده که مهمترینش هوش مصنوعیه!!

27:

خوب Interview این بازی حدود 12 روز پیش اومده که من الان یادم اومد!!!!
در این اینترویو با Odd Ahlgren داستان نویس بازی مصاحبه می نمايند البته من تا آخرش ندیدم.


دلیلشم اینکه هرچی توی Gametrailers گشتم چیزی نبود!!!!!!!!
شما می تونید از اینجا نگاه کنید :

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
منبع اصلیش اینجایه :

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

28:

اسكرين شات هاي جديد از بازي‌ ( 30 March ) :


کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

29:


30:


Slide Show

كيفيت SD:

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
كيفيت HD:

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

31:


32:


روزی دیگر در Just Cause 2

نگاهی به ماموریت های بازی دیوانه نماينده ی Avalanche

همه ی Just Cause 2 گرفته شده از اکشن بلند پروازه در اول بازی و پیشرفت صحنه های نفس گیر اون در ادامه ی این بازی هست.

این باعث میشود که Just Cause 2 یکی از بهترین شوتر های امید بخش و موفق در مقابل رقبای خود باشد.
ماموریت های این بازی اون قدر پر هیجان هست که می تواند یک تجربه ی باور نکردنی برای ما باشد و باید ببینیم که زندگیه ریکو تا چه حد دووم این همه واقعه و اتفاقات بازی را دارد.
اجازه دهید به طور خلاصه بیان کنم: Rico Rodriguez تلاش میکند تا از ماموریت های خسته نماينده ی خود فرار کند.

اما وقتی که در حال برگشت هست می فهمد که دوست قدیمی و مربی او , Tom Sheldon باید مخفیانه کشته شود.Rico به زودی توانست بفهمد که او در Madness واقع در Panau , یک جزیره که در جنوب شرقی آسیا برنامه دارد.نگاه کنید چجوری اون مرد در هوا پرتاب شده هست.

خارق العاده هست.


زیبایی Just Cause 2 به همان صحنه های باورنکردنی اون هست.
یکی از توانایی های بازیکن سفر کردن او از طریق چتر نجات در جزیره ی غول پیکر Panau هست.
آره , درسته , در هر وقت , Rico میتواند چتر نجاتش را باز کند و سراسر زمین پرواز کند.

سپس اون Rico می تواند در صخره های آب های آزاد یا روی سقف خونه ها خارج شود.
چنگک قلابی شکل ریکو همیشه روی دستان اوست.

از اون چنگک فقط می توان خارج از حالت مبارزه ( Combat ) هستفاده کرد همچنین می تواند اون را در چتر نجات هم هستفاده کند.

میزان آزادی هایی که شما در هستفاده از چنگک دارید , شفرمود انگیز هست !!!!!
وقتی که شما به ماموریت های خود می رسید , مطمئنا Avalanche Studios صحنه های گوناگونی را درست کرده هست , اکشن خارق العاده ی ماموریت های بازی , با قلاب ریکو از اول تا آخر اون ماموریت صحنه های فوق العاده ای ایجاد میکند.
ریکو می تواند چنگک خود را در جنگ های خود ترکیب کرده و از اون هستفاده کند.

می توانید از فاصله ی دور سربازان را کنار تخته سنگ ها بکشید یا یک جای بسته و سپس اون ها را به یک تیر چراغ برق می بندید و چنانچه دوست داشتید یک تیر توی مغزش خالی می کنید !!!!!!!!!!
هنگامیکه درگیری ها و مبارزات شدید تر شد و شما نیاز به یک وسیله ی نقلیه داشتید , می توانید هلکوپتر را با سبک مخصوص ریکو بگیرید و سپس وارد اون شوید!!!
پس از اون راننده ی هلکوپتر را می کشید و او را از اون جا به هوا پرت می کنید!!Rico Rodriguez هر روز در گیر کار هست!


یک ماموریت شفرمود انگیز که باید به یک فرودگاه حمله کنید , و وقتی که یک جت در حال بلند شدن هست می پرید و اون را می گیرید و سپس خلبان اون را میکشید! این واقعا غیر ممکن هست!!!!!!
ریکو با جت از میان جزیره پرواز می کند , و سپس باید دانشمندی را که ربوده شده که اسمش Tan هست را پیدا کنید.
و اون گاه از اون جا فاصله بگیرید تا این ماموریت تمام شود ( که البته باید در بین راه تانک های گاز زیادی رو به وسیله ی Rocket Launcher منفجر کنید ) ریکو به زودی سپس تعقیب کردن رباینده و مشکلات فراوان اون ها را کشته و Tan را نجات می دهد! آره , این ها همه در واقعیت امکان پذیرند!!!!

نگاه کنید!!!!
این تازه یکی از ماموریت های اصلی این بازی بود , بیشتر از 50 ماموریت و 100 نوع وسیله ی نقلیه در این بازی وجود دارد!!!
می توانید امتحان کنید اما متاسفانه باید تا Q3 2009 استقامت داشته باشید!!!

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

33:


34:

یادمه توی gta sanandreas هم یه ماموریت بود شبیه همین که باید خودمونو به یه هواپیما که در حال پرواز بود می رسوندیم.ولی مطمئنا توی just cause2 جالبتره چون اونجا باید با موتور خودمونو می رسوندیم.توی این بازی باید ترکیبی عمل کنیم.احتمالا.مثلا با هستفاده از ماشین جلو بریم و بعد در یک موقعيت مناسب بیایم روی سقف ماشین و با هستفاده از چنگک جت رو بگیریم.حتی ممکنه جالبتر باشه.ولی از همه چی بگذریم توی jusy cause باید قبل از بازی چند دقیقه ای وایمیسادیم و طبیعت زیبای اطراف رو نگاهمی کردیم.که مطمئنا توی نسخه ی دوم خیلی بهتر شده
با تشکر از همه ی دوستان عزیز

35:

امیدوارم این بازی یک بازی sandbox خوب بشه سپس بازیهای ضعیف saintrow 2 و wheelman همه نگاهها به این بازی هست
(البته به هستثنا مافیا)

36:HD

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
SD

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

37:


38:

حتما تریلر بالا رو دانلود کنین.گیم پلی رو هم نشون می ده.بازی خیلی باحال شده.تاریخ انتشارش هم 2010 فراخوان شده.


39:

New Screen Shots : ( از راست به چپ )

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید


کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
خوب اینطور که از تاریخ ( 2 ژوئن ) معلومه این ماله E3 هست! ( البته من ندیدم )
خودمونیما گرافیک بازی خیلی خوب شده

40:


41:

بازیه چقدر تخیلی بیده ! مثل Bionic Commando میمونه ! ولی Gameplay سریع و جالبی داره !

42:

اره یخورده زییادی اکشن هست انگار تخیلی بید!!!!
یعنی بنظرم اصلا نمیشه با داستان جی تی ای یا مافیا2 (البته مافیا ربطی نداره) مقایسش کرد ....

ایوی داستانش معنا دار بود و یه
سبک باحال و واقعی تر بود و ادم میتونست خودش رو اونجا حس کنه ولی تو این اصلا اون حس بهت دست نمیده......
بنظرم عمرا تو فروش بتونه مثل ایوی باشه و بنظرم باز از ایوی خیلی عقب تره!!!!!!!!!!!!!

43:

من کلا تا اسم این بازی میاد حالم بهم میخوره.

این دیگه چه بازی مضخرفیه؟ نسخه اولش که اشغالترین بازی عمرم بود.
تو این سبک فقط 2بازی Grand Theft Auto و Mafia شاهکاری برای خودشون هستند و بقیه بازیها تو این سبک یه جورایی یه تقلید از این 2بازی محسوب میشه

44:

سلام

ممنون به خاطر این تاپیک خوب و پر بار...من خودم از طرفدارای سرسخت این بازیم..هنوز نسخه 1 رو روی سیستم بازی

میکنم....تویه وقت خودش خارق العاده بود.....بدون شک هیچ بازی طبیعت رو از ارتفاع زیاد از سطح زمین رو به این زیبایی نشون نداد.

گرافیک آب عالی بود....امیدوارم که این نسخه هم هستیل نسخه 1 رو حفظ کنه.

ممنون

45:

سلام

ببخشید این بازی اومده یا قراره بیاد؟تاریخ اومدنش رو میدونید؟

خیلی ممنون

46:

صفحه ی اول رو نگاه کنید لطفا!
بازی در Q3 2009 عرضه می شه!
خیلی وقته تاخیر خرده!

47:

بازی سال 2010 می یاد.


48:

779

49:

ها؟ چرا اینقدر طول میدن سریعتر پارت پارت بدن دیگه
--
یکش که خیلی خوفناک بود سال پیش تابستون بود که بازی کردم کلی حال داد بهم واقعا توپ بود

50:

دوستان امروز داشتم تریللر ها رو میدیدم و مطلب براش جمع میکردم چند نکته منو مشغول کرد:
1:گیم پلی فوق العاده ای داره و کمتر از ایوی که هیچ در بعضی مواقع از ایوی هم بهتر می شد !!!
2:گرافیک واقعا عالی کار شده و باز هم با ایوی قابل مقایسه هست و میتونید ببنید از اون کمتر نیست !!! مدل اب به خوبی شبیه سازی شده نور پردازی واقعا عالی هستند و پرتو های نور بسیار واقعی هستند ًً!!! سایه ها هم اگه دقت کنید عالی کار شده !!!
3:اما فزیک بازی من نمیدونم موتو بازی چی هست ولی انفجارات واقعا عالی هستند و تمام جزئیات به خوبی مشخص هست و روشون کار شده !!!
داستان بازیم جالب هست اما نکته هوش مصنوعی هست که شرکت فرموده خیلی روش کار شده !!!
دیگه کسی حرفی داره ؟
کجای این بازی بیخوده من خودم زود قضاوت کرده بودم !!!!!!!!!!!

51:

عجب بازی شده ها ...
اول فرمودن 2008 بعد شد 2009 حالا همن که میگن 2010 ..


52:

ولی یه چیزی من اخر نفهمیدم این بازی اصلا جز بهترین بازی ها تو لیست سایت ها بود ؟؟؟؟؟ یعنی من فقط تو ای جی ان هسترالیا
دیدم جای دیگه ای نبود !!!!!
و اینکه کسانی که تریلر ها رو دیدن من تو این موضوع اصلا دقت نکردم اصلا سیستم پناه گیری داره اگه اره چه جوریاست چون تو این
بازی خیلی نکته مهمیه !!
خیلی ممنونم میشم بهم بگید.


53:

خوب اولا که موتر بازی ماله خوده شرکته Avalanche هست و Avalanche Engine 2 نام داره! ( صفحه ی اول رو نگاه کنید همه چیز نوشته ).
دوما من خیلی وقته که دارم میگم این بازی واقعا میتونه رقیب جدی ای برای GTA IV باشه ! اون وقت که من تاپیک رو زدم همین نوشته هایی که نوشتم واقعا جالب بود برام و شما هم میتونید ببینید! مخصوصا اون چنگکی که به بازی اضافه شده گیم پلی رو مطمئنم دگرگون میکنه!
من یک جورایی به این بازی اعتماد کردم که یک بازیه فوق العاده در میاد چون هیچ بازیه دیگه ای نیست که اینجوری باشه! ( Open World همراه با چنین گرافیکی و محیط هایه متنوع و همینطور ماموریت هایه گوناگون و بهتر از همه گیم پلی فوق العاده ! )
انشالله امسال جزو 10 بازیه خوب از سبک Action در میاد!

54:

خیلی ممنون بله واقعا بازی خوبی هست !!
گرافیک و فیزیک و گیم پلی از ایوی که کمتر نیست از نظر فیزیک و گیم پلی از ایوی هم بهتره
البته خوب این بازی رو یه چیزی تمرکز داره ایوی رو یه چیزه دیگه
من تو یکی از تریلر ها دیدم جنگ تن به تن هم هست که عالیه !!!
فقط یه نکته ا ی!!! من موندم این سیستم پناهگیری داره اگه داره چه جوریه مثلا اون هستیل خاص رو برای پنهان شدن میتونه پشت
دیوار انجام بده ؟؟؟؟ این مهمه
هوش مصنوعیم خدا کنه به حرفش عمل کنه و توپ ترش کنه چون نسخه 1 فقط مشکل هوش مصنوعی داشت همین !!!

55:

من هم با اريان جون موافقم نسخه ي يك مشكل هوش مصنوعي داشت راستي ممنون از اريان جون

56:


57:

یکش عالی بود فقط نمیدونم چرا تو دریاش ماهی نداشت یا مثلا نفش بند نمی یومد.ولی طبیعت خیره نماينده ای داشت.
مثل این که دومین نسخه این بازی پیشرفت زیادی داشته.فکر کنم تو یه چیزایی از آیوی جلو بزنه فیزیک .

هوش مصنوعی خفنی داره.


58:

بله همونطور هست الان از نصف بچه ها بپرسی میگن نسخه 1 بازی بدرد نمیخوره ولی نمیدونن که 2 اون به طور کلی فرق کرده
و متفاوت جه از لحاظ هوش مصنوعی و فیزیک و گرافیک و .....


59:

دوستان من اخر نفهمیدم رفت واسه 2010 یا نه سپتامبر امسال مییاد؟
خیلی ممنون

60:

اينقد زود قضاوت نكنيد كه عجله كار شيطونه!كلي بازي بودن كه همه متفق الغير مي فرمودن عجب بازييه اما تا بازي اومد ديديم در حد انتظارات نيست.اما بايد كلي مشكل شماره اول رو حل كنن.مثلا قابليت نشستن وجود نداشت تو شماره اول.


61:

مثل اینکه تاریخ انتشارش افتاده واسه 2010 !
چقدر بازی تاریخ انتشارش عوض شده! اول برنامه بوده که کریسمس 2008 بیاد که افتاد اکتبر 2008 بعدش افتاد برای سال 2009 و الانم افتاده واسه 2010!

62:


63:

خیلی جالبه پس چرا IGN زده Q3 2009 ؟

64:

به همون دلیلی که GameSpot بازیه Hitman 5 رو زده TBA 2009 !

65:

درسته ولی دارن روش کار میکنن به نظرم من اصلا نباید به نسخه 1 اون نگاه کزد چون زمین تا اسمون فرق میکنه حتی من جایی خوندم
خود شرکت فرموده بود به دلیل کمبود وقت نتونستیم روی تنوع مراحل و رفع اباگ ها کار کنیم و مشکلاتی در بازی بود ولی خدارو شکر
در این نسخه جدید کلی روی هوش مصنوعی و گرافیک و فیزیک بازی کار شده و سعی شده مراحل دارای تنوع زییاد و جذابیت باشه
که شما اگه گیم پلی هارو ببینید میتونید این مسایل رو مشاهده کنید حتی روی جزئیات و تنوع مراحل به خوبی کار شده !!!
پس نسخه 1 رو بیخیال شید این تازه شروع کار just cause هست در این سری !!

نه دوستان شما به سایت بازی هم برید با این جمله روبه رو میشید:
comming soon 2010
یعنی هنوزم مشخص نیست چه ماهی و چه روزی از 2010 مییاد این نشون میده که دارن رو بازی کار میکنن!!!

66:


فقط خدا کنه این کارا بی تاثیر نباشه!
اگه اون چیزایی که فرمودن رو عمل نمايند بازی فوق العاده میشه! گرافیکم که خوبه پس دیگه واقعا زیبا میشه!

67:

بله عزیزم در ضمن شما اگه تیلر ها رو ببینی میتونی گرافیک و فیزیک بالای بازی به هنگام انفجارات رو به خوبی ببینی!!!
تنوع مراحل هم که خودشون فرمودند داریم اعمال میکنیم در ضمن این بازی فقط نباید مراحل رو انجام داده بلکه مثل جی تی ای میتونید
از امکانات فوق العاده مثل هواپیما و جت و قایق و ماشین و ...

و ازادی در شهر لذت ببرید !!!
تنها چیزی رو که ما ندیدیم و باید عمل نمايند هوش مصنوعی هست که اونم 100 % انجام میدن چون مطمئنا نمیخواین مثل گادفادر2
گند بزنن به بازی و پیشرفت رو میشه دید اگه به این صورت باشه تازه شروع کار این بازی از این سری هست !!!

68:

ریکو علاوه بر توانایی‌های خودش از امکانات خوبی نیز بهره می‌برد.

در بازی بیش از 100 نوع وسیله نقلیه مختلف وجود خواهند داشت و علاوه بر این بیش از 50 نوع اسلحه در اختیار ریکو خواهد بود.

برای تنوع هم نوعی سیستم BlackMarket به بازی اضافه شده هست که در اون شما می‌توانید انواع معامله‌ها را درباره سلاح و وسیله نقلیه و نیروی پشتیبانی اجرا کنید و علاوه بر اون بیش از 2000 قطعه برای اسلحه و ماشین‌ها برنامه داده شده هست به این صورت که می‌توانید ماشین‌ها و اسلحه را تقویت کنید.

غیر از اون ریکو به وسایل دیگر مانند دوربین‌های مخصوص و اسلحه‌های جالبی دسترسی دارد که از جمله اون‌ها می‌توان به RPG و C4 اشاره کرد که در بازی اول حضور نداشتند.

اما به بحث آزادی و گشت و گذار که می‌رسیم آقای یوهانسون بیان می‌کند که شما آزادید هرکار که دوست داشتید بکنید.

در مقابل شما هیچ محدودیتی وجود ندارد.

شما آزادید که بکشید، آزادید که بگردید، آزادید که بدزدید و آزادید که هر کاری بکنید اما این آزادی انواع خود را دارد که تاکتیک‌های شما تعیین نماينده اون‌ها هستند.

شما می‌توانید تاکتیک‌های مختلف را امتحان کنید اما مطمئنا از تعداد کمی از اون‌ها نتیجه می‌گیرید و باید خلاقیت خود را بکار بیندازید.

برای مثال حمله کردن با هلی کوپتر به یک پایگاه نظامی که با سیستم دفاعی موشکی پشتیبانی می‌شود، کار درستی نیست و به راحتی خود را به کشتن می‌دهید.
..........
واقعا بر خلاف گذشته به این بازی علاقه مند شدم!!!

69:

سلام..بالاخره این بازی 2010 میاد یا 2009؟!

70:

عزیزم 2010 شما میتونی به سایت بازی برید تا ببینید
و بنظرم خیلی روی این بازی تا 2010 کار میشه
اما کسی چیزی از مولتی پلیر بودن اون میدونه؟

71:

گیم پلی بازی همانند گیم پلی نسخه قبل می باشد و به همان ترتیب روان و کارآمد می باشد و شما را برای بهترانجام دادن مراحل بازی بسیار یاری خواهد کرد .

این گیم پلی نسبت به گیم پلی بازی بسیار بهتر شده و تقریبا تمامی نقاط ضعف قبلی را پوشش داده هست و از تمام جهات تقویت شده هست .

کنرل وسایل نقلیه بسیار روان شده هست .
مراحل بازی بسیار زیاد و متنوع هست و مانند دیگر بازی های این سبک دارای ۲ نوع مرحله اصلی و فرعی می باشد .

با انجام دادن مراحل اصلی سیر داستانی بازی به پیش می رود و با انجام دادن مراحل فرعی برای خود پول به دست می آورید .

همچنین فرموده می شود که در بعضی از مراحل دوستانی هم به شما در به پایان رساند این مراحل کمک می نمايند..
خوب تنوع مراحل هم که تایید شد فکر کنم این بازی داره به یه شاهکار در سبک اوپن ورلد تبدیل میشه !!!


72:


73:

دوستان این اینک یکی از تریلر ها هست ممنون میشم ببینید و نظرتون رو دربارش بدید!!!
سپاس
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

74:


75:

اینم یک تریلر دیگه که از همه چی هست رانندگی قایق سواری و محیط بازی و نحوه ی مبارزه و اسلحه ها و ....

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

76:


77:

گرافیک بازی هم به لطف موتور Avalanche 2.0 بسیار عالی طراحی شده هست.

بازی اول مشکلات بسیاری در طراحی اتومبیل‌ها، بخصوص موتورها و کمی مشکل سایه زنی داشت که نه تنها در این نسخه رفع شده هست، بلکه بسیار هم پیشرفت کرده هست.

در عکس‌ها و تریلرهای نمایش داده شده، سایه زنی‌ها به عالی‌ترین شکل ممکن انجام گرفته هست.

علاوه بر ان شکل سایه خیلی دقیق هستند و به طور کلی سایه بسیار حجمی و عالی کار شدند وکه بسیار طبیعی هستند و همچنین تغییر شکل ان ها !!بیشتر مناطق بازی را جنگل‌ها می‌سازند و طراحی جنگل کار بسیار دشوار هست ولی با این حال همونطور که مشاهده میکنید میتونید ببینید که جنگل ها چقدر طبیعی و فوق العاده طراحی شدند .

اما نکته منفی فقط صورت کاراکتر ها هست مخصوصا مال دشمنان که بنظر من باید روش بیشتر کار بشه چون کمی مشکل دار هست !!.

البته تا 2010 احتمال خیلی زییاد این مشکلات رفع خواهند شد!!افکت‌ها بسیار بهتر و عالی‌تر طراحی شده‌اند و یک تحول در زمینه طراحی افکت به شمار می‌آیند.

بخصوص افکتهای انفجار و دود که خیلی زیبا طراحی شده‌اند.

افکت انفجار با نورهای رنگارنگ و زبانه‌های آتش بسیار عالی و طبیعی هستند همچنین هنگامی که به انفجارات نگاه میکنیم واقعا کم کاری نکردند و همچنین پی به فیزیک قوی بازی میبریم که چقدر به خوبی جزئیات متلاشی میشوند و ادم ها بر اثر موج انفجار پرتاب میشوند.

افکت دود هم کاملا 3 بعدی و طبیعی هست و تو معدود بازی هایی میتونیم به این صورت ببینم.

در تمام بازی‌های موجود در حال حاضر(حتی Crysis) افکت دود به شکل یک تکسچر ساده بدون بعد طراحی شده هست اما این افکت در Just Cause 2 به صورت تماما 3 بعدی طراحی شده و کمی هم رنگ آتش به هنگام پرتاب خمپاره به اون اضافه شده هست که اون را بسیار قشنگ‌تر می‌کند.

همچنین این افکت در دود اگزوز ماشین‌ها هم به کار گرفته شده هست !!!!. در کل گرافیک و فیزیک بازی فوق العاده روش کار شده و اصلا با نسخه 1 و خیلی از بازی ها قابل مقایسه نیست تنها مشکل طراحی بیشتر صورت کاراکتر ها هست !!! که امیدوارم تا 2010 مشکل رفع بشه !!
منتظر پست های بعدی باشید .....


78:

ببخشید دوستان گرافیک بازی در حد کدوم بازیه می تونید توضیح بدید
با تشکر

79:

والا گرافیک خودش شامل تکستچر ها یا همون بافت ها و محیط 3 بعدی و سایه زنی ها و نورپردازی و ...

میشه
در این بازی سایه ها و نور پردازی و حالت سه بعدی انفجارات و دود ها فوق العاده هست !!

80:


81:

من کلا تا اسم این بازی میاد حالم بهم میخوره.

این دیگه چه بازی مضخرفیه؟ نسخه اولش که اشغالترین بازی عمرم بود.
تو این سبک فقط 2بازی Grand Theft Auto و Mafia شاهکاری برای خودشون هستند و بقیه بازیها تو این سبک یه جورایی یه تقلید از این 2بازی محسوب میشه

82:

از این بحث ها راه نندازید لطفا.


83:

ببخشید چه بحثهایی؟
هر کاربر حق داره نظر خودش رو درباره هر بازی بیان کنه, دیگران حق ندارن بگند که تو حق نداری نظر بدی یا این بحث رو درباره این بازی نکن و....
بنده فقط نظر شخصیم رو فرمودم شما هم نباید از نظر بنده ایراد بگیرید.
این پست شما کاملا جنجالی هست باعث دعوا بین طرفداران و منتقدان این بازی میشه.
خوش باشید....


84:

ببخشید چه بحثهایی؟
هر کاربر حق داره نظر خودش رو درباره هر بازی بیان کنه, دیگران حق ندارن بگند که تو حق نداری نظر بدی یا این بحث رو درباره این بازی نکن و....
بنده فقط نظر شخصیم رو فرمودم شما هم نباید از نظر بنده ایراد بگیرید.
این پست شما کاملا جنجالی هست باعث دعوا بین طرفداران و منتقدان این بازی میشه.
خوش باشید....


85:

نظر شما محترم هستش دوست عزیز کسی هم حق نداره از نظر شما ایراد بگیره اما یکم لحنتون رو درست کنید خیلی بهتر میشه ! شاید یه سری هم از نسخه ی قبل لذت بردن که همون پست شما باعث ایجاد کل کل و بالا گرفتن بحث مقایسه بازی ها میشه !

86:


87:

تاریخ انتشار بازی به طور دقیق مشخص نشده ؟

88:


89:

سلام.
ببخشید قصدم کل کل یا بهم ریختن تاپیک نبود فقط نظرم رو فرمودم.
حق با شماست, یه مقدار توی اون پست تند حرف زدم, البته دیگران هم باید به نظر همدیگر احترام بزارند تا مشکلی پیش نیاد.


90:


2010 روز و ماه مشخص نشده ..................


91:در ضمن دوست من ممکنه نسخه اول این بازی مشکلاتی داشته باشه اونم نسخه اولش ولی اول برو چهار تا مطلبو تریلر و نقد بخون و ببین بعدا بیا احضار نظر کن
در ضمن دوست من اتفاقا این بازی هیچ تقلیدی از اون دوتا بازی نکرده خودت میتونی ببینی که چقدر هم نو اوری داره و اصلا محیط بازی فرق میکنه چه در نسخه 1 چه در نسخه 2 که بیشتر شده این نواوری ها !!!
با تشکر

92:


93:


94:

بازی خوبیه ...

ولی اینکه یه طناب داره و مثل شلاق ازش هستفاده میکنه و آدم هارو از 1 کیلومتری میاره طرف خودش یا میپره روی 4 تا ساختمان اون طرف تر ، خیلی بازی رو غیر واقعی کرده ...

ای کاش حذفش میکردن ....


95:

Justcause 2 Vertical Gameplay

یک تریلر جدید اومده ( برا ADSL دارا ) که شما تویه اون میتونین نحوه ی دزدیدن هلکوپتر یا کار با چنگک رو ببینید!

دیدن تریلر :

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود تریلر HD 198 mg

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SD نداشتش!
چون تریلر جدید بود فکر نمی کنم تویه GT اومده باشه حالا یک دید میزنم!
ویرایش : این هم تریلر GT که گذاشته!

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید


کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

96:


97:

با اين قلابش عجب كارهاي جالبي ميتونه بكنه اين ريكو رودريگز .

يه طرفش رو ميچسبونه به ماشين در حال حركت يه طرف ديگش رو به يه درخت بعد ماشين به زيبايي چپ ميكنه و خيلي كارهاي اينطوري ديگه كه به خلاقيت شما بستگي داره .

گيم پلي بسيار متنوع و عالي هست به نظر من و شديدا به بازي اميدوارم ...


98:

خیلی تریلر باحالی بود!!
مخصوصا اون جاییش که با هلی کوپتر یه کامیون رو میبره رو کوه برفی بعد میپره پایین!!
اونجا محیط بازی بـــد جور منو گرفت

99:

یه تریلر رو دانلود کردم که گرافیک بازی در سطح بالایی برنامه داشت.
این چنگک هم تقلید از بایونیک کماندو هست فقط ایشون یه چتر نجات بستن.: دی
در کل فک کنم می تونه یه سوم شخص با گرافیک و گیم پلی جذاب و دیدنی باشه.


100:

نه البرز جان!
اگه بدونی این بازی از ساله 2008 یا قبله اون تایید شده بود و مهم ترین امکانش هم اون چنگکش بود! این امکان خیلی قدیمیه و خیلی وقته وعدشو دادن! بیونیک کوماندو جدیدا عرضه و دلیل نمیشه که از اون تقلید نمايند!

101:


102:

آره اما شبیه که هست.: دی
اما باید به سازندگان بازی آفرین فرمود یه تریلر قدیمی تر از بازی دیدم
گرافیک بازی افتضاح بود ولی تریلری که امروز دیدم گرافیک خیلی بالایی داشت یه جورایی
پیشرفت گرافیکیش شبیه به اونچارتد هست!

103:

والا یکش که آش دهن سوزی نبود دو اش رو نمی دونم دیگه وایسیم بیاد

104:

اتفاقا من از یکش خیلی خوشم اومد

105:

چی میگی !!!یکش ...بود!

106:


107:


108:

trailer های این بازی فوق العاده وحشتناکه
من gameplay بازی رو هم دیدم
همه چیز عالیه

109:


110:

شبيه به Bionic Commando شده ! اما واقعا گيم پلي رووني داره !

111:


112:

اره نوید جون
ولی فیزیک و گرافیک و مهم تر از اون محیط فوق العاده وسیعی داره
یه شخصه برام یکی از بهترین گرافیک هاییه که دیدم

113:

دیگه چی می خواین ؟ :دي

114:


115:

دقیقا امکانات و وسایل نقلیه فراوانی داره و دوستان باز هم میگم نسخه قبلی بازی رو فراموش بکنید ...

چون یه ذهنیت بدی در نسخه قبل بازی توی ذهن دوستان بوده که فکر مینمايند این نسخه بد میشه اما واقعا نسخه 2 بازی تا الان از زمین تا اسمون فرق داره.
تنها مشکلی که هست اینه که
1: باز باید توی صورت افراد بیشتر کار بشه !!! ...


2: و اون چترش !!! وقتی که چتر رو ول میکنه که فرود بیاد معلوم نیست چتر کجا میره !!! و بدون اینکه چتر جمع بشه باز اون چتر باز میشه ...
امیدوارم این 2 تا موضوع رو رفع بکنن تا موقعه ریلیز و کاری هم بکنن مثل نسخه قبل خدای نکرده باگ های وحشتناک گرافیکی و ..
نداشته باشه که بنظرم همینطور هم خواهد شد ..


116:


117:

رفته اون بالا چیکار ؟! میخواد پنچری هواپیمارو بگیره ؟!!

حالا تاریخ انتشار دقیقش کیه ؟!

118:

TBA 2010 ....


119:


120:

اون شماره قبلش هم بازی عالی بود
اون وقت هم گرافیکش عالی بود

121:

بله اما باگ های گرافیکی خیلی بدی داشت که 100 % تو این نسخه بازی شاهدش نخواهیم بود !!! ...


نکته قوت این بازی گیم پلی پیشرفت گرافیکی و محیط متنوع و گسترده ای هست ...

از دریا و ساحل و شهر و جنگل و جاده و کوهستان و برف و مناطق صحرایی و بیابانی ...

واقعا عالی کار شده !!!

122:

واقعا گرافيكش خيلي خوبه ! گيم پلي هم كه قبلا فرمودم خوبه ! در كل بازيه خوبي ميشه به نظر !

123:

بله و همچنین بسیار سرگرم نماينده و متنوع !
این هم یه اسکرین شات دیگه:


124:


125:


Just Cause 2
---

یک جیپ را با جت به آسمان ببرید و ...

قابلیت بزرگ این عنوان این هست که شما می توانید در مایل به مایل بازی گشت بزنید و آزادی عمل بسیاری را داشته باشید.به فرموده سازندگان 400 مایل مربع مساحت نقشه بازی بازی هست که خصوصیات مناطق آسیای جنوب شرقی در ان به وفور دیده می شود.چشمان شما دایما مناظری زیبا از کوه هایی عظیم که درختانی سرسبز لباسی سبز گونه به تنش کرده اند خواهند دید.خوشبختانه نقش اول بازی تا حدی قدرت های مختلف دارد که شما را سرگرم نگه دارد این توانایی ها در سراسر بازی پخش شده اند و این شمایید که باید اون ها را بیابید.در بازی یک قلاب و چتر نجات برای حمل سریع خود به مناطق مختلاف دارید که روشی جالب و جذاب به چشم می آید.شما می توانید از یک آبشار بزرگ به پایین بپرید واوج لذت سقوط آزاد را درک کنید.شما با به دست آوردن پول می توانید در بازار سیاه سلاح بخرید یا وسیله نقلیه برای خود تهیه کنید و نکته جالب در بین وسایل نقلیه این هست که یک هواپیما با موتور جت هم در میان اونها به چشم می خورد و کار کردن با این جت در نوع خود می تواند جذاب باشد.با پول های خود امکان ارتقای سلاح ها را هم خواهید داشت.شما با تهیه این ابزارها و هستفاده از اون ها قصد دارید با یک دولت ناشناخته در کشوری به نام Panau به جنگ بپردازید.


سرقت هلیکوپتر از لحظات جذاب بازی هست

در طول راه شما با شبه نامیان محلی که اون ها هم مخالف دولت هستند آشنا خواهید شد و با کمک یکدیگر تشکیل یک تیم نظامی را می دهید.آشنایی شما با این گروه باعث می شود تا شما ماموریت های گروه رو انجام بدهید و در قبال اون پول دریافت کنید.یکی از وظایف ریکو(نقش اول بازی)نفوذ به یک پایگاه اطلاعاتی امنیتی دولت هست که یک شاهد توسط مقامات بازداشت شده هست را از چنگال دشمنان رها سازید.در یکی از ماموریت های بازی شما باید به یکی از بزرگ ترین آسمان خراش های کشور بروید که محل کنترل ماهواره های تلویزیون هست و اون ها را از کار بیندازید.برای بالا رفتن از آسمان خراش راه های مختلفی دارید به عنوان مثال می توانید با قلاب بالا بروید یا این که با کمک آسانسوری که در خارج از ساختمان در حال بالا رفتن هست بنشینید تا به بام آسمان خراش برسید.وقتی به بالای ساختمان رسیدید مجبور هستید با تعدادی سرباز عصبانی و بد اخلاق دست و پنجه نرم کنید و یا در صورت لزروم اونها را از بالای برج به پایین بیندازید پس از کشتن سرباز ها ماهواره ها را بمب گذاری کنید و با یک سقوط آزاد و منفجر کردن بمب ها انفجاری زیبا را در پشت سر خود شاهد باشید و با یک فرود خوب و ایمن پایان عملیات را به خود تبریک بگویید.و در پایان باید بگویم که دو عامل می توانند باعث شوند تا بازی خوب از آب در بیاید اول داستان بازی و دوم سیستم مبارزه.حال برای انجام این بازی باید تا اوایل سال آینده میلادی منتظر باشید.126:


127:

خوب تاپیک اومد بالا در اینجا لازم شد یک چیز مهم رو بگم و اون نقشه جزیره به اسم panau میباشد :
این تنها نقشه ای هست که در فروم بازی وجود دارد و بنظر درست میرسد درست باشد اما 2 تا نقطه سفید در نقشه وجود دارد که معلوم نیست چی هست !!!
در نقشه میشود مکان های کوهستانی و برفی و بیابان ها و جنگل ها شهر رو مکانش رو پیدا کرد ...
128:


129:

شماره 3 mini doc هم ریلیز شد که در اون سازندگان اطلاعات خوبی رو درباره بازی بیان مینمايند اگر طرفدار این بازی زیبا هستید حتما ببینیدش ...


اینم از لینک :

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

130:


131:

FREEDOM TRAILER

SD
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
HD
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
واقعا باید فرمود یکی از شاهکارها میشه!!!!!!!!!!!!!!!!111

132:


133:

بسیار بازی خوبی خواهد بود.یکش که خیلی خوب بود.


134:

نسخه یک این بازی خیلی بهم حال داد مخصوصا اون حرکات جالب.بی صبرانه منتظر عرضه این بازی هستم!!!

135:

استودیو Square Enix لندن تاریخ عرضه بازی Just Cause 2 در فروشگاهها را فراخوان نمود بر پايه این خبر این بازی برنامه هست 23 مارس 2010 در آمریکای شمالی و 26 مارس 2010 در اروپا،خاورمیانه و هسترالیا منتشر شود.
بازی Just Cause 2 تحت موتور پایه Avalanche 2.0 که متعلق به کمپانی سازنده بازی (Avalanche) ساخته شده هست.این بازی برای هر سه پلتفرم PC،PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد.

136:

Just Cause 2 اولین نمره ی خودش در Xbox 360 رو از X360 Magazine UK دریافت کرد که با توجه به انتظاراتی که از بازی میرفت کمی برای من عجیب بود!

X360 Magazine UK : 80

اما Games Master UK هم بازی رو نقد کرده و به بازی نمره ی 86 داد که به عنوان اولین نمره ی بازی در PS3 ثبت شد

Games Master UK : 86

_____________________
-------------------------------

Box Shot رسمی بازی

نسخه ی PCسایز بزرگ
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نسخه ی Xbox 360سایز بزرگ
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نسخه ی Play Station 3سایز بزرگ
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
________________________
------------------------------------
آخرین تصاویر بازی :


کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

137:


138:

دمايشان بازي براي پي و كنسول اومده .

سايزش 1.25 گيگه
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

139:


140:

نسخه هستیم دانلود شد ...
دوربین بازی که عالی بود - یعنی حداقل اعصاب خورد کن نبود ! ...

بازی یه شونس می دونی یه چیزی تو مایه های GeOW آره دقیقا مثل همونه ...

کاور گیری وجود نداشت ! با یه سیستم 600 تومنی می تونی تو فول گرافیک با SSAO روی Low تو 720p راحت بازی کنی و مشکلی نداشته باشی ...
خوب رانندگی هم بنوبه خودش جالب بود حداقل واسه اونایی که یکش رو بازی کردن اینم لذت بخش خواهد بود , چون فرمون تقریبا خیلی بهتر شده ...

دمو تو منطقه بیابونیه بازی هست و زیاد نمیشه از حس جنگلشو و دریا و اینها لذت برد ولی موزیک متنش در موقع چرخ زدن تو بیابون ها جالب بود تقریبا واسه هر منطقه چندتایی داشت ...

از نظر FUN هم کلا فانه از بستن آدما به ماشین و بستنشون به یه کپسول انفجاری و پرتاب شدنشون تا ورجه وورجه رو ماشینا و سقوط های آزاد ...

میگه آقایون خانوما کمربنداتونو ببندین و آماده ی یه سرگرمی درست و حسابی بشین ...

تو دمو که داستانی از باشی مشخص نمیشه و خوب cut scene بازیها هم جالب بود دیگه از قبل رندر شده نبود و کاملا real time بود ...

صدا گذاری هم میشه فرمود به نوبه خودش جالب و جذاب بود عمق صدا ها در منطقه ها کوهستانی یا دشت باز یا محیط های پر درخت ...

دیگه ..

دیگه ..

ماشین ها هم تو خاکی و اینها کثیف میشدن تا حدودی ..

کنترل موتور سواری هم قابل قبول بود ...

کلا اذیت نمی شه آدم وقتی بازی می کنی جوری نیست که مثلا کنترلش اونجوری باشه که بخواد حواستو پرت کنه سپس 10 دقیقه تقریبا دکمه های بازی رو یاد میگیری ...

دیگه نمی دونم چیزه خاص دیگه ای یادم نیست اگر دوستان نکته ای خواستن در خدمتم ...


141:


142:

ممنون بازم چیزی میدونی بگو .............

نسبت به جی تی ای 4 فیزیک و رانندگی و ...

چطوره ؟ ...


واسه حمله و ...

تکنیک خاص و فنی نداره مثل جی تی ای ؟ ...

دوست دارم با جی تی ای 4 مقایسه اش بکنی اگه میتونی!
گرچه جی تی ای برای من یه چیز خاص هست همیشه !
ممنونم ...


143:

از نکات مثبت GTA که سعی شده توش خیلی هستفاده بشه ...

ولی خوب حالت داستانیش شاید به پای GTA نرسه ! ولی خوب اون تو شهر بودو این تو محیط بازه باز تنوع خاص خودشو داره ...

تکنیک ؟! لول وقتی بازی کنی می فهمی اینقدر تکنیک تو کشتن آدما وجود داره که نمی دونی چطوری ترفتو سر به نیست کنی همون تریلری که در مورد تکنیکها کشتن هست رو اگه می تونی از GameTrailers بگیر نگا کنین تقریبا رو این قسمت به نظر من از GTA کاملا سرتره ...

ولی خوب یه نکته هم هست !! بازی یه مقدار تخیلی می زنه ولی یه مقدار اونم خدایی دیگه لازمه واسه اینطوری آدم کشی ! مثلا زیاد حرکتهاش شبیه آدمی زاد نیست ..

اشتباه نکن نه اینکه کلا گوریل باشه یعنی یه کارایی می کنی که اصولا آدما نمی تونن بکنن پرش درجاشو ندیدی ..

به نظرم از نظر سرگرمی واسه همه سرگرم نمايندس مثلا من خودم کلا هیچ کدوم از GTA هارو نشستم تا تهش برم از یه جاییش ببعد واسم تکراری شد ولی خوب جاست کاز 1 رو تقریبا تا آخرش رفتم و همه ی ساید میژنهاشم رفتم یه جورایی با محیطش حال کردم همون که یه مقدار بساط سرگرمی هم تو بازی وجود داره و زیاد واقع گرایانه نیست از خسته شدن زود هنگامش جلوگیری می کنه ...

حالا این نسخه که همچین منظره ای توش نداشت ولی خوب قطعا نسخه اصلی با اون جنگلهای نابش و صدا پرنده ها تو جنگل می تونه خیلی جالبتر باشه ...

کلا بازیه حسیه ...

فیزیک و انفجارها هم خوب بودن افکت آتیش هم جالبه تقریبا از این نظر گرافیکی چیزی زیاد کم نداره که بخواد اذیت کنه و اتفاقا بنظرم گرافیکش چشم نواز بود واسه رنگهای شادی که توش هستفاده شده (برخلاف GTA که بخاطر واقع گرایانه بودنش رنگا کدر و تیره هستن نسبتا) ...

کلا با GTA مقایسش نکنی بهتره چون این مدل خودشو داره یعنی المانها GTA خیلی خاص بود و این هم همینطور ..

من اصلا نمی تونم GTA رو با امکانات بازی تصور کنم چون دیگه GTA نمیشه !

144:


145:

دموی نهایی از بازی برای کنسولها در LIVE برای X360 گذاشته شده که قبلا در psn موجود بود مدت این دمو 30 دقیقه میباشد.

چیزی که در این دمو بیش از حد خود نمایی میکنه گرافیکه بسیار زیبا با افکتهای نور چشم نواز همچنین ثابت موندن فرمریت بازی میباشد! اما باز هم گیم پلی خیلی خوب و جذاب نیست!

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

146:


147:


اره حرفت کاملا درسته چیزی که در جی تی ای 4 دیدیم به سمت واقعی گرایی داره حرکت میکنه برخلاف برخی مسایل و ماموریت هایی که توی سان اندریس من دیدم ! ...


اون که 100% جی تی ای 4 اتمسفر خودش رو داره ! از نظر اینکه هر دوشون sandbox بودن خواستم یه مقایسه ای انجام بشه چون در sandbox ها فعلا jc2 GTA MAFIA مطرح هستند ! ...


ممنون ...

148:


149:

بله خوب مشخصا می تونه خیلی خوب نباشه اگر با عناوین خیلی بزرگ مقایسه بشه !
ولی یه بازی روزمره تفریحی خوب می تونه مثل نسخه یکش ..

حداقل مثل خیلی از بازیهای معمولی نیست که سپس 1 2 بار تموم کردن دیگه دلیلی واسه تموم کردنش نباشه ...

نکته جالب نسخه 1 بازی سوار شدن هلی کوپترهای تک نفره بود و پرواز بر روی جنگلها و دشتها و رودخانه ها بود که تقریبا تو هیچ بازیه دیگه ای همچین تجربه ای وجود نداره تو این نسخه هم قطعا اگر اون قابلیتها وجود داشته باشه خیلی جذاب تر از دمو خواهد بود ...
بگذریم چند نکته دیگه :
- تیربارهایی که در بازی به صورت ثابت هستن قابلیت جدا شدن از پایه هم دارند و ریکو می تونه اونارو حمل کنه !(میشه یه چیزی تو مایه های تیربار serious sam که دستش می گرفت و راه میوفتاد )
- فیزیک انفجارها رو بیشتر دقت کردم تقریبا با اینکه من الان کارت انویدیا ندارم که بخواد فیزیک داشته باشه ..

همین فیزیک معمولی بازی هم جالب طراحی شده دقت در خورد شدن اشیا جالبه ...

اگر ماشین های سنگین سوار شی راحت می تونی درختها رو خرد کنی ! تقریبا تو نسخه قبلی فکر کنم نداشت
- 30 دقیقه محدودیت دمو هم بعضی موقع ها میره رو اعصاب ولی خوب کلا مهم نیست
- اچیومنت پاچیومنت و ازین جور ماموریت ها که مثلا چندتا هد شات کردی فلان اسکور رو بهت بده یا مثلا تو 1 دقیقه گذشته چندتا خرابکاری کردی و اینها رو هم نقل میده ...

تقریبا HUD , MAP کاملی داره و خوب گیج هم نمی کنه آدم رو ...تقیب و گریز با پلیس ها و اسکل کردنشون هم فازی میده مخصوصا با امکاناتی که ریکو داره ! حالا باید بازی کنی تا متوجه شی ..
- هه هه , مثلا اگه c4 داشته باشی می تونی تو تعقیب و گریز بپری رو ماشینه پلیسه ,کاربزاریش بعدش هم با یه پرش با هستفاده از چترش حدود 5 متر از زمین فاصله بگیری بعد یهو تریگر C4 رو بزنی و بوم ! یه انفجاره چند ماشینه رو ایجاد کنی ....
- محل هایی هم برای هستانت همونطور که تو تریلرها بود در نظر گرفته شده که تو هر کدومشون بسته به سلیقه ای که خرج میدی می تونی کارهای متفاوتی بکنی ...

از این نظر خوب دسته آدم بازه تو بازی ...
خلاصه بگم بازیه ...

بازی ! نه فیلم نه واقع گرایانه ...

باس همینطوری که هس باهش حال کنی ...


150:


151:

Edge به بازی 7 از 10 داده که جای خوشحالی داره ! چون کلا پایین ترین امتیاز بازی 7 میشه احتمالا !

152:


153:

از اونجایی که پايه ینس کرید زودتر ریلیز شد آیا امکان داره این بازی هم کمی زودتر ریلیز بشه؟

154:

بستگی داره دزده کی باشه ...


155:


156:

کسی میدونه قیمت این دمو چند مایکرو پوینت هست تو لایو ؟ /...


ممنونم[سایر اسکرین شات ها از دموی 30 دقیقه ای در این بازی :


کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

157:


158:

ویرایش : پست تکراری

159:

دوستان آیا کسی می دونه آخرین فرمویر داشبورد رو داشته باشی تا چه مدت بازی جدید بیاد می تونی بازی کنی؟؟؟؟؟؟
یا اینکه چجوری می شه این LT رو که می گید روی کنسول نصب کردند یا نه؟؟؟؟ آخرین بازی ای رو هم که خریدم و با کرک جدید دستگاهم اجرا کرد acII بوده.


160:

سوالتون را اینجا مطرح کنید:

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

161:


162:

شرمنده.انقدر تب باز کرده بودم که اشتباهی اینجا سوالم رو پرسیدم.شرمنده.

دیگه تکرار نمی شه.


163:

بازی کی منتشر میشه؟

164:

بازی March 23, 2010 در آمریکا و March 26 در اروپا منتشر میشه.


165:


166:

یعنی یک هفته دیگه؟؟!

167:

بله
امروز 26 اسفند هست که مصادف با 17 March هست
هفته ی آینده بازی به طور رسمی در آمریکا و 3 روز بعدش در اروپا ریلیز خواهد شد

168:


169:

لینک های این بازی هم برای xbox 360 اومد
تاپیک منتقل بشه بخش بازی

170:

gap

171:

برای  pc  هم هست

172:

بله قراره برای PC هم منتشر بشه!!!

173:

بازی اومده چرا تاپیکش اینجایه
منم فردا برم بگیرم ببینم چجوریه ( اینو و مترو رو )
نمره ها که تا الان یک 9 بوده یک 8 بوده یک 7 بوده

174:

خوب من امروز بازی رو گرفتم.

در کل به نظرم بازی خوبی هست .

گرافیک بازی خیلی خوب کار شده و من نقصی در گرافیک نمیبینم.

گیم پلی هم نسبتا خوبه ولی خوب هیجانش خیلی جالب نیست.

موسیقی ها هم به نظرم هماهنگی با موضوع بازی رو ندارن ولی در کل قابل تحمل هست.


175:


176:

دوستان اینکه این بازی ویندوز XP ساپورت نمی کنه حقیقت داره؟ اگه اینجوری باشه من فعلا نمی تونم بازی کنم تا ببینم کی ویندوز7 رو می ریزم.


177:

بله حقیقت داره
ضمنا اگه کارت Drectx 10 هم نداشته باشید نمیتونید بازی کنید !

178:


179:

من هم ویندوز XP دارم ! ...


البته هنوز تا تاریخ ریلیز مونده بازی 23 مارس منتشر میشه !

180:

من هم ویندوز XP دارم و فعلا باید دور این بازی رو خط بکشم!!!

181:

بهتر نیست جای این فروم رو تغییر بدیم .ای بابا چی کار به ویندوز ملت.

تو روحشون بره .ملت بازی کردین بگید بینیم چجوری هست ارزش تغییر ویندوز رو داره بانه؟

182:

دوستان مثل این كه به dx10 هم نیاز داره!
پس گرافیك ati از 3000 به بعد می خواد
از nvidia هم از 8000 به بعد

183:

سلام
این بازی واسه 360 اومده یا واسه pc هم اومده
من که هز جا گشتم واسه pc ندیدم .


ولی میگن بازیش خیلی قشنگه و مفرح

184:

برای پی سی حدودا تا یه هفته دیگه میاد

185:

سلام دوستان من دمو رو دانلود کردم این پیغام رو میده
مشکل از چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

186:

اینکه داره میگه باید نرم افزار steam رو اپن کنی بعد بازی رو
موقع نصب هیچ چیزی به نام steam نخواست نصب کنه؟

187:

سلام
آخرش این بازی واسه pc کی میاد تاریخ عرضه اش که 23 mar هست پس چرا هنوز خبری ازش نیست

188:

امروز 23 مارچ هست و منتشر باید بشه برای پی سی ! ...

تا بیاد ایران طول میکشه مگه اینکه بخوای دانلود کنی !

189:

چند تا سایتی که بهش نمره دادن ، نمره خوبی بوده .
باید ببینیم واقعا همینطوریه یا نه ؟!

190:

امتیازات فراز و نشیب زیاد داشته.

Mygamer 8.4
Game Informer 9
Edge Magazine UK 7
X360 Magazine UK 8

191:

من برای تعطیلات اومدم رشت و الان اینجا بازی2 Just Cause رو واسه PC دیدم!!!

192:

آره واسه PC هم امروز اومد
لینک دانلود
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

193:


194:

سایت IGN به این بازی امتیاز 8.8 داد:
Presentation:6.5
Graphics:9
Sound:7.5
Gameplay:8.5
Lasting Appeal:9
Overall:8.8

ظاهرا بازی از لحاظ چیزهایی مثل گرافیک و جذابیت و هیجان در سطح خیلی خوبی هست ولی داستان بازی خوب نیستش

لینک نقد و بررسی سایت IGN :
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

195:


196:

دوستان XP دار نگران نباشند اگه گرافیکشون DX 10 رو ساپورت کنه میتونند روی XP هم اجرا نمايند
اینم آموزشش

Install DirectX10 on your XP and play this game! Video Tutorial inside the file.
And here's instruction:


1.

First install DirectX_10_XP
2.

After complete the installation
3.

Then install DirectX_10_Fix_3__XP

4.

Then click on Start Button then click on Run then type dxdiag then hit ENTER key,, then see DirectX Version : DirectX 10.0
5.

Now u have the DirectX10 on XP.


DOWNLOAD [11,6MB]

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
OR
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
OR
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

197:


198:

چقدر خوف بود بازیش!!!کلی حال کردم،به نظر من بهترین بازی تو این 2 ماه میتونه باشه....امکاناتش واقعا تغیر کرده و بهتر شده،تو یکش نمیشد مثلا دو تا چیزو بهم وصل کنی(اونطور که یادم میاد،منظورم اینه که با اون سیمت مثلا یه ماشین رو به یه ماشین دیگه وصل کنی)ولی تو این میشه،خیلی باحاله،من ماشین دشمن رو به درخت وصل کردم طرف چپ کرد نمیدونم میتونه سوار جت هم بشه یا نه،ولی تا حالا یه بار تونستم از یه جت بگیرم(سوارش نشدم،آویزونش شدم)
در کل بازی خیلییی خوفی هست،منتظرم تا برای پی سی بیاد،تو 360 کیف نمیده...


199:


200:

یک مغازه دانلود کرده ولی میگه کرکش مشکل داره و هروقت کرک درستی براش بیاد میزاره واسه فروش.


201:

gap

202:

کرکش که هست
چند نسخه هم هست
حتما حالیش نیست

203:

نیلوفر آبی هست بابا ! اگه نگیم نفر اوله حتما دوم هست توی پخش بازی در مشهد مقدس.

فکر نمیکنم جایی بازی رو از این زودتر بیاره خودش دانلود میکنه و همیشه هم کارش درست بوده و بدون ایراد.


204:

سلام بچه ها منم عاشق این بازیم.
کرک سالمش اومده؟
یعنی میشه بازی کرد؟
کسی تاحالا از شهرستان تهران گرفته؟

205:

این نیلوفر آبی که میگی آدرسش کجاست !؟!؟
من بازی هام رو از ارشاد رایانه می گیرم ....

تو راهنمایی هست جاش ...

امروز میرم ببینم آورده یا نه !!!!
همیشه زود بازی ها رو میاره ..........


206:

من به نیلوفر آبی زنگ زدم،فرمود که درگیر کرکش هست(فرمود ایشاالله تا عصر حله)،به چند جای دیگه هم زنگ زدم،فرمودن که بعدازظهر بازیشو میاریم(با کرک).-حداکثر تا شنبه قول دادن بیاد.
_
والا آدرسشو فکر کنم دور باشه، ما تو کوه سنگی(حکیم نظامی) هستیم،طرف گقت اوووو چقدر دورین
احتمالا تو رضا شهر و اینا باید باشه.
سایتش اینه:
  محتوای مخفی: تبلیغ نباشه:دی 
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

207:

من به نیلوفر آبی زنگ زدم،فرمود که درگیر کرکش هست(فرمود ایشاالله تا عصر حله)،به چند جای دیگه هم زنگ زدم،فرمودن که بعدازظهر بازیشو میاریم(با کرک).-حداکثر تا شنبه قول دادن بیاد.
_
والا آدرسشو فکر کنم دور باشه، ما تو کوه سنگی(حکیم نظامی) هستیم،طرف گقت اوووو چقدر دورین
احتمالا تو رضا شهر و اینا باید باشه.
سایتش اینه:
  محتوای مخفی: تبلیغ نباشه:دی 
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
من که همیشه از همین نیلوفر آبی بازی هامو میگیرم, همیشه درست بوده, چند بار هم توی پیدا کردن کرک کمکش کردم
آدرسش قاسم آباد هست پاشین بیاین شهرک غرب

208:

gap

209:

سلام این نیلوفر آبی که میگی کجاست؟تو مشهد مقدس جای دیگه هنوز نیومده؟تو سعدی؟

210:

خوب gamespot هم بازی رو review کرد و امیتاز عالی 8 رو به بازی داد
شماره اول شده بود 7.2

211:


212:

از شماره ي اولش كه حالم به هم ميخوره

213:


214:

منم همينطور ولي مثل اينكه اين يكي حرف داره واسه فرمودن.
بچه ها بازي چند گيگه من چند تا لينك پيدا كردم و.لي حجمشون خيلي كمه!!!مثلا 4.3 گيگ!

215:

عزیزم 2 dvd هست تو بازار،
اینی که شما دانلود میکنی فشرده شده،یعنی حدود 5 گیگ یا 6 هست.
2-فقط از یک جای معتبر دانلود کن تا 4 گیگ ترافیک رو الکی از دست ندی

216:


217:

بيخيال پس برم بخرم بهتره!!!ممنون از راهنماييت

218:

با سلام خدمت تمام عزیزان سایت من مسئول نیلوفر آبی هستم .

ارائه نماينده جدیدترین و به روز ترین بازی های روز دنیا
آدرس سایت ما : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در ضمن بازی های دارای ضمانت نصب می باشد

219:


220:

سلام جایی تو شهرستان تهران هست که این بازی رو بفروشه؟

221:

خوب منم بازی رو گرفتم و یک 7 ساعتی از صبح بکوب بازی کردم :

نکات خوب :
- محیط فوق العاده زیبا و متنوع ! ( قشنگ ترین محیطی که تو عمرم دیدم ، قسمت اولش که تویه برف بود منو یاده Uncharted 2 انداخت ! جنگلاشم منو یاده اون انداخت! فکر کنم یکم بلور بهتری به کار میبردم شک ندارم که دقیقا شبیه Uncharted 2 میشد )
- حرکات نمایشی فوق العاده ی بازی ( بیشتر با اون چنگکش )
- صداگزاریه فوق العاده ی محیط
- تنوع وسایل نقلیه
- تنوع اسلحه
- محیط فوق العاده گسترده! ( فکر کنم 1000 کیلومتر باشه ! )
- Stuntes هایه بسیار جذاب!
- آب و هوایه متغیر و بسیار زیبا ( مخصوصا برفش )
- فیزیک خوب محیط
- گرافیک محیطیه خوب
- جذابیت فوق العاده ی بازی
- هوش مصنوعی ای تقریبا خوب دشمنان ( من مشکلی ازش ندیدم ، در ضمن Avalanche از سیستم جدید خودش در مورده هوش مصنوعیه بازی هستفاده کرده )


نکات بد :
- سیستم جنگیدن FUN ( خیلی مسخره ی آدم اصلا احساس خطر نمیکنه! از اینور به اونور مثله میمونا )
- نداشتن قابلیت Cover که بر Fun بودن بازی تاثیر میگزاره.
- فیزیک فوق العاده فوق العاده مزخرف وسایل نقلیه ( من با موتور سیکلت زدم به کامیونه کامیونه چپ کرد )
- گرافیک بده وسایل نقلیه!
- هوش مصنوعیه پایینه امت.
- وقتی که باران به زمین میباره انگار زمین خشکه خشکه ( بدترین مشکل از نظره من )
- صداگزاری نچندان خوب کاراکتر ها ( فقط صداگزاریه ریکو تا الان خوب بوده ، یک قسمت هم تازه باگ داشت )
- گرافیک بد چهره ها ( فقط ریکو چهرش از بقیه بهتر بود ، اون یارو زنه اوله بازی خیلی قیافه ی مزخرفی داشت )
- یک مشکل جزئی هم بود که اونم اینکه ماموریت ها رو باید خودت تویه نقشه بگردی پیدا کنی که یکم طول میکشید.
- داستان تا اینجا اصلا سر و ته نداره !
- کنترل بده وسایل نقلیه ( که به Fun بودن بازی کمک میکنه )
- کیفیت مزخرف آب و دریا! ( تعجب میکنم با محیطه به اون خوبی ای که داره واسه چی اینقدر آب هاش مزخرفه )
- نبود وسیله ی نقلیه ی کافی برایه رفت و آمد تا الان! ( بعدا 100% هواپیما و هلکوپتر میتونی بخری اما الان باید 15 دقیقه فقط رانندگی کنی ، ماشالله مپش خیلی بزرگه )
- ماموریت هایه تکراری
و ...

( چیزی یادم اومد مینویسم )

راستی دوستان کسی نمیدونه این چیزایی که میخریم کجا میره؟ ( به خوده ریکو میرسه یا میره به خونش! البته من که تا الان خونه ای ندیدم یک جا هستش ولی اصلا علامت نزده )

در ضمن دوستان بلند ترین قله ی بازی رو فتح کنین Achivement بگیرین ( Top of the World ).


222:


223:

من دارم دانلود میکنم حجمش 4 گیگ هست 70% رفته یعنی هیچ !!!!!!!!!!!!!!!
باید برم بخرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی کامل نیست یا مشکل دیگه ای داره /؟؟؟؟؟؟؟؟؟

224:

فکر کنم درسته
خوب منم بازی رو گرفتم و یک 7 ساعتی از صبح بکوب بازی کردم :

نکات خوب :
- محیط فوق العاده زیبا و متنوع ! ( قشنگ ترین محیطی که تو عمرم دیدم ، قسمت اولش که تویه برف بود منو یاده Uncharted 2 انداخت ! جنگلاشم منو یاده اون انداخت! فکر کنم یکم بلور بهتری به کار میبردم شک ندارم که دقیقا شبیه Uncharted 2 میشد )
- حرکات نمایشی فوق العاده ی بازی ( بیشتر با اون چنگکش )
- صداگزاریه فوق العاده ی محیط
- تنوع وسایل نقلیه
- تنوع اسلحه
- محیط فوق العاده گسترده! ( فکر کنم 1000 کیلومتر باشه ! )
- Stuntes هایه بسیار جذاب!
- آب و هوایه متغیر و بسیار زیبا ( مخصوصا برفش )
- فیزیک خوب محیط
- گرافیک محیطیه خوب
- جذابیت فوق العاده ی بازی
- هوش مصنوعی ای تقریبا خوب دشمنان ( من مشکلی ازش ندیدم ، در ضمن Avalanche از سیستم جدید خودش در مورده هوش مصنوعیه بازی هستفاده کرده )


نکات بد :
- سیستم جنگیدن FUN ( خیلی مسخره ی آدم اصلا احساس خطر نمیکنه! از اینور به اونور مثله میمونا )
- نداشتن قابلیت Cover که بر Fun بودن بازی تاثیر میگزاره.
- فیزیک فوق العاده فوق العاده مزخرف وسایل نقلیه ( من با موتور سیکلت زدم به کامیونه کامیونه چپ کرد )
- گرافیک بده وسایل نقلیه!
- هوش مصنوعیه پایینه امت.
- وقتی که باران به زمین میباره انگار زمین خشکه خشکه ( بدترین مشکل از نظره من )
- صداگزاری نچندان خوب کاراکتر ها ( فقط صداگزاریه ریکو تا الان خوب بوده ، یک قسمت هم تازه باگ داشت )
- گرافیک بد چهره ها ( فقط ریکو چهرش از بقیه بهتر بود ، اون یارو زنه اوله بازی خیلی قیافه ی مزخرفی داشت )
- یک مشکل جزئی هم بود که اونم اینکه ماموریت ها رو باید خودت تویه نقشه بگردی پیدا کنی که یکم طول میکشید.
- داستان تا اینجا اصلا سر و ته نداره !
- کنترل بده وسایل نقلیه ( که به Fun بودن بازی کمک میکنه )
- کیفیت مزخرف آب و دریا! ( تعجب میکنم با محیطه به اون خوبی ای که داره واسه چی اینقدر آب هاش مزخرفه )
- نبود وسیله ی نقلیه ی کافی برایه رفت و آمد تا الان! ( بعدا 100% هواپیما و هلکوپتر میتونی بخری اما الان باید 15 دقیقه فقط رانندگی کنی ، ماشالله مپش خیلی بزرگه )
- ماموریت هایه تکراری
و ...

( چیزی یادم اومد مینویسم )

راستی دوستان کسی نمیدونه این چیزایی که میخریم کجا میره؟ ( به خوده ریکو میرسه یا میره به خونش! البته من که تا الان خونه ای ندیدم یک جا هستش ولی اصلا علامت نزده )

در ضمن دوستان بلند ترین قله ی بازی رو فتح کنین Achivement بگیرین ( Top of the World ).
منظورت اونایی هست که از Black market میخری؟؟اونا اگه ماشین و هلیکوپتر و اینا باشه که میفته جلوت(یه بار جت سفارش دادم،خودم یه جایی بودم که دور و برش همش حصار بود(بتنی)،وقتی اومد جتم نتونستم پرواز کنم،تا سرعت میگرفتم میخورد به درو دیوار...خلاصه 30000 تا پولم حیف شد
اسلحه رو هم که همونجا بهت میده.
اون گزینه سوم هم که بزنی میتونی به هلیکوپتر بلک مارکت بگی مثلا کجا ببرت.
______
نکات قوت و ضعف بازی(به نظر من،با مقایسه در 360)
-به قول دوستمون حرکات نمایشیش واقعا جالب و زیاد هست.10/10
-گرافیک بسیار بالا و جالب محیط (360 بهتره)9/10-گرافیک وسایل نقلیه به نظر من بد نیست،خوبه...جای کار داره ولی بد هم نیست...(360 بهتره)7/10
-صداگزاری کاراکتر ها(به قول دوستمون فقط خود ریکو خوبه صداگزاریش که در ضمن اون هم چنگی به دل نمیزنه،2-3 ثانیه عقبه تصویر از صدا.( 360 این مشکل رو نداره)3/10
-محیط بازی واقعا متنوع،زیبا و جالب هست و به قول دوستمون بسیار وسیع هستش.10/10
-باز هم چترش وقتی میای زمین غیب میشه
-گیم پلی بازی تقریبا خوبه(7/10)
-خیلی مسخره کاور میگیره(اصلا کاور نمیگیره،باید بری مثلا پشت جعبه که تازه اونم بیشتر اوقات سر کاراکترمون پشت کاور نمیره)
-واقعا دشمنا بد تیر اندازی میکنن.....
-آب و هوای بازی تغیر میکنه و خیلی جالبه...(مخصوصا بارون و برفش)،طلوع و غروب خورشید هم خیلی زیباست...
-مراحل مثل نسخه اولش شبیه همن...
-به نظر من وسایل نقلیه رو خوب میشه کنترل کرد.....(6/10)
-گرافیک چهره ها متوسط هست،6/10
-سخت بودن گیر آوردن ماموریت
و.....
(اضافه میکنم بعدا شاید))
___
در کل: 9/10
بازی جالبیه،بازی کنید حتما
اگر 360 هم دارین،نسخه 360 رو بخرین و بازی کنید

225:


226:

کسی از دوستان از ولی عصر گرفته ؟؟؟ (تهران)

227:

به به داش آبنوس ما هم اومد.

عجب تبلیغی برات میکنیم ما ها !

228:

دوستان حتمی حتمی بلند ترین قله ی بازی ( دو تا رشته کوه برفی در جزیره ی بالایی هست ، سمته راستی! )
رو برید که خیلی صحنه رویایه! حسه سرما مخصوصا اگه شب باشه ( همین 5 دقیقه پیش رفتم شبم بود ) بهت دقیقا منتقل میشه با اون صدایه باد و صدایه زوزه ی برف و بورانی که میاد یک سقوط آزاد خالی از لطف نیست
خلاصه که خیلی میچسبه!
در ضمن دوستان کم کم شروع کنیم به پیدا کردن Ester Egg هایه بازی ( مثلا جایه جالب و عجیب ، کاره جالبی ، چیزه عجیبی و ...

) من فکر میکنم که خیلی جالب باشه!
راستی مشکل حمل و نقل همه دارین یا فقط منم؟
اینقدر راه رفتم اون بالا زد 120 کیلومتر!؟!>@()!! سره 75 کیلومتر هم یک Achivement میده!
یک چیزی هم دوستان امتحان کنن که تویه جنگل وقتی با چتر پرواز میکنین اون چنگک رو به یک چیزی بزنین! چترتون سرعت میگیره بعد اگه سطحشو با سطحه دختایه جنگل تنظیم کنین خیلی باهال میشه از لایه شاخ و برگ ها میره و از بالایه جنگل در میاد کلا نیم ساعت داشتم حال میکردم!

229:


230:

خوب برای شروع من اینو میرام که تو vg247 گذاشته:

LOST در Just Cause 2 :
تصاویر را با دقت تماشا کنید:در قسمت بالای نقشه Just Cause 2 یک جزیره کوچک و اسرار آمیز وجود دارد.

چرا نباید به اونجا پرواز کرد و دید چه اتفاقی در اونجا می افتد ؟ ؟
اوه ، بله ، درست هست.

پرواز کردن در اون منطقه با هر شرایطی ، حتی با قوی ترین هواپیما ها ، غیر ممکن هست.

در هر صورت دچار سانحه می شوید.
هیچ نشانه ای از LOST دیده نمی شود اگر کسی اون را پیدا نکند.

خرابه ها در کنار ساحل تمام می شوند.
اوشینیک 815 ؟ ؟
گیمر ها بلافاصله پس از دیدن این صحنه ها نقل می دهند.

آسمان تاریک می شود و شروع به بازیدن می کند.

برخی حتی می گویند صدای اون دود سیاه نیز را شنیده اند.

صدای چرخ دنده مانند اون را که در جنگل شنیده می شود.
و دست آخر "دریچه".

بله ، البته قبل از انفجار دریچه.

با یک -- کامپیوتر می توانید وارد اون شوید (؟؟؟!!!).

منبع:

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

231:


232:

ایول دمشون گرم معلوم کنار اون دریچه اون اعداد مرموز هم نوشته شدن 42-23-16-15-8-4
راستی فصل 6 تا کدوم قسمت اومده ؟(میدونم بی ربطه ولی ممنون میشم جواب بدید)

233:

آقا آخرش ما نفهمیدیم این بازی برای پی سی اومده یا نه؟ کرک شده یا نه؟
حجمشم چقدره؟ تا یه لینک درست و حسابی پیدا کنیم دانلود کنیم
راستی لینک کسی داره بگه لطفاً

234:

من رفتم،خیلی باحال بود،کلی سرباز هم توش هست....متاسفانه من شب رفتم هیچی دیده نشد!!!!30000 تا دادم یه جت گرفتم،جتم آتیش گرفت
آقا آخرش ما نفهمیدیم این بازی برای پی سی اومده یا نه؟ کرک شده یا نه؟
حجمشم چقدره؟ تا یه لینک درست و حسابی پیدا کنیم دانلود کنیم
راستی لینک کسی داره بگه لطفاً
اومده،تو همین انجمن لینکش هست.


235:


236:

بجه ها اینو میشه در حالت لن بازی کرد؟منظورم شبکه هستش

237:

دوستان منم رفتم جایه جزیره یه!
اولش که وارد شدم شب بود! بارون شدید گرفت همراه با رعد و برق هایه وحشتناک! چند بار هم فکر کردم صدایه اون یارو میاد که البته اشتباه کرده بودم خلاصه 2 یا 3 بار فکر کردم صداش میاد و خیلی خیلی ترسیدم
بعدشم رفتم جایه نوشته ی " SEARCH " پشتش یک هواپیما بودش البته منفجر شده بود
من با قایق رفتم خیلی وحشتناک بود خلاصه
آخرش اینقدر گشتم دیوانه شدم پیداش نکردم حوصله اومدم پایه کامپیوترم نداشتم!
راستی این جزیره همیشه بارون توش میباره و همیشه هوا تاریکه فقط روزش یکم زیر اون ابرایه سیاه روشناییه اما زمین تاریکه همش!
راستی این برج ها چی بودن توش؟

238:

سلام
آقا من نمیتونم این بازی رو تو ویندوز 7 32 بیتی نصب کنم، در حین نصب سپس اینکه یه مدت گذشت فقل میکنه و دیگه جلو نمیره، تو xp نصب میشه ولی اجرا نمیشه ولی تو win 7 نصب نمیشه، کسی میدونه علت چیه؟ ممنون

239:

نصب نشدنش تو ايشانندوز سون بخاطر نصب نبودن نصب كننده هست !
windows installer رو دانلود و نصب كن و بعد سعي كن نصب كني چند روز پيش يكي از بچه ها مشكل مشابهي داشت

240:


241:

ممنون دوست عزیز ولی بازم جواب نداد.

فکر کنم ویندوز 7 خودش نصب نماينده داشته باشه ولی سرویسش در حالت عادی start نیست چون اگه بری تو لیست سرویسها windows installer هستش ولی stop هستش.

من هستارتش کردم ولی بازم نصب نمیشه.

یه ذره که میره دیگه قفل میکنه و دیگه جلو نمیره حتی ویندوزمم قفل میکنه و ریست هم نمیشه باید دستی ریستش کنم! ولی نمیدونم چرا همین بازی تو xp نصب میشه ولی متاسفانه بازی کلا تو xp اجرا نمیشه

242:

دوست عزيز متاسفانه بعضي از بعضي در اين ايشانندوز دچار مشكلاتي هستن و براي همينه كه خيلي زود پچ براي اين ايشانندوز اومد منظورم همون SP هستش
براي مثال همين بازي PES2010 مشكل صدا داشت و چند تا مثال ديگه
من به شما پيشنهاد مي كنم اگه به زبان انگليسي تسلط كافي داريد به گوگل بريد و اين جمله رو جستجو كنيد :
justcause 2 win 7 problems
اگرم انگليسيتون خوب نيست ميتونيد در قسمت حل مشكلات بازي ها مشكلتون رو بگيد تا بررسي بشه

243:

gap

244:

من رفتم جای اون برج ها،به نظر من شما نرو!کلی سرباز هست اونجا...چقدر طول کشید با قایق؟؟من با اون جت 30000 تایی که از بلک مارکت میگیری رفتم(12 کیلومترحدودا راه بود)،1.30 طول کشید،شما چقدر طول کشید با قایق؟
من میخوام اون جزیره های اطرافشم برم ببینم چیه

245:

اینم کرک بازی:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

246:

سایت گیم اسپات به نسخه PC بازی امتیاز عالی 8.5 داد.

جالب این هست که در بخش معایب بازی ساپورت نکردن از ویندوز XP هم اشاره شده.

.واجب شد که این بازیو بگیریم چون همچنین امتیازی گیم اسپات به راحتی به بازی ها نمیده.

در ضمن میانگین امتیاز امتی هم فعلا 9 هستش.

فقط حیف که XP رو ساپورت نمی کنه.
اینم نقد گیم اسپات:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

247:


248:

پس دوستمون چي ميفرمود چند تا پست قبلي؟؟؟يه راهي فرموده بود!!
من ايشانندوز عوض نميكنم چون هر دفعه عوض ميكنم يادم ميره يه چيزي از درايو ايشانندوزم كپي كنم هميشه ضرر ميكنم

249:

با این سیستم میشه بازی کرد
ram=4gig
VGA=8600gt
CPU=core2duo2.2
win هم 7 هستش 64 bit

250:

می شه فقط بگید بازی چند مگی هست یکی می فرمود 4 گیگ یکی می فرمود 6 گیگ.

کدومشه.

می خوام دانلود کنم؟

251:

من که همون نسخه یک دی وی دی یعنی همون 4 گیگ رو خریدم تا حالام هیچ مشکلی نداشتم

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اون روش اصلا ربطی به این بازی نداشت
فقط ورژن دایرکس رو برای ایکس پی 10 میکرد که چندین ماه قبل هم اومده بود این برنامه اما با این حال بازم نمیره تو بازی

252:

Minimum System Requirements

OS: Windows Vista/7

Processor: Dual-Core CPU (Athlon 64 X2 4200/Pentium D @ 3 GHz)

Memory: 2 GB

Hard Drive: 10 GB Free

Video Memory: 256 MB (NVIDIA GeForce 8800/ATI Radeon HD 2600 Pro)

Sound Card: DirectX Compatible

DirectX: 10

Keyboard & Mouse

DVD Rom Drive
Recommended System Requirements

OS: Windows Vista/7

Processor: Intel Core 2 DUO @ 2.6 GHz/AMD Phenom X3 @ 2.4 GHz

Memory: 3 GB

Hard Drive: 10 GB Free

Video Memory: 512 MB (NVIDIA GeForce GTS 250/ATI Radeon HD 5750)

Sound Card: DirectX Compatible

DirectX: 10.1

Keyboard & Mouse

DVD Rom Drive


- بر رايشان XP اجرا نميشه !253:


254:

دیگه دوران xp به پایان رسیده.آخه xp هم شد ویندوز.7 واقعا ویندوز خوب و راحتیه.حتما 7 رو نصب کنید.
نکته: آخه میفرمودن اگه کارت گرافیک دایرکس 10 داشته باشه میشه نصب کرد.


255:

دوستان یه سوال داشتم .

چقدر ارزش داره وقت صرف این بازی کنم ؟ چون شماره اول واقعا حال گیری بود اونم پايه ی .

سپس چند مرحله روند بازی کسل نماينده میشد .

خودم احساس میکنم این شماره نسخه خوبی از آب دراومده فرمودم حالا نظر بقیه هم بدونم.
ممنون از همه

256:

منم بازي رو از دوستم گرفتم.2تا دي ايشان دي هست با حجم 7.22 گيگ(وقتي نصب ميشه).گرافيك بازي واقعا خوب كار شده و بازي هم نسبت به شماره اول خيلي بهتره.اون قلاب هم كارايي زيادي داره و نسبت به شماره اول خيلي خيلي بهتره.نقشه بازي به اندازه بزرگ هست اما من فعلا نميتونم همه جاي نقشه برم.كنترل وسايل نقليه هم بهتر شده.


257:


258:

ممنون دوست عزیز، من خیلی جستجو کردم انگلیسیمم بدک نیست، بعضی ها یه سری مشکل مطرح کرده بودن ولی راه حلی ارائه نشده بود، بالاخره نتونستم کاری کنم مجبور شدم ویندوز عوض کردم !

259:

همين ديگه
ايشانندوز 7 ايشانندوز خوب و با كيفيتيه در اين شكي نيست اما همين سازگار نبودن هاست كه آدم رو بي خيال مي كنه
مشكلاتي كه نه دليلش مشخصه نه راه حلش و فقط تجربه شايد بتونه راه حلي برنامه بده
در ضمن سينا جان دوران XP فعلان به سر نيومده اين ايشانندوز حداقل تا 10 سال آينده بصورت رسمي توسط Microsoft پشتيباني ميشه
عزيز كلا راحتي كار مهم تره فكر كنم تو هم با من موافق باشي

260:


261:

ای بازی فقط تو شهرستان تهران اومده ؟
دم عید همه جا تعطیل شما از کجا میرید میخرید ؟

262:

با کارت گرافیک 512 -8600GT میشه بازی کرد؟

263:

عزیزم همه جا اومده و همه جا باز هست
با کارت گرافیک 512 -8600GT میشه بازی کرد؟
شاید با کمترین کیفیت بشه.


264:


265:

با سلام

خواهشا یکی بگه این بازی چند تا دی وی دیه؟
آخه یکی دو تا سایت در یک دی وی دی واسه فروش گذاشته.


266:

یکی بیاد یه توضیح جامع و کامل بده ببینیم بازی چطوره ؟
اگه مثل شماره اولشه الکی پولمون رو دور نریزیم ...


267:

2 دی وی دی هست،ممکنه در حد انفجار فشردش کرده باشن 1 دی وی دی شده باشه،کلا 5 گیگ یا 6 باید باشه فکرکنم.
یکی بیاد یه توضیح جامع و کامل بده ببینیم بازی چطوره ؟
اگه مثل شماره اولشه الکی پولمون رو دور نریزیم ...
به صفحه اول برو،توضیحات داره،سرچ بکن تو گوگل توضیحات پیدا میکنی،
خیلی از نسخه اول تفاوت داره و تمامی مواردش پیشرفت کرده
بازی فوق العاده ای هستش عزیزم،از نمراتش معلومه
____
رفتم دوباره جزیره لاست،کیت و ساویر و جان و جک هم به همه بچه های پی سی سلام رسوندن

268:


269:

لعنت به Avalanche Studios واسه ساپورت نکردن ویندوز ایکس پی !

امیدوارم در روز های آتی, حداقل یک پچ بده بیرون واسه ما ایکس پی داران.


270:

سلام
آقا من یه مشکل دارم، بازیه من یه دی وی دیه.

کرکشم ماله reloaded هستش.

وقتی وارد بازی میشم همون مرحله اول که میگه نگهبان رو بکش من هیچ نگهبانی نمیبینم و ردش میکنم و بعدش که میگه اون کارتی که از هواپیما افتاده رو با زدن دکمه ی E بردار من هیج کارتی نمیبینم و وقتی نزدیک محلی که با علامت قرمز مشخص شده میشم و E رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته، کسی میتونه کمک کنه؟ ممنون

271:

انلاین از کجا می تونم بخرمش ؟

272:

کسی تکستای انگلیسی بازی رو داره؟..لینکی چیزی..
sound ها هم که باشه چه بهتر
ممنون

273:

این بازی 1 دی وی دی هستش.

؟؟
بقیه دوستان چی 1 دی وی دی خریدن..؟

274:

مال من 2 دی وی دی بود،
وقتی extract کردم شد 6 گیگ،یعنی میشه تو 1 دی وی دی هم باشه(اگه خیلی فشرده کننش)،ولی معمولا تو 2 تا دی وی دی هست.


275:


276:

واسه همین میگم بازی به این وسیعی نمیشه روی یک دی وی دی ..
احتمالا مشکل ارامش عزیز هم از این باشه /...بهتره یک 2 دی وی دی بخری امتحان کنی...


277:


278:

بازي افت فريم نداره؟
گرافيكش از gta iv بهتره؟
كلا بازيش جه جوريه؟مراحلش تنوع كافي داره؟
با 4850 ati رو جه كيفيتي ميشه بازي كرد؟

279:

از اینجا میتونی بخری [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 08:42 AM ---------- Previous post was at 08:41 AM ----------


کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

280:

خیلی ببخشید
من سیو مرحله اول را می خواستم

281:

مراحلش تقریبا شبیه همه،ولی مپش خیلی بزرگه و محیطش خیلی متنوع هستش.
بله با بالاترین کیفیت اجرا میشه،من با 4650 رو High بازی میکنم

282:

سلام
این بازی چجوری باید مرحله ها رو پیدا کرد
اصلا کدوم مرحله اصلی هست که باید بری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من موندم چجوری مرحله ها رو رد کنم
یکی نیست توضیح بده در مورد مرحله ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

283:

(حقیقتش چون با گوشی عکس گرفتم سایزش حدودا 2 مگ شد،سایزشو کم کردمو کیفیتشو فوق العاده پایین آوردم تا 100 کیلو بشه راحت بتونی ببینی عکسو،اگه کیفیتش کمه ببخشید دیگه)
به عکس زیر دقت کن:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
1:اینا یه سری پایگاه هستن که توش یه عده سرباز هست و یه سری ساختمون هم هستش که با خراب کردن اونا بهت(اگه 100% کنی) مقداری پول میده و در ضمن با خراب کردن هر ساختمون هم مقداری پول هم میده و یه سری جعبه هم هست که با برداشتن اونا هم % اون قسمت میره بالا و بعضیاش پول میده،بعضیاش هم قسمت های مورد نیاز آپگرید وسایل نقلیه یا اسلحه رو میده،وقتی 100 % کنیش(و یا با خراب کردن هر ساختمون) به شماره های6 ، 7،8 و 9 اضافه میکنه(به شکل دقت کن)(توضیحات 7،8،9 و6 در پایین هست)
2:یه سری مسابقه هست(مثلا اینی که تو عکس علامت زدم،با هواپیما باید از یه سری دایره بگذری،به رد کردن اینا هم پول میده،و فکر کنم از شماره های 6.7.8.9 هم میده.
3:یه سری روستا یا شهر هستن که باید توش مثلا مجسمه خراب کنی یا مثلا از اون جعبه ها برداری و یا بعضی از تاسیسات دشمن رو خراب کنی تا %ش به 100 برسه و پول بده و هم شماره های 7.8.6.9 رو بالا ببره.
4.مثلا پایگاه اولیه من اونه(Faction mission)،ممکنه ماله شما شماره 5 باشه یا اون یکی زرده(تو عکس نیست)،
5.سپس اینکه ماموریت های اولین Faction رو تموم کردی برو ستاره بعدی(بستگی به خودت داره،یکی دیگه هم هست که ستاره زرد هست)
6.با کارهایی که بالا فرمودم این بار میره جلو و با کامل شدنش یه ماموریت Agency میده که این ماموریت ها به داستان بازی گره خوردن.(باید برای Agency mission ها Chaos جمع کنی-از کارهای بالا بدست میاد و با کشتن دشمن هم بدست میاد)
7.اینا مثلا همون شماره 4 یا 5 هستن.باید با کارهای بالا ببری جلوشون،وقتی کامل شد خودش بهت میگه کجا بری.
8.فکر کنم باید بری جایی رو بگیری با این(با کارهایی که بالا فرمودم میره جلو)
9.یه آیتم جدید میاد در بلک مارکت(مثل وسیله نقلیه جدید و یا اسلحه جدید)(با کارهایی که بالا فرمودم میره بالا)
____________________________
اون قسمت Resources (سمت چپ) به ترتیب:
1.پولت هست که با کارهایی که بالا فرمودم میره بالا.
2.قسمت هایی که باید جمع کنی(تو جاهایی که بالا فرمودم پیدا میشه) تا بشه از طریق بلک مارکت ارتقا بدی سطح اسلحه ها رو.
3.قسمت هایی که باید جمع کنی(تو جاهایی که بالا فرمودم پیدا میشه) تا بشه از طریق بلک مارکت ارتقا بدی سطح وسایل نقلیه ها رو.
4.قسمت هایی که باید جمع کنی(تو جاهایی که بالا فرمودم پیدا میشه) تا سطح آرمورت بره بالا.
__________________________________________________ ____________________
سوالی داشتی در خدمتیم

284:


285:

میشه بپرسم روی لپ تاپ من با حداکثر کیفیت اجرا میشه؟
cpu cor i7 1.6 up to 2.8
ram 4GB
Vga geforce 230m 1GB Up to 2815
در ضمن بازیش چه سبکیه؟

286:

آره،
تاپیک رو مطالعه کن متوجه میشی سبکشو(صفحه اول)

287:


288:

پسر خوب ، سبک بازی رو خودم میدونم چیه .
منظورم این بود که یکی که بازی کرده بیاد تفاوتهاش رو با نسخه ی اول بگه .
کلا تو چه چیزهایی پیشرفت داشته .
پست اول خیلی کلیه ...


289:

منم عرض کردم تمامی مواردش پیشرفت کرده
کارهای نمایشیش بسیار پیشرفت کرده
گرافیک پیشرفت کرده
وسایل نقلیه جالب تو و متنوع تر شده
محیطش واقعا متوع وزیبا هست...(واقعا زیبا هست،بعضی از ساختمون ها مثل PBC خداست طراحیش....)
محیطش واقعا بزرگه و ممکنه اگه بخوای همه جای نقشه رو بری و ببینی 3-4 روز طول بکشه.
______________________
آقا شما بگیر ضرر نمیکنی

290:


291:

سلام دوستان اگه این بازی منتشر شده چرا هنوز تو گرگان نیومده ؟ بعدشم میخاستم ببینم با این سیستم روون اجرا میشه یا نه
ram:1.5
cpu:3.2
vga:geforce 8600

292:

شرمنده منم این رو سوال می کنم
چند وقته اومده؟
بعد رو این سیستم با گرافیک خوب و روون اجرا میشه؟
ram 4
cpu q6600
vga 9500 gt 512 ddr3

293:

بله اجرا میشه برای vga 8600 نمیشه رو تنظیمات بالا بازی کرد کلا این بازی از سری 8 پشتیبانی میکنه

294:


295:

دشمنت شرمنده...يه 2 روزيه...

آره بابا سيستمت براي اين بازي غوله! :دي

296:


297:

سلام
آقا کسی میتونه سیو مرحله اول را بذاره، ممنون

298:

من یکی گرفتم حجمش تو dvd یک گیگه و بعد نصب هم حدود 3.5 گیگ
اونایی که نسخه دو دی وی دی دارن بگنحجم بازی نصب شده چقدره ؟ !!!
حالا علاوه بر اینا Steam رو هم میخواد و در ضمن با روش 5 صفحه پیش هم اجرا نمیشه مال شما هم اینطوره ؟شاید باید برم پس بدم.


299:

اخیش ....

منم امروز از نیلوفر آبی گرفتم .

بازیش کردم .....


حجمش سپس نصب 4.78 شد ....
حجم فایل های نصبش هم 6 بود !!!
نمی دونم چرا حجم فای های نصبش از نصب شدش بیشتر بود !!!
البته بدون احتساب STEAM !
------------------------------
بچه ها یه سوال !؟
من تو قسمت بنچ مارکش تو اون آخریه (سومی ) رفتم و سپس تموم شدن اون انیمیشنی که نشون میده فریم ریت متوسطم رو فرمود 21 !!!!
تا جایی که می دونم خیلی بده !!!
شما ها بزنین ببینین چند میشه !
نا امید شدم ....

!!!!!!!
------------
بازی خیلی خوبیه در کل ...

گرافیکش هم خوبه .....

فقط کاش سیو هاش حالت دستی هم داشت ....

بعضی وقت ها میری یه جایی ..

بعد می میری ..

همه از اول میاد !

300:

درست برعکس من 1.38 گیگ خود نصب بود از7 یا ویستا هستفاده میکنی ؟
این واسه من نشد بازی فکر کنم نصف بازی رو حذف کردن !

301:

سیستم شما چی هست ؟(در کل بازیش سنگین هست)

302:

برا این بازی حتما باید ویستا نصب باشه یا اینکه با کرکی چیزی میشه دایرکت 9 رو ایکس پی هماجذا شه؟

303:

OPERATING SYSTEM:
Microsoft Windows Vista (Windows XP is unsupported)
DIRECTX:
Microsoft DirectX 10
CPU:
Dual-core CPU with SSE3 (Athlon 64 X2 4200 / Pentium D 3GHz)
RAM:
2GB system Memory
GRAPHICS:
DX10 compatible graphics card with 256 MB of memory
(Nvidia GeForce 8800 series/ ATI Radeon HD 2600 Pro)
SOUND:
100% DirectX 10 compatible sound card
DVD-ROM:
Quad-speed (4x) DVD-ROM drive
HARD DRIVE:
10GB of free drive space
INPUT DEVICES:
Keyboard and Mouse.

این بازی باید 10 گیگ باشه !!! الان چه 6 گیگ چه 3 گیگ ما بدرد نمیخوره !!
بهتره که دانودش کنم ...یکم اطلاعات بدید دیگه !!!!!!!!!! ؟؟؟
بازیتون چند گیگه ؟


حجم اصل بازی :4253856kb تو همه جا همینه
این بازی فقط از dx10 پشتیبانی میکنه یا باید نسخه dx10 ویندوز xp رو نصب کنی (که در سیستم من نشد ) یا در وین 7 و ویستا هستفاده کنی

304:

من امتحان کردم به هیچ وجه نمیشه .شاید بعدا یه کرکی ،پچی چیزی بیاد
______
در ضمن بازی من تو یه DVD هست سپس نصب 6gig هست

305:

آقا اگه کسی سیو رو داره و حجمش کمه خواهشا یه جا بذاره، ممنون

306:

بگین سیواش کجاست که من بدم بهتون !!!

307:

بفرمایید:
محتویات اینو در فولدری که بازی رو نصب کردید بریزید:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و محتویات اینو در این آدرس بریزید:

در این آدرس بریزید: C:\Users\amir\Documents\Square Enix\Just Cause 2\Saves
لینک دانلود فایل دوم:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
amir اسم یوزرتون هست،مال شما متغیر هستش.

308:


309:

ممنونم gap جان عزیز، میدونی مشکل من چیه؟ با سیو تو که میرم و از اول اون مرحله ای که تو سیو هست ادامه میدم همه چی درسته ولی وقتی خودم میخوام از اول بازی کنم همون اول بازی که میگه نگهبانرو بکش و بعدش جلوتر یه memory card هست که باید برداریش تو بازیه من نه نگهبان هست که بکشمش و نه memory card که برش دارم.نزدیک جایی که memory card هست میشم میگه E رو بزن ولی هر چی میزنم چیزی نمیشه و اصلا memory cardای نیست که برداره، جلوتر هم که میرم هشدار میده که محدوده ی ماموریت رو ترک نکنم.

واقعا نمیدونم چکار کنم.

اگه شما بازی رو تموم کردی و اگه زحمتی برات نیست میتونی یه سیو از بازی سپس برداشتن memory card به من بدی؟ یعنی اولین چک پوینت سپس برداشتن اولین memory card.

در هر صورت ممنونم

310:

خواهش میکنم،حتما فردا میزارم برات

311:


312:

دوستان نسخه PS3 اومده تو ایران ؟ کجا دارن ؟ قیمت چند ؟

313:

عزیزم این بازی تا اونجا بیاد طول میکشه میتونی از این سایت خرید کنی با پست میفرستن :
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

314:


315:

شما هم بچه گرگانی....
سیستمت فکر کنم بکشه...
اگر اینترنت داری میتونی از اینجا دان کنی:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

316:

می خواستم بدونم ماموریتهای اصلی روی نقشه با چه علامتی نشون داده میشه(منظور گرفتن ماموریته)

317:

با علامت هایه مثلث و ستاره
علامت مثلث ماموریت هایه فرعی هستش.
علامت ستاره ماموریت هایه اصلی هستند.

( که اول باید فرعی ها رو بری )

318:


319:

سلام برو بکس.

اقا ما این بازیرو زیرش ...!

این پایگاها رو نمیشه 100 %ش کرد! هر جارم میگردم نه پک هست نه چیزی که بترکونمیش! عمه ننه رو 96 % مونده!

حالا باید چیکار کونیم؟ دارم بالا میارم.

320:

بچه ها من امروز گرفتم روی کاور بازی نوشته Limited Version و حجم دی وی دی هم 1.38 گیگ هست.
آیا این نسخه همون نسخه اصلی هست که بقیه هم دارن یا محدود تره؟ چیه جریانش؟ پس بدم؟ اصلیش باید چند گیگ باشه؟

321:

دوستان میشه یه کم راجع به بازی توضیح بدید .


من اولین ماموریت را از گروه زرد گرفتم و انجام دادم حالا چه طوری میشه ماموریت های بعدی را گرفت .

؟

322:

آقا من هم 1.5 گیگی رو دارم.

این مشکلی داره؟

این اول بازی رو چطوری باید رد کنم؟

وقتی از هلیکوپتر میفته و پرواز میکنه من اینجا رو چطوری رد کنم؟ چتر که نداره.

همیشه میفتم میمیرم.

منظورم همون اول اول بازی هست.


323:

منم همین مشکلو داشتم به خودم داشتم میفرمودم چقدر NOOB شدم
شایدم واقعا بلد نیستم یا بازی مشکل داره
در ضمن برو بازی رو پس بده دفعه بعد یادش باشه که نسخه نصفه نیمه رو دانلود نکنه بده دستت

324:

یکی کمک کنه من بازی رو گرفتم ولی وقتی روش کلیک میکنم صفحه ای برا انتخاب زبان میاد LUNCH رو میزنم بعد یه صفحه سفید میاد بعد اررور میده ویندوزم هم سون هست
اررور هم اینه
a problem caused the program to stop working correctly
windows will close the program and notify you if s solution
is available

325:

خوب چطوری رد کردی؟

یعنی این مشکل به خاطر نسخه خراب من هست؟

کسی میدونه چطوری میشه رد کرد؟

326:

دوستان من بازی رو نصب کردم.تو دموی اول صدا که با تصویر هماهنگ نیس هیچ اصلا کاراکنرها صداشون نمیاد.فقط دهنشون تکون میخوره ! کرکی چیزی می خواد؟

سیستمم
WIN 7
VGA 9800 GTX+
RAM 2
CPU E7300 2.6 GH

327:

بچه ها این بازی مشکل صدا داره و اینطور که من فهمیدن به خطار فایل های صداشه اول چون صدا نداره چطر بازنمیشه !!!

اینو کسی به م ن فرمود که توکاره پخش بازی بود و چند فایل به من داد که من کپی کردم مشکل اول بازیم حل شد

328:

خب بذار ما هم دانلود کنیم دیگه.میگم چرا رد نمیشه.

ویرایش: پیدا کردم.کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
فایلش 150 مگ هست.


329:


330:

دوستان من بازی رو نصب کردم.تو دموی اول صدا که با تصویر هماهنگ نیس هیچ اصلا کاراکنرها صداشون نمیاد.فقط دهنشون تکون میخوره ! کرکی چیزی می خواد؟

سیستمم
WIN 7
VGA 9800 GTX+
RAM 2
CPU E7300 2.6 GH
بچه ها این بازی مشکل صدا داره و اینطور که من فهمیدن به خطار فایل های صداشه اول چون صدا نداره چطر بازنمیشه !!!

اینو کسی به م ن فرمود که توکاره پخش بازی بود و چند فایل به من داد که من کپی کردم مشکل اول بازیم حل شد
اگه غیر از شهرستان تهران هستید یا انلاین اونو بخرید یا استقامت کنید تا بیاد شهرتون .
من سیو چند صفحه پیش رو ریختم و تست کردم که در اون چتر کار میکنه خوشبختانه
الان یه بامعرفتی بعد مرحله اول وقتی درست رو زمین میشینه واسه ما سیوش رو بزاره واسه دانلود خیلی اقای کرده
من هم حتما میرم فردا کاملش رو بخرم و این نسخه بدرد نخور رو پس بدم

331:

در ضمن چجوری چترشو با میکنه ؟ بعد اینکه اون چیزه رو از جنراله میگیره همه دکمه ها رو زدم اصلا چتر باز نمی کنه میوفته میمیره

---------- Post added at 08:45 PM ---------- Previous post was at 08:43 PM ----------

آقا این فایلو بریزیم مشکل صدا حله ؟

332:

کمک!!!!!!!!!!!!!؟؟؟!

333:

چجوری برم تو black shop یه چنین چیزی شیندم داره ...

؟

334:

کسی سیو مرحله اول رو داره سپس مرحله اول که با چتر میاد پایین ؟

335:

دوستان میشه یه کم راجع به بازی توضیح بدید .


من اولین ماموریت را از گروه زرد گرفتم و انجام دادم حالا چه طوری میشه ماموریت های بعدی را گرفت .

؟

336:

راستی بچه ها نظر در باره این بازی زیاده یه سری ها می گن گرافیکش مثل metro 2033 خیلی سنگین هرکسی نمی تونه بازی کنه لطفا هرکسی بگه با چه مشخصاتی به چه تنظمیاتی این بازیو بازی می کنه ؟


من خودم خدا شکر تاحالا لپ تاپم به هیج یازی نه نفرموده به اینو METRO هم نه نفرمود

8600m GT

RES: 1280 x 800

HIGH

337:

بابا چرا انقدر دوستان جواب میدن ؟؟
دو تا سئوال پرسیدم که همتون میدونید 1 دقیقه وثت بزارید بگید دیگه !!!
فرومم فرومای قدیم

338:

کسی میتونه سیو اول بازی رو بده ؟؟ خواهش میکنم !!!

339:

حالا باید طبق این چیزایی که اینجا فرمودم عمل کنی تا ماموریت جدید باز شه یا بری ستاره ی بعدی(تو لینک زیر کاملا توضیح دادم)
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
چجوری برم تو black shop یه چنین چیزی شیندم داره ...

؟
4 رو بزن و بعد e رو بزن.


340:


341:

ممنون !
میتونی یه new game بری و سپس اینکه اون مرحله رو گزروندی سیو کنی بدی به من چون بازی من ناقصه اون قسمت خرابه ...


342:

برادر حقیقتن الان نمیتونم،فردا حتما...چون مرحله اولش طول میکشه
در چه سطحی برم؟

343:


344:

سلام
اقا بازی چطوره ؟
ارزش دانلود داره ؟
با 8600 میتونم با جزیات بالا بازی کنم ؟

345:

برای بازیش باید حوصله داشته باشی...اگه استقامت و حوصله نداری بیخیالش شو،
نمیدنم،شاید با بالاترین جزئیان نشه،ولی با Medium میشه به نظرم

346:


347:

بابا 2 مین هم طول نمیکشه
همونجا که تو هواست وقتی با چتر رسیدی زمین 1 سیو بکن اونو بده به من واقعا من الافم امروز

348:

ُسیو بازی دقیقا سپس فرود اومدن با چتر:(در سطح Normal)
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
راهنما داخل فایل زیپ هستش

عزیز شما منظورت این صفحه هست؟
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
(یه عکس از صفحه ای که میگی بزار؟)

349:


350:

ممنون دوست عزیز
اول که رفتم باز چتر کر نکرد یکم جلوتر همش کار کرد

351:

سلام دوست عزیز
بفرما اینم سیو ولی من دو مرحله رفتم .


حجمش 70 کیلو بایت
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

352:


353:

دوستان : لطفا منو راهنمایی کنید.

my friends : please guide me

یا ایها الدوستان : اللطفا ارهنما فی المشکل!

(دفعه قبل که کسی راهنمایی نکرد ولی خداییش الان که به سه تا زبون زنده دنیا ازتون راهنمایی خواستم باید کمک کنیدا !!!!)

354:

سلام دوستان چجوری میشه این بازیو به صورت اینترنتی خرید بعدشم کدوم سایتا میفروشن ؟ ممنون

355:

بچه ها به نظرتون بازی رو از سیو سپس پریدن انجام بدم یا اون 150 مگ رو دانلود کنم؟

356:

آقا با اونفایل صدای 150 مگابایتی همه چی حل میشه .

هم صدا هم چتر ....

بازیم تا اینجا که من دیدم فیزیکش فوق العادس.مخصوصا وقتی پشت ضد هوایی میشینی دیگه دلت نمی خواد بلند شی !
دوس داری بزتی همه چیو بترکونی ....


357:

حالم خیلی بده !
من وقتی سیو می کنم دستی ....

بعد که لود می کنم همون سیو رو ...

از کلی قبل ترش میاد ....

چی کار کنم بشه همون جا سیو کرد که همون جا لود شه .....
20 ساعت راه رفتم تا رسیدم به جای ماموریتم ....

بعد سیو کردم همون جا !!! بعدش امت ...

بعد لود کردم سیوم رو از همو 20 ساعت قبل اومد !!!!!!!

358:

اقا اول مطمئن بشید که نسخه شما همون 1.3 گیگی نیست چون اون نسخه دمو هستش ..
هنوز نسخه کامل امروز صبح به همه شهر های دیگه رسید (از تهران)
نسخه اصلی حجمش 4.5 گیگ و سپس نصب حدود 6 گیگ میشه ..


359:

آره دیگه،هر کجا که سیو کنی،از پایگاهت میاره

360:

کی فرموده از امروز اومده؟من 1 هفته پیش از رشت گرفتم.


361:


362:

سلام
آقا ما لان 5 روزه که داریم بازی میکنیم.

حجمشم 4.5 گیگه که شده 6 گیگ سپس نصب.

یعنی همونی که فرمودی .

البته از جایی نخریدم دانلود کردم.


363:

ميشه لينك اوني رو كه دانلود كرديد بديد؟
متشكرم

364:

خوب شاید شما نسخه دمو رو خردید اخه بعضی سی دی فروشی ها دانلود میکنن میفروشن حالا اکثر شهر ها نسخه اصلیش نیومده ...نسخه کامل رو داری ؟

365:

من شماره 1 اين بازي رو نصفه كاره بازي كردم زياد جالب نبود و نميدونستم شماره 2 ش هم اومده شنيدم رقيب جي تي اي هست بذار بخريم ببينيمش بعد ميايم واستون تعريف ميكنيم

366:


من همین دیروز از west game خریدم.دو دی وی دی بود .


367:

من هستیم رو نصب میکنم وقتی میخواد بالا بیاد این ارور رو میده:
steam.exe (main exception): unable to load library steam.dll
باید چی کار کنم؟

368:

سلام کسی از دوستان میدونه که ایا این بازی در همه ی شهر ها اومده یا نه ؟

369:

نسخه ی دومش خوبه ولی اصلا به پایgtaنمیرسه

370:

یکی اون لینکو بده به من ؟
لینک صفحه قبل ارور میده که نمیشه دانلود کرد !!

371:

نسخه ی اصلی چند گیگه؟

372:

آره تو همه شهر ها اومده،ولی مثلا بعضی از شهر ها مثل شیراز فکر نکنم اومده باشه!
من هستیم رو نصب میکنم وقتی میخواد بالا بیاد این ارور رو میده:
steam.exe (main exception): unable to load library steam.dll
باید چی کار کنم؟
یه عکس بگیر از محتویان فولدر.
6 گیگ سپس اکسترکت کردن.


373:


374:

با اخرین گرافیگ بازی میکنم ولی هر از گاهی یه افت فریم پايه ی 1 فریم در دو ثانیه میگیره و باید حتما خارج شد

375:

من کرک هم کردم
اما موقعی که بازی رو اجرا میکنم یک صفحه ی سیاه میاد و هیچی نیست
یک دی وی دی حجم هم3.92 هست

376:

سلام بچه ها خواهشا یکی کمک کنه.من سیستممو پایین نوشتم .با این سیستم نمیتونم باhigh بازی کنم .مشکل از سیستمه یا از بازیه.راستی من جایی ندیدم که بگه دارکست10 رو نصبه کنه.نمی دونم اصلا گرافیکم ساپورت میکنه یا نه؟چون خیلی تو بازی تیک میزنه
vga:9500gt
ram:2gb
cpu:core2 e6300 2800

377:

من الان هرچی ISO واسه دانلود میبینم 3.99 گیگ هستش
نسخه فول هستش دیگ ه ؟

378:

منم که از مغازه خریدم یک دی وی دی بود و مشکلی هم که نداشته

379:


380:


خوب عزیز سیستم شما چیه ؟

381:

گرافيك شما direct x10 رو ساپورت ميكنه اما بعيد ميدونم سيستمتون بتونه رايشان high بازي رو بالا بياره.رايشان تنظيمات normal-low امتحان كنيد.


382:


383:

دوستانی که بازیو دارن چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ما هم بریم بگیریم
چند تا دی وی دیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

384:

بازی بسیار جالبیه(فقط زود خسته میشی ازش)،2 تا دی وی دی باید باشه(6 گیگ)

385:

سلام من توی اون مرحله که باید ماشینو از تو اشغالا در بیاری موندم وقتی به تراکتور وصلش میکنم میارم بیرون همونجوری میمونه یعنی اون نخه رو چجوری باید جدا کرد؟ بعدشم من یه ترینر از gamecopyworld گرفتم ولی کار نمیکنه

386:

راستی نخو چجوری باید وصل کرد به ماشین یه طرفشم وصل کرد به هلیکوپتر ؟

387:

شما یه جایی تقریبا وسط تراکتور و ماشین می ایستید(یکمی زاویه بدید (در یک خط راست نباشید) بعدش با زدن F و نگه داشتنش به ماشین و بعد ول کردن F روی تراکتور و سوار شدن تراکتور یکمی جلو میرید تا ماشین از آشغال بیاد بیرون،پیاده که شدید دوباره F رو بزنید تا نخ کنده بشه.
راستی نخو چجوری باید وصل کرد به ماشین یه طرفشم وصل کرد به هلیکوپتر ؟
ماشین به هلیکوپتر نمیشه،یعنی میشه ولی هلیکوپتر یا سقوط میکنه یا اینکه بالا نمیره،شما از همون راهی که بالا فرمودم این کارو انجام بدید(مثلا یه دشمن رو به درخت وصل کن)

388:


389:

سلام
من هم بازی رو نصب کردم و دو تا مرحله هم رد کرده
حالا سپس اونجا که با اون مرده فرار کردیم و برای اولین بار سوار ماشین شده مرده
اونجا من باید چکار کنم؟
هی میگه F رو بزن و نمیدونم چکار کن
همونجا که مرده خودش سوار ماشینه اون طرف خیابون هم یه تراکتور سبز هست
حتما متوجه شدید
چه بکنم؟
ممنون

390:

سلام
کسی میتونه به من کمک کنه؟
مشکل من اینه که بازیو تو ویندوز 7 ریختم و کامل و سالم اجرا میشه ولی وقتی دموی بازیو نشون میده صدای کاراکتر ها و انفجارها سپس دیدن تصاویر میاد یعنی 2 ثانیه صداها عقبه.چیزیو باید برای ویندوز 7 بگیرم تا درست شه؟لطفا بگید

---------- Post added at 03:24 PM ---------- Previous post was at 03:19 PM ----------

بله متوجه شدیم.شما باید با اون قلابت ماشینو بوکسل کنی.چجوری ؟اینطوری:
باید دکمه ی F و به تراکتور بزنی و نگه داری بعد نشونه بگیر به ماشین نارنجیه و بعد دوباره دکمه ی F و بزن و نگه دار تا دوتا ماشینا به هم وصل بشن بعد سوار تراکتور شو وماشینو بوکسل کن تا ماشینه از چاله بیاد بیرون

391:

این بازی مشکل صداگزاری داره،و فکر نکنم بشه حلش کرد

392:


393:

نه تازگیا اینطوری شده
بازیه saboteur هم اینطوری بود
چیکار کنم؟

394:

نه،شما اگه نقد بازی رو چه در این تاپیک و چه در انجمن های دیگه مطالعه میفرمودید،متوجه این مشکل بازی (میشه فرمود بدترین مشکل بازی) یعنی صداگذاری واقعا مزخرفش که تو 360 این مشکل رو نداشت میشدید

395:

مرحله ي دوم بازي كه بايد از برج هاي دو قلو Casino  بالا بريم ... 
چطوري بايد اين كار را بكنيم 
راستي بازي خيلي قشنگي هست و به نظرم سبك جديدي تو shooting اره و اين قلاب مانند كه داره هم خيلي بازي رو زيبا تر كرده ...
ميشه داستان كلي داستان رو هم بگين ممنون ميشم . 

396:

می تونی ازشون با چنگکت بری بالا .....

!
ولی تا جایی که یادمه یه هلیکوپتر میاد که بکشدت وقتی تو اون مرحله هستی ...

همون هلیکوپتر رو بگیر باهاش برو اون مرده رو نجات بده ...

!!! بعدش هم که میرین ماشین سواری !!!!

397:


398:

همونطور که دوستمون فرمودن باید با کمک چنگگ از ساختمون ها برید بالا،(یکمی باهاش کار کنید،چند تا ترفند هم پیدا میکنید که راحت تر برید بالا)،در اون مرحله وقتی فکر کنم بمب هارو خنثی کردی(یه چیزی مثل بمب بود) یه هلیکوپتر میاد،هلیکوپتر رو هم میتونی خراب کنی و هم سوارش بشی،بعدش باید برید داخل اون پل بین دوتا ساختمون و دشمنا رو بکشید و برین پایین و با تراکتور ماشین طرف رو از آشغالا بیارید بیرون،
بازی داستانش اینه که رئیس جمهور فعلی،رئیس جمهور قبلی رو ترور کرده(فکر کنم باباشو ترور کرده) و شما باید که از بین ببریدش(چون برای آمریکا هم یه تهدید هستش)

399:


400:

مرسی دوست عزیز فقط به پای gta میرسه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

401:

قطعا خیر،
......................................

402:


403:

من امروز یک دی وی دی خریدم ولی 4.9 گیگ سپس نصبه !

404:

آقا دوستان نمی گن به چه سیستمی دارن بازیو اجرا می کنن ؟

405:

از نظر گرافیک از gta بالاتره
ولی از نظر تنوع نه

پول و عقرب هایی که بدست میاره چکار میشه باهاش کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

406:

Just Cause 2  System Requirements

Minimum
Operating System : Windows 7, Windows Vista (Windows XP is not supported)v
CPU : Dual-core CPU with SSE3 (Athlon 64 X2 4200 / Pentium D 3 GHz)v
Hard Drive Space : 10 GB of free drive space 
Graphics Hardware : DX10 compatible graphics card with 256 MB of memory (Nvidia GeForce 8800 series/ ATI Radeon HD 2600 Pro)v
Sound Hardware : 100% DirectX 10 compatible sound card

Recommended
Operating System : Windows Vista SP1 or Windows 7
CPU : Intel Core 2 Duo 2.6 GHz or AMD Phenom X3 2.4 GHz or equivalent CPU
Hard Drive Space : 10 GB of hard drive space
Graphics Hardware : DX10 compatible graphics card with 512 MB of memory (Nvidia GeForce GTS 250 series/ ATI Radeon HD 5750 series)v
Sound Hardware : 100% DirectX 10 compatible Dolby Digital 2.1 sound card

407:

سلام
چرا این بازی اینجوریه؟
منظورم اینه که مثلا یه مرحله رو که تموم میکنیم مثلا مینویسه 50 % یا 60 %ش رو کامل کردیم
بقش رو باید با منفجر کردن چیزهای اطراف کامل کنیم و یا گرفتن پول و از این جور چیزا درسته؟
حالا اگه کاملش نکینم طوریه؟ یعنی کامل کردنش چه سودی داره؟


من بازی رو با این سیستم اجرا میکنم
CPU: IntelR Core (TM)2 Quad CPU Q 9550 @2.83 GHz
Mainboard: ASUSTeK Computer INC .P5 Q
VGA: XFX NVIDIA GeForce GTX 260
RAM: 4GB
HDD: 1 TeraByte
LCD: LG - 22" - W2284F
چرا روی تنظیمات بالا گاهی کم میاره؟
یعنی GTX 260 دیگه به درد نمیخوره؟
ممنون

408:


409:

این پست رو مطالعه کنید:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
توش کاملا توضیح دادم
از نظر گرافیک از gta بالاتره
ولی از نظر تنوع نه

پول و عقرب هایی که بدست میاره چکار میشه باهاش کرد؟؟؟؟؟؟؟؟
اتفاقا محیط بازی به نظر من از gta جالب تره،گرافیکشم هم در همون سطحه.
عقرب ها برای کامل شدن اون بار ها هست(agency mission,faction mission,stronghold mission,new black market و...)در این پست توضیح دادم:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

410:


411:

من مشکل اجرای بازی رو دارم و تو پیغام اینو از من می خواهد xinput1-3.dll و میگه این فایل خرابه

412:

از اینجا دانلود کن
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

413:

محيطش به نظر من از gta iv متنوع تره!مثلا من با پليسا درگير شدم از صحرا جنگ رو كشوندم به كوه و جنگ!يا اينكه كوه هاي برفي و ...

رو جي تي اي نداشت.


414:

اصلا اینطور نیست
بعد مدتی خسته میشی
از نظر گرافیک هم که یکی از بهترین بازی هاست

415:

بازی کجا سیو میشه؟

416:

چقدر سیستم پریدن یارو افتضاحه .
مثل کانگرو می پره .
مخصوصا وقتی با اون طنابش به دیوار آویزون میشه (با یه پرش میپره بالای دیوار که اصلا با عقل جور در نمیاد )

417:

سلام دوستان من یه ترینر دانلود کردم ولی کار نمیکنه اگه میشه لطفا دوستان امتحان نمايند اگه کار کرد به ما هم بگن شاید مشکل از جای دیگست

ادرس ترینر
به سایت gamecopyworld بروید و ترینر دارای 13 اپشن این بازیو دانلود کنید

418:

بابا این پریدنش خیلی سخته.

من آخر نفهمیدم چطوری باید پرید.

یه بار میپره یه بار نه (منظورم با هستفاده از طنابش هست).

بابا این Prototype و Boinic Commando خیلی محشر بودن.

واقعا کار با طنابش عالی بود.


419:


420:

موافقم ....

مخصوصا درباره ی پروتو تایپ .....

عالی بود ....


421:


422:

به این دلیل زود خسته میشم که داستان جذابی نداره و یک نواخته همش یه باید یه سری منطقه رو بگرید چیز میز پیدا کنیم نابود کنیم یکم هم خالی بندی شده کلا بازی مخلوطی از assassin cread , spider man امروزی شده
سرعت چتر بیشتر از هر چیزی هست به جز جت
از نظر روانشناسی جذابیت بازی رو از دست میده
یکی از مشکلاتش همین black market هستش که قیمت ها اصلا جور در نمیاد موتور هلیکوپتر و تفنگ ها ....
اگه هم سپس 1 مین هستفاده نکنیم زود غیب میشه تازه من تا الان 15% رفتم تا حالا نیاز نشده از black market خرید کنم
فقط جذابیتش همون 5 ساعت اول که همش پای پی سی بودم بود

درسته اصلا وقتی که با چتر هستی و خودتو باطناب میکشی از هر وسیله نقلیه بهتره
در مورد سخت بودن پریدن که اصلا اینطور نیست
کافیه اول نقطه مورد نظر رو انتخاب کنید اگه یه مربع کوچیک دورش اومد زود F بزنید لازم نیست این سخته ؟
وقتی که مثلا از 100 متری رو زمین دارید میپرید وقتی رو حدودا به 5 متری رسیدید زود چتر رو باز کنید دوباره دور ترین نقطه رو انتخاب کنید و F رو بزنید اینطوری سرعت حرکت از هر چیزی که فکر کنید بالاتره فقط از جت بازی کمتر تازه از در دیوار هم میشه رفت بالا فقط باید سرعت عملش رو داشته باشید ...

واسه همینه که بازی ها سبک mmorpg همیشه جذاب معتاد اوره

423:

دوستان سلام!
اقا من به یک مشکل جالب برخوردم!
اونم اینه که صدای حرف زدنشون نمیاد!بقیه صداها میاد ولی حرف زدنشون نیست!کسی میدونه چرا؟
عجب داستانی شد!

424:

چه طور میتونم black market دسترسی پیدا کنم؟

425:

4 رو بزن،بعدش E رو بزن.


426:


427:

تو pc دیگه من دارم دان می کنم

428:

سلام بچه ها هیچکی یه توضیح کامل نداره ؟! یه نقد 10 خطی چیزی !

میشه مثل GTA پوشش خرید ؟!

Safe house تو بازی هست ؟!

429:

خیر،نمیشه پوشش خرید.
آره،یه چیزایی شبیه به Safe house هست
_
چشم،بزار دارم یه پریویو رو ترجمه میکنم،بعدش نقد این بازی رو میزارم

430:


431:

سلام
کسی نمتونه ثواب کنه سیوش رو بزاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه خیلی گیریم

432:

سیو کجا؟(کدوم مرحله؟)

433:


434:

نبود کسی جواب ما رو بده!!!
انقدر جواب ندادی که حالا مشکلم 2 تا شدlol
حالا چترش بازی نمیشه!!!
ای خدا،عجب شانسی دارم من!
هر چی کلید بود فشار هم دادم باز نشد که نشد!!!!!!!!!!!

435:

نسخه شما از نسخه های ناقص هستش برای باز کردن چتر،من یک سیو گذاشتم دقیقا سپس فرود اومدن اول بازی،در 5-6 صفحه قبل هستش،پیدا نکردید بگین تا بزارم

436:


437:

فرق نمیکنه چون من فقط چند مرحله رفتم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون ویندوز رو عوض کردم سیوم پرید .

راستی سیو ها کجاست

438:

آقا چرا واسه من وقتی اول بازی میگه برو جون بخور کار نمیکنه.
جلوی قفسه که میرم میگه E رو بزن.ولی هرچی میزنم هیچ چی نمیشه.


439:

یک سوال
من توی یک اسکرین شات دیدم طرف داشت با هواپیمای جنگی می رفت اما تو black market هواپیمای جنگی نداره .

جای دیگه ای هست بشه ازش هواپیما گیر آورد؟

440:

بله،در فرودگاه ها،اگه خواستی بگو بگم کجاست فرودگاهاش.


441:

ممنون!ولی ضاهرا فایل از رو سرور برداشته شده،اگر لطف کنید یک جای دیگه اپلودش کنید!
ممنون میشم ازتون،خدا خیرتون بده،یعنی دقیقا جایی که فرود میاد؟به به،چه شود
عجب ادم هایی هستن،این بازی ها رو انجوری به امت قالب مینمايند
ممنون!

442:

Here u are:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

443:


444:

بالاخره تموم شد چقدر این ماموریت های agency کم بود

445:

اون مرحله ی اول هست جاییکه باید روی موشک انداز های C4 بندازی.بمبو میندازم روشون ولی نمی دونم چه حوری بترکونمش.
کمممممک

446:

کلید راست موس رو نگه دار تا منفجر شه!

447:

اگه بگی کجاست که ممنون می شم

448:

سلام
آقا من در مرحله اي گير كردم كه هر كاري ميكنم جواب نميده
نه اسمشو ميدونم نه شماره مرحله اما يه توضيح ميدم تا يادتون بياد :
مرحله از اونجا پيش شلدون رفيقش در ساحل شروع ميشه كه يه فيلم چند ثانيه اي از گزوگانگيري يك دختر رو نشان ميده كه بايد رفت به MILITARY BASE كه بالاي كوه هستش اونجا 3 تا جا رو منفجر ميكنم بعد بايد بريم BASE كه اونجا به 3 تا نينجا بهم حمله ميشه سپس كشتنشون يه زيردريايي شروع به پرتاب موشك به طرفم ميكنه و از اونطرف دختره رو با ماشين ميبرند و بازي ميگه كه ماشين رو قبل از رسيدن به زيردريايي بدزدم(HIJACK) اما هركاري كردم نشد
كسي ميدونه چجوري بايد ردش كنم؟

449:

از ارتفاع بپر یه ماشین پارک شده پایین هست
بعد باید بپری رو اون ماشینی که دختره توشه و راننده رو بندازی بیرون
و من الله توفیق

450:

کسی هست اینو روی XP service 3 بازی کرده باشه.اصلا حسش نیست برم سون نصب کنم

451:

دوستان بازی رو گرفتم 1 دی وی دی بود یارو فرمود کامل نصب کردم حجم اشغال فضا ی هارد دقیقا این شده 4.79 GB (5,148,073,100 bytes) بازی هم هیچ مشکلی نداره (تا الان که بازی کرم) ولی یادمه چند صفحه قبل فرموده بودن چند تا از دوستان حجم بازی که نصب کردم 6 گیگ و خورده ای قضیه چی؟؟؟

452:

دوستان من تو همین مرحله اول گیر کردم
اونجایی که از هلکپتر می پیری اون طرف رو می گیری بعد ولی نمی تونم تو اون جای دومی که نشون بده درست فرود بیام ، چی باید بکنم!؟!؟!؟؟

453:

باید چترتو باز کنی

454:

یا از این سیو هستفاده کنید(دقیقا سپس فرود):
http://rapidshare.com/files/370725282/Just_Cause_2-MISSION1_SAVES-P30WORLFORUMS_GAP.rar.html

_
شما باید وسطای راه space رو بزنید تا چترتون باز شه.


455:

من همين كار رو كردم...
موقع دزديدن ماشين بايد E بزنيم...اما رو اين ماشينه كار نميكنه ولي رو بقيه كار ميكنه...
وقتي ميرم سراغ اين ماشينه كه دختره توشه E غيرفعال هست...چرا؟؟؟

456:

من این مرحله رو نرفتم ولی همینطور میگیم که وقتی رو ماشینی بپر جلو ماشیتن راننده رو بکش ببین چی میشه
اگه سربازی چیزی تو ماشین باشه (غیر راننده اونم باید بکشی )

457:

سلام
آقا من یه جای بازی گیر کردم...اوایلشه
تو یه مرحله ای به یه یارو صحبت کردم بعد با هم رفتیم سمت ماشینس دید ....

ماشینش رفته قاطی باقالیا....بعد من الان باید ماشینشو بکشم بیرون ....

خودش رفته تو ماشین نشسته
نمیدونم چه جوری ماشینرو بکشم بیرون....با اون قلابش هر کاری میکنم نمیشه
یکی منو راهنمایی کنه لطفا

458:

F رو بزن رو یکشون و نگه دار F رو و روی اون یکی دیگه F رو ول کن(باید اون تراکتور رو به ماشین وصل کنی)بعدش سوار تراکتور شو و ماشینو بکش جلو

459:

بچه ها قشنگه؟

ارزش بازی داره؟

460:

برای من هم که خریدم همینه
بعضی جاها بازی تو فیلمها و دمو و...

ایراد پیدا کردهمن همين كار رو كردم...
موقع دزديدن ماشين بايد E بزنيم...اما رو اين ماشينه كار نميكنه ولي رو بقيه كار ميكنه...
وقتي ميرم سراغ اين ماشينه كه دختره توشه E غيرفعال هست...چرا؟؟؟
وقتی پریدی روی ماشینی که دختره توشه
دو نفر از همون ماشین بهت شلیک میکنن سپس اینکه اونها رو زدی E
بچه ها قشنگه؟

ارزش بازی داره؟
بازی زیبایی هست ولی کمی خسته نماينده

461:


462:

اره رفیق،قشنگه،چرا قشنگ نباشه،این بدبخت ها اینقدر خودشون رو کشتن این بازی رو ساختن بعد ما با 2هزار تومان ناقابل میخریمش!!!!
بگیرش،گرافیکشم خوبه!گیم پلیشم خوبه،بازیش کن!
راستی "gap" عزیز ممنون،سیوهاتون خیلی خوب بود،به درد خورد بسیار!
من از اونجایی که هنوز تو جو بازی نرقتم اینجا قبل از اینکه سوار تلکابین بشی بری بالا باید چه کار کنی؟!!
من والا فکرم کار نمیکنه در حال حاضر

463:

اااااا داش کدوم قسمت به مشکل بر میخوره دقیق بگو که تست کتن ببینم آخه یاره تکید میکرد کامل کامل بازی هیچ مشکلی نداره

464:

من 20 % بازی رو رفتم و تا حالا مشکل خاصی نبوده

465:

دوستان من بازی گرفتم 3 dvd بود و سپس نصب حجمش شد 10 گیگ.جرا مال هر کی یه اندازس

466:

10 گیگ مال من 5 گیگ هم نشده بعد مال شما 10 گیگ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
از دست این شرکت های ایرانی برا 1000 تمن چه کارا که نمی کنن

467:

سلام
ممنون
اما مشكل اينجاست كه وقتي ميپرم رايشان ماشين يا هيچكدوم شليك نميكنن يا اصلا كسي بهم شليك نميكنه فقط ماشين به راهش ادامه ميده

468:

من تو مرحله ای که باید مین دریایی رو خنثی کنم گیر کردم
چکار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟/

469:

اگه منظورت اونجاس که با اون یارو سوار قایق هستید بعد باید اون مین ها رو منفجر کنید .

اونجا سوار یه قایق شید بعد با سرعت برید طرف مینها و بپرید بیرون تا قایق و مینها در برخورد با هم منفجر شه

470:

من اینو از یه سایتی دانلود کردم با حجم 1.3 gig بعد رفتم یه سایت دیگه دیدم اونجا حجمش 4.4 gig هست.بعد 1.3 رو دانلود کردم.اون مشکل صدا و باز شدن چتر رو متم دارم....من تو مالزی هستم و حس خرید بازی رو ندارم......(اینجا هر dvd 3000 تومنه)حالا اگه اون 4.4 gig رو دانلود کنم مشکلم حل میشه؟؟؟؟؟

471:

سلام دوستان من به دو مشکل برخوردم اول اینکه وقتی میخای چیزی رو -- کنی قبلا رمزش 4 رقمی بود ولی جدیدا 10 رقمی شده میخاستم ببینم ایا برای همه اینطوریه؟ دوم:وقتی سوار بعضی ماشینا میشم ماشینه بالا پایین میپره مشکل از کجاست؟ با تشکر

472:

سلام
برای من به 8 (فکر کنم) رسیده
برای من این اتفاق نه افتاده(ماشین)
ولی بازی گیر زیاد داره

473:


474:

درود
دوستان من سپس ساخت اکانت هستیم، باید سریال نامبر وارد کنم ! ...

چی بزنم ؟!

475:

سریال نمیخواد .آفلاین باید بسازی
همون صفحه رو یه کم بیا پایین میبینیش

476:


477:

کسی نبود جواب ما بدهد؟
ثواب داره ها!!!!

478:

دوستان یه جایی پیدا کردم فرمودم شاید جالب باشه.اینجا یه بالون هست که توش پارتی ( همون C-lu-b ) هست.و تو عکسی که می بینید من این جت رو از اونجا برداشتم.اگه قبلا بوده منو ببخشید.

تصویر:

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

479:


480:

سلام
من یک هواپیمای جنگی پیدا کردم اما موشکاش رو هدف قفل نمی شه.

یک هریر(Harier)سبز رنگ هم بود(اما نمی دونم پرا عمود پرواز نبود) هواپیمای جنگی دیگه ای نیست که موشکاش رو هدف قفل کنه ؟
اگه کسی تو بازی دید از مپ یک عکس برام بذاره و جای هواپیما هرو مشخص کنه
ممنون

481:

سلام من تو دو تا مرحله گیر کردم اگه کسی لطف کنه برام رد کنه خیلی خوب میشه محل مرحله ها رو هم رو عکس مشخص کردم

سیو من
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

عکس محل مرحله

482:


کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید


بله یک ماموریت هم توش دارین.

برا همینم به عنوان Ester Egg حساب نمیشه چون جزو Location هایه بازی هست.

راستی دوستان یک چند هفته پیش یک ماموریت تویه اون جزیره ی Lost داشتم که یارو میفرمود اونجا آدم خوار هم داره! البته ریکویه که میفرمود چرت میگی خلاصه یکی باید بیکار پیدا شه شب تا صبح اونجا رو بگرده ببینیم چی پیدا میشه!

منتظر Ester Egg هایه جدیدم...

483:

بچه توی مپ بازی اون علامت های ززرد ابی و قرمز مامورین های اصلی بازی هستن؟
و این که کجا مینویسه چند % بازی رو رفتم جلو

484:

..............


485:

این ماموریتها چرا انقدر دورن؟من هر موقع که ماموریت تموم میکنم میخوام برم ماموریت بعدی زده 8 کیلومتر
چیکار کنم؟
حتما میگید با هلیکوپتر
با هلیکوپترم که میرم وسطای راه میترکه و با ماشین که دیگه برم بنزین تموم میکنم

486:


487:

خوب زنگ بزن بلک مارکت گزینه سوم رو بزن بهد تو نقشه محل مورد نظر رو پیدا کن تا هلیکوپتر برسوندت

---------- Post added at 09:17 PM ---------- Previous post was at 09:16 PM ----------


بله یک ماموریت هم توش دارین.

برا همینم به عنوان Ester Egg حساب نمیشه چون جزو Location هایه بازی هست.

راستی دوستان یک چند هفته پیش یک ماموریت تویه اون جزیره ی Lost داشتم که یارو میفرمود اونجا آدم خوار هم داره! البته ریکویه که میفرمود چرت میگی خلاصه یکی باید بیکار پیدا شه شب تا صبح اونجا رو بگرده ببینیم چی پیدا میشه!

منتظر Ester Egg هایه جدیدم...
میشه ادرس جزیررو بدید ؟

488:

گزینه ی سوم چی؟

489:


490:

سلام
به نظرتون ارزش داره با گرافیک 8500 این بازیو بگیرم یا نه؟

491:

4 رو بزن،بعدش رو یه هرجایی که خواستی e رو بزن،بعدش هلیکوپتر بلک مارکت میاد،گزینه اول اسلحه،دوم وسایل نقلیه و سوم هم میتونی بهش بگی کجا ببرت(باید تو نقشه پیدا کردی باشی اونجارو،به مرحله ها نمیبره،باید نزدیکیاش بگی ببره،خودت بقیه راهو بری)
سلام
به نظرتون ارزش داره با گرافیک 8500 این بازیو بگیرم یا نه؟
بازیش که 100% ارزشش رو داره!بله،میشه بازی کرد با این سیستم

492:


493:

سلام
می خواستم بپرسم آیا در مشخصات زیر اجرا میشه و کیفیت اجرا چطوره:


CPU : INTEL CORE 2 DUO, E6750 2.66 GHZ, 2.67 GHZ
RAM: 2 GIGABYTE
MotherBoard: Gigabyte GA-P35-DS3R
VGA: NVIDIA GEFORCE 8500 GT, Memory:512MB
پیشاپیش ممنونم.


494:

میشه بازی کرد نگران نباش

495:


496:

بازی جالبی نیست ماموریتاش تا اینجا که همش مثل هم بودن هیجانیم نداره!!!

497:

لینک عکس خرابه یه جا دیگه اپ کنید

498:

کسی از دوستان نمیدونه!!؟!

499:

خیر علامت های نقره ای مرحله های اصلین اون یکی ها هم تقریبا مرحله هاش زیبا هستن اما نقره ای ها اصلین

در مورد % بازی وقت نشده ببینم اما فکر کنم مثه یکش باید کل جزیزرو بگیری که مرحله میری مرز ها بیشتر میشن

تقریبا مثه سری اولش

500:

شما باید directx10 رو نصب کنید.

برای همینه که این بازی روی 7 اومده چون xp از direct10 حمایت نمیکنه.

ولی من با کارت گرافیک ati و این بازی مشکل دارم.


501:

سلا بچه ها من بازی رو گرفتم ولی یه مشکلی داره.
بازی من کرک نداشت ولی خوب اجرا می شه.
بعد کاراکترای بازی صدا ندارند یعنی لب می زنند ولی صدای موزیک بازی میاد مشکل از کجاست؟

502:

کلا این بازی مشکل صدا داره برا من که زیر نویس پخش میشه ولی صدای صحبت کردن چند ثانیه بعد میاد

503:


504:

واسه من هم همین جوریه.
فقط اصلا صدای صحبت کاراکترا نمیاد.
هیچ راهی نداره.


505:


506:

من همون اول بازی که هلی کوپتر رو میزنند بعد اون یارو سیاه پوست می پره پایین که اسمش مارشال .
بعد تو می پری پایین دونبال یارو یه چیزی از تو کیفش در میاری بعد بعد بهت میگه برو اونور کوه به سمت هدف .بعد من دیگه نمیدونم چی کار کنم.هر کاری می کنم.چترش باز نمیشه .همه ی دکمه ها می زنم.
حالا باید چی کار کرد اینجا.من نمیتونم به سمت هدف برم و چترم هم باز نمیشه می افتم زمین و میمیرم.؟
چی کار باید بکنم؟؟؟؟؟

507:

وقتی در هوا دارید سقوط میکنید space رو بزنید تا چتر باز شه

508:


509:

ولی هر چی space می زنم چتر باز نمیشه.
چند صفحه قبل رو خوندم یه سیوی برای رد کردن این مشکل gap گذاشته بود .ولی لینکش کار نمیکنه.
چی کار باید بکنم.؟
کسی نداره این سیو برام بذاره.


510:


511:

شاید جای کلید عوض شده باشه .

اگه از ترینر هستفاده میکنید ببندینش و بعد دوباره مرحلهه رو رد کنید شاید ترینر در بازی مشکل ایجاد کرده باشه


94 out of 100 based on 74 user ratings 874 reviews