نگاهی به مورد انتظارترین بازی های سال ۱۳۹۲


نگاهی به مورد انتظارترین بازی های سال ۱۳۹۲نگاهی به مورد انتظارترین بازی های سال ۱۳۹۲
سال ۹۱ با همه ی خوبی ها و بدی هایش تمام شد و اینک مدتی هست که جای خود را در سال ۹۲ داده است که در این مدت کوتاه نیز الحق بازی های خوب و مورد قبولی آمده اند. ولی اکثر بار یکی از شلوغ ترین سالهای گیمری تاریخ بعد از این می باشد که عناوین ریز و درشت بیشماری مهمان کنسولهای شما خواهند بود. در این مقاله نگاهی اجمالی به ۱۳ بازی از مورد انتظار ترین بازی های سال ۹۲ می پردازیم که امیدواریم مورد توجهات برنامه گیرد.

13

Remember Me

استدیو سازنده: Capcom

پلتفرم های مقصد:PC, Xbox 360, Ps3

تاریخ انتشار:سه‌شنبه ۱۴ خرداد

مناسب برای: کامل کننده،دونده

نگاهی به مورد انتظارترین بازی های سال ۱۳۹۲

کپکام امسال با توپ پر آمده است. گویی آمده است که با سیلی از Ip های جدید که برای این نسل و نسل بعدی عرضه خواهد کرد تلافی بازی های نه چندان قابل قبول سالهای اخیر خود را در بیاورد. Remember me علاوه بر اینکه یک عنوان جدیدی و ارجینال از سوی کپکام تلقی می شود، سر و صدای زیادی به پا کرده و کپکام روی این بازی حسابهای ویژه ای را باز کرده است. کسانی که به محصولات یا بازی های علمی تخیلی علاقه دارند، بی شک عاشق این بازی خواهند شد.

۱۲

Wolf Among us

استدیو سازنده:TellTale Games

پلتفرم های مقصد: PC, Xbox 360, Ps3

تابستان

مناسب برای: تک رو، تحلیلگر

نگاهی به مورد انتظارترین بازی های سال ۱۳۹۲

داریم از استدیویی صحبت می کنیم که خالق غافل گیر کننده ترین بازی سال « Walking Dead » می باشد که عنوان بهترین بازی سال ۲۰۱۲ را به یدک می کشد. TellTale گیمز با ساخت این بازی خلاقیت و نبوغ خود را در پروراندن ایده های ساده به بازی های بزرگ به همه ی جهانیان ثابت کرد. مردگان متحرک قبل از اینکه یک بازی باشد، مهر تأییدی بود بر تردید ها و حرف و حدیثهای کسانی که ازنوآوری و خلاقیت در بازی هایشان واهمه داشتن. گرگ در میان ما عنوان بعدی این استدیو است که بسیاری از علاقمندان به بازی های رایانه ای چشم بر سرانجام و سرنوشت آن دوخته اند.

۱۱

Splinter Cell Black List

استدیو سازنده:Ubisoft Toronto

پلتفرم های مقصد: PC, Xbox 360, Ps3, WiiU

تاریح انتشار:سه‌شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲

مناسب برای: شبح

نگاهی به مورد انتظارترین بازی های سال ۱۳۹۲

یکی از شاخص ترین عناوین سبک مخفی کاری و مورد علاقه ی اشباح بی شک سری اسپلینتر سل است که به لطف تبلیغات و مانور های زیادی که یوبی سافت بر روی این بازی انجام داده است، به طبع انتظارات نیز بالا می رود. یوبی سافت قول یک بازی مخفی کاری ناب و کلاسیک با افزودنی های مجاز اکشن داده است که تصاویر و تریلرهای منتشر شده از این بازی نیز گویای همین ادعاست. این بازی بعد از تأخیری که معمولاً این روزها در بازی های یوبی سافت مد شده است، اواسط تابستان در اختیار بازی بازان برنامه خواهد گرفت.

۱۰

Asassin’s Creed IV Black Flag

استدیو سازنده:Ubisoft Montreal

پلتفرم های مقصد: PC, Xbox 360, Ps3, WiiU, Xbox One, Ps4

تاریخ انتشار: سه‌شنبه ۷ آبان

نگاهی به مورد انتظارترین بازی های سال ۱۳۹۲

فرقه ی اساسین هم بلاخره تبدیل به یکی از بازی های سالانه شد و از جهت سود بالایی که برای سازنده هایش دارد قابل اهمیت هست. با این حال یوبی سافت باز هم روی این شماره از بازی مانور زیادی می رود و حتی آن را به عنوان یه یک اسپین آف تلقی نمی کند و شماره ی ۴ از این سری را به آن اعطا کرده است.

۹

Company of Heroes 2

استدیو سازنده: Relic Games

پلتفرمهای مقصد: PC

تاریخ انتشار:سه‌شنبه ۴ تیر

نگاهی به مورد انتظارترین بازی های سال ۱۳۹۲

Relic games ثابت کرده است که توانایی منحصر به فردی در حفظ کردن محبوبیت و استواری های بازی های خود دارد که Company of heroes 2 از این قاعده مستثنی نیست. شماره اصلی این بازی با ارائه ی یک بازی استراتژیک بی نظیر با گرافیک بالا و اکشن نفس گیر، جای پای خود را در عرصه ی بازی های استراتژیک محکم کرده است و از هم اکنون می توان گفت Company of heroes 2 نیز بدون شک موفقیت نسخه ی قبلی خود را تکرار خواهد کرد.

۸

Battlefield 4

استدیو سازنده: Dice

پلتفرمهای مقصد: PC, Ps3,Xbox 360, Ps4, Xbox One

تاریخ انتشار: پاییز

نگاهی به مورد انتظارترین بازی های سال ۱۳۹۲

میدان نبرد ۴ با قدرت زیادی آمده تا طعم نسل بعدی را به ما بچشاند و در بهبه ی بازی های نسل بعدی باز هم خود را یک سر و گردن بالاتر از بازی های زمان خودش نشان دهد. . برخلاف میدان نبرد ۳، این بار Dice تصمیم گرفته که وقت زیادی روی بخش sp بازی بگذارد که برای تک رو ها ممکن است خوشحال کننده باشد. با توجه به تریلر و اسکرین شاتهایی که اخیراً از این بازی منتشر شده می توان انتظار یک شبیه ساز جنگ تمام عیار را کشید که مرز واقعیت و بازی را کمرنگتر از گذشته می کند.

۷

Watch Dogs

استدیو سازنده: Ubisoft Montreal

پلتفرم های مقصد: PC,Xbox 360, PS3, Xbox One, Ps4

تاریخ انتشار: پاییز

نگاهی به مورد انتظارترین بازی های سال ۱۳۹۲

یوبی سافت مونتریال استدیویی است که همه آن را به خاطر کله شقی های بی حد و اندازه اش می شناسیم که بلاخره تصمیم گرفت هنر خود را روی آی پی جدیدی محک بزند و اینبار حتی مدعی تر و توپ پر تر از قبل آمده و با نمایش های اخیرش هوش از سر خیلی ها برده است. واچ داگز که ارائه شیوه و داستان جدیدی در بازی های دنیا باز را پیش رو گرفته است، با گرافیک و هوش مصنوعی فوق العاده حرف های زیادی دارد و بی شک یکی از خاطره انگیز ترین بازی های بین نسلی(Cross Generation) تبدیل خواهد شد.

۶

The Last Of us

استدیو سازنده: Noughty Dog

پلتفرمهای مقصد: PS3

تاریخ انتشار:جمعه ۲۴ خرداد

نگاهی به مورد انتظارترین بازی های سال ۱۳۹۲

یکی از معدود آی پی های جدید هست که هنوز نیامده کلی طرفدار پیدا کرده است و تنها دلیلش را شاید می توان نامی دانست که پشت سر این بازی جا خشک کرده است:«ناتی داگ». آخرین ما که اولین نمایشش در VGA 2011 بود که همگان را مات و مبهوت هنر و خلاقیت این استدیوی هنرمند برنامه داد بعد از تأخیر های بسیار بلاخره در بهار امسال میزبان کنسولهایتان خواهد بود.

۵

Wolfenstein The New order

استدیو سازنده:Machine Games

پلتفرم های مقصد: Pc, Xbox 360, Ps3

تاریح انتشار: پاییز

نگاهی به مورد انتظارترین بازی های سال ۱۳۹۲

۴

Total War Rome 2

استدیو سازنده:The Creative Assembly

پلتفرم های مقصد: PC

تاریخ انتشار: سه‌شنبه ۱۲ شهریور

نگاهی به مورد انتظارترین بازی های سال ۱۳۹۲

امسال با بمباران انحصاری های پی سی و همچنین بهترین بازی های استراتژیک همراه هستیم که از جمله ی آنها می توان به پرچمدار انحصاری های امسال پی سی و همچنین گل سر سبد بازی های استراتژیک یعنی Total War Rome 2 اشاره کرد. نسخه ی قبلی از این سری که برای خود انقلابی در این سبک بود و به تنهایی بعضی از اصول و عناصر تشکیل دهنده ی یک بازی استراتژیک را تعریف کرد، از خاطرات خوش و فراموش نشدنی گیمران محسوب می شود که امسال با قدرت بیشتر در عرصه ظاهر خواهد شد.

۳

Beyond 2 Souls

استدیو سازنده:Quantic Dream

پلتفرم های مقصد: PS3

تاریخ انتشار: سه‌شنبه ۱۶ مهر

نگاهی به مورد انتظارترین بازی های سال ۱۳۹۲

کنسول سونی همیشه میعادگاه استدیو ها و بازی ساز های خلاق و همچنین حامی بازی سازان مستقل و first party بوده است. دیوید کیج که اینروزها به خاطر هوش و خلاقیت زاید الوصفش در تمام عرصه های هنری من جمله صنعت فیلمسازی و بازی های رایانه ای برای خود اسم و رسمی به پا کرده است قول یک بازی بزرگتر، غنی تر، تکامل یافته تر و عاطفی تر در از عناوین قبلی خود یعنی Heavy Rain و Fahrenheit داده است. بازی ای که ماورای آن چیزیست که ما از آن انتظار داریم.

۲

Batman Arkham Origins

استدیو سازنده: Warner Bros Games Montreal

پلتفرم های مقصد: PC, Ps3, Xbox 360, WiiU

تاریخ انتشار: جمعه ۳ آبان

نگاهی به مورد انتظارترین بازی های سال ۱۳۹۲

بی شک قهرمان افسانه ای کمیک های غربی و همچنین بهترین بازی این نسل از زبان اکثر منتقدان و تحلیلگران شاغل در عرصه ی بازی های رایانه ای، چنان در دل گیمران برای خود جا باز کرده است که لایق عنوان دوم از لیست مورد انتظارترین بازی های سال ۹۲ باشد که این موفقیت را مدیون داستان غنی، گرافیک و فیزیک پخته و گیمپلی سرشار و لذت بخش و همچنین اتمسفر گیرا و تاریکش می باشد که بعد از معرفی ناگهانیش توسط استدیویی به جز Rocksteady همه را مات و مبهوت و منتظر دست کاری Warner Bros کرد. خفاش شب وارد می شود.

مورد انتظار ترین بازی سال

نگاهی به مورد انتظارترین بازی های سال ۱۳۹۲

زندگی…….صحبت های جنجال برانگیز David Jaffe درباره عقب نشینی مایکروسافت از سیستم XBOX ONE DRM

1:معرفی ده بازی برتر آنلاین فلش

2:

جو گیر شدم ی لحظه
بسیار بسیار عالی.چ بازیهایی:دی


اطلاعاتی که بهتر است راجع به ps4 بدانید!

3:

سلام
در مورد انتشار GTA V و اینکه برای PC عرضه شده یا نه اطلاعی دارید ؟


Limbo برای سیستم عامل های iOS عرضه خواهد شد

4:

سلام
بله به احتمال زیاد تایید شد ، ولی باز باید تا E3 استقامت کرد .

Gta v برای pc در سایت رسمی e3 ثبت شد!


70 out of 100 based on 60 user ratings 1210 reviews