جولان ماموران "بلک واتر" در خیابان های اوکراین x

جولان ماموران "بلک واتر" در خیابان های اوکراینحقوقهای بالا درسپاه واقعیت ندارد
گامبیا جمهوری اسلامی شد !
حسن عباسی بازداشت شد
نتانیاهو:اصلاح طلبان سرمایه اسرائیل هستند!!؟؟
بمب‌افکن‌های روسی در پایگاه نوژه همدان!+تصاویر
ترکیه اولین سری از جنگنده‌های اف‌۳۵ را تحویل می‌گیرد

برای ایران کدام نوع حکومت را میپسندید؟
نظرسنجی: بزرگترین دشمن ایران در حال حاضر کیست؟
يهوديت و صهيونيسم
تاثيرات مثبت يا منفي طرح هدفمند كردن يارانه ها
ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی
لطفا دیگر نگویید«مرگ بر آمریکا»!
حمایت از ما | مشهدهاست
`

جولان ماموران "بلک واتر" در خیابان های اوکراین
جولان ماموران "بلک واتر" در خیابان های اوکراین
منابع خبری از حضور ماموران شرکت بدنام آمریکایی "بلک واتر" در خیابان های اوکراین خبر دادند.
به گزارش شبکه العالم، در پی انتشار تصاویر ویدئویی از استقرار افراد مسلح ناشناس در خیابان های شهر "دونتسک" در شرق اوکراین، گمانه زنی ها درباره حضور ماموران آمریکایی در خیابان های این شهر افزایش یافته است.

جولان ماموران "بلک واتر" در خیابان های اوکراین

چند روز پیش تصاویری در سایت یوتیوب منتشر شد که گروهی از افراد مسلح را در شهر دونتسک نشان می داد، و روی یونیفورم های آنها هیچ علامت یا نشان نظامی وجود نداشت. در یکی از این تصاویر شنیده شد که عابران با اشاره به این افراد مسلح که در خیابان های شهر تردد می کردند، فریاد می زدند: «بلک واتر، بلک واتر».

روزنامه "دیلی میل" چاپ انگلیس نوشت: افرادی که از ماموران بلک واتر در خیابان های دونتسک تصویر برداری کرده اند، این تصاویر را در یوتیوب منتشر کردند.

به نظر می رسد این افراد مسلح در جریان اعتراضات علیه نظام جدید اوکراین در خیابانها حضور یافتند و درپی افشای هویت آنها توسط عابران، خود را مخفی کردند.

از زمان انتشار این تصاویر، گمانه زنی های زیادی درخصوص حضور و فعالیت ماموران شرکت بلک واتر در اوکراین مطرح شده است که این افراد مسلح سعی دارند به دولت جدید طرفدار غرب در اوکراین کمک کنند.
در این حال، یک دیپلمات روس در کیف از ورود 300 کارمند شرکت های امنیتی خصوصی به اوکراین پرده برداشت و افزود: این افراد تجربه عملیات جنگی دارند و اکثر آنها قبلا براساس قراردادهای خاص در عراق، افغانستان و کشورهای دیگر فعالیت کرده و بیشتر آنها از آمریکا آمده اند.

شرکت امنیتی "بلک واتر" یک شرکت خصوصی آمریکایی طرف قرارداد با دولت آمریکا در پروژه های تامین امنیت در مناطق ناآرام و کمک به ارتش این کشور است. این شرکت برای تامین امنیت و حفاظت نیروهای آمریکایی قراردادهایی را با وزارت خارجه آمریکا در افغانستان و عراق دارد و سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) نیز قراردادی به ارزش 100 میلیون دلار برای حفاظت از نیروهای خود در افغانستان با بلک واتر امضا کرده است.

شرکت بلک واتر همکاریهای گسترده ای با واشنگتن در زمینه تامین امنیت شخصیتهای سیاسی آمریکا و مشارکت در جنگ عراق و افغانستان دارد و در جریان حضور چندین ساله در عراق و افغانستان جنایت های زیادی را انجام داده که برخی از آنها مستندسازی شده است.

این شرکت بعد از رسوایی در عراق و افشای جنایات خود علیه شهروندان عراقی، در پوشش نام جدیدی در افغانستان و عراق فعالیت خود را از سرگرفت. برخي مسئولان وزارت دفاع آمريکا "پنتاگون" در گذشته فاش کردند که شرکت امنيتي "بلک واتر" بعد از جنايت درعراق با تغيير نام خود و در پوشش شرکت امنيتي "زي" ( ايکس اي xe) قصد امضای قراردادي دهها ميليون دلاري براي آموزش پليس افغانستان را داشته است.

نام اين شرکت درعراق با جنايت عليه عراقي ها همراه بوده است، به گونه اي که ماموران آن تنها در يک مورد 17 شهروند را در سال 2007 ميلادي در ميدان "النسور" شهر بغداد به قتل رساندند اما دادگاه فدرال آمریکا دراقدامی سوال برانگیز پنج مامور امنیتی شرکت بلک واتر را که متهم به قتل این 17 شهروند عراقی بودند، تبرئه کرد.

03-10-2014


1:

گرامی در صحت خبر تردید وجود دارد.شرکت بلک واتر یک گروه کاملا حرفه ای است و پرسشی که پیش می آید این است که عابرین پیاده چگونه با دیدن اعضای آن فورا داد میزدند بلک واتر!؟خود شما میگویید بر روی یونیفرم انها هیچ نام و نشانی نبوده است.بعدشم اگر گروه بلک واتر نخواهد هویتشان فاش شود مطمئن باش اینقدر تابلو در روز روشن در خیابانها مشغول گشت و گذار نخواهند بود.
در ضمن شما هیچ اشاره ای به این نکردید که یک گروه نظامی آمریکایی در خیابان های اوکراین چه کار داشته است؟و این را مطمئن باشید که نیروهای نظامی و اطلاعاتی روسها بسیار بیشتر از آمریکاییها در اوکراین حضور دارند و به همین راحتی اجازه ورود چنین گروه نظامی آمریکایی را نخواهند داد.

2:

دوست عزیزم! شما چشم بسته غیب می گوییدا!!!
همه آنچه فرمودید در متن خبر آشکار است!
(گرچه حضور بلک واتر در اوکراین به عنوان یک احتمال خالی از قوت نیست، بالاخره بلک واتر به درد همین جاها می خورد دیگر!!!)

3:

گرامی جالب است بدانید نام شرکت بلک واتر خیلی وقت است که تغییر کرده است و از "بلک واتر" به "آکادمی" تغییر کرده است.یعنی اگر قرار بود عابرین نام کسی را صدا بزنند باید آکادمی را صدا میزدنند نه بلک واتر.ولی گویا اگر در خبر نام آکادمی را قید میکردند خوانندگان ایرانی چندان حساسیت نشان نمیدادند
رجوع شود به:Academi - Wikipedia, the free encyclopedia
که در ابتدا متن میخوانیم:
Academi is a privately owned security services provider founded in 1997 by Erik Prince.[2][3] Formerly known as Blackwater,[4] the company was renamed "Xe Services" in 2009, and "Academi" in 2011

4:

عجب! مگر تغییر نام چیزی باعث تغییر در هویت و ماهیت آن چیز می شود؟!!!
اصلا اسم بلک واتر را بگذارند کلوب فرهنگی ورزشی!
خر همان خر است فقط پالانش عوض شده! اين مطلب بدون دخالت انساني عينا از اين آدرس کپي شده و تمامي مسوليت آن با ناشر اصلي است.

برترین مطالب


هیتلر، مرد بزرگ
چند سوال! ( گفت و گو پیرامون چگونگی اخلاقیات و روحیات ترکان و ایرانیان )
بررسی کتاب "اسکندر تاریخ ایران الکساندر یونانی نیست" از پرنیان حامد
بررسی کتاب "اسکندر تاریخ ایران الکساندر یونانی نیست" از پرنیان حامد (سری جدید)
ارتباط با مدیریت تالار تاریخ و فرهنگ
ایران و مسئله ای به نام پان

منشا پیدایش نامهای کوروش و داریوش
نژاد آریایی
منظور از ذوالقرنین در قرآن، اسکندر است یا کوروش؟
تخت جمشیدی که تخت نداشت
مزدک بامداد
اصلیت سکا ها و اشکانیان
*