یگان‌های سپاه هم‌اکنون در سراوان مستقر شده‌اند/برنامه سپاه برای تنبیه جدی گروهک‌ها x

یگان‌های سپاه هم‌اکنون در سراوان مستقر شده‌اند/برنامه سپاه برای تنبیه جدی گروهک‌هاچرا بعصی ها هنوز احمدی نژاد را دوست دارند ؟
تجمع اعتراضی به دیدار "فائزه هاشمی" با عناصر بهائیت برگزار شد+ تصاویر
سپاه:نابودی اسرائیل کمتر از 8 دقیقه
قابل توجه پان ترک ها؛ گفتگو با نماینده ی اردبیل
سخنان رئیس جمهور در گفتگوی زنده تلویزیونی
شما به دولت تدبیر و امید چه نمره ای می دهید؟

برای ایران کدام نوع حکومت را میپسندید؟
نظرسنجی: بزرگترین دشمن ایران در حال حاضر کیست؟
يهوديت و صهيونيسم
تاثيرات مثبت يا منفي طرح هدفمند كردن يارانه ها
ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی
لطفا دیگر نگویید«مرگ بر آمریکا»!
حمایت از ما | مشهدهاست
`

یگان‌های سپاه هم‌اکنون در سراوان مستقر شده‌اند/برنامه سپاه برای تنبیه جدی گروهک‌ها
یگان‌های سپاه هم‌اکنون در سراوان مستقر شده‌اند/برنامه سپاه برای تنبیه جدی گروهک‌ها
یگان‌های سپاه هم‌اکنون در سراوان مستقر شده‌اند/برنامه سپاه برای تنبیه جدی گروهک‌های تروریستی

مسئول روابط عمومی سپاه گفت: به دلیل حساسیتی که وجود داشت و مسائل خاصی که نقطه مرزی سراوان دارد، با تصمیم شورای عالی امنیت ملی، ۳۰۰ کیلومتر از مرز سراوان به منظور تامین امنیت پایدار به طور مستقیم در اختیار قرارگاه قدس سپاه قرار گرفت.
یگان‌های سپاه هم‌اکنون در سراوان مستقر شده‌اند/برنامه سپاه برای تنبیه جدی گروهک‌ها سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار دفاعی_امنیتی باشگاه خبرنگاران، درباره واگذار شدن ۳۰۰ کیلومتر از مرز سراوان به نیروی زمینی سپاه پاسداران، گفت: از حدود ۱۰ روز پیش ۳۰۰ کیلومتر از مرز سراوان در اختیار سپاه قرار گرفته که این امر پس از دو اتفاقی که در مرز سراوان افتاد و منجر به شهادت ۱۴ مرزبان و دیگری که منجر به ربایش ۵ مرزبان کشورمان شد، انجام شده است.

وی تصریح کرد: به دلیل حساسیتی که وجود داشت و مسائل خاصی که این نقطه مرزی دارد، با تصمیم شورای عالی امنیت ملی، ۳۰۰ کیلومتر از مرز سراوان به منظور تامین امنیت پایدار به طور مستقیم در اختیار قرارگاه قدس سپاه قرار گرفت.

مسئول روابط عمومی سپاه اظهار داشت: سردار جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران به منظور بازدید از وضعیت آمادگی قرارگاه قدس و بررسی سایر مسائل مرزی در سیستان و بلوچستان، سفری به آنجا انجام داد و هم‌اکنون یگان‌های سپاه در آنجا مستقر شده‌اند و این بخش از مرز تحویل سپاه شده و در وهله اول تلاش می‌شود که از تکرار این موارد به‌طور جدی جلوگیری شود و گروهک‌های معاند به صورت جدی تنبیه شوند.

وی درباره اظهارات فرمانده نیروی انتظامی مبنی بر اینکه هنوز هیچ سندی دال بر شهادت یکی از مرزبان‌ها در اختیار نداریم، بیان داشت: آن چیزی که فرمانده نیروی انتظامی گفتند، براساس مبنای اطلاعاتی‌شان است، البته چون موارد مربوط به مرزبانی پس از اتفاقاتی که افتاد و مرزبانان به داخل مرز پاکستان انتقال یافتند، این امر از طریق وزارت کشور و وزارت خارجه دنبال می‌شود.

شریف ادامه داد: اقدام لازم برای اشراف کلی در ساعت اولیه این اتفاق صورت گرفت و سپاه تلاش ویژه‌ای کرد که با شناسایی آن محل قبل از انتقال مرزبانان به عمق پاکستان اقدامی صورت بگیرد که بنا به دلایلی انجام نشد و آن‌ها را به داخل مرز پاکستان انتقال دادند و به‌دلیل عدم اشرافی که پاکستانی‌ها به مرزشان داشتند این مسئله اتفاق افتاد اما نکته‌ای که وجود دارد این است که این گروهک معاند با احساسات و افکار عمومی ملت ما بازی کرده و علی‌القاعده باید تاوان سختی را بپردازد.

مسئول روابط عمومی سپاه درباره ادعای گروهک تروریستی جیش العدل مبنی بر اینکه در روز ۱۳ فروردین یکی دیگر از مرزبانان را به شهادت می‌رساند، اظهار داشت: با این اقدام در واقع با احساسات ۷۰ میلیون ایرانی بازی می‌کنند اما امیدواریم با اقدام قاطعی که انجام می‌شود، این گروهک‌ها تنبیه شوند و دیگر شاهد تداوم این حرکت‌های زشت نباشیم.

شریف در پایان درباره فیلم منتشر شده از نحوه ربایش مرزبانان ایرانی، خاطرنشان کرد: این فیلم به نظر نمی‌آید که مستند باشد و بررسی‌های نیروی انتظامی، وزارت اطلاعات و اطلاعات قرارگاه قدس مستند بودن این فیلم را تائید نمی‌کند.

03-29-2014


1:

یعنی قبل از این تامین امنیت اون منطقه با سپاه نبوده؟
یادم میاد بعد از اون حادثه بمب گزاری هم همین حرفو زدند
داستان چیه؟

2:

فقط سلام و خداقوت به همه ی سربازای لب مرزمون

3:

خیر
در بره هایی از زمان سپاه وارد شده
یادم میاد سالهای خیلی قبل منطقه سیستان و بلوچستان اشرار خیز و نا امن بود که سردار سلیمانی به همراه لشکر 41 ثارالله این منطقه رو پاکسازی کرد
گویا جدیدا نسل جدیدی از تروریستها دوباره باید همون درسها بهشون یاد اوری بشه

4:

بله درسته !
در همون برهه ما در زاهدان بودیم
و تامین امنیت به عهده قرارگاه قدس بود
اشرار بعد از درگیری و شرارت به مسجد مکی فرار کردند
و در اونجا پناه گرفتند
نیروهای سپاه هم تعارف نداشتند
با تیراندازی به سمت مسجد اونا رو تار و مار کردند
البته بعدها اثر همون گلوله ها روی دیوارهای مسجد
سندی بر مظلومیت !!!!!! آنها بود به طوری که بعد از بازسازی مسجد
جای گلوله ها رو ترمیم نکرده بودند !
حالا هم یه همچین چیزی لازمه که این اشرار
که حقیقتا مثل یه مشت حشره بی ارزش هستند رو نابود کنه و کلکشونو بکنه !

5:

به "نیروی قدس" سپاه واگذار شد که از لحاظ عملیاتی و اطلاعاتی نخبه ترین قرارگاه ایران است و این یعنی توجه ویژه به این قسمت از مرز شده است.

6:

شخصا امیدوارم این نیروی قدس سپاه برای اولین بار در تمام طول حیاتش یک کار مفید برای این مملکت بکنه و ریشه این گروهک رو بکنه

هر چند چشمم اب نمیخوره بتونه

7:

نوشته اصلي بوسيله Bozorgmehr نمايش نوشته ها
به "نیروی قدس" سپاه واگذار شد که از لحاظ عملیاتی و اطلاعاتی نخبه ترین قرارگاه ایران است و این یعنی توجه ویژه به این قسمت از مرز شده است.
به گمانم اشتباه برداشت کردید ! "قرارگاه قدس سپاه" با "سپاه قدس" تفاوت دارد و بخشی از نیروی زمینی سپاه پاسداران است .

سردار پاکپور خبر داد انهدام بیش از ۱۲ تیم تروریستی توسط قرارگاه قدس سپاه

سیاست ما - قرارگاه قدس سپاه تشریح کرد:جزئیات شهادت ۳ تن از کارکنان مهندسی سپاه در سراوان


سردار شوشتری ( که در حمله انتحاری منطقه پیشین کشته شد ) ، زمانی فرمانده این قرارگاه بود .

الف - انتصاب سردار شوشتري به فرماندهی قرارگاه قدس

8:


9:

برام جای سواله که نیروی قبلی که حفاظت ازمرز روبه عهده داشتن چرابه نحواحسن نتونستن کارشونوانجام بدن والان سپاه میخواداینکارانجام بده؟؟فرق این دوباهم چیه؟!!

10:

تفاوت دارند دوست عزیز . سپاه قدس یکی از نیرو های پنج گانه سپاه پاسداران است ( شامل نیروی های زمینی ، هوایی ، دریایی ، بسیج و نیروی قدس سپاه پاسداران ) :

نیروی قدس یا سپاه قدس نیروی ویژه و زیرشاخه‌ای از نیروهای پنج‌گانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ایران است که مسئولیت فعالیت‌های نظامی برون‌مرزی را دارد.
اما این "قرارگاه قدس" بخشی از نیروی زمینی سپاه پاسداران است . لینک دومی هم که دادید ، سخن من را تایید میکند :

به گزارش راهکارنیوز به نقل از سپاه نیوز، در پی واگذاری مأموریت مرزبانی و تأمین امنیت مرزی منطقه سراوان در استان سیستان و بلوچستان به نیروی زمینی سپاه، سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از میزان آمادگی نیروهای قرارگاه قدس برای اجرای این مأموریت بازدید به عمل آورد.

11:

نیروی قدس ، شاخه برون مرزی سپاه است .

12:

درست است و در نقل قول هم آورده بودم اما اکنون مرز سراوان به "قرارگاه قدس" واگذار شده که بخشی از نیروی زمینی سپاه است ، نه سپاه قدس !

13:

اصل اینه که میخوان تروریست ها رو سرکوب کنن دیگه اینکه قرارگاه قدس این کارو بکنه یا سپاه قدس تفاوت چندانی نمیکنه اين مطلب بدون دخالت انساني عينا از اين آدرس کپي شده و تمامي مسوليت آن با ناشر اصلي است.

برترین مطالب


هیتلر، مرد بزرگ
چند سوال! ( گفت و گو پیرامون چگونگی اخلاقیات و روحیات ترکان و ایرانیان )
بررسی کتاب "اسکندر تاریخ ایران الکساندر یونانی نیست" از پرنیان حامد
بررسی کتاب "اسکندر تاریخ ایران الکساندر یونانی نیست" از پرنیان حامد (سری جدید)
ارتباط با مدیریت تالار تاریخ و فرهنگ
ایران و مسئله ای به نام پان

اعراب با ایران چه کردند؟
میدان انقلاب یا ستاره داوود؟ببینید
تاپیک میهن پرستان هم میهن
کشف ح-ج-ا-ب
منشا پیدایش نامهای کوروش و داریوش
نژاد آریایی
*