داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند x

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدنداظهارات منفی حسن عباسی درباره ارتش
حقوقهای بالا درسپاه واقعیت ندارد
گامبیا جمهوری اسلامی شد !
حسن عباسی بازداشت شد
نتانیاهو:اصلاح طلبان سرمایه اسرائیل هستند!!؟؟
بمب‌افکن‌های روسی در پایگاه نوژه همدان!+تصاویر

خبرگزاری هم میهن
بحث و گفتمان عمومی انتخابات
بخش پیشنهادات و انتقادات تالار سیاست و روابط بین الملل
فتوکاتور و کاریکاتور‌های سیاسی
طرح امنیت اجتمایی و مبارزه با بد حجابی
برای ایران کدام نوع حکومت را میپسندید؟
حمایت از ما | مشهدهاست
`

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
..

تروریست‌­های داعش پس از تجاوز به سه زن از اهالی استان صلاح الدین، آنان را سربریدند.


پایگاه خبری اصوات العراق نوشت: تروریست­‌های داعش پس از تجاوز به سه زن از اهالی استان صلاح الدین واقع در شمال عراق، آنان را سربریدند.

این جنایت در منطقه العلم از توابع استان صلاح الدین رخ داد.

خالد الجسام، عضو کمیته امنیتی شورای استانداری صلاح الدین با اشاره به اینکه این سه زن به شیوه وحشیانه­‌ای به قتل رسیده‌اند، این جنایت­ را شرم­ آور دانست.

وی تأکید کرد که نیروهای امنیتی در چند روز آینده، عملیات گسترده‌ای را برای آزاد سازی منطقه العلم از اشغال تروریست‌ها آغاز خواهند کرد.

در هفته­‌ای که گذشت، تروریست‌های داعش بیشترین میزان خسارت را از آغاز یورش به عراق، متحمل شدند زیرا نیروهای امنیتی عراق با همکاری نیروی هوایی ارتش آنان را زیر آتش گرفته و مواضع آنان را در نقاط مختلف منهدم کردند.

تروریست‌­های داعش 17 روز پیش به عراق یورش برده و برخی مناطق آن را به اشغال درآوردند.

06-27-2014


1:

راسته که تو ایران هم اومدن ؟
من که شنیدم تو هرسین ؟(شهرستان کرمانشاه )پاوه و جوانرود و مرز خسروی اماده باشن

2:

من میترسم..
خیلی میترسم...

3:

شایعه است و وزیر کشور تکذیب کرده- جرات ندارن...میدونن بیان اینجا فاتحه شون خوندست
ایران از لحاظ قدرت نظامی و اطلاعاتی خیلی از سوریه و عراق بالاتره

4:

ناصر عمر در جسارتي آشكار، شيعيان را متهم مي‌كند كه...
گروه گزارش ویژه مشرق- در ادامه‌ی بررسي شخصيت‌ها وعلماي وهابي و تكفيري كه در راستاي آتش‌افروزي ميان مسلمانان و در راستاي نقشه‌هاي شوم دشمنان گام بر مي‌دارند، اين بار به سراغ بررسي نظرات و ديدگاه‌هاي يكي از دشمنان سرسخت شيعيان و از مخالفان تندروي حزب الله و ايران به نام شيخ «ناصر العمر» مي‌رويم.

بيوگرافي شیخ ناصر بن سلیمان العمر
شيخ "ناصر بن سليمان العمر"، دبيركل بنياد مسلمانان عربستان سعودي و از چهره‌هاي سرشناس تندرو و افراطي وهابي است.
ناصر بن سليمان بن محمد العمر (متولد 1373ه/ 1952) در روستاي مريدسية وابسته به شهر بريده در منطقه القصيم به دنيا آمد. دوران دبيرستان خود را در سال 1390 هجري قمري در مركز علمي رياض به پايان رساند سپس در سال 1394 ه تحصيلات دانشگاهي خود را در دانشكده شريعت به پايان برد و سپس به عنوان مربي در دانشكده اصول دين – بخش علوم قرآني- در دانشگاه اسلامي امام محمد بن سعود انتخاب گرديد.

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند

در سال 1979 فوق ليسانس خود را از دانشكده اصول دين – بخش علوم قرآني- و در سال 1984 دكتراي خود را از همين دانشكده اخذ نمود. در سال 1404 ه به عنوان استاديار و در سال 1410 به دانشياري ارتقا يافت و در سال 1414 به درجه استاد تمامي نائل گرديد. تاكنون تاليفات متعددي داشته است كه مهم‌ترين آنها عبارتند از: «اعتدال در اسلام»، «عهد و پيمان در قرآن كريم»، «سعادت بين توهم و حقيقت»، «نگاهي راهبردي به مسأله فلسطين» همچنين سخنراني‌هاي زيادي از وي در اينترنت وجود دارد. وي هم اكنون در سمت ناظر كلي پايگاه اينترنتي مسلم نت فعاليت مي كند.

به لحاظ سياسي شيخ ناصر العمر به جريان الصحوه نزديك است؛ جريان الصحوة جرياني است كه تلاش مي‌كند ميان وهابيت و اخوان المسلمين پيوند برقرار سازد. مسئولان قطری از وي به شدت حمایت می‌کنند.

جریان دینی در عربستان سعودی به سه دسته تقسیم می شود: نخست علمای درباری، دوم علمای الصحوة مانند محمد العریفی، سلمان العوده، سفر الحوالی و ناصر العمر که دارای پایگاه مردمی هستند اما تمایلی به درافتادن با رژیم ندارند و حتي بعضاً مخالفت خود با هرگونه تظاهرات در عربستان را اعلام مي‌دارند و دسته سوم شیوخ انقلابی شامل سلیمان العلوان، عبدالعزیز الطریفی، خالد الراشد و ناصر الفهد هستند.

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند

نكته ديگر آنكه ناصر عمر در جايي تدريس و تحصيل كرده است كه مهد تكفير و افراط‌گري در عربستان است. دانشجويان و اساتيد دانشکده‌هاي شريعت در عربستان سعودي بويژه دانشگاه "محمد بن سعود" (مخصوصاً دفتر وعظ و ارشاد اين دانشگاه) که ناصر عمر در آنجا تحصيل و تدريس كرده، همه مسلمانان به جز مؤمنان به مذهب وهابي تكفيري را کافر مي‌پندارند و مراکز خطرناكي هستند که در خون‌ريزي کشتار بي‌گناهان در عراق و پاکستان و اخيراً نيز سوريه دست داشته‌اند.

پايگاه مسلم نت و توهين به مقدسات شيعيان
ناصر بن سليمان العمر دارای سایتی به نام المسلم نت (موقع المسلم) می باشد که در آن به تمامی مقدسات شیعه اهانت کرده و با عباراتی بسیار سخیف سعی در تشویش اذهان و تخریب وجهه شیعیان در میان دیگر مذاهب اسلامی دارد.

وی که به تندروی مشهور است ادعا كرده است: دو موضوع مهم و خطرناك در جهان اسلام وجود دارد كه مسلمانان بايد با تأمل بيشتري به آنها بنگرند، يكي افكار ليبرالي و لائيك مي‌باشد و دومي كه بسيار خطرناكتر است، نفوذ ايراني‌ها در بين مسلمانان جهان اسلام مي‌باشد كه بايد با اين دو مبارزه شديد و فقيهانه‌اي صورت گيرد! وي در ادامه تاكيد كرده است كه ايران كشوري مجوسي است نه شيعه!!!

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند

دشمني شديد با انقلاب اسلامي/ انقلاب ايران، اسلامي نبود چون امام خميني (ره) از فرانسه وارد ايران شد!!!
شيخ ناصر با حمله به انقلاب اسلامي ايران و بنيانگذار آن، ايرانيان را متهم مي‌كند كه تشيع را بهانه‌اي براي فريب دادن مسلمانان قرار داده‌اند، همانگونه كه شيعيان، عشق به اهل‌بيت عليهم السلام را بهانه‌اي براي نشر افكارشان مورد استفاده قرار مي‌دهند! وي در سخناني عجیب مي‌گويد انقلاب ايران، اسلامي نبود چرا كه امام خميني (ره) با هواپيما از فرانسه به عنوان يك كشور كافر وارد ايران شد و ايران در واقع مزدور غرب و آمريكا است!!!

عاشورا روز جشن و سرور است
ناصر عمر در جسارتي آشكار به شيعيان، آنها را متهم مي‌كند كه عاشورا را تبديل به روز عزا و ماتم كرده‌اند، اما در واقع عاشورا روز پيروزي و شادماني است!!! این شیخ افراطی وهابی معتقد است فهماندن این موضوع (مسلمان نبودن ایرانی‌ها) به تمام امت اسلامی، وظیفه علما و طلاب علوم دینی می باشد و تمام افراد امت اسلامی چه زنها و چه مردها این وظیفه را بر دوش دارند و باید برای وضوح این امر برای سایر ملت‌های مسلمان تلاش کنند!

فراتر از جهاد نكاح‌؛ جهاد نكاح با محارم
ناصر عمر در شبکه ماهواره ای وصال که نزدیک به گروه های تکفیری تندرو در سوریه است، از انتقادات وارده به فتوای "جهاد نکاح" گله کرد و گفت: برخی افراد انتقادات شدیدی را به فتواهایی دارند که به برادران مجاهد اجازه جهاد نکاح می‌دهد، اما جالب است که کسی کشتار صورت گرفته توسط سوریه را به یاد نمی‌آورد و از آن گله ای نمی‌کند.

وی همچنين ایران و سوریه را به جنایات اخیر در سوریه متهم کرد و گفت که این دو کشور در تلاش برای تشکیل و پر رنگ کردن هلال شیعی هستند و تمایلی ندارند که سنی ها در منطقه نقشی را ایفا کنند. ناصر العمر در ادامه اظهار داشت که مجاهدین در سوریه می توانند در غیاب زنان مجاهد نامحرم با محارم خود ازدواج کنند.

او اعلام کرد اگر دسترسی به نامحرم آسان نباشد، مجاهدین می توانند با محارم و خواهران خود "عقد نکاح" داشته باشند. پیش از این او از اسارت زنان شیعی و توزیع آنها بین مجاهدین سخن گفته بود.

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند


الاهرام به نقل از ناصر عمر: مبارزين مي‌توانند با خواهران خود جهاد نكاح داشته باشند
فتواي ناصر عمر در جهاد نكاح با محارم كه در سايت‌هاي وابسته به گروه‌هاي جهادي منتشر گرديد

گفتني است پس از صدور اين فتوا جهاد با محارم به شکل وسیعي از سوی جبهه النصره در حال اجراست. بر اساس برخي گزارش‌ها، در تعدادی از مناطق تحت تسلط تروریست‌ها، این افراد مرتکب جنایات و رسوایی‌هایی بسیاری با خواهران و مادران خود شده‌اند به نحوی که هیچ کس آن را باور نمی‌کند؛ دلیل آنها این است که بیشتر زنان جهاد نکاح از این مناطق فرار کرده اند و با شدت گرفتن جنگ و افزایش قتل و کشتار دیگر زنی به این مناطق نمی آید.

متن فتوای شرم آور ناصر العمر در برخورد با شیعیان
شیخ ناصر العمر در پاسخ به یک استفتا مبنی بر راهکارهای مقابله با شیعیان، مطالبی دهشتناک بیان نمود که حکایت از اوج توحش مکتب تکفیری وهابیت و اوج دشمني و خصومت و كينه وي نسبت به تشيع دارد.

در اين استفتاء آمده است: «همانطور که می دانید خطر رافضی‌ها از خطر یهودی ها و نصرانی‌ها برای اسلام بیشتر است و ما چگونه می توانیم برای نجات اسلام، خطر رافضی‌ها را کنترل نماییم؟» شيخ عمر در پاسخ مي‌نويسد:

درابتدا باید بدانیم که شیعیان جز با یک حکومت اسلامی جهادی ریشه کن نمی‌شوند، شیعیان بعد از برپایی حکومت اسلامی دو راه دارند: یا اینکه اسلام را بپذیرند! یا اینکه سر بریده شوند، اگر اصرار کردند بر مذهب خود باقی بمانند با آنها باید این چنین برخورد کنید:

اول: همه‌ی شیعیان را چون سر بریدن گوسفند، سر ببرید تا خون سر تا پای آنها را فرا بگیرد، و چه منظره ی بدیعی است زمانیکه تو می بینی اجساد شیعیان در دریایی از خون شناورند و صدای امواج خون رافضی گوشهایت را نوازش میدهد و جنازه هایشان، چشم هایت را به وجد می آورد.

دوم:
زنان آنها را به اسارت ببرید و در میان رزمندگان به صورت عادلانه تقسیم کنید .

سوم: کودکان شیعه را به فراگیری تعلیمات اسلامی صحیح وا دارید و توحید و عقیده را به آنها آموزش دهید، و به آنها آموزش های نظامی دهید تا در فتوحات اسلامی از آنها استفاده شود.

چهارم: معابد و ضریح های شرک آلود شیعه را نابود و ویران کنید.

پنجم: خانه های آنها را تفتیش کنید وکتاب های شرک آلود آنها را از بین ببرید.

ششم: روز عاشورا را جشن بگیرید و شیعیان را مجبور کنید درآن شرکت کنند.

هفتم: آنها را مجبور کنید کودکان خود را با اسمائی مانند معاویه، یزید و عائشه و حفصه و... نامگذاری کنند

هشتم: باید به امامانی که ادعا می‌کنند رهبرشان هستند مانند خمینی و سیستانی و … توهین نموده و از آنها بیزاری جویند.

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند

شیعیان از انفولانزای خوکی خطرناکترند !
پایگاه الکترونیکی "مسلم" که ریاست آن را "ناصر عمر" از شیوخ وهابی و تکفیری عربستان سعودی برعهده دارد، همواره مقالات تندي عليه شيعيان منتشر مي‌كند كه از جمله اين مقالات مي‌توان به مقاله‌ای توهین آمیز تحت عنوان "إبن جبرین و رافضه و آنفولانزای خوکی!" منتشر شده در اين پايگاه اشاره نمود.

نويسنده اين مقاله پیروان مذهب تشیع را به دلیل شکایت از "إبن جبرین"، از ویروس آنفولانزای خوکی خطرناک‌تر مي‌داند. "إبن جبرین" از چهره های سرشناس وهابیت در عربستان سعودی چند سال پیش با صدور فتوایی جنجال برانگیز، به قتل رساندن شیعیان را به دلیل کافر بودن، جایز دانسته بود، از همین رو وی زماني كه براي درمان به آلمان سفر کرده بود، از سوی تعدادی از شیعیان عراقی مقیم آلمان مورد شکایت و اعتراض قرار گرفت.

در واکنش به این شکایت از "إبن جبرین"، نويسنده مقاله، پیروان مذهب تشیع را رافضی و کافر خوانده و آنان را از ویروس آنفولانزای خوکی خطرناک‌تر معرفی کرد. وی شیعیان را "اربابان ترور"خواند و آنان را به "نسل کشی پیروان واقعی اسلام" متهم نمود. نويسنده اين در ادامه مقاله توهین آمیز خود شیعیان را افرادی نادان خوانده و گفت: رافضی ها اهل کذب و دروغ و خیانت و فسق و فجور هستند.

آنان مانند منافقین‌اند. وی در ادامه بدون اشاره به ظلم و ستم و سرکوب شیعیان توسط خاندان آل سعود و رفتار نیروهای امنیتی عربستان سعودی و اعضای هیئت امر به معروف و نهی از منکر سعودی گفت: ما چندي پیش در شهر مدینه منوره شاهد آشوبگری های آنان در نزدیکی قبر پیامبر(ص) و در نزدیکی بقیع بودیم. آنان همیشه به دنبال آشوب و خرابکاری هستند.

تبريك انهدام حرمين عسكريين (عليهما السلام)
شيخ ناصر العمر از جمله مفتي‌هايي بود که پس از انهدام حرم امامين عسکريين(ع) در سامرا، اين جنايت را به ديگر مفتيان سعودي و اهل سنت تبريک گفت.

پس از انفجار حرمين شريفين امام هادي و امام حسن عسکري (ع)، دفتر وعظ و ارشاد وابسته به دانشکده امام بن سعود وهابي نيز كه به شيخ عمر نزديك است، به ترويج فتواهاي ابن حبرين، ناصر العمر، سفر الحوالي، بارک و الحربي و علماي ديگر وهابي براي نابودي ساير ضريح‌ها و مرقدهاي مقدس شيعيان پرداخت. همچنين گفته مي‌شود عوامل اين دفتر تاکنون در ده‌‌ها عمليات وهابيون تکفيري در شهرهاي عراق که به نابودي و انفجار مرقدهاي اوليا و فرزندان رسول اکرم(ص) منجر شده، دست داشته‌اند.

منابع آگاه نزديک به دانشگاه «محمد بن سعود» كه ناصر عمر نيز در همانجا درس خوانده و استاد مي‌باشد، مي‌گويند، شماري از طلاب در طول چند سال گذشته از کلاس‌هاي درس غيبت کرده و اقدام به پيوستن به مجموعه‌هاي تروريستي در عراق کرده‌اند. به گونه‌اي که نام تعدادي از آنها در ليست کشته‌هاي درگيري‌هاي عراق به چشم مي‌خورد.

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
نبايد به شيعيان اجازه داد تا در مساجد نماز بخوانند، بايد با آنان برخورد شديد داشت!

فتوای شیخ ناصر عمر در وجوب دشمنی با حزب الله
العمر در فتوايي اعلام كرده است كه دشمنی با حزب الله بر همگان واجب است، زیرا آنها دشمنان همیشگی اهل سنت بوده اند. وی همچنین از عملیات مستمر تروریست ها و افراد مسلح علیه آنچه آن را ماشین کفر و ظلم نظام های سوریه و ایران خواند، ستایش کرده است.

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
ناصر عمر خصومت و كينه شديدي نسبت به ايران و حزب الله دارد

رد هرگونه سازش با شيعيان
شيخ ناصر العمر، از سلفي هاي تندرو مشهور با تاكيد بر سازش ناپذيري تشيع و تسنن، بشدت سازش و مصالحه شيعه و سني را مورد حمله قرار مي‌دهد.

وي در اين رابطه اظهار داشته است كه «اختلافات ما با روافض (شيعيان) فقط به مباحث فرقه اي محدود نمي‌شود. اختلاف ما در موردمسائل بنيادين و اساسي ديني است، نه بخشهايي از دين. در واقع هيچ نقطه مشتركي بين ما و شيعيان وجود ندارد.» العمر همچنين در همايش گفتگوي مذاهب كه در ژوئن 2003 دررياض برگزار شد از شركت كنندگان خواست روافض (شيعيان) را به اسلام واقعي و پيروي از شيوه اهل سنت دعوت كنند.

مخالفت با قيام حوثي‌ها/ ايران مسئول اصلي درگيري‌ها در يمن!
العمر از جمله علماي وهابي بود كه به مخالفت با قيام حوثي‌ها عليه دولت يمن در سال 2009-2010 برخاست و به همراه برخي علمای وهابی در بیانیه‏ای فتنه انگیز با حمله به شیعیان یمن، از درگیری مبارزان الحوثی با دولت یمن انتقاد کرد. در این بیانیه ایران به عنوان مسئول این درگیری‏ها معرفی گرديد.

اين در حالي بود كه عربستان براي فروخواباندن قيام حوثي‌ها در يمن مداخله نموده و از دولت يمن پشتيباني به عمل آورد و اين علماي وهابي نه به ايران بلكه بايد به آتش‌افروزي‌هاي سعودي‌ها اعتراض مي‌كردند. در این بیانیه همچنین از مسلمانان خواسته شده بود كه جلوی انتشار مذهب رافضی گرفته شده و تدابیر امنیتی، رسانه‏ای و تبلیغی مورد نظر جهت این کار پیش‏بینی شود.

ناصر العمر: مساجد و حسينيه‌هاي شيعيان را تخريب كنيد
ناصر العمر از چهره‌هايي است كه در عمده همايش‌هاي ضد ايراني و ضد شيعي در عربستان شركت كرده و از برگزار كنندگان و حاميان چنين همايش‌هايي است.

در همايشي ضد شيعي كه چندي پيش در رياض با عنوان «مملکت ما ... وحدت ما» با حضور اميران برخي از مناطق عربستان، چهره هاي سياسي و مفتيان سلفي از جمله صالح الفوزان، عبدالله بن جبرين و برخي از چهره هاي مشهور ضد شيعي ديگر برگزار شد، ناصر عمر نيز حضور داشت و به سخنراني عليه شيعيان پرداخت. اين علماي تندروي وهابي در اين همايش به چند جمع‌بندي رسيدند:

اول: نبايد به شيعيان اجازه داد تا سمت هاي مهمي را در کشور به دست گيرند

دوم: بايد قربة الي الله! با فرزندان شيعه در دانشگاهها سختگيري کرد .

سوم: در صورت لزوم حتي کشتار شيعيان واجب است!

چهارم: لزوم دوري از شيعيان و شيعيان خطر اصلي براي عربستان.

پنجم: هيئت حاکمه کشور عربستان، شيعيان مقيم مناطقي چون القطيف، مدينه منوره و نجران را به اسلام (انديشه سلفي) دعوت کنند و در صورتي که نپذيرفتند آنان را براي پذيرش انديشه سلفي مجبور نمايند!

ششم: نبايد به شيعيان اجازه داد تا در مساجد نماز بخوانند، بايد با آنان برخورد شديد داشت!

ناصر العمر در اين همايش به طور مشخص خواستار برخورد با شيعيان عراق، ممانعت از حج شيعيان، تخريب مساجد و حسينيه هاي شيعيان و هم چنين جلوگيري از انتشار كتاب‌، روزنامه و يا مجلاتي که شيعيان در نگارش آن نقش دارند، تعطيلي دادگاه شيعيان در منطقه القطيف و جلوگيري از مشغول شدن شيعيان در مشاغلي چون مشاغل امنيتي، بهداشت و درمان شد. وي در پايان اظهار داشت: نبايد اجازه داد، شيعيان در هيچ مقطعي به تدريس مشغول باشند.

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند

فتواي وجوب انهدام حرم امام حسين (ع)، حضرت ابالفضل (ع) و حضرت زينب (س)
ناصر العمر به همراه برخي مفتيان مهم ديگر وهابي با صدور فتاوايي خواستار انهدام مراقد مطهره امامان شيعه(ع) شده بودند. اين فتاوا که در پي استفتاي جمعي از دانشجويان دانشگاه وهابي "محمد بن سعود" صادر شد پس از حمله به بارگاه عسکريين(ع) در سامرا، در سطح گسترده‌اي توزيع و در آن از هر اقدامي براي محو آنچه آثار شرک بويژه در کشور عراق و شهر کربلا خوانده شده، استقبال شده بود. در بخشي از اين فتاوا که از حرم امامان شيعه(ع) به عنوان بت‌هايي ياد کرده که بايد با خاک يکسان شود، آمده است: حسين از شرک شيعيان به دور است اما حرم او بايد به عنوان اصلي‌ترين نماد شرک در عراق ويران شود. در همين راستا نيروهاي امنيتي عراق نقشه‌هاي تروريستي براي تعدي به ضريح امام حسين (ع) و حضرت عباس بن علي (ع)، ضريح امام علي (ع) کشف كردند. گفته مي‌شود حمله به مقبره حضرت زينب (س) نيز در دستور كار تروريست‌ها بوده است.

رانندگي حق زن نيست؛ هر كس جز اين بگويد منافق و بي‌دين است
ناصر عمر در ویدیویی که در اینترنت نيز منتشر شد، همه کسانی را که خواستار صدور مجوز برای رانندگی زنان هستند و آن را ترویج و تشویق می کنند، به بی دینی و نفاق متهم كرد. شیخ ناصر العمر در اين ويدئو همه کسانی که صدور مجوز برای رانندگی زنان را ترویج و تشویق می کنند، به جریان های سکولار منسوب می کند و آنان را منافق می نامد.

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند

این در حالی است که دکتر یوسف القرضاوی، دکتر سلمان العوده، دکترمحسن العواجی، دکتر عائض القرنی و محمد القحطانی ودکتر محمد آل زلفه (که همگی از مبلّغان و شیوخ مشهور وهابی هستند) برای زنان حق رانندگی قائل هستند و این کار را حق زنان می دانند، اما ناصر العمر معتقد است هر کس خواستار صدور مجوز رانندگی برای زنان سعودی باشد وابسته به جریان های بی دین و لیبرالیسم و منافق است.

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
ناصر عمر ليبرال‌ها را منافق مي‌داند و رانندگي را براي زنان حق نمي‌داند

شيخي كه حزب الله را حزب اللات ناميد
پس از پيروزي حزب الله در جنگ 33 روزه عليه رژيم صهيونيستي در سال 2006 هرچند كه اين پيروزي حتي بسياري از مخالفان حزب الله بويژه از ميان سلفي‌ها را به تحسين و يا دست كم سكوت واداشت اما العمر همچنان بر طبل مخالفت با حزب الله كوبيد.

وي كه حزب الله را «حزب اللات/ حزب الشيطان» ناميد، گفت: «حزب الله به نمايندگي از اهل سنت در فلسطين مقاومت نمي‌كند، بلكه حزب الله ابزاري است در دست سپاه پاسداران ايران». وي در شبكه الجزيره تصريح كرد: «اسرائيل، آمريكا و ايران دشمنان امت اسلامي هستند»

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند


داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند


داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدندداعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند

براي پيروزي حزب الله دعا نكنيد
در جنگ 33 روزه حزب الله عليه دشمن صهيونيستي، ناصر العمر فتوا داد كه «دعا براي پيروزي حزب الله يا ارائه هرگونه كمك به اين حزب در جنگ با اسرائيل حرام است».تظاهرات‌ در عربستان سعودي حرام است
پس از آغاز بيداري اسلامي در جهان عرب و سرنگوني چندين حاكم خودكامه، شعله‌هاي تظاهرات و اعتراض به عربستان سعودي نيز كشيده شد و مي‌رفت كه پايه‌هاي اين حكومت استبدادي را دچار فروپاشي نمايد. اما در اين ميان برخي علماي درباري با دادن فتوا هرگونه تظاهرات در عربستان سعودي را حرام دانستند.

در اين ميان ناصر العمر چهره‌ي برجسته اي بود كه فتوا داد «تظاهرات‌ها در عربستان سعودي به دليل مفاسدي كه به همراه دارد حرام است، بويژه آنكه سكولارها و روافض (شيعيان) از آن سوء استفاده مي‌كنند... عربستان بر كلمه توحيد اجتماع كرده است و سكولارها و روافض مي‌خواهند اين اجماع را بر هم زنند».5:اینا حقیقت داره؟؟

انقد متنفرن از شیعه ها؟؟؟
من با خوندن اینا واقعا میترسم...


کسی نیس جلوی اینارو بگیره؟؟؟

6:


7:اینا خیلی وحشتناکه؟؟

ینی هیچ کس نمبتونه جلوشونو بگیره؟
اگه وارد ایران بشن چی؟؟

8:

جهاد نکاح با خواهر نیز مجاز استداعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
فتوای مفتی وهابی عربستان؛ جهاد نکاح با خواهر نیز مجاز است مفتی وهابی عربستان در ادامه فتواهای گمراه کننده خود درباره تروریست‌های سوریه جهاد نکاح حتی با خواهر را مجاز خواند. باشگاه خبرنگاران به نقل از شبکه وهابی وصال عربستان نوشت: ناصر العمر مفتی وهابی عربستان در ادامه فتواهای گمراه کننده خود درباره تروریست‌های سوریه، اعلام کرد:‌ از این پس در ...
متن کامل »
دعوا بر سر یک زن در جهاد نکاح، ۳ کشته بر جای گذاشت

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
دعوا بر سر یک زن در جهاد نکاح، ۳ کشته بر جای گذاشت ابی صارم فرمانده یکی از گروهک های تروریستی وابسته به جبهه النصره در دیر الزور ۳ تن از تروریست‌های تونسی وابسته به این گروهک را در این شهر و در ملاعام سربرید. شمشادی خبرنگار واحد مرکزی خبر در سوریه، مطلب جدیدی از اتفاقات خاص سوریه، در ...
متن کامل »
جهاد نکاح زنان چچنی در سوریه

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
جهاد نکاح زنان چچنی در سوریه براساس اخبار منتشر شده از پایگاه خبری “الحدث نیوز” ارتش سوریه طی عملیاتی توانسته است سه زن چچنی شرکت کننده در جنگ سوریه را در حم.

دعوای شدید داعش با بعثی ها بر سر دختران «جهاد نکاح»!ممتازنیوز: چند روزی است که گروهک تروریستی موسوم به دولت اسلامی عراق و شام (داعش) همراه با بعثی ها وارد عراق شده اند و اقدام تروریستی علیه دولت و مردم عراق می کنند.
خبرهای رسیده حاکی از آن است که تروریست ها بر سر دختران و زنان «جهاد نکاح» به اختلاف افتاده اند و در برخی نقاط به درگیری فیزیکی میان آنان منجر شده است.
گفته می شود علت اختلاف بعثی ها و داعشی ها بر سر تعداد دختران و زنان جهاد نکاح است. داستان از این قرار است که حدود ۸۰۰ دختر و زن «جهاد نکاح» از مرز سوریه به عراق وارد شدند. در تقسیم آنها ۶۰۰ تن از آنان در اختیارداعش و حدود ۲۰۰ نفر در اختیار بعثی ها قرار گرفت.
داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدنددعوای شدید داعش با بعثی ها بر سر دختران «جهاد نکاح»!
از همین رو درگیری و اختلاف میان بعثی ها و داعشی ها بر سر زنا بالا گرفت. در همین حال منابع خبری از عراق گزارش داده که درگیری مسلحانه میان بعثی ها و داعشی ها رو به افزایش است.
////شیعه انلاین

9:

گزارشهای تصویری از حضور زنان
در حمایت از تروریستهای داعش با جهاد نکاحی


داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدندداعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
رغد دختر صدام برای جهاد اعلام امادگی کرد
داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدندداعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند

یک شرکت مصری در امور نقل و انقال زنان سوری فعال شده و آگهی با این مضمون که "دختران متعهد و محجبه و نقابدار سوری به تعداد مورد نیاز موجود است!" منتشر کرده است.
به گفتۀ فعالان "حقوق بشر"، این قبیل شرکت‌ها که تحت پوشش بنگاه‌های ازدواج فعالیت می‌کنند، در واقع مروّج فحشا هستند و از راه "قاچاق انسان" به کسب درآمدهای هنگفت می‌اندیشند.
داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
هتک حرمت خبرنگار الجزیره توسط یکی از رهبران جبهه النصره
"غاده عویس" مجری و گزارشگر مشهور شبکه "الجزیره"، که مدت‌ها در شهر "حلب" فعالیت کرده و گزارشاتی را از شورشیان سوری در شبکه الجزیره پخش کرده است، توسط یکی از فرماندهان گروه سلفی النصره مورد هتک حرمت قرار گرفت.

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدندداعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند


داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند

10:

شنیدم زنان بعضی مناطق عراق سم با خودشون حمل میکنند که در صورت دستگیری خودکشی کنند....
خدا کمک کنه به زنان مظلوم و بی دفاع عراق و سایر نقاط دنیا / دزدیده شدن زنان و دختران در کل جهان فرقی با این کار داعشیها نداره.

11:


نگران نباشید پایشان به ایران باز نمیشه

مثل سوریه در عراق هم متوقف میشن

12:

نقش فتاوای علمای وهابی در ظلم و جنایت علیه مسلمانان


صدور فتاوای علمای وهابی غیرانسانی است و به جنایات القاعده و گروه‌های تکفیری مشروعیت می‌بخشد و در حالی که هیچ گونه مطابقت با شریعت اسلامی و قران کریم ندارد بلکه مغایرت اساسی هم دارد.
بالاترین حدود در شرع اسلامی شلاق و بالاترین حد در وهابیت زنده زنده پوست کندن است. همچنین وهابی‌های تکفیری اعتقاد دارند اگر در کشورهای اسلامی گناهی صورت گیرد تبدیل به بلاد کفر می‌شود و می‌توان با آنها جنگید تکفیر کردن توسط وهابی‌ها ضربه زدن به اسلام است آنها از ایجاد کشتار در میان مسلمانان دو هدف را پیگیری می‌کنند.
* درگیری داخلی بین شیعه و سنی
منحرف کردن توجه مسلمانان به دشمن خارجی در ادامه بعضی از این مفتی‌ها را معرفی می‌کنیم.
* شیخ یوسف القرضاوی
قرضاوی در تاریخ 9/9/1926 میلادی در مصر متولد شد و حفظ قرآن کریم را تا 10 سالگی تمام کرد. سپس وارد دانشگاه الازهر شد در سال 1953 مدرک عالی دانشکده اصول دین و در سال 1954 مجوز تدریس را در این دانشگاه دریافت کرد و در سال 1960 مدرک کارشناسی را دریافت و در سال 1960 مدرک کارشناسی ارشد مطالعات عالی علوم قرانی و سنت در سال 1973 مدرک دکترای خود را با رتبه عالی از دانشکده اصول دین دریافت نمود و سپس ریاست اتحاد جهانی علمای اسلام را بر عهده گرفت.
داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
یوسف قرضاوی
قرضاوی فتاوایی را نیز مطرح کرده که هم در میان اهل سنت و هم در میان شیعیان با انتقادات شدیدی مواجه شد که از جمله می‌توان به حرمت زیارت قبور امامان و صالحان اشاره کرد.
وی اعلام کرد که علوییون و نصریه کافرتر از یهود و نصارا هستند و در گفت‌وگو با شبکه العربیه حزب‌الله را حزب‌الشیطان و الطاغوت خواند.
* شیخ عدنان بن محمد عرعور
متولد 1948 در حماه سوریه است که نسبت خانوادگی او را به شمال جزیره العرب از قبیله‌ای به نام عنزه می‌دانند. وی در عربستان آموزش دیده و استادانی چند داشته که مشهورترین آنان بن‌باز مفتی مشهور و معلوم الحال وهابی بوده است.
داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
عدنان بن محمد عرعور
وی با انتقاد از تشیع بر اساس مبانی جریان وهابیت تکفیری عربستان توانست برای خود شهرتی نسبی کسب کند و در این دوره جایزه بین‌المللی نایف بن عبدالعزیز را هم به دست آورد. عرعور مشرب فقهی خاصی ندارد و فتاوایش به تصریح مریدان و شاگردان، از مبنای خاصی پیروی نمی‌کنند.
وی حضوری نسبتا فعال در شبکه‌های مختلف تلویزیونی و ماهواره‌های صفا، وصال، بیان سوریا الشعب و رشد که از لندن پخش می‌شوند دارد.
فتاوی وی معروف است مثلا او از هواداران خود خواست تا نیمه شب هر شب الله اکبر بگویند و تا 40 شب مداومت کنند تا نظام سوریه سقوط کند مخالفان به این نسخه عمل کردند و 40 شب را هم اجرا نمودند. ولی نظام سقوط نکرد.
پس از نسخه الله اکبر، شیخ عرعور نسخه «قابلمه کوبی» را تجویز کرد و از هواداران خود خواست تا در اوایل بحران در سوریه در بالکن‌های منازل خود یا در خیابان‌ها بر پشت قابلمه‌ها بکوبند و بیشترین سر و صدا تولید کنند و به آنها وعده کرد که این سر و صدا در سرنگونی نظام سوریه تاثیر خواهد داشت. این فتاوی باعث شد هواداران او را مسخره کنند و از او یک دلقک بسازند.
* محمدالعریفی
محمدبن عبدالرحمن العریفی مبلغ و عالم جوان سعودی است که 15 جولای 1970 در شهر دمام واقع در استان شرقی عربستان به دنیا آمد.
داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
محمد العریفی
لیسانس خود را در سال 1991 در رشته اصول از دانشگاه امام محمد سعود ریاضی و فوق‌لیسانس خود را در سال 1996 در اصول دین با گرایش عقیده مذاهب معاصر از همین دانشگاه دریافت نمود. عنوان پایان نامه وی پژوهش و بررسی «الکافیه الشافیه فی الانتصار الفرقه الناجیه ابن قیم» بود که با رتبه ممتاز دفاع کرد و توانست در سال 2002دکترای خود را در اصول دین گرایش عقیده و مذاهب معاصر از همان دانشگاه محمد بن سعود دریافت کند.
عریفی تاکنون فتواهای عجیب و غریب صادر کرده است که جنجالی‌ترین فتوای وی همان است که به شورشیان سوریه اجازه می‌دهد تا با زنان ازدواج کوتاه و چند ساعته داشته باشند. در این فتوا گفته است که بهترین جهادها جهاد نکاح است.
وی همچنین در این فتوا بهشت را به آن دسته از زنانی که به این نوع ازدواج با نظامیان رضایت می‌دهند وعده داده است.
این گونه زنان بدون اینکه عده نگاه دارند و نیز حتی زنان شوهر دار نیز منعی وجود ندارد تا بدین وسیله همگی به بهشت بروند.
انتهای پیام/

13:

انگار اینارو آمریکا و اسراییل حمایت میکنن...
قدرتشون خیلی زیاده...
امیدوارم همونجا نابود بشن...
ا

14:

۲۵۰۰ ایرانی در اهواز وهابی شدند!

فاراقلیط ۱۸:۵۴ ۱۰۴

چند سالی است که سازمان اطلاعات و امنیت رژیم وهابی آل سعود، با سرمایه گذاری گسترده در مناطق سنی نشین جمهوری اسلامی ایران به ویژه در جنوب کشور،‌ تلاش دارد نفوذ خود در این مناطق را افزایش دهد. گفتنی است این سرمایه گذاری دستگاه امنیتی سعودی در راستای نشر و گسترش اندیشه انحرافی فرقه ضاله وهابیت صورت می گیرد. بر همین اساس آمار موجود حکایت از آن دارد که از ابتدای سال ۱۳۹۲ تاکنون که حدود چهار ماه می گذرد، نزدیک به ۲۵۰۰ ایرانی تنها در شهر اهواز و حومه آن در استان خوزستان، پیرو فرقه ضاله وهابیت شده اند. شایان ذکر است علاوه بر سرمایه گذاری مستقیم سازمان اطلاعات و امنیت رژیم سعودی در ایران،‌ آل سعود با پرداخت بودجه چند صد میلیون دلاری به برخی جدایی طلبان و ضد انقلاب ها، شبکه ماهواره ای “الأحواز” را راه اندازی کرده که محور برنامه هایش سیاسی و دینی است.
این شبکه ماهواره ای در بخش سیاسی برای جدایی استان خوزستان از خاک ایران و تأسیس کشور جدیدی به نام “عربستان” تلاش می کند. اما در بخش دینی،‌ شبکه “الأحواز” به تبلیغ اندیشه های وهابیت می پردازد.
گفتنی است، همانطور که در تصویر نیز دیده می شود، این جدایی طلبان برای خود پرچمی نیز ایجاد کرده و برای بر هم زدن ثبات و امنیت ایران تلاش می کنند.


2500 ايراني در اهواز وهابي شدند! | فاراقلیطآرشیو برچسب: نفوذ وهابیت در ایرانهشدار استاد حسین انصاریان نسبت به نفوذ وهابیت در کشور

۲۶ مهر ۱۳۹۲ یک نظر
داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
هشدار استاد حسین انصاریان نسبت به نفوذ وهابیت در کشور وهابیت در جامعه در حال نفوذ است و با پول های بادآورده عربستان سعودی بهترین زمین ها و ساختمان ها را مالک شده و در صدد تغییر نظام جمعیتی کشور و افزایش تعداد طرفداران خود هستند. حجت‌الاسلام والمسلمین حسین انصاریان در جمع زائران علی بن موسی الرضا(ع) در حرم مطهر ...


هشدار استاد حسین انصاریان نسبت به نفوذ وهابیت در کشور - سایت شیعیان


یک راه مقابله با نفوذ وهابیت افراطی در ایران


یک راه مقابله با نفوذ وهابیت افراطی در ایران : ملت متمدن و با فرهنگ ایران بارها در طول تاریخ نشان داده است که با هیچ گروه یا فرقه ای مشکلی ندارد؛
این ملت که دارای مذهب شیعه که یکی از دو مذهب عمده اسلام است ؛ می باشد ، با هر دین و مذهب اعم از یهودیت ، مسیحیت ، اهل سنت ، آشوریان و ... تعامل منصفانه و دور از تعصب و افراط داشته است.
این ملت با وهابیت معتدل هم سرگرم گفتگو و تعامل است و به فکر نزدیکی مذاهب است ؛ اما چون وهابیت افراطی و متعصب اهل گفتگو و منطق نیست با مردم شیعه ایران سر عناد و دشمنی کورکورانه دارد.
بنابراین تنها کاری که می ماند این است که جلو وهابی شدن اهل سنت که قسمتی از پیکره این ملت بافرهنگ و تمدن هستند

15:

جهاد نکاح اینبار برای زن‌های متأهل+فیلم


داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند

«تن‌تان را در اختیار معارضان در سوریه قراردهید تا جای‌تان در بهشت باشد!» این فتوای مفتی‌‌های سلفی است که در ادبیات تروریست‌ها جهاد نکاح نام گرفته است

16:

"جهاد لواط" و "جهاد نکاح النفس" در کنار "جهاد نکاح"داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند


سایت لبنانی "خبرپرس" خبر داد، سربازان جبهه النصره به "جهاد نکاح با محارم" مشغول هستند و آن را ادای فریضه ی دینی و مذهبی خود می دانند.
سایت مسلمانان جهاننوشت: چندی پیش شیخ وهابی در سخنرانی خود در شبکه ماهواره ای وصال که نزدیک به حرکتهای جهادی تندرو در سوریه است، از انتقادات وارده به فتوای "جهاد نکاح" گله کرده بود.
"ناصر العمر" اعلام کرده بود، "مجاهدین در سوریه می‎توانند در غیاب زنان مجاهد نامحرم با محارم خود ازدواج کنند و اگر دسترسی به نامحرم آسان نباشد، مجاهدین می توانند با محارم و خواهران خود "عقد نکاح" داشته باشند".
سخنان ناصر العمر بازتاب گسترده ای در محافل دینی و افکار عمومی جهان اسلام داشت، به گونه ای که همگان بر مشمئز کننده بودن این سخنان تاکید داشتند و از این شیخ وهابی خواستند فتوای خود را پس بگیرد.
اما اعضای گروهک شبه نظامی جبهه النصره رسما اعلام کرده اند، به فتوای مفتی سلفی ایمان دارند و آن را به اجرا در خواهند آورد.
به گزارش آوا به نقل از شبکه خبر ایران، تروریست های تکفیری با استناد به این فتوا اعلام کرده اند که امروز آنها از نظر دینی این حق را دارند با محارم خود نزدیکی کنند. و خداوند گناهی را برای آنان و نزدیکانشان ثبت نخواهد کرد، چرا که این امر توسط شیخ شان حلال شده است.
خبرها حاکی از آن است که، فتوای ناصر العمر تنها پرده از این عمل ناشایست و خلاف اخلاق برداشته و این عمل از مدتها پیش در میان اعضای این گروه مرسوم شده است. به شکلی که کودکانی از این ارتباط به دنیا آمده اند. و مشکلاتی را از نظر هویت و .... بوجود آمده است.
لازم به ذکر است، فتواهای عجیب تنها محدود به ازدواج جهادی و ازدواج با محارم نمی شود و این افراد با استناد به رای و حکم شیوخ سلفی با اصطلاحات ساختگی نظیر "جهاد لواط" و "جهاد نکاح النفس" فحشا را در سرزمین شام گسترش می دهند.

17:

ای داعش بترکه از رو عرصه هستی نیست و نابود بشه _ الهیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییی عآمین

18:

حالا بازم دنبال عربها بدویین

19:

منظورت چیه دقیقا ؟؟

20:

بسم الله الرحمن الرحیم

داعش دست پرورده آمریکا و اسراییل است

از نظر کسانی که دنبال آزادی جنسی و ... هستند که داعش مشکلی نداره
داره؟

مگه غیر از این است که آمریکـــا طرفدار درجه یک این روابط است؟

21:

الهي نيست و نابود بشن. نگران نباشين جرات وارد شدن به خاك ايران رو ندارن.

22:

به نظر من ربطي به آمريكا و اسراييل و اينا نداره..... اين اعمال انسانهاست كه ميشه چنگيزخان مغول و يا داعش!!!!

23:

ما اینجا(جوانرود)نه چیزی دیدیم نه شنیدیم دوست عزیز

24:

به نظر من ربطي به آمريكا و اسراييل و اينا نداره..... اين اعمال انسانهاست كه ميشه چنگيزخان مغول و يا داعش!!!!

چنگيزخان مغول به ايران حمله كرد كلي جنايت كرد . وارد همدان شد مردم رو جمع كرد گفت يه سوال ميپرسم اگه درست جواب دادين كاري با شما ندارم اما اگه غلط جواب بدين همه ي شمارو گردن ميزنم!!! سوالش اين بود : اي مردم من به ميل خودم اومدم مردم رو بكشم يا خدا منو فرستاده؟؟؟؟؟؟؟ مردم رفتن توي فكر كه چي بايد بگيم نميدونستن چي بگن .. در اين موقع يه فرد چوپاني كه چشم دلش روشن بود اومد جلو و گفت بنده جواب سوالت رو ميدم .. چوپان گفت : نه تو چنين جسارتي و زوري داري كه بياي و جنايت كني نه خدا قاتل و انتقام جو هست كه تورو فرستاده باشه!!!! اين اعمال و كردار بد ما هست كه چنگيزخان مغول رو ساخته.

25:

خداروشکر
ولی من از یه نظامی شنیدم
همه شون اماده باشن

26:

کاملا مشخص که به علت این بحران در عراق -

ایران به نیروهای مرزیش آماده باش بده ولی معنیش نیست که اونا وارد ایران میشند..

27:

ربط داره دوست عزیز
چنگیزخان رییس یه مملکت بود و خدا به همه انسانها من جمله چنگیزخان اختیار داده
اینها اراذل واوباش تمام دنیا هستند
یهو شدن ماهرترین نیروهای نظامی
بهترین بهانه برای ایجاد ناامنی و بازار اقتصادی در یک منطقه دور از مناطق قدرتهای جهانی
به منظور خلاص شدن از شر این اراذل از یک سو
و از سوی دیگه کاهش خطرات ایران اسلامی برای آنها
و از سوی دیگه فرصت کافی برای رفع مشکلات اقتصادی خودشون از طریق درآمدهای حاصل از فروش تسلیحات و.....

کی میتونه باور کنه به اسراییل و آمرکیا ربطی نداره
مگه اونها طرفدار همجنس بازی و آزادی جنسی نیستند؟
مگه داعش غیر از این میخواد
و مگه اسلام مخالف این رو نمیخواد؟

یه فرقه ساختگی در اسلام که پیشینه زیادی نداره
چطور میتونه بدون اینکه از طرف قدرتهای جهانی حمایت بشه به اینجا برسه

مثلاً شبکه های اجتماعی قوانین دارن
ولی اینها راحت در شبکه ها فعالیت میکنن

در اردن تظاهرات برگزار میکنن

با کردها پیمان نامه میبندن
کردها با اسراییل خوش و بش میکنن
و ....

اما اون چیزی که شما فرمودید مسئله دیگه ای است
اون میشه اینکه هرچند آمریکا و اسراییل این وسط موش بدوونن
افراد مسئول عملکردهای خودشون هستند
و نباید گول اونها رو بخورند اما میخورند
همانطور که چنگیزخان گول شیطان و نفس خودش رو خورد
ولی خیلی های دیگه نخوردن

28:

آمریکا و انگلیس و .... در دوران جدید چطور باید استعمار خودشون رو ادامه بدن؟
با قشون کشی؟

آیا بهتر نیست که یه مشکل منطقه ای ایجاد کنن و بعد خودشون بشن کدخدای حلال مشکلات
و این وسط کلی پول اقتصادی به جیب بزنند؟

اما سودای تجزیه خاورمیانه آخر سر کار دستشون میده

چرا آمریکا 500 میلیون 500 میلیون دلار برای سرنگونی بشار اسد تصویب میکنه؟
واقعاً چون طرفدار حقوق بشر است؟

29:

جهاد نکاح اینبار برای زن‌های متأهل+فیلم


داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند

«تن‌تان را در اختیار معارضان در سوریه قراردهید تا جای‌تان در بهشت باشد!» این فتوای مفتی‌‌های سلفی است که در ادبیات تروریست‌ها جهاد نکاح نام گرفته است

30:

"جهاد لواط" و "جهاد نکاح النفس" در کنار "جهاد نکاح"داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند


سایت لبنانی "خبرپرس" خبر داد، سربازان جبهه النصره به "جهاد نکاح با محارم" مشغول هستند و آن را ادای فریضه ی دینی و مذهبی خود می دانند.
سایت مسلمانان جهاننوشت: چندی پیش شیخ وهابی در سخنرانی خود در شبکه ماهواره ای وصال که نزدیک به حرکتهای جهادی تندرو در سوریه است، از انتقادات وارده به فتوای "جهاد نکاح" گله کرده بود.
"ناصر العمر" اعلام کرده بود، "مجاهدین در سوریه می‎توانند در غیاب زنان مجاهد نامحرم با محارم خود ازدواج کنند و اگر دسترسی به نامحرم آسان نباشد، مجاهدین می توانند با محارم و خواهران خود "عقد نکاح" داشته باشند".
سخنان ناصر العمر بازتاب گسترده ای در محافل دینی و افکار عمومی جهان اسلام داشت، به گونه ای که همگان بر مشمئز کننده بودن این سخنان تاکید داشتند و از این شیخ وهابی خواستند فتوای خود را پس بگیرد.
اما اعضای گروهک شبه نظامی جبهه النصره رسما اعلام کرده اند، به فتوای مفتی سلفی ایمان دارند و آن را به اجرا در خواهند آورد.
به گزارش آوا به نقل از شبکه خبر ایران، تروریست های تکفیری با استناد به این فتوا اعلام کرده اند که امروز آنها از نظر دینی این حق را دارند با محارم خود نزدیکی کنند. و خداوند گناهی را برای آنان و نزدیکانشان ثبت نخواهد کرد، چرا که این امر توسط شیخ شان حلال شده است.
خبرها حاکی از آن است که، فتوای ناصر العمر تنها پرده از این عمل ناشایست و خلاف اخلاق برداشته و این عمل از مدتها پیش در میان اعضای این گروه مرسوم شده است. به شکلی که کودکانی از این ارتباط به دنیا آمده اند. و مشکلاتی را از نظر هویت و .... بوجود آمده است.
لازم به ذکر است، فتواهای عجیب تنها محدود به ازدواج جهادی و ازدواج با محارم نمی شود و این افراد با استناد به رای و حکم شیوخ سلفی با اصطلاحات ساختگی نظیر "جهاد لواط" و "جهاد نکاح النفس" فحشا را در سرزمین شام گسترش می دهند.

31:

ای داعش بترکه از رو عرصه هستی نیست و نابود بشه _ الهیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییی عآمین

32:

حالا بازم دنبال عربها بدویین

33:

منظورت چیه دقیقا ؟؟

34:

بسم الله الرحمن الرحیم

داعش دست پرورده آمریکا و اسراییل است

از نظر کسانی که دنبال آزادی جنسی و ... هستند که داعش مشکلی نداره
داره؟

مگه غیر از این است که آمریکـــا طرفدار درجه یک این روابط است؟

35:

الهي نيست و نابود بشن. نگران نباشين جرات وارد شدن به خاك ايران رو ندارن.

36:

به نظر من ربطي به آمريكا و اسراييل و اينا نداره..... اين اعمال انسانهاست كه ميشه چنگيزخان مغول و يا داعش!!!!

37:

ما اینجا(جوانرود)نه چیزی دیدیم نه شنیدیم دوست عزیز

38:

به نظر من ربطي به آمريكا و اسراييل و اينا نداره..... اين اعمال انسانهاست كه ميشه چنگيزخان مغول و يا داعش!!!!

چنگيزخان مغول به ايران حمله كرد كلي جنايت كرد . وارد همدان شد مردم رو جمع كرد گفت يه سوال ميپرسم اگه درست جواب دادين كاري با شما ندارم اما اگه غلط جواب بدين همه ي شمارو گردن ميزنم!!! سوالش اين بود : اي مردم من به ميل خودم اومدم مردم رو بكشم يا خدا منو فرستاده؟؟؟؟؟؟؟ مردم رفتن توي فكر كه چي بايد بگيم نميدونستن چي بگن .. در اين موقع يه فرد چوپاني كه چشم دلش روشن بود اومد جلو و گفت بنده جواب سوالت رو ميدم .. چوپان گفت : نه تو چنين جسارتي و زوري داري كه بياي و جنايت كني نه خدا قاتل و انتقام جو هست كه تورو فرستاده باشه!!!! اين اعمال و كردار بد ما هست كه چنگيزخان مغول رو ساخته.

39:

خداروشکر
ولی من از یه نظامی شنیدم
همه شون اماده باشن

40:

کاملا مشخص که به علت این بحران در عراق -

ایران به نیروهای مرزیش آماده باش بده ولی معنیش نیست که اونا وارد ایران میشند..

41:

ربط داره دوست عزیز
چنگیزخان رییس یه مملکت بود و خدا به همه انسانها من جمله چنگیزخان اختیار داده
اینها اراذل واوباش تمام دنیا هستند
یهو شدن ماهرترین نیروهای نظامی
بهترین بهانه برای ایجاد ناامنی و بازار اقتصادی در یک منطقه دور از مناطق قدرتهای جهانی
به منظور خلاص شدن از شر این اراذل از یک سو
و از سوی دیگه کاهش خطرات ایران اسلامی برای آنها
و از سوی دیگه فرصت کافی برای رفع مشکلات اقتصادی خودشون از طریق درآمدهای حاصل از فروش تسلیحات و.....

کی میتونه باور کنه به اسراییل و آمرکیا ربطی نداره
مگه اونها طرفدار همجنس بازی و آزادی جنسی نیستند؟
مگه داعش غیر از این میخواد
و مگه اسلام مخالف این رو نمیخواد؟

یه فرقه ساختگی در اسلام که پیشینه زیادی نداره
چطور میتونه بدون اینکه از طرف قدرتهای جهانی حمایت بشه به اینجا برسه

مثلاً شبکه های اجتماعی قوانین دارن
ولی اینها راحت در شبکه ها فعالیت میکنن

در اردن تظاهرات برگزار میکنن

با کردها پیمان نامه میبندن
کردها با اسراییل خوش و بش میکنن
و ....

اما اون چیزی که شما فرمودید مسئله دیگه ای است
اون میشه اینکه هرچند آمریکا و اسراییل این وسط موش بدوونن
افراد مسئول عملکردهای خودشون هستند
و نباید گول اونها رو بخورند اما میخورند
همانطور که چنگیزخان گول شیطان و نفس خودش رو خورد
ولی خیلی های دیگه نخوردن

42:

آمریکا و انگلیس و .... در دوران جدید چطور باید استعمار خودشون رو ادامه بدن؟
با قشون کشی؟

آیا بهتر نیست که یه مشکل منطقه ای ایجاد کنن و بعد خودشون بشن کدخدای حلال مشکلات
و این وسط کلی پول اقتصادی به جیب بزنند؟

اما سودای تجزیه خاورمیانه آخر سر کار دستشون میده

چرا آمریکا 500 میلیون 500 میلیون دلار برای سرنگونی بشار اسد تصویب میکنه؟
واقعاً چون طرفدار حقوق بشر است؟

43:

چرا تعمیم دادی و گفتی عربها ؟؟

44:

بیشترعربها همینن

45:

فکر کنم داره در مورد داعش اغراق میشه.تروریست هستن اما دیگه در این حد فکر نکنم باشه.الله اعلم

46:


دقیقا درست گفتید با تبلیغاتی عظیم سعی در بزرگ نمایی این مهم دارن که متاسفانه خودمان هم داریم به این مهم دامن میزنیم به نظر من باید همه موضوعات شروع شده با عنوان داعش حذف بشه چون از طریق ایجاد رعب و وحشت کاذب دارن بسیاری از اهدافشون از جمله تاثیر بر قیمت نفت را هم پیش میبرن ...

47:

اغراق شده...؟ شما این یکساله اخبار جهان رو دنبال فرمودید ...؟

هر روز یک خبر از جرم و جنایت های این گروه گزارش میشه بصورت گزارش - فیلم - عکس و...

از جمله مطالبی که در همین فروم و در تاپیک دوستمون آقا حسام قرار دادن جنایات مختلف

این گروه رو نشون میده ...این کار اسمش اطلاع رسانی.... نخیر هیچ اغراقی صورت نگرفته

همه اخبار درست و از منابع خبری معتبر جمع آوری شده..

48:

تی‌شرت داعش در فروشگاه‌های استانبول و اندونزی ! + عکسداعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
گروه تروریستی داعش از طریق صفحات خود در شبکه‌های اجتماعی که متعلق به جنگجویانش در سوریه و عراق است با هوادارانش در کشورهای غربی ارتباط دارد.
طرفداران داعش بدون واهمه با خریدن لباس‌هایی که شعارهای این گروه تروریستی روی آن چاپ شده، تبعیت خود را از آن ابراز می کنند.
بیشتر این اجناس ظاهرا از ماهها پیش از طریق سایت هایی که مرکزشان در اندونزی است، فروخته می‌شود.
یکی از فروشندگان این اجناس صفحه ای در فیسبوک دارد که ۹۰۰۰ کاربر دارد و با بیشتر آنها در ارتباط است. کاربران بدون اینکه هویت و نامشان را مخفی کنند با گذاشتن یادداشت در زیر تصاویر، کالاهای مورد علاقه خود را سفارش می دهند.
حداقل دو صفحه مشابه در اندونزی ثبت شده که حاوی بازی رایانه‌ای برای کودکان در قالب جنگجویان است. بر اساس گزارشها، در برخی فروشگاههای ترکیه یادگاری‌های داعش مانند سایر کالاها روی قفسه‌ها قرار دارد.
در تویتر هم تصویری بارگذاری شده که این یادداشت در ذیل آن دیده می‌شود: “اگر می‌خواهید بدانید جهادگر در این تابستان چه می‌پوشد، از فروشگاه داعش در استانبول دیدن کنند.”

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
The post تی‌شرت داعش در فروشگاه‌های استانبول و اندونزی ! + عکس appeared first on آلامتو.

49:

نیروی زمینی ارتش , بحالت آماده باش قرار گرفته

و نیروی هوایی هم هر لحظه پرواز های شناسایی خودشو انجام میده

تا شعاع 60 کیلومتری مرز ایران

هر چیزی رو با خاک یکسان خواهیم کرد

50:

ببخشیدکه میگم..ولی داخل ایران شدن ونصفشون هم دستگیر شدن..تو اخبار نمیگن تامردم نترسن...

51:

امیدوارم هر چه زود تر این گروهک از بین بره...منکه خیلی ازشون میترسم...خدا کمکمون کنه...

52:

كدوم يك از شما ميدونه داعش يني چي؟؟؟؟ ميشه بگين ؟؟

53:

مخفف "دولت اسلامی عراق و شام!"

54:


نتـــــــــــــرس
نتـــــــــــــرس
.

55:

اگر اومده باشن
قطعا خود داعش این رو اعلام میکنه !!

در صفحه توئیترش...!

56:

اغراقه.اولین بار نیست که بزرگنمایی میشه.کلا موجودیت فعلی ما بر اساسه تئوری دشمنه.
توی بیشتر دانشگاههای دنیا درسی بنام سواد رسانه ای تدریس میشه و هدف این که فرد بتونه بدون اینکه تحت تاثیر تبلیغات باشه سره رو از ناسره تشخیص بده.

57:

چرا تعمیم دادی و گفتی عربها ؟؟

58:

بیشترعربها همینن

59:

فکر کنم داره در مورد داعش اغراق میشه.تروریست هستن اما دیگه در این حد فکر نکنم باشه.الله اعلم

60:


دقیقا درست گفتید با تبلیغاتی عظیم سعی در بزرگ نمایی این مهم دارن که متاسفانه خودمان هم داریم به این مهم دامن میزنیم به نظر من باید همه موضوعات شروع شده با عنوان داعش حذف بشه چون از طریق ایجاد رعب و وحشت کاذب دارن بسیاری از اهدافشون از جمله تاثیر بر قیمت نفت را هم پیش میبرن ...

61:

اغراق شده...؟ شما این یکساله اخبار جهان رو دنبال فرمودید ...؟

هر روز یک خبر از جرم و جنایت های این گروه گزارش میشه بصورت گزارش - فیلم - عکس و...

از جمله مطالبی که در همین فروم و در تاپیک دوستمون آقا حسام قرار دادن جنایات مختلف

این گروه رو نشون میده ...این کار اسمش اطلاع رسانی.... نخیر هیچ اغراقی صورت نگرفته

همه اخبار درست و از منابع خبری معتبر جمع آوری شده..

62:

تی‌شرت داعش در فروشگاه‌های استانبول و اندونزی ! + عکسداعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
گروه تروریستی داعش از طریق صفحات خود در شبکه‌های اجتماعی که متعلق به جنگجویانش در سوریه و عراق است با هوادارانش در کشورهای غربی ارتباط دارد.
طرفداران داعش بدون واهمه با خریدن لباس‌هایی که شعارهای این گروه تروریستی روی آن چاپ شده، تبعیت خود را از آن ابراز می کنند.
بیشتر این اجناس ظاهرا از ماهها پیش از طریق سایت هایی که مرکزشان در اندونزی است، فروخته می‌شود.
یکی از فروشندگان این اجناس صفحه ای در فیسبوک دارد که ۹۰۰۰ کاربر دارد و با بیشتر آنها در ارتباط است. کاربران بدون اینکه هویت و نامشان را مخفی کنند با گذاشتن یادداشت در زیر تصاویر، کالاهای مورد علاقه خود را سفارش می دهند.
حداقل دو صفحه مشابه در اندونزی ثبت شده که حاوی بازی رایانه‌ای برای کودکان در قالب جنگجویان است. بر اساس گزارشها، در برخی فروشگاههای ترکیه یادگاری‌های داعش مانند سایر کالاها روی قفسه‌ها قرار دارد.
در تویتر هم تصویری بارگذاری شده که این یادداشت در ذیل آن دیده می‌شود: “اگر می‌خواهید بدانید جهادگر در این تابستان چه می‌پوشد، از فروشگاه داعش در استانبول دیدن کنند.”

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
The post تی‌شرت داعش در فروشگاه‌های استانبول و اندونزی ! + عکس appeared first on آلامتو.

63:

نیروی زمینی ارتش , بحالت آماده باش قرار گرفته

و نیروی هوایی هم هر لحظه پرواز های شناسایی خودشو انجام میده

تا شعاع 60 کیلومتری مرز ایران

هر چیزی رو با خاک یکسان خواهیم کرد

64:

ببخشیدکه میگم..ولی داخل ایران شدن ونصفشون هم دستگیر شدن..تو اخبار نمیگن تامردم نترسن...

65:

امیدوارم هر چه زود تر این گروهک از بین بره...منکه خیلی ازشون میترسم...خدا کمکمون کنه...

66:

كدوم يك از شما ميدونه داعش يني چي؟؟؟؟ ميشه بگين ؟؟

67:

مخفف "دولت اسلامی عراق و شام!"

68:


نتـــــــــــــرس
نتـــــــــــــرس
.

69:

اگر اومده باشن
قطعا خود داعش این رو اعلام میکنه !!

در صفحه توئیترش...!

70:

اغراقه.اولین بار نیست که بزرگنمایی میشه.کلا موجودیت فعلی ما بر اساسه تئوری دشمنه.
توی بیشتر دانشگاههای دنیا درسی بنام سواد رسانه ای تدریس میشه و هدف این که فرد بتونه بدون اینکه تحت تاثیر تبلیغات باشه سره رو از ناسره تشخیص بده.

71:مسخره میکنی کچل؟؟؟
جدا میترسم،وحشتناکن اینا....

72:

بدوییم دنبالشون

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند

73:

من هرگز

74:


من يك اهوازي هستم..

تا جاييكه ياد دارم نديدم كسي وهابي بشه تو دور اطراف ما..

ولي خب شنيده ها حاكي از اينكه ال سعود پول گزافي رو به جوانان عرب زبان خوزستاني ميده..

همون چفيه قرمزها و همونهاييكه يه زمان خواستار جــدايي و تجزيه طلبي بودن.

و اينكه نظام هم كوتاهي نكرد و عده ي زيادي رو اعدام كرد...

75:

اين خبر هم تكذيب شد و متن اصلي نوشته چيز ديگري بود كه نوشته بود من خواهان براندازي رژيم بشار اسد هستم...

76:


خوب ال سعود الکی به کسی پول نمیده

77:

من بالای دستنوشته چیزی دیگه میگه

مگر اینکه متن را تغییر داده باشن

اگر این خبر تکذیب شده بانو میتوانند متن خبر را درج کنند؟

78:

خب من نگفتم الكي ميده

حتما پول ميده كه براشون تبليغ كنن...

ولي كاش دليل اين كه وهابي ها تونستن تو اهواز و خوزستان نفوذ كنن هم مورد بررسي قرار ميگرفت

79:

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند

عناصر تروریستی داعش در ادامه جنایت‌های خود در عراق، این بار دستان دو کودک ۱۲ سال را قطع کرده و مادر آنها را در موصل به قتل رساندند. داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدندداعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدندداعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند


به نقل از المنار، عناصر گروه تروریستی داعش، دستان دو کودک 12 کمتر از 12 سال را در موصل قطع کردند.بر اساس این گزارش، این عناصر تروریستی مادر این کودک را پس از آنکه به قطع کردن دستان فرزندان خود اعتراض کرده بود را نیز به قتل رساندند.
داعش پس از تسلط بر بخش‌هایی از موصل برای ایجاد رعب و وحشت در میان ساکنان آن اقدام به جنایت های وحشتناکی می کند به گونه ای که بسیاری از خانواده‌ها محبور شدند پا به فرار بگذارند.
کمیته حقوق بشر سازمان ملل اخیرا در بیانیه ای ضمن محکومیت جنایت‌های داعش در عراق اعلام کرد که اعضای داعش در ابتدای ماه جاری میلادی 190 نظامی و غیرنظامی را به صورت دسته‌جمعی اعدام و اجساد آنان را در مناطق دورافتاده دفن کردند.لعنت خداوندبر قوم ظالمين
منبع: تسنیم

80:

به اندازه كافي درباره اين خبر تو تاپيكي بحث شد.

81:


بانو بیشتر بررسی کردم شبکه خبر جمهوری اسلامی ایران این خبر را هم درج کرده

بی‌غیرتی که زنش را به تروریستها هدیه کرد (شبکه خبر) شبکه ایرانیان (6)

فعلا از این شبکه معتبرتر تو سایت نداریم .....

اوج غیرت یک سلفی در حمایت از جهاد نکاح!!!!


داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
تازه داماد لیبیایی، این عکس را با افتخار در مراسم عروسی خود گرفته است . این تازه داماد روی تابلو نوشته اش، اعلام آمادگی کرده است، همسرش را به جهادگران تکفیری هدیه می دهد تا بشار اسد را ساقط کنند. بسیاری از علمای وهابی با صدور فتوایی که به «جهاد نکاح» مشهور شده است، از زنان جهان عرب خواسته اند، به سوریه روند و بدون ازدواج دائم، خود را در اختیار شورشیان مسلح قرار دهند تا نیاز جنسی آنان ارضا شود.
بیشتر...

اوج غیرت یک سلفی در حمایت از جهاد نکاح!!

داعش 3 زن عراقی را پس از تجاوز سر بریدند
داماد لیبیایی در نخستین شب عروسی اش، تابلو نوشته ای با عنوان حمایت از جهاد نکاح به نمایش گذاشت.

82:


اتفاقا من هم تو يك سايت معتبر خبر تكذيبش رو خوندم وقت كنم يه سرچي ميكنم و ميزارم. اين مطلب بدون دخالت انساني عينا از اين آدرس کپي شده و تمامي مسوليت آن با ناشر اصلي است.

برترین مطالب


مباحث عمومی تالار تاریخ، روشنگری ها و ارتباط با مدیریت
هیتلر، مرد بزرگ
چند سوال! ( گفت و گو پیرامون چگونگی اخلاقیات و روحیات ترکان و ایرانیان )
بررسی کتاب "اسکندر تاریخ ایران الکساندر یونانی نیست" از پرنیان حامد
بررسی کتاب "اسکندر تاریخ ایران الکساندر یونانی نیست" از پرنیان حامد (سری جدید)
ارتباط با مدیریت تالار تاریخ و فرهنگ

اعراب با ایران چه کردند؟
میدان انقلاب یا ستاره داوود؟ببینید
تاپیک میهن پرستان هم میهن
کشف ح-ج-ا-ب
منشا پیدایش نامهای کوروش و داریوش
نژاد آریایی
*