موشک‌هایی که عربستان را می‌زنند +تصاویر x

موشک‌هایی که عربستان را می‌زنند +تصاویرشما به دولت تدبیر و امید چه نمره ای می دهید؟
حقوق قالیباف و همسرش چقدر است ؟
نیروی نظامی را کنار بگذاریم تا پیشرفت کنیم!/ در سال ۹۶ به انقلاب انتخاباتی نیازمندیم
اظهارات منفی حسن عباسی درباره ارتش
حقوقهای بالا درسپاه واقعیت ندارد
گامبیا جمهوری اسلامی شد !

طرح امنیت اجتمایی و مبارزه با بد حجابی
برای ایران کدام نوع حکومت را میپسندید؟
نظرسنجی: بزرگترین دشمن ایران در حال حاضر کیست؟
يهوديت و صهيونيسم
تاثيرات مثبت يا منفي طرح هدفمند كردن يارانه ها
ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی
حمایت از ما | مشهدهاست
`

موشک‌هایی که عربستان را می‌زنند +تصاویر
موشک‌هایی که عربستان را می‌زنند +تصاویر
ایران با دستیابی به فناورهای نوین موشکی و فضایی در حال حاضر دارای طیف متنوعی از موشک‌ها و راکت‌های موشکی است.

فاصله تهران تا ریاض 1756 کیلومتر است، با توجه به این فاصله بسیاری از موشک‌های بالستیک و غیر بالستیک ایرانی قابلیت هدف قرار دادن ریاض را دارند، در ادامه به برخی از این موشک‌ها اشاره می‌کنیم:

سجیل

موشک سجیل نخستین موشک "زمین به زمین" برد بلند دو مرحله‌ای سوخت جامد در کشور است که توسط متخصصان سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع طراحی و ساخته شده است.

این موشک برد بلند بالستیک برد عملیاتی نزدیک به 2000 کیلومتر و از ویژگیهای منحصربفرد آن می توان به دقت بالا در اصابت به اهداف تعیین شده، زمان بسیار کوتاه آماده سازی و عملیاتی شدن سامانه پرتاب،زمان بسیار کوتاه انتقال سایت پرتاب دیسک پس از شلیک،قابلیت لانچر متحرک،قابلیت حمل موشک آماده شلیک و بهره مندی از سیستم tvc اشاره کرد.

سجیل اولین موشک دوربرد سوخت جامد ایران است که برخی کارشناسان آن را برترین موشک بالستک ایرانی می دانند که از سامانه پرتاب متحرک با قابلیت حمل موشک آماده پرتاب برخوردار است.
بنابراین می توان گفت این موشک برد بلند متحرک ایرانی می تواند به راحتی از جنوبی ترین نقطه ایران تمام سرزمین آل سعود را مورد هدف قرار دهد.

موشک‌هایی که عربستان را می‌زنند +تصاویر

موشک خلیج فارس

یکی دیگر از دستاوردهای موشکی جمهوری اسلامی ایران که می تواند علیه منافع عربستان سعودی در سواحل و دریا به کار گرفته شود موشک خلیج فارس است، موشک بالستیک و هوشمند خلیج فارس با سرعتی مافوق صوت می‌تواند انواع ناوها و شناورهای دشمن را در دریا و ساحل مورد اصابت قرار دهد.

موشک هوشمند و بالستیک "خلیج فارس " یک موشک مافوق صوت و کشتی‌زن بوده و تفاوت آن با موشک‌های قبلی این است که دیگر موشک‌ها عمدتاً با سرعتی زیر صوت و به صورت کروز عمل می‌کردند اما "خلیج فارس " با سرعتی مافوق صوت و به صورت بالستیک از سطح زمین شلیک شده و به صورت عمودی از ارتفاع بالا می‌تواند هرگونه ناو و یا شناور دشمن را مورد هدف قرار دهد.

موشک‌هایی که عربستان را می‌زنند +تصاویر

موشک شهاب

خانواده موشک‌های شهاب (شهاب1، 2 ،3 و . . . ) را باید معروف ترین موشک های ایرانی در دنیا دانست. این موشک‌ها که در انواع میان برد و دوربرد ساخته شده اند، به راحتی می توانند تمام سرزمین عربستان سعودی را مورد هدف قرار دهند.

مدل اول این موشک که با نام شهاب -آ3 شناخته می شود با بردی برابر 1300 کیلومتر قابلیت ایران را دارد که از منطقه جنوبی ایران تمام نقاط حساس عربستان را مورد حمله غافل گیرانه خود قرار دهد.

امروز جمهوری اسلامی ایران مدل های دیگری از این موشک را با نام شهاب - ب3 با کلاهکی سنگین تر و توانایی هدف قرار دادن اهدافی در 2000 کیلومتری را در اختیار دارد.

موشک‌هایی که عربستان را می‌زنند +تصاویر

فاتح 110

جا دارد برای بررسی قابلیت تهاجمی و دفاعی ایران علیه عربستان سعودی به موشك بالستيك استراتژيك فاتح 110اشاره کرد که داری قابلیت تغییر جهت در طول مسیر است.
اين موشك دارای یک موتور تك مرحله اي سوخت جامد سطح به سطح است، با استفاده از سوخت جامد توانايي هدف قرار دادن اهدافي در 200 كيلومتري را داراست.

موشک‌هایی که عربستان را می‌زنند +تصاویر


قدر

ایران با توانایی دست یابی به موشک های برد بلند خود امروز در منطقه در حوزه موشکی دست برتر را در منطقه دارد.

با موشک بالستیک قدر، ایران می تواند 70 درصد آسیا را مورد هدف قرار دهد و سامانه دفاعی دشمن هرچقدر هم قوی باشد این موشک در نهایت به هدف اصابت خواهد کرد.

موشک‌هایی که عربستان را می‌زنند +تصاویر


عاشورا

عاشورا موشک بالستیک میان برد با برد 2500 کیلومتر است که تاج صنعت موشک ایران لقب گرفته است.

زمانی که جمهوری اسلامی ایران، آزمایش موفقیت آمیز موشک «عاشورا» را اعلام کرد، واشنگتن و تل آویو در واکنشی به این موشک اعلام کردند موشک جدید ایران از لحاظ تکنولوژی قادر است به هر هدف آمریکایی در شرق اروپا و هر هدف صهیونیستی برخورد کند و در محل برخورد ویرانی گسترده‌ای را ایجاد کند؛ بنابراین چنین موشکی با چنین قابلیت ها و برد بلند، ابزاری برای خاموش کردن رجزخوانی های کشوری مانند عربستان سعودی است چراکه با این موشک تقریبا تمام نقاط این کشور در تیررس ایران قرار می گیرد.

زلزال ۳

زلزال-۳، یک موشک ایرانی با نیروی محرکه جامد است که دارای بردی در حدود ۲۰۰ کیلومتر است؛ در کل باید گفت راکت های زلزال دارای سه نسل اصلی هستند که تفاوت هایی در شکل ظاهری و شاخصه های عملکرد خصوصاً در برد دارند.

تمامی این نمونه ها از پرتابگرهای تکی که برای راکت های نازعات نیز استفاده می شود شلیک می شوند که این ویژگی می تواند در یک درگیری منطقه ای بسیار دست برتر را در اختیار جمهوری اسلامی ایران قرار دهد؛ این موشک داری خاصیت بارشی است که می تواند که در صورت تداوم شلیک نقاط حساس را به طور کامل نابود کند.

راکت سوخت جامد زلزال، شناخته‌شده ترین، دوربردترین و مخرب ترین سلاح راکتی ایران است که در اوایل دهه 70 ساخته شد و از آن به عنوان یکی از کاندیداهای اصلی برای هدف قرار دادن پایگاه‌های آمریکایی اطراف ایران در کشورهای منطقه نام برده می شود.

موشک‌های هرمز 1 و 2

یکی از دستاوردهای مهمی که در اردیبهشت سال 1393 در جریان بازدید رهبر معظم انقلاب از دستاوردهای جدید نیروی هوافضای سپاه برای اولین بار به نمایش درآمد، موشک‌های بالستیک ضد رادار و ضد کشتی هرمز بود.

موشک های هرمز 1 و 2 را با توجه به شباهت زیادشان به موشک کلاس فاتح، می توان امتداد بهینه شده و ارتقا یافته همین خانواده دانست، این موشک ها جزو دقیق ترین موشک های ایرانی محسوب می‌شوند حتما در یک درگیری با کشورهای جنوب خلیج فارس از جمله عربستان کارایی عملیاتی بسیار دارد.

در پایان باید گفت علاوه بر معرفی موشک های برد بلند؛ کوتاه و راکت های عملیاتی جمهوری اسلامی ایران در اینجا حتما سیاستگذارن نظامی و سیاسی ایران با توجه به بعد تهدیدات منطقه ای و شرایط موجود در خاورمیانه در راستای فناوری موشکی دست پر تری از آنچه که به نمایش در آمده و معرفی شده است، دارد.
بنابراین به گفته سردار حاجی زاده کشوری مانند عربستان در تیررس موشک باران ایران در صورت احتمال هر گونه درگیری قرار دارد.

موشک‌هایی که عربستان را می‌زنند +تصاویر

01-04-2016


1:

کاخ ملک سلمان خبیث را روی سرش خراب خواهیم کرد یالثارات الحسین

2:

اردن و مصر هم روابط دیپلماتیک را با ایران قطع کردن

3:

ان شالله با نابودی آل سعود حرم ائمه اطهار را در بقیع بنا خواهیم کرد و نیرو های یمنی و حوثیون سلحشور نیز شهرهای عربستان را یکی پس از دیگری تصرف خواهند کرد و مقدمات ظهور حضرت حجت را فراهم خواهند نمود

4:

کلاهک این موشک ها توی مرز 700 کیلوئه . جمهوری اسلامی همین مرز را برای کلاهک ها رسانه ای کرده . فارغ از برد موشک ها و سرعتشون . و البته هدایت پذیری و نقطه زنی

5:

آخه اردن و مصر کشورن؟مصر اگر خیلی مرده بره داعشو از کشورش بیرون کنه که داره تو کشورش رژه میره و آموزش میبینه ! اردن و بحرین و امارات هم که اصلا کشور نیستن ایالت های عربستانن

6:

خدا روزی که جنگ بشه رو نیاره اما اگر قرار به جنگ باشه عربستان هیچ حرفی برای گفتن در برابر ما نخواهد داشت.


قدرت نظامی -اطلاعاتی ایران بسیار فراتر از حد تصور آنهاست

7:

انشالله..

فقط کافی یمنی ها بتونن چندتا شهر درگیر رو رهایی بدن

انوقت ایران از طریق حمله موشکی..و یمنی ها از طریق حمله زمینی و پیشروی ب داخل خاک عربستان کار اینا یکسره میکنن


ایران از طریق دریا و ب بهانه ای مبارزه با دزدان دریایی کلی سلاح ب یمن داده تو این چند سال.. چندین برابر سلاح های کمکی ب حزب الله حماس و سوریه..

این حرف از ی بنده خداست
یمنی ها هنوز هیچ یک از توانهای لازم اجرایی نکردن

گداشتن سر وقت..

8:

اتفاقن بر عکس اردن و شاه اردن بین مردم کشورهای عربی بعنوان منجی شناخته میشه

بعد مرگ عبدالله سعودی کشورهای عربی چشم دوختن ب اردن بعنوان پیشوای عربی

مصر هم در بین اعراب از اقتدار و پرستیژ بالایی برخورداره

درسته حال خوبی نداره توی این چند سال اما قدرت بالایی داره در اتحاد کشورهای عربی علیه ایران

وما در کل هچیچ غلطی نمیتونن کنن

9:

ما هم متحدانی چون سوریه , روسیه , چین , برادر عزیز و رهبر خشمگین کره شمالی , انصارلله,حزب الله,مقاومت , سپاه , بسیج , ارتش , کمیته های مردمی ایران و عراق را داریم

10:

نوک موشکامون مثل مداد میمونه . یعنی شکل موشکامون

عربستان هم زیاد دست و پا بسته نیست

11:

این پادشاه چشم ابی اردن بخاطر مادرش که بریتانیاییست خون سفید پوست داره و شدیدا نزد غربی ها محبوب هست
اصلا نماد اتحاد غربی ها با عرب هاست.
مثلا وقتی دونالد ترامپ ان حرف را درباره مسلمان ها زد .
چند تا از نامزد های انتخابات امریکا به ترامپ گفتند.ای شرم بر تو باد.چطوری میتونند ملت امریکا تو چشم های پادشاه اردن نگاه کنند.
یعنی شدیدا عزیز دوردونه امریکایی هاست.یک چهارم اعضای کنگره امریکا باهاش دوست صمیمی هستند.اکثرشون تا حالا یکبار هم که شده رفتن اردن مهمانش بودند
موشک‌هایی که عربستان را می‌زنند +تصاویر

12:

دست و پا بسته نیست ولی مطمعن باش اگر جنگ بشخ انتقام خون شهدا را از وهابیت خواهیم گرفت

13:

اردن توسط داعش تصرف نشه صلوات

14:

من میگم با موشک های مدادیمون بزنیم مکه! البته میدونی نتیجش چیه دیگه

من میگم اگر موشکامون بخوره تو کعبه چی ؟

15:

عربستان هم در جنگ با سنگ انداز به استقبال ما میاد!

16:

من بخاطر دفاع از ارمان هام تو فروم های امریکایی عضوم و از ایران دفاع میکنم .

تو تاپیک احتمال جنگ ما و صعودی من وقتی این عکسای موشکا را دیدم .رفتم کلاس بزارم و این عکسا را که گذاشتی را گذاشتم اونجا و گفتم با همینا میزنیم عربستان داغون میکنیم.
الان یک ربعه دارند به من میخندند و تیکه میندازند.
طرف مرتیکه به من میگه
It's good to see our sanctions have worked.....
یعنه خوبه که دارم میبینم تحریم های ما اثر گذاشته و یا همون کارامد بوده


ابروی ما رو بردی.با این تاپیک زدنت

17:

شما به جای نمایش تصاویر بهتره استدلال کردن را امتحان کنی . مثلا این موضوع را مطرح کنی که یک یمن در محاصره فوق در مضیقه را عربستان نتونسته به خواسته خودش برسه .

چطور میخواد با یک کشور مثل ایران بجنگه ؟ این شاید شروعی باشه برای استدلال .

یا اینکه اصلا جنگ را چیز بدی عنوان کنی و استدلال کنی که ما ایرانی ها صلح طلبیم و گناه اونو بیندازی گردن اونها . اصلا چرا باید شاخ و شونه بکشی ؟ موشک و موشک کشی راه بیندازی . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته اگر واقعا عرق ملی داری ؟

18:

ادرس سایتو واسم خصوصی کن برم بهشون بگم محله مارو نزنن

19:

بحث سر توان موشکی ما بود.سوال این بود که ایا ایران میتونه حمله موشکی داشته باشه به عربستان.ان وقت من حرف یمن میزدم؟
به عنوان ایرانی به اندازه کافی تحقیر شدم .بیشتر از این لازم نیست

20:

دوست عزیز مگر شما بسیجی نیستی ؟

21:

نه دیگه شما بعنوان یک ایرانی اگر واقعا اینطور باشه و خودت را یک ایرانی مسلمان شیعه بدونی تحت هیچ شرایطی نباید احساس حقارت کنی .

منکه اینطورم . شما را نمیدونم . من تصورم اینه که حالا بقول شما و یا اون دوستان فرامرزی داخل اون فروم حالا ما این چند تا موشک بقولی در پیت را داریم .

امام حسین ع و 72 تن شهید کربلا و زینب کبری س مگه در محاصره لشگر یزید احساس حقارت کردن؟ من خودم را پیرو اونها میدونم و فروم هم میدون جنگ نیست و خطر واقعی صحرای کربلا هم وجود نداره . چرا باید احساس حقارت کنم ؟

شما هم احتمالا نمیکنید . شما برو بگو جنگ ما تازه زمانی شروع میشه که اخرین گلوله فشنگمون را شلیک کرده باشیم .

بچه شیعه ای ها ؟ حرف از حقارت میزنی ؟

22:

عربستان خیلی قوی هست و میتواند 3 هفته ای تهران را اشغال کند

23:

هر تفکری که دور از منطق باشد پذیرفته نیست

24:

لطفا دلایل این ادعاتون را توضیح دهید؟

25:

خوب تمام مسلمانان و اعراب جهان با عربستان متحد میشوند و به مقابله با کسی که مکه را موشک زده میپردازند ؛ یعنی یک ارتش عربی و اسلامی جهانی مقابل ایران .

ایران هیچ وقت مکه را هدف قرار نمیدهد! ممکن است ریاض را بزند و یا به سکوهای نفتی خسارت بزند.
عربستان هم با جنگنده های f-15 ها مناطق جنوبی را میزند و بعضی از پالایشگاه ها را خسارت میزند.
البته s-200 های ما خوب هستند حداقل میتواند چند f-15 بزند! کلیپ ساقط شدن f-15 در youtube هست . تو لیبی هم هست.

26:

البته ما در این مورد کارنامه روشنی داریم . ما در جنگ با بعثی ها مناطق مسکونی را حتی نزدیم . چه برسه به اماکن مقدس ؟
البته این از وهابیت بعید نیست که در شرف شکست خودش مکه و مدینه را بزنه بدلایل بسیار .

البته جنگی اتفاق نمیفته . سنگ بزرگ علامت نزدنه .

27:

من حساب و کتاب کردم . سوابق و تجربه نظامی هم دارم فکر کنم عربستان 7 دقیقه ای ایران را بتونه اشغال کنه حالا البته این زمان یک تلرانسی هم داره چند دقیقه بالا یا پایین
بستگی به اون ورژن کامپیوتر و مهارت بازیکنندش داره . البته سطح بازیش هم مهمه . که سخت باشه یا اسون یا متوسط ولی فکر نمیکنم کارت گرافیکش زیاد تاثیری تو این مدت داشته باشه

28:

این فرضیه دوستمان بود البته !!! به صورت زیر:

«شاه عربستان دستور جنگ را صادر میکند. یگان های موشکی عربستان با موشک های کروز امریکایی تاماهاوک سایت های راداری مرزی و داخلی ما را هدف قرار میدهند! پدافند هوایی ایران با این حمله عربستان دیگرقادر به شناسایی هواپیماها و جنگندههای دشمن نیست. نیروهای ویژه کماندوی چترباز عربستان با هواپیماهای هرکولس داخل خاک ایران شیراز فرود می ایند و به پایگاه های نظامی ما حمله میکنند ؛ یگان ها ما وقتی میبیند غافلگیر شدند و راه دیگری جز تسلیم شدند ندارند ؛ تسلیم میشوند! ارتش عربی با کمک پاکستان از مرز شرقی وارد سیستان و بلوچستان میشوند و انجا را اشغال میکنند و به نیروی های خود در شیراز کمک های لجستیکی میکنند و با طرح حمله بزرگ زره ای ایران را شامل تانک های اقارب و t72 را نابود میکنند و مستقیم تا تهران پیشروی و تهران را میگیرند.»

نظریه دوستمان به این صورت بود گمان کنم!!!
کمی تخیلی بود!!!

29:

البته به نظر میرسه تدابیر خاصی واسه تصرف آذربایجان وجود نداره چون مطمئنا امکانش وجود نداره! شوخی که نیست آذربایجانه! اصلا روایت داریم اگه حتی یه آذربایجانی باقی بمونه بالاخره عربستان رو تصرف میکنه! ترکا شوخی بردار نیستن!

30:

فرضیه سازی میکنید یا اینگونه تفسیر کردید؟

به زبان ساده بنده فقط گفتم یک عده احمق فکر میکنند که در جنگ ، ایران 3 روزه بر عربستان چیره میشه و همینطور عکس این موضوع نیز صادق هست
اگر ما از لحاظ نظامی حرفی برای گفتن داریم کشور مقابل هم حتما حرف هایی برای گفتن دارد!!

جنگ بچه بازی نیست
ولی گویا بازی های کامپیوتری آنقدر ذهن کودکان ما رو درگیر کرده که بسیاری این گونه می اندیشند!!

31:

دوستان توجه کنند در صورت کشته شدن قابلیت لود بازی از سیو قبلی وجود نداره و game over خواهید شد!

32:

یاشاسین

33:

اگه پاکستان بمب اتم بندازه چی؟

34:

ایران می تونه با مسلح کردن شیعیان عربستان درین کشور جنگ داخلی به راه بیاندازه
ضمنا عربستان اگر قدرتی داشت حوثی هارو سرنگون میکرد

و اگر قرار باشد کشوری غیر از عربستان وارد جنگ با ایران شود روسیه مستقیما از ایران حمایت خواهد کرد.

35:

استفاده از بمب اتم هم الزاما به معنای پایان جنگ نیست
در ضمن استفاده از بمب اتمی عواقبی داره که عملا استفاده ازش رو غیر ممکن میکنه
اگه استفاده از بمب اتم به همین راحتی بود باید تا الان شاهد جنگ های اتمی زیادی می بودیم

36:

اونا هم وای میستند ما رو نگاه میکنند؟
یا حمله موشکی میکنند به ما

37:

درین که وا نمیستند شکی نیست و برای شرو از نیروی برتری که دارند (هوایی) استفاده می کنند
اینی هم که با ماشک های دور برد پدافند ایران رو نابود می کنند تخیلی بیش نیست

38:

مثل اينكه دوستي دو كشور رو در روابط ديبلماسي با دوستي دو تا همكلاسي دبستاني اشتباه گرفتيد جناب دانيلو!

در دنياي ديبلماسي تقريبا همه كشورها با هم دوستن! اما پشت پرده سياستهاي ديگه اي در جريانه !مثل اينكه خبر از شنود تلفن شخصي مركل توسط امريكا نداري ؟
حالا تو داري در مورد شرمندگي نامزدهاي انتخابات امريكا در مقابل پادشاه اردن حرف ميزني ؟ مثل اينكه باور كردي امريكا از صميم قلب پادشاه اردن رو بخاطر مادرش دوست داره!!!! داري از خون و ژن در يك انسان در دنياي سياست حرف ميزني!!!!
چقدر سطح ديدتون در دنياي سياست بچه گانه اس..........

39:

در صورتی که یک عدد خر رو سوار هواپیمای f_16بکنی و به پرواز درش بیاری هر دو سالم دوباره به فرود میان اونوقت خلبانان غیور کشور عربستان در یک رزمایش 4فروند اف 16سرنگون کردند هواپیمایی که در حالت پیلوت ممکن نیست سقوط کنه!! یعنی یک خر عملا میتونه بهتر عمل کنه! شما حساب کنین تو یه حمله ی حوثی‌ها که احتمالا با ترقه کپسولی صورت گرفته 150تا افسر کشته شده یا دوتا موشک آرپی جی توانسته یه پایگاه رو نابود کنه! این مردم عمری شکم پرستی کردن و پول حاجیایه از همه جا بی خبر و نفت رو خوردن و مساحت هر کدام از شیوخش به اندازه ی یک کشور کوچیک شده! این ها چیزی از جنگ نمیفهمن عزیز اینا شکمشون بر مغزشون غالبه! لعنت به اينا

40:

افكار بچه گانه اي داريد !
جنگ هم قاعده و قانون خودش رو داره نميشه كه تا شد كش و كشمش فورا از سلاح هسته اي استفاده كنن !
ايا در جنگ ويتنام از سلاح هستي استفاده شد؟ جنگي كه امريكا رو تا پاي يه انقلاب داخلي برد؟ چرا امريكا از سلاح هسته اي استفاده نكرد ؟
حالا شما داري از استفاده سلاح هسته اي توسط پاكستان حرف ميزنيد؟

فكر كردي قدرت هاي جهاني مانند روسيه يا حتي خود امريكا اجازه همچين كاري رو به پاكستان در "خاورميانه" ميدن؟

41:

ميدوني چيه دانيلو از قديم گفتن بار "خر" تفنگ باشه گرگ ميخوردش!!!!!
عربستان هرچه هم قوي باشه به حد و اندازه صدام حسين در رژيم بعث نميتونه برسه !!
خبر كه داري هوانيروز ايران در جنگ هشت ساله با همون هواپيماهاي امريكاي كه الان دست عربستانه چه بلايي سر جنگنده هاي هوايي عراق و .....اوردن!!

ديدم چجوري نيروهاي عربستاني اون همه نفربر و ماشين حمل مهمات صفر كيلومتر امريكاي رو در مقابل يه عده شبه نظامي حوثي در مرز يمن ول كرده بودن و پا به فرار گذاشته بودن !!!عكسهاش سر تا سر نت پخش شده!

خيال كردي ايران و ايراني ميبود همين جوري او ادوات رو ول ميكرد؟

42:

ایران همیشه چنگچو های سایبری خودش رو خوب تحت کنترل داره
یه زمان آکریکا تهدید کرد ایران رو تو فضای مجازی پر شده بود از این تیتر ها
آیاآمریکا توان مقاومت در برابر ایران را دارد
آیا امریکا میتواند ایران را بگیرد
آیا امریکا توان حمله به ایران را دارد
و.....
بعد اسرائیل تهدید کرد ایران رو دوباره تو اینترنت از این تیتر خبرا پر شد
آیا اسرائیل توان مقابله با موشک های ایران را دارد ؟
آیا اسرائیل میتواند به ایران حمله کند ؟
کدام موشک های ایران به اسرائیل میرد ؟
الان هم عربستان تهدید به حساب میاد
دوباره تو گوگل رو پر کردن از این تیتر خبرا!

43:

البته به نظر میرسه تدابیر خاصی واسه تصرف آذربایجان وجود نداره چون مطمئنا امکانش وجود نداره! شوخی که نیست آذربایجانه! اصلا روایت داریم اگه حتی یه آذربایجانی باقی بمونه بالاخره عربستان رو تصرف میکنه! ترکا شوخی بردار نیستن!

44:

فرضیه سازی میکنید یا اینگونه تفسیر کردید؟

به زبان ساده بنده فقط گفتم یک عده احمق فکر میکنند که در جنگ ، ایران 3 روزه بر عربستان چیره میشه و همینطور عکس این موضوع نیز صادق هست
اگر ما از لحاظ نظامی حرفی برای گفتن داریم کشور مقابل هم حتما حرف هایی برای گفتن دارد!!

جنگ بچه بازی نیست
ولی گویا بازی های کامپیوتری آنقدر ذهن کودکان ما رو درگیر کرده که بسیاری این گونه می اندیشند!!

45:

دوستان توجه کنند در صورت کشته شدن قابلیت لود بازی از سیو قبلی وجود نداره و game over خواهید شد!

46:

یاشاسین

47:

اگه پاکستان بمب اتم بندازه چی؟

48:

ایران می تونه با مسلح کردن شیعیان عربستان درین کشور جنگ داخلی به راه بیاندازه
ضمنا عربستان اگر قدرتی داشت حوثی هارو سرنگون میکرد

و اگر قرار باشد کشوری غیر از عربستان وارد جنگ با ایران شود روسیه مستقیما از ایران حمایت خواهد کرد.

49:

استفاده از بمب اتم هم الزاما به معنای پایان جنگ نیست
در ضمن استفاده از بمب اتمی عواقبی داره که عملا استفاده ازش رو غیر ممکن میکنه
اگه استفاده از بمب اتم به همین راحتی بود باید تا الان شاهد جنگ های اتمی زیادی می بودیم

50:

اونا هم وای میستند ما رو نگاه میکنند؟
یا حمله موشکی میکنند به ما

51:

درین که وا نمیستند شکی نیست و برای شرو از نیروی برتری که دارند (هوایی) استفاده می کنند
اینی هم که با ماشک های دور برد پدافند ایران رو نابود می کنند تخیلی بیش نیست

52:

مثل اينكه دوستي دو كشور رو در روابط ديبلماسي با دوستي دو تا همكلاسي دبستاني اشتباه گرفتيد جناب دانيلو!

در دنياي ديبلماسي تقريبا همه كشورها با هم دوستن! اما پشت پرده سياستهاي ديگه اي در جريانه !مثل اينكه خبر از شنود تلفن شخصي مركل توسط امريكا نداري ؟
حالا تو داري در مورد شرمندگي نامزدهاي انتخابات امريكا در مقابل پادشاه اردن حرف ميزني ؟ مثل اينكه باور كردي امريكا از صميم قلب پادشاه اردن رو بخاطر مادرش دوست داره!!!! داري از خون و ژن در يك انسان در دنياي سياست حرف ميزني!!!!
چقدر سطح ديدتون در دنياي سياست بچه گانه اس..........

53:

در صورتی که یک عدد خر رو سوار هواپیمای f_16بکنی و به پرواز درش بیاری هر دو سالم دوباره به فرود میان اونوقت خلبانان غیور کشور عربستان در یک رزمایش 4فروند اف 16سرنگون کردند هواپیمایی که در حالت پیلوت ممکن نیست سقوط کنه!! یعنی یک خر عملا میتونه بهتر عمل کنه! شما حساب کنین تو یه حمله ی حوثی‌ها که احتمالا با ترقه کپسولی صورت گرفته 150تا افسر کشته شده یا دوتا موشک آرپی جی توانسته یه پایگاه رو نابود کنه! این مردم عمری شکم پرستی کردن و پول حاجیایه از همه جا بی خبر و نفت رو خوردن و مساحت هر کدام از شیوخش به اندازه ی یک کشور کوچیک شده! این ها چیزی از جنگ نمیفهمن عزیز اینا شکمشون بر مغزشون غالبه! لعنت به اينا

54:

افكار بچه گانه اي داريد !
جنگ هم قاعده و قانون خودش رو داره نميشه كه تا شد كش و كشمش فورا از سلاح هسته اي استفاده كنن !
ايا در جنگ ويتنام از سلاح هستي استفاده شد؟ جنگي كه امريكا رو تا پاي يه انقلاب داخلي برد؟ چرا امريكا از سلاح هسته اي استفاده نكرد ؟
حالا شما داري از استفاده سلاح هسته اي توسط پاكستان حرف ميزنيد؟

فكر كردي قدرت هاي جهاني مانند روسيه يا حتي خود امريكا اجازه همچين كاري رو به پاكستان در "خاورميانه" ميدن؟

55:

ميدوني چيه دانيلو از قديم گفتن بار "خر" تفنگ باشه گرگ ميخوردش!!!!!
عربستان هرچه هم قوي باشه به حد و اندازه صدام حسين در رژيم بعث نميتونه برسه !!
خبر كه داري هوانيروز ايران در جنگ هشت ساله با همون هواپيماهاي امريكاي كه الان دست عربستانه چه بلايي سر جنگنده هاي هوايي عراق و .....اوردن!!

ديدم چجوري نيروهاي عربستاني اون همه نفربر و ماشين حمل مهمات صفر كيلومتر امريكاي رو در مقابل يه عده شبه نظامي حوثي در مرز يمن ول كرده بودن و پا به فرار گذاشته بودن !!!عكسهاش سر تا سر نت پخش شده!

خيال كردي ايران و ايراني ميبود همين جوري او ادوات رو ول ميكرد؟

56:

ایران همیشه چنگچو های سایبری خودش رو خوب تحت کنترل داره
یه زمان آکریکا تهدید کرد ایران رو تو فضای مجازی پر شده بود از این تیتر ها
آیاآمریکا توان مقاومت در برابر ایران را دارد
آیا امریکا میتواند ایران را بگیرد
آیا امریکا توان حمله به ایران را دارد
و.....
بعد اسرائیل تهدید کرد ایران رو دوباره تو اینترنت از این تیتر خبرا پر شد
آیا اسرائیل توان مقابله با موشک های ایران را دارد ؟
آیا اسرائیل میتواند به ایران حمله کند ؟
کدام موشک های ایران به اسرائیل میرد ؟
الان هم عربستان تهدید به حساب میاد
دوباره تو گوگل رو پر کردن از این تیتر خبرا!

57:

با ده تا دراگ و سه تا اسپل رعد کل عربستان رو میگیرم

58:

دوست عزیز یه سرچ تو اینترن بکن شما
چند تا مستند و موشن گرافیک هست که خود آمریکایی ها و غربی ها در مورد توان موشکی ایران ساختن
لینک همون ها رو بهشون بده کافیه
لینک صحبت پاول رو هم براشون بذار(که گفت ایران عربستان رو به دوره ماقبل تاریخ بر میگردونه)
دیگه هرچی هم بگن
شما راحت میتونی با این جمله جواب دبی
مگه شما کارشناس مسائل نظامی هستی؟
هیلاری کلینتون هم شبیه به حرف های پاول رو زده
.
برای سرافکندگیشون هم میتونی به کتاب خاطرات کلینتون مراجعه کنی
و اون قسمتی رو که گفته
من دو جا(یا سه جا) گریه کردم
یکی اونجایی که اون پیرمرد(امام خمینی) گفت آمریکا نمیتواند هیچ غلطی بکند
.
سخن رایس در مورد مقام معظم رهبری
رهبر ایران با 1 ساعت سخنرانی می تواند برنامه ای که ما 2 سال روی آن کار کرده ایم رو خنثی کند
.
از این موارد زیاد هست
.
نظر اسرائیلی ها در مورد قدرت موشکی ایران
.
و این که اسرائیل از پس حماس و حزب الله بر نمیاد
چطور می خواد از پس ایران بر بیاد

59:

در 8 سال دفاع مقدس
تمام دنیا با عراق متحد بود
و ما اول دست خالی
خب نتیجه اش چی شد؟
.
سوال یک ژنرال آمریکایی از فرمانده اسیر ایرانی در عراق:
چند نفر دیگه مثل حسین فهمیده دارید؟!
.
خیلی هم نیاز نیست ایران مستقیم وارد جنگ بشه
.
فقط کافی شیعیان عربستان و مخالف دولت سعودی که کم نیستند رو مسلح کنه

60:

کالین پاول وزیر خارجه اسبق آمریکا و رئیس سابق ارتش:
ما نباید قول های سلمان و پسرش در مورد اینکه این جنگ ده روز بیشتر طول نخواهد کشید و ارتش سعودی قادر به در عرض هفت روز وارد صنعا می شود را باور می کردیم، نتیجه این جنگ 41 روزه اکنون فاجعه امیز است.
هم اکنون فریادهای متحدان مان را می شویم که خواستار کمک هستنند چراکه یمنی ها همه را شوکه کردند، هیچکس تصور نمی کرد که آنها بتوانند به شهرهای سعودی حمله کنند و سربازان آن را بکشند و سلاح هایشان را در اختیار خود بگیرد.
ما کمک های نظامی و لوجستیکی بسیاری به سعودی ها کرده ایم، اما اشتباه کردیم که به ارتش ضعیف عربستان تکیه کردیم، وزیر دفاع آنها حتی نمی داند که واژه جنگ به چه معناست.
من به دوستان سعودی توصیه می کنم که دست از مشاجره با ایران بردارند، چراکه دستشان برای تهران رو شده و این کشور می می تواند عربستان را در ظرف چندین ساعت به دوران پیش از عصر صنعتی بازگرداند.
در آن زمان، ما قادر نیستیم که از نابودی تاسیسات سعودی ها توسط ایران جلوگیری کنیم و سعودی ها نیز حتی یک خط تلفنی پیدا نخواهند کرد که ما با ما تماس بگیرند و از ما تقاضای کمک بکنند.
ایران عربستان را به دوره ماقبل تاریخ برمیگرداند

نشریه آمریکایی "Defense one"
اگر ایران یک موشک خودکار به سمت عربستان سعودی یا سایر کشورهای حاشیه خلیج‌فارس شلیک ‌کند، این کشورها کمتر از چهار دقیقه فرصت دارند تا قبل از اصابت موشک کاری کنند.

.
.
بله بله
کاملا حق با شماست
اشراف اطلاعاتی این دوستتون و چند کاربر که در این پیج اظهارت کرده و خود را با اطلاع معرفی کردن خیلی بیشتر از آنهاست

61:

اینها از پس یمن بر نمیان
چطوری می خوان با ما در بیوفتن

62:

دوست من شما فقط عربستان رو در نظر نگیر ، مطمئن باش پشت عربستان امریکا ما رو میزنه ، همونطور که در برابر کره شمالی اومد پشت کره جنوبی وایستاد.

63:

این روش با حریف توان هال 7 صد درصد جواب میده.
با توان هال 8 بگیر نگیر داره.
عربا توان هال 10 هستند.تازه نمیبینی اینا پول دارند .تا توان هال 11 اومد.همه جم زدند رفتند توان هال 11

64:

دروغ.لینک این خبر به زبان انگلیسی یا فیلم تصویری این را قرار دهید.
وگرنه شما یک کذاب و دروغگو هستید

65:

انسان ها از خود آگاه نیستند !

موشک هیچ قدرتی در اندازه و توان حتی یک انسان ندارد اگر اگاه باشد ! ... بمب اتم به ان عظمتش در مقابل قدرت ذهن انسان در دو مرحله ی پایینتر قرار می گیرد.

باز خود ذهن انسان تمام قدرت انسان نیست و چندین مرحله ی بالاتر و قویتر انسان می تواند داشته باشد !

اینگونه است که انسان اشرف مخلوقات است ! و جانشین خدا بر روی زمین ! نه انکه فکر کنیم هر انسانی جانشین خداست ! و هر انسانی اشرف مخلوقات.

جنگ های آینده جنگ های تکنولوژی نیستند بلکه جنگ های خودآگاهی ها هستند...

66:

کذاب
دروغ گو
شبکه cnn
معتبر تر پیدا نکردم.
بیشتر هم خودتون دنبالش باشین
هرکه تاوسس خواهد جور هندوستان کشد
بنده نوکر ما نیستم
.
اگه مسلط به انگلیسی نیستین هم مشکل خودتون هست

67:

به سال نمیکشه عربستانی ها دوباره درخواست رابطه. میکنن . عجله. نکنین. جنگی. هم. نمیشه. . از. یمن. هم. بیرون میان . همین الان هم. پشت صحنه خبر هاییه .
اونا خواستار مذاکره مستقیم هستن

68:

دوست من
اونها خودشون میگن ما همچین اداعیی نداریم
چطور شما این حرف رو میزنید

.
کره شمالی ربطی به ما نداره
.
وقتی اونها قدرت ما رو بالاتر میدونند
دیگه چرا ما هی بگیم نمیتونیم
نمیشه
آخ وای
.
زمان جنگ هم همه همین حرف ها رو میزدند
.
نتیجش الان مثل روز روشن هست
.
اگه جنگی شد
نتیجش رو خواهیم دید

69:

گشتم نبود نگرد نیست.
لینکش را بده دیگه.چرا نمیدی ها.
پس معلومه یک موجود کذاب و دروغگو هستی و در جهنم خواهی پوسید

70:

جنگ در هر حالتی توسط ملاحظه های اقتصادی و دیپلماتیک محدود میشود برای همین دولتهای قرن بیست و یکم که بیشترین وظیفه شون تامین رفاه شهروندان هست عین دوران جنگهای صلیبی همدیگرا را لت و پار نمیکنن

71:

با ده تا دراگ و سه تا اسپل رعد کل عربستان رو میگیرم

72:

دوست عزیز یه سرچ تو اینترن بکن شما
چند تا مستند و موشن گرافیک هست که خود آمریکایی ها و غربی ها در مورد توان موشکی ایران ساختن
لینک همون ها رو بهشون بده کافیه
لینک صحبت پاول رو هم براشون بذار(که گفت ایران عربستان رو به دوره ماقبل تاریخ بر میگردونه)
دیگه هرچی هم بگن
شما راحت میتونی با این جمله جواب دبی
مگه شما کارشناس مسائل نظامی هستی؟
هیلاری کلینتون هم شبیه به حرف های پاول رو زده
.
برای سرافکندگیشون هم میتونی به کتاب خاطرات کلینتون مراجعه کنی
و اون قسمتی رو که گفته
من دو جا(یا سه جا) گریه کردم
یکی اونجایی که اون پیرمرد(امام خمینی) گفت آمریکا نمیتواند هیچ غلطی بکند
.
سخن رایس در مورد مقام معظم رهبری
رهبر ایران با 1 ساعت سخنرانی می تواند برنامه ای که ما 2 سال روی آن کار کرده ایم رو خنثی کند
.
از این موارد زیاد هست
.
نظر اسرائیلی ها در مورد قدرت موشکی ایران
.
و این که اسرائیل از پس حماس و حزب الله بر نمیاد
چطور می خواد از پس ایران بر بیاد

73:

در 8 سال دفاع مقدس
تمام دنیا با عراق متحد بود
و ما اول دست خالی
خب نتیجه اش چی شد؟
.
سوال یک ژنرال آمریکایی از فرمانده اسیر ایرانی در عراق:
چند نفر دیگه مثل حسین فهمیده دارید؟!
.
خیلی هم نیاز نیست ایران مستقیم وارد جنگ بشه
.
فقط کافی شیعیان عربستان و مخالف دولت سعودی که کم نیستند رو مسلح کنه

74:

کالین پاول وزیر خارجه اسبق آمریکا و رئیس سابق ارتش:
ما نباید قول های سلمان و پسرش در مورد اینکه این جنگ ده روز بیشتر طول نخواهد کشید و ارتش سعودی قادر به در عرض هفت روز وارد صنعا می شود را باور می کردیم، نتیجه این جنگ 41 روزه اکنون فاجعه امیز است.
هم اکنون فریادهای متحدان مان را می شویم که خواستار کمک هستنند چراکه یمنی ها همه را شوکه کردند، هیچکس تصور نمی کرد که آنها بتوانند به شهرهای سعودی حمله کنند و سربازان آن را بکشند و سلاح هایشان را در اختیار خود بگیرد.
ما کمک های نظامی و لوجستیکی بسیاری به سعودی ها کرده ایم، اما اشتباه کردیم که به ارتش ضعیف عربستان تکیه کردیم، وزیر دفاع آنها حتی نمی داند که واژه جنگ به چه معناست.
من به دوستان سعودی توصیه می کنم که دست از مشاجره با ایران بردارند، چراکه دستشان برای تهران رو شده و این کشور می می تواند عربستان را در ظرف چندین ساعت به دوران پیش از عصر صنعتی بازگرداند.
در آن زمان، ما قادر نیستیم که از نابودی تاسیسات سعودی ها توسط ایران جلوگیری کنیم و سعودی ها نیز حتی یک خط تلفنی پیدا نخواهند کرد که ما با ما تماس بگیرند و از ما تقاضای کمک بکنند.
ایران عربستان را به دوره ماقبل تاریخ برمیگرداند

نشریه آمریکایی "Defense one"
اگر ایران یک موشک خودکار به سمت عربستان سعودی یا سایر کشورهای حاشیه خلیج‌فارس شلیک ‌کند، این کشورها کمتر از چهار دقیقه فرصت دارند تا قبل از اصابت موشک کاری کنند.

.
.
بله بله
کاملا حق با شماست
اشراف اطلاعاتی این دوستتون و چند کاربر که در این پیج اظهارت کرده و خود را با اطلاع معرفی کردن خیلی بیشتر از آنهاست

75:

اینها از پس یمن بر نمیان
چطوری می خوان با ما در بیوفتن

76:

دوست من شما فقط عربستان رو در نظر نگیر ، مطمئن باش پشت عربستان امریکا ما رو میزنه ، همونطور که در برابر کره شمالی اومد پشت کره جنوبی وایستاد.

77:

این روش با حریف توان هال 7 صد درصد جواب میده.
با توان هال 8 بگیر نگیر داره.
عربا توان هال 10 هستند.تازه نمیبینی اینا پول دارند .تا توان هال 11 اومد.همه جم زدند رفتند توان هال 11

78:

دروغ.لینک این خبر به زبان انگلیسی یا فیلم تصویری این را قرار دهید.
وگرنه شما یک کذاب و دروغگو هستید

79:

انسان ها از خود آگاه نیستند !

موشک هیچ قدرتی در اندازه و توان حتی یک انسان ندارد اگر اگاه باشد ! ... بمب اتم به ان عظمتش در مقابل قدرت ذهن انسان در دو مرحله ی پایینتر قرار می گیرد.

باز خود ذهن انسان تمام قدرت انسان نیست و چندین مرحله ی بالاتر و قویتر انسان می تواند داشته باشد !

اینگونه است که انسان اشرف مخلوقات است ! و جانشین خدا بر روی زمین ! نه انکه فکر کنیم هر انسانی جانشین خداست ! و هر انسانی اشرف مخلوقات.

جنگ های آینده جنگ های تکنولوژی نیستند بلکه جنگ های خودآگاهی ها هستند...

80:

کذاب
دروغ گو
شبکه cnn
معتبر تر پیدا نکردم.
بیشتر هم خودتون دنبالش باشین
هرکه تاوسس خواهد جور هندوستان کشد
بنده نوکر ما نیستم
.
اگه مسلط به انگلیسی نیستین هم مشکل خودتون هست

81:

به سال نمیکشه عربستانی ها دوباره درخواست رابطه. میکنن . عجله. نکنین. جنگی. هم. نمیشه. . از. یمن. هم. بیرون میان . همین الان هم. پشت صحنه خبر هاییه .
اونا خواستار مذاکره مستقیم هستن

82:

دوست من
اونها خودشون میگن ما همچین اداعیی نداریم
چطور شما این حرف رو میزنید

.
کره شمالی ربطی به ما نداره
.
وقتی اونها قدرت ما رو بالاتر میدونند
دیگه چرا ما هی بگیم نمیتونیم
نمیشه
آخ وای
.
زمان جنگ هم همه همین حرف ها رو میزدند
.
نتیجش الان مثل روز روشن هست
.
اگه جنگی شد
نتیجش رو خواهیم دید

83:

گشتم نبود نگرد نیست.
لینکش را بده دیگه.چرا نمیدی ها.
پس معلومه یک موجود کذاب و دروغگو هستی و در جهنم خواهی پوسید

84:

جنگ در هر حالتی توسط ملاحظه های اقتصادی و دیپلماتیک محدود میشود برای همین دولتهای قرن بیست و یکم که بیشترین وظیفه شون تامین رفاه شهروندان هست عین دوران جنگهای صلیبی همدیگرا را لت و پار نمیکنن

85:

این کسایی که طالب جنگ با این و اون هستند وخواهان قطع روابط با دول دیگه مطمئنا اگه ترقه ای در بره مثل گوسفند گرگ دیده چنان فرار میکنند و دنبال پناهگاه میگردند که گویی برای مقام شامخ بزدلی جایزه گذاشتن. معمولا چنین کسایی اگه هم خیلی دل گرگ داشته باشن میرن تو بخش تبلیغاتی و اشپزخانه پنهان میشن . عزیز من جنگ شوخی بردار نیست به چند تا موشک و اسلحه نناز مطمئنا طرف مقابل هم از اینا داره و شاید قدرتمندترشو هم داره .
ضمنا شعار ما « یا ایها المسلمون اتحدوا اتحدوا » بود نه افترقوا . با اشتباه چند نفر دنیای سنی را بر علیه خودمان متحد کردیم . این نه با ارمانهای امام (ره ) جور در میاد نه با عقل و مصلحت کشور .
درسته ما مرد جنگیم اما مر جماقت نیستیم .

86:

ضمن تایید سخنان جنابعالی
به عبارت دیگر 1 - دشمن را به همسایگیمون اوردیم 2- قدرت دفاع مان از مقابله با امریکا به مقابله با عربستان تقلیل یافته 3- زمانی داعیه دار سردمداری کشورهای اسلامی بودیم الان تبدیلمان کرده اند به دشمن کشورهای اسلامی ( شیعه هراسی)

87:

" ﺑِﺴْﻢِ ﺍﻟﻠَّﻪِ ﺍﻟﺮَّﺣْﻤَﻦِ ﺍﻟﺮَّﺣِﻴﻢِ
ﻗُﻞْ ﻳَﺎ ﺃَﻳُّﻬَﺎ ﺍﻟْﻜَﺎﻓِﺮُﻭﻥَ ‏ 1 ‏
ﻟَﺎ ﺃَﻋْﺒُﺪُ ﻣَﺎ ﺗَﻌْﺒُﺪُﻭﻥَ ‏ 2 ‏
ﻭَﻟَﺎ ﺃَﻧْﺘُﻢْ ﻋَﺎﺑِﺪُﻭﻥَ ﻣَﺎ ﺃَﻋْﺒُﺪُ ‏ 3 ‏
ﻭَﻟَﺎ ﺃَﻧَﺎ ﻋَﺎﺑِﺪٌ ﻣَﺎ ﻋَﺒَﺪْﺗُﻢْ ‏ 4
‏ ﻭَﻟَﺎ ﺃَﻧْﺘُﻢْ ﻋَﺎﺑِﺪُﻭﻥَ ﻣَﺎ ﺃَﻋْﺒُﺪُ ‏ 5 ‏
ﻟَﻜُﻢْ ﺩِﻳﻨُﻜُﻢْ ﻭَﻟِﻲَ ﺩِﻳﻦِ ‏ 6 ‏ "
خداوندا زندگی را بر ناباورها تلخ کن ،

88:

بله حق با شماست
الان لینکش نیست
اما من در تاریخ 4 یا 5 دسامبر بود که خبر رو تو سایت cnn بررسی کردم بود
متاسفانه لینکی پیدا نمیشه
اما 7 تا سایت عربی پیدا کردم که هنوز مطلب رو داشتن
اینم لینک یکی از سایت های عربی
البته من با فیلتر شکن رفتم
http://www.yemennow.net/news608601.html

89:

این کسایی که طالب جنگ با این و اون هستند وخواهان قطع روابط با دول دیگه مطمئنا اگه ترقه ای در بره مثل گوسفند گرگ دیده چنان فرار میکنند و دنبال پناهگاه میگردند که گویی برای مقام شامخ بزدلی جایزه گذاشتن. معمولا چنین کسایی اگه هم خیلی دل گرگ داشته باشن میرن تو بخش تبلیغاتی و اشپزخانه پنهان میشن . عزیز من جنگ شوخی بردار نیست به چند تا موشک و اسلحه نناز مطمئنا طرف مقابل هم از اینا داره و شاید قدرتمندترشو هم داره .
ضمنا شعار ما « یا ایها المسلمون اتحدوا اتحدوا » بود نه افترقوا . با اشتباه چند نفر دنیای سنی را بر علیه خودمان متحد کردیم . این نه با ارمانهای امام (ره ) جور در میاد نه با عقل و مصلحت کشور .
درسته ما مرد جنگیم اما مر جماقت نیستیم .

90:

ضمن تایید سخنان جنابعالی
به عبارت دیگر 1 - دشمن را به همسایگیمون اوردیم 2- قدرت دفاع مان از مقابله با امریکا به مقابله با عربستان تقلیل یافته 3- زمانی داعیه دار سردمداری کشورهای اسلامی بودیم الان تبدیلمان کرده اند به دشمن کشورهای اسلامی ( شیعه هراسی)

91:

" ﺑِﺴْﻢِ ﺍﻟﻠَّﻪِ ﺍﻟﺮَّﺣْﻤَﻦِ ﺍﻟﺮَّﺣِﻴﻢِ
ﻗُﻞْ ﻳَﺎ ﺃَﻳُّﻬَﺎ ﺍﻟْﻜَﺎﻓِﺮُﻭﻥَ ‏ 1 ‏
ﻟَﺎ ﺃَﻋْﺒُﺪُ ﻣَﺎ ﺗَﻌْﺒُﺪُﻭﻥَ ‏ 2 ‏
ﻭَﻟَﺎ ﺃَﻧْﺘُﻢْ ﻋَﺎﺑِﺪُﻭﻥَ ﻣَﺎ ﺃَﻋْﺒُﺪُ ‏ 3 ‏
ﻭَﻟَﺎ ﺃَﻧَﺎ ﻋَﺎﺑِﺪٌ ﻣَﺎ ﻋَﺒَﺪْﺗُﻢْ ‏ 4
‏ ﻭَﻟَﺎ ﺃَﻧْﺘُﻢْ ﻋَﺎﺑِﺪُﻭﻥَ ﻣَﺎ ﺃَﻋْﺒُﺪُ ‏ 5 ‏
ﻟَﻜُﻢْ ﺩِﻳﻨُﻜُﻢْ ﻭَﻟِﻲَ ﺩِﻳﻦِ ‏ 6 ‏ "
خداوندا زندگی را بر ناباورها تلخ کن ،

92:

بله حق با شماست
الان لینکش نیست
اما من در تاریخ 4 یا 5 دسامبر بود که خبر رو تو سایت cnn بررسی کردم بود
متاسفانه لینکی پیدا نمیشه
اما 7 تا سایت عربی پیدا کردم که هنوز مطلب رو داشتن
اینم لینک یکی از سایت های عربی
البته من با فیلتر شکن رفتم
http://www.yemennow.net/news608601.html اين مطلب بدون دخالت انساني عينا از اين آدرس کپي شده و تمامي مسوليت آن با ناشر اصلي است.

برترین مطالب


آیا یونان باستان همان یونان امروزی می باشد؟
امروز در تاریخ
تحريف هاي تاريخي انجام شده در مورد اسكندر و فتوحات او ( دروغ 2300 ساله )
ریشه مردم ترک
مقایسه ایران قبل و بعد از اسلام
همه ی ترک ها، یا فقط پان ترک ها؟

کشف ح-ج-ا-ب
منشا پیدایش نامهای کوروش و داریوش
نژاد آریایی
منظور از ذوالقرنین در قرآن، اسکندر است یا کوروش؟
تخت جمشیدی که تخت نداشت
مزدک بامداد
*