حقوقهای بالا درسپاه واقعیت ندارد x

حقوقهای بالا درسپاه واقعیت نداردبخش پیشنهادات و انتقادات تالار سیاست و روابط بین الملل
فتوکاتور و کاریکاتور‌های سیاسی
طرح امنیت اجتمایی و مبارزه با بد حجابی
برای ایران کدام نوع حکومت را میپسندید؟
نظرسنجی: بزرگترین دشمن ایران در حال حاضر کیست؟
يهوديت و صهيونيسم

ترویج پوشش نامرسوم دو زن در تلویزیون (+عکس)
زیباترین زن سال 2014
گالری کفش هم میهن
بد حجابی دختران در فصل بهار
آیا با چادر های رنگی موافقید؟
مدل های مانتو کوتاه r&k
حمایت از ما | مشهدهاست
`

حقوقهای بالا درسپاه واقعیت ندارد
حقوقهای بالا درسپاه واقعیت ندارد
گروه: سیاسی
ساعت: 12:05منتشر شده در مورخ: 1395/04/06شناسه خبر: 798587
مسئول روابط عمومی سپاه:
حقوقهای بالا درسپاه واقعیت ندارد
روز گذشته متنی در فضای مجازی دست به دست می‌شد که در آن حرف از پرداخت‌های نامتعارف بود؛ طبق ادعای مطرح‌شده در این متن، دریافت‌کننده این ارقام از مقامات ارشد سپاه پاسداران هستند.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار «رمضان شریف» مسئول روابط عمومی سپاه در گفت‌وگو با «شرق»، این ارقام را تکذیب کرد و غیرواقعی دانست. او که نامش در فهرست شایعات بود، با شنیدن رقم ادعایی دریافتی درباره خودش، گفت: «اگر معذوریت‌های حفاظتی نبود، حتما فیش حقوقی خودم را منتشر می‌کردم تا رقم واقعی را ببینید».

سردار «شریف» در ادامه گفت: «سپاه همواره با حساسیت نسبت به افزایش حقوق کارکنان خود تصمیم‌گیری می‌کند». او درباره پرداخت‌های سپاه به ذکر خاطره‌ای از زمان انتصاب سردار «جعفری» به فرماندهی کل سپاه پرداخت: «چندین سال قبل که سردار جعفری فرمانده کل سپاه شدند، بحث تجدید نظر در پرداخت‌ها و حقوق‌ها مطرح بود که ایشان در جمع دو هزارو ٥٠٠ نفری از فرماندهان سپاه گفتند از زیباترین جلوه‌های سپاه این بوده که فرماندهان و افسران و کارکنان حقوقی نزدیک به هم می‌گرفتند و به‌هیچ‌وجه قانع نمی‌شویم که حقوق رده‌های بالا نسبت به رده‌های پایین‌تر افزایش یابد».

سردار «شریف» همچنین دریافت‌های کارکنان سپاه را نسبت به سایر نیروهای مسلح ازجمله «ناجا»، «ارتش» و «وزارت دفاع» کمتر اعلام کرد. به گفته او «این امر با اراده خود فرماندهان سپاه است».

مسئول روابط عمومی سپاه ادامه داد: «البته به صورت طبیعی سنوات و جایگاه افراد در درصد افزایش حقوق، نقش دارد که این درصدها هم کم است».

او ادامه داد: « همان‌طورکه مقام معظم رهبری گفتند، موضوع فیش‌های حقوقی تهاجم به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب است».

مسئول روابط عمومی سپاه گفت: «البته با کسانی که تخلف کرده‌اند باید برخورد و پول‌ها به بیت‌المال بازگردانده شود اما با این قضیه فیش‌ها می‌خواهند اعتماد مردم به نظام را از بین ببرند». او افزود: «مطمئن باشید ما به‌عنوان پاسداران، صددرصد همراه کسانی هستیم که با پرداخت‌های نجومی مبارزه می‌کنند تا شاهد چنین اعداد و ارقامی نباشیم».

06-26-2016


1:

انشا الله که راست میگه

2:

پاسخ‌شریعتمداری‌به‌سوال درمورد‌فیش‌حقوقی‌اش
معاون اجرایی رییس جمهور در واکنش به درخواست انتشار فیش حقوقی خود گفت:اگر مسئله با فیش حقوقی بازنشستگی من حل میشد که غمی نبود.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ایسنا، محمد شریعتمداری معاون اجرایی رییس جمهور در پاسخ به درخواست برای رسانه ای نمودن فیش حقوقی خود درصفحه اینستاگرامش نوشت:


"راستش در مقابل فیش های حقوقی که تا حالا ادعا شده آبروریزیه وممکن باور نشه و یا ریا بشه، اگه فیش حقوقی، اعتماد از دست رفته از نظام با ترفند دشمنان نظام رو ولی بدست دوستان برمیگرداند خیلی خوب بود ولی شوربختانه باید گفت دشمنان خوب بلدند که چگونه کشور را به چالش بکشند، امروز فکر میکنم مطالبه ی عمومی از فیش حقوقی دولت عبور کرده و به فیش حقوقی روسای قوا قضات فرماندهان سپاه و ارتش روسا ومدیران عامل تحت نظر بنیادها ونهاده ها و ستادها رسیده و تازه وقتی هر فیشی رو شود همه خواهند گفت این بخشی از دریافتی است و در فیشهای مختلف تحت عناوین مختلف با فیش و بی فیش بحسابهای همه شان وجوه کلان واریز میشود لذا اگر مسئله با فیش حقوقی بازنشستگی من حل میشد که غمی نبود"

3:

البته که سپاهی هم بد و خوب داره. خیلیاشون حقوقشون کمه و حتی از اون درجه دار نیروی انتظامی هم کمتر حقوق و ... میگیرند.
حقوق قانونی رو کاری ندارم ولی قطعا کسانی تو این ارگان هستند که منافع نجومی از اینور و اونور به جیب میزنند. خصوصا که سپاه قدرت زیادی داره و به راحتی میتونه به بقیه مراجع قانونی زور بگه. پس دستشون از بقیه ادارات و سازمانهای کشور بازتر هم هست.
بنابراین مساله فقط حقوق رسمی و قانونی نیست.

4:

همه در برابر قانوق برابر هستیم این حرف که مصلحت نیست در این مورد سخن بگوییم صحیح نیست
نباید اعتماد بین مردم و حاکمان از بین برود

5:

یله هر پنج انگشت مثل هم نیست ولی مشکلی که وجود داره ورود یه ارگان نظامی به اقتصاد است
که امام خمینی سپاه رو از دخالت در اقتصاد بر حذر داشت .سپاه می تونه وارد صنعت بشه مثل المان ولی اقتصاد نه.

6:

چه جواب جالبی ! فیش حقوق بازنشستگی ؟!! بعنی ایشان میخاد بگه من فقط یه حقوق بخورنمیر دارم ولی اونو افشا نمیکنم ( لابد برای اینکه ریا نشه !! )

اگر ریگی به کفش نداشت از انتشار فیش حقوقیش خودداری نمیکرد . اینها عمدتا اینطوری هستند . از هزار جا میبرند و میخورند و وقتش که رسید اینطور مظلوم نمایی میکنند . این جماعت درسشون رو خوب بلدند !

7:

اگر سپاه پاسداران نبود اکنون یکی از بزرگترین ولایت های داعش شهر تهران بود و هر روز این خوش زبانان منتقد را پخ پخ میکرد

8:

اولا تو داری با این حرفت به صراحت می گی باید برای عده ای امتیاز قائل شد و نباید ازشون انتقاد کرد .اولا پاسدار واقعی قاسم سلیمانیه که جونش رو گرفته کف دست داره از مملکت دفاع می کنه
انتقاد سمت اونایه که اسم پاسدار رو یدک می کشن ولی از پشت به اسلام و ایران خنجر می زنن
و وجهه سپاه رو نزد مردم بدنام جلوه می دن

9:

این حرفا چیه اخوی
الحمد الله ارتش خوب و توانمندی داریم.که از خود مردم و برای مردمه نه برای نظام و حکومت و مسایل سیاسی و....
و احدی هم جرات و حق تعرض به حریم استحفاظی ارتش ایران رو نداره
بیرون از این مرز و این حریم هم هر اتفاقی قراره بیوفته،بیوفته ارتباطی با ما نداره

10:

سپاه برای جنگهای نامتقارنه بیرون از مرز هم مستشار هستن و مستقیم نمی جنگن

11:

این سه پاه نیست. پنج پاه ست.
برادران سپاهی ماشالله اضافه وزن که همیشه دارن .دقیقا عین بعضی اخوندها
شبکه دو صبحها یکیش میاد موقع قران خوانی//
یکی از اشناها /توی ازمون پاسداری رد شد..از بند پارتی استفاده کرد.شبها جم و پی ام سی می بینه.عکس اقای خامنه ای هم رو گوشیشیه


12:

اره بابا این بانک ها که زدین مال بابای ملته نه شما کی جرات داره رو کنه سه سوته هواش میکنند ...

13:

جوک خوبی بود...خندیدیم

14:

ترسو تر و بی بته تر از کسانی که حاضرند زیر بار ظلم و اجحاف برند صرفا برای اینکه عده ای برایشان سال هاست دشمن تراشی کرده اند و دو تا تیر بیرون می اندازند ندیده ام. اینقدر از مرگ می ترسید شما...اف برشما.

15:

آقا ما اگه امنیت نخوایم باید کیو ببینیم؟
یک زندانی هم امنیت داره. پس باید از زندانبانش ممنون باشه که امنیتشو تامین میکنه؟! :|

حقوقهای بالا درسپاه واقعیت ندارد

16:

پس ارتش تو اين مملكت چكارست؟
چرا همه چيز به سود سپاه تموم ميشه؟

17:

سلام.

من یک راه ساده تر برای این ملت ترسو و بی بته شما در نظر دارم که در اون نیازی هم نیست کسی از جونش بترسه فقط میتونن نشون بدن که نظام رو نمیخوان. مثلا برای انتخابات ۸۵ درصد نرن رای بدن و یک رکورد ثبت کنند!!

خوب این ملت شما ترسو و بی بته هستند اما در بین توصیفات شما احمق و دیوانه را ندیدم این خودش نشونه خوبی است چون اینها در طول این سالها دیدن که نظام این رای رو به نشانه مهر تایید مردم و اوج دموکراسی به نفع خودش تبلیغ میکنه پس چطوره که این ملت ترسو و بی بته شما بازهم سال بعد رکورد را جابجا میکنند با اینکه میدانند که نظام انرا به منزله تایید خود میداند و در دنیا تبلیغات میکند؟؟
تنها نتیجه ای که میتوان گرفت این است این ملت جون دوست شما دیوانه هم هستند!
ملت عاقل که برای نظامی که خواهان ان نیست هر ساله ۹ دی خلق نمیکند!

این دومورد را بنده برای ملت شما توصیه میکنم . قول هم میدم جون همشون در معرض کوچکترین خطری نیوفته.

18:

به کوری چشم تندروهای مزدور حضوری طوفانی در انتخابات خواهیم داشت و با تصاحب اختلاف ارا همه تندروها رو می فرستیم خونشون .شیوه جدید و موزیانه تندروها برای پیروزی در انتخابات اتی:اگه نظام رو قبول ندارین در انتخابات شرکت نکنین یا رای سفید بدهید
تا با باطل کردن ارا اصلاح طلبا اصولگراها پیروز بشن

19:

سلام. فوبیا نوعی اختلال روانی است.

20:


بابا تو اصلا حالت خوش نیست بخدا !!!

شیوه کدومه بشین یخورده فکر کن ببین پست من خطاب به کی بود ! منظور چی بود!

21:


درود.

پس مردم ایران ترسو و جون دوست و بی بته و دیوانه و فوبیایی هستند!!

خوب دوست عزیز یک درصد هم این احتمال را درنظر نگرفتید که ممکنه مردم هیچکدام از اینها نباشند فقط نگاهشان باشما متفاوت باشد؟

22:

منظورت این بود یا نبود کاری ندارم ولی دعوت به عدم شرکت در انتخابات یه شیوه انتخاباتیه

23:

جالبه برخی برای فرار از ننگ حقوق های میلیونی دستور کار هجمه به سپاه رو
پیش گرفتن

بابا این روشها قدیمی شده...

24:

والا من نامی از کسی نبردم و پیامم کاملا روشن بود. هر کس مشخصه مورد نظر را دارد همانی ست که گفتم. شما اظهار نظرهای متواتر بعضی در همین جا را ببینی متوجه می شوی. تعارف که نداریم؛ هر کس تلقی اش از دیدن ظلم و دم نزدن و با جریان آب همراه شدن اینچنین است، لیاقتی بیش از توصیف مذکور را ندارد.

هر کس محرومیت هم وطن خود را ببیند و کمک به بیگانه را صرفا برای امنیت آینده ناآمده و مبهم خود ارج بگذارد و نقد به بهای نسیه بفروشد، لیاقتش بیش از این نیست. هر در جنگ ایدئولوژی از نبرد زندگی و بقا جا بماند و ارزش حیات را کم از ایدئولوژی های ذهنی بداند صریحا عرض می کنم و از گفته خود دلشادم که "از حیوان نیز کمتر است".

25:

ارتش برای حفاظت از میهن و سپاه برای حفاظت از حکومت است
اما هر دو اینها بدون حمایت مردم هیچند!اگر صدام در جنگ تحمیلی نتوانست هیچ غلطی بکند بخاطر حمایت همه جانبه مردم بود که جنگی که قرار بود چند روزه تهران فتح شود هشت سال طول کشید و ملت غیور ایران تا پای جان با اعراب متجاوز جنگیدند و در نهایت صدام ملعون توسط اربابش امریکا سلاخی شد :) بخاطر اینکه بچه بدی بود و چند تا موشک زد تو اسرائیل و کویت را تصرف کرد (کویت خاک ایالات متحده است)

26:

ترسو تر و بی بته تر از کسانی که حاضرند زیر بار ظلم و اجحاف برند صرفا برای اینکه عده ای برایشان سال هاست دشمن تراشی کرده اند و دو تا تیر بیرون می اندازند ندیده ام. اینقدر از مرگ می ترسید شما...اف برشما.
خوب انگار قضیه یخورده پیچیده شد برداشتی که از این پست شما میشه اینه که ظلمی وجود داره و مردمی از نظام ناراضی نیستند و از ترس جانشان اقدامی نمیکنند و با توضیحی که بنده درخصوص رای ۸۵ درصدی دادم مشخص میشه که تعداد این افراد کم هم نیست و در این مورد توجیه انتخاب بین بد و بدتر در انتخابات هم بدرد نمیخوره زیرا صحبت از سکوت در برابر ظلم است.
پس عملا این حرف شما که من اسم کسی رو نیاوردم باطل است و سخن شما به جمع زیادی برمیگردد.

اما درمورد این پست شما خدمتتان عارضم که بله هرکس با جریان اب حرکت کند وغیره همین توصیفات شامل حالش میشود. اما بحث اینجاست که همه اینها زمانی است که طبق گفته شما مردم از روی ترس و بی بتگی سکوت کرده باشند. در این میان احیاناً به ذهن شما نرسیده که ممکن مردم با اصلا سکوت نکرده باشند؟ شاید موافق نظام هستند؟؟ (با وجود ایرادات که درجای خود قابل برسی است) ولی بهرحال این سکوت از ترس جان نیست.
یا فقط چون با نظر شما مغایرت دارد درصد بالایی از مردم بی بته هستند؟؟

هر در جنگ ایدئولوژی از نبرد زندگی و بقا جا بماند و ارزش حیات را کم از ایدئولوژی های ذهنی بداند صریحا عرض می کنم و از گفته خود دلشادم که"از حیوان نیز کمتر است
بله هرکس زندگی انسانی را که ایدئولوژی در ان نهفته است کوچک بشمارد ...

صریحا عرض میکنم و از گفته خود دلشادم که هر زندگی انسانی نبوده و زندگی بدون شناخت هدف حیات و پیروی از ان از زندگی حیوان نیز پست تر است.

27:

به نام خدا.

100% واقعیت دارد.این که برخی از کاربران اشاره می کنند که چون سپاه پاسداران در خارج از مرزها در برابر دشمنان در کشور هایی مانند سوریه،عراق و ... زحمت می کشند(که خب درست است،اما بحث سر چیز دیگری است)،پس نباید به این چیزها پرداخت،دردآور است.

چند نمونه واقعی رو با درج جزییات تمام بیان می کنم.خود من چند نفر از آشناهایم،در سپاه پاسداران مشغول به فعالیت بودند و هستند و به احتمال زیاد در آینده خواهند بود.!!! در عرض چند سال اول، خودشون رو حسابی گرفتند که نسبت به کارمندان ارگان های دیگر،قابل مقایسه نیست.میزان درآمد،مزایا و سایر امتیازهای کارکنان سپاه با دیگر کارکنان بخش های دیگر از آسمان تا زمین تفاوت دارد.جالبه،چند باری یکی از دیگر از خویشاوندانم با خانواده های سپاهی مورد نظر به سفر رفتند.چون هر فرد سپاهی،علاوه بر بن مربوط به سفر خود و خانواده اش،چند نفر رو به عنوان همراه می تواند داشته باشد.که تمام هزینه ها رایگان است.در طول سفر به محیط های مخصوص پذیرایی،علاوه بر سرویس رایگان و مابقی ماجراها،به دلیل مازاد بیش از حد مواد غذایی،برخی از خانواده ها،در صورت تمایل،مایحتاج یک هفته یا بیشتر رو به همراه خود می بردند.با این وجود،حجم زیادی از مواد غذایی اسراف و دور ریخته می شد.حساب کنید همه چیز رو.

خب،هزینه اقامت در هتل لوکس حدود یک هفته،چیزی حدود 8 هزار تومن!!! فکر کنم کمتر بود.به هر حال،یک مصداق دیگر،شخصی دو شغله که مشغول در سپاه و دادگستری به عنوان قاضی بود.هزینه یک هفته یا کمی بیشتر در هتل،2 هزار تومان!!! از تشریح امکانات و خدماتی که در این نوع هتل ها هست نسبت به دیگر هتل هایی که مردم عادی استفاده می کنند،می گذرم. حال،ما که سفری در مشهد داشتیم،بابت هر شب اقامت در هتل 4 ستاره چند صد هزارتومان باید می پرداختیم.اون هم با تخفیف 40% یا کمی بیشتر.

البته اگر به خانواده هایی این چنینی و سبک زندگی و اداره هزینه ها و درآمد هایشان دقت کنید،این گونه مشاهده نمی کنید.چون بهشون،به خوبی یاد داده اند که نمایشی وارونه از حقایق پیش چشمان دیگران اجرا کنند.

نمونه دیگر،از محیط کار:یکی از خویشاوندان،به عنوان پزشک در یکی از بیمارستان متعلق به سپاه که اسم نمی برم،مشغول فعالیت بود.روال کاری کارکنان سپاه داخل بیمارستان اینگونه بود که صبح مشغول خواندن روزنامه و اموری از این دست می پرداختند.سپس به سونا و جکوزی جهت استراحت و تجدید قوا برای کار نکرده،می رفتند.سرآخر برای خوردن ناهار آماده می شدند.در دور بعد،دوباره به تفریح و خوشگذرانی مشغول می شدند.در پایان روز کاری،به خاطر زحمت زیاد و خسته و کوفته به خانه برمیگشتند.به چرخه روز کاری نگاه کنیم،حتی 1 ساعت کار مفید پیدا نمی شود.مثال هایی از این دست زیادند که درج کنم.

مصداق هایی مربوط به توازن قدرت،نحوه ارتقا کارکنان سپاه و مدت زمان آن،فسادهای مالی و جنسی برخی از کارکنان و ... نیز وجود دارد که به عینه دیدم،اما به دلیل نبود آزادی بیان قادر به گفتن همه چیز نیستم.

شما در نظر بگیرید کارمند بانکی،کارمند دادگستری ای و خیلی از دیگر از کارکنان دولتی،بعد از بازنشستگی،حقوقشون،بسته به کارشان به نصف می رسد یا این که درصد قابل توجهی کسر می شود.اما در مورد کارمندان سپاهی که دیدم،تا جایی که من میدونم و از زبان خودشون شنیدم،چند درصد افزایش پیدا می کند.

پ ن:دلیل عدم انتشار فیش حقوقی مقام سپاهی ذکر شده در تاپیک،فقط و فقط ترس از افشای مبلغ هنگفت حقوقش و افشای دنباله دار چنین مبالغ پرداختی ناعادلانه است.واضح است که فساد گسترده،سیستماتیک و پیچیده ای که در بدنه سپاه پاسداران وجود دارد،باید از بین رود و قواعدی برای اصلاح وضع شود.خیلی از حقوق ها و مزایای ناعادلانه ای که به کارمندان سپاه تعلق می گیرد،اگر اصلاح و کسر شود و به مابقی کارکنان دولتی واجد شرایط اختصاص گیرد،نظام پرداخت حقوق ها شکل درست تری به خود می گیرد.یک عده ای تا حلقوم می خورند و از خوردن بیش از حد دارند خفه می شند،یک عده با هزار زور و منت حقوقشون رو می گیرند،با تعداد ساعات مفید کار بیشتر.عده ای هم شلاق می خورند در اعتراض به پرداخت نشدن حقوقشون،زندان هم می روند اما باز هم بی نصیب می مانند.

در زمان احمدی نژاد،تمامی شرکت های متعلق به سپاه از دادن مالیات های مشمول شده معاف بودند.با روی کار آمدن دولت یازدهم،این معافیت برداشته شد.یک کار مفید روحانی کرده باشه،همینه.


28:

تمام شهیدان ما سپاهی بودند به ناحق خوردن مال مردم از حلقومشون در میاد میخواد هرکس باشه .....

29:

عده ای تو سوراخ موش پنهان شده و به هرکسی که از راه میرسه توهین میکنند
امروز هم سپاه
به لطف همین سپاه و بسیج نبود
جوون امروزی که داره از سپاه بدگویی میکنه نمیتونست شلوارشو نگهداره
عرضه نداره 21ماه خدمت سربازی بره
برای اینکه 2ساعت نگهبانی بده
شاید پوستش چروک بشه
والا آدم گاهی احساس تاسف میکنه

همین مدافعان حرم نگاه کنند
خبر از مرز و بوم مملکتمون ندارند که ش و روز مواظب هستند تا اوباشی وارد کشور نشه
بعد چه تهمت هایی هم میزنن
آخه یکی نیست به اینا بگه واقعا وجدان داری؟

30:

شما و بعض دیگر ظاهرا خودشون به ندانستن زدن یا واقعا نمیدانند که همه کاره این مملکت سپاهه و تمام تاکتیک های دفاعی و اصل مسائل جنگی به فرماندهی سپاه انجام میشه و ارتش ما گرچه قوی هست ولی خودش در بسیار مسائل بدون سپاه اب نمیخوره ...
اکنون در جنگ نبرد با داعش در خارج از مرزهای ما سپاه قدس هست یا ارتش ؟!!! خنثی کردن تمامی فتنه ها از هر نوعش را سپاه دفع میکنه یا ارتش میاد وسط ؟!

این را بدانید که تمام زیر بنای دفاعی و جنگی در این مملکت بدست سپاه پاسداران هست و بعد ارتش .. مسائلی هست که اصلا شما ازش خبر ندارید و در پنهان هست لذا بیخودی به تحلیل ناقص این مسائل با عدم اگاهای کامل نپردازید

31:

والا یه چنتا از ازگان هایی که من میشناسم
اسماشون خیلی زیاده باید به سختی پیداشون کرد

مثلا قرارگاه خاتم الانبیا
بانک سپه و انصار
مخابرات ایران رو هم خریدن

و چیزای دیگه

32:

والا 1 کی از دوستای ما پدرش تو سپاه هستش با پول سپاه تونست 1 عروسی تو هتل اسپیناس بگیره----------------------------------

33:

از امتیاز استفاده کرده؟

34:

ای بابا این مبحث های هیچ و پوچ تمم نمیشه
استارتر خود شما شاغلی؟شغلت چیه؟

35:

یعنی اگر جرمی و خطایی شد در لباس سپاهی نباید تلقی شود چرا که مدافع حرم سپاهی یا بسیجی بوده و مردم در جنگ هشت ساله از کشور دفاع کردند؟! این چه منطقی است و آیا این وجدانی است انسانهای خالص را با فاسد و خود خواه در یک کفه قرار دهیم؟!

36:

یعنی اییینقدر بدبخت و ضعیف شده ایران؟داعش هنوز دمشق رو نگرفته اونوقت اگر سپاه نبود الان تهران دست داعش بود؟

37:

شما تا به حال مرتکب خطایی شدید یا نه؟
در لباس سپاهی چه خطایی شده.به فرض شده آیا باید به اسم سپاه درآورد؟
مدافع حرم هم مردمی بوده هم سپاهی و بسیجی(الان مدافعان حرم از سپاه هستند نه بسیجی و نه مردمی)البته هیچ سپاهی برای پول کلانبه مدافعان حرم ملحق نمیشه.اگر کسی بتونه اینو اثبات بکنه من هرچی بخواد براش میدم در غیر اینصورت یک حرف بهش میزنم شاید عواقبش براش سنگین باشه
خیلیا از اسم داعش میرن تو سوراخ موش پنهون میشن ولی در دنیای مجازی بلبل زبون میشن.این کجای کفه ترازو بزاریم؟
خیلی از مردم هم در دوران جنگ پا به فرار گذاشتند.
اگر در کلاس یا محل کار شما یک شخص فاسد باشد آیا کل اعضای کلاس یا محل کار شما را فاسد تلقی کنیم؟در وجدان آدمیزاد گنجایش داره؟
این از نظر شما چطور وجدانی است؟

38:

تعداد شهدای ارتش دوبرابر سپاه بوده و عملیاتهای موفق ارتش درصدش بیشتر از سپاه بوده.

39:

درصد عملیات موفق چه ربطی به ارتشی و سپاهی داره
همه برای مملکت و نوامیس کشورشون زحمت کشیدند
+
آیا هدف تخریب سپاه است؟

40:

سلام

ظاهراًً جنابعالی در درک مفهوم آزادی و اسارت،مشکل دارید،

این مشکلتون رو که حل کنید،

درک مفهوم امنیت،براتون رو شن خواهد شد.

41:


تا جایی که ما به همون یا دادند گفتنـــد همه رو به یک چشم نبینیم !

نمیدونم به شــما انگار نگفتند ! :)

42:

سلام

آدم عاقل،چشم و گوشش شش دونگ به دهان رهبرشه،
مسلمه که ایشون،صلاح ملت رو بیشتر از هر کسی میخوان،
همیشه هم قبل از انتخابات،هشدارها و نصایحی رو ارائه میدن،
ولی کو گوش شنوا.
بعضی از این مردم تا سرشون به سنگ نخوره،درست بشو نیستند(البته اگر سری براشون باقی مونده باشه،از بس دو دستی توی سر خودشون کوبیدن بابت انتخابهای اشتباه)
ولی متأسفانه خشک و تر با هم میسوزن.
+
البته گفتم،انسانهای عاقل،توجه کردید که؟

43:

من اینو به شما گفتم
چون از شما پرسیدم
وقتی شما جناح گیری میکنی
الان به m abraham گفتید درصدش بیشتر بوده؟
اگه کسی بپرسه مدرکی سندی دارید چه جوابی براش داری؟

44:

وقتی که نیروی انقلابی سپاه تشکیل شد،وظیفه داشت از انقلاب اسلامی و دستاوردهایش که همه کفر برای نابودی و سرنگونی آن بسیج شده بود، حفاظت و پاسداری کند.
پاسداران انقلاب اسلامی در این راه چنان از خود ایثار، فداکاری و رشادت به خرج دادند که امام خمینی(ره) پس از گذشت دو سال از تشکیل آن، فرمودند: "اگر سپاه نبود، کشور هم نبود".


ارگان رسمی دفتر سياسی نمايندگی ولی فقيه در سپاه پاسداران دکتر سروش را به خاطر نگارش نامه ی تند و توهین آمیزش به رهبر عالی مقام ایران ، "مرتد" دانست.


رهبر معظم انقلاب:

[سپاه‌] مظهر اقتدار میدانی است؛ خصوصیّت سپاه بودن این است. اقتدار در عرصه‌ی سیاسی، در عرصه‌ی تبلیغات یک حرف است، اقتدار بر روی زمین در میدان، یک حرف دیگر است. اقتدار میدانی موجب میشود که اقتدار سیاسی هم به‌وجود بیاید. وقتی شما بر روی زمین دارای اقتدار هستید، میتوانید تصرّف کنید، میتوانید کار کنید، میتوانید دفع کنید، میتوانید جذب کنید. وقتی یک ملّتی این خصوصیّت را دارد، یا مجموعه‌ای از یک ملّت وقتی دارای یک چنین خصوصیّتی است، این، اقتدار سیاسی را هم به‌وجود می‌آورد، اقتدار هویّتی را هم به‌وجود می‌آورد، عزّت هم میبخشد؛ و از این قبیل. سپاه، مظهر اقتدار میدانی است. البتّه اقتدار میدانی در عرصه‌ی اقتصاد هم معنا دارد؛ در آنجا هم اگر یک مجموعه‌ی اقتصادی قویّ فعّالِ نافذی وجود داشته باشد، آن هم اقتدار میدانی است، که در جای خود بحث دیگری است. بنابراین پاسداریِ «سپاه» از انقلاب اسلامی به‌عنوان سپاه، به‌عنوان سازمان، به‌عنوان مجموعه، معنایی دارد که اگر این انتظام نبود، این سازمان‌یافتگی نبود، ازهم‌گسیختگی بود، [اگر] یک عدّه‌ای بودند که همه مردمان مؤمن، همه هم طرف‌دار انقلاب اسلامی و میخواستند هم از انقلاب پاسداری کنند امّا این نظم سازمانی وجود نداشت، چیز دیگری از آب درمی‌آمد. این نظم سازمانی، این وجود سازمان، یکی از برکات بزرگ است؛ این مخصوص سپاه است.

+

گفتم حالا که دورهمیم،نیم نگاهی هم به نقش سپاه در انقلاب داشته باشیم،
البته باز هم هست،حالا فعلا همینها رو هضم کنید.

45:

اگر واقعیت داره و مدرکی هست که باید گوش اون شخص یا اشخاص رو حسابی پیچوند و قوانین سفت و سخت گذاشت.
اگر هم در حد یک شایعست که دیگران غلط میکنن به سپاه تهمت بزنن و عقده هاشون رو خالی کنن.

46:

این جمله الان مربوط به دم خروس میشه

یا
قسم حضرت عباس؟؟

47:

مگه پستشو ندیدید که چی گفت؟

48:

ادم عاقل تاکید می کنم عاااااااااااااااااا قل

49:

نه ایران الحمد لله به برکت رهبر پر قدرت و مستحکمی که دارد و جوانان شهادت طلب همیشه در اوج قدرت است لذا میگوییم باید شکرگزار خداوند برای این نظام مقدس معنوی باشیم که امنیت و حریم ما را حفظ میکند
داعش دمشق نگرفته ولی دمشق بدبخت تبدیل به یک خرابه شده از اثار جنگی که با داعش داشته و هر روز بمب و ناامنی بیداد میکنه !
فکر کردی دمشق امروز به مانند دمشق قبل داعش است ؟؟!!!!

در ضمن اگر هم داعش تا الان دمشق نگرفته به خاطر حمایت ایران و نیروهای ایران است نه خود سوریه فلک زده با اون ارتش ضعیف و تجهیزات کمشان


50:یادم رفت انتهای متنم،بنویسم:

لطفاً کپی نفرمائید و استقلال گفتاری خود را حفظ فرمائید.

کار از کار،گذشت دیگه.

51:

بد کردم برات ورژنش رو بردم بالا

52:

من احتیاجی به ورژن بالاتر ندارم،چون خدا بهم به اندازه کافی عنایت کرده،
این نسخه را برای شخص دیگری بپیچید.

53:

بله ادم عاقل تَکرار میکنیم

تئوری های خنده داری مثل:
"آمریکای اسلامی در سیستم فکری شما و..."
"وحشی انگاری فلسطینیها در سیستم فکر شما و ..."
"لجن پراکنی در روز قدس علیه ملت ایران و حزب الله و فلسطین"


در فساد گسترده مدعیان اصلاح طلبی پیدا کنید عقل را الان همین
سپاه نبود احتمالا سر ماها توسط برخی داعشیان سبز بر باد میرفت

54:

من فقط به این امید هر از گاهی به هم میهن سر میزنم که از این جوکای خنده دار بخونم.

55:

نوشته اصلي بوسيله mohammad.hasan نمايش نوشته ها
عده ای تو سوراخ موش پنهان شده و به هرکسی که از راه میرسه توهین میکنند
امروز هم سپاه
به لطف همین سپاه و بسیج نبود
جوون امروزی که داره از سپاه بدگویی میکنه نمیتونست شلوارشو نگهداره
عرضه نداره 21ماه خدمت سربازی بره
برای اینکه 2ساعت نگهبانی بده
شاید پوستش چروک بشه
والا آدم گاهی احساس تاسف میکنه

همین مدافعان حرم نگاه کنند
خبر از مرز و بوم مملکتمون ندارند که ش و روز مواظب هستند تا اوباشی وارد کشور نشه
بعد چه تهمت هایی هم میزنن
آخه یکی نیست به اینا بگه واقعا وجدان داری؟
با عرض معذرت از دو بزرگوار عزیزی که نقل قولشون کردم:
این صحبتایی که کردید چه ربطی به موضوع تایپیک داشت؟
خیلی از دوستانی که مخالف شما هستن اتفاقا در بدترین مناطق هم خدمت سربازی رو گذروندن ولی بازم ربطی به تایپیک نداره.یا دوستمون در بالا میگن که 8 سال دفاع مقدس.!!!!

56:

بعضی ها گفتن سپاهی فلانن ما هم جوابشون دادیم .

57:

حقوقهای بالا درسپاه واقعیت ندارد

58:

سلام
نگفته این معذوریت حفاظتی چیست؟
یعنی افشا شدن فیش حقوقی شان باعث به خطر افتادن امنیت می شود؟

59:

مثل اینکه هنوز در خواب هستی ایران در منطقه محاصره شده و در صورت تداوم وضع موجود هزارتا
حزب الله هم حمایت کنیم بازم بی فایدس و کشور اسیب جدی خواهد دید
استراتژی اصلاح طلبا تبدیل دشمنان چندگانه به یک دشمن واحد و مشترک هست .
اینکه ما همش نیرو بفرستیم سوریه یا یه گروهی را حمایت کنیم و همین استراتژی هم رقبای
منطقه ای انجام دهند نه تنها موجب گسترش تروریسم بلکه موجب تضعیف نیروی نظامی کشور
به علت یک جنگ فرسایشی و از دست دادن نخبگان دفاعی کشور می گردد .
چرا با اینکه سنگرهامون بیرون مرز هست ولی پان کردا مرز رو نا امن کردن؟
این به این علت هست که به خاطر راهبرد نفوذ در منطقه با کشورهای دیگر در تنش هستیم
و تمام بودجه پان کردا از طرف اعراب هست برای اسیب به ایران
در برجام دو باید اختلافات منطقه ای و جهانی برطرف گردد .

60:

سلام
ایکاش از همه بزرگواران نقل میگرفتید
وقتی یکی میتونه به ارگانی توهین کنه که همیشه شاهد رشادت و دلیری های آن ها بودیم و هستیم نمیتونیم ساکت باشیم
اصن نقل شما هم ربطی به تاپیک نداشت ایکاش در پارپوب موضوع نقل میگرفتید

61:


عجبا مگه اصلاح طلبا استراتژی نظامی-دفاعی هم بلدن!؟

الان بین نیروهای امنیتی ایران که در همه کشورها به جرات تور اطلاعاتی دارن
یک شخصیت شل و ول اصلاح طلب نمیتونه وجود داشته

در بین نیروهای مدافع حرم یک مدافع حرم که بگه اصلاح طلبه نمیتونه وجود
داشته باشه

همین اصلاح طلب نماها مگه نبودن که توان موشکی کشور رو نشانه گرفته
بودن که با جوابهای قاطع مردم سرجاشون نشستن.ته استراتژی شما همون آمریکای اسلامی مشابه ترکیه هست دیگه اینروز
ها با بحران در ترکیه خیل اصلاح طلبهای واقعی فهمیدن اندیششون اشتباهه.


من که تخصصم الان به جرات تحلیل پانکردیسم شده از شما میپرسم جز اون
چند عملیات کور پژاک و دموکرات مگه مثل ترکیه شاهد بسط این تروریسم
بودیم که اینجوری دور برداشتید؟؟؟
همین عملیات ضد داعش هم که جواب دندان شکنی به امثالهم بوده...
عقل نیم بند شما باید بدونه که روسیه هم شرایط مشابه رو طی میکنه و حتی
چین امریکا و غرب سعی میکنه پایگاههایی اطراف ایران و روسیه و چین بزنه که
طبیعی هست و الان هم مثل سابق این کشورها در پراکسی وار درگیر هستن
اما اگر یک روز امثال شل و ولهای اصلاح طلبی در موارد امنیتی نظر میدادن وای
به حال امنیت ایران اسلامی

این موارد فساد اقتصادی اصلاح طلبان هم که با انگ زنی به سپاه سعی در تطهیر
خودش داره بیشتر کم استعدادی این جریان رو نشون میده

62:

سلام آقا محمد حسن ...
نماز روزه هاتون قبول ...
نمی خواستم دخالت کنم ولی جمله قرمز رنگتون دلمو بدجور به درد آورد ...
شما سنی ندارید که در مورد مردم در دوران جنگ با اطمینان بگید فرار کردند ...
زمانی که جنگ شد همه مردم بدون استثناء فوج فوج داوطلب جنگ شدند و هیچکس به فکر فرار نبود ، به طوری که دیگه قبول نکردند و گفتند تعداد خیلی زیاد شده ...
جوان های غیور دیروز رو با امروز یکی نکنید ...
هر چند مطمئنم وقتی پای خاک وطن میون بیاد ، جوون های امروزم بی واهمه برای دفاع از وطنشون قد علم می کنند و اون موقع دیگه کسی بین نیروهای مردمی ، سپاهی ، بسیجی و ارتشی خط کش نمیذاره ...

63:

؟!

ولی اینها رو که هر روز داریم میبینیم و سالهاست بر ما مسلط شدن.
همین تندروهای داخلی نسخه دموی داعش هستند دیگه. دهه شصت که زورشون بیشتر بود بیشتر پاچه میگرفتند و قضیه تابلوتر بود. کم کم یا خودشون متمدن تر شدند یا به زور عقب رفتند. امروز هم هستند ولی مثل قبل دستشون باز نیست.

64:

البته که تک و توک تندروی در بین بعضی دیده میشه. (مخصوصا کسایی که امریکا رو لایق سروری به دنیا میدونن و براش سینه چاک میکنن)
ولی از اونجایی که به کل نظام و سپاه ربطش دادید... باید گفت اگر کسی غلط اضافه نکنه کسی چوب تو آستینش نمیکنه.
باید دید چکار کردید که لایق اون برخورد شدید.

65:

عنوان دلیل امنیت، و حقوق های نجومی کارکنان سپاه توجیه بیخودیه..که بعضی میکنن
..
شغلی که انتخاب کردن مثل سایر مشاغل که سختی های خودش رو داره..
خیلی از مشاغل از لحاظ سختی بالاتر هستند ولی دریافتی شان همان بخور نمیر کارگریه..
ولی چیزی که مشخصه ،دلیل این همه توجه به حوزه یا حرفه خاص ، قرارگرفتن در شعاع مرحمات و عنایت رهبری..

66:

منظور من در پستی که آن آقا نقل قول گرفته بود مشخص بود ولی ایشان خواست تکه پرانی کند من هم به شیوه خودش جوابش را دادم.

پس اگر هم نظر من درست نباشد باز هم میتونم بگم تکه پرانی در جواب تکه پرانی بوده.

نظر شما هم محترم، ولی بدون اطلاع از جریان بحث نقل گرفتی.

67:

سلام
ممنونم آبجی هنگامه
قبولی طاعات و عبادات شما و تبریک عید فطر
من یک تار موی جوانان دیروز با صدتا جوان امروزی عوض نمیکنم
همه چیز به سن نیست
شما که نقل گرفتید ولی ایکاش به بقیه سوالات منم جواب میدادید
پس شما بعنوان یک همیار این تاپیک رو بی اساس و پوچ میدانید
و تائید کردنش نوعی به حرمتی به سپاه بوده؟درسته؟

68:

من فقط به اون یک جمله شما جواب دادم ...
آخر صحبتم گفتم که اگر خدای نکرده دوباره جنگی رخ بده همه در دفاع از خاک وطنشون داوطلب میشن و هیچ تفاوتی نمی کنه چون همه به عشق نجات ایران قد علم می کنند ، هم مردم ، هم سپاهی ، هم ارتشی و هم بسیجی ...
خیالتون راحت ..همه حرمت دارند ...
جوان های این دوره هم به وقتش شهامت خودشون رو نشون میدن ، من فرقی بین اونها نمی بینم ...
در ضمن عید شما هم مبارک ...

69:

امیدوارم

70:

همون جوان هایی که 8 سال جنگیدند ، اکثرشون همون بچه های کفترباز و جاهل شکل (!) و کنسرت رو و ... دیروز (زمان شاه فقید) بودند!!! وقتی پای «خاک وطن» و «ملی» بودن در میان باشه ، همه هستن. اين مطلب بدون دخالت انساني عينا از اين آدرس کپي شده و تمامي مسوليت آن با ناشر اصلي است.

برترین مطالب


تجهیزات نظامی غرب
فرمانده داعش: کوبانی ها ایرانی هستند/ جزیه دهید در امانید
جنگنده ایرانی قاهر 313 رونمایی شد
فوری/انتقام سخت حزب الله از صهیونیست ها
هدیه 40 میلیون دلاری وزارت نیروی ایران به لبنان
حرکت ناو جنگی ایران به سمت امریکا تیتر یک فاکس نیوز

آیا یونان باستان همان یونان امروزی می باشد؟
امروز در تاریخ
تحريف هاي تاريخي انجام شده در مورد اسكندر و فتوحات او ( دروغ 2300 ساله )
ریشه مردم ترک
مقایسه ایران قبل و بعد از اسلام
همه ی ترک ها، یا فقط پان ترک ها؟
*