شریعتمداری: خزانه دولت دخل بقالی نیست/ برجام برای ما چیزی نداشت x

شریعتمداری: خزانه دولت دخل بقالی نیست/ برجام برای ما چیزی نداشتخبرگزاری هم میهن
بحث و گفتمان عمومی انتخابات
بخش پیشنهادات و انتقادات تالار سیاست و روابط بین الملل
فتوکاتور و کاریکاتور‌های سیاسی
طرح امنیت اجتمایی و مبارزه با بد حجابی
برای ایران کدام نوع حکومت را میپسندید؟

آیا با چادر های رنگی موافقید؟
مدل های مانتو کوتاه r&k
ƹ̵̡ӝ̵̨̄ʒمجموعه مدل هاي لباس بانوان ƹ̵̡ӝ̵̨̄ʒ
عارایش به ما پسرها بیشتر میاد.!!!!!!.دخترها پسرها
نظرسنجی:پوشش شما چیست؟
جدیـدترین مدلهای لبـاس و پوشش های با حجاب
حمایت از ما | مشهدهاست
`

شریعتمداری: خزانه دولت دخل بقالی نیست/ برجام برای ما چیزی نداشت
شریعتمداری: خزانه دولت دخل بقالی نیست/ برجام برای ما چیزی نداشت
به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان در برنامه نگاه یک به بررسی عملکرد آمریکا در قبل و بعد از برجام و همچنین بدعهدی‌های آمریکا در مقابل جمهوری اسلامی ایران و همچنین مسئله فیش‌های حقوقی پرداخت و در ابتدای این برنامه روز خبرنگار و هفته کرامت را تبریک گفت.

وی گفت: معمولا کسی که در کار رسانه و مطبوعات است، به طور طبیعی در عرصه سیاسی نیز ورود دارد و این دو از هم قابل تفکیک نیستند.

شریعتمداری درباره اینکه آیا اصحاب رسانه از احترام لازم در بین صاحبان قدرت برخوردارند؟ گفت: کار خبر و خبرنگاری از آنکه گزارش واقعیات هستند و نوعی خدمات است در برخی مواقع با چالش‌هایی روبرو می‌شوند، خبرنگار باید شجاع باشد و جسارت کار داشته باشد.

وی اضافه کرد: خبرنگاری با پشت کولر نشستن و لم دادن همراه نیست، خبرنگار باید وارد معرکه شود. مثلا در مورد حقوق‌های نجومی ما وارد موضوع شدیم یعنی اسنادی را به دست آوردیم که این اسناد سخت به دست آمد و بسیاری دنبال این بودند این اسناد از کجا بیرون رفته است. مسئولی که پشت تریبون می‌آید و در مصاحبه‌ای از رسانه‌هایی که فیش‌های نجومی را مطرح کردند در پشت صحنه دنبال این هستند که چه کسی این فیش‌ها را لو داده است.

این فعال رسانه‌ای ادامه داد: این طبیعت کار است. مهم این است که شما کارتان را درست انجام داده باشید و از دایره حق بیرون نرفته باشید، برای مردم واقعا کار کرده باشید، واقعیات را وارونه و غیرواقعی تفسیر نکرده باشید. اگر قرار باشد کار خبرنگار چنین باشد طبیعتا با چالش‌هایی مواجه خواهد بود.

وی افزود: یک روزنامه و نشریه در فضای مجازی وقتی یک رسانه به معنی عام خود به جای پرداختن به مسائل اصلی، حاشیه سازی می‌کند و اذهان را از مسائل اصلی منحرف می‌کند یا خدای ناخواسته برای برخی جریانات کار جاده سازی انجام می‌دهد، طبیعی است که این افراد آنگونه که باید مورد احترام نیستند، ولی این جایگاه معتبر و خوبی است.

به باور مدیر مسئول روزنامه کیهان اگر رسانه مطلوبی باشید باید از مطلوبیت خود شواهدی را ارائه دهید.

شریعتمداری درباره اخلاق رسانه‌ای گفت: اخلاق رسانه‌ای چیزی بیرون از اخلاق به مفهوم واقعی و مفهومی که در جامعه است و تعریفی که براساس مبانی اسلامی است نیست.

وی گفت: بسیاری از رسانه‌ها به فیش‌های حقوقی نپرداختند و بالعکس از آن دفاع کردند. دیوار حاشا برای روزنامه‌نگار بلند نیست چون همه آنچه می‌گوید مضبوط و ثبت شده است. وقتی فیش‌های حقوقی را مطرح و تصویر آن را منتشر کردیم بسیاری از این رسانه‌ها به حمایت از دولت به ما حمله کردند و گفتند این شکل قانونی دارد با دولت مخالفت می‌کنید این افراد اگر کارآفرین هستند و اگر از کار کنار بروند در حوزه‌ای که کار می‌کنند ثلمه‌ای ایجاد می‌شود.

شریعتمداری درباره سه هزار میلیارد تومان نیز گفت: آنها دزد بودند کار دزد دزدی است. آنها گرگ بودند کار گرگ مشخص است. ولی صاحبان فیش‌های حقوقی چوپان بودند از آنها انتظار نمی‌رفت به اموال عمومی دست درازی کنند. ما قبل از همه به مسئله سه هزار میلیارد تومان پرداختیم حتی به نام بانک تات پرداختیم.

این کارشناس مسائل سیاسی افزود: مسئله فیش‌های حقوقی فقط مسئله مبالغی که این آقایان به غارت بردند نیست مسئله‌ای فراتر از این است.

مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: این افراد شایستگی ندارند در چنین جایگاهی حضور داشته باشند.

وی خطاب به خرازی گفت: روزنامه‌نگار سندش با خودش است و نمی‌تواند حاشا کند. احمدی‌نژاد دولتی است که شما انگشت کوچک آن هم نمی‌شوید. آن زمانی که ما انتقاد کردیم تعجب می‌کنم شما در ایران نبودید بنده را به این خاطر دو بار دادگاه بردند. اتفاقا آن موقعی که ما انتقاد می‌کردیم، شماها و دوستانتان به به و چه‌چه می‌کردند.

شریعتمداری افزود: از اول ما دادگاه رفتیم و گفتیم چرا آقای فلانی را به کار گرفتی و در کیش فلان هتل را ساختی. یا شما در ایران نبودید یا روزنامه‌ها را نخواندید.

این کارشناس مسائل سیاسی گفت: ما به آقای روحانی و معاون اول ایشان احترام می‌گذاریم. آیا تا به حال با این نجومی‌ها برخورد کردند؟ آقای نوبخت روز اول می‌گوید من به خاطر این حقوق کلانی که آقای فلان گرفته که گفتند اسم نبرید، من از مردم عذرخواهی می‌کنم چند روز بعد می‌گوید ایشان ذخیره نظام و بزرگ‌ترین امانتدار هستند.

وی گفت: برخی نزدیکان آقایی که اسم بردید باید با آن برخورد می‌شد.

شریعتمداری اضافه کرد: اینکه گفتید هفتصد هشتصد میلیارد. من از شما تعجب می‌کنم. منظور شما درآمدهای نفتی دو دولت است. از شما تعجب می‌کنم این حرف را اگر عوام بزند مهم نیست ولی از شما بعید است.

وی افزود: سازمان برنامه را منحل کردن به جای خود بروید بررسی کنید. خزانه دولت که دخل بقالی نیست که بقالی دست کند در دخلش و بگوید هوشنگ برو دو دست چلوکباب بیاور. این همه در آن مدت خدمات عمرانی که در کشور شد، چرا اینها را نمی‌بینید. بعدا چه شده است؟ هیچ اتفاقی.

شریعتمداری افزود: من سند می‌دهم آقای خرازی هم سند بدهند.

وی در پاسخ به اظهارات خرازی گفت: آنها که به زندان افتادند، وطن فروشی کردند.

مدیر مسئول روزنامه کیهان عنوان کرد: خواهشم این است که آقای خرازی سند بیاورند.

شریعتمداری درباره برخورد گفت: زمانی که رئیس جمهور به آقای جهانگیری نامه نوشت نامه را منعکس کرده و تقدیر کر دیم که این اقدام شایسته صورت پذیرفته و امیدوار بودیم بقیه با رئیس جمهور همراهی کنند. بعد فیشی منتشر شد که یکی از این آقایون مبلغ صدها میلیارد تومانی را پاداش غیر موجه گرفته است. اسم نمی‌برم.

وی افزود: فلان آقا را اول برکنار می‌کنند بعد می‌شود عضو هیأت مدیره شرکتی که از آن برکنار شده است. اینها پاسخ می‌خواهد.

این فعال رسانه‌ای افزود: هم مردم و بقیه منتظریم چنین اقداماتی صورت بپذیرد. دولت نهم که سر کار آمده بود تا چند ماهی بحث را مطرح می‌کرد، فلان مشکل برای دولت قبل است یکی از آقایان گفت این کار نهایتا شش ماه بعد از شش ماه نهایتا خودت چه کار می‌کنی.

وی گفت: دولت قبل بروید بگیرد بگویید اگر فیش‌های حقوقی دارید ما می‌زنیم اگر می‌خواهید رد گم کنید یک چیز دیگر است. معتقدم دو دو تا چهار تا به صورت مستند به آن بپردازیم. اگر خدمات دولت قبلی است بپردازیم.

به گزارش فارس، شریعتمداری درباره برجام گفت: سال ۸۲ که البرادعی آمد گفته بودیم ما باید از ان پی تی خارج شویم و پیش بینی کرده بودیم که پرونده ما را به شورای امنیت می‌برند.

وی افزود: روحانی گفت آقای جک استروا به پشت من زد گفت این چه امتیازی است مجلس ششم یک طرح سه فوریتی داده که دولت را ملزم کند به اجرای پروتکل. در همان مجلس ششم یکی از آقایان نماینده آمد پشت تریبون در حالی که آمریکایی‌ها آن زمان به شدت ما را تحت فشار قرار داده بودند که دنبال تولید سلاح هسته‌ای است. ایشان پشت تریبون آمد و گفت ما ۱۹ سال به دنیا دروغ گفتیم، آقای کروبی به آن گفت چرا تو حرف اسرائیل را می‌زنی؟

شریعتمداری با اشاره به تیتر روزنامه‌ها در روز اجرای برجام عنوان کرد: اینها فضاسازی می‌کنند. ما هم فضاسازی‌ می‌کنیم.

وی در پاسخ به خرازی که گفت شما موافق تحریم بودید، گفت: کدام کاسب تحریم است که اصرار کند تحریم‌ها حذف شود. آدم باید چیزی بگوید که جایگاهی داشته باشد. معتقدم برجام برای ما چیزی نداشت، تنها دستاورد برجام که می‌توان به آن تکیه کرد این است که برای عده‌ای که فکر می‌کردند و آمریکا را کدخدا می‌دانستند، به همه ملت نشان داد آمریکا قابل اعتماد نیست.

مدیر مسئول روزنامه کیهان خاطرنشان کرد: الان راکتور اراک را بتن ریختیم. یا می‌گویند اورانیوم سه و هفت دهم درصد را می‌دهیم کیک زرد را می‌گیریم. کیک زرد فلوئور اورانیوم است که بگیریم به هگزا فلوئور اورانیوم تبدیل کنیم.

وی خاطرنشان کرد: هیچ یک از تحریم‌ها برداشته نشده است. تحریم‌های بانکی سر جایش است. تحریم‌های دیگری که آمریکایی ها قول دادند برنداشتند. این تفاوت‌ها را ببینید. مردم می‌بینند.

شریعتمداری افزود: سوئیفت باز است ولی پذیرفته نمی‌شود. بانک مربوطه قبول نمی‌کند و هیچ ال سی باز نمی‌شود. آقای روحانی روز اول برجام گفت هزار ال سی گشایش یافت ما تعجب کردیم روز یکشنبه بود بعدا اصلاح کردند گفتند قرار بوده هزار ال سی گشایش یابد. دو بانک یکی در آلمان و یکی ایتالیا با ما کار می‌کنند.

وی افزود: ما هیچ چیز به دست نیاوردیم.

این فعال رسانه‌ای با اشاره به اظهارات روحانی درباره لغو تمام تحریم‌های اقتصادی، مالی و ... حتی تحریم تسلیحاتی کنار گذاشته می‌شود، گفت: هیچ کدام از این تحریم‌ها لغو نشده است. آقای سیف رفت آمریکا گفت تقریبا دستاورد برجام هیچ بود من می‌گویم تحقیقا هیچ بود.

این کارشناس مسائل سیاسی درباره دستاوردهای برجام عنوان کرد: می‌گویند از دستاوردهای برجام این است که ما آب سنگین می‌فروشیم، ما را مجبور کردند آب سنگین بفروشیم.

مدیر مسئول روزنامه کیهان خاطرنشان کرد: اینکه اتفاقات مهمی افتاده است، ملاک نیست، سند ارائه دهند.

شریعتمداری دوباره عنوان کرد: آقای خرازی باید برای مطالبی که گفتند سندی ارائه دهند.

وی درباره صادرات نفت گفت: پول نفتی که ما صادر می‌کنیم برنمی‌گردد میماند آنجا و جزو اموال بلوکه شده است تا یک روزی برگردد. حتی برای دانشجویان پول را به صورت اسکناس می‌بریم.

این کارشناس مسائل سیاسی اضافه کرد: ۱۲۲۹ قطعنامه تحریمی بود.

وی افزود: در خصوص اینکه قطعنامه‌ها موهبت الهی است را ما نگفتیم امام گفتند و این دوره حضرت آقا گفتند.

شریعتمداری گفت: چه کسی می‌گوید ما با آی آر هشت کار می‌کنیم؟ شما به تحقیق و توسعه اشاره کردید گاز نجیب چیست به جای آن آب هویج می‌گرفتیم.

وی همچنین عنوان کرد: قطعنامه ۲۲۳۱ شش قطعنامه قبلی را تجمیع کرده است.

این خبر در حال تکمیل است...

08-07-2016


1:

افرین ب شریعت مداری

ترکوند

2:

بله..درست می فرمایند.مسئله ی فیش های نجومی چیزی فراتر از مبالغیست که این ها خوردند و می خورند.
درست مثل پرونده 3 هزار میلیاردی که موضوع اصلی! چیزی فراتر از این مبلغ است!! آن هم مدیران و مسئولین ارشد و ارگان هایی هستند که در این پرونده دخیل بودند!! اما نامی از ایشان برده نشده و نمی شود!!
آقای شریعتمداری اگر واقعاً همان قدر ادعای نترس بودن و روزنامه نگاری دارند!! تا ته این پرونده ی 3 هزار میلیاردی را هم می گرفتند!! :))

3:

اقای خرازی حرفی برای گفتن نداشت..فقط براساس اوهام حرف میزد

خوب جوابشو میداد شریعت مداری

سند اوردنشونم مثل همون سند تقلب 88 ک فقط باد هوا بود بس

دم کاسب تحریم هم ک از زیر لباس خودشون زد بیرون

4:

تنها استدلال و منطقی که از سوی آقای خرازی مطرح شد فقط متهم کردن دولت قبل بود. هر چی میشه میگن تقصیر دولت قبل بوده یا اون 3000 میلیارد تومن چی شد.
اصلا احمدی نژاد بد و فاسد و ناکارآمد. شما چه گلی زدی به سر این مملکت تو این 3 سال؟
سوالاتی هم که دغدغه خیلیهاست رو جواب ندادن که. چطوری یه مدیر نجومی با چند ده میلیون حقوق هم میتونه متخلف باشه و هم سرمایه نظام؟
پس سال عبور از رکود اقتصادی کی فرا میرسه بلاخره؟ چون سه ساله هر سال میگن امسال سال عبور از رکوده. ما که چیزی ندیدیم.
انتظارات از برجام رو هم خود آقای روحانی بالا برده نه کس دیگه ای. حالا پاسخگو باشه دیگه.

5:

شریعتمداری همیشه قلم زهر داری داره ...
من منتظرم ببینم ذخیره بعدی نظام و انقلاب کیه

6:

این شریعتمداری همونی نیست که در تحت فشار قراردادن و سرکوب زندانیان سیاسی دست داشته و روزنامه ی نیویورک تایمز درباره اش گفته بود او صدای ایران تندرو رادیکال امنیتی و غیر قابل انعطاف است ؟

این شریعتمداری همونی نیست که برنامه ی مزخرف هویت رو ساخت و به مقابله با روشنفکران پرداخت ؟

این همونی نیست که در دوره ای از احمدی نژاد حمایت کرد ؟

این مردک همونی نیست که در دهه ی 80 به سرکوب و برخورد با روزنامه نگاران پرداخت و مرتب تهمت هایی رو به اشخاص اصلاح طلب می زد که هیچگاه در دادگاه اثبات نشد ؟

و در آخر این به اصطلاح آدم کسی نیست که بعد از پیروزی قاطع حسن روحانی در انتخابات گفت :
گفتمان اصولگرایی پیروز شده است. ... مدعیان اصلاحات شکست سختی را متحمل شده‌اند. اصلاح‌طلبان این شکست را از قبل پیش‌بینی می‌کردند و به همین علت نامزد اختصاصی خود را برای پیشگیری از وزن‌کشی در انتخابات، مجبور به کناره‌گیری کردند.

-----------------

این خرازی هم همونی نیست که مذاکره کنندگان با آمریکا رو بی غیرت و خائن خطاب کرده بود و در سال 92 از استاد قالیباف! حمایت کرده بود و تا امروزاز نسبت فامیلی خودش به دفعات سواستفاده کرده ؟ این یعنی اصلاح طلبه ؟ عجب روزگاری است نازنین ...

7:

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
دبیرکل حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه روحانی هیچ خط قرمزی جز قانون نمی شناسد، گفت: تا جایی که اطلاع دارم روحانی و جهانگیری اهتمام دارند با فساد برخورد جدی کنند و اگر رئیس دولتی با فساد برخورد کرد باید از او حمایت کرد.

به گزارش «انتخاب»، صادق خرازی دبیرکل حزب ندای ایرانیان در مناظره با حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان که از شبکه اول سیما پخش شد، اظهار کرد: همان رئیس دولتی که شما حامی‌اش بودید در دوره شهرداری بدترین کارها را کرد. رئیس دولت قبلی گفت مدیران من خط قرمز من هستند. آقای روحانی گفت من هیچ خط قرمزی جز قانون نمی‌شناسم و با افراد برخورد شد.

وی افزود: حقوقهای کلان در دولت قبل هم بود و اطلاع هم داشتید. 700 میلیارد دلار از پول مردم به غارت رفت، کجا رفت؟ رسیدگی کنید این پولها در اختیار چه کسی بود؟ بابک زنجانی چگونه بوجود آمد؟ در دوره تحریم عده‌ای بسیط الید شدند و فساد بوجود آمد. شما تا روزهای آخر از آقای احمدی‌نژاد دفاع کردید که در دولت ایشان بی‌انضباطی مالی بوجود آمد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: در دولت قبل سازمان برنامه را منحل کردند هر کاری می‌خواهند بکنند؟.

خرازی در انتقاد به سخنان شریعتمداری گفت: من خیلی متاسفم برای آقای شریعتمداری که آثار و خدمات دولت‌های دیگر را نادیده می‌گیرند و از دولتی دفاع می‌کنند که آثار زیانبارش را می‌بینیم.

وی تصریح کرد: دولت کنونی وارث یک فساد بود که تاکنون نتوانسته جمعش کند. همین روزنامه کیهان را ببینید چه حیثیتی از دولت نبرده است؟ در دولت قبل خزانه داشتیم اما خارج از خزانه خرج می‌کردند. طهماسب مظاهری را گفتند پولی بدهد و نداد و عزلش کردند. پول‌هایی که آقایان خرج می‌کردند، به جای حمایت از تولید، از چین واردات می‌کردند.

دبیرکل حزب ندای ایرانیان افزود:آقای شریعتمداری از روزی که مسئول روزنامه کیهان شدید یک گام در جهت دفاع از کشور برنداشتید. فردا قاطبه کارآفرینان و چهره‌های فرهنگی درباره شما داوری کنند ببینید چه کارنامه‌ای خواهید داشت؟ شما همینطور اهانت می‌کنید. دوستان ما زندان بودند و شما آزادانه حرفتان را می‌زنید.

خرازی خاطر نشان کرد: تا جایی که اطلاع دارم روحانی و جهانگیری اهتمام دارند با فساد برخورد جدی کنند و اگر رئیس دولتی با فساد برخورد کرد باید از او حمایت کرد.

8:

صادق خرازى در مناظره با شریعتمداری:

سازمان برنامه را در دولت قبل منحل كردند كه هركارى مى خواهند با پول ها بكنند

پول مردم را خرج واردات از چين مى كردند. از چين عروسك مى آوردند تا در سفرهاى استانى پخش مى كردند

آقاى شريعتمدارى من حاضرم همه كارآفرينان، چهره هاى فرهنگى و مطبوعاتى بيايند نظرشان را درباره شما بگويند

در دولت قبل دوستان ما را زندانى كرديد و هرچه خواستيد گفتيد و از دولت حمايت كرديد/ ایران

9:

شریعتمداری: خانم کلینتون گفته بدون شلیک یک گلوله ایران را مهار کردیم.

خرازی: چطور شما به آمریکایی‌هایی که می‌گویید فاسق، به حرفشان استناد می‌کنید؟

شریعتمداری: چون حرف آن‌ها سند است

10:

شریعتمداری: آقای زنجانی با آقای هاشمی رفسنجانی عکس گرفتند.

خرازی: آقای احمدی‌نژاد هم در سازمان ملل با شارون عکس گرفت

شریعتمداری: خزانه دولت دخل بقالی نیست/ برجام برای ما چیزی نداشت

11:

این حرفها رو بیخیال. ما با شخص کار نداریم با حرفی که میزنه کار داریم.
شبهات و سوالات خیلی زیادی نسبت به این دولت وجود داره که بوجود آوردش هم خود دولت هست. اینا دغدغه های مردمه که باید پاسخ داده باشه.
اگه دولت تا پایان عمرش به این دغدغه ها پاسخ نده و شفاف سازی نکنه نباید انتظار داشته باشه بهش رای بدن مردم.

12:

اخه وقتی روحانی خزانه رو گرفت
خالی بود و ۱۷۰ میلیارد هم بدهی داشت
احمدی نژاد خزانه رو خالی کرد و رفت

13:هنوز دوازده ساعت از مناظره نگذشته چطور تحریف می کنند
مثالی که شریعتمداری زد رو بنویسید اون وقت می فهمید چرا سنده

14:

خرازی حسابی بهم ریخته بود ... خودش ده بار شریعتمداری رو گفت شریعت مدار اخرش دید چیزی نداره گیر داده بود به شریعتمداری که چرا به شلیک گفتی شیلیک ... به شدت عصبانی شده بود

15:

عکسی هم که از رفسنجانی وزنجانی گرفته شده مربوط به جلسه ی ملی تولید کنندگان جوان بوده ...
دیگه همه میدونن بابک زنجانی تو دولت احمدی نژاد به دنیا اومد و تو دامن احمدی نژاد بزرگ شد ...

16:


17:

خزانه دولت اسلامی ( مثلا بیت المال ! )

شریعتمداری: خزانه دولت دخل بقالی نیست/ برجام برای ما چیزی نداشت

شریعتمداری: خزانه دولت دخل بقالی نیست/ برجام برای ما چیزی نداشت

18:


از کیهان و عباسی مدرک مییارید ؟!!!!!!
توقع دارید کیهان که پول میگرفته واسه احمدی نژاد تبلیغ کنه بیاد چیزی جز این اراجیف بنویسه
یا عباسی غیر از این حرفا چیز دیگه ای بگه ؟!!!!!!

کدام وزیر بابک‌زنجانی را وارد معاملات نفت کرذ؟/افشای پشت‌پرده فساد‌نفتی دولت‌احمدی‌نژاد‌

19:

اگه این شریعتنداری نبود؛ روزنامه واسه شیشه پاک کردن ازکجا پیدا میگردیم!!؟؟
والا

20:

اینکه به عملکرد روحانی انتقاد هست شکی نیست ولی اینکه بخوای با محمودک نفرت انگیز مقایسه اش بکنی مثل مقایسه هیوندای جنسیس و پراید هست درسته جنسیس بهترین ماشین نیست ولی هر آدم با شعور و عقل و صداقت و شرفی اعتراف میکنه بهتر از پراید هست.
زمانی که فردی از پدیده ای انتقاد میکند باید جایگزینش را ارائه بدهد برجام بد تنش زدایی بد ولی آیا تنش زایی و تحریم خوب هست؟ امکان داره کسی همچین حرف احمقانه ای بزند بعضی انتقادات از برجتم را میتوان برحسب نا آشنایی با مسائل حقوقی دانست ولی اینکه بگی هیچی گیرمون نیامده و سرمایه های آزاد شده و منتقل شده و باز شدن زمینه همکاری را نبینی این برای فردی مانند شریعتمداری مناسب نیست چون امکان نداره سردار اهل قلم و بزرگترین نابغه جماعت دلواپس این قدر بی اطلاع باشد.
البته این جماعت در زمانی که بودجه های انقباضی تورم لگام گسیخته که منجر به رکود تورمی و خورد کردن کمر کارگر تولید کننده شد توهین به رئیس دولت ما جز روال دیپلماتیک شد صرفا در حال چرت گفتن در مورد مکتب ایرانی و جادوگر بودن مشائی بودند برای همین ادعای نگرانی از معیشت مردم ادعای بیش از حد خلاف واقع هست.

21:

روزنامه ی کیهان و وطن امروز بدجوری به درد پاک کردن شیشه ی اتومبیل می خوره ...

حتما امتحان کنید اين مطلب بدون دخالت انساني عينا از اين آدرس کپي شده و تمامي مسوليت آن با ناشر اصلي است.

برترین مطالب


حمله اراذل و اوباش به محمود کریمی و ماجرای تیراندازی
آینده سوریه را چگونه پیش بینی می کنید ؟
توان نظامی ايران
گزارش لحظه‌ به‌ لحظه از تحولات عراق
تجهیزات نظامی غرب
فرمانده داعش: کوبانی ها ایرانی هستند/ جزیه دهید در امانید

آیا یونان باستان همان یونان امروزی می باشد؟
امروز در تاریخ
تحريف هاي تاريخي انجام شده در مورد اسكندر و فتوحات او ( دروغ 2300 ساله )
ریشه مردم ترک
مقایسه ایران قبل و بعد از اسلام
همه ی ترک ها، یا فقط پان ترک ها؟
*