خادمی: خیانت زنگنه از شاه بدتر است! x

خادمی: خیانت زنگنه از شاه بدتر است!ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی
لطفا دیگر نگویید«مرگ بر آمریکا»!
آمریکا در حال فروپاشی است
ایا دین از سیاست باید جدا باشد؟ چرا؟!
آقای روحانی به عنوان هفتمین رئیس جمهور ایران انتخاب شد
ایران دوره شاه — ایران دوره كنونی

بد حجابی دختران در فصل بهار
آیا با چادر های رنگی موافقید؟
مدل های مانتو کوتاه r&k
ƹ̵̡ӝ̵̨̄ʒمجموعه مدل هاي لباس بانوان ƹ̵̡ӝ̵̨̄ʒ
عارایش به ما پسرها بیشتر میاد.!!!!!!.دخترها پسرها
نظرسنجی:پوشش شما چیست؟
حمایت از ما | مشهدهاست
`

خادمی: خیانت زنگنه از شاه بدتر است!
خادمی: خیانت زنگنه از شاه بدتر است!
صراط: یک عضو کمیسیون انرژی از عملکرد وزیر نفت انتقاد کرد و گفت: زنگنه با عملکرد خود دارد مملکت را بر باد می‌دهد و در بعضی موارد خیانت‌های وی از خیانت‌های شاه بیشتر است.


هدایت‌الله خادمی در گفتگو با موج درباره قراداد IPC گفت: این قرارداد ضد منافع‌ ملی، اقتصاد مقاومتی و برخلاف قانون است چرا که طبق ماده ۱۲۵ برنامه پنجم توسعه باید برای ارائه و صدور هرگونه مجوز اکتشاف، بهره‌برداری و توسعه بودجه سنواتی دیده شود که در این مورد بودجه سنواتی در بودجه ۹۵ دیده نشده است.


وی ادامه داد: قرارداد IPC نکبت‌بارترین قرارداد است و کمتر از ترکمنچای نیست و مملکت را بر باد می‌دهد، زنگنه دارد به کشور خیانت می‌کند و این خیانت بالاتر از خیانت‌های شاه مخلوع درباره سرمایه‌های ملی کشور است.


نماینده خوزستان، ایذه و باغ‌ملک افزود: اگر وزیر بر قرارداد IPC پافشاری کند تا شهریورماه طرح استیضاح وی را آماده می‌کنیم و این طرح رای می‌آورد و تعداد زیادی از نمایندگان طرح استیضاح را امضا می‌کنند چراکه با از بین رفتن منافع ملی و عزت ایران مخالفند.


عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه نظام نباید IPC را بپذیرد تصریح کرد: دولت تنها نهاد نظام نیست و اگر بخواهد به این روند ادامه دهد، مجلس و حاکمیت باید وارد شوند زیرا وزیر دارد مملکت را بر باد می‌دهد.


خادمی در ادامه درباره IPC گفت: IPC درواقع مانند قرارداد کنسرسیوم است و کشور را به قرارداد دارسی و دوران مصدق بر می‌گرداند و این در حالی است در IPC حق تصمیم‌گیری ایران تنها ۵۰ درصد است درواقع آن‌ها با ایران و مخازن ما شریک هستند.


وی افزود: وزیر مدعی شد که IPC همان بیع متقابل است اما اینگونه نیست وگرنه مجلس از آن حمایت می‌کرد، در بیع متقابل سرمایه‌گذار در کشور سرمایه‌گذاری می‌کند و کار انجام می‌دهد و پول می‌گیرد اما در ICP کشورهی خارجی شریک منابع و ذخایر ایران می‌شوند.


این عضو کمیسیون انرژی با اعلام خبر طرح سوال از وزیر گفت: طرح سوال از زنگنه را با ۴۰ امضا تهیه کرده‌ام که هنوز اعلام وصول نشده‌ است و با توجه به شرتیط به نظر می‌رسد نمایندگان از پاسخ‌های وزیر قانع نشوند مگر اینکه لابی‌های دولت شرایط را تغییر دهند.


خادمی تصریح کرد وزیر نفت باید کسی باشد که در وزارتخانه کار کرده باشد و تولید و حفاری دیده باشد و بداند مخزن چیست اما زنگنه تجربه نفتی ندارند حتی نوذری هم بهتر از وی عمل کرد.


.

08-13-2016


1:

میترسم بعد از این دولت مجبور بشیم بریم مصدق رو از توی گور در بیاریم دوباره نفت رو ملی کنیم.

2:

- رهبر انقلاب با خیانتکاران دزد اختلاس گر شاه نما مشکل ندارن و گرنه با وزیر شدن زنگنه مخالفت میکرد و همچین معاون اولی جهانگیری

رهبر انقلاب با فتنه گران مشکل دارن :
مطهری: رهبری با معرفی توفیقی مخالفت کردند- امام خامنه ای عزیز ظریف و روحانی رو در جریان توافق هسته ای (عبور از خطوط قرمز نظام در مسائل هسته ای و برجام ) عزل نکردن بلکه فرزندان انقلاب خطاب کردن اما در مقابلش نسبت به مشایی بی تفاوت نبود و ایشون رو از معاون اولی برکنار کردن
فرمانده سپاه: دل رهبر پس از برجام خون شده*خب سیاست یک بام و دو هوا رهبر انقلاب یا توان نداشتن رهبر انقلاب در برخورد با موارد مشابه*رهبر انقلاب توان مقابل با پدرخوانده روحانی رو داره !!؟علاقان هم ندادن

3:

نمیشه فقط عملکرد زنگنه رو با شاه مقایسه کرد . افراد دیگه هستند که نسبت به شاه بدتر و ضعیفتر عمل کردند و نتیجه ش شد وضعیت مفتضح فعلی مملکت !

4:

البته بقول معروف : گر حکم شود که مست گیرند/در شهر هرآنکه هست گیرند!!!!! :-)
این آقایان خیانتی که به ایران و اسلام کرده اند، جمیع دشمنان ایران و جمیع دشمنان اسلام در طول تاریخ متحداً نتوانستند بکنند!

5:

تنها وزرايي كه در كابينه به وظيفه خود بدرستي عمل كردند دكتر ظريف و زنگنه بودند. طبق آمار جهاني ميزان توليد نفت ايران به ميزان قبل از تحريمها رسيده و ميزان فروش هم به نزديك 2/5 ميليون بشكه . بدون اينكه زير قيمت فروخته شود ويا به صورت صوري توليد شود اين مطلب بدون دخالت انساني عينا از اين آدرس کپي شده و تمامي مسوليت آن با ناشر اصلي است.

برترین مطالب


گزارش لحظه‌ به‌ لحظه از تحولات عراق
تجهیزات نظامی غرب
فرمانده داعش: کوبانی ها ایرانی هستند/ جزیه دهید در امانید
جنگنده ایرانی قاهر 313 رونمایی شد
فوری/انتقام سخت حزب الله از صهیونیست ها
هدیه 40 میلیون دلاری وزارت نیروی ایران به لبنان

چند سوال! ( گفت و گو پیرامون چگونگی اخلاقیات و روحیات ترکان و ایرانیان )
بررسی کتاب "اسکندر تاریخ ایران الکساندر یونانی نیست" از پرنیان حامد
بررسی کتاب "اسکندر تاریخ ایران الکساندر یونانی نیست" از پرنیان حامد (سری جدید)
ارتباط با مدیریت تالار تاریخ و فرهنگ
ایران و مسئله ای به نام پان
تفاوت های مردمان آذری و ترک و مغول
*