با تاييد وزير ارتباطات ورود حاج قاسم سليماني به يك همايش ممنوع شد!/ گردهمايي انگليسي x

با تاييد وزير ارتباطات ورود حاج قاسم سليماني به يك همايش ممنوع شد!/ گردهمايي انگليسيفتوکاتور و کاریکاتور‌های سیاسی
طرح امنیت اجتمایی و مبارزه با بد حجابی
برای ایران کدام نوع حکومت را میپسندید؟
نظرسنجی: بزرگترین دشمن ایران در حال حاضر کیست؟
يهوديت و صهيونيسم
تاثيرات مثبت يا منفي طرح هدفمند كردن يارانه ها

بد حجابی دختران در فصل بهار
آیا با چادر های رنگی موافقید؟
مدل های مانتو کوتاه r&k
ƹ̵̡ӝ̵̨̄ʒمجموعه مدل هاي لباس بانوان ƹ̵̡ӝ̵̨̄ʒ
عارایش به ما پسرها بیشتر میاد.!!!!!!.دخترها پسرها
نظرسنجی:پوشش شما چیست؟
حمایت از ما | مشهدهاست
`

با تاييد وزير ارتباطات ورود حاج قاسم سليماني به يك همايش ممنوع شد!/ گردهمايي انگليسي
با تاييد وزير ارتباطات ورود حاج قاسم سليماني به يك همايش ممنوع شد!/ گردهمايي انگليسي

گروه سیاسی صراط - در روزهای آینده قرار است همایشی در تهران با حضور وزیر ارتباطات برگزار شود که دولت انگلیس در آن نقش محوری را ایفا و برای آن شرط و شروط تعیین کرده است.


به گزارش صراط، همایش مذکور، "ایران کانکت 2016" نام دارد و در روزهای 16 و 17 شهریور ماه در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار خواهد شد. نگاهی به اسامی برگزار کنندگان، سخنرانان و شرایط شرکت در این همایش نتایج عجیبی به دنبال دارد.

میزبانی مشترک این همایش را شرکت Capacity Media، وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و شرکت ارتباطات زیرساخت بر عهده دارند و نام نیکولاس هاپتون، کاردار انگلستان در ایران در کنار اسامی محمود واعظی، وزیر ارتباطات و محمد جواد آذری جهرمی، مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت ایران به عنوان سخنرانان همایش ذکر شده است.

نکته اول درباره این همایش آن است که با وجود سابقه شرارت و دشمنی های دولت انگلیس علیه ایران و مشکلات به وجود آمده در مسیر روابط دو کشور در سال های گذشته، معلوم نیست چرا برگزاری مهم ترین رویداد در حوزه استراتژیکی چون فناوری اطلاعات با محوریت انگلستان در تهران برنامه ریزی شده است؟!

با تاييد وزير ارتباطات ورود حاج قاسم سليماني به يك همايش ممنوع شد!/ گردهمايي انگليسي

نکته دوم در خصوص شرایط شرکت در این همایش است. دبیرخانه این همایش یک شرکت انگلیسی است که مقرر کرده برای شرکت هر نفر 1200 پوند معادل 6 میلیون تومان پرداخت شود! هزینه کردن شرکتهای داخلی در این سطح و واریز این مبلغ به جیب بیگانگان با چه منطقی توجیه پذیر است؟

بنا بر گزارش صراط، عمق فاجعه اینجاست که در شرایط شرکت در این همایش ذکر شده است که شرکت برای افراد حقیقی و حقوقی که برابر مقررات بین المللی، اتحادیه اروپا و دولت انگلستان در لیست تحریم قرار گرفته اند به هیچ وجه مجاز نیست!

این بدان معناست که شخصیت هایی مانند سردار جعفری، فرمانده سپاه، سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس، سردار وحیدی و سردار دهقان، وزرای سابق و فعلی دفاع و ... حق شرکت در این همایش را ندارند!

به بیان ساده تر، دشمن قسم خورده نظام جمهوری اسلامی یعنی انگلیس، با فراغ بال در قلب پایتخت کشورمان آن هم با همکاری ویژه دولت تدبیر و امید، همایشی – چه بسا در جهت اهداف اقتصادی و جاسوسی خود – برگزار می کند؛ از طریق آن درآمدزایی کرده و حتی به افرادی که آنها را تحریمی می داند هم اجازه شرکت نمی‌دهد!

هنوز معلوم نیست دولت روحانی چه پاسخی برای این شبهات دارد و اعطای این امتیاز و فرصت بزرگ به دولت متخاصم انگلیس را چگونه توجیه خواهد کرد!

08-13-2016


1:

از اینکه چه خیانتی پشت این همایش خوابیده است بگذریم . دولت با اینکارش مهر تایید زده بر تحریم مسئولان نظام. بجای انکه اصلا این تحریمها را حداقل در کشور خودش به رسمیت نشناخته باشد !!!

مگر دیوث سیاسی شاخ دارد ؟ خوب این کار دیوثی سیاسی است . اين مطلب بدون دخالت انساني عينا از اين آدرس کپي شده و تمامي مسوليت آن با ناشر اصلي است.

برترین مطالب


شکست سامانه ضدهوایی گنبد آهنین(Iron Dome) رژیم صهیونیستی
جنگ ايران و اسرائيل (پيام راشل كوري 2)
حمله اراذل و اوباش به محمود کریمی و ماجرای تیراندازی
آینده سوریه را چگونه پیش بینی می کنید ؟
توان نظامی ايران
گزارش لحظه‌ به‌ لحظه از تحولات عراق

هیتلر، مرد بزرگ
چند سوال! ( گفت و گو پیرامون چگونگی اخلاقیات و روحیات ترکان و ایرانیان )
بررسی کتاب "اسکندر تاریخ ایران الکساندر یونانی نیست" از پرنیان حامد
بررسی کتاب "اسکندر تاریخ ایران الکساندر یونانی نیست" از پرنیان حامد (سری جدید)
ارتباط با مدیریت تالار تاریخ و فرهنگ
ایران و مسئله ای به نام پان
*