نیروی نظامی را کنار بگذاریم تا پیشرفت کنیم!/ در سال ۹۶ به انقلاب انتخاباتی نیازمندیم x

نیروی نظامی را کنار بگذاریم تا پیشرفت کنیم!/ در سال ۹۶ به انقلاب انتخاباتی نیازمندیمطرح امنیت اجتمایی و مبارزه با بد حجابی
برای ایران کدام نوع حکومت را میپسندید؟
نظرسنجی: بزرگترین دشمن ایران در حال حاضر کیست؟
يهوديت و صهيونيسم
تاثيرات مثبت يا منفي طرح هدفمند كردن يارانه ها
ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

اتاق گفتگو تالار مُد و سبک زندگی
لباس های عروس 2014
✿دنُیآیِ مــیل و کــآمـــوآ✿
ترویج پوشش نامرسوم دو زن در تلویزیون (+عکس)
زیباترین زن سال 2014
گالری کفش هم میهن
حمایت از ما | مشهدهاست
`

نیروی نظامی را کنار بگذاریم تا پیشرفت کنیم!/ در سال ۹۶ به انقلاب انتخاباتی نیازمندیم
نیروی نظامی را کنار بگذاریم تا پیشرفت کنیم!/ در سال ۹۶ به انقلاب انتخاباتی نیازمندیم
سرویس سیاسی فردا: گفته های هاشمی رفسنجانی در خصوص علت پیشرفت آلمان و ژاپن مهم ترین موضوعی بود که کارشناسان و فعالان عرصه سیاست و رسانه به آن واکنش نشان دادند که بخشی از آن در ادامه می آید.

مجلس مقابل قمار بر سر امنیت ملی می ایستد؟

نیروی نظامی را کنار بگذاریم تا پیشرفت کنیم!/ در سال ۹۶ به انقلاب انتخاباتی نیازمندیم


فهرست
کد خبر: ۵۶۴۰۶۱تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۰تعداد نظرات: ۱ نظر
سیاست » رسانه
بسته رصد روزانه تلگرامی؛ ۱۳شهریور
نیروی نظامی را کنار بگذاریم تا پیشرفت کنیم!/ در سال ۹۶ به انقلاب انتخاباتی نیازمندیم

گفته های هاشمی رفسنجانی در خصوص علت پیشرفت آلمان و ژاپن مهم ترین موضوعی بود که کارشناسان و فعالان عرصه سیاست و رسانه به آن واکنش نشان دادند.
سرویس سیاسی فردا: گفته های هاشمی رفسنجانی در خصوص علت پیشرفت آلمان و ژاپن مهم ترین موضوعی بود که کارشناسان و فعالان عرصه سیاست و رسانه به آن واکنش نشان دادند که بخشی از آن در ادامه می آید.

مجلس مقابل قمار بر سر امنیت ملی می ایستد؟

محمد ایمانیمحمد ایمانی، عضو شورای سردبیری روزنامه کیهان نوشت: اجرای دزدانه FATF چیزی نیست که مانند برجام بشود از آن تفسیر دو پهلو کرد. برخی بانک های داخلی به تحریم خدمتگزارترین نهادها روی آورده اند چون آمریکای بد عهد و دغلباز در پوشش FATF چنین می خواهد. آقای لاریجانی رئیس مجلس و نمایندگان مسئولیت سنگینی بر عهده دارند. مجلس خط مقدم صیانت از منافع ملی و خاکریز اول است. به تعبیر شهید مدرس از ترس مرگ که نباید خودکشی کرد. برخی مدیران بد عمل پس از کم آوردن در خسارت محض برجام به حراج که نه ، قمار امنیت ملی روی آورده اند. مجلس اگر مقابل این خیانت قد علم نکند الی الابد ملامت خواهد شد. آقای لاریجانی ! امتحان بزرگی پیش روی شماست. نشان دهید که پای انقلاب و نظام ایستاده اید و کوتاه نمی آیید.

نیروی نظامی را کنار بگذاریم تا پیشرفت کنیم!

نیروی نظامی را کنار بگذاریم تا پیشرفت کنیم!/ در سال ۹۶ به انقلاب انتخاباتی نیازمندیم

وحید یامین پور در کانال تلگرامی خود نوشت: جناب هاشمی معتقدند ما باید ارتش و سپاه و کل بنیه دفاعی و تجهیزات پیشگیرانه را کنار بگذاریم تا رشد کنیم...
ایشان در تاریخ 20 مرداد در جمع روسای آموزش و پرورش به رشد اقتصادی ژاپن و آلمان اشاره می کنند و آنرا نتیجه نداشتن ارتش و نیروی نظامی عنوان می کنند!
ژاپن و آلمان شکست خوردگان جنگ جهانی دوم اند که توسط امریکا به عنوان طرف پیروز جنگ از داشتن ارتش محروم شدند.
جناب هاشمی جواب نداده اند که چرا هم اکنون همین دو کشور هزینه هایی گزاف را صرف نیروی دفاعی خود می کنند و حتی نخست وزیر ژاپن اخیرا خواستار تغییر قانون اساسی تحمیلی امریکا و تاسیس ارتش شده است.
و معلوم نیست که مثلا چین و فرانسه و انگلستان و روسیه و... که ارتش و بنیه دفاعی و تهاجمی قوی دارند چطور اقتصادشان رشد کرده و خود امریکا چرا ارتشش را کنار نگذاشته و در وضعیتی که تمام منطقه در آتش می سوزد کدام عاقلی توان دفاعی اش را تعطیل می کند و اصلا چطور نداشتن ارتش به رشد اقتصادی مربوط است؟!
و اگر این قدرت و اقتدار نباشد چه امنیتی براى رشد و تامین زمینه های سرمایه گذاری باقی می ماند؟ !
آیا این حرف ها فقط یک تحلیل است...
حرف جناب هاشمی را در فروردين امسال به خاطر بیاوردید که توان موشکی را نشانه رفتند و با هشدار صریح رهبری حرف شان را پس گرفتند.
در سکوت همه نخبگان رهبر معظم انقلاب مجبور شدند چند روز بعد پاسخ این سخنان کودکانه و ساده لوحانه را بدهند: .


رهبر معظم انقلاب (دیروز):
«برای تأمین امنیت ملت، كشور و آینده، باید علاوه برتوان دفاعی، توان تهاجمی را نیز افزایش داد. در شرایطی كه هیچ رحمی در قدرتهای زورگوی دنیا به چشم نمیخورد و علنا مجلس عروسی و بیمارستان رابه بهانه مبارزه با تروریسم بمباران میكنند، باید توان و قدرت دفاعی را افزایش داد تا احساس تهدید كنند.»
پ ن : جناب هاشمی اگر اهل محاسبه اید، حساب کنید هزینه شما و خانواده تان براى کشور بیشتر است یا هزینه دفاع از کشور؟!


نیروی نظامی را کنار بگذاریم تا پیشرفت کنیم!/ در سال ۹۶ به انقلاب انتخاباتی نیازمندیم

مهدی محمدی، کارشناس مسائل سیاسی در کانال تلگرامی خود نوشت: آقاي هاشمي رفسنجاني مي گويد آلمان و ژاپن پس از جنگ دوم نيروهاي نظامي شان را تعطيل كردند و همين باعث شد منابعشان براي توسعه اقتصادي آزاد شود؛ و بعد ادامه مي دهد اكنون در ايران هم اين راه باز شده است. صاحب اين سخن همان كسي است كه بيش از يك سال پيش در تفرجگاه خانوادگي اش در مازندران حضور ايران در سوريه را زير سوال برده بود، و همان است كه چند ماه قبل گفته بود با مذاكره مي توان مشكل تروريسم در منطقه را حل كرد. من آن زمان از ايشان خواستم به حلب بروند و مشكل داعش و النصره را با مذاكره حل كنند. حالا آن درخواست را تكرار نمي كنم بلكه پيشنهادم اين است كه مشاوران را بفرستند و از ژاپني ها بپرسند چرا پس از بيش از ٦٠ سال زيستن تحت حمايت امريكا تصميم گرفته اند ارتششان را احيا كنند؟ كينه ورزي عليه سپاه و انقلابيون نبايد آدمي را مرحله انكار بديهيات سوق بدهد.

ادامه خبر :
نیروی نظامی را کنار بگذاریم تا پیشرفت کنیم!/ در سال ۹۶ به انقلاب انتخاباتی نیازمندیم

09-04-2016


1:

گندشو درآورده این هاشمی
یا از سر نادونی این حرفو زدی یا کلا با اونوری!!!
در هر صورت جنابعالی شایستگی هیچگونه پست و مقامی رو داخل ایران نداری

2:

این جملات بامزه ترین جوکی که امسال شنیدمه

آدم یاد این کارتونا می افته

مثلا گربه نره و روباه مکار وقتی میخواستن پینوکیو رو گول بزنن

3:

تو این برهه ی زمانی و وجود داعش ، عربستان و امثالهم جناب هاشمی شکر پرانی فرمودند ظاهرا

4:

این بابا کلا جوکه!!!
حیرونم چطور تا حالا سرش به باد نرفته......

5:

هاشمی بزرگ کسی که گفته درصورت تهدید هسته ای بازدارندگی هسته ای حق مسلم و مشروع و قانونی ماست و خودش سپاه رو ساخته
تحت تاثیر قرار گرفتن از این خزعبلات از شما بعیده

6:

هاشمی سپاه رو ساخته؟؟؟:/
سند؟؟؟چون هیچکدوم از فرمانده های سابق سپاه این حرفو قبول ندارن!!!

تا جایی که ما یادمونه همیشه فرمانده های سپاه با هاشمی مشکل داشتن و نامه ها و جوابای دندون شکن براش میدادن......

7:

واقعا دیگه از جناح بندی و اختلاف سیاسی و اینا گذشته ، رسما نابودی کشور رو هدف گرفتن...

مشکل مردم ما اینه سادن فریب دروغ پردازی رسانه هایی رو میخورن که خیلیاش توسط سرمایه دارایی اداره میشه که دشمن همین مردمن...
کسایی که طرفدار اصلاحات هستن قابل احترامن واسم ولی واقعا افرادی که از هاشمی حمایت کنن یا ابله ان یا دشمن کشورشون...!!

8:

تاریخچه

تعدادی از نظامیان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حال رژه با اسلحه و سربند در دوران جنگ ایران و عراق

راه قدس از کربلا می‌گذرد. عکس روی جلد مجله پیام انقلاب
در نخستین روزهای پس از انقلاب بهمن ۵۷، دولت موقت که به علت فروپاشی قوای انتظامی و نظامی فاقد ابزار لازم برای اعمال حاکمیت بر کشور بود، درصدد بر آمد تا نیرویی مسلح بنام گارد ملی به وجود آورد. به همین منظور، حسن لاهوتی حکمی از سید روح‌الله خمینی برای تشکیل این نیرو دریافت کرد. با پیشنهاد محمد توسلی نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای آن برگزیده شد. در حکم خمینی تأکید شده بود که سپاه پاسداران زیر نظر دولت موقت فعالیت خواهد کرد.[۳] هدف از تشکیل این نهاد نیز حفظ انضباط در شهرها و روستاها، جلوگیری از تحریک و توطئه، جلوگیری از خرابکاری در موسسات دولتی و ملی و مراکز عمومی و سفارتخانه‌ها، جلوگیری از رسوخ عناصر فرصت‌طلب و ضدانقلابی در داخل صفوف مردم، اجرای دستور دولت موقت و اجرای احکام دادگاه‌های فوق‌العاده اسلامی، ذکر شده بود.[۴] دولت موقت دکتر ابراهیم یزدی را به عنوان معاون نخست‌وزیر در امور انقلاب، مأمور کرد که با لاهوتی برای تشکیل این نیرو همکاری کند. اساسنامه سپاه در اواخر بهمن ۱۳۵۷ در باغشاه و در حین جمع‌آوری سلاح‌های پخش شده در روزهای انقلاب تکمیل شد. در ۹ اسفند ۱۳۵۷ در جلسه‌ای در پادگان عباس‌آباد که با حضور ابوشریف، محسن رفیقدوست، مرتضی الویری، علی محمد بشارتی، محمد غرضی، حسن جعفری، علی فرزین، ضرابی، اصغر صباغیان، تهرانچی و علی دانش‌منفرد تشکیل می‌شود، علی دانش‌منفرد به عنوان فرمانده سپاه پاسداران انتخاب شد. محسن رفیقدوست مسوول تدارکات، بشارتی مسوول اطلاعات و مرتضی الویری مسوول روابط عمومی سپاه شد.[۳] آن‌ها با جلب همکاری عده‌ای از اعضای انجمن‌های اسلامی دانشجویان ایرانی در آمریکا و کانادا ساختمان ساواک در خیابان سلطنت‌آباد (پاسداران کنونی) را مقر اصلی خود قرار دادند و در مراکزی چون هنگ نوجوانان (مکان مورد استفاده برای دانشگاه امام حسین (ع) و دافوس کنونی سپاه) و پادگان سعدآباد، با کمک عده‌ای از جمله برخی تکاوران تیپ نوهد، به جذب و آموزش سیاسی، عقیدتی و نظامی داوطلبان پرداختند.
همزمان با تشکیل سپاه پاسداران، گروه‌های مسلح موازی دیگر نیز بطور خودجوش برای حفظ انقلاب تشکیل شده بودند همچون:
گارد انقلاب در پادگان جمشیدیه به سرپرستی عباس آقازمانی و مورد حمایت موسوی اردبیلی
گارد دانشگاه‌ها یا پاسا به سرپرستی محمد منتظری و مورد حمایت سید محمد بهشتی. این گروه عمدتاً عده‌ای از عناصر مبارز را که در لبنان آموزش چریکی دیده و به کشور برگشته بودند، دربر می‌گرفت. محسن آرمین از جمله اعضا گارد دانشگاه بود.
نیروهای مسلح سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی به سرپرستی محمد بروجردی و مورد حمایت مرتضی مطهری
وجود این چهار گروه مسلح موازی، اختلاف‌ها و اصطکاک‌هایی را در پی داشت. این مسئله در شورای انقلاب طرح و سرانجام تصمیم گرفته شد که هاشمی رفسنجانی با هماهنگ کردن این گروه‌ها و یک‌پارچه کردن آنها، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را شکل دهد. پس از تخصیص بودجه ۱۲۰ میلیون تومانی به سپاه از سوی دولت موقت سپاه قدرتمندتر از قبل تصمیم به ادغام سایر نیروها در خود گرفت. در تاریخ ۱۸ فروردین ۱۳۵۸، همه این گروه‌ها با سپاه پاسداران ادغام شدند و جواد منصوری به عنوان فرمانده سپاه انتخاب شد. به فاصله اندکی پس از او عباس آقازمانی مشهور به (ابوشریف) فرماندهی سپاه و فرماندهی عملیات آن را بر عهده گرفت. پس از ادغام، محسن رضایی، محسن رفیق‌دوست و عباس دوزدوزانی در اواخر فروردین ۱۳۵۸ به دیدار خمینی در قم رفتند و خواستار استقلال سپاه از دولت موقت شدند.
در این دیدار خمینی برخلاف جهت‌گیری پیشین خود مبنی بر نظارت دولت موقت بر سپاه، دستور تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی زیر نظر شورای انقلاب را صادر کرد. در پی این فرمان، گروه دوازده نفره اساسنامه‌ای را در ۹ ماده و ۹ تبصره تهیه کرد که به تصویب شورای انقلاب رسید. به دنبال آن شورای فرماندهی سپاه تشکیل گردید و اعضای آن احکام خود را از شورای انقلاب دریافت کردند. به این ترتیب در ۲ اردیبهشت ۱۳۵۸ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با انتشار بیانیه‌ای رسماً اعلام موجودیت کرد.

9:

واقعا همه چیز رو فدای رشد نظامی کردن اشتباهه و مرتب در حال تاوان دادنیم
بماند ک منظور هاشمی چ بوده و کیهان چ هدفی داره

10:

اگر قرار باشد پروژه های برجام 2و 3 و ... کلید بخورد
چگونه باید کلید بخورد؟
باید افکار عمومی را به این سمت هُل داد که نیروی نظامی نمیخواهیم
تا حداقل نتیجه ممکن، یعنی اقناع ایران در مورد عدم ایجاد تهدید نظامی برای اسراییل، حاصل شود.

و هُل دادن افکار عمومی هم به همین نحو است
شما چیزی میگویید و بعد حرفتان را پس میگیرید
که بعداً عموم آن حرف را تکرار کردند دیگر شما مسئولیتی نداشته باشید

11:


نمیدونم چرا بخشی از اصلاحات همیشه در محور براندازی نظام خیلی آشکار
قدم برمیدارن و اسامی مشخص و افراد مشخص ولی باز...
جریان اصلاحات تا وقتی نتونه افراد نفوذی از دل جریانات برانداز رو شناسایی و
کنار بگذاره همین روند ادامه داره و ریزش پشت ریزش برای اصلاحات


عده ای سالهاست دلشون میخواد قدرت بازدارندگی نظام رو آروم آروم تضعیف
کنن تا در وقت دلخواهشون ...

12:

فتنه بعدی: فتنه هاشمی

13:


سلام

اولا واسه کشوری مثل ایران که دور تا دورش اینهمه گرگ منتظرن غارتش کنن توان نظامی بالا واجبه
یه نگاه به اطرافتون بندازید همه جا جنگه..
شما امنیت نداشته باشید ، اقتصاد و علم میتونه پیشرفت کنه؟!!
همینجوریش میان تو کشورمون دانشمندامونو ترور میکنن..
پهپاد میفرستن تاسیسات هسته ای رو بزنن
ویروس میفرستن سانتریفیوژا رو منفجر کنن و تاسیسات نیروگاها رو از کار بندازن

در ثانی ، چه کسی گفته همه چی فدای رشد نظامی شده؟
بودجه نظامی ایران در مقایسه با کشور های دیگه:

نیروی نظامی را کنار بگذاریم تا پیشرفت کنیم!/ در سال ۹۶ به انقلاب انتخاباتی نیازمندیم

اینکه یه سری مشکلات تو کشور هست سوء مدیریت عه!
واقعا تو کشورمون مدیر خوب کم داریم
تنها بخشی که خوب داره کارشو میکنه بخش اطلاعاتی و نظامی عه که امنیت کشور رو تو این منطقه ی جنگ زده حفظ کرده ، اینم قصد دارن تضعیفش کنن آقایان!

14:

حبه جان دوباره ؟؟ باز رفتی از ویکی سند اوردی که برا اون قسمت قرمز هیچ منبعی هم وجود نداره ؟
در اصل تاسیس سپاه فکر امام و یکپارچه سازی اون نظر محسن رفیق دوست بوده .

آقای محسن رفیقدوست با آقای‌ هاشمی رفسنجانی این موضوع را مطرح کرد که باید این چهار تشکیلات مسلح، یک تشکیلات شود. بیایید فکری بکنیم که یک تشکیلات متمرکز واحد به وجود بیاید. برای این منظور روش‌های مختلفی پیشنهاد شد، از جمله روشی که عنوان شد این بود که هرکدام از این تشکیلات سه نفر را انتخاب کنند و این 12 نفر بنشینند و با هم بنای تأسیس یک تشکیلات جدید را بریزند که به نظر من پیشنهاد خیلی عاقلانه‌ای بود. پس از آن جلساتی برای تصمیم‌گیری در رابطه با این که سپاه زیرنظر دولت باشد یا شورای انقلاب تشکیل شد، چون با عوض شدن دولت‌ها رویکرد‌ها هم عوض می‌شد. حال آنکه سپاه برای حفظ کل نظام به وجود آمده بود.
منبع

15:

برای جمهوری اسلامی کاهش هزینه های نظامی یک نوع خودکشی است .
اقای هاشمی المان و ژاپن را مثال میزند جالب است که اقای هاشمی نگاهی هم به سیاست خارجی
این دو کشور بیندازند و ببینند که چند کشور متحد این کشور ها هستند و چند کشور دشمن اینها .
ایران در سطح جهانی در درگیری و نزاع با بلوک غرب و ناتو است در خاورمیانه هم اکثر کشور های عربی
و سنی در کنار ترکیه و پاکستان و اسرائیل ضد ایران هستند .

چنین کشوری با این همه دشمن متعدد و فراوان نمیتواند به مانند المان عمل کند .

16:

قطره ابی مواج ویکی پدیا یکی از اسناد محکم است درضمن گفته شده هاشمی از طراحان اصلی
سپاه است

17:

امنیت رو خود مردم تامین کرده و می کنند کسی منت دار باند و گروهک و نیرویی نیست! کشور ما بله ارتش باید داشته باشد به سبب وضعیت موجود بله باید قدرت دفاعی داشته باشیم ولی قدرت و احاطه ای که سپاه در ارکان حکومت پیدا کرده به ضرس قاطع می توان گفت امنیت زداست تا امنیت آور! چون در مقابل هر تغییری ایستاده و کاملا قدرت را قبضه کرده.

مگر ممکنه بدون مساعدت برادران قاچاقچی؟!

18:


19:

تمرکز صرف به امور نظامی غلط است اما تعطیل کردن امور دفاعی و نظامی، غلط تر است...... هرچیزی به اندازه خودش برای پیشرفت مملکت لازم است..... بدون قوای نظامی، امنیت نیست و امنیت که نباشد اقتصاد هم ممکن نیست اما اینکه تمام منابع و تمرکز را به امور نظامی اختصاص بدهیم و خصوصاً نظامیان را وارد اقتصاد کنیم هم صحیح نیست......

پ ن: احتمالاً اکبر آقا مایل هستند امور نظامی هم به بخش خصوصی واگذار بشود که مثل مدرسه و بیمارستان خصوصی که ایشان در مملکت اسلامی باب کردند، شاهد پیشرفتهای شگرف در جیب امثال ایشان باشیم!!!!!!! :-)

20:

زنده باد هاشمی بزرگ . کدامتان سخنان این بزرگوار را شنیدید و درک کردید که بدون بررسی انتقاد میکنید .
یاد حیله های عمر وعاص معاویه و یزید بر علیه لشکر اسلام افتادم که چه تهمت ها زدند .
الان هم هاشمی مظلوم زمانه هست و کیهان و تندروها هم .....

21:

اره بذارید کنار اون یه تیکه نون رو هم از دستمون بگیرن!
هرکی سرشو گرفته پایین کله اشو زدن،کسی نازش نکرده....!

22:


23:

گفتیم که هاشمی رفسجانی همراه باخانواده و فک واملش باید حتما" کنارگذاشته شود. مغز هاشمی از خوشگذرانی دیگر پوسیده شده است. به فکرملت وکشور ودین نیست ، برای اینکه فکری نداردکه بکند. پسرناخلفش درروزهای فتنه رفت به یک کشور خبث وفتنه گرتا تجدید قواشود وبرگردد. کنار نگذاشتن هاشمی درزمان فتنه یا بعدآن سبب شگست اصولگران ونتیجه اش انتخاب شدن روحانی مدل وراه روش هاشمی شد.

24:

واقعا هاشمی که قوی ترین تیم امنیتی کشور رو داره همچین حرفی زده؟

25:


باد از کدوم طرف داره میاد ؟
فکر کنم ایرانخودرو خوب بهت حال داده

26:

منکه نبودم اما همین برام کافیه که آقای رفسجانی به دستور خمینی فرمانده جنگ شدن

27:

ژاپن و المان ارتش ندارن ؟ !
لوله توپ ابرامرز رو المان تولید میکنه !
لئوپارد ۲ ساخت المانه!
کارخانه اسلحه سازی هلکرخ که جدیدا برای ارتش چند کشور اسلحه میزنه المانیه!
جنگنده تایفون که المان در اون شراکت داره

ژاپن در حال ساخت جنگنده نسل ۵ هست!
تانک های قدرتمندی داره

28:

انسان ها تغییر میکنند شمر هم جانباز صفین بود.
هرچند اعتقاد آقای هاشمی اوایل چیز دیگری بود نمیدونم چرا به اینجا رسیدند.

29:

من نمیدانم کدام یک از نیروهای مسلح ایران در خارج از خاک های ایران در حال جنگ است برای
جلوگیری از ورود داعش ؟

30:

انقدر ازین حرفا شنیدیم که حالمون بهم میخوره!
زشته که برای اثبات حرمون شخصیت طرفو له کنیم

31:

متحجر جان
قانون مبارزه با پولشویی بده ؟
بی خرد
اگر ایران از همون اول با پول شوییش مبارزه میکرد و با جامعه بین الملل تعامل داشت که وضعیتش اینجوری نبود که همه دزد و قاچاقچی و اختلاس گر شدن

32:

تندرون دیگه از وقتی رد صلاحیت احمدی نژاد نون دونیشون قطعی شده فکر کردن با شایعه سازی
احمقانشون می تونن مانع پیشرفت ملی بشن
نونشون تو جنگه دیگه

33:

دیگه دست به دروغ میزنن
المان که تکلیفش معلومه.
اگر المان ارتش نداره
ایران المان رو تحدید نظامی کنه
المان ارتش نداره


کدوم احمقی این حرفو باور میکنه
تانک لئوپارد داره که هر کدومش ۳۰ تا تی ۹۰ روسیه رو میزنه😂😂😂😂

34:

طرف برای محافظت از خودش اونم در بین مردمش 25 تا محافظ اونم اسلحه به دست داره
اونوقت میگه کشوری که هر لحظه از طرف هر خر قلدری تهدید به حمله نظامی میشه نیازی به نیروزی نظامی نداره
نیروی نظامی را کنار بگذاریم تا پیشرفت کنیم!/ در سال ۹۶ به انقلاب انتخاباتی نیازمندیم

35:

همین بچه های مردم بدبخت بیچاره!! البته عواملی که سبب به وجود امدن جنگ و اختلاف شده هم باید در نظر گرفته بشه لیکن ما چندان کاری به سد شکن ها نداریم از سیل اب گله مندیم.

36:

می ترسن فسادهاشون اشکار شه و یه مشت تندرو احمق فرستادن علیه هاشمی موضع بگیرن

37:

باد نمیاد!
ایران خودرو هم همون تحفه ای که بوده هست....
+
من از تو خیلی آمریکایی ترم!!!
از بچگی پرچمش رو در و دیوار اتاقم بوده.۲۵ سال پیش.تو الان چند سالته؟!؟!؟!
اما
وطن فروش هم نبودم هیچوقت
قبول دارم یه سری جاها تندروی کردم اما بعدا نظرم رو یه سریشون عوض شد
اگه راه و بیراه از یه سری سیاست ها و حرکات آمریکا تعریف و تمجید میکنم برا اینه که دلم میخواد مملکت خودمم اونطوری پیشرفت کنه.
ما اینهمه شهید دادیم (به روش درست و غلطش کاری ندارم)
اینهمه رو توان نظامی کار کردیم(کم یا زیاد کاری ندارم)
چپ و راست تهدید شدیم تو مرز هامون درگیری شد و..و...و...و...
حالا یکی مثل رفسنجانی میاد میگه توان نظامی رو بذاریم کنار تا پیشرفت کنیم،این یعنی چی؟؟؟
جنگ که بشه اولین نفری که میذاره میره سواحل هاوایی همین رفسنجانیه....
کسی دلش بحال پیشرفت من و تو و ایران نسوخته

38:

نیروی انتظامی رو توی عرصه هایی که بهش ربطی نداره کنار بزاریم بله پیشرفت میکنیم
برگزاری کنسرت ، حجاب ، برخورد با رسانه ها وظایف این ارگان نیست

39:

بسیار عالی بود این سخن شما.

40:

تو همین فیش های حقوقی هم که نزاشتن رو بشه و گفتن امنیتیه فیش های حقوقیمون

41:

من هم که نگفتم وطن فروشی کنیم

42:

چرامنتظری از قام مقامی وجانیشنی درآن زمان کنارگذاشته شد؟
حالاهم تقریبا" همان زمان انگاردارد تکرار می شود.

43:

من نمیدانم کدام یک از نیروهای مسلح ایران در خارج از خاک های ایران در حال جنگ است برای
جلوگیری از ورود داعش ؟

44:

انقدر ازین حرفا شنیدیم که حالمون بهم میخوره!
زشته که برای اثبات حرمون شخصیت طرفو له کنیم

45:

متحجر جان
قانون مبارزه با پولشویی بده ؟
بی خرد
اگر ایران از همون اول با پول شوییش مبارزه میکرد و با جامعه بین الملل تعامل داشت که وضعیتش اینجوری نبود که همه دزد و قاچاقچی و اختلاس گر شدن

46:

تندرون دیگه از وقتی رد صلاحیت احمدی نژاد نون دونیشون قطعی شده فکر کردن با شایعه سازی
احمقانشون می تونن مانع پیشرفت ملی بشن
نونشون تو جنگه دیگه

47:

دیگه دست به دروغ میزنن
المان که تکلیفش معلومه.
اگر المان ارتش نداره
ایران المان رو تحدید نظامی کنه
المان ارتش نداره


کدوم احمقی این حرفو باور میکنه
تانک لئوپارد داره که هر کدومش ۳۰ تا تی ۹۰ روسیه رو میزنه😂😂😂😂

48:

طرف برای محافظت از خودش اونم در بین مردمش 25 تا محافظ اونم اسلحه به دست داره
اونوقت میگه کشوری که هر لحظه از طرف هر خر قلدری تهدید به حمله نظامی میشه نیازی به نیروزی نظامی نداره
نیروی نظامی را کنار بگذاریم تا پیشرفت کنیم!/ در سال ۹۶ به انقلاب انتخاباتی نیازمندیم

49:

همین بچه های مردم بدبخت بیچاره!! البته عواملی که سبب به وجود امدن جنگ و اختلاف شده هم باید در نظر گرفته بشه لیکن ما چندان کاری به سد شکن ها نداریم از سیل اب گله مندیم.

50:

می ترسن فسادهاشون اشکار شه و یه مشت تندرو احمق فرستادن علیه هاشمی موضع بگیرن

51:

باد نمیاد!
ایران خودرو هم همون تحفه ای که بوده هست....
+
من از تو خیلی آمریکایی ترم!!!
از بچگی پرچمش رو در و دیوار اتاقم بوده.۲۵ سال پیش.تو الان چند سالته؟!؟!؟!
اما
وطن فروش هم نبودم هیچوقت
قبول دارم یه سری جاها تندروی کردم اما بعدا نظرم رو یه سریشون عوض شد
اگه راه و بیراه از یه سری سیاست ها و حرکات آمریکا تعریف و تمجید میکنم برا اینه که دلم میخواد مملکت خودمم اونطوری پیشرفت کنه.
ما اینهمه شهید دادیم (به روش درست و غلطش کاری ندارم)
اینهمه رو توان نظامی کار کردیم(کم یا زیاد کاری ندارم)
چپ و راست تهدید شدیم تو مرز هامون درگیری شد و..و...و...و...
حالا یکی مثل رفسنجانی میاد میگه توان نظامی رو بذاریم کنار تا پیشرفت کنیم،این یعنی چی؟؟؟
جنگ که بشه اولین نفری که میذاره میره سواحل هاوایی همین رفسنجانیه....
کسی دلش بحال پیشرفت من و تو و ایران نسوخته

52:

نیروی انتظامی رو توی عرصه هایی که بهش ربطی نداره کنار بزاریم بله پیشرفت میکنیم
برگزاری کنسرت ، حجاب ، برخورد با رسانه ها وظایف این ارگان نیست

53:

بسیار عالی بود این سخن شما.

54:

تو همین فیش های حقوقی هم که نزاشتن رو بشه و گفتن امنیتیه فیش های حقوقیمون

55:

من هم که نگفتم وطن فروشی کنیم

56:

چرامنتظری از قام مقامی وجانیشنی درآن زمان کنارگذاشته شد؟
حالاهم تقریبا" همان زمان انگاردارد تکرار می شود.

57:


سلام کمونیست کوچک
از مبارزه با امپریالیسم چه عایدت شد؟
جز فقر و ناتوانی و انزوای بین المالی ؟

58:

سلام
به نکته ی جالبی اشاره کردین اگر اشکالی نداره میخواستم یه سوال ازتون بپرسم
دلیل برکنار کردن منتظری چی بود ؟ یکم تحقیق کردم اما به نتیجه ای نرسیدم
از یکی شنیدم دلیلش اعدام هایی بوده که از طرف دامادش انجام شده و از شخص دیگه ای هم شنیدم که رفسنجانی پشت سرش پاپوش درست کرده بود
میخواستم نظر شما رو بدونم

59:

خدا نکند کشور ما مثل آمریکا باشد.شاید امریکا ازلحاظ علمی وصنعتی پیشرفت داشته اما آیا از لحاظ انسانی هم پیشرفت داشته؟اگرداشته پس باید آثارش را درعملکرددولتهاوسیاسیونش می دیدیم .دیدیم که چگون ترویست پرورش می دهند، چگونه مردم کشورها را می کشند ومنافعشان را به غارت می برند. قتل وکشدار وغارت واستعمار واستبداد شغل وعملکرد امریکاییها شده است.خدا نکند کشورما وسیاستمدارانش به آن حدبرسند.
سیاستمداران ما بایدنخبه وروشن ضمیروعالم ومتتدین ومتقی وصادق وصالح باشدنه اینکه توطی وارباشندواز دیگر کشورها تقلیدکنند.

60:

اعتراض به زندانها

61:

علیک السلام
این را اکثرکسانی که درآن زمان بودندمی دانند که منتظری فردی ساده باوربود.
مثل کسی بودکه دلی وسیع داشت اما روح بلندی نداشت. واین نداشتن روح بلند دل او اغلب جایگاه اشخاص وکسانی قرار می دادکه شایسته نبود.
این را همه روحانیون وعالمان بدانندکه نداشتن روح بلندکه موجب قرارگرفتن دل جایگاه برای غیرخدا می شودواین یعنی شرک به خدا وخیف بودن شرک هم به همین معناء است.وهمین امرموجب گمراهی انسان وفریب خوردن او از شیطان وافرادشیطان می شود.
واما جوا ب اصلی سئوال شما:منتظری زودباور وساده بود وفریب خورد.ممکن است هردوعاملی که نام بردید درعمل برکناری او سهیم باشند.اما دلیل اصلیش ساده لوحی وفریب خوردن خودش بود.نمونه اش درتاریخ هم هست مثل ابو موسی اشعری.منتظری دردلش حق وباطل را نتوانست درست تشخیص بدهد.

62:

خیلی اهل سیاستی بهتره بدونی هاشمی ده 50 و 60 با 80 و 90 خیلی فرق داره

63:

این نظر رو دهه 90 داده

64:

سخنان رهبری خیلی عبرت اموز بود
اما عده ای سرشونو کماکان زیر برف فرو برده و خود را به خائنی یا نااگاهی زدند و متوجه نشدند پس نادان هم هستند
حضور نیروی انتظامی یعنی سلامتی انتخابات
ا

65:

ناموسا یه دقیقه وایسا.اسکولی مثل تو که نوشته/(آمریکای اسلامی)که آدم نیس.خر اصله.دوستات دنبال براندازی نظام هستند!خودتم هستی!تو غلط میکنی درمورد سپاه نظر میدی!برو در مورد ناتو اینا مشارکت کن.بعدش.من چیگفتم الآن پس خر اصل؟هاشمی دوران قبل با الان فرق داره.الان ما انقلابیا به هاشمی میگیم(نا آگاه و خائن)برگرفته از حرف امام خامنه ای رهبر شیعیان جهان.اون موقع انقلابی بود!آدم درستی بود(الآن یه دیکتاتور اصلاح طلب هس.جالب اینه که اسمشون هم اصلاح طلب هست.انشالله به زمان مرگش نزدیک میشیم.

66:

اسم اسلام رو به دهن کثیفت نیار از اواتارت معلومه چطور حیونی هستی

67:

راستی امریکای اسلامی کجاس دقیقا رو نقشه پیدا نمی کنم.

68:

نوشته اصلي بوسيله hag1370 نمايش نوشته ها
اسم اسلام رو به دهن کثیفت نیار از اواتارت معلومه چطور حیونی هستی
نوشته اصلي بوسيله amir-rezaei-09 نمايش نوشته ها
ناموسا یه دقیقه وایسا.اسکولی مثل تو که نوشته/(آمریکای اسلامی)که آدم نیس.خر اصله.دوستات دنبال براندازی نظام هستند!خودتم هستی!تو غلط میکنی درمورد سپاه نظر میدی!برو در مورد ناتو اینا مشارکت کن.بعدش.من چیگفتم الآن پس خر اصل؟هاشمی دوران قبل با الان فرق داره.الان ما انقلابیا به هاشمی میگیم(نا آگاه و خائن)برگرفته از حرف امام خامنه ای رهبر شیعیان جهان.اون موقع انقلابی بود!آدم درستی بود(الآن یه دیکتاتور اصلاح طلب هس.جالب اینه که اسمشون هم اصلاح طلب هست.انشالله به زمان مرگش نزدیک میشیم.
یه کشتی کج مسابقه بزارید ببینم کدومتون میزنید

69:

بابا طرف چله!نمی دونی

70:

چشمات قیچه باید برای دکتر

71:


سلام کمونیست کوچک
از مبارزه با امپریالیسم چه عایدت شد؟
جز فقر و ناتوانی و انزوای بین المالی ؟

72:

سلام
به نکته ی جالبی اشاره کردین اگر اشکالی نداره میخواستم یه سوال ازتون بپرسم
دلیل برکنار کردن منتظری چی بود ؟ یکم تحقیق کردم اما به نتیجه ای نرسیدم
از یکی شنیدم دلیلش اعدام هایی بوده که از طرف دامادش انجام شده و از شخص دیگه ای هم شنیدم که رفسنجانی پشت سرش پاپوش درست کرده بود
میخواستم نظر شما رو بدونم

73:

خدا نکند کشور ما مثل آمریکا باشد.شاید امریکا ازلحاظ علمی وصنعتی پیشرفت داشته اما آیا از لحاظ انسانی هم پیشرفت داشته؟اگرداشته پس باید آثارش را درعملکرددولتهاوسیاسیونش می دیدیم .دیدیم که چگون ترویست پرورش می دهند، چگونه مردم کشورها را می کشند ومنافعشان را به غارت می برند. قتل وکشدار وغارت واستعمار واستبداد شغل وعملکرد امریکاییها شده است.خدا نکند کشورما وسیاستمدارانش به آن حدبرسند.
سیاستمداران ما بایدنخبه وروشن ضمیروعالم ومتتدین ومتقی وصادق وصالح باشدنه اینکه توطی وارباشندواز دیگر کشورها تقلیدکنند.

74:

اعتراض به زندانها

75:

علیک السلام
این را اکثرکسانی که درآن زمان بودندمی دانند که منتظری فردی ساده باوربود.
مثل کسی بودکه دلی وسیع داشت اما روح بلندی نداشت. واین نداشتن روح بلند دل او اغلب جایگاه اشخاص وکسانی قرار می دادکه شایسته نبود.
این را همه روحانیون وعالمان بدانندکه نداشتن روح بلندکه موجب قرارگرفتن دل جایگاه برای غیرخدا می شودواین یعنی شرک به خدا وخیف بودن شرک هم به همین معناء است.وهمین امرموجب گمراهی انسان وفریب خوردن او از شیطان وافرادشیطان می شود.
واما جوا ب اصلی سئوال شما:منتظری زودباور وساده بود وفریب خورد.ممکن است هردوعاملی که نام بردید درعمل برکناری او سهیم باشند.اما دلیل اصلیش ساده لوحی وفریب خوردن خودش بود.نمونه اش درتاریخ هم هست مثل ابو موسی اشعری.منتظری دردلش حق وباطل را نتوانست درست تشخیص بدهد.

76:

خیلی اهل سیاستی بهتره بدونی هاشمی ده 50 و 60 با 80 و 90 خیلی فرق داره

77:

این نظر رو دهه 90 داده

78:

سخنان رهبری خیلی عبرت اموز بود
اما عده ای سرشونو کماکان زیر برف فرو برده و خود را به خائنی یا نااگاهی زدند و متوجه نشدند پس نادان هم هستند
حضور نیروی انتظامی یعنی سلامتی انتخابات
ا

79:

ناموسا یه دقیقه وایسا.اسکولی مثل تو که نوشته/(آمریکای اسلامی)که آدم نیس.خر اصله.دوستات دنبال براندازی نظام هستند!خودتم هستی!تو غلط میکنی درمورد سپاه نظر میدی!برو در مورد ناتو اینا مشارکت کن.بعدش.من چیگفتم الآن پس خر اصل؟هاشمی دوران قبل با الان فرق داره.الان ما انقلابیا به هاشمی میگیم(نا آگاه و خائن)برگرفته از حرف امام خامنه ای رهبر شیعیان جهان.اون موقع انقلابی بود!آدم درستی بود(الآن یه دیکتاتور اصلاح طلب هس.جالب اینه که اسمشون هم اصلاح طلب هست.انشالله به زمان مرگش نزدیک میشیم.

80:

اسم اسلام رو به دهن کثیفت نیار از اواتارت معلومه چطور حیونی هستی

81:

راستی امریکای اسلامی کجاس دقیقا رو نقشه پیدا نمی کنم.

82:

نوشته اصلي بوسيله hag1370 نمايش نوشته ها
اسم اسلام رو به دهن کثیفت نیار از اواتارت معلومه چطور حیونی هستی
نوشته اصلي بوسيله amir-rezaei-09 نمايش نوشته ها
ناموسا یه دقیقه وایسا.اسکولی مثل تو که نوشته/(آمریکای اسلامی)که آدم نیس.خر اصله.دوستات دنبال براندازی نظام هستند!خودتم هستی!تو غلط میکنی درمورد سپاه نظر میدی!برو در مورد ناتو اینا مشارکت کن.بعدش.من چیگفتم الآن پس خر اصل؟هاشمی دوران قبل با الان فرق داره.الان ما انقلابیا به هاشمی میگیم(نا آگاه و خائن)برگرفته از حرف امام خامنه ای رهبر شیعیان جهان.اون موقع انقلابی بود!آدم درستی بود(الآن یه دیکتاتور اصلاح طلب هس.جالب اینه که اسمشون هم اصلاح طلب هست.انشالله به زمان مرگش نزدیک میشیم.
یه کشتی کج مسابقه بزارید ببینم کدومتون میزنید

83:

بابا طرف چله!نمی دونی

84:

چشمات قیچه باید برای دکتر

85:

باشه!چشمای من در برابر کل هیکلت

86:

چه پیشرفتی؟ پیشرفت تهی یا پیشرفت واقد هرگونه دینمداری واعتقادی ویا جامعه توخالی ارزشهای معنوی والهی ، این پیشرفت است، پیشرفت با توجه الگوبرداری از غرب که جامعه ایران نیز جامعه غربی شودلجام گسیخته وبی بند وبار، خاک برسرت ای شیخ بهایی

87:

عامل شگست اصولگران درانتخابات همین شیخ است.

88:

ما دیگر به هیچ انقلاب نیازمندنیستیم همان یک انقلاب پس بود اگر آرمانهای آن را حفظ می کردید.ما به رستاخیز صالحان صادقان متقیان نیامندیم نه چیزی دیگرآن هم درکل نظام.

89:

من که موفقم
خوب گفته

90:

از سر نادونی نیست ما که اونموقع یادمون نمیاد ولی میگن تو دوره ی حاج آقا سر حجاب به خیلی انگ می چسبوندن تو مراکز اموزشی حالا چرخش های آنچنانی اونم از صحبت های دختر ساندویچ خورشون و پسر بابایی به این روش می گن نون به نرخ روز خور

91:

اون موقع صلاح بود حالا دیگه صلاح نیس

92:


93:

واکنش دفتر هاشمی به موج انتقادات اخیر رو برو بخون

94:

اکبر هاشمی دچار توهم خود بزرگ بینی است هرچند سلامت و عمرش رو به پایان است ولی مرگ را که سایه به سایه او را همراهی می فرمایند باور ندارد و حب دنیا چنان وجودش را گرفته که حتی به خاطر کمترین موردی که خلاف نظر ایشان منظور گردد به خود اجازه می دهد کشوری را زیر و رو نماید و میلیون ها ایرانی را به کام مرگ فرستد و نه عزت و احترامی برای کشور متصور است.کسانی که دچار تکبر میشوند وجودشان مالامال از نفاق و تنفر به دیگران میگردد،همچنان که مقرب درگاه خدا را رجم نمود اکبر نگون بخت نیز در این سراشیبی تند قرار گرفته است.هر چند این از او هیچ بعید نبوده و از خاندان و دوستان ایشان نیز نه بعید است نه جای تعجب دارد و آنچه مهم است این است که چهره تزویر به هنگام آشکار گردد و بیش از این برای کشور هزینه سازی نکند.خدایا آنانکه امکان هدایت دارند مشمول لطف خویش قرار ده و آنان که نه!! خود عمرشان را کوتاه گردان چرا که زدن نیروی نظامی ما یعنی حمله و حرب با لشکر حضرت قائم(عج)

95:

باشه!چشمای من در برابر کل هیکلت

96:

چه پیشرفتی؟ پیشرفت تهی یا پیشرفت واقد هرگونه دینمداری واعتقادی ویا جامعه توخالی ارزشهای معنوی والهی ، این پیشرفت است، پیشرفت با توجه الگوبرداری از غرب که جامعه ایران نیز جامعه غربی شودلجام گسیخته وبی بند وبار، خاک برسرت ای شیخ بهایی

97:

عامل شگست اصولگران درانتخابات همین شیخ است.

98:

ما دیگر به هیچ انقلاب نیازمندنیستیم همان یک انقلاب پس بود اگر آرمانهای آن را حفظ می کردید.ما به رستاخیز صالحان صادقان متقیان نیامندیم نه چیزی دیگرآن هم درکل نظام.

99:

من که موفقم
خوب گفته

100:

از سر نادونی نیست ما که اونموقع یادمون نمیاد ولی میگن تو دوره ی حاج آقا سر حجاب به خیلی انگ می چسبوندن تو مراکز اموزشی حالا چرخش های آنچنانی اونم از صحبت های دختر ساندویچ خورشون و پسر بابایی به این روش می گن نون به نرخ روز خور

101:

اون موقع صلاح بود حالا دیگه صلاح نیس

102:


103:

واکنش دفتر هاشمی به موج انتقادات اخیر رو برو بخون

104:

اکبر هاشمی دچار توهم خود بزرگ بینی است هرچند سلامت و عمرش رو به پایان است ولی مرگ را که سایه به سایه او را همراهی می فرمایند باور ندارد و حب دنیا چنان وجودش را گرفته که حتی به خاطر کمترین موردی که خلاف نظر ایشان منظور گردد به خود اجازه می دهد کشوری را زیر و رو نماید و میلیون ها ایرانی را به کام مرگ فرستد و نه عزت و احترامی برای کشور متصور است.کسانی که دچار تکبر میشوند وجودشان مالامال از نفاق و تنفر به دیگران میگردد،همچنان که مقرب درگاه خدا را رجم نمود اکبر نگون بخت نیز در این سراشیبی تند قرار گرفته است.هر چند این از او هیچ بعید نبوده و از خاندان و دوستان ایشان نیز نه بعید است نه جای تعجب دارد و آنچه مهم است این است که چهره تزویر به هنگام آشکار گردد و بیش از این برای کشور هزینه سازی نکند.خدایا آنانکه امکان هدایت دارند مشمول لطف خویش قرار ده و آنان که نه!! خود عمرشان را کوتاه گردان چرا که زدن نیروی نظامی ما یعنی حمله و حرب با لشکر حضرت قائم(عج) اين مطلب بدون دخالت انساني عينا از اين آدرس کپي شده و تمامي مسوليت آن با ناشر اصلي است.

برترین مطالب


تحلیل شما چیست آیا آمریکا به ایران حمله می کند؟
جنایــــــــــات رژیم صهیونیستی
قدرت نظامی ایران و مقایسه با کشورهای رقیب
حکومت سوریه و معارضین
شکست سامانه ضدهوایی گنبد آهنین(Iron Dome) رژیم صهیونیستی
جنگ ايران و اسرائيل (پيام راشل كوري 2)

بررسی کتاب "اسکندر تاریخ ایران الکساندر یونانی نیست" از پرنیان حامد
بررسی کتاب "اسکندر تاریخ ایران الکساندر یونانی نیست" از پرنیان حامد (سری جدید)
ارتباط با مدیریت تالار تاریخ و فرهنگ
ایران و مسئله ای به نام پان
تفاوت های مردمان آذری و ترک و مغول
شهدای میهن را مصادره نکنید !!
*