ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی x

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلیاتاق گفتگو تالار مُد و سبک زندگی
لباس های عروس 2014
✿دنُیآیِ مــیل و کــآمـــوآ✿
ترویج پوشش نامرسوم دو زن در تلویزیون (+عکس)
زیباترین زن سال 2014
گالری کفش هم میهن

استراحتگاه (مشکلاتت را به دریا بسپار)
چرا پسرا از دخترا میترسن؟
حاضرید با دختری ازدواج کنید که قبلا "دوست پسری" داشته است؟
از چه خانمهایی خوشتون میاد(ورود خانمها ممنوع
چرا پسرا انقدر دوست داشتنی هستن ؟؟؟؟؟
فقط مردونه .. سوژه هفته ( چرا معافیت از خدمت وظیفه برای عده ای ؟ )
حمایت از ما | مشهدهاست
`

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی
ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی
گروه حامیان دکتر سعید جلیلی


ما تو این گروه میخوایم کمک کنیم تا دکتر سعید جلیلی به عنوان کسی که تا حالا تونسته سالم بمونه
بتونه به حقش برسه

خواهشأ دعوا نکنید
ما هدفمون فقط حمایت از دکتر جلیلی هست و کاری به بقیه کاندیدا نداریم

خوشحال میشیم که شما هم در این گروه فعالیت کنید

به امید پیروزی دکتر جلیلی

و در آخر که وقت گذاشتید

05-24-2013


1:

سلام- معاون شبکه به ما گیر دادن که نباید در سطح فروم کار انتخاباتی کنید و ما رو به این قسمت ارجاع دادن، در هر صورت از این به بعد در این تاپیک فعالیت می کنیم. به امید دیدار.

2:

رئیس جمهور فقط دکترجلیلی

3:

جلیلی دوستت داریم

4:

اولین همایش انتخاباتی دکتر سعید جلیلی؛
مکان: تهران ، ورزشگاه شهید شیرودی.
زمان: جمعه، 92/3/3 ، ساعت17.
به امید دیدار.

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

5:

خبر فوری:
برنامه تبلیغاتی دکتر سعید جلیلی از شبکه های رسانه ملی

شنبه 4 خرداد: شبکه دوم سیما - گفتگوی ویژه خبری - ساعت 22:45
یکشنبه 5 خرداد: شبکه اول سیما - برنامه با دوربین - ساعت 20
سه شنبه 7 خرداد: شبکه جام جم - پاسخ به سؤالات ایرانیان خارج از کشور - ساعت 23:30
دوشنبه 13 خرداد: شبکه اول سیما - مستند اول - ساعت 23:30
این مستند همان شب ساعت 30 دقیقه بامداد از شبکه جام جم پخش می شود.
سه شنبه 14 خرداد: شبکه خبر - گفتگوی ضبط شده - ساعت 22:30
شنبه 18 خرداد: شبکه چهار سیما - پاسخ به سؤالات کارشناسان - ساعت 18:10
یکشنبه 19 خرداد: شبکه اول سیما - مستند دوم - ساعت 20:10
این مستند همان شب ساعت 23:30 دقیقه از شبکه جام جم نیز پخش می شود.
سه شنبه 21 خرداد: شبکه سوم سیم ا- پاسخ به سؤالات جوانان - ساعت 19:10

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

6:

نخستین برنامه ی انتخاباتی دکتر سعید جلیلی در رسانه ملی :
امشب( شنبه 92/3/4 )، ساعت 22:45 ، شبکه دو سیما ، برنامه گفتگوی ویژه خبری.
ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

7:

سعید جلیلی: بدهی بانکی23 نفر، معادل یک ماه یارانه همه مردم کشور است

سعید جلیلی نامزد انتخابات ریاست جمهوری یازدهم در برنامه گفت و گوی ویژه خبری درباره علت حضور در انتخابات گفت: عرصه ریاست جمهوری عرصه مهمی است و وظیفه سنگینی بر عهده رئیس جمهور است و کسانی که می خواهند وارد شوند باید از وضعیت کشور شناخت ویژه داشته باشند.

به گزارش خبرآنلاین، جلیلی ادامه داد: با توجه به این که عرصه رقابت است مهم است که ببینند چه کسانی وارد می شوند و اگر احساس کنید کسی قوی تر از شما وجود دارد نباید حضور یافت.

وی تاکید کرد: بر همین اساس تا دقایق آخر تحقیق و مشورت کردم چون باید با قدرت وارد شد و شناختی هم از مشکلات کشور به دلیل حوزه های فعالیت خود دارم؛ تکلیف را بر خود دیدم که در انتخابات حضور پیدا کنم.

جلیلی تاکید کرد: به نظر من چون یکی از مهم ترین برنامه های رئیس جمهور رسیدن به امور اقتصادی است و یکی از مهم ترین سوال های مردم است و انشاالله منتخب مردم پس از حماسه سیاسی در روز انتخابات باید از فردای آن روز وارد حماسه اقتصادی شود و این موضوع ضروری است.

وی تاکید کرد: در عرصه اقتصاد ظرفیت خوبی را به لحاظ قوانین داریم و اسناد بالادستی فراوانی را داریم و سیاست های کلی نظام و سند چشم انداز 20 ساله و قانون برنامه پنجم و قوانین مجلس را داریم و این ها یک ظرفیت های مهم است که به نظر من این ها فرصت برای تحقق حماسه اقتصادی است.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: کسی که در این عرصه می خواهد وارد شود باید این بحث را مطرح کند که چگونه می خواهد این قوانین را اجرا کند. رئیس جمهور باید برنامه اجرایی داشته باشد.

جلیلی با اشاره به موضوع تورم و اشتغال و هدفمندی، گفت: این مسائل بسیار مهم و اساسی است و حوزه اقتصاد حوزه فرصت ها و تهدیدها است و برخی تهدیدها بر کشور وارد شده است و این تهدیدها اگر به نظر من به خوبی از فرصت ها استفاده شود بساری از این تهدیدها خوب به خود منتفی می شد.

وی تاکید کرد: یکی از بحث هایی که مدت ها است در کشور مطرح بوده قطع وابستگی به نفت است و اگر این موضوع خوب اجرا می شد شاید ان که برخی بخواهند از ظرفیت تحریم در عرصه نفت استفاده کنند عملا منتفی می شد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی افزود: فکر می کنم یکی از بحث های اساسی که در برنامه دولت وجود دارد این است که باید به حوزه اجرایی در اقتصاد سامان داده شود. در حوزه اقتصاد باید این ساختار اجرایی اداری ما با ظرفیت های و شرایطی که امروز داریم متناسب شود.

جلیلی افزود: ما به لحاظ تهدیدها برنامه هایی از سوی دشمنان را مشاهده می کنیم و باید شاختار ما این ظرفیت را داشته باشد که با آنها مقابله کند.

وی با بیان این که یکی از ظرففیت های خوب در اقتصادی بحث سخت افزاری و نرم افزاری است، گفت: باید این ظرفیت ها به خوبی آزاد شوند.

جلیلی افزود: باید ساختار اجرایی و اداری باید به گونه ای باشد که مردم احساس کنند با رجوع به آنها می توانند ظرفیت های خود را آزاد کنند و باید آسیب های این موضوع گرفته شود.

وی ادامه داد: یک سوال اصلی است که علت مشکلات اقتصادی داخلی است یا خارجی؟ به دلیل مسائل بین المللی ممکن است که شوک هایی وارد شود اما می توان آنها را به فرصت تبدیل کرد.
جلیلی ادامه داد: 12 سال پیش یکی از وزیران درباره علت واردات بنزین گفت تولید بنزین صرفی اقتصادی ندارد و همین موضوع تهدید برای ایران شد که بعد ها از این تهدید به عنوان یک فرصت استفاده کردیم.

وی افزود: هم اکنون که برخی تحریم ها مطرح است در سیستم اقتصادی ما این گونه است که 11 میلیارد دلار واردات برای کالاهای اساسی نیاز است و اگر بررسی کنیم می بینیم که همین را هم می توان به فرصت تبدیل کرد. کشور ایران کشور کوچکی نیست و ظرفیت فراوانی دارد و تمام این کالاها در کشور قابل تولید است و اگر اینگونه شود تهدیدها منتفی می شود و می توان با 11 میلیارد دلار اشتغال فراوانی ایجاد کرد.

وی تاکید کرد: به دلیل کاری که در دبیرخانه[شورای عالی امنیت ملی]انجام داده ایم و روی این مسائل تحقیق کرده ایم به طوری مثال در سال 90 حدود 39 میلیون دلار از آلمان چوب بستنی وارد کرده ایم و این در شرایطی است که می توانیم این را در روستاهای خودمان تولید کنیم.

وی با اشاره به قانون هدفمندی گفت: باید هرچه سریع تر مراحل بعدی آن اجرا شود و قانون خوبی است و در بحث اصل 44 ظرفیت های خوبی داریم.

سعید جلیلی در ادامه برنامه گفت و گوی ویژه خبری درباره گفتمان اسلام ناب افزود: ما یک باور قرآنی داریم که اگر شما اندیشه دینی را محقق کنید یک حیات تشکیل می شود و این باوز قرآنی ما است.

وی ادامه داد: امروز بعد از 34 سال این موضوع تنها یک ایمان نیست و تجربه هم است و هرگاه در جامعه جاری شد موفقیت های بیشتری ایجاد شد و هرگاه از آن دور شدیم مشکلات بیشتر شده است.

جلیلی افزود: چرا با وجود مقابله تمام دنیا دفاع مقدس موفق شد؟ برای این که این اندیشه جاری شد به گونه ای که بعد از 25 سال کشوری چشم طمع به آن شکل ندارد و این نگاه می تواند در تمام مسائل وجود داشته باشد.

وی درباره برنامه های خود در حوزه سیاست خارجی و رابطه با آمریکا گفت: سیاست خارجی در هر کشوری در تمام دنیا یک اصول و اهداف واندیشه ای دارد و در این چارچوب ادامه می دهد و طبیعی است نقاط اشتراک میان این اصول می تواند طمینه تعامل و تولید فرصت را ایجاد کند همچنان که نقاط افتراق می تواند موجب تهدید باشد.

وی ادامه داد: گفتمان اسلام ناب در تمام حوزه ها تولید ظرفیت کرده است و در سیاست خارجی جاری شده است.

دبیر شورای عالی امنیت ملی ادامه داد: این نگاه برای ما تولید عزت و قدرت کرده است و این موضوع سخن من نیست و همه می گویند و همه می گویند ایران امروز قدرت منطقه ای است. خود آنها می گویند اگر می خواهید موضوع سوریه برطرف شود باید ایران در ژنو 2 حضور داشته باشد.

وی تاکید کرد: عرصه سیاست خارجی عرصه رویارویی این اراده ها است و هیچ کس نمی تواند تحقق ظرفیت های ایران در عرصه سیاست خارجی را کتمان کند.

جلیلی افرود: ایران یک اراده مطرح می کند و 5+1 نیز 6 اراده را مطرح می کنند اما باز هم آنها عقب نشینی می کنند و این ظرفیت مرهون گفتمان انقلاب است.

وی تاکید کرد: در عرصه سیاست خارجی فرصت ها و ظرفیت های زیادی داریم. جامعه جهانی یک ظرفیت بسیار بزرگ است و در این جامعه 120 کشور در جنبش عدم تعهد داریم که ما رئیس آنها هستیم و این نشاندهنده ظرفیت بالا است و اگر ساختار دقیق داشته باشیم و بتوانیم از فرصت ها استفاده کنیم تهدیدها را کاهش خواهیم داد.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: در گفتمان دینی کسی که در مقام یک مسئولیت قرار می گیرد باید گوش شنوا برای مردم داشته باشد. ظرفیت انقلاب اسلامی همین است و پیروزی به خاطر همین بوده است که این اندیشه دینی به پشتوانه مردمی بوده و مردم حاضر شده اند بیشترین فداکاری ها را در این عرصه کنند.

وی تاکید کرد: یکی از بحث های مهم این است که ما وقتی می گوییم نظام و دولت پاسخ گو اذهان به سمت پاسخ تلفن می رود اما پاسخگویی باید شاخص و نظام داشته باشد.

جلیلی افزود: در تصمیم سازی ها مردم و نخبگان باید مشارکت داشته باشند و با این گستردگی های مدرن کسی نمی تواند ادعا کند که در تمام عرصه توانایی دارد و باید سازوکارهایی باشد که این مسائل را بررسی کند.

وی درباره پایبندی به قانون گفت: قانون باید فصل الخطاب باشد و این موضوع انسجام دهنده است. ما مقام ولایت فقیه را داریم و بعد از آن هم قوانین تعریف شده است. یکی از بحث های ضروری در همین بحث است که کسانی نباید برای خود ضمانت را احساس کنند و هر کاری که می خواهند انجام دهند. کسی نباید احساس کند به دلیل یک مسئولیتی که دارد می تواند محیط امنی را داشته باشد.

سعید جلیلی معوقات بانکی را با رقم هدفمندسازی یارانه ها مقایسه کرد و گفت:الان 70 هزار میلیارد تومان معوقات بانکی در کشور داریم که 11.4 درصد از آن در اختیار 23 نفر است.

وی تصریح کرد: این رقم به میزان یک ماه یارانه تمام مردم کشور است.

وی تصریح کرد: توان آن را داریم که به جای 11میلیارد دلار واردات کالای اساسی، آنها را در داخل تولید کنیم.

جلیلی در ادامه اظهارت خود با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی راهبردی صحیح به توطئه های دشمنان نظام و فشارهای تحمیل شده به نظام است، گفت: یکی از عرصه هایی که در این سال ها به ما فشار آوردند و باید در بحث اقتصاد مقاومتی به آن توجه کنیم عرصه نفت است، اگر اقتصاد بدون نفت را رقم بزنیم یکی از مولفه‌های اصلی اقتصاد مقاومتی را محقق کرده ایم.

وی تصریح کرد: ما سال گذشته با همه فشارهای که وارد شد 51 میلیارد تومان واردات داشتیم در حالیکه صادرات غیرنفتی ما با احتساب پتروشیمی و میعانات 41 میلیارد تومان بود یعنی فقط 11میلیارد تومان اختلاف داشتیم که می شود این میزان را با گام قوی تر کمتر کرد.

در ادامه بخش های دیگری از سخنان سعید جلیلی می آید:

یکی از مزیت های امروز کشور نیروی تحصیلکرده، جوان و متخصص است که اگر پای کار بیایند صادرات نه تنها در مواد خام بلکه صادرات هم به تولیدات دانش بینان تبدیل می‌شود و ظریفیت بزرگی برای ما اینجا می کند.

*در بحث حمل و نقل کشور ما موقعیت ژئوپولتیکی و ترانزیتی بسیار ارزشمندی داریم و اگر این ظرفیتی ترانزیتی را فعال کنیم و از آن استفاده حداکثری کنیم فرصت بالایی در اشتغال و درآمدهای ارزی ایجاد می کند.

* در پاسخ به سوالی مبنی براینکه [عدالت و پیشرفت چه جایگاهی در برنامه‌های شما دارد]: در بحث عدالت چند نکته باید در نظر داشت، عدالت و پیشرفت دو مقوله با هم مرتبط هستند، امام علی علیه السلام می فرمایند که در عدالت است که پیشرفت شکل می گیرد و این مبنای مهمی است.

* ما ظرفیت‌های خوبی داریم که اگر بتوانیم فرصت‌های لازم را فراهم کنیم که همه این ظرفیت‌ها استفاده شود و فرصت‌های برابر برای همه فراهم سازیم که مردم احساس نکنند تبعیضی وجود دارد حتما به دنبال خود پیشرفت را دارد.

*عدالت در اقتصاد در سه حوزه باید شکل گیرد؛ اول در مرحله قبل تولید و در توزیع منابع ارزی، پولی و طبیعی است.یعنی اگر منابع به خوبی تخصیص یابد و بر مبنای عدالت بین مردم تقسیم شوند عدالت شکل گرفته است.

دوم عدالت در مرحله تولید است، اینکه سهم هر بخش چیست؟ کسی که در بخش مسکن وارد شد سهم ساخت یا زمین و ...برایش تعریف شود آن وقت در مرحله سوم که همان مصرف است عدالت بهتر شکل می گیرد.

*زمانی بود که دولت خودش انحصارات را در دست داشت و مانع می‌شد که فرصت‌های اقتصادی توزیع شود و بخش خصوصی و مردم مشارک نداشتند اما در حال حاضر بهتر شده است اما امروز متاسفانه در بخش خصوصی هم انحصارطلبی وجود دارد که دور از عدالت است.

* راهکار تحقق عدالت و پیشرفت آن است که اولا اعتقاد داشته باشیم عدالت با پیشرفت همراه است و در دیگر سو ساختارها و سازوکار مبتنی بر عدالت را پایه گذاری کنیم. برای مثال در بحث مفاسد اقتصادی و فساد 3 هزار میلیاردی که رخ داد باید سازوکار اقتصادی آن را حل کند نه اینکه با سازوکارهای امنیتی و قضایی وارد شود. دولت قبل مجلس و قوه قضاییه مدعی باشد.

* در حال حاضر ما 70 هزار میلیارد تومان معوقات بانکی داریم که سررسیدش گذشته است. ما وقتی می گوییم که هدفمندی منجر به تورم و نقدینگی شده است این مقدار معوقات تاثیرگذاری بیشتری دارد. در بررسی که ما در دبیرخانه شورای عالی امنیت داشتیم نشان می داد که نزدیک به 11.4 درصد از این معوقات در دست 24 نفر است که عمدتا هم در بحث تولیدی کار نمی کنند.

* سازوکارهای اقتصادی را باید پیاده سازی کرد. بحث سامانه و مراکز اطلاعات اقتصادی بحث مهمی است که باید برای این سازوکار تعبیه شود. مثلا پورتال تجاری یا سامانه اقتصادی که تمام مسائل اقتصادی کشور در یک جا جمع شود و تقاطع اطلاعاتی اینها مانع مفاسد اقتصادی می شود و اگر زودتر کار می شد مفاسدی از جنس 3 زار میلیارد مجال و ظهور و بروز پیدا نمی کند.
منبع: سعید جلیلی: بدهی بانکی23 نفر، معادل یک ماه یارانه همه مردم کشور است

8:

فقط سعید جلیلی

9:

انگیزه ام صفر است با جلیلی هزار میشود

خاک وطن با اسم تو با اعتبار میشود

از روزگار سرد بیکاری دوباره سخت نالانم

با حاج سعید خودم صاحبه کار میشوم

10:

این روزگار چشمک میزند و نوید میدهد

دوباره گرمی عشق همره امید میدهد

آخر فرشته به منه سیاه بخت سفید میدهد

شمیم عطر خرداد ماه مژده حاج سعید میدهد

11:

با سلام.
اميدوارم جناب آقاي دكتر جليلي كه فردي انقلابي،تحصيلكرده،مومن،مت عهد و متخصص و نيز از جانبازان جنگ تحميليه بعنوان رييس جمهوري انتخاب بشه و منشا خيري براي جامعه بشه.
به اميد پيروزي ايشون.

12:

ما فقط خواهان گفتمان انقلاب هستیم...چرا که با وجود گفتمان انقلاب، به اقتصاد و ... نیز توجه میشود ... اما بدون گفتمان انقلاب، چیزی جز شعار زدگی باقی نمی ماند... من مسلمانم...
ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

13:

دکتر جلیلی در اجتماع مردم قم:
دشمنان اسلام و ایران امروز فکر هیچ تعرضی را به ایران نمی‌کنند و این موفقیت به این دلیل است که درس عبرت خوبی از مقاومت ملت ایران در دوران دفاع مقدس و سایر عرصه‌ها گرفته‌اند/
دشمنان باید بدانند نه تنها حقوق هسته‌ای بلکه هیچ حقی از ملت ایران در اختیار و مورد تصمیم‌گیری آنها نباید باشد/
اقتصاد، صنعت و کشاورزی ایران می‌تواند پیشرفتی به مراتب بیشتر از میزان کنونی داشته باشد؛ سیاست خارجی ما هم اگر ساز و کارهای مبتنی بر اندیشه دینی را بیابد می‌تواند پیشرفت بیشتری کند/
طلاب و حوزویان رسالتی بزرگ بر دوش دارند و برای ایجاد یک تمدن اسلامی باید نرم افزار لازم را تهیه کرده و دولت هم باید آن را به کار گیرد و محقق سازد تا در سایه این نرم‌افزار و سخت‌افزار بتوانیم به موفقیت‌های بزرگتری دست یابیم/

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

14:

دکتر جلیلی در برنامه شبکه جهانی جام جم:
خطر بزرگ‌ این است که شما نقاط قوت خود را نقطه ضعف و نقطه ضعف خود را نقطه قوت ببیند/
ایرانیان مقیم خارج کشور، به مثابه یک فرصت در عرصه‌های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و علمی می باشند و معتقدیم که آنها سفیران ایران هستند/
در موضوع هسته‌ای به دلیل اینکه حوزه کاری من است و گفت‌وگوهای آن را پیگیری می‌کنم، باید بگویم آنچه ‌تحت عنوان دفاع از فعالیت هسته‌ای دنبال می‌شود، دفاع از حقوق ملت ایران است/
امروز آنهایی که می‌گفتند شما حتی نباید یک سانتریفیوژ داشته باشید و بعد می‌گفتند باید غنی‌سازی 3/5 درصد را تعیلق کنید، امروز تمام بحثشان این است که بیایید درباره غنی‌سازی 20 درصد با یکدیگر گفت‌وگو کنیم، وقتی ما سوخت 20 درصد را در داخل تولید کردیم، برعکس شد و می‌گویند ما چه چیزی به شما بدهیم تا سوخت 20 درصد را تولید نکنید/
در مورد اختلاس 3هزار میلیارد تومانی بعد از چند ماه کار و بررسی روی این پرونده در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی ریشه‌های این اتفاق را کشف کردیم/

15:

همایش بانوان حامی با حضور دکتر جلیلی
زمان: چهارشنبه (92/3/8) - از ساعت 17 الی 19
مکان: تهران، بلوار کشاورز، خیابان کبکانیان، تالار تفاهم
ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

16:

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

17:

آنچه در ادامه می‌خوانید «شعر استاد یوسفعلی میرشکاک» در وصف «دکتر سعید جلیلی» است:
ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی


الا شیر-اوژنان دشت ناورد
ز جا خیزید دشمن سر برآورد
ز نو هنگامه‌ی شهد و شرنگ است
دوباره آزمون نام و ننگ است

*

ز خودبنیادی مشتی خس و خار
سیاست پیشه غولان تبهکار
ز نام افتاد با نان کار ما را
مسلمانان مسلمانی! خدا را

*

ز بام دین به دام نان فتادن
دکان عشوه چیدن، وعده دادن
ز دشمن آشتی جستن پی نان
زهی مردم فریب نامسلمان
ز ایمان فلک فرسا بریدن
به زیر سایه‌ی دشمن خزیدن
کدامین عزت است این غیر خواری؟
بجز این وعده‌ها دیگر چه داری؟


*

کرا از دشمنان بیم است؟ هیهات
کرا آهنگ تسلیم است؟ هیهات
الا دنیاپرستان! خاکبازان!
فروشی نیست خون پاکبازان

*

به دست خود نهادن بند بر دست؟
چنین کاری پدرداری نکرده است
به آمریکا سپردن سر، شما را
شما را زندگانی، مرگ ما را
خوشا روزی که سالار شهیدان
ز روی لطف بر ما ناامیدان
دری بگشاید از باغ شهادت
که دارد جان ما داغ شهادت

*

نه عقل از عشق غافل کرد ما را
نه دنیا رخنه در دل کرد ما را
به دنیا دل نبندد هر که مرد است
که دنیا سر به سر اندوه و درد است

*

بسیجی جان مرگ آگاه دارد
از این زندان به بیرون راه دارد
به بوی کاروان کربلا مست
به عشق حیدر کرار پابست

*

الا ای پایمردان خمینی!
جوانمردان آیین حسینی
پرستوهای بال و پر شکسته
که می‌خواهد شما را سر شکسته؟
به میدان از شما پایی که جا ماند
گواه بازگشت کربلا ماند

*

سرآمد انتظار سرفرازان
درآمد نوبهار پاکبازان
امیر خیل جانبازان جلیلی است
سرآهنگ سراندازان جلیلی است

*

به میدان سراندازی درآیید
به قصد مرگ و جانبازی درآیید
که با ناهمرهان این کار خام است
فراروی شما داوی تمام است
در آن همراه با هم دشمن و دوست
به قصد کندن از ایمان ما پوست

*

ز دزدان بر حذر باشید یاران
ز یزدان با خبر باشید یاران
شهید زنده، مرد دین و ناورد
امام و رهبری را یار و همدرد
ز مردی گر نشانی باشد او راست
در این ره هیچ ناید جز نکو راست
در این ره هیچ می‌ناید ز دزدان
به غیر از همدلی با زن بمزدان

*

بسیجی با بسیجی کار دارد
جلیلی داغ عشق یار دارد
در این ره مرد مردستان جلیلی است
بهار باغ در دستان، جلیلی است
بر این موقف در این دنیای خاکی
نبیند کس چنو مردی به پاکی

*

الا ای دشمنان دین، خدا را
ز جان دادن مترسانید ما را
شهادت بوده عمری آرزومان
چه باک از کربلای پیش رومان

18:


19:

[quote=ahn1372;3820291]
گروه حامیان دکتر سعید جلیلی


ما تو این گروه میخوایم کمک کنیم تا دکتر سعید جلیلی به عنوان کسی که تا حالا تونسته سالم بمونه
بتونه به حقش برسه

خواهشأ دعوا نکنید
ما هدفمون فقط حمایت از دکتر جلیلی هست و کاری به بقیه کاندیدا نداریم

خوشحال میشیم که شما هم در این گروه فعالیت کنید

به امید پیروزی دکتر جلیلی

و در آخر که وقت گذاشتید


20:

با سلام خود دکتر بچه حزب الهی می باشد ولی از خطی که حمایت می کنه خوشم نمی آید اگر مستقل بود من به ایشون رای می دادم ولی افسوس

21:

سلام- منظورتون از خط دکتر جلیلی چی هست؟

22:

الا ای پایمردان خمینی!
جوانمردان آیین حسینی
پرستوهای بال و پر شکسته
که می‌خواهد شما را سر شکسته؟
به میدان از شما پایی که جا ماند
گواه بازگشت کربلا ماند

*

سرآمد انتظار سرفرازان
درآمد نوبهار پاکبازان
امیر خیل جانبازان جلیلی است
سرآهنگ سراندازان جلیلی است

23:

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

به گزارش افکارنیوز، عبدالرحمان عبادی دقایقی قبل در خصوص حادثه تصادف رانندگی تیم همراهان سعید جلیلی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری اظهار داشت: این حادثه در ساعت ۲:۲۰ دقیقه بامداد امروز در مسیر بازگشت دکتر جلیلی و تیم همراهان از قزوین به سمت تهران رخ داد.

وی افزود: علت حادثه تصادف که در کیلومتر ۲۰ اتوبان قزوین ـ تهران افتاده انحراف به چپ یک دستگاه کامیون و هدایت خودروی L۹۰ همراهان به سمت گاردریل میان اتوبان بوده است. که خودرو را در بین گاردریل قرار داده است.

سخنگوی ستاد انتخاباتی سعید جلیلی در قزوین بیان داشت: فاصله طولی خودروی پراید سعید جلیلی از خودروی همراهان ۱۰ متر بوده که هیچ آسیبی به خودروی وی و خود جلیلی وارد نشده است.

گفتنی است چهار سرنشین خودروی L۹۰ بلافاصله به بیمارستان قزوین منتقل شده و حال دو تن از آنها که به صورت سرپایی مداوا شده‌اند بهبود یافته و صبح امروز مرخص شده‌اند.

همچنین یک نفر دیگر از مجروحان که دچار شکستگی شده است در بیمارستان به سر برده و پس از بهبودی کامل مرخص خواهد شد.

گفتنی است نفر چهارم از مجروحان نیز در بخش مراقبت‌های ویژه به سر برده از ناحیه شکم دچار جراحت است که مداوا بر روی وی ادامه دارد.

از محل حادثه در طی وقوع این حادثه سعید جلیلی شخصا از خودروی خود پیاده شده و علاوه بر هدایت خودروها در اتوبان در حمل مجروحان به سمت آمبولانس نیز کمک کرده است.

جلیلی تا لحظه آخر انتقال مجروحان به بیمارستان در صحنه حادثه حضور یافته و چند بار نیز به صورت تلفنی وضعیت مجروحان را جویا شده است.

لازم به ذکر است عکس و خبر‌هایی نیز در خصوص این حادثه منتشر شده است که هیچ کدام مورد تائید روابط عمومی این ستاد نیست و اخبار موثق از سوی روابط عمومی به رسانه‌ها مخابره می‌شود.

24:

توجه توجه
ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

25:

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

26:

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

27:

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

28:

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

29:

عمرا بهش رای بدم.

30:


سلام- میتونم بپرسم چرا نمیخای به جلیلی رأی بدی؟

31:

دکتر جلیلی
بدون شک
پاکترین در بین نامزدهاست

32:

واسه من فقط اقتصاد مهمه
کسی که بتونه دلار رو بیاره پایین. به سال 90.
و همچنین بقیه قیمتهارو.
به نظرم ایشون قدرت چنین کاری رو نداره.

33:


34:

جناب فدکی میشه یکمی توضیح بدید که چه شباهتی بین شهید دیالمه و آقای جلیلی هست؟

35:

سوال دوم، به نظرت کدوم یکی از کاندیدا میتونه این خواسته ی شما رو برآورده کنه؟ و چگونه؟

36:

من در حال بر رسی بهترین هستم.
کسی که کمتر شعار بده و بیشتر عمل کنه
واقعیت گرا باشه.
فعلا انتخاب نکردم.
کسی که بتونه اقتصاد رو شکوفا کنه اون بهترین نفره.

37:

دکتر جلیلی یکی از برنامه هاشون مقاومت برای پیشرفت است که یکی از زمینه های مقاومت در حوزه ی اقتصاد می باشد، ایشون برخلاف دیگر کاندیدا که میگن اول پیشرفت کنیم بعد عدالت رو در کشور برقرار میکنیم میگن که ما باید همراه با برقراری عدالت پیشرفت کنیم. همچنین دکتر جلیلی به اقتصاد مقاومتی تأکید زیادی دارن و میگن برای قطع وابستگی به خارج باید ظرفیت هامون رو در تمام زمینه ها شناسایی و آزاد کنیم بخصوص در امور اقتصادی.
حالا تصمیم با خود جنابعالی ...

38:

خوبه که ادم شعار بده
ولی نه اینکه دچار توهم بشه
ما تو شعارامون میگیم هیچ احتیاجی به دیگران نداریم و تحریمها مارو قوی تر میکنه
ولی در عمل ما به دیگران احتیاج داریم
نه تنها ما بلکه همه دنیا به هم احتیاج دارن
این گرانی و تورم و پایین اومدن ارزش پول ملی
گران شدن قیمت خودرو
مسکن
و غیره
اینا به خاطر چی هست؟

39:

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

40:

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

41:

سلام
جستجو

42:


هشت دلیل برای رای دادن به سعید جلیلی

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی
امیرحسین ثابتی: 1. حضور 6 ساله دكتر سعيد جليلي در راس شوراي عالي امنيت ملي كشور نه تنها از وي يك ديپلمات با تجربه ساخته است، بلكه بواسطه حيطه وظايف وي و لزوم اشراف بر امنيت ملي كشور، او را به مديري توانا و آگاه نسبت به شناخت نقاط قوت و ضعف و مديريت كلان كشور تبديل كرده است.
جليلي فارغ از تجربه ي حضورش در وزارت امور خارجه، بيشتر بواسطه مذاكرات مهم هسته ای سالهاي گذشته با سران اتحاديه اروپا، اشراف كم نظيري بر سياست خارجي و شناخت غرب دارد. وي در عمل علوم سياسي را تا مقطع دكترا آموخته و "غرب نظري" را در دوران تحصيلش از عمق جان درك كرده است؛ از طرف ديگر به سبب تجربه مذاكرات پي در پي با غربي ها در سالهاي گذشته، "غرب عيني" را هم كامل و بدون چون و چرا مي شناسند؛ از اين رو همواره به جاي "تنش زدايي" و ديگر رويكردهاي "منفعلانه" در برابر غرب، از "تهديد زدايي" و سياست خارجي "پیشرونده" نسبت به اروپا و امريكا سخن مي گويد؛ به دنبال سياست خارجي فعال و پويا در برابر همسايگان و ديگر كشورهاي جهان است و به خوبي معنا و ضرورت مقاومت و پايداري در برهه كنوني در برابر دشمنان ملت را درك مي كند.
2. جليلي در راس جايگاهي قرار دارد كه بواسطه وظايف تعريف شده و حقوقي خود، با مشكلات ريز و درشت كشور آشناست. وي در واقع دبير جلساتي است كه اعضاي آن را مديران ارشد كشور تشكيل مي دهند: روساي سه قوه، رئیس ستاد فرماندهی کل نیروهای مسلح ، فرمانده ارتش، فرمانده سپاه پاسداران، وزير كشور، وزير اطلاعات، وزير دفاع و وزير امور خارجه و ... لذا بديهي است كه طرح اصلي ترين چالش ها و مهم ترين موضوعات مربوط به اداره كشور بخشي از تجربه روزانه سعيد جليلي باشد، طبيعي است كه وي طي حضور 6 ساله خود در اين جايگاه، هم با چالش هاي سياسي- امنيتي كشور آشنا باشد و هم با مسايل مربوط به اقتصاد و فرهنگ، و زماني اين تجربه ارزشمند تر مي شود كه توجه داشته باشيم 6 سال گذشته،‌ سالهايي بوده است كه مهم ترین دوران مديريت كلان نظام سپري شده است.
فتنه 88، تحولات منطقه و جهان و هم چنين مذاكرات هسته اي ايران با اتحاديه اروپا، بخشي از تجارب ارزشمندي است كه سعيد جليلي بواسطه حضور در راس شوراي عالي امنيت ملي كشور بدست آورده و به همین خاطر به محرمانه ترين و جزيي ترين داده ها و تحلیل ها اشراف كامل دارد و بدون ترديد اين نقطه قوت مي تواند به عنوان يك برگ برنده مديريتي كلان براي جلیلي جهت اداره كشور در دولت آينده باشد.
3. جليلي نه تنها به سبب جايگاه خاص خود در سالهاي اخير، شخصا فردي با تجربه و آگاه نسبت به اداره كشور شناخته مي شود بلكه نخبگان و مديران كارآمد و متعهد پرشماري آماده ياري رساني به او جهت مدیریت كشور و اقدمات اجرايي بزرگ هستند.
فارغ از پشتوانه هاي معنوي گرانقدري مانند علامه مصباح يزدي و آيات عظام زابلي، خزعلي و ... نخبگان شناخته شده اي مانند حجه الاسلام ميرباقري، حجه الاسلام آقاتهراني، حجه الاسلام رجبي، حجه الاسلام پناهيان، دكتر اصغر طاهرزاده، حجه السلام نبويان، حجه الاسلام رهدار و مديران اجرايي و باتجربه اي چون دكتر پرويز داوودي (معاون اول رييس جمهور در دولت نهم و استاد اقتصاد دانشگاه شهيد بهشتي)، دكتر كامران باقري لنكراني (وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي دولت نهم) دكتر علي باقري (معاون دبیر شوراي عالي امنيت ملي كشور)، مهندس پرويز فتاح (وزير نيروي دولت نهم و مسئول بنياد تعاون سپاه)، دكتر مسعود ميركاظمي (وزير بازرگاني دولت نهم، وزير نفت دولت دهم و رييس كميسيون انرژي مجلس نهم)، دكتر محمد سليماني (وزير ارتباطات دولت نهم و استاد مخابرات دانشگاه علم و صنعت)، مهندس محمد رضا اسكندري (وزير كشاورزي دولت نهم و مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر)، دكتر رضا تقي پور (وزير ارتباطات دولت دهم)، دكتر علي اصغر زارعي (معاون سابق وزير نفت و نماينده مجالس هشتم و نهم)، مهندس سيد مهدي هاشمي (رييس سازمان مهندسي كشور، سرپرست وزارت كشور در دولت نهم و نماينده مجلس نهم)، دكتر غلامحسين رضواني (قائم مقام معاونت راهبردي رييس جمهور)، دكتر هادي زاهدي وفا (استاد اقتصاد و معاون وزير اقتصاد در دولت نهم) و ... را مي توان پشتوانه هاي مدیریتی و اجرايي دكتر سعيد جليلي دانست.
4. از طرف دیگر، جليلي فردي است كه براي اداره كلان كشور "برنامه" دارد و رويكردهاي كلان براي مديريت نظام را بهتر از خيلي افراد ديگر مي داند و تيمی از نخبگان مختلف برنامه هاي مدوني براي دكتر جليلي آماده كرده اند كه در مقام محتوا غني تر و واقع بينانه تر از برنامه هاي بسياري ديگر از نامزدهاست زیرا حاصل سالها تجربه مدیران ارشد کشور در اجرا و پژوهش های علمی- دانشگاهی است؛ بویژه در عرصه اقتصاد که در حال حاضر الویت اصلی مدیریت کشور است. وی هم چنین روحیه اصلاح بسیاری از ساختارها و بروکراسی زائد کشور را دارد که به عنوان نمونه می توانید بخشی از برنامه های وی در این باره را اینجا بخوانید
5. انتخابات رياست جمهوري يازدهم در حالي برگزار مي شود كه شرايط منطقه و جهان طي سه دهه گذشته بسيار متفاوت است؛ تحولات بوجود آمده در بسياري از كشورهاي عربي به همراه فراز و فرودهاي پرونده هسته اي ايران طي سالهاي اخير در حالي صورت گرفته است كه همزمان اتحاديه اروپا و امريكا سخت ترين شرايط اقتصادي و سياسي خود را تجربه كرده اند؛ در چنين شرايطي جمهوري اسلامي ايران كه از 35 سال قبل داعيه دار الگوسازي براي مستضعفين جهان و مقابله با امپرياليسم بين المللي بوده است، در شرايطي به سر مي برد كه بيش از هر زمان ديگر نيازمند ادامه رويكرد "مقاومت" در عرصه جهاني است. رويكردي كه عليرغم همه دشواري هاي 30 سال اخير، دستاوردهاي كم نظيري داشته است بگونه اي كه امروز بخشي از هويت جمهوري اسلامي ايران در جهان را مقاومتش در برابر جريان استكبار تشكيل داده است.
در چنين شرايطي بديهي است كه انتخابات يازدهم رياست جمهوري از حيث آنكه منجر به پيروزي كانديدايي شود كه در افكار عمومي "نماد مقاومت" در خارج از مرزهاي كشور باشد اهميت مضاعفي دارد؛ سعيد جليلي دقيقا همان فردي است كه در شرايط كنوني در داخل و خارج از كشور به اين ويژگي شناخته می شود و جملات برخي از سياستمداران ارشد اروپايي درباره او، این ادعا را تایید می کند.
در همين راستا خاوير سولانا رييس پيشين سياست خارجي اتحاديه اروپا در ميزگردي كه در فروردين سال 92 در واشنگتن برگزار شد،‌ گفته بود : "سعيد جليلي اهل نرمش در مذاكرات نيست." ‌چندی بعد نيز كاترين اشتون مسئول فعلي سياست خارجي اتحاديه اروپا خواستار تعويض سعيد جليلي از مسئوليت مذاكرات هسته اي شده بود؛ چرا كه وي را اهل امتياز دادن به غرب نمي دانست؛ رويكردي كه جليلي در برابر غرب از خود نشان داده دقيقا خلاف آن چيزي است كه پيش از وي در دوران حسن روحاني تجربه شده بود و هم باعث نقدهاي فراوان گرديده بود و هم نتيجه مذاكرات آن سالها را توني بلر نخست وزير انگليس بيان داشته بود: "میوه (اشغال) عراق را از دستان روحانی گرفتیم."
6. جليلي به لحاظ روحيات شخصي، فردي با تقوا و كم حاشيه است. تا جاي ممكن درباره مسايلي كه در حيطه اختياراتش نيست سخن نمي گويد و بدون حاشيه خاصي به دنبال انجام وظيفه تعريف شده خويش است. اين نقطه قوتي است كه يكي از بزرگترين نقاط ضعف رييس جمهور فعلي بود و هست.

از طرف ديگر جليلي در بسياري از نقاط قوت احمدي نژاد با او شباهت دارد. جليلي ساده زيست و پركار است و همين تشابه در نقاط قوت وي با احمدي نژاد باعث شده تا امروز مخالفان جليلي كه حرف جديد و مهمي براي نقد او ندارند،‌ به خاطر شباهت نقاط قوت جليلي با احمدي نژاد، او را احمدي ن‍ژاد دوم بدانند؛ غافل از آنكه اگر قرار باشد با گفتن احمدي نژاد 2؛ كسي نقد شود بايد اين نسبت به كسي داده شود كه در نقاط ضعف با احمدي نژاد اشتراك دارد در حالي كه جليلي دقيقا خلاف اين روند بوده و هست و بسياري از ضعف هاي احمدي نژاد را ندارد، كم حاشيه است، علاقه اي به تقابل بيهوده با افراد و جريان هاي ديگر ندارد، كنش هاي سياسي وي نمادي از "عقلانيت انقلابي" است و سابقه و مواضعش نشان مي دهد قانون براي وي فصل الخطاب است و از همه مهمتر عملكردش در سالهاي اخير نشان داده يكي از نزديك ترين مديران ارشد كشور به رهبر انقلاب در قول و فعل بوده است بگونه اي كه سایت روزنامه صهیونیستی جروزالم پست نيز نتوانست در يكي از تحليل هاي اخيرش از اين مساله چشم پوشي كند و در تحليلی آغشته به عصبانيت نسبت به حضور جليلي در انتخابات واكنش نشان داد و نوشت: " جليلي از لحاظ شخصیتی بسیار به رهبر ایران نزدیک می باشد."
7. بعد از پايان اولين همايش حاميان جليلي در سوم خرداد ماه، در جمع تعدادي از دوستان درباره شخصيت و رفتار جليلي صحبت بود؛ آنچه به تحليل مشترك همه دوستان تبدیل گشته بود، نمود عيني تقوا و اخلاص جليلي بود. همه متفق القول بودند كه اگر قرار باشد جليلي پيروز اين انتخابات باشد هيچ كدام از تلاش هاي ستادها و طرفداران و ... باعث اين مساله نخواهد بود؛ اخلاص و روحیه عمل به تكيلف همان جليلي شاه كليدي است كه مي تواند منجربه هدايت دلهاي مردم به سمت وي باشد چرا كه وي نه مانند عده اي ديگر از سالها قبل ستاد انتخاباتي تشكيل داده است و نه به دنبال رفتارهاي خاص و شعارهاي دروغين براي كسب راي مردم است؛ به ياد دارم جليلي در يكي از جلساتش با نخبگان اقتصادي گفت: "به من مي گويند برخي از حرفها را اگر بزنم آرايم كم مي شود،‌ اما واقعيت اين است كه اتفاقا بايد خيلي از حقايق را به مردم گفت. اقتصاد ما و برخي ديگر از مشكلات ما نيازمند كارهاي طولاني مدت و اصلاح ساختارهاست. حتي ممكن است من كاري بكنم كه نتيجه اش 10 سال بعد و در يك دولت ديگر خودش را نشان بدهد، من همان كار را خواهم كرد و نمي گويم مي خواهم اقدامي كنم كه در دولت من نتيجه كوتاه مدتش را مردم درك كنند اما در دراز مدت به ضرر مردم باشد."
8. همه نکات مورد اشاره در اين يادداشت به معناي اسطوره سازي، قديس سازي و يا بدون عيب دانستن سعيد جليلي نيست. بدون ترديد او هم مانند هر فرد ديگري كاستي هايي دارد؛ اما مي توان ادعا كرد كه جليلي بهترین فردي است كه در شرايط كنوني مي تواند اداره كشور را بدست بگيرد. او اصلح اين ميدان است و بايد براي معرفي بيشترش به مردم تلاش كرد

43:

بنده نگفتم که باید ارتباطمون رو با دنیا قطع کنیم، بله اقتصاد یعنی رابطه با دیگر کشورها. اما نباید ما وابسته باشیم اگر وابسته باشیم هر وقت که خواستن ما رو میذارن تو منگنه. وابستگی یه بحثه؛ رابطه یک بحث ...

44:


45:

- "جلیلی چگونه می اندیشد" ...... دانلود
2- "مبانی قرآنی گفتمان مقاومت" ....... دانلود
3- "مقاومت رمز پیشرفت" ...... دانلود
4- "در دبیرخانه چه می گذرد؟" ...... دانلود

46:

آیا آقای جلیلی تا حالا سابقه مدیریتی داشته اند؟

اولا ایشان از یک کارشناس تا رئیس اداره بازرسی و پس از آن معاونت آمریکا و اروپای وزارت خارجه سلسله مراتب اداری را طی کرده و سپس از سال 86 تا کنون به سمت دبیری شورای عالی امنیت ملی منتصب شد.
ثانیا دبیری شورای عالی امنیت ملی به لحاظ سیاسی هم رتبه معاول رئیس جمهور محسوب می شود.
ثالثا شورای عالی امنیت ملی به لحاظ جایگاهی که دارد، در هر مسئله ای که به نوعی بخواهد برای کشور ایجاد بحران کند، می تواند ورود کرده و مدیریت آن را به طور مستقیم بر عهده گیرد. طبیعی ست ایشان در این سطح با وزیران و مدیران ارشد در ارتباط بوده و در برخی موارد آن ها را مؤاخذه کرده و در نهایت برای حل آن بحران با کمک کارشناسان خبره به تدوین راهکار علمی اقدام می کند.
گفتنی ست شورای عالی امنیت ملی هر چند خود مستقیما در عرصه اجرایی وارد نمی شود و تنها به امور استراتژیک و راهبردی در سطح ملی می پردازد، اما در مواردی از جمله فتنه 88 و نیز تحریم های اقتصادی اخیر، دبیرخانه شورا به طور مستقیم اقدام به تشکیل کارگروه کارشناسی کرده تا به ارائه راهکار بپردازند.
رابعا به قول آن هایی که از دوره قبل در دبیرخانه بودند، دکتر جلیلی با ورودش به شورای عالی آن چنان دایره کارها را گسترده تعریف کرد که تا قبل از آن هیچ کس فکر آن را هم نمی کرد. به طوری که تا قبل از آن تقریبا به یک شورای تشریفاتی بدل شده بود.

47:

اقای جلیلی ! چرا عمرت را در جبهه ها هدر دادی ؟!
این یادداشت از پایگاه اینترنتی “اسلام ناب ” یکی از صدها وبلاگ و پایگاه حامی دکتر جلیلی نقل شده است
ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی
وضع کاندیداهای حاضر در رقابت به خوبی نشان داد که سعید جلیلی اسمی نیست که بتوان به راحتی ازکنارش گذاشت و رقیبی نیست که بتوان اورا ندیده گرفت چه این که کاریزمای مثال زدنی ،
مظلومیت چهره ،گفتمان انقلابی،ادب ،متانت و تواضع مشخصه هایی است که قدرت جذب آراء توده را دارد هرچند که نظرسنجی های فضای مجازی نیز نشان دهنده رشد خیره کننده این پدیده است.
جلیلی آنقدر بی بدیل بود که بزرگان راست و چپ نتوانند در باره اش سکوت کنند و آقای باهنر برنده شدن و بازنده شدن دکتر سعید را خسارت خواند شاید منظورشان این بود که بهتر است ایشان انصراف دهد! و علی فریمانی(مطهری سابق) درخواست کرد:نباید بگذاریم جلیلی رئیس جمهور شود.
دکتر توکلی نیز در سایتشان مدام از گاونر و مرد کهن صحبت میکنند که رویکردشان پرواضح مشخص است. لذا هجمه بی سابقه ای علیه دکتر سعید آغاز شد تا مدام در بوق و کرنا کنند که ایشان نه برنامه دارد نه تیم دارد نه سابقه دارد نه تجربه دارد نه امکانات دارد نه سواد دارد نه تخصص دارد اصلا ایشان باید برود!
ما نه به حرف های این عزیزان کاری داریم و نه به دیگرانشان. بلکه گلایه ای با خود دکتر سعید داریم چون میدانیم ایشان حرف ما را می شنوند.
دکتر عزیز و سعید !
چرا جوانی تان را در جبهه ها هدر دادید و از همان موقع به هرطریق ممکن خود را در وزارت کشور به این وآن نشان ندادید تا فرماندار،بخشدار یا شهرداری چیزی بشوید و الان از آن سابقه در تبلیغات استفاده کنید؟
چرا مانند خیلی ها برای وجدانتان سخنسرایی نکردید که مگر مملکت فقط گوشت جلوی توپ میخواهد؟ قرار نیست این جنگ تمام شود؟ مملکت مدیر نمی خواهد؟ بعد با اعتماد به نفس از کنار اتوبوس هایی که جوانهای این مرزو بوم را به کربلا میبرد می گذشتید و با ماشین دولت به بخشداری محل کار خود رفته و مشغول خدمت ایمن می شدید؟! الان طرفدارانتان با سینه ای ستبر میگفتند دکتر جلیلی ۲۰ سال پیش بخشدار بوده بعد فرماندار بعد استاندار بعد شهردار کلانشهر ها پس حتما مدیر قابلی است.
آقای دیده بان!
نمی شد راه و رسم دیده بانی از مرزهای این خاک به خون مطهر گشته را به همرزم خود یاد می دادید و هرچه سریعتر با برگشت به پشت جبهه و وارد کردن نام خود در لیست نمایندگان مجلس سوم سابقه ای برای خود دست و پا می کردید؟ آخر مگر دفاع از ناموس،شرف،وطن و از همه اینها والاتر پرچم بلند اسلام سابقه به حساب می آید؟
آقای بسیجی!
لااقل قیافه ات را کمی امروزی تر میکردی ،پیراهنت را روی شلوار نمی انداختی ، هنگام راه رفتن سر به زیر نباش، این رفتارها سالهاست که دیگر دراین شهر خاکستری فراموش شده است. مگر رای نمیخواهی؟مگرطرفدار نمیخواهی؟ دراین وانفسای بدو بیراه گفتن به دولت و یقه گیری نامزدها از یکدیگر تو هم کمی آش را خوش نمک کن اشکالی ندارد. برای رسیدن به قدرت و خدمت به مردم کمی هم گناه صغیره بلا اشکال است!
آقای دبیر!
آقای شهردار میگوید سوء مدیریت و سوء تدبیر در شورای امنیت را حل میکند. باز هم ساکتی و جوابشان را باید پدر شهید احمدی روشن بدهد؟
چرا سوال نمی کنی که آقای شهردار چه سابقه ای در روابط بین الملل دارد، از سیاست خارجی اسلامی چه میداند لاقل پایان نامه دکترایت را به رخش بکش!
چرا نمی آیی همه افتخارات هسته ای سالهای اخیر را به نام خود بزنی و جایگاه کنونی ایران اسلامی را نتیجه ایستادگی خود بر اصول بدانی و کمی هم از کم کاری های دبیر اسبق گلایه کنی این کارها جواب میدهد ها!
می گویند تنها سابقه درخشانت دست ندادن با اشتون بوده است! لااقل یک بار با اشتون دست بده که همین یک سابقه را هم برایت مرحمت نکنند و به خود زحمت ندهند!
آقای دیپلمات!
آقای دیپلمات کهن می فرمایند وزاری خارجه کشورهای اروپایی برای صحبت با او با هم کشتی می گرفتند! خب تو هم بگو زمانی که مذاکرات قرارداد الجزایر،افتضاح مک فارلین،قطعنامه ۵۹۸ ، ربوده شدن امام موسی صدر و ربایش دیپلمات های ایرانی در لبنان انجام می شد من هیچ سمت و سابقه ای در وزارت خارجه نداشتم! و داشتم قمقمه ام را برای عملیات آب میکردم!
آقای صادق!
وقتی شایعه میکنند که حافظ قرآن هستی و پای مصنوعی ات را روی میز مذاکره گذاشتی و جلسه را ترک کرده ای چرا فورا این شایعات را تکذیب میکنی؟ لااقل چیزی نگو سکوت مصلحتی کن! چرا نمی خواهی در نظرسنجی ها بالا و بالاتر بروی؟
آقای گفتمان انقلاب!
آقای گفتمان اقتصاد شما را متهم میکند که گفتمان ایستادگی تان گفتمان ایستایی است چرا به این فرمانده سابقتان نمی گوئید که: آقای دکترسردار،اگر گفتمان ما ایستایی بود شما نمی توانستید امروز فتح خرمشهر و فاو را دست مایه افتخارات مدیریتی خود کنید. اگر گفتمان ما ایستایی بود اکنون خرمشهر ما “محمره” بود!
آقای نامزد ریاست جمهوری!
میگوئید من موظف به احیای گفتمان انقلاب هستم فارغ از این که نتیجه رقابت چه باشد! عزیز من چرا مثل بقیه نمی گویی باید هرطور شده رئیس جمهور شوم؟ اگر رئیس جمهور شوم ظرف دو هفته همه چیز را حل میکنم؟ چرا وعده نمی دهدی؟ چرا شعار نمی دهی؟ چرا مچ این و آن را نمی گیری؟ دوربین ها به سراغت می آیند و عطش گرفتن یک شات انتخاباتی از تو را دارند و به جای لبخند های تصنعی و انرژی نشان دادن های الکی سرت را پائین می اندازی و می روی؟ اه، سرم را باید از دست تو به دیوار بکوبم!
آقای جانباز!
اگر دوپای شما سالم بود حتما در مسابقه دو صدمترحتی با نا داوری علی فریمانی پیروز میدان می شدید .کاش کمی مراقب خود بودید
مثلا به شیوه حاجی گرینف اخراجی ها در جبهه خدمت میکردید تا پایتان سالم بماند. و امروز بتوانید بیشتر خدمت کنید!
آقای رزمنده!
دیگر جوانان این مرز وبوم نمی گذاشتند حرف امام روی زمین بماند، پس چرا شما سالها از عمر خود را در جبهه ها تلف کردید اگر بارتکلیف را روی دوش بقیه انداخته و با استفاه از بورس وزارت علوم مدرک دکترای خود را از دانشگاههای انگلستان گرفته بودید اکنون انبوهی از سابقه و مدیریت و صندلی های شیک پشتوانه شما بود و دهانها بسته می شد.
آقای دلاور!
می دانیم که یک روز همجواری با فرشتگان زمینی کربلای ایران را با هیچ چیزتعویض نخواهی کرد و روز و شب در اندوه جاماندن از آن قافله بهشتی می سوزی و می گریی! میدانیم که دلت برای آن روزها خیلی تنگ شده است. می دانیم که دیده بانی حقوق ملت در شورای عالی امنیت ملی را آنچنان استوار به ثمر رساندی که شیطان از رویش امثال تو در این انقلاب است که می هراسد.
خوشا بحالت و خوشا به سعادتت آنچه گفتیم کنایه ای بود برای آنانی که یادشان رفته دیروز را و نمی بینند فردا را

48:

تخریبگران مدعی اخلاق!
رفته رفته که به روز انتخاب نزدیک می شویم،تخریب ها علیه دکتر جلیلی شدت می گیرد؛حقیقتا انسان از توافق این همه سایت وروزنامه بر روی یک قول،وآن “تخریب جلیلی” در حیرت است.در این مجال،به تعدادی از این به اصطلاح نقدهای مدعیان اخلاق پرداخته وپاسخ مختصری نیز به آنها داده خواهد شد.
“جلیلی واحمدی نژاد”
چه می شود کرد در تخریب کسی که عملکرد وی در دوران مدیریتش عاری از هرگونه حاشیه ای باشد؛این سوالی بود که دار و دسته ی رقبا ،وقتی دکتر جلیلی نامزد انتخابات شدند(که آن هم از قضا بدون هیچ حاشیه ای بود)به دنبال پاسخ آن برافتادند.سهل ترین روش وتاکتیک،ربط دادن جلیلی به مشکلات امروز جامعه با در کنار هم قرار دادن جلیلی واحمدی نژاد است.البته نه در کنار جنبه های مثبتش؛که اصلا در این مقطع،بایستی هیچ نقطه روشنی در کارنامه احمدی نژاد با توسل به سیاه نمایی مفرط همه ی اقدامات دولت های نهم ودهم ،نشان داده نشود.تا احیانا طرفداران جلیلی،وی را به این اقدامات نیک احمدی نژاد نسبت ندهند.همچنین به هیچ وجه به مبانی فکری این دو پرداخته نشود،که در این صورت دم خروس بیرون خواهد زد.
برای تکمیل سناریو هم،از قول چند نماینده و شخصیت سیاسی که به “یکی بودن جلیلی واحمدی نژاد”اشاره کرده اند(البته بدون اشاره به دلایلشان برای گفتن چنین سخنی)،استفاده کرد. و در آخر از سر ناچاری با نشان دادن چند عکس احمدی نژاد+جلیلی این خلا را جبران کنند.
“جلیلی و سیاست بسته (به اصطلاح قهر بودن با دنیا)”
شاخه ی دیگر اقدامات تخریبی علیه دکتر جلیلی،سیاه نمایی سیاست خارجی امروز کشور است.عباراتی چون”افراطی بودن سیاست خارجی امروز”و”قهر بودن با دنیا ” نیز از جمله ی عباراتی است که بسیار این روزها با مخاطب قرار دادن دکتر جلیلی به آنها اشاره می شود.همچنین در کنار این سخنان ،برخی به (باصطلاح) فتوحات خود در عرصه سیاست خارجی اشاره می کنندوبرخی نیز که سابقه ای در سیاست خارجی ندارند،شیوه ی “همه را نقد کن وخود را منجی نشان بده”رادر دستور کار خود قرار داده اند.
باید از آنها پرسید که آیا دنیای مدنظر شما نیز همچون دنیای سردمداران غربی است که به چند کشور محدود می شود،می باشد.آیا ۱۲۰ کشور جهان که در اجلاس سران نم حضور یافتند،جز تعریف شان از دنیا قرار نمی گیرد که سیاست خارجی را به قهر بودن متهم می کنند.
باید پرسید که معنای دفاع از منافع ملی،افراطی گرایی است.
باید پرسید که خطاب قرار دادن شورای عالی امنیت ملی به عنوان مسئول وضعیت اقتصادی کشور،با اخلاق وانصاف اسلامی که هر روز از آن صحبت می کنند،منافات ندارد؟
وباید پرسید…که بگذریم.
اقدامات تخریبی دیگری نیز همچون”نداشتن تیم اقتصادی”و”ایجاد تردید در ولایت پذیری دکتر جلیلی”در چند روز گذشته بر علیه آقای جلیلی صورت گرفت اما ایشان با اعلام تیم اقتصادی بسیار قوی شان و اشارات مکررشان به “پایبندی بی قید وشرط به ولایت فقیه”،هدف اصلی چنین اقداماتی را برای مرم روشن ساختند

49:

می گویند: دکتر جلیلی تیم ندارد!

اولا باید بین تیم داشتن و باندبازی تفاوت قائل شد. دکتر جلیلی اهل باندبازی به این معنا که خودش را وامدار کسی کرده باشد، نیست. اصلا به همین خاطر هم به اطرافیانش سپرده که شما دنبال هیچ کسی نباشید تا بخواهید او را به حمایت از من دعوت کنید. اصلا خیلی ها هم صراحتا وقتی به ستاد می آیند و با ایشان جلسه می گذارند، صریحا اعلام سهم خواهی می کنند.
اما از طرفی هم یک مدیر به خصوص در سطح ریاست جمهوری باید بتواند از تمام ظرفیت های موجود در انقلاب استفاده کند. نکته این جاست که دکتر جلیلی به سبب حضورش در شورا و ارتباط با مدیران ارشد و کارشناسان خبره در وزارتخانه های مختلف، ظرفیت های خوبی را شناسایی کرده و قطعا از آن ها در دولتش استفاده خواهدکرد؛ (به گفته خودش) هرچند هم اکنون در ستاد فرد دیگری فعال باشند! ولکن تنها ملاحظه ایشان در استفاده تبلیغاتی از افراد قبل از انتخابات است چرا که خود را وامدار آن فرد یا گروه کرده است.
ثانیا با در نظر گرفتن این ملاحظه باز هم دکتر جلیلی حاضر شده است از وحدت گفتمانی با جبهه پایداری و نیز زاکانی استفاده کرده و ظرفیت افراد آن را به کار گیرد. از حضور افرادی نظیر دکتر «روستاآزاد» به عنوان مسؤول کمیته دانشگاهیان یا حمید رسایی به عنوان مسؤول کمیته «نخبگان» در کنار خود استقبال کرده است.
ثالثا دکتر جلیلی خط قرمز خود را در استفاده از افراد، تنها برخورداری از یک وحدت گفتمانی و نیز یک کارنامه عملکرد مثبت دانسته است، فلذا درب همکاری را به روی طیف وسیعی از افراد باز گذاشته است، همچنان که همین اکنون افراد مختلفی در ستادهای او مشغول به فعالیت اند.
رابعا باید تفاوت قائل شد بین شأن رهبری نظام که یک جایگاه تربیتی دارند و لازم است با رویکرد جذب حداکثری، طیف وسیعی از سلیقه ها و تفکرات مختلف را در دایره نظام بپندارند با شأن ریاست جمهوری که وظیفه اجرای قانون اساسی و برنامه ها را دارد و لذا کارکردی کاملا نتیجه گرا دارد. از این رو عقلانی ست که تیمی منسجم و هماهنگ و همفکر در رده اول مدیریتی روی کار باشند، هرچند که می توان از سلایق مختلف در بدنه های پایین تر مدیریتی استفاده نمود.
خامسا شاید در شرایط فعلی برخی ضعف ها به دکتر جلیلی در بحث امور مربوط به ستاد و تیم ایشان وارد باشد. آن هم ناشی از این است که ایشان بر خلاف دیگر کاندیداها که تنها ادعای قانونمداری می کنند، تا زمان اعلان احراز صلاحیت ها و آغاز مهلت قانونی تبلیغات با قاطعیت جلوی هرگونه کار تبلیغاتی را در قالب ستاد گرفته و خود نیز از هرگونه اظهار نظری خودداری کرده است. لذا مقداری ناهماهنگی ها و نیز تأخیر در معرفی تیم ایشان، تا حدی پذیرفتنی ست. کمااین که کاندیداهای دیگر به طور مشخص از ماه ها قبل از ثبت نام اقدام به تشکیل ستاد کرده بودند و با این حال تنها با چند روز اختلاف، مسؤولین کمیته ها و تیم و برنامه خود را رونمایی و معرفی کردند. یعنی علی رغم آن که دکتر جلیلی رویکرد تشکیل ستادهای موازی با یکدیگر را در پیش گرفته تا بار تبلیغات بر دوش ستادهای مردمی و خودجوش باشد نه ستاد مرکزی، اما باز هم در ارائه برنامه و معرفی تیم خود عقب تر از دیگر رقبا نبوده است.

50:

در این لینکی که دادید، چیزی در مورد شهید دیالمه و شباهت آقای جلیلی با این شهید بزرگوار نبود.

51:

شهید دیالمه رسوا کننده خط سازش ونفاق ودوچهره گان وملی گرایان وفرصت طلبان ومرعوب شوندگان وپهن کنندگان فرش قرمزبرای بیگانگان .............وبلاخره اهل نیایش وبینش ونگرش وولایتمدار ................بود
وامروز اقای دکتر جلیلی نیز ...........
و.و

52:

شهید دیالمه ودکتر جلیلی :
بسم الله الرحمن الرحيم
رئيس جمهوري را میخواهیم كه باشد دشمنانش
أينان ....وخود نيز نباشد جزء آنان :
1 - ثروت أندوزان ورباخواران ورشوه بگيران
2 - برجسازان وزمين خواران و خورندگان بيت المال مسرفان
3 - شبه أفكنان ودين ستيزان وارزش سوزان
4 - أيمان زدائي يان وسكولاريسم مناديان ودين به دنيا فروشان
5 - غيرت زدايان وعرضه كنندگان اندام وگنهكاران شهوت طلبان
6 - غرب گرايان وسلطنت طلبان ورياست خواهان
7 - ملي گرايان وراست و چپ گرايان وقدرت طلبان
8 - يگانه ستيزان و بيگانه د لباختگان
9 - تفرقه افكنان وقوميت گرايان وتجزيه طلبان
10- توجيه گر وضع موجود وتزويرصفتان وسازشكاران
11 - آقا زادگان نظام وهم حزبيان رفيق
12 - سينه چاكان حقوق بشر وجاسوسان كاخ سفيد
13 - رهروان غرب ود لباختگان انگليس

53:

من انتخابش کردم!!!!دیگه شک ندارم،،،
دیگه باورم شد سکوتش علتش چیه!!!!ادب و صبرش ستودنیه!!!
همونطور که توی اون تاپیک گفتم ایشون نوع بیانشون فرق میکنه با سایرین و انقد شعار نمیدن برام شده بود یه علامت سوال که از کجا بفهمم اینهمه تفاوت منشاش چیه؟؟علتش چیه!!!
خیلی زود به جواب رسیدم،،،
دیگه تردید ندارم
من انتخابش کردم.و خوشحالم که اولین رایمو و مهر شناسنامم پوچ نیست
پر از معنیه!!
به خودم تبریک میگم بخاطر انتخابم
رایم مبارک

54:

ملت هوشیار ما رئیس جمهوری چون جلیلی می خواهد که زندگیش عادل و عارف و روحانی منش باشد.
و با ولایتی بودنش مثل گذشته پشت پا به دنیا بزند و دین مدار باشد وبدون هیچ غرضی، رضایی را دنبال کند که خدا می خواهد و با دوری از خود شیفتگی و خود محوری از همه تخصص هایش حتی قالیبافی و حدادی هم در جهت سعادت مردم
استفاده کند!!!!

55:

ای کاش آقای جلیلی هیچ کدام از اینها رو نداشت اما اندیشه ی روشن و باز داشت
درود بر دلسوزان واقعی ایران که مظلومان واقع شدند

56:

سلام- میتونم بپرسم اونوقت اندیشه ی باز و روشن از دید شما یعنی چی؟

57:

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

58:


منم بهتون تبریک میگم.... منم انتخابش کردم، البته برای سومین مهر شناسنامم

59:


منم بهتون تبریک میگم.... منم انتخابش کردم، البته برای سومین مهر شناسنامم

60:

الان این پست نسبت به آقای جلیلی له بود یا علیه؟؟؟
حداقل آدم یه بار بخونه چی می نویسه!!! :|

61:

سلام- شما بهتره بادقت بخونی. ملت ما رئیس جمهوری همچون جلیلی میخواهد ......

62:

موفق باشید!

63:

این اصلا قدرتی از خودش نداره که بخوایم بهش رای بدیم

64:

با سلام،
ضمن ابراز احترام نسبت به رای و نظر هواداران آقای جلیلی ، نکاتی رو مطرح میکنم:
اولاً آقای سعید جلیلی تجربیات کمی در سطح اجرایی کشور داره و تنها پست مهم ایشان همین پست فعلی میباشد و قبل از آن هم مدیر بازرسی وزارت خارجه بودند. ایشان در همین پست فعلی یعنی دبیر شورای امنیت ملی هم سابقه چندان مشخص و درخشانی نداره. ایشون نتونستن حتی یک قدم در مذاکرات هسته ای توفیقی برای کشور ایجاد کنن و عملاً چندین مذاکره بی نتیجه انجام شده که همه شکست خوردن و نتونستن امتیاز خاصی برای کشورمان ایجاد کنه.غیر از این هم سوابق اجرایی مشخصی در امور مدیریت و یا اقتصاد ندارن.
سعید جلیلی از نظر مبانی فکری و رفتاری شباهت زیادی با احمدی نژاد دارد. ایشان هیچ اعتقادی به برقراری تعامل و روابط سازنده با جهان نداره و انتخاب ایشان موجب انزوای بیشتر کشور و بدتر شدن وضعیت اقتصادی خواهد شد.
کسانی که میخواهند همین مسیر و روند دولت فعلی 4 سال دیگه هم ادامه پیدا کنه میتونن سعید جلیلی رو انتخاب کنن. مردم بیش از این توان گرونی و تورم رو ندارن و نیاز به کسی دارن که سابقه اجرایی داشته باشه و بتونه مشکلات مردم رو حل کنه و با جهان تعامل کنه. به نظرم انتخاب سعید جلیلی ضربه بزرگی به اقتصاد و روابط سیاسی کشور با جهان میزنه و زندگی مردم سختر میشه.
از دوستان و هواداران ایشان اگر پاسخی بدن من حاظر به بحث سازنده هستم. با تشکر

65:

یعنی همون سوالی که آقای روحانی در مناظره دوم از ایشون پرسید .
ایشون و مخصوصا طرفدارانشون فقط طرز فکر خودشون درست میدونن و بقیه طرز فکرها رو توطئه گر و آمریکایی میدانند

66:

پاسخ به ۷ شبهه انتخاباتی درباره "جلیلی"

"سعید جلیلی گزینه مورد حمایت دولت و حلقه انحرافی است!" این شبهه بدون هیچ دلیل و نشانه ای از حدود دو هفته قبل توسط چند رسانه خاص و با هدف دلسرد کردن هواداران وی منتشر شد و بلافاصله نیز مورد عنایت برخی رسانه های دیگر قرار گرفت؛ بر اساس اطلاع موثق در هفته آینده نیز بر حجم انتشار آن افزوده خواهد شد ... به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران؛ حجت الاسلام حمید رسایی در یادداشتی تحت عنوان «آیا جلیلی کاندیدای دولت و حلقه انحرافی است؟» به 7 شبهه انتخاباتی که در خصوص سعید جلیلی مطرح شده، پاسخ گفت.

متن یادداشت مدیر مسئول هفته نامه «9 دی» به شرح ذیل است:

«از همان روز که سعید جلیلی پای در ستاد انتخابات وزارت کشور گذاشت تا در پاسخ به مطالبات مردمی برای یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا شود، شبهات ناجوانمردانه ای مانند مین های دوره جنگ برای تخریبش در رسانه های وابسته به جریان زر و زور و تزویر کاشته شد تا شاید پای جلیلی با رأی بی منت مردم به پاستور نرسد.

شبهات متعددی در طول همین چند هفته منتشر شده که شاید پاسخ به آنها ضروری هم نبود اما از آنجا که توپخانه رسانه ای برخی رقبای انتخاباتی در کنار تهاجم سازمان یافته رسانه های بیگانه حجم انبوهی یافته و تا روز انتخابات قطعا بر شدت آن افزوده خواهد شد، به ناچار اشاره کوتاهی به برخی موارد آن می کنیم:

1. سعید جلیلی گزینه مورد حمایت دولت و حلقه انحرافی است!

این شبهه بدون هیچ دلیل و نشانه ای از حدود دو هفته قبل توسط چند رسانه خاص و با هدف دلسرد کردن هواداران وی منتشر شد و بلافاصله نیز مورد عنایت برخی رسانه های دیگر قرار گرفت؛ بر اساس اطلاع موثق در هفته آینده نیز بر حجم انتشار آن افزوده خواهد شد. در این باره باید گفت:

الف) در میان کاندیداهای موجود، جلیلی گزینه ای ولایت مدار، مردمی، ساده زیست، مقاوم، استکبارستیز است که با شعار اصلاح ساختار اداری و آزاد سازی ظرفیت های انقلابی توده های مردم، وارد گود انتخابات شده و توانسته بدنه جریان انقلابی را همراه خود کند. این ویژگی ها او را به شاخصه های احمدی نژاد سال 84 نزدیک کرده و به همین دلیل برخی کاندیداها که 8 سال برای چنین روزی برنامه ریزی کرده اند را نگران کرده است.

بی شک این شباهت نه تنها نقطه ضعفی برای جلیلی بشمار نمی آید بلکه نقطه قوت اوست؛ چرا که انتقادات اصلی بدنه این جریان، متوجه احمدی نژاد سال 92 است نه احمدی نژاد سال ٨٤ که اتفاقا رویکرد و عملکرد موفقی داشته است.

ب) دقیقا به همین دلیل است که رهبر معظم انقلاب در اولین روز فروردین امسال در مشهد مقدس در بیان شاخصه های رئیس جمهور آینده فرمودند: «این را همه بدانند که آنچه ما برای رئیس جمهور آینده نیاز داریم، عبارت است از امتیازاتی که امروز وجود دارد، منهای ضعف هائی که وجود دارد. این را همه توجه کنند؛ رئیس جمهورِ هر دوره ای باید امتیازات کسبی و ممکن الحصول رئیس جمهور قبلی را داشته باشد، ضعف های او را نداشته باشد... آن چیزهائی که امروز برای دولت و برای رئیس جمهور نقاط قوّت محسوب می شود، اینها باید در رئیس جمهور بعدی وجود داشته باشد، اینها را باید در خود تأمین کند؛ آن چیزهائی که امروز نقاط ضعف شناخته می شود - که ممکن است شما بگوئید، من بگویم، دیگری بگوید - این نقاط ضعف را باید از خود دور کند. یعنی ما در سلسله دولت هائی که پشت سر هم می آیند، باید رو به پیشرفت باشیم، رو به تعالی و تکامل باشیم، تدریجاً بهترین های خودمان را بفرستیم؛ هر کسی می آید، پایبند به انقلاب، پایبند به ارزش ها، پایبند به منافع ملی، پایبند به نظام اسلامی ، پایبند به عقل جمعی، پایبند به تدبیر باشد».

این سخن رهبر انقلاب بدین معناست که نه تنها شباهت به ویژگی ها و محاسن دولت و رئیس جمهور فعلی نقص نیست بلکه چنانچه کاندیدایی معایب رئیس جمهور فعلی را نداشته باشد، این شباهت را باید حُسن و نقطه قوت او دانست.

ج) البته این فقط سعید جلیلی نیست که برای تخریب وجهه اش چنین اتهامی را متوجه او می کنند بلکه مدتی است جریانی هرگاه گفتمان انقلابی را مزاحم قدرت طلبی خود می بیند، با چنین اَنگی برای از میدان به درکردن آنها وارد می شود؛ همان طور که در جریان انتخابات مجلس نهم آیت الله مصباح و کاندیداهای شناخته شده جبهه پایداری را که بارها امتحان خود در عرصه سیاسی را با صراحت پس داده اند، متهم به ارتباط با حلقه انحرافی می کردند!

د) یکی از دلایلی که چنین نسبتی را به سعید جلیلی می دهند این است که وی حاضر به سیاه نمایی علیه عملکرد دولت فعلی نیست و اصل انصاف را درباره آن رعایت می کند؛ این نیز علاوه بر رعایت انصاف، از آنجا که توصیه رهبر انقلاب به کاندیداهاست، حُسن او به حساب می آید. در حقیقت سعید جلیلی و حتی بدنه جریان انقلابی با «گفتمان» رئیس دولت نهم و بخشی از دولت دهم مشکلی ندارد بلکه مانند بسیاری از دلسوزان با «عملکرد» احمدی نژاد به ویژه در سال های اخیر به ویژه از دوره خانه نشینی به بعد وی مشکل دارند.

هـ) احمدی نژاد 92 نشان داده که به احمدی نژاد 84 اعتقادی ندارد و از آن فاصله گرفته است؛ این را کاملا می توان از مواضع و جهت گیری های وی فهمید. به همین دلیل برای انتخابات یازدهم تمام سرمایه خود را در سبد گزینه ای به نام مشایی قرار داد که هیچ نسبت و شباهتی با احمدی نژاد سال 84 ندارد و حتی مشایی بی محابا اعلام می کرد که خیلی به سوم تیر یا چهارم تیر اعتقاد ندارد. گزینه منحصر به فرد احمدی نژاد فقط مشایی بود حتی وقتی چند تن از اعضای کابینه برای انتخابات ثبت نام کردند، احمدی نژاد آنها را مجبور به انصراف کرد. در نهایت مشایی به درستی به دست شورای نگهبان رد صلاحیت شد و احمدی نژاد نیز از آن روز به بعد تلاش کرده تا درباره انتخابات هیچ موضعی اتخاذ نکند تا به هیچ وجه بر مشارکت بیشتر آن نیافزاید و بلکه با کاهش مشارکت نشان دهد مردم از رد صلاحیت مشایی ناراضی اند! بنابر این نه احمدی نژادِ امروز اعتقادی به سعید جلیلی دارد و نه سعید جلیلیِ امروز، به جلب حمایت احمدی نژاد چشم دوخته است.

2. از کجا معلوم که جلیلی همانند احمدی نژاد به برخی آرمان هایی که امروز برای حفظ آنها به میدان آمده، پشت نکند؟

این شبهه نیز مانند سؤال قبل توسط برخی رسانه های خاص دامن زده می شود اما در این باره نیز می توان به نکاتی اشاره کرد:

الف) اصل وجود چنین دغدغه ای درباره شخصیت های سیاسی قابل ستایش و محترم است اما آیا مگر این نگرانی درباره عملکرد و آینده هر فرد غیر معصوم صادق نیست؟ پس چرا فقط درباره جلیلی مطرح می شود؟ آیا کاندیداهای دیگر می توانند درباره آینده خود به کسی تضمین دهند؟ آیا ما می توانیم درباره آینده خود به کسی تضمین بدهیم؟ هرگز نمی توانیم و برای همین هر لحظه باید به خدا پناه برد.

ب) وقتی از آینده کسی خبر نداریم، نمی توانیم درباره او قصاص قبل از جنایت کنیم و از هم اکنون او را محاکمه و برایش حکم صادر کنیم. دقیقا به همین دلیل است که بر اساس آموزه های دینی "ملاک حال فعلی افراد است" و نه گذشته یا آینده آنها.

ج) علاوه بر تمام این موارد باید گفت که اصل این اشکال به این معناست که آقای جلیلی در حال حاضر از ویژگی ها و شاخصه های قابل قبولی بهره مند است اما نگرانی اصلی ما در باره آینده اوست. با این فرض نیز باید پرسید آیا فردی که در حال حاضر به صحت و سلامت و توانمندی وی معترفیم، به عنوان یک گزینه اصلح نسبت به دیگران ارجح نیست؟

3. سعید جلیلی گزینه مناسبی است اما تیم کاری ندارد

این اشکال شاید در نگاه اول موجه جلوه کند اما با تأمل در آن درمی یابیم که این شبهه بیشتر به دلیل عدم شناخت دقیق ما از نوع فعالیت ها و وظایف شورایعالی امنیت ملی از یک سو و از سوی دیگر به دلیل تعریف غلط ولی رایج از مفهوم «تیم» در بین خواص جامعه است.

در این خصوص نیز باید گفت:

الف) همان طور که سعید جلیلی در برخی از مواضع خود اعلام کرده، باید بین «تیم» و «باند» تفکیک قائل شد؛ متاسفانه آنچه در بین نخبگان سیاسی ما رواج دارد، لزوم بهره گیری از برخی رفتارهای جمعی و حزبی با عنوان «تیم» است که در حقیقت باید آن را باندبازی سیاسی توصیف کرد.

ب) شورایعالی امنیت ملی مانند برخی شوراهای دیگر نیست که فقط در یک بعد فعالیت داشته باشد؛ این شورا دارای پنج معاونت است: معاونت بین الملل؛ معاونت سیاسی، فرهنگی و اجتماعی؛ معاونت حقوقی و قضایی؛ معاونت اقتصادی؛ معاونت دفاعی و امنیتی. علاوه بر این معاونت ها کمیته های مختلفی وجود دارد که مشاوران و کارشناسان متعددی در آنها مشغول به کار هستند؛ از جمله «کمیته تدابیر امنیتی مقابله با تحریم» یا «ستاد تدابیر ویژه اقتصادی» و ... بدیهی است که از میان اعضای پرشمار این مجموعه ها و آحاد مختلف جامعه که عضو هیچ باند و گروهی نیستند، می توان «تیم کارشناسی زبده ای» برای انجام مأموریت های مختلف سازمان داد.

ج) در حال حاضر نیز در بین حامیان سعید جلیلی افراد کارشناس و زبده سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و ... وجود دارد که عضو هیچ یک از احزاب و گروه های سیاسی نیستند ولی از ظرفیت های کشور به حساب می آیند، حتی شاید در حال حاضر در کنار یکی دیگر از کاندیداها مشغول به فعالیت باشند و البته این مسأله سبب نخواهد شد که از گردونه تفکر انقلابی خارج باشند.

4. جلیلی گزینه مناسبی است اما از آنجا که بدون سابقه و در دقیقه 90 وارد عرصه شد، برای اداره کشور برنامه ندارد

این شبهه بیشتر از سوی کسانی منتشر می شود که سال هاست به طور غیر مستقیم مشغول فعالیت انتخاباتی هستند و در این راه از تمام امکانات عمومی نیز بهره برده اند! در این باره نیز باید گفت:

الف) متأسفانه به دلیل ماهیت فعالیت دبیرخانه شورایعالی امنیت ملی، فعالیت های این دبیرخانه رسانه ای نمی شود و الا کاملا مشخص می شود که مسئول چنین جایگاهی در حقیقت وظیفه تشخیص مسائل، رصد و پیگیری موضوعات مهم و کلان کشور را به عهده دارد؛ دقیقا به همین دلیل دبیر شورایعالی امنیت ملی در شاهراه رفت و آمد اطلاعات بخش های مختلف مدیریتی و حاکمیتی کشور قرار دارد.

اتفاقا به دلیل ماهیت این جایگاه، دبیر این شورا نه تنها در جریان اشکالات کشور قرار دارد بلکه موظف است برای درمان آنها با کمک وزارتخانه های ذیربط و کارشناسان مربوطه، راهکاری مناسب اجرایی تهیه نماید اما جلیلی اینگونه نیست که محتواهای تئوری خود را در قالب کتاب برنامه هایش رونمایی کند.

ب) برای اداره کشور چند قانون بالادستی وجود دارد که همه مسئولان کشور موظفند در آن راستا حرکت کنند؛ از جمله قانون بودجه که سالانه تهیه می شود، قانون برنامه که هر پنج سال یک بار توسط دولت تهیه و به تصویب مجلس می رسد و قانون چشم انداز 20 ساله که به تصویب رهبری انقلاب رسیده است. طبعا هر یک از 8 کاندیدای انتخابات یازدهم سکان اجرایی کشور را بر عهده بگیرد، باید در راستای قانون برنامه پنج ساله و سند چشم انداز حرکت کند و نمی تواند هر برنامه ای را که دوست دارد، اجرا نماید؛ در حقیقت کاندیداهای ریاست جمهوری باید راهکارهای اجرایی خود را برای تحقق قانون برنامه و چشم انداز ارائه دهند در حالی که امروز دیده می شود برخی کاندیداها از برنامه هایی سخن می گویند که اجرای آنها بر خلاف قوانین بالا دستی کشور است و قاعدتا اگر بخواهند آن را اجرا کنند، نهادهای نظارتی باید در برابر ایشان مقاومت کنند.

ج) برخی کاندیداها برای برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور، می گویند که با برنامه ای بسیار کوتاه مدت و سریع الحصول می توانند مشکلات کشور را حل کنند! این در حالی است که فقط انتخاب کابینه و معرفی وزرای وزارتخانه ها به مجلس و رأی اعتماد وزرا حدود یک ماه و نیم به طول می انجامد! قطعا وعده هایی از این دست، مصداق نهی رهبری معظم انقلاب برای پرهیز کاندیداها از ارائه وعده های غیر واقعی به مردم است.

5. جلیلی از سابقه اجرایی برخوردار نیست هر چند در جهت گیری و عملکرد نشان داده مدیری پایبند به اصول و ارزش های انقلابی است

در باره این شبهه نیز چند نکته گفتنی است:

الف) بر اساس اصل 115 قانون اساسی کشور، رئیس جمهور باید از میان رجال مذهبی و سیاسی واجد شرایطی از جمله مدیر و مدبر بودن باشد. تشخیص این مهم بر عهده شورای نگهبان است. برای انتخابات یازدهم برخی از چهره های اجرایی کشور نیز ثبت نام کرده بودند اما شورای نگهبان با برداشت حداقلی از این قانون، فقط کاندیداهایی را که از امتیاز بیشتری برخوردار بودند تأیید صلاحیت کرد. جایگاه دبیر شورایعالی امنیت ملی بر اساس شرح وظایف وی اگر بالاتر از معاونین اصلی و اجرایی رئیس جمهور نباشد، قطعا کمتر از آنها نیست.

ب) بدیهی است که مهم ترین وظیفه رئیس جمهور به عنوان عالی ترین مدیر اجرایی کشور، فعالیت فیزیکی نیست بلکه مدیریت کشور و رتق و فتق امور برای اجرای بهتر قوانین است. از طرفی وظیفه دبیرخانه شورایعالی امنیت ملی کشور سیاست گزاری، هماهنگی و به نوعی انجام امور اجرایی اقتضائی است. به تعبیر کارشناسان، این شورا نهادی است که وضع و اجرای قاعده را توأمان بر عهده دارد. با این وجود منظور از شورا در اینجا ترکیب مذکور نیست چرا که بدنه کارشناسی، ساماندهی، هماهنگی و اجرا بر عهده نهادی است که تحت اداره نماینده مقام معظم رهبری که عضو شورا نیز می باشد، در قالب نهاد «دبیرخانه» سازماندهی می گردد. دبیرخانه شورا از این جهت که در ارتباط دائمی با تمام نهادهای حاکمیتی کشور است و آنها را در جهت اخذ و اجرای تصمیمات لازم الرعایه شورا برنامه ریزی می کند، از هر دستگاه اجرایی دیگر متمایز است.

ج) یکی از مهم ترین ویژگی های شورایعالی امنیت ملی این است که موضوعات ارجاعی به این شورا دارای دو بُعد مهم «بحرانی بودن» و «ملی بودن» مسائل مورد بحث و بررسی در آن است. در حقیقت وقتی برخی امور کشور به دلایل ذاتی یا عارضی مانند تحریم ها یا حوادث غیر مترقبه و یا فتنه هایی از جنس کودتای سال 88، به طور عادی قابل حل و پیگیری نیست، به این شورا ارجاع می شود و طبعا توان اجرایی یک مدیر برای حل بحران ها بسیار بالاتر از توان اجرایی یک مدیر در وضعیت عادیست.

6. ستادهای جلیلی مانند ستادهای انتخاباتی معمول واجد اقلام تبلیغی پر رونق نیست

در این خصوص نیز باید گفت:

الف) اولین نکته این است که جلیلی از سال ها قبل برای خود ستاد انتخاباتی تشکیل نداده است؛ ستادهای انتخاباتی جلیلی پس از ثبت نام وی تشکیل شد و بدیهی است سامان یافتن این ستادها به ویژه در استان ها کمی زمان ببرد. البته این خود یک حُسن و نشانه قانونمداری وی به حساب می آید که طبعا هوادارانش نیز از آن استقبال می کنند؛ با این همه شاهدیم که در همین فرصت کم ستادهای خودجوش مردمی در سراسر کشور با انگیزه بالا شکل گرفته است.

ب) در ستاد انتخاباتی جلیلی چنین فضایی حاکم نیست که بخواهد برای تبلیغات، هزینه چند صد میلیونی داشته باشد و ستادهای وی با محوریت پرداخت های مالی به افراد شکل نگرفته است؛ همه چیز در این ستادها بر اساس رابطه مردمی شکل گرفته و به هیچ وجه کمک های شبهه دار از کسی پذیرفته و به کسی پرداخت نمی شود.

بدیهی است در چنین وضعیتی، شاهد انتشار انواع و اقسام پوسترهای تبلیغاتی در تیراژ چند 10 میلیونی نباشیم؛ چرا که اساسا تفکر حاکم بر این ستادها چسباندن پوستر بر «دیوارهای مردم» نیست بلکه این ستادها به دنبال چسباندن پوستر کاندیدای اصلح خود بر «دل های مردم» هستند.

7. جلیلی کاندیدای اصلح است اما در نظرسنجی ها مقبولیت ندارد و برای جلوگیری از به قدرت رسیدن گزینه های جریان سازش باید صالح مقبول را برگزینیم!

این شبهه همواره از سوی جریانات خاص در انتخابات ها در خصوص کاندیداهای اصلح به عنوان یک اهرم فشار اعمال می شود اما در این باره هم چند نکته گفتنی است:

الف) معمول این نظرسنجی ها، نظرسازی است و نه نظرسنجی معتبر؛ در انتخابات سال 84 در حالی که گفته می شد احمدی نژاد فقط 4 درصد اقبال عمومی دارد اما در نهایت شاهد بودیم که وی یکی از دو نفر راه یافته به مرحله دوم بود. اساسا با استناد به این نظرسنجی ها نمی توان گفت که چه کسی مقبول است و چه کسی مقبول نیست.

ب) ترکیب اصلی آرای مردم در کشور ما معمولا در 48 ساعت پایانی رقابت های انتخاباتی رقم می خورد چرا که برنامه های تلویزیونی در تغییر نظر مردم تأثیر به سزایی دارد.

ج) حتی اگر بخواهیم در بازی نظرسنجی وارد شویم، نظرسنجی های معتبری که در حال حاضر وجود دارد نه تنها سعید جلیلی را با فاصله کم، نفر دوم افکار عمومی نشان می دهد بلکه بر اساس این نظر سنجی ها هر روز بر محبوبیت وی افزوده می شود.

د) اما در عین حال نباید از یاد ببریم که به تعبیر آیت الله مصباح «خدا منتظر نظرسنجی نمی ماند و چنانچه هوادارن آقای جلیلی از اصول تخطی نکنند و بر تلاش خود بیفازایند، انشاءالله در مرحله اول کار را تمام خواهیم کرد».

67:

نقش جلیلی در دستگیری "ریگی"
جلیلی با مسئولیت خود تصمیم گرفت جنگنده ها به هر قیمتی شده هواپیمای ریگی را فرود بیاورند. سرلشکر فیروز آبادی تصمیم جلیلی را به نیروی هوایی ابلاغ کرد.
ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی
به گزارش بی باک به نقل از تسنیم، خبر دستگیری عبدالمالک ریگی تروریست مشهور وابسته به سیا که منتشر شد موجی از شادی میان مردم شکل گرفت و همه از اقدام وزارت اطلاعات تشکر کردند. اما بعدها مصلحی در همایش هادیان سیاسی نیروهای مسلح گفت متاسفانه تنها به موضوع دستگیر ریگی پرداخته شده و کمتر به موفقیت بزرگ نظامی این عملیات توجه شده است.

مصلحی بخشی از این عملیات را اینگونه توضیح داد:از آنجایی که ما برای هماهنگی‌های این عملیات نمی‌توانستیم از تلفن استفاده کنیم مجبور شدیم تا از طریق پیغام رسانه با سرلشکر فیروز آبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و آقای جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی ارتباط برقرار کنیم که این امر نیم ساعت به طول انجامید.
ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

مصلحی گفت: «در این نیم ساعت خلبانان شجاع نیروی هوایی به پرواز درآمدند و نشاندن هواپیما حامل ریگی توسط آنها دارای یک پیغام بزرگ برای دشمن بود که هر چند ما کمتر در داخل به این موضوع پرداختیم اما آنها مقاله‌های فراوانی در این باره نوشتند. جلیلی با مسئولیت خود تصمیم گرفت جنگنده ها به هر قیمتی شده هواپیمای ریگی را فرود بیاورند. سرلشکر فیروز آبادی تصمیم جلیلی را به نیروی هوایی ابلاغ کرد. »

68:

پایگاه اطلاع رسانی سعید جلیلی ۵شایعه درباره وی را تکذیب کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سعید جلیلی، «در مذاکرات قبل وقتی تهدید کردند اگر کوتاه نیایید به ایران حمله می کنیم، سعید جلیلی پای مصنوعی خود را درآورد، روی میز گذاشت و گفت: این پا را در جنگ قبلی دادم، پای دیگرم را هم در جنگ بعدی می‌دهم و سالن را ترک کرد.»

این عبارت به کرات در اینترنت کپی – پیست شده است. عبارت تکان‌دهنده‌ای‌ است برای بعضی‌ها. فقط یک نکته درباره آن وجود دارد که خلاف واقع است و صحت ندارد. در مذاکرات هسته ای هیچ وقت چنین اتفاقی نیفتاده است.
در بعضی از روایات مطرح شده در باب مذاکرات نقل شده که وی به نشانه اعتراض به مسئله‌ای سالن مذاکره را ترک کرده است در حالی که ایشان در مذاکرات هسته‌ای هیچ وقت سالن مذاکره را ترک نکرده اند. ضمنا ماجرای حافظ قرآن بودن ایشان هم که در برخی پایگاههای اینترنتی نوشته شده واقعیت ندارد.

کاندیدای دولت و مشایی بودن آقای جلیلی هم واقعیت ندارد. همانطور که کاندیدای رهبری بودنش هم واقعیت ندارد. همان طور که خبر تحویل ستادهای مشایی به ستادهای مردمی او درست نیست. برای سعید جلیلی همه اینها، حاشیه است. او اهل حاشیه نیست.

***
پی نوشت سایت جلیلی: به دوستانی که هر کدام از پنج – شش گزاره نادرست بالا را در سایتی یا وبلاگی بازنشر داده اند، پیشنهاد می کنم تکذیبیه اش را هم بگذارند تا به قول آقای جلیلی آخرت شان را خرج دیگری یا دیگران نکرده باشند و در ضمن مدیون دیگرانی که با خواندن مطلبشان احیانا دچار اشتباه شده اند، نشده باشند. خوب است اولین منتشرکنندگان این مطالب هم کمی درباره کاری که کرده اند فکر کنند. شاید تجدیدنظری در نحوه نگاهشان به دنیا لازم باشد.

69:

جلیلی در اصفهان
ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

لینک ادامه عکسها: http://ww1.rajanews.com/detail.asp?id=159482

70:


بقیه هم به شرح ایضاً....

تهمت ناروا...

اینکه اونا واقعا دست نشونده آمریکا نباشن دلیل نمیشه که حرفشون دل آمریکا رو خنک نکنه!

71:

حرف حق حتی اگه دل آمریکا رو خنک کنه بازم حرف حقه . نمیشه معیار رو خنکی دل آمریکا گرفت

72:خخخخخخخخخخ

سرلشکرفیروزآبادی رییس ستاد کل نیروهای مسلح برای همچین عملیاتی منتظر دستور جلیلی باشه ؟؟ : )))

زور نزنید با این چیزا رأی نمی آره.

73:

جلیلی------>کپی برابر اصل پرزیدنت احمدی نژاد

74:

هدفم فقط نشون دادن پافشاری اقای جلیلی برای انجام این عملیات بود نگفتم اقای فیروز ابادی از اقای جلیلی دستور میگیرن

75:

چرا حذف میشم رای آزاد است من نمیخواهم به جلیلی رای دهم

76:

فرصت کردین در مورد زمان صدور قطعنامه 598 ی توضیحی ب کاندیدای محبوبتان بدهین !! سوتی زیاد میده تو مناظره ها!! میترسیم یدفعه کلا تاریخ رو هم تحریف کنه

77:

سلام- 1. ما نمیتونیم بگیم کی صلاحیت مدیر اجرائی رو داره یا نه چرا که این 8نفر از فیلتر شورای نگهبان رد شدند. هرچند که سابقه 18ساله در وزارت امور خارجه و دبیر شورای امنیت ملی بودن رو نمیشه براحتی از کنارش گذشت 2. باید دید عملکرد مثبت از نظر شما یعنی چی، به نظر شما نتیجه مفید در مذاکرات کوتاه اومدن از حق ملته و سازش با دشمن، بنده حاظرم درصورت نیاز قدم های مثبت رو مرور کنیم. 3. دکتر جلیلی بارها به عملکردهای اخیر آقای احمدی نژاد انتقاد کردند مثل مناظره سوم. 4. میشه بگید شما از کجا به این نتیجه رسیدید که دیپلماسی دکتر جلیلی به انزوا کشیدن ایرانه؛ ایشون میگن روابط با دنیا باید مبتنی بر عدم تضییع حقوق ملت ایران باشه و ما نباید به کسی باج بدیم 5. شما صحبت از بحث سازنده میکند اما در کنارش چاشنی تخریب رو هم به بحث اضافه میکنید؟!

78:

من باز هم نفهمیدم اندیشه باز و روشن دقیقأ یعنی چی ؟
و اینکه ما طرفداران دکتر جلیلی به همه احترام میذاریم به غیر از طرز فکر توطئه گر و آمریکایی ...!

79:

امام خمینی (ره) : هر زمان آمریکا از ما تعریف کرد آنروز روز مرگ ماست.

80:

سند؟

81:

اگه آمریکا از شهامت امام علی توی جنگ ها تعریف کرد شما از فردا 11 امامی میشید ؟؟

82:


این چه طرز حرف ردن هست !؟ اینجارو با خونه اشتباه نگیرید !

83:


دری وری نگید لطفا !!!

84:

جناب، اگر صاحبه نظر نیستید لطفأ نظاره گر باشید. باتشکر فراوان.

85:

چطور نتونسته توفیقی ایجاد کنه عزیز ! یه طرف به قاضی نرو !!!البته چیزی جز این میگفتی شک میکردم چون قصدت تخریب هست !!

اقدامات مهم و اساسی دکتر جلیلی در شورای عالی امنیت ملی چه بوده است؟! ویژگی های شخصیتی سعید جلیلی چیست!؟ | حامیان دکتر سعید جلیلی

در مورد سابقه اجرایی گفتی ، گفتی سابقه اجرایی نداره !!!

این کلیپ رو حتما ببین :

http://host12.aparat.com//public/use...80.apt?start=0

هیچ وقت دو شخص شبیه به هم نمی شوند ! احمدی نژاد ربطی به جلیلی نداره !!!

86:

واااااا مگه چی گفتم؟؟
خیلی هم حرفم درست بوده این اقا هم سوتی زیاد میده (نمونش قضیه سمیرم ک توی زمان احمدی اتفاق افتاد ولی گفت زمان خاتمی!! یکی دیگش هم قطعنامه 598 ک زمان قطعنامه رو درست نگفت )
تازه خیلی هم تحریف واقعیت میکنه . حرفی ک هم رضایی هم ولایتی میگفتن درسته رو این هی میگفت دروغه . اصولا هرچی ولایتی میگفت این میگفت دروغه کلا همه حتی مشاور رهبر هم دروغ میگن فقط ایشون راست میگه

87:


اینارو کی گفته ؟! نظر خودته یا از ایشون شنیدی ؟! اینارو ؟!

و ایا با محدود کردن اینترنت و انزوای ایران چگونه میخواهند ایران را در عرصه جهان به قله های افتخار برسانند؟
وایا ایشان نقش زن را در جامعه فقط خانه داری میبینند وایا اگر انتخاب شوند وزیر زن در کابینه خواهند داشت

88:

دروی وری نیست کسی ک مشاورهای درجه یک و رفقاش از حامیان سرسخت و دوستان نزدیک احمدی نژاد هستن ( رسایی و کوچک زاده ) و خود احمدی نژاد هم گفته پشت ِ این اقا هست و اکثر دولتمردان از هر دو جناح تایید میکنند این آقا راه احمدی رو ادامه میدهد بعد شما میگین نیست؟؟

89:


اینکه با تمسخر دارید حرف میزنید اینطوری بار گناهانتون سنگین تر میشه و اون دنیا از خجالتتون در میان !

همه اشتباه میکنند گاهی ! سوتی چیه ! مگه فقط ایشون اشتباه میکنه کاندیدای دیگه اشتباه نکردن ؟!

در مورد حرف رضایی و ولایتی که ایشون نذاشتند جواب بده ! شما باید جواب ایشون هم میشنیدید بعد اینطوری بلبل زبونی کنید !

90:

اصلا ربطی نداره !پشت این آقا باشه چه ربطی به جلیلی داره ! من از کسی نشنیدم که گفته باشند راه اون آقا رو ادامه میده ! با سند و مدرک حرف بزنید !

91:

مگه جوابی هم داره که بگه؟؟؟!!!!!!!
مردم ک دور از جون خر تشریف ندارن !!! خودشون ب چشم دیدن نتیجه مذاکرات این آقا فقط تحریم و بدبختی بیشتر ایران بوده و بس!!! وقتی ولایتی و رضایی میگفتن مسایل خارجه ایران خیلی راحت از طریق دیپلماسی قابل حل بود و تحریمها ب اینجا لازم نبود کشیده بشه شما چی دارین بگین؟؟

92:

ایا دبیر شورای عالی امنیت بودن و وزیر امور خارجه بودن و خیلی پستهای مهم ایشون سوابق کاری ایشون حساب نمیشه؟بعدم مگه اقایجلیلی خودشون از وضع خراب و خطیر مملکت خبر ندارن مگه تو این مملکت زندگی نمیکنن ؟کسی که در اینده اولین مقام اجرایی کشور باشه باید یکسری برنامه ها داشته باشه برای رفع این موانع.در ضمن یه چیزی بگم خیالتون راحت شه از دست یه نفر کاری ساخته نیست

93:

چون تو نشنیدی دلیل بر نبودن نیست !! قبلا هم بت گفتم اطلاعاتت رو زیاد کن میفهمی چه خبره!!
درضمن این اقا از نظر رفتار هم کپی احمدی نژاده . ساده زیستی و با پراید اینور و اونور رفتنش مث همون رفتارهای ساده زیستی احمدی نژاد در تبلیغات انتخاباتی چند سال پیششه !! از طرف دیگر هم داد سخن گفتن از اسلام ناب محمدی و تحریک احساسات مذهبی مردم برای رای بیشتر !! این حرکات و حرفها بنظرتون آشنا نیست؟؟!! 4 سال پیش رو ب یاد داری زمان انتخابات احمدی «زاد یا اونم چون تو نشنیدی پس نبوده؟؟؟

94:

ماجرای سمیرم در 82/5/27 رخ داد. این تاریخ به کدوم دولت مربوط میشه؟
ایشون در مناظره سوم به کسی انگ دروغگویی نزدند و فقط گفتند که صحبت های این افراد با اسناد موجود در شورای امنیت ملی مغایرت دارد.
لطفأ اطلاعاتتون رو دقیق کنید.

95:


از کجا میدونید جوابی نداره ؟! علم غیب که نداری ؟!

آخه شما از چی خبر داری ؟! اصلا میدونی چی میگذره تو اون قسمت ؟! اصلا میدونی چه کارهایی صورت گرفته ؟! مگه تحریم فقط ربطش به اینجاست ؟! نشستی پشت میز 4 تا کلمه تایپ میکنی از هیچی خبر نداری چه کارهایی که زمان خدمت ایشون انجام گرفته !!

من چی دارم بگم ؟! باید کس دیگه ای جواب بده نه من !!

جلیلی خودش گفت ما حاضریم همه کار کنیم ! هر قدم اونا انجام بدن ما هم انجام میدیم !

اونا 50 قدم بیان ما هم 50 قدم میریم ! ولی اونا نمی خوان !!

حرف رو ول کن ! عمل رو بچسب !

96:

ماجرای سمیرم رو در تاپیک مناظره سوم و همچنین در تاپیک اخبار انتخابات در پستی کامل اشاره شده شما لطف کنید برای افزایش اطلاعاتتون بروید و مطالعه کنید!!
گفت این صحبتها درست نیست !! ولایتی هم گفت درسته و من مدرک دارم !! این صحبتها درست نیست یعنی چی؟؟ یعنی دروغ میگی!!

97:


گفتم که بزار سند و مدرکش رو ببینیم کی گفته از روی باد هوا حرف زدن خوب نیست !

شما اطلاعاتت زیاده بزار اینجا ما هم استفاده کنیم !!

گفتم این آقا ربطی به اون آقا نداره ! رفتار چه ربطی به قضیه داره !

ایشون فک نکنم فیلم بازی کرده باشه ! مگه قبلا با چی اینور اونور میرفت ؟! پورشه ؟!

گفتم این اصلا ربطی به اون آقا نداره دوتا شخصیت جدا هستند !!

98:

آقایون رضایی و ولایتی بیرون گود نشستند میگن لنگش کن، نتیجه مذاکرات مقاومت ایران بود، جلیلی هم میتونست مثل بعضی آقایون! سازشکار باشه و حق مسلم ملت رو بذاره زیر پاش.

99:

ولایتی حرفی از داشتن مدرک نزد، مغایرت اطلاعات یعنی اینکه شما باید بری بیشتر تحقیق بکنی.


100:

من خبر ندارم. رضایی و ولایتی هم خبر ندارند؟؟!! مشاور رهبر خبر نداره چه میگذره تو این مملکت؟؟!! اگه اینطوره ک رهبر هم دارین زیر سوال میبرین!! ولایتی گفت دیپلماسی این نیست بری اونجا 4 تا نامه و فلسفه بافی بخونی بعد ادای قهرمانها رو دربیاری درحالی ک مردم مملکتت دارن از تحریم ها فلج میشن !! وقتی ولایتی داره برنامه این آقا رو زیر سوال میبره و میگه میشد این همه تحریم نباشه بعد شما میگین نه ایشون خیلی مفید !! بودن؟؟

101:

از قرار معلوم شما حامی دکتر ولایتی هستید. دکتر ولایتی از بیرون به موضوع نگاه میکنه و همه چی خوب به نظر میرسه. من از شما سوال دارم که این همه دکتر جلیلی رو به دروغگویی متهم میکنید چرا ولایتی دروغ میگه؟

102:


ایشون هم جواب ولایتی رو دادن مثل اینکه شما فقط صحبت های ولایتی رو دیدی وقتی نوبت جواب جلیلی شده ! زدی شبکه پویا !! بجز سوالاتی که دیگه وقت کافی برای جوابش نبود !جواب همه سوالات رو داد برید دوباره فیلم رو نگاه کنید !

103:

انشاا.. خبرگزاری فارس رو که قبول دارید. این خبر مربوط است به 82/5/27 . لینک زیر:
وضعيت شهر سميرم كاملا عادي است

104:

سلام
تحريم هاي قبل از مذاكرات را چگونه توجيه مي كنيد؟

105:

1. ما افتخارمون اینه که کاندیدمون ساده زیسته چون امام گفت مسولین نظام باید ساده زیست باشند و سر از کاخ درنیارن. 2. و دوباره افتخار میکنیم به اینکه کاندیدمون از اسلام ناب محمدی صحبت میکنه.
با این تعابیر نمیشه دکتر جلیلی رو به احمدی نژاد ربط داد. هرچند که ما احمدی نژاد قبل از انحراف رو دوست داشتیم.

106:

مشکل اینجاس هر تفکری به غیر تفکرتون رو آمریکایی میدونید

107:

تفکر مخالف ما اگر حامی تفکر آمریکایی باشه، بله؛ ما قبولش نداریم.

108:

دکتر سعید جلیلی از حقی ک مردم ایران دارند کوتاه نمی اید .اتفاقا کسی ک میتونه مشت محکمی به دهن امریکا بزنه ایشون .بخاطر همین ک امریکایی ها میترسن ک ایشون رییس جمهور شه . شما حالیت نیست سر مذاکره ما با امریکا وقتی امریکا گفت از ساخت انرژی هسته ای کوتاه بیاید وگرنه حمله میکنیم دکتر پای مصنوعیشو در اورد گذاشت رو میز گفت این پامو برای 8سال دفاع مقدس دادم این یکی هم امادست برای این جنگ......دمش گرم تنها کسی که از پس این غربی ها بر میاد.صاحب نظر ک نیستید حداقل نظاره گر باشید

109:

به نظر شما روسای جمهوری قبلی هرکدام مشت محکمی بردهان امریکا نزدند ؟
از بام تا شام داریم دهان امریکا میزنیم ولی از این دهان زنی چیزی عاید ما نشده جز ذلالت وفقر
خب همین رفتار ایشان درمذاکرات است که نشان ویهد از دیپلماسی هم چیزی نمیدونند ...
بعضی ها میز مذاکره دیپلماسی را با اماکنی که از صبح تا بام شعار میدهیم اشتباهی میگیرند
شما فکر میکنند طرف امریکا لابد از پای ایشان ترسید وانتیازات ویژه ای به ما داد ؟
اگر قرار است رابطه ای را به جنگ وتشنج رهنمون کنیم اینکه کاری نداری ولی کار مهم یک دیپلمات این است با کمترین هزینه بهترین عایدی را داشته باشد ...
وشما جمعبندی کنید این نتایج را

110:

باورکنید دوست عزیز این حرفها دیگه قدیمی شده ومردم گول این ساده زیستی را نمیخورند ...
ملت ایران دراین هشت سال نتیجه ساده زیستی را دیدند درامر مملکت داری معیار ساده زیستس نیست مهم این است که لباش فاخر هم بپوشد اما درد مردم بینوا را درک کند ...
ایشام وقتی درسرمیز مذاکره یادشان میرود که رفتار غیر اصولی ایشان چقدر خانواده ها را بی خانمان میکند وبا قهرمان بازی آب به آسیاب دشمن امریکا میریزد و...
وبه این ترتیب تیشه به ریشه مرمان بدبخت ساده زیست میزنه
وطبق همین اعتراف خودتان هم آخر عاقبت ساده زیست ها شما هم قبول نمیکند واکنون بخاطر کارنامه ناموفق ایشان از حمایت از ایشان دوری میکنید
عجب روزگاری شده است بیم آن داشته باشید که روزی هم درپیش ملت ایران خجالت زده شویم که از ساده زیستی نا آگاهانه حمایت کردیم

111:


یعنی چی ؟! یعنی ایشون تا حالا کاری انجام نداده ؟! چطور انجام نداده ؟!اونا خودشون نمیخوان بیان سر میز بحث و گرنه ! در مناظره آقای جلیلی هم گفت که ! اونا 100 کیلومتر بیان ما هم 100 کیلومتر حرکت میکنیم !

112:

بعله جواب دادن ولی نه جوابی ک مردم رو قانع کند . خوبه تو سایتهای خود اصولگرا نوشته شده بعد مناظره دیشب آرای جلیلی کمتر شده و ب سمت ولایتی متمایل شدن !! در جواب ولایتی ک بهشون گفت شما در سیاست خارجه یک قدم مثبت برنداشتین اقای جلیلی هیچ نگفتن !!
درضمن اگر بنا ب دفاع باشه همین الان هم احمدی نژاد خیلی خیلی بهتر از جلیلی از خرابکاری های دولتش دفاع و توجیه میکنه ولی مردم باید هوشیار باشند و فریب اینگونه توجیه ها و تحریف ها رو نخورند. و وقتی چند نفر از دولتمردان(ولایتی.رضایی.روح نی.عارف و حتی قالیباف) شیوه سیاست خارجه دولت فعلی رو نمیپذیرند حتما ی مشکلی هست !!

نوشته اصلي بوسيله ahn1372 نمايش نوشته ها
انشاا.. خبرگزاری فارس رو که قبول دارید. این خبر مربوط است به 82/5/27 . لینک زیر:
وضعيت شهر سميرم كاملا عادي است
اگر این خبر درست باشه چرا جلیلی دست روی نقطه ضعفی تو دوران خاتمی گذاشت ک مشابه آن در دوران احمدی نژآد هم اتفاق افتاده؟؟!! چرا عدالت رو رعایت نکرد و نگفت البته این مساله در دولت بعدی هم بوقوع پیوسته؟؟!!
+ در ضمن من طرفدار شخص خاصی نیستم . در مناظره اول گفتم از تیزهوشی عارف خوشم اومد در مناظره دوم گفتم همشون بد بودن . طرفدار ولایتی هم نیستم اما مطمئنم جلیلی از تمامی گزینه های حاضر بدتر هست چون اگر سرکار بیاد مساله سیاست خارجی رو ب همین شیوه کنونی اجرا میکنه و مهمترین مشکل ایران ِ امروز ما هم مربوط ب تحریم ها و عدم سیاست خارجی موفق هست !!!من نمیگم ب امریکا باج بدهیم خیر ,من میگم با دیپلماسی و سیاست زیرکانه اینقدر لج دشمن رو درنیاریم و قهرمان بازی الکی راه نندازیم وقتی هیچی نیستیم و هیچی نداریم . کشور ما با با این مشکلات اقتصادی و بی ارزش شدن پول ملی مون داره از درون متلاشی میشه !! بعد شما هی میگین عزت؟؟ کدوم عزت ؟؟؟ تو داخل کشورمون با این مشکلات عزتی مونده؟؟ تو روابط خارجه بخاطر رابطه با 7-6 تا کشور میگویید عزت داریم؟؟درحالی ک ارزش پولمون از هرکشوری ک فکرشو بکنید کمتره !! همین الان پراید 18 ملیونه بعد آمریکا در هفته پیش قرار شده قطعات ماشین رو هم تحریم کنه یعنی قیمت پراید نرسه به 30 ملیون !!!! باید خدا رو شکر کنیم !! بقول یکی از دوستان دلتون خوشِ مستعمره آمریکا نیستین ولی چین میاد نفت میخره از ما بجاش پول نمیده کالای بنجل میده اونم ب انتخاب خودش !! خب مستعمره چین هستیم دیگه !!
اولش هی شعار میدادن تحریمها اثری نداره بعد ک دیدن خیر, خیلی هم اثر داده شعار مقاومت اقتصادی و گرسنگی کشیدن با عزت !!! را سر دادن و شما ک خیلی خوشتان اومد و استقبال کردین مطمئن باشین تا دو سال دیگه وضعیت کشور همینجوری پیش بره شعار مرگ اقتصادی با عزت !! رو سر میدن ک دیگه مردم مجبورن از درد بیچارگی بمیرن !! شاید شما دلتان خواهد بمیرین ولی من و خیلی های دیگه دوست نداریم بمیریم . فقط خودتان رو نبینید ی نگاهی هم ب اون بیماران سرطانی بکنید ک بخاطر تحریمها باید ماهانه ملیونها پول برای دارو بدهند !! ظلم تا چه حد آخه؟؟
اونم کشوری مثل ما ک اینقدر نعمت های خدادادی داره !! حق ما اینه؟؟!! حق ما اینه یک جوون ایرانی اگر پشتوانه مالی نداشته باشه تو سن 28-27 تازه بتونه یک ماشین پراید بخره؟؟!!
وقتی میگم جلیلی نه !! چون همه نامزدها دارن ب شیوه کنونی سیاست خارجی انتقاد میکنند ایشون هی توجیه میکنه!! عین احمدی نژاد !! مشاورهاش هم ک مشاورها و دوستان نزدیک احمدی هستن دیگه واویلا !!! شماها همانهایی هستین ک 4 سال پیش ب احمدی نزاد رای دادین و بعدها فهمیدین چه اشتباهی کردین !! خواهشا دوباره این مملکت رو دودستی توی چاه نندازین ک برای درآوردنش روزی مجبور بشیم ب همین احمدی نژاد متوسل بشیم و بگیم برگرد صد رحمت ب تو !!!

113:

خب دوست عزیز اشتباه شما وکاندیدمحترم دراین است که الفبای سیاست نمیدانید
جدای از فرهنگ ناپخته یک دیپلمات که تو بیا من بیام . باید عرض کنم ایشان نمیدانند که ایران درموقعیت ضعف قرار دارد ووقتی امریکا وغرب سوار برایران است هرگز به این بازی تو بیا من بیام تن نمیدهد
وقتی برگ برنده دردست امریکاست وهمه کشورهای جهان را بسیج کرده وباشدت تحریم ها را اعمال میکند ودر نقطه قوت قرار دارد شما هی بگو تو بیا من بیام
امریکا نیازی به آمدن ندارد این شما هستیم که باید بروید ووقتی قافله را میبازیم آخرش مجبور میشویم به ذلالت بیافتیم
شما تصور میکنید درمیز مذاکره دیپلماسی یعنی سینه جلو دادن وشعار دادن است
نه دوست عزیز این ژست ها درایران بازار مصرف دارد
غرب به این حرکتها با نگاه استهزا آمیز مینگرد وگاهی هم ازاینکه همچین مذاکره کنندگانی که بلد نیستند از منافع خود دفاع کنند خوشحال هم میشود

114:

اینکه آرای کی زیاد شده کی کم شده روز انتخابات مشخص میشه ! نه از حرفای 4 تا سایت !

آقای جیلی همه رو جواب داد ! گفتم حرف میزنید از روی سند و مدرک صحبت کنید نه از روی باد هوا ! فیلمشو برای من بیارید که هیچی جواب ندادند !؟ آقای جیلی هم خیلی سوال پرسیدند !
جناب ولایتی پاسخ ندادند !گفتم احمدی نژاد هیچ ربطی به جلیل نداره اینا دو شخص جدا هستند !هیچکی کار هیچکی رو قبول نمیکنه !!! اونجا همه میگن خراب هست ! شما فقط جنبه های منفی رو نبینید و برید کارای مصبتی که صورت گرفته رو هم ببینید !خود آقای جلیلی هم گفتند ضعف هست قوت هم هست !

115:


بله انوقت شما میدونید ؟! خوب چرا کاندید نشدید ؟!ایشون میگن اونا نمیخوان خودشون بیان همکاری کنن ! وقتی نمیخوان بریم یقشونو بگیریم ! بگیم بیا وگر نیای دخلت رو میارم ؟!

ایشون توی مناظره هم گفتند ما در یکی از جلسات برگه ها رو همه دراوردیم و اونا گفتند شروع کنیم ولی گفتند ما باید بریم اجازه بگیریم از فلان کس و فلان شخص وقتی خودشون پا میکشن کنار دیگه ربطی به این اقا نداره !

مگه ما نمیرویم ؟! ما میریم اونا هم باید بیان این نمیشه هر چی اونا بگن ما بگیم چشم !ولی اونا هیچ کاری نکنند !ایشون هیچ شعاری ندادن ! و این امریکایی ها هستند که شعار میدن !

116:

در این مناظره ها مردم آقای جلیلی را خوب شناختند و اگه مورد تایید رهبری باشند حرف ایشان درست است و شاید به نظر رهبر بزرگوار نزدیکتر باشند شما ها خیلی نگران نباشید

117:

بله ! بقیه نامزد ها رو هم خوب شناختند !!

118:

شما دوست گرامی بهتر از این نمی تونستید مملکتتون رو مفت بفروشید(ایران تو موضع ضعفه، آمریکا سوار ایرانه) واقعأ که متأسفم. در میز مذاکره هیچکس شعار نداده اتفاقأ داریم عمل میکنیم که اونا دارن اینجوری ما رو تحریم میکنن و اگه آمریکا سوار ما بود 6کشور نمیومدن با ما مذاکره کنن. و یه باره دیگه تکرار میکنم بحث هسته ای بهونست، اونا 34ساله که ما رو تحریم کردن جناب.

119:

چون حمایت ما از دکتر جلیلی بر پایه ی صداقت است اینجا اعلام میکنم که این موضوع درآوردن پای مصنوعی از سوی دکتر جلیلی در مذاکرات هسته ای شایعه است و طبق اعلام ستاد دکتر جلیلی صحت ندارد. این هم مخصوص افرادی که به ما انگ دروغگویی میزنند.

120:


1. دکتر جلیلی این حرف رو در جواب دکتر عارف دادن که چرا طرفدارای من رو دستگیر کردن و اینکه چرا تو مملکت آزادی نیست و دکتر جلیلی جواب دادن که در دوران دولت شما اتفاقات بدتری افتاد که عارف هیچ جوابی ندادن،
2. میشه کشتارهای دوران احمدی نژاد رو نام ببرید؟
3. خیلی جالبه که شما دوستان منتقد بجای اینکه مقصر اصلی رو آمریکا بدونید به دکتر جلیلی ایراد میگیرید اگر اون مریض سرطانی داره از بین میره بخاطر اینه که ما میتونیم با فناوری هسته ای درد اونو دوا کنیم اما غرب میگه نه باید از ما بگیرید که بهتون نمیدیم.
4. افرادی که الآن در اطراف دکتر جلیلی هستند شاید زمانی حامی احمدی نژاد بودن اما الآن دارن ازش انتقاد میکنن. اصولگرا اگر منحرف شد بقیه اصولگراها مثل اصلاح طلبان اونو تمجید نمیکنن بلکه انتقاد میکنن.

121:

خدا رو شکر معنی بی منطقی رو هم فهمیدیم !!!

122:

بسم الله الرحمن الرحیم

دوستان عزیز توجه کنید که همه شما فارغ از گرایشات خاص سیاسی و طرفداریتان از اشخاص مختلف در انتخابات، شیعه مولای متقیان هستید و استفاده از زبان گزنده و خدای ناکرده دشنام های زشت به شیعیان دیگر، عملی کاملا نکوهیده و بلکه شرعا غیر جایز است.
اختلاف نظر در این امور جزئی نباید خدای ناکرده به اهانت کشیده شود.

123:

در هرصورت شما صاحب تایپیکی نباید چنین برخورد کنی که به اینجا کشیده بشه!

124:

ولی لازمش بود

125:

چه چیزی لازم بود دوست عزیز؟ اهانت کردن؟ فرمایش شما بزرگوار به نظر صحیح نمی رسد.

126:

شما این 10 صفحه ی تاپیک رو مرور کنید هر جا بنده اهانت یا تخریب داشتم به بنده یادآور بشید ممنون میشم.

127:

دوستان عزیز آیا واقعا آقای جلیلی در پاسخ به کلام آقای عارف مبنی بر دستگیری بعضی طرفدارانشان، سخن از بدتر بودن این گونه قضایا در دولت اصلاحات گفته اند؟!

128:

بدون شک لطف عالی متعالیست.
ولی اینجو تایپیک ها که به نام شخص و مملکت خورده می شه باید کنترل بشه ولو اینکه از خودت مایه بذاری!

129:

شب همه دوستان به خیر و شادی.

130:

ما داشتیم در مورد دکتر جلیلی با سایر کاربران بحث آزاد میکردیم که این دوست عزیز بحث رو به سمت بی اخلاقی برد. در هر صورت خدا رو شکر که کامنت های زننده milinator حذف شدند.

131:

از این که املای لیبرالیسم را هم بلد نیستید! و رمالی و فال بینی می کنید،(و احتمالا بی خبر از حرف هیوم برداشت خودتان را از آرایش منتشر می کنید).....:
روشن فکر دیگری در راه است!

132:

بخش هایی از مرحوم رابرت استارک:

DID WE FEE MY FATHER...?
DID WE RELEASED MY SISTERS FROM THE QUEEN?
DID WE DEFEAT THOSE WHO WANT US ON OUR KNESS?

شباهتی نمی بینید؟

133:

ای بابا ماشالله همچین جوگیر انتخابات شدی پست دو ثانیه پیشت یادت نمیادا؟
نوشته اصلي بوسيله libralism نمايش نوشته ها
جلیلی------>کپی برابر اصل پرزیدنت احمدی نژاد
از قول شما دوست روشن فکر که باشه،جلیلی یکی مثل احمدی نژاد ومورد حمایت رهبریه پس چون حرف حرف رهبریه(پیش فرض دسوتان روشن فکر)،پس بنابراین فیروز آبادی منتظر جلیلی می شه مگر این که حرفای شما متناقض باشه که صد در صد گزینه ی دومی محتمله!

134:

درود
فرمودید دچار توهم نشویم،خیلی خوب است.
نوشته اصلي بوسيله masood_l نمايش نوشته ها
من در حال بر رسی بهترین هستم.
کسی که کمتر شعار بده و بیشتر عمل کنه
واقعیت گرا باشه.
فعلا انتخاب نکردم.
کسی که بتونه اقتصاد رو شکوفا کنه اون بهترین نفره.
اینجا هم دم از واقع گرایی زدید که عالی است.

====
اگر واقع گرا باشید و متوهم نباشید می بینید که ما خیلی وقت است در تحریمیم و همواره پول ملی ما ارزشش یک سوم شده(در تمامی دولت ها) و این حرف همون برنامه پارازیته وی او ای هست!

و اگر بر شعارهاتون استوار باشید می بینید که در همین دولت کلی تحریم شدیم ولی هیچ خبری نشد تا این که متاسفانه به جای تدبیر امور به حاشیه ها مشغول شدند.

در رد ادعاهای غلط شما همین بس که هم هیلاری کلینتون از جانب آمریکا هم شریعتمداری از جانب اصول گرایان و هم اصغرزاده از جانب اصلاح طلبان همه و همه گفتند مشکل از بی تدبیری است و اتفاقا چون بر توهم تاکید کردید همین آقای اصغرزاده گفت کسایی که فکر کردن با مذاکره با آمریکا گرانی و تورم حل می شه متوهمند(و البته من نمی دونم شما این طور فکر می کنید یا خیر ولی از مطالعه ی بدون تفسیر حرفاتون همین بر میاد!)

135:

می شه لطفا بگین چه سوتی ای دادن؟
فقط "رسا" نگین!

136:

داداش کلی گویی نکن!
از پیام های بهداشتی و توصیه های اخلاقیت به شدت سپاسگذاریم ولی اگر عینی تر بحث بفرمایید ممنون می شیم!

137:

سلام مگه این جلیلی کیه و توی این چند سال چی کار کرده که اینطور سنگش رو به سینه می زنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

138:

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

خدمت همه دانشجویان محترم عرض میکنم :
دیدار با دکتر جلیلی دوشنبه ساعت17:30
آدرس: مشهد_بلوار فردوسی _سالن شهید بهشتی

همه حامیان دکتر جلیلی در این روز به این آدرس میان منتظر شما هم هستیم
یا علیستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی
ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

خدمت همه دانشجویان محترم عرض میکنم :
دیدار با دکتر جلیلی دوشنبه ساعت17:30
آدرس: مشهد_بلوار فردوسی _سالن شهید بهشتی

همه حامیان دکتر جلیلی در این روز به این آدرس میان منتظر شما هم هستیم
یا علیستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلیسلام بچه ها من مدیر سایت دانشگاهمون هستم این خبر تو سایت خودمون گذاشتم اینجا هم میزارم قابل توجه حامیان دکتر جلیلی:
دیدار با دکتر جلیلی
زمان :روز دوشنبه 19/3/92 ساعت 17:30
مکان :مشهد - بلوار فردوسی_سالن شهید بهشتی

منتظر همه حامیان دکتر جلیلی هستیم
یا علی

139:

درخواست عجیب یک دختر حزب اللهی از جلیلی

سعید جلیلی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز دوشنبه در همایش اساتید حامی جلیلی که در تالار علامه امینی دانشگاه تهران شرکت یافت و سخنرانی کرد.
به گزارش فارس، در میان سخنان جلیلی یکی از دختران دانشجو با در دست داشتن قرآن مقابل وی آمد و از او خواست که در مقابل دانشجویان به این قرآن قسم بخورد که جان‌فدای سید علی باشد؛ که جلیلی نیز در پاسخ گفت: انشاءالله همین‌طور هستیم.
ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی
ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی
ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی
ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی
ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی
140:

عزیز من، به نظر من نمیشه اینجور مقایسه کرد.

تازه بحث شباهت شهید دیالمه با آقای جلیلی بود، نه راب استارک. میبینی که شجاعت و درست کاری تنها بدرد نمیخوره و باید سیاست هم بلد باشی. وگرنه میشی مثل استارک ها که سرزمینت رو نابود و مردمت رو قتل عام و پراکنده. البته این داستان ِو با واقعیت فرق میکنه.

141:


از موقعيت سنجي و هوش اين خانم خوشم اومد ! خوب متوجه شده كه راه رشد در اين مملكت چيه ! اين خانم دانشجو قطعا اينده درخشاني دارد و به پست و مقامهاي خوبي خواهد رسيد !

142:

از روز نخست غیر سرباز نبود
با فتنه و انحراف دمساز نبود
دیروز اگر عقیده اش سازش بود
امروز سعید جبهه جانباز نبود

143:

آفتاب آمده بودیم که گل بر گردیم
ننگمان باد که با بانگ دهل بر گردیم
رای ما سعید جلیلی


144:

بنیاد فساد و ظلم بر باد شود
بار دگر این مملکت آباد شود
هر روز شود عید به یاری سعید
ظرفیت عشق اگر که آزاد شود


145:

با سلام دکتر جلیلی امشب مهمان ما هرمزگانیها بود .

146:


147:

خوب استقبال کردید دیگه؟

148:

ما از ایشون هیچی نمیگیم. شما بهتره بری عملکرد افراد قبلی رو بررسی کنی شاید یه چیزایی دستگیرت بشه.

149:

سلام
این اولین بار نیست که همین که به جنبه ی مذهبی بودن جلیلی اشاره می کنم ، مخالفت مخالفین را برمی انگیزاند.
تقریباٌ برای من ثابت شده که اکثر مخالفین جلیلی بحثشان سر مذهبی بودن و پایبند به دین بودن جلیلی می باشد.
آیا مذهبی بودن جلیلی، دلیل موجهی برای ضدیت با جلیلی است؟

150:

ناگفته‌های دکتر جلیلی از عملیات دستگیری ریگی + فیلم :

شب بود که به منزل می‌آمدم و حدود ساعت‌های 10-11 شب بود. برادری زنگ زد و گفت که اینگونه است و هواپیمای آن فرد (ریگی) قرار است از ( آسمان) ایران رد شود.
همه جوانب را بررسی کردم و بعد تصمیم گرفتم و به او گفتم که انجام دهید و او گفت پس شما این را ابلاغ کنید و من همان موقع به "جناب آقای فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح" زنگ زدم و به ایشان اسم را هم نگفتم و فقط گفتم یک هواپیمایی است که لطفا دستور دهید آن را بنشانند.
آقای فیروزآبادی هم از روی لطفی که به ما داشت اصلا سوال نکرد که موضوع چیست و چه کسی است و من هم فقط گفتم یک موضوعی است و این هواپیما را بنشانید.
شب خوابیدم و صبح که نماز صبح را خواندم همان برادر با من تماس گرفت و گفت که انجام شد و با موفقیت گرفتیمش و این واقعا برای من مثل یک پیروزی بزرگ بود و خدا را شکر کردم و در اولین فرصت خدمت همان دوستانمان رفتم که واقعا سربازان گمنام امام زمان(عج) هستند و از آنها تشکر کردم.
وی در خصوص مسئولیتش دراین موضوع گفت: چون مسئولیت کار با ما (شورای عالی امنیت ملی) بود و دیدم که اگر بخواهم بیشتر معطل کنم زمان از دست می‌رود و نیم ساعت بیشتر وقت نداشتیم حتی به آقای رئیس‌جمهور هم اطلاع ندادم و صبح که با ایشان تماس گرفتم گفتم ضمنا این کار هم انجام شده که ایشان هم خوشحال شد.
لینک فیلم صحبت های دکتر جلیلی درباره این ماجرا :

FarsNewsAgency - خبرگزاري فارس

151:

منم کلی گفتم.
بله،حرفتون درسته هم بی کله جلو رفتن بده و هم وادادگی و امتیاز دادن های بی مورد!

من فکر می کنم بهتر هست عینی تر بحث کنیم،شما فکر می کنید کدوم قسمت از عملکرد ایشون دچار مشکل هست.اشاره کنین تا همه استفاده ببریم،الحمدلله نه بنده روشنفکرم و نه شما،و تا امروز هیچ وقت ندیدیم که دیگری قبل از میدان نتیجه رو گرفته باشه.
تشکر

152:

دوست عزیز،
من فکر می کنم بهتر هست از مردم مایه نذاریم.ولا غیرتا وقتی تشکل های دانشجویی دانشگاه های تهران از عملکرد دکتر حداد و دکتر جلیلی دفاع می کنند،بهتر باشد دقیا 180 درجه مخالف حرف شما رو بزنیم.اما باز هم فکر می کنم تعمیم نظر خودمون به نظر مردم روا نیست.

بعد هم در باب مذاکرات انتقادها این طور بود:
1)جناب دکتر قالیباف در رد سه کاندیدا(دکتر روحانی دکتر ولایتی و دکتر جلیلی) گفت دیپلماسی ما رو چه کسانی اداره کردند و وضع ما امروز چگونه است؟
اما پته ی جناب روحانی رو هم ریخت رو آب و گفت شما همونی بودی که مخالف اعتراض دانشجوها بودی.و همچنین به انتفاد از جناب ولایتی گفت موقعی که داشتی فهوه های میتران و می خوردی ما داشتیم اگزوسه های میراژهای میتران و می خوردیم!
2)جناب رضایی هم همه ی دولت ها رو رد کرد،اما اگر دقت کنید در باب دوره ی جلیلی گفت یکی بی خودی امتیاز می ده یکی هم تحریم ها رو کاغذ پاره می دونه که به دکتر جلیلی مربوط نمی شد اما نهایتا باز هم از هر دو طرف انتقاد کرد.(و تلویحا کنایه ای هم به روحانی زد)
3)جناب ولایتی که ایشون هم یه مشت از حرفای جلیلی برداشته بود و مشتی هم از حرفای روحانی.جناب ولایتی یک مشاور رو شخص دوم مملکت قلمداد کردن که برای خود بنده هم عجیب بود و اگر این طور باشه شخص دوم ایران هم باید جناب ولایتی باشه!
در همه جای دنیا معمولا بر اساس اختیارات اشخاص رده بندی می شن که برای همین مثلا در آمریکا هم شخص دوم معاونش هست نه مشاوراش!
و البته در یک عمل انتحاری که موجب بد نامی خودش شد در انتقاد به دکتر جلیلی گفت هر چی ما می گیم غلطه(منظورش انتقاد دو نفره ی خودش و رضایی بود) که حرف جناب رضایی هم کلی گویی بود(که شما اشتباهی نداشتید؟!! و البته ایشون هم گفت چرا) ولی در عوض خود جناب ولایتی مورد انتقاد چندین نفر بود که تنها دو نفرش از ائتلاف خودش بود و جالب این که خودش انتقادای بقیه رو رد کرد و به حداد عادل هم گفت شما اطلاعات نداری که حداد هم گفت چرا!بی خبرم نیستیم!!

*)انتقادای روحانی و جلیلی به هم ذو ذکر نکردیم چون تکرار حرف بقیه بود.

در یک جمع بندی کلی با استفاده از انتقادات مطرح شده توسط خود کاندیداها(که موثق هم بود):
1)جناب ولایتی(و در کنارش جناب روحانی) تنها به مصرف توفیقاتنظامی مشغول شدن و به فکر این نیفتادن که این همه خیری که از عملیات نظامی عایدشون شد،یه خیری هم به نظامی ها بدن.(نه این که اینا قهوه های فرانسه رو بخورن اونا موشکاش و!).همچنین برای جناب هاشمی دو بار حکم جلب بین المللی صادر شد!
2)جناب روحانی در کنار عقب نشینی های پی در پی در مذاکرات خارجی و "رساگویی" در مذاکرات داخلی(!) و همچنین محور شرارت خوانده شدن دولتشون احتمالا مفتخر به دریافت جایزه ی تمشک طلایی خواهند بود!
3)جناب دکتر جلیلی از طرف چند نفر نقد شد که یکیش بر اساس اطلاعات کاملا موثق و درست جناب ولایتی اصلا دخلی به دکتر جلیلی نداشت و مربوط به دوره ی دکتر لاریجانی بود! و دیگری هم کلی گویی آقای رضایی بود که در مورد همه صادف است و همه اشتباهاتی مرتکب شدند من جمله خودش!


153:

می فرمایید ده سال پیش خبر دروغی زدن و کسی مطلع نشده و اون ها خبر دروغی رو زدن که 10 سال بعد یکی بیاد یه حرفی بزنه که طرف مقابلش این حرف و مطرح کنه؟
+ در ضمن من طرفدار شخص خاصی نیستم . در مناظره اول گفتم از تیزهوشی عارف خوشم اومد در مناظره دوم گفتم همشون بد بودن . طرفدار ولایتی هم نیستم اما مطمئنم جلیلی از تمامی گزینه های حاضر بدتر هست چون اگر سرکار بیاد مساله سیاست خارجی رو ب همین شیوه کنونی اجرا میکنه و مهمترین مشکل ایران ِ امروز ما هم مربوط ب تحریم ها و عدم سیاست خارجی موفق هست !!!
دوست عزیز اطمینانتون بر پایه ی تصوری هست که دارید و درباره ی تصورتون از تحریم ها،باید بگم نماینده ی مجلس و کمیسیون اقتصادی می گه مشکلات از تحریم نیست و کلینتون و شریعتمداری اصول گرا و اصغرزاده ی اصلاح طلب هم،همین حرف رو می زنن و از طرفی خود دکتر قالیباف هم می گه مشکلات کشور از ناتوانی مسئولین خودمون هست.
کمی معقول فکر کنیم می بینیم شکست کاسه کوزه ها سر آمریکا همواره ترفند گروهک های قریب کاری بوده که خواستن برای رای گیری روی این مسئله موج سواری کنند و به قول خودتون مواظب باشید گولشون رو نخورید!

طرفدار شخصی نیستید،طرفدار جبهه ی خاصی هستید!لطفا صادق باشید.بنده هم حامی دکتر جلیلی نیستم و کاندیدای مورد نظرم اصلا بین مطرح ها نیست نه قالیباف نه جلیلی!

من نمیگم ب امریکا باج بدهیم خیر ,من میگم با دیپلماسی و سیاست زیرکانه اینقدر لج دشمن رو درنیاریم و قهرمان بازی الکی راه نندازیم وقتی هیچی نیستیم و هیچی نداریم . کشور ما با با این مشکلات اقتصادی و بی ارزش شدن پول ملی مون داره از درون متلاشی میشه !! بعد شما هی میگین عزت؟؟ کدوم عزت ؟؟؟ تو داخل کشورمون با این مشکلات عزتی مونده؟؟ تو روابط خارجه بخاطر رابطه با 7-6 تا کشور میگویید عزت داریم؟؟
دوست عزیز این ها کلی گویی هست.
در دوره ی جناب ولایتی تحریم بودیم+حکم جلب رئیس جمهور!
در دوره ی روحانی هم تحریم شدیم+محور شرارت شدیم و با پیشنهادی تحقیر آمیز(به قول جناب البرادعی) دانشمندامون مثل عمله ها و گداها قرار بود تحت حمایت متکبرا فرار بگیرن(همونجوری که از شهریاری و علی محمدی و داوودی نژاد و ... حمایت کردن) بی جهت عقب نشینی کردیم!
در دوره سعید جلیلی تحریم شدیم+برای اولین بار آمریکا حرف از مذاکره بدون پیش شرط زد.+برای اولین بار گفتند مشکلات بدون ایران حل شدنی نیست+برای اولین بار مذاکرات در ظاهر به نحو سازنده پیش رفت و جناب روحانی که تو کف سه تا سانتریفیوژ اونم فقط تحقیقاتی مونده بود دکتر جلیلی سر این که سوخت 20 درصد چی کار بشه حرف می زنه(و این یعنی یک پروسه ی طولانی از توفیقات دیپلماتیک و تکنولوژیک با هم!)

پس پیشنهاد می کنم اگر می خواین برای سیاست رای بدین به دکتر جلیلی رای بدید!
در مورد پول هم،اگر توجه کنید پول در همه ی دوره ها یک سوم شد!و مخصوص این دوره نیست. ولی این که می فرمایید با 6-7 کشور رابطه نداریم،باید بگم احتمالا 6-7 کشور رابطه نداریم!
امروز حمایت غیرمتعهد ها رو پشت سرمون داریم و به ریاست جنبش غیرمتعهد ها مفتخریم (به دلیل سیاست درست) و در کنارش اگر نشریات آمریکایی رو می خوندید متوجه می شدید که در آمریکا هم نخبگان به ماجراجویی های دولتشون انتقاد می کنن و می گن حقوق ایران رو باید به رسمیت بشناسید و تاثیرش رو در وزیر امور خارجه و وزیر دفاعش می بینید که در ظاهر مدعی همراهی با ایران هستند و برای همین مسئله هم در رای گرفتن از مجلس دچار مشکل بودند!

من فکر نمی کنم عرت از راهی بدست بیاد که وزیرامون و از کشوراشون بیرون کردن و رابطه ی نصف دنیا رفت! انگار که تو نقشهی وزارت خارجه ی دولت وقت نصف برق کل جهان رفته بود!!
همین الان پراید 18 ملیونه بعد آمریکا در هفته پیش قرار شده قطعات ماشین رو هم تحریم کنه یعنی قیمت پراید نرسه به 30 ملیون !!!! باید خدا رو شکر کنیم !! بقول یکی از دوستان دلتون خوشِ مستعمره آمریکا نیستین ولی چین میاد نفت میخره از ما بجاش پول نمیده کالای بنجل میده اونم ب انتخاب خودش !! خب مستعمره چین هستیم دیگه !!
بالاخره ما مستعمره ی چینیم یا امریکا؟
و ضمنا دوست عزیز با وجود چین اصلا بازاری واسه آ»ریکا مونده؟
ما از چین به جای نفت جنس نمی گیریم و اگر در جریان می بودید می دونستید که دکتر ولایتی هم گفتن به علت تحریم ها بخشی از دارایی های ما در دست چین و هند است.پس حرف شما نادرست بود.
اولش هی شعار میدادن تحریمها اثری نداره بعد ک دیدن خیر, خیلی هم اثر داده شعار مقاومت اقتصادی و گرسنگی کشیدن با عزت !!! را سر دادن و شما ک خیلی خوشتان اومد و استقبال کردین مطمئن باشین تا دو سال دیگه وضعیت کشور همینجوری پیش بره شعار مرگ اقتصادی با عزت !! رو سر میدن ک دیگه مردم مجبورن از درد بیچارگی بمیرن !! شاید شما دلتان خواهد بمیرین ولی من و خیلی های دیگه دوست نداریم بمیریم . فقط خودتان رو نبینید ی نگاهی هم ب اون بیماران سرطانی بکنید ک بخاطر تحریمها باید ماهانه ملیونها پول برای دارو بدهند !! ظلم تا چه حد آخه؟؟
نگران نباشید دوست عزیز،کسی قرار نیست بمیره.اتفاقا بیمارای سرطانی زمانی خواهند مورد که داروهاشون به خاطر رذالت مشتی جهانخوار خونخوار تامین نشه درست مثل هواپیماهایی که به علت تحریم های خفاش صفتان سقوط می کردن.
دوست عزیز سوال خوبیه،ظالم تا چه حد؟
ضمنا،من فکر می کنم که در دموکراسی رای اکثریت به کرسی می نشینه،این طور نیست؟خوب اگر اکثریت این طور می خواد،آیا ما ضد دموکراسی حرف نمی زنیم که آرایشون رو نفی کنیم؟
اونم کشوری مثل ما ک اینقدر نعمت های خدادادی داره !! حق ما اینه؟؟!! حق ما اینه یک جوون ایرانی اگر پشتوانه مالی نداشته باشه تو سن 28-27 تازه بتونه یک ماشین پراید بخره؟؟!!
وقتی میگم جلیلی نه !! چون همه نامزدها دارن ب شیوه کنونی سیاست خارجی انتقاد میکنند ایشون هی توجیه میکنه!!
دوست عزیز شما یا مناظره ها رو ندیدی یا حرف ناراست می زنید.
بدترین انتقادها به دولت روحانی بود(برای عقب نشینی) و بعد ولایتی و جلیلی!
تحریم تنها در دولت جلیلی نبود در همه ی دولت ها بود و نشون به اون نشون که اصلاح طلبا در دوره ی دوم جناب خاتمی در توجیه شکست های خارجی می گفتن چه مسئله ی هسته ای چه هر مسئله ی دیگه ما باید کدخدایی(سروری!) آمریکا بر دنیا رو بپذیریم!
عین احمدی نژاد !! مشاورهاش هم ک مشاورها و دوستان نزدیک احمدی هستن دیگه واویلا !!! شماها همانهایی هستین ک 4 سال پیش ب احمدی نزاد رای دادین و بعدها فهمیدین چه اشتباهی کردین !! خواهشا دوباره این مملکت رو دودستی توی چاه نندازین ک برای درآوردنش روزی مجبور بشیم ب همین احمدی نژاد متوسل بشیم و بگیم برگرد صد رحمت ب تو !!!
ما در 88 به کسی رای دادیم که طرف مقابلش معتقد به رمالی نبود ولی قبل انتخابات گفت من رئیس جمهورم!
گفت آدم خودمحور( و دیکتاتور صفت) نباشه خلاف قانون عمل نمی کنه و درود بر او به خاطر این جمله اش و لعنت بر هر کاندیدایی که خلاف سخن این بزرگوار عمل کرد!
ما به کاندیدایی رای دادیم که اگر چه 4 سال بعد به مملکت گند زد ولی طرف مقابلش همون روزها به مملکت گند زد با آشوب ها در مملکت و عقب انداختن چرخ و قتصاد کشور برای یک سال و بدنامی نام ایران عزیز و کلی وقت و انرژی و قدرت مردم رو گرفت و تاریخ سیاهی برای خودش و مملکت رقم زد.

154:

شما از کجا فهمیدین مشاورهاش و اونم درجه یک(!) رسایی و کوک زاده اند؟
و احمدی نژاد هم اتفاقا تو تمام مصاحبه ها گفته او نماینده ی ما نیست(حتما می فرمایید تو روی مردم که نمی گه و ما هم خیلی می خوایم بدونیم تو کدوم جلسه ی خصوصی تشریف بردید و حرف خصوصیش و شنیدید؟)

و ضمنا سه تا اصول گرا بگید که جلیلی رو کاندیدای دولت معرفی کردن!

155:

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

156:

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

157:

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

158:

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

159:

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

160:

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

161:

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

162:


سلام عزیز ! با این حرفا نه نظر ما عوض میشه ! نه نظر بقیه فک کنم !!!

از قضا مشصه شما پاتو گذاشتی رو پدال گاز داری یک طرفه به قاضی میری !

اولا شما در اون گفتگئ ها نبودی که ببینی چی رد و بدل شده ! چی گفته شده ! و به نفع مردم بوده یا به ضرر مردم !! فقط همینطوری یه چیزی دهانی !! از زبان مردم شنیدی احتمالا !
و داری بیانش میکنی !!

ایشون تا به حال خیلی کارا کردن ! و اینطور درست نیست بگید هیچ کاری نکردن !!! اونا خودشون نمیخوان بحث صورت بگیره و کار به جلو پیش بره !! تقصیرش رو پای ایشون نذارید !

ایشون بیشتر برنامه هاشو ارئه داده ! و چیزی که باعث خنده دار و مزاح باشه ندیدیم !!

شما با خواهرت توی خیاباون حرف بزن ! مطمئن باش کسی کاری نداره باهات !!! مگه به جای کلمه خواهر یه چیز دیگه بزاری !!

بله بی حجابی جایی نداره و باید ریشه کن بشه !

ایشون هیچ تندروی نداشته !و متعصبی هم فک نکنم عمل کنه !

163:

[آقا جان دوستت دارمquote=h_abedi1374;3868402]ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی[/quote]

164:من نمیگم آقای جلیلی مشکلی داره. نظر شخصی من در مورد آقای جلیلی اینه که ایشون مناسب ریاست جمهوری نیستن. خب البته این نظر منه. نظرات ممکنه متفاوت باشه.

البته من فقط میخواستم بدونم چرا آقای جلیلی رو به شهید دیالمه تشبیه کردن.

چون من خودم از علاقمندان شهید دیالمه و شهید آیت هستم.

165:

این هم استقبال همشهریان من در استان هرمزگان از دکتر سعید جلیلی
ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلیستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلیستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

166:

شاید باز هم لازم باشد...!!


ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

167:

و " سلام " که نام خداست و مبتدای سطرها ؛

فارغ از گرایش های سیاسی ؛
نکته ای که همیشه توجه آدمی را به خود جلب می کند ،
برخی مبانی فکری است که به نظر می رسد نیازمند بازنگری است ..
مانند آنچه در سطرهای فوق آمده است ..
شیوه ای که پیشتر هم شاهدش بودیم ..

اما پرسش اینجاست که آیا هرکه با فردی مانند ایشان هم رای نیست ؛
مذهبی نیست ؟ یا با مذهبی بودن و پایبندی به دین موافق نیست ..

باید در نظر داشت این گونه برخوردها ؛ نه تنها موجب جلب نظر ها نمی شود،
که خود نوعی دافعه ایجاد می کند ..

همان اندازه که معتقد بودن افراد مهم است ..
همان اندازه هم اگر یک نفر صرفا آدم ِ خوبی باشد ؛ مذهبی باشد ؛ به دین پایبند باشد ؛
نمی تواند تنها ملاک ِ قضاوت قرار گیرد ..
و باید دید کارنامه ی اجرایی و برنامه هایشان برای پیشبرد ِ آینده ی کشور چیست ..

باید پذیرفت و در نظر داشت سایر کاندیدها هم جدا از دین و مذهب نیستند ،
و این گفته توهین ای است پنهان هم به شعور مخاطبان و هم به سایر کاندیدها ..
به هر حال همه ی ما در کشور اسلامی زندگی می کنیم ..

و فرض کلی این است که همه ی این بزرگواران ؛ به دین پایبند هستند ..

حواسمان باشد ؛ اختلافات سیاسی .. اختلافات فکری .. تفاوت سلیقه ها ..
ما را به جایی نبرد که رفتار و کردارمان نزدیک به آیین و شریعت اسلام نباشد ..
بالاخره باید مبنایی وجود داشته باشد ..
اگر این مبنا را " اسلام " در نظر بگیریم ؛ در همه ی موارد باید خط قرمز ِ ما " اسلام" باشد،
نه این که در موضع دفاع از آنچه می پنداریم درست است ؛
مبنایمان را زیر پا گذاشته و به دیگران کنایه ی "بی دینی" بزنیم ..!

این برچسب ِ بزرگی است که می تواند بازه ای از "اکثریت" و "اقلیت" را در بر گیرد ،
آنکه ادعای طریقت به حکم شریعت و آیین اسلام را دارد ؛
هرگز بدین سادگی به دیگران ( به هر دلیلی ) ، برچسب ِ بی دینی نمی زند .. !

بنابراین این تفکر که هر که جز این می اندیشد و یا اکثریت افرادی که این گونه نمی اندیشند ،
موضع ضد دین و مذهب دارند یا با مذهبی بودن و دین مدار بودن مخالف هستند،
درست نیست ..
هرچند که سطح دینداری در افراد متفاوت باشد ..

" و من الله توفیق .."

168:

]


حداقل خوبه آدم اول یه چیزیو بخونه بعدش پیش خودش تجزیه تحلیلش کنه بعدش بیاد انتقاد کنه!!!!نه؟؟؟؟؟
دوست محترم متن کاملا واضحه و هیچگونه ابهامی درش نیست شما مجددا بازخونی کنید
موفق باشید

169:

من نمیفهمم آقای هاشمی برای مردم چه کاری انجام داده که اینقدر سنگ ایشان را به سینه میزنند.
آیا این چیزی جز جو زدگی نیست؟؟؟؟

170:

دوست عزیز اگر دقت کرده باشید ایشون گفتن عامل مذهبی بودن باعث پرخاش عده ای می شه.
و من نمی فهمم حضرتعالی این که یک ویژگی شخصیتی در یک فرد مورد مخالفت واقع می شه(چه یک نفر چه کل کره ی زمین) سریع اومدید نتیجه گرفتید ایشون می گه هر کی مخالفشه ضد مذهبیه!
که هر دو بخش حرف شما لزوما از حرف اون دوست عزیز برداشت نمی شه.
اگر صادانه بخواهیم صحبت کنیم،آیا قصد شما یک نصحیت روشن فکرانه نبوده؟
باید در نظر داشت این گونه برخوردها ؛ نه تنها موجب جلب نظر ها نمی شود،
که خود نوعی دافعه ایجاد می کند ..
بله دوست عزیز،
همین که اولویت ها رو مشخص کنیم راه ها رو بهتر مشخص می کنه.
مثلا اولویت شما ممکنه رای جمع کردن باشه و حتی بخواید رسا هم صحبت کنید و شایدم نباشه ولی اگر انسان بخواهد حقیقت طلب باشد و حق گرا باشد اولا مسیر عدالت بسیار تنگ است و دوما حرف هایش حتما مطابق مذاق عوام (و گاهی حتی خواص) نخواهد بود برای همینه که فلاسفه از زرمان سقراط تا همین زمان ملاصدرا و این اواخر همیشه در به در بوده اند.
همان اندازه که معتقد بودن افراد مهم است ..
همان اندازه هم اگر یک نفر صرفا آدم ِ خوبی باشد ؛ مذهبی باشد ؛ به دین پایبند باشد ؛
نمی تواند تنها ملاک ِ قضاوت قرار گیرد ..
و باید دید کارنامه ی اجرایی و برنامه هایشان برای پیشبرد ِ آینده ی کشور چیست ..
باز هم نتیجه گیری شما شتاب زده است.
بیان این مطلب که عامل مذهبی بودن موجب مخالفت می شه،به هیچ طریقی رهنمون به این نمی شود که مذهبی بودن کافی است! مگر این که این مشکل را با کلید جادویی دوستان حل کنیم!

باید پذیرفت و در نظر داشت سایر کاندیدها هم جدا از دین و مذهب نیستند ،
و این گفته توهین ای است پنهان هم به شعور مخاطبان و هم به سایر کاندیدها ..
به هر حال همه ی ما در کشور اسلامی زندگی می کنیم ..
شما از بیان این که تکیه بر مواضع مذهبی و انقلابی عامل مخالفت هست به این نتایج می رسید؟
و فرض کلی این است که همه ی این بزرگواران ؛ به دین پایبند هستند ..

حواسمان باشد ؛ اختلافات سیاسی .. اختلافات فکری .. تفاوت سلیقه ها ..
ما را به جایی نبرد که رفتار و کردارمان نزدیک به آیین و شریعت اسلام نباشد ..
بالاخره باید مبنایی وجود داشته باشد ..
اگر این مبنا را " اسلام " در نظر بگیریم ؛ در همه ی موارد باید خط قرمز ِ ما " اسلام" باشد،
نه این که در موضع دفاع از آنچه می پنداریم درست است ؛
مبنایمان را زیر پا گذاشته و به دیگران کنایه ی "بی دینی" بزنیم ..!

این برچسب ِ بزرگی است که می تواند بازه ای از "اکثریت" و "اقلیت" را در بر گیرد ،
آنکه ادعای طریقت به حکم شریعت و آیین اسلام را دارد ؛
هرگز بدین سادگی به دیگران ( به هر دلیلی ) ، برچسب ِ بی دینی نمی زند .. !

بنابراین این تفکر که هر که جز این می اندیشد و یا اکثریت افرادی که این گونه نمی اندیشند ،
موضع ضد دین و مذهب دارند یا با مذهبی بودن و دین مدار بودن مخالف هستند،
درست نیست ..
هرچند که سطح دینداری در افراد متفاوت باشد ..

" و من الله توفیق .."
دوست عزیز،
تشکر که در آخر نصیحت دلسوزانه و از سر لطف داشتید ولیکن تصور می کنم انسان مسلمان و اصلا حتی خداپرست هم نباشد اگر ذره ای انصاف داشته باشد،نتایج محیرالعقول از یک جمله نمی گیرد و با ژست اعتدال و اندرزهای اخلاقی مرتکب افتراهای غیر اخلاقی نمی شود.
بیشتر اتهاماتی که به دوستامن زدید درست نبود و اگر به کسی که تنها در حد عموم خصوص من وجه و مطلق و متباین از منطق بداند صحبت هایتان را ارایه کنید.بی شک خواهید گفت سودار و ناصحیح نتیجه گیری فرمودید.

یک ریاست جمهوری حقیقتا ارزش پا گذاشتن بروی حقایق را ندارد

171:

باسلام- 1. اول باید دید که شما پیشرفت در مذاکرات هسته ای رو در چی میبینید، از دید ما پیشرفت هسته ای یعنی اینکه پلمپ نیروگاهامون رو شکستیم و در مقابل هرگونه فشار مقاومت کردیم تا امروز که توانایی غنی سازی اورانیوم 20 درصد رو هم پیدا کردیم. این نگاه ما هست اما احتمالأ نگاه شما وایستادن و دیدن تعلیق تمام چرخه های سوختیه ماست که در دورانی خفت بار شاهدش هم بودیم. 2. احیای گفتمان انقلاب یک وعده ارزشیست که اهمیتش خیلی بالاتر از بیرون اومدن موی فلان خانمه زیرا این گفتمان از هدفهای امام راحل بوده که در سالهای اخیر ازش غافل شدیم. 3. شما بهتره در جابجایی خطوط قرمز کشیده شده در اطرافت یه تجدیدنظرجدی بکنی.

172:

تو پنجاه تا نقل قول از من گرفتی ولی من نه میخونم چیزایی ک نوشتی رو و نه جواب میدم میدونی چرا؟؟!!
چون شما همون کسی هستین ک 4 سال پیش کُشتی ما رو تا بت بفهمونیم احمدی نژاد گزینه خوبی برای ریاست جمهوری نیست و برنامه هایی ک داره و شیوه اجراش اقتصاد کشور رو فلج میکنه ولی تو گوشت نرفت ک نرفت !! اونایی ک 4 سال پیش هی از احمدی نژاد طرفداری میکردن دیگه چند وقتی هست جرات نمیکنن بیان طرفای تاپیکهای سیاسی !! والا تا تو بفهمی تو این مملکت چه خبره و کی به کیه عمر همه ماها تموم شده و رفته !! تو را باید با یکی ک عمر نوح و صبر ایوب داره بفرستن بحث و جنجال کنی !! روزگارت ب کام !!

173:

درود و احترام ؛

پیش از بیان موضوع ؛
برایم جالب است که مرا به چیزی متهم می دارید که در کلام خود هیچ رعایت آن ها را نداشته اید ،
در حالی که میان سطرهایم ابدا قصد توهین و افترا به هیچ فردی نداشته ام ..
و از این برداشت شما به طور کلی جا خورده ام ..!!
؛
با این وجود شما مهر وزیده و هر آنچه تمایل داشتید به حقیر نسبت دادید ،
وهیچ جمله و سطری و کنایه و اتهامی را هم فرو نگذاشته اید ..!
کما این که سابق بر این هم مهرهای شما شامل حال بنده شده است ..!!
حال اگر گمان می دارید کم است بفرمایید به نقل خودتان رساتر ادامه دهید ..

اما در پاسخ اجمالی ،
مواردی را که از گفته های حقیر برداشت کردید ؛ با آنچه بنده بنای گفتن اش را داشتم ؛
تفاوت می کند ..
اما در نظر داشته باشید وقتی پرسش یک جانبه و حاوی توهین باشد ،
برداشت بنده دور از انتظار نمی توانسته باشد ..
با این حال همانطور که ابتدا گفته شد ، بنایم ابدا توهین نبوده است ،
و اگر این گونه برداشت شده است ؛ ابایی هم ندارم که پوزش بخواهم ..

لیکن ، بر خلاف نگر شما نه قصد ِ افترا بستن به دیگران را داشته ام،
و نه گرفتن ِ ژست روشنفکر مآبانه ..
و این گفته هم اگر توهین آن را نپندارم ، اطلاق برچسب دیگری به حقیر است ..

کافی است عنایت داشته باشید ،
همانطور که شما می توانید نگرهای خود را مطرح دارید ؛ بنده هم می توانم ..
بنابراین در حاشیه و بدور از هیچ گونه جهت گیری نسبت به فرد خاصی ،
آنچه را که به نگرم اخلاقی به نظر می رسید بیان کردم ..

حداقل انتظار هم این بود که آنان که مدعی اخلاق اند ، خود پای بند به آن باشند ..
و نه این که به سبب ناخوشایند بودن گفته ای به مذاق ِ خاطرشان ،
تازیانه به دست گیرند و هر آنچه خوش دارند نسبت دهند ..

و الله خیر الحاکمین ..


--

پ.ن : با توجه به آنچه گفته شد ،
بیش از این دلیلی برای پاسخ گویی به جزییات مطالب شما نمی بینم..

174:

این حرف شما که میگید هرچند که سطح دینداری در افراد متفاوته؛ به نظرتون این حرف چاشنی توهین نداره؟

175:

باسلام- 1. شما دوباره داری احمدی نژاد رو به دکتر جلیلی وصل میکنی، که دیگه این کار نخ نما شده. 2. 4سال پیش که اون وضعیت تو کشور پیش اومد برای این نبود که شما میگفتید احمدی نژاد مناسب ریاست جمهوری نیست بلکه بخاطر توهم تقلب بود که متأسفانه باعث کشته شدن تعدادی از مردم و نیروهای انتظامی توسط یک سری اغتشاش گر شد که متأسفانه عواملش داخلیش هنوز که هنوزه پاسخگو نبودند 3. سطح فهم افراد به سالهای عمرشون نیست بلکه به درک واقعیتهای اطرافشونه.

176:

دوست عزیز ممنون از راهنمایی شما . منم برای انتخاب اصلح همین کار رو انجام دادم و به این نتیجه رسیدم که در حال حاضر کشور نیاز به فردی متدین ، متعهد ، کاردان و از همه مهمتر متعادل و معتدل نیاز داره به همین خاطر به دکتر ولایتی رأی میدم .
بسیجی بودن برای اداره کشور کافی نیست .
یاحق!!!!!!!!!

177:

کشور در حال حاضر فدایی نمی خواهد کار بلد می خواهد که کار با قسم و چفیه جلو نمی رود . بهتر است کمی کتاب بخوانیم اگر امیر کبیر فقط متدین بود به یقین ما او را نمی شناختیم باید متدین بود اما کاردان!!!!
متعصب نباشید همه ما مجموعه ای از نقاط ضعف و قوت هستیم کاندیدای محبوب من هم {دکتر ولایتی} خالی از ضعف نیست اما کارنامه ای سرشار از تجاربی ارزشمند دارد که نمی توان نادیده گرفت .
برای دوستی که عکس دختر چادری و کار او را کاری بزرگ جلوه داده اند هم عرض می کنم اینجا دادگاه نیست و آقای جلیلی برای شهادت دادن نیامده آمده که چهار سال امانتی را در دست بگیرد که برای قبول آن نباید متعصب و افراطی برخورد کرد. شما که از رهبر عزیز نام می برید و جلیلی را ولایت مدار می دانید خوبست بدانید آقای دکتر ولایتی هم خدمتگزار رهبر انقلاب هستند.
زنده باد ایران !!!!!!

178:

باسلام- ما هیچگاه نه در این تاپیک و نه در سایر فعالیتهامون نگفتیم که آقای ولایتی ضدولایت هستند و همچنین هیچگاه بسمت افراط و تفریط نرفته ایم اگر حمایت از یک کاندیدا به زعم شما یعنی افراط و تفریط پس شما هم داری همین کار رو انجام میدهید. همچنین حمایت تمام دوستان حامی دکتر جلیلی بدلیله اینه که ما ایشون رو اصلح دونستیم. این کار شما که برای حمایت فرد مورد نظرتون ما رو متعصب و افراطی قلمداد میکنید به دور از اخلاق به نظر میرسه. نه؟!

179:

نه ولی به شکل تبلیغات خودتون و شیوه صحبت کردن کاندید مورد نظرتون نگاه کنید بعد نیست گاهی از بیرون رفتار خودمون رو بررسی کنیم .دکتر جلیلی در مقایسه با دکتر ولایتی تجربه کاری ندارند و نمیشه به صرف اینکه آدم متدینی هستند کار اداره مملکت رو به ایشون سپرد سمت مهمی که ایشون داشتند دبیر شورای عالی امنیت ملیه که نه من نه شما جزئیات و روند انجام کار ایشون رو نمی دونیم . فقط به گفته خودشون مذاکرات باید خوب پیش بره چون ما حرفمون رو با اقتدار زدیم حالا اونا باید بپذیرن چون ما با اقتداریم ......
اگه منطقی باشیم و یه سفر به یک کشور خارجی داشته باشیم نه خیلی دور همین کشور های همسایه می بینیم که این اقتدار هیچ معنی نداره . اقتداری که آقای جلیلی ازش دم میزنن شاید تنها سر میز مذاکراته !!!!
چون شرایط اقتصادی کشور و تحریم ها بوی اقتدار نمی ده !!!!
یه انتقاد دیگه ! هر چیزی جای خودشو داره مثلا مایه گذاشتن از چفیه و جنگ و از دست دادن پا و جانبازی اگه برای رضای خدا بوده نباید امتیازی بشه برای ریاست جمهوری !!!!
برخی از طرفداران شما نوشتن ایشون برای خدمات و کارهایی که انجام میدن و دادن حق ماموریت دریافت نمی کنن و حقوق نمیگیرن ! خوب چرا؟ کارتو انجام بده ، درست هم انجام بده ، حقوق هم بگیر ! نوش جان ! حلال وطیب وطاهر !
یا اینکه دکتر جلیلی تنها کاندیدایی که توی عکس های تبلیغاتیش عکس نماز خوندنش هست ، یه سوال دارم نماز خوندن هنر یه مسلمونه یا از واجبات دینشه که اینطور پررنگ می کنید گویا بقیه کاندیداها مسلمون نیستند.
تبلیغ کنید اما سیاه نمایی برای دیگران و بزرگنمایی برای خودتون نکنید .

180:

شما که الآن بیرون از ما هستی؛ ممکنه خطاهای ما رو یادآور بشید؟

181:


نه ولی یه نگاهی به شکل تبلیغات خودتون و شیوه صحبت کردن کاندید مورد نظرتون نگاه کنید بعد نیست گاهی از بیرون رفتار خودمون رو بررسی کنیم .دکتر جلیلی در مقایسه با دکتر ولایتی تجربه کاری ندارند و نمیشه به صرف اینکه آدم متدینی هستند کار اداره مملکت رو به ایشون سپرد سمت مهمی که ایشون داشتند دبیر شورای عالی امنیت ملیه که نه من نه شما جزئیات و روند انجام کار ایشون رو نمی دونیم . فقط به گفته خودشون مذاکرات باید خوب پیش بره چون ما حرفمون رو با اقتدار زدیم حالا اونا باید بپذیرن چون ما با اقتداریم ......
اگه منطقی باشیم و یه سفر به یک کشور خارجی داشته باشیم نه خیلی دور همین کشور های همسایه می بینیم که این اقتدار هیچ معنی نداره . اقتداری که آقای جلیلی ازش دم میزنن شاید تنها سر میز مذاکراته !!!!
چون شرایط اقتصادی کشور و تحریم ها بوی اقتدار نمی ده !!!!
یه انتقاد دیگه ! هر چیزی جای خودشو داره مثلا مایه گذاشتن از چفیه و جنگ و از دست دادن پا و جانبازی اگه برای رضای خدا بوده نباید امتیازی بشه برای ریاست جمهوری !!!!
برخی از طرفداران شما نوشتن ایشون برای خدمات و کارهایی که انجام میدن و دادن حق ماموریت دریافت نمی کنن و حقوق نمیگیرن ! خوب چرا؟ کارتو انجام بده ، درست هم انجام بده ، حقوق هم بگیر ! نوش جان ! حلال وطیب وطاهر !
یا اینکه دکتر جلیلی تنها کاندیدایی که توی عکس های تبلیغاتیش عکس نماز خوندنش هست ، یه سوال دارم نماز خوندن هنر یه مسلمونه یا از واجبات دینشه که اینطور پررنگ می کنید گویا بقیه کاندیداها مسلمون نیستند.
تبلیغ کنید اما سیاه نمایی برای دیگران و بزرگنمایی برای خودتون نکنید .

182:

من از همین ابتدا بگم که مشکل اصلی شما رو متوجه نشدم؛ اولش گفتید داریم تندروی میکنیم وبقیه نامزدها رو متهم به ضدولایت بودن. اما از اونها میگذریم و میرسیم به مشکل فعلی شما.
1. شما خیلی راحت از شورای امنیت ملی صحبت میکنید این نهاد خیلی بیشتر از اون چیزی که من وشما خبر داریم حیاتیه. و همانطور که خود دکتر جلیلی گفتند شاید مذاکرات هسته ای فقط 5درصد از فعالیتهای این شورا باشه چون توأمان باید موقعیت امنیتی داخل و خارج کشور رو رصد کنند. پس بیاید و منصف باشید و بطور گذرا از بار مسئولیتی که بر دوش مقامات این شورا هست نگذریم.2. شما به چه وسیله ای متوجه شدید که دکتر جلیلی فقط متدینه و از لحاظ مدیریتی ضعیف هستند. البته در رابطه با این موضوع مذاکرات هسته ای رو پیش کشیدید. شما هم مثل کاندیدای مورد حمایتتون دارید جفا میکنید و نباید یادتون بره که فعالیت هسته ای ما در کجا بوده و الآن در کجا قرار داره و اگر در موضع ضعف بودیم 6کشور با ما مذاکره نمیکردند 3. شما که دم ازحامی رهبری بودن میزنید؛ رهبری همین چند روز پیش در مرقد امام گفتند سیاه نمایی نکنید و نخواهید که بگید ایران مقتدر نیست واینکه گفتند ما به هر چه که رسیده ایم از مقاومتمان بوده است. 4. بحثه جانبازی و جنگ رو پیش کشیدید. بنده به شخصه هیچ وقت از زبان خود دکتر جلیلی چیزی در این باره نشنیدم و خودم هم چیزی نگفتم؛ و اگر اینجوری که شما میگید باشه آقای ولایتی هم نباید از دوران وزارتشون هیچ صحبتی کنند چون کار برای خدمت به مردم بوده. هرچند که در سایر پوسترهای نامزدها ما تصاویر مربوط به فعالیتهای گذشته شان رو میبینیم. اگر این کارها سیاه نمایی باشه پس هرکس که از خدمات گذشته کاندیدش داره میگه داره سیاه نمایی میکنه.

183:

از شباهت های احمدی نژاد و روحانی یکیش همین بود که سوال و با سوال جواب می داد!حالا گویا تشابهات داره سرایت می کنه.

بالاخره شما مختارید،اصرار و اجباری نیست ما شما رو دوست داریم و نمی خوایم برچسب پیش داوری به حرف های سرکار عالی بزنیم،بیشتر مایلیم مردم ببینند و قضاوت کنند.
و اصلا هم برام عجیب نیست که علی رغم این که ما همیشه به شما احترام گذاشتیم،شما ورداشتی تلویحا من رو کودن و زبان نفهم معرفی کردید.
یادم میاد دوست ما هم (که امروز در خیل امثال سرکار هست) روزی با شما صحبت کرد و شما هم فرمودید:"من معلم ریاضی هستم و روزی ان تا مثل تو رو درس می دم.بشین سر جات کوچو،غلط زیادی هم نکن!".

این از این.
و البته سابقه ی خودمم برای دوستانی که از قدیم بودن مشخص هست و همچنین از این که طرفدار حداد عادل بودم(که کنار کشید دیروز).جدای از مطالبی که برای نشریات می نوشتم،نشریه ای که گرفتم رتبه ی 13 داشت و در سه ماه مونده به رتبه بندی مجدد،رتبه ش رو به هشتم رسوندم و با کسایی که به جای خودم آوردم،در رتبه بندی بعدی رتبه ی اول رو آورد.

حالا شما جوونید از شما انتظاری نداریم که حرفای بقیه ی اصلاح طلبان رو تکرار نکنید و این سناریو ها رو برای ما رو نکنید.من تعجبم از جناب بزرگ مهر هست!
آیا واقعا تو انتقادی که در این پست شده (و اون هم به این دلیل این ادعا صورت گرفته که بر اساس رخدادی که محقق نشد،ادعا کردید موسوی بهتر بود!)،کسی مثل جناب بزرگ مهر نمی دونه ناکارآمدترین حزب سیاسی در آلمان فدرال،همین حزب سبز هست که بعد جناب موسوی اومده تو ایران پیاده سازی کرده؟
آیا دولتی که انواع و اقسام فرق و نحل درش سهیم شدن اصلا امکان تصمیم گیری و کنترل کشور و تدبیر امور وجود داره؟

کسایی هم بودن همون 4 سال پیش که از احمدی نژاد دفاعای جانانه می کردن و حالا هم حامی امثال عارف و روحانی هستند و اتفاقا عمده ی مشکلات دوستان شما هم با همین عزیزان بود،حتما این نکته رو فراموشتون نشه.ما همیشه از چیزی دفاع کردیم که می شناختیم و چون استدلال داشتیم هنوزم می تونیم دفاع کنیم.

یاد آوری می کنم تا جایی که یادم میاد،دور از جان سایر دوستان هر وقت از کاندیداهای دیگر نام بردیم(در همون زمان) موسوی خالی نمی گفتیم! و احترام همه رو داشتیم،و می بینم هر دو طرف هنوز بر روال سابق حرکت می کنیم.با این تفاوت که الآن احتمالا به دلیل تعدد کاندیدا فقط به حامیان اون ها حمله می شه نه به خودشون،(درست مثل اون موقع که حامیان احمدی نژاد رو "جواد مواد" قلمداد می کردین،امروزم نادان عنوان می کنید.)

184:

سلام

پس احتمالا سوء تفاهم شده،می تونید صحت گفته هامون رو با همین جناب بزرگمهر که تفاوت دیدگاهامون در پست بالا مشخص شد چک کنید.

185:

یک کلام

جلیلی حمایتت می کنیم.


186:

خب من تصمیم گرفتم
یه زمان میخواستم سفید بندازم : ))

جلیلی رو رای میدیم
اما ...
به هر حال بهش رای میدیم

187:

بسم الله الرحمن الرحيم


ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی188:

اول جلیلی را بشناسید اگر توانستید به او رای ندهید

189:

بازی تبلیغاتی قشنگی بود هم اون خانم نقشش رو خوب بازی کرد هم دکتر جلیلی !! دیالوگها هم خوب نوشته شده بود همین ک کلمه ظرفیت رو به دکتر جلیلی نگفتن خودش خیلیه!!
فقط کاش آخر این نمایشنامه جلیلی سوار پراید ِ تبلیغاتیش هم میشد و تو افق محو میشد
اینجوری خیلی تاثیرگذارتر بود

190:


بازی !! بنده خدا چرا خودت رو اینقد حرص میدی برو به کاندیدای خودت رای بده کارت به دیگران چیه !اینطوری داری تهمت میزنی به دیگران اون دنیا باید جوابگو باشی !!

با حرفای شما و دیگران کسی از رای خودش بر نمیگرده ! اینطوری فقط خودت رو خسته میکنی !!

191:

چرا بیخود اینجا بحث میکنی و اعصاب خودتو خورد میکنی.
آقای جلیلی وقتی یاد نداره دو کلام حرف بزنه(کلیپشو گذاشتم تو قسمت گفتگوی عمومی انتخابات همچنین جایزه هم داره برای کسی که بفهمه چی گفته) و نمیدونه چی بگه از دور و اطرافیانش چه انتظاری داری ؟!!!

192:

تا آخر حامی حامیان ولایتیم

193:

برو تو تاپیک روحانی کلید دارت

که فکر کرده با کلید و دادن شعار میتونه کشور رو نجات بده!!!

شماها هم دلتون رو به این شعارها و آزادی بیان خوش کرده اید

یه دستبند بنفش هم جای سبز بزن به دستت

194:

سلام خدمت همه دوستانم
من می خواهم بخش هایی از گفتگوی خصوصی ام با یکی از عزیزان حامی دکتر جلیلی را که به نظر خودم پاسخ قانع کننده ای نگرفتم (هر چند که آن دوست عزیز پاسخ های بسیار منطقی داده اند) را به همراه برخی مطالب دیگر بنویسم .
دلیل اصلی ام از این مطالب بدیهیه که اولا تمایلم به به جذب رای برای کاندیدایی هست که از نظر من اصلح هست و دلیل دومم این هست که متوجه شدم یکی از مدیران و دوستان بسیار عزیزم که مطالب دلنشینشان همیشه در من تأثیر دارد به دکتر جلیلی تمایل دارند و دوست دارم باز هم از مطالبشان که بدون اغراق همیشه فرقان حق و باطل بوده استفاده کنم .

"من از بابت جهت گیری انقلابی طرفداران آقای جلیلی خیلی خوشحالم. کسانی که می خواهند به آقای جلیلی رای دهند اشخاصی هستند که به ارزش های نظام و انقلاب پایبند هستند و زیاد بودن هواداران ایشان واقعا برای هر کسی که دل در گرو نظام دارد افتخار هست.

اما
ما سال 84 هم آقای احمدی نژاد را یک انقلابی و ولایتمدار می دانستیم .
انحراف آقای احمدی نژاد ابتدا از ستیز با روحانیت و مرجعیت آغاز شد و به مقاومت در برابر حکم حکومتی رهبر عظیم الشأن انقلاب رسید.
احمدی نژاد بیشتر از هر دولتی قلب رهبر عزیزمان که جانم فدایش باد را خون کرد.
یکی پس از دیگری به یاران رهبری و سابقون نظام و انقلاب تاخت . در رسانه ملی آن حرمت شکنی ها را درباره آیت الله هاشمی و آقای ناطق نوری کرد.
حدیثی هست که می فرماید "مومن زرنگ هست"
انسان زرنگ که نباید دو بار از یک سوراخ گزیده شود.

همه ما علاقه مراجع و علمایی چون آیت الله جوادی آملی ، آیت الله هاشمی شاهرودی ، آیت الله کاشانی را به رهبر معظم انقلاب می دانیم.
آیا می شود این ها از کسی حمایت کنند که رهبری با وی مخالف باشند؟"

مطالب داخل گیومه رو عینا از گفتگوی خصوصی ام نقل کردم که از نظر خودم مخاطبم نتوانست در آن مطالب مرا قانع کند و من هم چنان به عرایضم که در بالا آمد معتقدم.
شاید بفرمائید از آقای دکتر جلیلی به آقای احمدی نژاد چه ارتباطی دارد ، نزدیک بودن گفتمان این آقایان و حامیان مشترکشان این گونه ذهن مرا سوق می دهد که ممکن است یک مسیر را طی کنند.
در میان حامیان دکتر جلیلی اشخاصی مثل آقای کوچک زاده هستند که واقعا کینه عجیبی نسبت به سابقون انقلاب و نظام و خصوصا آیت الله هاشمی داره. ( هر چند که حتی حمایت این فرد باز هم به خود دکتر جلیلی ارتباطی پیدا نمیکنه )
و مسئله ای هم که واقعا برای من مهم هست آن هم اینکه ما ارادت و علاقه علمایی که نام بردم به رهبری و نظام را می دانیم و این بزرگان تلویحا از گفتمان اعتدال حمایت کرده اند.

متاسفانه قسمت هایی از عرایضم نفی ای بود و از طریق نفی حامیان دکتر جلیلی استدلال میکرد که این شیوه رو دوست ندارم و از همه دوستداران دکتر جلیلی از بابت این شیوه عذر میخوام ولی شاید به گرفتن پاسخ قانع کننده کمک کنه.

195:

سلام بر شما دوست عزیز

همه ی ما از احمدی نژاد به خاطر طرفداری از حلقه ی انحرافی دل خوشی نداریم
من خودم به شخصه از این انحراف در دولت بیشتر از وضعیت اقتصادی ناراحت هستم و همیشه دعا میکردم که حداقل احمدی نژاد خودش رو از این حلقه جدا کند ولی این اتفاق نیفتاد.

حرمت شکنی های احمدی نژاد کار خوبی نبود
ولی از حرمت شنکی های فرزندان هاشمی در وقایع سال 88 هم نمیشه گذشت...
فرزندانی که اصلا رهبر انقلاب رو قبول ندارند و فقط پدر خوشون رو قبول دارند.

در مورد هاشمی رفسنجانی من خیلی از افراد معتقد به نظام را میشناسم که نسبت به هاشمی و مواضع او به شدت ناراحت هستند که چرا او در سال 88 و تا به حال موضع خوش رو اعلام نکرد و حتی به مسببان آن وقایع بیشتر متمایل بوده و هست.
نمیدونم شاید هم این نفرت از احمدی نژاد باعث شد که هاشمی به سمت اصلاح طلبان متمایل شود،به هر حال از شخصی که یکی از استوانه های نظام بوده است انتظار میرفت نسبت به وقایع سال 88 موضع گیری میکرد ولی اینکار رو نکرد.......

اگر هم این بزرگوارانی که نام بردید به اعتدال علاقه مند هستند دلیلی ندارد که ما هم به اعتدال متمایل شویم چون هر کس بنا بر سلایق خود به یکی از این حالا 6 کاندیدا نظر دارد.

خیلی از روحانیون بزرگوار که به نظام و رهبر عزیز علاقه دارند به دکتر سعید جلیلی علاقه مند هستند.

مانند آیت الله مصباح یزدی-آیت الله خزعلی-آیت الله آقاتهرانی-استاد پناهیان و دیگران
پس بنا بر اعتقاد شما این عزیزان دارند اشتباه می کنند؟

شما از کوچک زاده صحبت کردید
پس حمایت و دلخوشی عناصر سال 88 به رای آوری حسن روحانی چه میشود؟
چرا آنها از عارفی که متعلق به خودشان بود صرف نظر کردند و رو به حسن روحانی آورده اند؟

غرب از تنها کسی که برای ریاست جمهوری میترسد دکتر جلیلی است

خود رهبر عزیز فرمودند آنهایی که دنبال سازش هستند اشتباه فکر می کنند
منظور رهبر چه کسانی بود؟

در مورد دکتر سعید جلیلی هم باید گفت فقط ساده زیستی او به احمدی نژاد رفته و دیگر شباهتی به ایشون ندارد.

196:

سلام محمد رضا جان
ممنونم از پاسخی که به من دادید.
مطالبی در ذهنم هست ، اگر بتونم قبل از اتمام مهلت تبلیغات به مطالبم انسجام بدم، اینجا تایپشون میکنم.

197:

والا اگه من حرص بخورم !! من ک تا این نمایش عوامفریبانه رو دیدم تا چند مین فقط داشتم میخندیدم
ببین !! خیلی حرفهههه ک ملت ایران(البته بعضیاشون) اینقدر ساده لوح باشند ک برای فریفتنشون همچین نمایش هایی کفایت کنه هاااااا !!! خیلی حرفه والاااااا !!
+ طرفدار کاندید خاصی نیستم !! همین ک جلیلی رای نیاره کافیه !! البته رای هم نمیاره ولی ممکنه ی دفعه شب بخوابیم و صب بیدار شیم ببینیم برخلاف آرایی ک شمارش شده ایشون یهو رییس جمهور شدن !!
من از قالیباف ب شدت متنفرم ولی ببین این جلیلی کی هست ک به قالیباف راضی شدم
نظرم نسبت ب ولایتی . رضایی . روحانی تقریبا در یک سطح ِ . البته رضایی زیادی شعار میده . اوضاع این مملکت بهتر بشو نیست ! همین ک بدتر نشه خودش کلی هنره !
غرضی هم ک کلا پرت ِ . ولی دمش گرم با اومدنش تو بین این نامزدها اثبات کرد کاندیدای ریاست جمهوری نه عقل میخواد نه دانش سیاسی و اقتصادی نه بیان قوی !!

198:

سلام- چرا اما ؟!

199:

سلام- شما با این نوشتت جلیلی رو نشونه گرفتی اما به کل نظام تهمت زدی.

200:

اخلاق مداری طرفداران جلیلی (بعد میگن چرا میگید افراطی!!!)

درگیری فیزیکی هواداران دو کاندیدا

عصرایران: درگیری فیزیکی هواداران رضایی و جلیلی در بوشهر با ورود نیروی انتظامی پایان یافت.

در بوشهر، شماری از هواداران جلیلی در حالی که پوسترهای او را در دست داشتند و شعارهای هماهنگی سر می‎دادند ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه دوشنبه شب به سمت ستاد مرکزی رضایی در میدان امام خمینی بوشهر حرکت کردند که با نزدیک شدن به هواداران رضایی، درگیری میان دو طرف روی داد.


درگیری دوم نیز در ساعت ۱ و ۳۰ دقیقه بامداد سه شنبه نیز میان هواداران دو کاندیدا روی داد که نسبت به درگیری نخست، شدیدتر بود و مدت زمان بیشتری طول کشید.

این درگیری شدید تنها با دخالت نیروی انتظامی به پایان رسید و هواداران دو کاندیدا متفرق شدند. محسن رضایی و سعید جلیلی دو کاندیدای اصولگرای انتخابات ریاست جمهوری پیش رو هستند.
لینک کامل خبر

201:

اخه خیلی مسخره بود نمیشد چیزی نگم !
اینها دارن از احساسات مذهبی مردم برای رای ِ بیشتر سوئ استفاده میکنند !! پای قران رو کشیدن وسط و قسم خوردن ب قران و.....!!
همین بازیها رو زمان امام علی عده ای با سر نیزه کردن قران راه انداخته بودن !! اینا هم دقیقا کپی کردن !! حداقل نمیکنن ی نمایش جدیدی راه بندازن یکم ب روز بشن

202:

تا فتح بدر و خيبر؛يك يا حسين ديگر/ استقبال تهران از دکتر جلیلی فردا در ورزشگاه حیدرنیا/بزرگترین همایش جلیلی+صوت و متن سرود تبلیغاتی دکتر جلیلی

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی
تهراني‌ها روز چهارشنبه در جشن بزرگ ولادت سيد و سالار شهيدان عليه‌السلام و با شعار "تا فتح بدر و خيبر / يك يا حسين ديگر" بزرگترين اجتماع مردمي حمايت از دكتر سعيد جليلي تنها كانديداي گفتمان امام و انقلاب در عرصه رقابت‌هاي انتخاباتي رياست جمهوري را خلق كرده و كار را تمام مي‌كنند.

به گزارش رجانيوز، چهارشنبه 22 خرداد ماه؛ هم زمان با سوم شعبان روز ولات امام حسين عليه السلام، ساعت 17:30 ورزشگاه شهيد حيدرنياي تهران ميعادگاه سيل عاشقان حضرت سيدالشهدا عليه‌السلام و مشتاقان مردي است كه آمده است براي احياي گفتمان امام و انقلاب و حفظ خط مقاومت و پايبندي بر حقوق مسلم ملت مسلمان ايران.

ورزشگاه حيدرنياي تهران شاهد جشن بزرگي خواهد بود كه پرشور بودنش را بيشتر مديون ميهمان اصلي‌‌اش است؛ دكتر سعيد جليلي جانباز سرافراز دفاع از نظام مقدس جمهوري اسلامي؛ همان كه باور دارد امروز ملت ايران پشت خيمه‌هاي دشمن ايستاده و اين ايستادگي را تنها مرهون استقامت ايران اسلامي مي‌داند.

حضور پرشور تهراني‌هاي غيور و انقلابي در اين جشن انقلابي تجليل از نماد مقاومت بيش از آنكه نمايشي براي حمايت جانانه از دكتر سعيد جليلي در انتخابات باشد، دستمريزاد به مردي است كه حلاوت استقامت در راه آرمان‌هاي انقلاب اسلامي در برابر زياده‌خواهي مستكبران را بعد از ذلت سازش به كام‌شان نشاند.

در اين همايش كه جمع کثیری از چهره‌های انقلابی، مذهبی، فرهنگی و سیاسی حضور پیدا مي‌كنند، علاوه بر دكتر سعيد جليلي كه سخنران اصلي است، حجت السلام و المسلمين عليرضا پناهيان سخنراني كرده و مداحان اهل بيت‌عليهم‌السلام مديحه سرايي مي‌كنند.

رونمايي از يك سرود انقلابي، پخش سرودهاي انقلابي و اجراي برنامه تعدادي از خوانندگان انقلابي از جمله برنامه‌هاي اين جشن بزرگ خواهد بود.

ورزشگاه شهيد حيدرنياي تهران واقع در خيابان حافظ بعد از خيابان انقلاب مهياي پذيرايي از عاشقان اهل‌بيت‌عليهم‌السلام خواهد.
ستاد انتخاباتي دكتر سعيد جليلي از تمام اقشار مختلف مردم دعوت كرد تا در اين جشن بزرگ حاضر شوند.

203:

کل ِ نظام چیه بابا؟؟؟؟
از ی کاندید انتقاد کردن ( غرضی ) کل نظام رو زیر سوال میبره ؟؟!!

204:

جلیلـــی :
اگر توزیع در منابع ارزی حاکم شود، با اصل عدالت ساختاری منابع کشور می‌توان فرصت‌های خوبی در صنعت تولید خلق کرد
ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

205:

خبرگزاری عصر ایران یک خبرگزاری کاملأ چپ است و اصلأ هم بعید به نظر نمیرسه که اختلاف نظر چند نفر در فلان شهر رو درگیری قلمداد کنه و به این وسیله اصولگرایی رو بکوبه. هرچند که ما تو سایر خبرگزاری های "معتبر" هیچ خبری در این رابطه ندیدیم.

206:

شب بخوابیم صبح پاشیم ببینیم جلیلی رأی آورده - مملکت بهتر بشو نیست بدتر نشه - کاندید ریاست جمهوری شدن نه فهم سیاسی میخاد نه فن بیان. به نظر شما اینا تهمت نیست. چقدر زود حرفهای خودتون رو از یاد بردید.

207:


آره مشخصه خنده شما !! اینقد حرص دارین میخورین فک کنم ورم معده گرفتید !

بله مشخصه طرفدار کاندیدای خاصی نیستیند !! نیازی به گفتن نبود !

100 نار به آش به ... تهمت !!! آفرین به این همه تهمت !! اون دنیا جوابگوی خیلی از مسائل باید باشید خودتون رو آماده کنید !

هنوز نحو رعایت ادب رو یاد نگرفتین توصیه میکنم !! یه کتاب در باب ادب و اخلاق بخونید ! براتون خوبه

208:

ولشون کن بزار خوش باشن ! اینا یه سری عقده است باید خالی بشه

209:

درود
1-تهمت افراطي بودن به هر كسي مذموم است مگر آنكه خلافش ثابت شود.
2-تعريف منطق چيست؟
3-ايا منطقي است كه كار خلاف مثلا طرفداران آقاي جليلي را به حساب ايشان بگذاريم؟
درحالي كه ايشان در بيانه اي به طرفداران ,رعايت قانون واخلاق را توصيه كردند.
4-نظرتان در مورد كامل ترين انسان چيست؟پيامبر اكرم معلم بزرگ همه ي انسان ها؟
نظرتان چيست كار هاي خلاف شرع خلفاي بعد از ايشان را به حساب پيامبر اكرم بگذاريم؟
كارهايي مانند كشور گشايي,برده داري,به شهادت رساندن فاطمه ي زهرا,پول پرستي وظلم به انسان هاي صالح؟
چون آقاي جليلي كه بزرگتر از پيامبر نيستند!
مطمئنا اگر پيامبر در آن دوران زنده بود آن هارا نهي مي كرد.مطمئن باشيد آقاي جليلي نيز سكوت نخواهند كرد.

پس روش استدلال شما مذموم است.
نمي شود از كارهاي بعضي مثلا طرفدار كه تكليفشان از طرف آقاي جليلي معلوم است,نتيجه ي مطلوب شما گرفته شود.
حداقل اخلاق قرآني را رعايت كنيد وگرنه عكس آواتار خود را تغيير دهيد كه با اخلاق غير قرآني تطبيق داده شود.
والسلام علي من اتبع الهدي

210:

اینکه موضوعی برای شما مسخره به نظر برسه شاید برای بقیه افراد یه اعتقاد باشه. شما عزیزان مخالف دکتر جلیلی ما رو متهم به افراط و تفریط و توهین میکنید اما خودتون خیلی راحت نظرات بقیه رو مسخره قلمداد میکنید.

211:

سلام دوست عزیز

من با ایشان زیاد بحث داشته ام

ایشون در بیشتر صحبت هاشون به جلیلی و ما هوادارانش تهمت میزنند.

من چندین بار به ایشون گفتم تهمت نزنید ولی ایشون به کارشون ادامه میدهند

من از تهمت های ایشون نمیگذرم و ایشون رو به خدا واگذار میکنم

212:

عقده اونی ِ ک منفورترین شخصیت رو توی همین فاروم هم میهن داره ولی برای جلب نمایش و توجه هی میره تاپیکهای افراطی و جنجالی میزنه تا بقیه باش بحث و جدال راه بندازن یکم خالی بشه !!
تو تاپیکهای دیگر ادبتان رو همگی مشاهده کرده بودیم قبلا !! اینجا هنرنمایی مجدد نفرمایید لطفا !!

213:

میگم شما علم غیب دارین باید بری پیشگو بشی !! منفورترین ؟! نکنه نظر سنجی گذاشتی !؟ آهان یادم نبود !علم غیب دارین

من برای کسی دعوت نامه نفرستادم بیاد باهام بحث کنه !

ادب با عقده داشتن دو مقوله جداست !!! اگه میخواید براتون توضییح بدم ؟!

214:

بنظر من این موضوعی ک شما بهش اعتقاد دارین فقط ی سوئ استفاده ابزاری از دین در جهت پیشبرد منافع خود هست !! همچون اسلام ناب محمدی ک چندین بار تو مناظره ها ازش یاد کرد !! همچین صحبت میکنه انگار معتقدترین و مسلمونترین آدم روی این زمین هستن !1

215:

1. خواهشأ در مورد 88 صحبت نکنید که مصداق واقعی تف سر بالاست و برمیگرده تو صورت خودتون. هم صدا و سیما و هم خبرگزاری ها بصورت آنلاین آمار رو نشون میدادن و اینکه موسوی از بقیه جلوتر بوده بیشتر شبیه توهمه؛ اونوقت موسوی صبح فردای انتخابات نشست خبری برگزار میکنه و خودشو پیروز انتخابات میدونه. در مورد مسائل 88 خود عارفتون هم نتونست جواب بده و گفت هر خطای اصلاح طلبا رو که من نباید پاسخ بدم این از موضوع اول.
2. همچن از خرابکاری های 4سال اخیر صحبت میکنید که اگه یکی ندونه فکر میکنه بمب هسته ای تو مملکت ترکیده. مشکلات اقتصادی رو ما هم قبول داریم که شاید بهتره دنبال عامل اصلیش بگردی که ازش به تحریم های کمرشکن یاد میشد البته ما هم معتقدیم میشد با عملکرد بهتری به تحریم ها واکنش نشون داد. 3. در مورد غرضی هم به شورای نگهبان غیرمستقیمأ هجمه ای بردید. البته این استنباط من از حرف شماست.

216:

جناب؛ احیای گفتمان انقلاب که از اهداف اصلیه دکتر جلیلی هست از مهم ترین دغدغه های امام راحل بوده که در سالهای اخیر ازش غافل شدیم. ایشون هیچوقت نگفتن من مسلمون ترین آدمم بلکه دغدغه اسلام و دین رو دارن. چون شما با ایشون مخالفید هر چی که بگن به نظر شما تملًق به نظر میرسه.


217:

شما از این تهمت زدن ها خسته نمیشید؟!!

همه ی ما نزد خدا باید جواب پس بدهیم پس مواظب حرف زدنمون باشیم

218:

وقتی هر دو طرف، اینقده لجباز و تعصبی برخورد میکنن، دیگه چه انتظاری میشه داشت!!!

219:

نظرتان درباره ي آقاي روحاني جيست؟

220:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
دوست گرامی مایل نیستم وارد اختلافات و بحث های بین جناحی و حزبی و ... بشوم .
فعلا انتخابم آقای " جلیلی " هست ...
اگر کسی هم دلیل خواست در پست خصوصی توضیح می دهم .
و فکر کنم شما طرفدار آقای " روحانی " هستید .
اما به هر حال انشاء الله رای زیاد مردم برای کلیت نظام اسلامی خیر باشد و مکر مکرکنندگان هم به خودشان برگردد ...
والعاقبه للمتقین .

221:

1 بله خود من هم اونشب تا نیمه های شب پای تی وی بودم و ارای موسوی از احمدی بیشتر بود !! درضمن ی اشکال دیگری ک هم اقای رضایی و هم کروب اشاره کردن آرایشان در چند ساعت بعدی بجای افزایش, کاهش یافته بود . برای مدرک تصویر از صدا و سیما هم نشون دادن !! ک تا جایی ک من یادمه هیچوقت نتونستن ب این موضع جواب قانع کننده ای بدن !! درضمن شما اگه یادتون باشه تمامی سابتهای وابسته ب دولت در ساعات اولیه پس از شمارش ارا (نتایج اعلام نشده بود )پیروزی احمدی رو تبریک میگفتن . اگر نشست خبری موسوی بد بود پس چرا این بد نبود؟؟و مطمئن باشین حقیقت فقط همینها نیست !! قدرت و تریبون در این 4 سال دست اصولگراها بوده و جایی برای افشای حقیقتی علیه اینها وجود نداشته تو این چن سال !! هرکس دیگری هم جای عارف بود تا همینقدر از اصلاح طلبها دفاع میکرد !! و گرنه مجکوم میشد ب حبس خانگی یا حداقل رد صلاحیت میشد !!
2-خرابکاری ها خیلی وسیعتر از این حرفاس و همانطور ک اقایون نامزدها اشاره کردن در وضعیت بحرانی بدی هستیم هم اکنون !! هنوزم اثرات این خرابکاری ها ب طور کامل خودشو نشون نداده !
3- من منظورم ب شورای نگهبان نبود !

222:

از کجا اینقدر مطمئنی تهمت هست؟؟!!
ی جوری هم صحبت نکنید ک انگاری فقط شما خدا رو قبول دارین !!

223:

وقتی صحبتی بر علیه شخصی میکنید که به آن اطمینان ندارید این تهمت میشود

224:

اولا ایراد من به طرفداران ایشون بود پس به آقای جلیلی ربط نداره ثانیا همین سایت رجانیوز که نزدیک سایت به آقای جلیلیه بارها به آقای رضایی توهین کرده اما چرا آقای جلیلی یا اطرافیانشون واکنش نشون ندادند ؟

225:

سلام
من درابتدا تصمیم داشتم به ایشون رای بدم ولی دریکی از مناظره ها ایشون فرمایش کردن که خانومان نیازی نیست در محیط جامعه حتما شغل هایی داشته باشن
و این این موضوع تاثیر خیلی زیادی بر افکار بنده گذاشت ودر حال حاضر تصمیم دارم رای سفید دهم
این موضوع رو چگونه توجیح کنید آیا جایگاه زن در این حد پایین هست که در اجتماع قرار نگیره و درخانه مشغول خانه داری و بچه داری باشه ؟ شاید نظرمان برگشت

226:

درود
چه توهيني؟
لينك؟

227:

باسلام- دکتر جلیلی مستقیمأ به عدم اشتغال زنان در جامعه اشاره نکردند. بلکه گفتند باید مثلث مادر؛ مسجد؛ معلم رو جدی گرفت. و در مورد این مسئله اشتغال بانوان هم گفتند نباید نقش کاری زن در جامعه به نقش مادری و همسری بچربه. و اینکه باید معیشت مردم به گونه ای باشد که زن ها "مجبور" به اشتغال نباشند.

228:

شما ما رو به توهین به دیگران متهم میکنید اونوقت یه عکس رو با یه سوال مسخره برضد دکتر جلیلی و به قصد توهین منتشر میکنید!!!

229:

مسخره ؟ تهمت ؟ خوبه والا !!! میبینن و باور نمیکنن!!!!
خوبه لینک دانلودش هم هستا
اگر لینکش خرابه بگید درستش کنم .

230:

فکر کنم فراموش کردید این سایت ابتدا با تحقیر کردن آقای رضایی نسبت به دستاشون شروع کردنا!! که آقای رضایی بعدش گفتند اگر میخواهید به من توهی کنید اشکال نداره اما من به دستان عشایری خودم افتخار میکنم
تو گوگل درباره توهینهای سایت رجانیوز به آقای رضایی سرچ کنید جوابتون رو میگیرید . (هرچند اگه خود سایت رجا تا الان پاکش نکرده باشه)

231:

عزیز من سوال این بود که چرا فردی که تو کشور یه ایده اقتصادی داره وقتی که میره مثلأ داخل وزارت صنعت باید اول مصیبتش باشه. و چون این قسمت از مستند در آخرین سفر دکتر جلیلی به کشور ترکیه ساخته شده بود و اینکه ترکیه یه کشور نسبتأ پیشرفته ای تو عرصه صنعت و اقتصاده منظور دکتر جلیلی این بود که ما میتونیم ازشون الگو بگیریم و نگیم چون ترکیه فرهنگش با ما تفاوت داره ما بیایم برعکشون عمل کنیم بلکه باید الگو برداری کنیم همراه با تطبیق با فرهنگ خود کشورمون.
شما یه تیکه از مستند رو برداشتی معلومه آدم هیچی متوجه نمیشه اونوقت میگی تخریب کدومه.

232:

سلام

دوستمون جواب شما رو دادند

آیا نظرتون برگشت یا هنوز قانع نشده اید؟

233:

دوست عزیز .
یه تیکه از مستند نبود . مستند از سوال مجری شروع میشه و ایشون جوابی که اولش میدن واقعا بی معنیه . اینکه بعدش چی گفته و یا شما چه تفسیری کردید ازش بحثش جداست .

234:

این هم لینک فیلم کامل دکتر جلیلی بدون هیچگونه "دستکاری غرض ورزانه".
اون قسمت مذکور هم تو نیمه های مستند وجود داره.
FarsNewsAgency - خبرگزاري فارس

235:


236:

یه ضرب المثل هست که میگن آدمی که خواب هست رو میشه بیدار کرد اما آدمی که خودشو زده به خواب هیچوقت نمیشه بیدار کرد. لینک کامل مستند رو گذاشتم برو ببین و با توجه نگاه کن شاید متوجه بشی.

237:

این لینک رو هم برای اونایی میذارم که میگن ما هر چی میکشیم از همین کلمه ی مقاومت میکشیم که طرفدارای دکتر جلیلی و خود دکتر جلیلی و رهبر معظم انقلاب پی در پی تکرارش میکنند. + لینک فیلم:
FarsNewsAgency - خبرگزاري فارس

238:

اینجوری باشه بنده هم ده تا سایت و نشریه میارم که دارن به ویژگی های دکتر جلیلی توهین میکنند. بهتره بحثه رو در رو بکنیم.

239:

رجانیوز که وابسته ترین سایت به ایشونه بحثش فرق داره وگرنه خودم هزارتا وبلاگ و سایت دیدم که به دو طرف توهین میکنن .

240:

اولأ که سندی دال بر توهین وجود نداره. هر چند سندهای قبلی شما هم دستکاری شده و مبهم بود.
اونوقت قصدتتون از انتشار دوباره این تصویر "دروغ" چیه دقیقأ ؟!

241:

اولا این تصویر تو امضام بوده و هست تا من فردا کلیپ کامل ایشون رو ببینم در ثانی این تفسیر شما از حرفای ایشان بود

242:

من توانایی بیدار کردن شما رو ندارم !!

243:

سلام به همه
مشاهده كرديد كه حتي كساني كه ادعا داشتند از سخنان آقاي جليلي نمي توان چيزي برداشت كرد ,اعتراف كردند كه فيلم كامل را نديده اند ودل خود را به سخنان عيبجويان به ناحق خوش مي كردند.
توصيه مي كنم فيلم را كامل ببينيد سپس قضاوت كنيد.
اين متن را بنده با ديدن فيلم نوشتم:

...اين نيست كه مثلا اگر در اينجا ما الان در اين كشور هستيم شما مي تونيد اين كشور را مثلا (مكث)اينا مثلا وزارت خونشون مثلاچي داره كه مابگيم مثلا, نه ما بر عكسشو داريم.نه,همينه ديگه,مثلا,اون اقتضائاتش همينه.
اما اون سازوكار وفرهنگ را شما مي تونيد مبتني بر مزيت هاي نسبي وانديشه ي خودت وظرفيت هاي ديني بومي خودت شكل بدي.
اينو من يه مثال بزنم.ارتش عراق يه ارتش بود(مكث)وتيپ ولشكرهاي ما هم يه تيپ ولشكر بودند.اين, اون سازوكارش اين بود كه يه فرمانده مي ايستاد مثلا به نيرويش مي گفت برو.
شما همين لشكر رو داشتيد ,همين بحث رو داشتيد اما يه فرمانده داشتيم مي رفت جلو به نيروهايش مي گفت بيا.
اين كلي تحول ايجاد مي كرد در سازوكار ومدل عملكرد...

اين كارها مرا ياد عملكرد بعضي ها انداخت كه سخن امام خميني درباره ي دانشگاه ودانشگاهي را به صورت متن در آوردند وبرداشت اشتباه به خورد مردم دادند.
درحالي كه بايد به تفسير حرف ,منظور سخنران و لحن سخنران توجه داشت.
اگر اين بديهيات را رعايت نكنيم مطمئنا برداشت اشتباه خواهيم كرد.
والسلام علي من اتبع الهدي

244:

این هم مشتی از خروار تهمت های "سایت الف" علیه دکتر جلیلی + لینک صفحه :
تریبون مستضعفین گزیده‌ای از توهین‌ها و تخریب‌های «الف» علیه دکتر جلیلی

245:

سلام بر دوستان
امروز آقای جلیلی بودن شهرستان ساری
واقعا شلوغ شده و بود و خیلی خوب بود
بخوصوص که آقای روحانی یکشنبه ساری بودن و با اون بی احترامی هایی که به نظام و رهبر کردن و آشوبی که به پا شد بی خیال بابا گفتنش هم حالمو بد می کنه
خلاصه که ساروی ها حسابی بعد خاطره بدی که از روحانی داشتند امروز شاد شدند

246:

الان خداوکیلی همونجایی که من رنگیش کردم یعنی چی . شماهام حالتون خوش نیست . من به متن بعدش کاری ندارم همون بی معنی رو چطور تفسیر میکنید ؟

247:

شما وقتی بصورت متن میخونی بی معنی به نظر میرسه اما تو "فیلم واقعی" کاملأ معنی داره.
شما چون نمیتونی در مورد ویژگی های مثبت دکتر جلیلی بحث کنی؛ از اول تا حالا داری سر یه جمله خودتو میکشی.

248:

الان فیلمشو هم دیدم هیچ تفاوتی نکرد جز اینکه شماها دارید براش تفسیر میسازید . خودمو سر یه جمله نکشتم اما وقتی شخصی تو 80 درصد حرفاش کلمه ظرفیت میاره یا مثل همین کلیپ جمله بندیش مشکل داره و یکی درمیون کلمه مثلا رو بکار میبره باید بهش خرده گرفت .

ویژگی مثبت ؟ (با این حرفا مرغ پخته تو دیگ خندش میگیره)


بحث با شما و دیگر دوستان ستاد آقای جلیلی رو پایان میدم .

نظر شخصیم رو هم در پایان عرض کنم
فقط از خدا میخوام اگر آقای روحانی رای نیاورد(یا نگذاشتن رای بیاره) ایشون هم همینطور بشه چون اون موقع باید تو این 4 یا 8 سال بدبختی و رنج و ضرر مضاعفی رو متحمل بشیم .

249:

پس شما مشکل اصلیت رأی نیاوردن روحانیه. خوب از اول همینو میگفتی که اینقدر بحث نکنیم دیگه. اگه دکتر جلیلی تو حرفاش از ظرفیت صحبت میکنه جناب روحانی شما هم از ده تا کلمش 8 تاش آیت الله! هاشمی رفسنجانیه. به آقای روحانی بگید سلام ما رو به کدخداش برسونه !!!
در هر صورت باکمال احترام عرض میکنم که با این حقه های نخ نما شده نمیشه دکتر جلیلی رو تخریب کرد. شب خوش.

250:

حرفات جالبه. !!!!
ایشون حمایت دو بزرگوار رو داره که رای بیشتر مردم سمتشه . دلیل اصلی احراز صلاحیت آقای هاشمی هم این بود چون اگه میومد نیاز به انتخابات نبود بلکه نتیجه از قبل تعیین شده میشد اما حالا که ایشون حمایت اونا رو جلب کرده رای زیادی رو طرف خودش میگیره اما امان از دستهای پشت پرده و هزاران عامل دیگر که میخوان اصلاح طلبان روی کار نیان و همچنین تلاش سپاه و بسیج که از مدتها سعی داره آقای جلیلی رو روی کار بیاره .

251:

من شب خوش گفته بودم اما؛ 1. آدم خوبه با مدرک حرف بزنه. شما دوستان مخالف دکتر جلیلی تبحر عجیبی در طالع بینی دارید. 2.آقای هاشمی که شما ازش دم میزنی یه زمانی بزرگوار بود! (آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت) و برای همون طالع بینی تونه که در صورت احراز صلاحیت؛ ایشون رو برنده انتخابات اعلام میکنید دیگه؟ 3. دلیل رأی نیاوردن اصلاحاتی ها دستان پشت پرده نیست بلکه این دوستان کاری کردند که مردم ازشون سیر شدن پس دستان پشت پرده رو مقصر ندونید. 4. در مورد سپاه و بسیج هم؛ همون کارهای نخ نما شده رو دوباره میاری وسط.

252:

سلام
بماند
جلیلی رای بیاره بهتره
به کسی احتیاج داریم که ولایتمدار باشه
به دیگران اعتمادی نیس


جهت گیریهای سیاسی بخشی از پست ریاست جمهوریه
بخش اعظم اون مربوط میشه به کارهای اجرایی و رفاهی مردم
امیدوارم که این بازیهای سیاسی؛ جلیلی رو از وظیفه اصلیش باز نداره
و این درگیریها به لج بازی و تعصبات بی جا ختم نشه که مردم فراموش بشن که تا حالا شدن
اینجور که من میبینم وضعیت بده. همه درگیر
هر چه بگندد نمکش میزنند وای به روزی که بگندد نمک
من از اینکه ببینم یه ولایتمدار؛ مذهبیون تندرو رو در اطراف خودش جمع کرده احساس خوشایندی ندارم
خیلی شرم آوره که در مناظره سیاسی یکی مثل غرضی پاشه جلیلی و قالیبافو ساکت کنه از جدال

253:

به دیگران اعتمادی نیست؟!
چه اتفاقی افتاده که شما اعتمادتون رو از دست دادید؟
نکنه رئیس جمهور منتخب اتون آقای x با کارهاش باعث این اتفاق شده؟
یادتون که نرفته همین شما بودید که قبلا شب و روز ازش دفاع میکردید و اونو انقدر بالا بردید

بنظرم مردم ازین 8 سال درس گرفتند و کشور به دست اصولگرا ها اداره شد و نتیجه اش هم دیدند.
یا به قولی این گروه امتحان خودشو بد پس داده و فکر نمیکنم مردم مایل باشیند باز هم این آقایون اداره ی کشور رو بدست بگیرند

این هم بخونید
http://www.shahrekhabar.com/political/1371006540899729

254:

از نظر من باید کسی انتخاب بشه که منافع ملی رو حفظ کند
نه کسانی که از همین الان قصد تسلیم شدن در برابر امریکا و تعطیل کردن انرژی هسته ای در ایران هستند .

255:

منافع ملی منظورتون دقیقا چیه ؟

مگه گفت میخواد تسلیم شه ؟

این حرف ها کلیشه ای هستن و دلایل مبهم برخی برای رای ندادن به دکتر روحانی

256:

اونایی که سال88 اون کارها رو کردند که دیگه تهمت زدن براشون آسونه
آقای جلیلی هر کاری هم بکنه هی میگن نمایشه

257:


منافع ملی برای شما فقط انرژی هسته ای تعریف شده و دعوا با آمریکا !؟
پس تولید ملی چی میشه ؟
منافع ملی یعنی اینکه بیکار نداشته باشیم
منافع ملی یعنی اینکه ماشین 5 میلیونی رو 20 میلیون نخری

258:


منافع ملی برای ما فقط انرژی هسته ای و دعوا با آمریکا نیست بلکه اون ها جزیی از منافع ملی ماست

259:


در برابر این همه مشکل انرژی هسته ای شاید جزئی از منافع ملی نباشه !
پس انرژی هسته ای بهانه خوبی برای رای دادن به یک آدم افراطی نیست

260:

متاسفانه بعضی ها فقط مشکلات اقتصادی رو می بینن ولی ما برای بهتر شدن وضع اقتصادیمون انقلاب نکردیم بلکه برای استقلال و آزادیمون و گرفتن حقمون و دفاع از اسلام انقلاب کردیم و انرژی هسته ای هم حق ماست

261:

دوست عزیز اینکه انرژی هسته ای حق ماست که کسی شک نداره,همه با این جمله موافقن
فقط یه چیزی وجود داره اونم راهیه که ما قراره حق خودمونو پس بگیریم,خب 8 سال از راه قهر با کشورها وارد شدیم دیدیم همش تحریم و تحریم و تحریم (و البته ماهم کوتاه نیومدیم در حقمون ولی زندگی مردم ضربه دیده)..

حالا میگیم بیایم گفتگو و رابطه بهتر و کمتر سخت گیرانه تر رو امتحان کنیم,چه اشکالی داره اگر نهایتا بتونیم هم حق خودمونو بگیریم و هم به استقلالمون و آزادیمون ضربه ای وارد نشه؟

مگر هر کشوری که با آمریکا مذاکره میکنه نوکر آمریکاست؟یعنی فرانسه و آلمان و انگلستان وووو همه نوکر آمریکا هستند؟خیر

262:

بسم الله الرحمن الرحیم

چرا ضد انقلاب ، " جلیلی " را کاندیدای نظام می‌خواند ؟

در حال حاضر برندسازی از سعید جلیلی در رسانه های ضد انقلاب و بیگانه با ایجاد هراس از او در ذهن مخاطبان خارجی و قشر خاکستری مخاطبان داخلی صورت می پذیرد.

به گزارش گروه فضای مجازی «خبرگزاری دانشجو»، سعید جلیلی که در رسانه های داخلی به عنوان نماینده گفتمان مقاومت مطرح شده بود در رسانه های بیگانه با عبارت Close to Khamenei معرفی شد.


ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی


در واقع رسانه های خارجی سعی کردند جلیلی را تحت نام مقام معظم رهبری معرفی کنند.
از مهمترین ویژگی های برند رهبر انقلاب سازش ناپذیری، عدم تسلیم و مقاومت تا بالاترین حد آن است و اگرچه جلیلی به خوبی توانسته این ویژگی ها را در مذاکرات هسته ای به نمایش بگذارد اما برندسازی از جلیلی در رسانه های بیگانه در کنار ایجاد هراس از جلیلی در ذهن مخاطبان خارجی و قشر خاکستری مخاطبان داخلی جنبه های دیگری نیز دارد.

رسانه های بیگانه قصد دارند از فضای بوجود آمده که ناشی از حضور چهره های اصولگرا و به خصوص نماینده ای ضدسازش است به عنوان فرصتی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی و رهبری آن استفاده کنند.

ادامه مطلب


263:

وقتی آقای روحانی ولایتی نیس یعنی بهش اعتمادی نیس
با نگاهی به دوستداران هر شخصی میتونید اون ادم رو تا حدودی بشناسید
ببینین کیا اطراف روحانی نشستن

این احمدی نژادم داستانی شده واسه خودش
هر کس به طریقی دل ما می شکند/ بیگانه جدا دوست جدا می شکند/ بیگانه اگر می شکند حرفی نیست/ از دوست بپرسید که چرا می شکند(ادمیزاده همیشه در حال تغییر بوده)

در خاطرتون اگر باشه قبل دوران اصول گرایی ما یک دوران اصلاح طلبی داشتیم
پس هر دو حکومت کردن به طور مساوی
خب طبق نظر شما اگر مردم تمایلی نداشته باشن؛ نتیجه انتخابات اون چیزی میشه که مردم مایلند
و رای هم با مردم هس.
من حرفم این بود که تمام امور ما سیاسی شده و فدای اون

264:

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

265:

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

266:

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

267:

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

268:


مگه در دوران آقای رفسنجانی و آقای خاتمی از راه گفتگو و رابطه وارد نشدیم نتیجه اش چی شد؟
نتیجه اش این شد که برای آقای رفسنجانی حکم جلب بریدند و در زمان آقای خاتمی هم ایران را محور شرارت نامیدند

269:

در ضمن یه سوال دیگه:
آقای روحانی در مناظره سوم گفت: خوبه چرخ انرژی هسته ای وقتی بچرخه که چرخ اقتصاد بچرخه
پس 1- در دوران آقای خاتمی چرخ اقتصاد نمی چرخیده که چرخ انرژی هسته ای هم نمی چرخیده
2- یا اینکه آقای روحانی فقط دارن شعار میدن

270:

ای بابا چه ربطی داره؟
اولا حکم جلب بریدن بعد بردنش زندان مگه؟
اینکه ایران را محور شرارت نامیدند بخاطر نامردیِ طرف مقابله نه سیاست های ما,یعنی میگی چون ایران رو محور شرارت نامیدند و فلان کردند یعنی این راه جواب نمیدهد و سیاست ما اشتباه است؟

درضمن چرا حرف های کاندیداتونو تکرار میکنید؟
بهرحال سیاست هسته ای هرچی باشه بنظرم دیگه دشمنی با کل دنیا بسه,راه دیگه رو انتخاب کنیم تا مردم کمی نفس بکشند

مگر شما در این کشور زندگی نمیکنید؟
نمی بینید وضع زندگی مردم و وضع کشورو؟
هنوز دوست دارید کسی روی کار بیاد که حرف از مقاومت و تو دهن دشمن زدن بزنه؟
بخدا نباید با زندگی 70 میلیون نفر اینجور بازی کرد


درمورد سوال بعدی هم بگم که واقعا هیچ ربطی نداره
در اون زمان هم چرخ اقتصاد چرخیده هم چرخ هسته ای,فقط چرخ هسته ای به دلیل مصلحت زمان کمی کند تر شده بود ...
همین

271:

درود
بزرگوار ؟!
حرف هاي اين اين بزرگوار را چطور توجيه مي كنيد؟
1-محمد رضا خاتمی در مشهد در تبلیغات دوره هشتم انتخابات : هرکس پیام دوم خرداد را درک نکرده است، باید کنار برود . هرکس که با اصلاحات نیست، نابود شود.
محمد خاتمی ۳/۲/۷۵ روزنامه سلام : توسعه به طوری که امروز مورد نظر است، امری غربی است و دارای مفهومی‌است که مردمان آن سامان از این کلمه اراده می‌کنند و اگر مراد از توسعه، همین باشد، چارهای نیست جز این که خوستاران آن به تمدن جدید متمدن شوند. یعنی توسعه به معنای امروزش میوه و یا شاخ و برگ درخت تمدن جدید است، اگر آن تمدن آمده توسعه هم خواهد آمد و به این معنا سخن کسانی که می‌گویند ابتدا باید «خرد» غربی را پذیرفت تا توسعه بیاید، سخن بیراهی نیست و این سخن را کامل کنم که علا‌وه بر خرد و بینش غربی باید منش غربی متناسب با این بینش را نیز پذیرفت.
محمد خاتمی ۳/۲/۷۵ روزنامه سلام : امروز به جرات می‌توان گفت در زندگی قومی‌که عزم تعالی و پویایی کرده است هیچ تحول کارساز پدید نخواهد آمد، مگر آن که از متن تمدن غرب بگذرد و شرط دگرگونی اساسی، آشنایی با تمدن غرب و لمس روح آن یعنی «تجدد» است. کسانی که با این روح آشنا نیستند هرگز به پدید آوردن دگرگونی سودمند در زندگی خود توانا نیستند. باری! شرط تحول اساسی گذر از تمدن غربی است و مراد از آشنایی با مبانی تفکر و تمدن جدید است که در پس مظاهر آن نهفته است و سوگمندانه اقوامی‌نظیر ما هنوز از آن محروم هستیم!
محمد خاتمی آریا ۲۸/۶/۷۸ :شما برای‌ این‌که‌ بتوانید پیشرفت‌ بکنید، راهی‌ جز راه‌ غرب‌ ندارید و راه‌ غرب‌ یعنی‌ پذیرش‌ خرد غربی .
محمد خاتمی لوموند ۲۴/۹/۱۹۹۸ : آمریکا و آمریکایی‌ها برایم فوقالعاده جالبند !
محمد خاتمی در اولین سالگرد دوم خرداد در دانشگاه تهران : اگر دین هم در برابر آزادی قرار بگیرد این دین است که باید محدود شود نه آزادی !
محمد خاتمی کیهان، ۱۲/۶/۸۷، ص۲، یادداشت روز :
در دیدار با زنان حزب مشارکت در بررسی «جایگاه زن در قرآن : این سخن عبدالکریم سروش و مجتهد شبستری که وحی الهام بر پیامبر بوده و ماهیت قرآن بر ما آشکار نیست و نمی‌توان به آن استناد کرد درست است… ! در حال حاضر مطالب قرآن با برخی دریافت‌های بشری سازگار نیست؛ چرا که احکام آن متناسب با زندگی قبیله‌ای است و اگر بپذیریم احکام کتاب آسمانی مسلمانان قطعی و جاودانه است، باید بگوییم که زندگی مورد نظر اسلام زندگی قبیله‌ای است! در زمان حاضر بنابر ادله‌ای که ذکر کرده، قرآن کریم برای ما قابل استناد نیست.
محمد خاتمی صبح امروز،۲۱/۹/۷۸ : معتقدم که دین برای آن که بماند نباید آن را محصور در یک برداشت خاصی کرد. طبع بشر چنین است که اگر دین یا هر نهاد دیگری را وافی به مقصود نیافت یا آن را کنار گذارد و یا برداشت تازه از آن خواهد داشت و این امری است که در تاریخ رخ داده و باز هم رخ خواهد داد.
روزنامه صبح امروز متعلق به حجاریان (۱۲/۸/۷۸، ص۸) : از ضرورت آزادی جنسی، مثل هم جنس بازی سخن به میان آورده، نوشته است : دامنه تساهل، امور جنسی و هم جنس بازی را نیز فرا می‌گیرد، این امور مردود است ولی نباید ممنوع باشد .
محمد خاتمی کیهان ۲۳/۱۱/۷۹ : شعار جاویدان انقلاب اسلامی همان خواست تاریخی ملت یعنی استقلال، آزادی، پیشرفت است.
دروغ بزرگ محمد خاتمی آفتاب یزد، ۲۵/۱۱/۷۹ : و امام به عنوان مرجع دینی خواستار تحقق سه خواست تاریخی ملت ایران یعنی استقلال،‌ آزادی و پیشرفت شد.
محمد خاتمی مجلس پنجم : سروش ملا صدرای زمان است. آیندگان به عظمت وی پی خواهند برد
2- گوش هايتان را باز كنيد.
تخريب شخصيت نكنيد. اما حقيقت را بگوييد.
آن متني كه شما براي سخنان جليلي ارائه داديد زمين تاآسمان با شنيده هاي بنده تفاوت داشت.
پس آيا حقيقت را گفتيد؟

والسلام علي من اتبع الهدي

272:اولا منظور من هم همین بود که با رابطه و گفتگو حل نشد
دوما دوباره داریم بر می گردیم سر بحث قبلی که با هم داشتیم و تاپیک قبلیمونو نگاه کن(مگر شما در این کشور زندگی نمیکنید؟
نمی بینید وضع زندگی مردم و وضع کشورو؟
هنوز دوست دارید کسی روی کار بیاد که حرف از مقاومت و تو دهن دشمن زدن بزنه؟
بخدا نباید با زندگی 70 میلیون نفر اینجور بازی کرد)
سوما چرخ هسته ای کندتر شد یا اینکه وایستاد ایشون در اون زمان نتونستند از حق ایران دفاع کنند و در کتاب خودشون و کتاب البرادعی هم این اومده که با چه ذلتی روبه رو شدیم
چهارما چه اشکالی داره که حرف کاندیدام رو بزنم

273:

رای ما دکتر جلیلی

274:


نتیجش این بود که شما پراید رو 8 سال 8 میلیون خریدی !
نتیجش این شد که یه شب ماشین 50 میلیونی نشد 150 میلیون !
نتیجش این بود که خیلی ها یه شب پولدار و خیلی ها یه شب فقیر نشدند
نتیجش این بود که سرمایت یک سوم نشد
نتیجش این بود که 8 سال بچت بستنی عروسکی رو با 100 تومن می خورد !!!!!!!!!!

275:

درود
تحريم ها قبل از مذاكرا ت نيز وجود داشت.تحريم هاي قبل مذاكرات را چگونه توجيه مي كنيد؟

آن ها طبق گفته هاي خودشان ابتدا راضي شدند كه براي سخت گيري نكردن در مذاكرات نيروگاه ها راببندند.
بعد از آن انگليسي ها راضي نشدند وگفتند اصلا همه رو جمع كنيد.
اونا ميگن ما مي ترسيم كه نكنه يه وقت شما در آينده بمب هسته اي بسازيد!
درحالي كه خودشون هزاران كلاهك هسته اي دارن!
ما بايد بترسيم نه اونا.
شيوه ي سازش بارها انجام شده ولي نه تنها انگليسي ها راضي نشدند وصداقت از خود نشان ندادند بلكه پررو تر از قبل خواستار جمع كردن نيروگاه شدند!
آيا به اين ميگن مذاكره؟
آيا راهي جز نشان دادن قاطعيت در حق برايمان مانده؟

ما نمي خواهيم كه پرنده اي باشيم كه راضي باشد در قفس باشد ولي غذايش را به موقع جلويش بگذارند.
اين روش خوار كننده ترين روش براي زندگي كردن است.

روش امام حسين هم همين بود
مرگ در راه خدا را به يك لحظه نفس كشيدن وزندگي باظالمان ترجيح مي دهيم.
والسلام علي من اتبع الهدي

276:

رای ما آقا سعید...:)

277:


بله و نتیجه اش این شد که :
1- همه جای دنیا مردم ایران را مردمی وحشی تلقی می کردند
2- با ذلت و خواری نیروگاه های هسته ای ما رو بستند
3- کار به جایی رسید که رهبری خودش وارد مسئله ی هسته ای شد

278:


در ضمن اقتصاد فقط مهم نیست وگرنه ارزش پول افغانستان از ما بیشتره ولی الان افغان ها به ایران مهاجرت می کنند یا ایرانی ها به افغانستان
الان امنیت در ایران بیشتره یا افغانستان
الان استقلال ایرانی ها بیشتره یا افغان ها

279:

پس شما ترجیح میدهید زندگی 72 میلیون نفر به خطر بیافتد و مردم در فقر زندگی کنند,
فکر کنم تا شما همه ی ملت رو به زور نفرستی به مرگ در راه خدا ول کن نیستید,
اگر تفکر آقای جلیلی هم همین باشد که اگه اون در بیاد کلا باید فاتحه رو خوند,
مقاومت تا شهادت!!!!!!
آقا من نمیخوام بمیرم در راه خدا, زوره؟!!!!(منظورم این راهی که شما میگید)

280:

این اولیش خیلی خوب بود
منبع !!!؟


الآن مارو چی تلقی می کنند !؟
زمان خاتمی پاسپورت ایرانی یه حرمتی داشت !
الآن پاسپورت ایرانی مثل کاغذ پاره می مونه !

زمان خاتمی رییس جمهور کشور های مختلف با ما ملاقات می کردند
آمریکا جرات نداشت توی اروپا بگه ایران باید تحریم بشه !! دقت کنید جرات نداشت

281:


برادر اتفاقا اقتصاد مهم ترین مسئله اس چیزی که شما نمی خوای بفهمی شاید چون ماشاالله وضعت خوبه
کشوری که اقتصاد قوی داشته باشه هم استقلال داره هم قدرت هم انرژی هسته ای داره هرچی که بخوای داره


در ضمن دیگه گذشت اون زمانی که افغانی ها میومدن ایران
الآن براشون صرف نمیکنه
البته شما از این چیزا خبر نداری !

282:

درود
تحريم ها قبل از مذاكرا ت نيز وجود داشت.تحريم هاي قبل مذاكرات را چگونه توجيه مي كنيد؟
(پاسخ دهيد)

اگر مرگ در راه خدا زور بود كه انتخابات وجود نداشت!
دقت نكرديد:

آن ها طبق گفته هاي خودشان ابتدا راضي شدند كه براي سخت گيري نكردن در مذاكرات نيروگاه ها راببندند.
بعد از آن انگليسي ها راضي نشدند وگفتند اصلا همه رو جمع كنيد.
اونا ميگن ما مي ترسيم كه نكنه يه وقت شما در آينده بمب هسته اي بسازيد!
درحالي كه خودشون هزاران كلاهك هسته اي دارن!
ما بايد بترسيم نه اونا.
شيوه ي سازش بارها انجام شده ولي نه تنها انگليسي ها راضي نشدند وصداقت از خود نشان ندادند بلكه پررو تر از قبل خواستار جمع كردن نيروگاه شدند!
آيا به اين ميگن مذاكره؟
آيا راهي جز نشان دادن قاطعيت در حق برايمان مانده؟

ما نمي خواهيم كه پرنده اي باشيم كه راضي باشد در قفس باشد ولي غذايش را به موقع جلويش بگذارند.
اين روش خوار كننده ترين روش براي زندگي كردن است.

كي گفته مي خواهيم شهيد بشيم؟
عزيزم گفتم اگه لازم باشه در راه خدا ,در راه كشورم جانفشاني خواهيم كرد.
اين اشكالي داره؟

ما چه تسليم بشيم چه نشيم تحريم هست اونا با اصل انقلاب مشكل دارن
اگر تاريخچه مذاكرات با آمريكا وانگليس را مطالعه كنيد به اين واقعيت پي خواهيد برد.
والسلام علي من اتبع الهدي

283:

میخوای تو زمینه امنیت از همین افغانستان هم بدتر بشیم ک شما دیگه ب کل خیالتون راحت بشه ؟؟؟!!!!! به کجا رسیدیم ک کشورمون داره با افغانستان مقایسه میشه و پز داده میشه

284:

شما مگه حق رای داری !؟
یادم یه جا گقتید به روز دیر به دنیا اومدی

285:

در زمان محمد رضا شاه اقتصاد ایران از ژاپن و ترکیه بهتر بود امنیت هم بود

شما مثل این کشور های بدبخت که اون ها نان خشک می خورن بگیم ما چون گوشت می خوریم پس وضعیت ما خوب هست

با این طرز فکر کشور هیچ وقت پیشرفت نمی کنه

خیلی از ایرانی ها هم به آمریکا و انگلیس و کانادا و آلمان مهاجرت کردن

286:

تا اونجایی که بنده به یاد دارم هر وقت پرچم آتش ....... یا 22 بهمن با شعار های ............. می گفتن وحشی .........

ضمن این که تنها دوره ای که مردم ایران راحت زندگی کردن دوران آقای خاتمی بود! پاسپورت ایرانی در دوران آقای خاتمی با ارزش بود اما الان ............

کسی هم گوجه پرتاب نمی کرد به طرف ........

287:

در اینکه اونها با اصل آزادی ملت ایران و استقلال این کشور مشکل دارند شکی نیست و تمام توانشون رو میکنند تا به ما ضربه بزنند ولی:

شما توجه کنید که ما توی این 8 سال با تندروی های بی مورد چقدر بهانه دستشون دادیم تا راحت تر مارو تحریم کنند و به ما ضربه بزنند؟

آیا نمیشد سیاست درست تری در پیش گرفت که انقدر راحت تحریم پشت تحریم بر ضد ما اعمال نشه؟!

خب طرز تفکر جلیلی همان طرز تفکر مقاومت است,که بنظرم در این شراطی که کشور نیاز تنفس دارد به درد نمیخورد,

و بنظرم اگر جلیلی در بیاد چون میخواد راه مقاومت رو ادامه بده و زندگی 72 میلیون انسان این کشور هم از این سیاست تاثیر میگیره,نتیجه ی این سیاست یا به جنگ ختم میشه یا به فلج شدن و از هم پاشیدیگی اقتصادی ایران و در اون روز خدا به مردم رحم کنه...

288:

افغانستان تسليم مذاكره با آمريكاشد.نه تنها وضعش خوب نشد بدتر وذليل تر شد.
ايران از اين نظر باافغانستان مقايسه مي شود:
كه اگر هم تسليم سازش بشويم وضع تغيير نمي كند.
چه تضميني وجود دارد كه آمريكا وانگليس در مذاكرات صادقانه رفتار مي كنند؟
با اون سابقه اي كه در زمان آقاي روحاني داشتند؟
كه اول راضي به پلمپ 6ماهه شدند وبعد گفتند اصلا همه رو جمع كنيد ونيروگاه نداشته باشيد!
و در همان حال تحريم ها را وضع مي كردند.هم قبل از مذاكرات هم بعد از مذاكرات.
صداقت در مذاكره را زماني نشان مي دهند كه ابتدا هيچ گونه تحريمي ااز هيچ كدام از طرفين اعمال نشود ودر شرايط برابر مذاكره شود.
اما اوباما اين پيش شرط رانيز نپذيرفت!
حالا تقصير ماست يا اونا؟
اونا بايد كوتاه بيان ياما؟
ما كه حرفشونو گوش داديم پلمپ كرديم.
اما اونا چيكار كردن؟هيچي!
اولين قدم بايد از سمت آن ها باشد. آن هابايد مارا راضي كنندنه ما!
منطقي نيست؟
والسلام علي من اتبع الهدي

289:

من قراره از نوع پارتی بازی بدم
هوووم؟قانع شدی>؟

290:


آها رای حرام
اوکی از نظر من
یکی از دوستان من هم سال 84 شناسنامه ملت رو مهر می زد به من گفت بیا رای بده مهر نمی زنم برات
برو یه جا دیگه هم رای بده !
من این کار رو نکردم کلا رای ندادم
امیدوارم شما هم این کارو نکنید ...

291:

آقای ولایتی یک حرف قشنگی زد گفت نمیشه توی مذاکره بخوای همه چی از طرفت بگیری چیزی هم بهش ندی

مثلا چرا نذاشتن لاریجانی توافق کنه ؟ یا اصلا چرا نذاشتن ولایتی توافق کنه !؟

اینها میشه افراطی گری که خیلی بده

292:

و دیگه جنگ هم مثل قدیم نیست چقدر کشته داده می شه همین جنگ آمریکا و عراق

جنگ شوخی بردار نیست سلاح ها قوی تر شده اگه جنگ بشه چند صد هزار نفر جانشون رو از دست می دن

293:

پس مي دانيد در هر صورت بايد منتظر ضربه از دشمن باشيم.
جنگ هنوز تمام نشده فقط ميدان جنگ عوض شده
از نظامي گري به سياسي (جنگ نرم)

همانطور كه در دهه ي 60 مردم مقاومت كردند
امروز نيز مقاومت مي كنند.چاره اي جز اين نداريم.
اونا بايد صداقت خود در مذاكرات رو نشون بدن چون ما نشون داديم ولي آن ها راضي نشدند وخواستار قدم هاي بعدي بودند.
اين كار خلاف تعريف مذاكره است.

گفتم كه همانطور كه قبل از مذاكرات تحريم ها بود بعد از آن هم خواهد بود.تشديد مي شود تازمان براندازي انقلاب.اگر تاريخچه مذاكرات با آمريكا وانگليس رابخوانيد به اين واقعيت پي خواهيد برد.
افغانستان را ببينيد مذاكره مي كند اما تغيير در بهبود كشورش مشاهده نمي شود.بلكه بدتر مي شود.
در ضمن مردمش رانيز ذليل مي كند.
اين خيلي بد است كه بااينكه در وضعيت بهتري نسبت به زمان جنگ هستيم بترسيم واز مقاومت فرار كنيم.
آن هاراضي نخواهند شد تاوقتي كه تو از انقلابت دست برداري وكشورتو دو دستي تقديمشون كني.
والسلام علي من اتبع الهدي

294:

من ساعت 2شب روز 25 خرداد 74 به دنیا اومدم!یهنی 2ساعت کم دارم فقط!
با خدا هماهنگ شده من رایمو میدم

295:

چرا شما هی افغانستان رو مثال میزنی همین ترکیه قرار هست نیرو گاه هسته ای تاسیس کنه کسی هم کارش نداره حتما یه مشکلی داریم که جهان با ما مشکل داره

296:

حالا چه لزومی داره رای حرام بدین مگه نان شب هست که مهم باشه

297:


من که بودم پارتی بازی نمی کردم
چون خیلی کاره کثیفیه
به هر حال موفق باشید

298:

پاسخ شما در همان مناظره توسط آقاي جليلي داده شد عزيزم
يكي يه سخنراني كرد كه به طرف مذاكره برخورد وكار آقايان را لنگ كرد.

299:

بله مشكل ما انقلاب ما واون تو دهنيمون به آمريكاست كه بابيرون كردن شاه بهش زديم عزيزم

اونا مشكلشون اينه كه نمي تونن صداقت نشون بدن .مرد مذاكره نيستند.
مي ترسند

300:

نوشته اصلي بوسيله history نمايش نوشته ها
حالا چه لزومی داره رای حرام بدین مگه نان شب هست که مهم باشه
کی گفته حرامه؟؟
هووووووووووم؟
با من بحث نکنیدا...
من با همین یه رایم میزنم تو دهن آمریکا

301:

طرف ولایتی رو فرستاده بعد گفته نماینده ما نیست
لاریجانی رو فرستاده گفته ما برای مسال هسته ای مذاکره نمی کنیم
دیگه باید چیکار می کردن که نکردن ! تا طرف مقابل اعتمادشو از دست بده
آمریکا هم که داره حال می کنه برای خودش یه افراطی مثل جلیلی خورده به پستشون همینجوری
طولش میدن با خیال راحت هم تحریم می کنند برای خودشون

302:

آن طرف مذاكره,مذاكره را به هم زد نه ما!
اونم به خاطر كار شكني يكي كه اون سخنراني رو كرد.
آقاي جليلي اينجا چيكاره بود؟

303:

می ترسن شماره ی 1 ارتش جهان اگه بخواد تبدیل به جهنم می کنه اینجا رو کمی فکر کنید بد نیست

304:

نزن گناه داره

رشوه حرام هست

305:

بابا ول کنید دیگه هرکسی به هر کی دوست داره رای بده مگه دموکراسی وازادی نیست تو مملکت ما پس چرا به هم میپرید.خب لابد هرکی واسه خودش دلیلی داره دیگه

306:

مشکلمون اینه که از اول انقلاب ما برای مقابله با آمریکا و اسرائیل بنا شده. ما خودمون از دشمنی با دولت آمریکا شروع کردیم و چندین ساله شعار مرگ بر آمریکا میدیم ما خودمون شروع کننده‌ی دعوا هستیم! مثل این که آرمان‌های امام یادتون رفته! بعد هم میگین که اونا با ما مشکل دارن!

البته من الان خوشحالم که آقای جلیلی نامزد هستند و امیدوارم کنار نکشند. چون رای اصولگرا ها تقسیم میشه.

307:

رای ما جلیلی
ای جااان چقد این بشر خوبه آخه!دکترای علوم سیاسی داره!
به شخصه دوس ندارم رییس جمهورم بد تیبو آخوند باشه!
والسلام

308:

دشمن به ما بگه محور شرارت بده ؟

309:

عزيزم ارتش شماره ي يك جهان زورش فقط به مردم عادي ودختران عراقي وافغانستاني براي تجاوز ميرسه!

مستند هيمنه را نديدي كماندو هاي سوپر منشون چجوري جلوي سرباز ايراني خودشو خيس كرد؟!

اگه زورش ميرسيد يه سگ (رژيم صهيونيستي)تربيت نمي كرد بفرسته با ايران طرف بشه.
اگه زورش ميرسد هواپيماي حامل افراد بي گناه ايراني رو نمي زد وبعدشم مثل سگ هاي زوزه كش (فيلمش هست) خوشحالي بكنه.
ارتش شماره ي 1جهان=ارتش اكثرا حرامزاده(از نظر دين خودشون)وبي اخلاق وآدمكش!
والسلام علي من اتبع الهدي

310:

درود
ببخشيد بنده حرف خلاف انقلاب وشرع زدم؟
بد نبود بحث ها را از اول دنبال مي كرديد

311:

اگر ما را در رديف امثال منافقين وطالبان بگذارد
آره بد است

312:

چقدر مودب هستین خجالت نکشین یه چند تا فحش دیگه هم بده این نشانه ی ضعف هست که زورتون بهشون نمیرسه شروع می کنین به فحاشی!!!!!!!!!

دیگه بحثی ندارم نقل قول هم نگیرین بدرود

313:

یه سوال؟
الان در ستاد انتخاباتی بیرون کسی هوادار یه کاندیدای دیگه س میره بحث میکنه تو اون ستاد انتخاباتیــ؟

314:

سلام ندا خانوم

آخوند سکولار!
آخوند موافق آزادی!
آخوند موافق سازش باآمریکا!

آخوند هم انقلابی باشه هم موافق غرب و غرب گرا؟!!!

به نظرم ایشون با این کارهاشون دارند به اعتبار جامعه ی روحانیت ما که خیلیهاشون انسان های شریفی هستند خدشه وارد میکند

در لباس روحانیت باشی و دم از رابطه با آمریکا بزنی؟!!!!

315:

درود
1-در مقابل پست هاي بنده پاسخي نداشتيد.
2-در مقابل حركات آمريكا عليه كشورتان سكوت مي كنيد هيچ,حمايت مي كنيد وتعريفش مي كنيدو اعتراض به سگ نگهبانش (رژيم صهيونيستي) را فحاشي مي ناميد.
3-وصله ي فحاشي به بنده نمي چسبد.
4-فحاشي, تجاوز به مسلمان وايراني آمريكا وسگ نگهبانش وتعريف شما از آن هاست.
5-فحاشي خوار شمردن عزت ملي وتوهين به غيرت ايراني است.
6-فحاشي يعني كشور را دو دستي تقديم دشمن كردن.
فحاشي يعني راضي به ضعيف شمرده شدن كشور ودر عوض ناني خوردن

اگر قرار است به انسان هايي كه بي اخلاق وبي رحمند احترام گذاشته شود واعتراض نكرد.ديگر اخلاق در آن جامعه تعريفي ندارد.
به شما بي احترامي نشد بلكه به انسان هاي بي اخلاق و بي رحم اعتراض شد.
والسلام علي من اتبع الهدي

316:

اگه جرات نداشت پس این ها چیه؟
در 14 نوامبر 1979 جیمی کارتر رئیس جمهور وقت آمریکا فرمان بلوکه حساب های ایرانیان در ایالات متحده را صادر کرد. بمب گذاری در بیروت که در سال 1984 اتفاق افتاد و آمریکا انگشت اتهام خود را به سوی ایران نشانه رفت نیز عامل دیگری برای طولانی تر شدن فهرست تحریم های ایران بود. در آن زمان نام ایران به فهرست کشور های حامی تروریسم اضافه شد. به این ترتیب کمک های خارجی آمریکا به ایران ممنوع واردات کالاها با کاربرد دوگانه به شدت تحت کنترل قرار گرفت. پس از آن برنامه های هسته ای ایران مورد توجه قرار گرفت و تحریم های دیگری علیه ایران شکل گرفت: توسعه تسلیحاتی: در اکتبر 1997 هرگونه کمک به توسعه برنامه های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ممنوع شد.
سرمایه گذاری و تجارت: در 30 آوریل 1999 بیل کلینتون رئیس جمهور وقت آمریکا اعلام کرد که ممنوعیت های جامعی را در خصوص تجارت و سرمایه گذاری آمریکا در ایران اعمال می کند. در مارس 2010 نیز باراک اوباما، رئیس جمهور کنونی آمریکا مانند جورج دبلیو بوش رئیس جمهور سابق بر ممنوعیت تجارت و سرمایه گذاری آمریکا در ایران تاکید کرد.
مواد هسته ای: قانون تحریم های ایران و لیبی مصوب 1996 به این منظور تدوین شد که هر گونه دسترسی ایران به مواد هسته ای قطع شود و شرکت های غیر آمریکایی نیز در بخش انرژی ایران سرمایه گذاری نکنند.
معامله های مالی: اداره خزانه داری آمریکا نیز تحریم های مالی گسترده ای را علیه ایران اعمال می کند که طیف وسیعی از موضوعات از ممنوعیت ارسال بسته های کادویی با ارزش بالای 100 دلار تا ممنوعیت معامله مالی با شرکت های ایرانی را شامل می شود.
همچنین تلاش برای تحریم بانک های ایرانی نیز در سال های اخیر افزایش یافته است. در اواخر سال 2011 ، ایالات متحده شرکت ها و موسسه های مالی خارجی را از تجارت با بانک های تحریم شده ایران و همچنین بانک مرکزی جمهوری اسلامی منع کرد. منع تجارت با بانک مرکزی ایران اقدامی آشکار به منظور کاهش درآمد نفتی جمهوری اسلامی به شمار می رود.
دارایی ها: به دنبال حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001 در نیویورک، جورج بوش قانونی را تصویب کرد که اجازه بلوکه اموال و دارایی هایی اشخاص حقوقی و حقیقی حامی تروریسم را ارائه می کرد. چندی بعد شماری از اشخاص حقیقی و حقوقی در ایران نیز در فهرست تحریم ها قرار گرفتند. اکنون برخی بانک ها، مقاطعه کاران در صنعت دفاعی و شرکت های سپاه پاسداران به همراه مقامات سپاه و نیروی قدس در فهرست تحریم ها هستند.

در ضمن اگر درباره ی هسته ای در زمان آقای خاتمی تحریمی نبود چون ما خودمون از ترسمون انرژی هسته ای مون رو متوقف کردیم

317:

بله اگه نمی ترسیدند که این همه فشار بر علیه ایران وارد نمی کردند و تحریم ها رو و اگه می تونستند به ما حمله نظامی می کردند

318:

بحث ما بدی اینکه دشمن به ما بگه محور شرارت نبود بلکه گفتند کع ما باید مذاکره و کنیم و من گفتیم اون زمان که مذاکره کردیم هم این شد

319:

به نظرم حرفتون اصلا ربطی به بحث ما نداره و بله ما مشکلات اقتصادی زیادی داریم اما ربطی به امنیت نداره؟

320:

دشمن دروغگویی بیش نیست شما جدی نگیر

نوشته اصلي بوسيله neda_nafasi نمايش نوشته ها
یه سوال؟
الان در ستاد انتخاباتی بیرون کسی هوادار یه کاندیدای دیگه س میره بحث میکنه تو اون ستاد انتخاباتیــ؟
نمیدونم شاید

نوشته اصلي بوسيله tbr75 نمايش نوشته ها
بحث ما بدی اینکه دشمن به ما بگه محور شرارت نبود بلکه گفتند کع ما باید مذاکره و کنیم و من گفتیم اون زمان که مذاکره کردیم هم این شد
خب اون زمان مذاکره کردیم دشمن داشت میسوخت از تدبیرمون و از شدت سوزش این حرف رو زد ، بد بود ؟

321:


اگر شما دیشب گفتگو دکتر لاریجانی را در شبکه دو می دیدید این حرفو نمی زدین و خود آقای لاریجانی گفت که اینجوری نبوده و مشکل هسته ای به این سادگی حل نمیشه

در ضمن آقای جلیلی هم جواب آقای ولایتی رو داد و گفت که ما گفتیم هرچقدر شما بیتاین جلو ما هم همانقدر میایم
لطفا کمی هم انصاف داشته باشید

322:


خب الان هم داره بیشتر میسوزه که اینقدر تحریم می کنه و فشار میاره

323:

به هر حال سكوت ايران يعني تاييد اين حرف دشمن واين كار به وضعيت كشور در جهان تاثير مي گذارد.
هر كس كه الفباي سياست رامتوجه باشد اين حرف هارا جدي ميگيرد

324:

شما هم نباید بیایید تو این ستاد اینترنتی بحث کند؟
آندرستند؟
نباید انتخاب خودتونو به ما تحمیل کنید!
الان عصر دموکراسیه!هووم/؟

325:

مساله اینه ک متاسفانه سواد و اطلاعات عمومی شما بسایر پایین هست گرامی
فقر , مشکلات اقتصادی و بیکاری باعث افزایش ناامنی و بی اعتمادی در جامعه میشه . اینو هیچ کس نمیتونه منکرش بشه
درثانی امار مهاجرت در ایران کم نیست ک شاید چه بسا خیلی بیشتر از امار مهاجرت در افغانستان باشد !! ایرانیها هم دارن برای تامین امنیت اقتصادی و اینده خودشون ب اروپا و امریکا و استرالیا و حتی کشورهای عربی دبی و کویت و...... پناه میبرن !!

326:

خب عزیز ِ من چرا تعارف میکنی یدفعه بگو عاشق تیپ و قیافه جلیلی شدی !! والا این دلیل تو برای رای دادن ب جلیلی از دلیل بعضیا!! خیلی هم قانع کننده تره !! نگران نباش حرف دلت رو بزن
+ اقای رهبر هم مثلا اخوند هستن !! همینجوری خواستم ک بدونی اینو !!

327:

تحمیل نمیکنیم بحث میکنیم اگر واقعا فکر میکنید اصلح انتخاب کردید جواب بدید

نوشته اصلي بوسيله 92sa نمايش نوشته ها
به هر حال سكوت ايران يعني تاييد اين حرف دشمن واين كار به وضعيت كشور در جهان تاثير مي گذارد.
هر كس كه الفباي سياست رامتوجه باشد اين حرف هارا جدي ميگيرد
نوشته اصلي بوسيله tbr75 نمايش نوشته ها
خب الان هم داره بیشتر میسوزه که اینقدر تحریم می کنه و فشار میاره
آره خیلی حال میکنه بیکاری و تورم فوران کردهبیخیال .neda_nafasi راس میگن اینجا اصلا نمیشه بحث کرد

328:

پاسخ شما در صفحات 20 و21 داده شده

329:

شما آخوند غرب گرا دیده اید؟

چرا جناب روحانی بر طبق نظرات رهبری صحبت نمیکنه؟
این نشانه ی چیست؟

ایشون رهبری رو فقط در ظاهر قبول داره ولی در باطن دیدگاه های رهبر رو قبول ندارد چون رهبر میگوید آنهایی که صحبت از سازش میکنند در اشتباه هستند ولی میبینیم که جناب روحانی به صحبت های رهبر اعتنایی نمیکنند.

330:


331:

آن طرف بهم نزد ما به هم زدیم
شما حتی نمی دونی کی سخنرانی کرده
برادر احمدی نژاد 13 مهر 86 سخنرانی کرد گفت ما حاضر به مذاکره نیستیم اونا هم بهم زدند
دیگه کی باید حرف می زد که بهم بزنند ؟


آقای جلیلی والا هیچ کارس فقط یه آدم افراطی مثل احمدی نژاد (محمود جان ببخشید که بهت توهین کردم )
ما 8 سال بد با یکی مثل جلیلی داشتیم دیگه بسه !

332:

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

333:

برادر با این ها خواستید حرف من رو تایید کنید !!
آمریکا که همیشه تحریم های یک طرفه کرده
ولی زمان آقای خاتمی جرات نداشت بحث تحریم رو در اروپا مطرح کنه ! جرات نداشت
مثل الآن نبود که همه ی اروپا بگه ایران باید تحریم شه و تحریم هم بکنه
اقتصاد ایران به دلیل تحریم های آمریکا نیست که بهم ریخته بخاطر همسویی اروپا با آمریکاس که بهم ریخته

جواب این قسمت رو آقای روحانی توی فیلم های تبلیغاتی گفتند !
که در زمان آقای خاتمی چه پیشرفت هایی توی انرژی هسته ای داشته

334:

واقعا از شما که اونجوری بحث می کردید این حرف نابخردانه بعیده!
آمریکا برتر از اروپاست یا اروپا برتر از آمریکا؟
خود آقای روحانی هم در ناظره سوم گفت که اروپائیان یک کدخدا دارند و آن کدخدا آمریکاست

335:

چرا دکتر سعید جلیلی نمی روند کلاس زبان که انقدر انگلیسی زبان بین المللی را زشت صحبت نکنند؟

336:


بله آمریکا برتر از اروپاست
اما در دوران آقای خاتمی اروپایی ها هیچ وقت با آمریکا هم سو نشدند برای همین تحریم نشدیم دیگه !!
چون دوره ی آقای خاتمی تونستیم اروپایی ها رو متقاعد کنیم
اما الآن با بی خردی سیاست مداران ما و افراطی هایی مثل احمدی نژاد و جلیلی آمریکا تونسته اروپا رو با خودش همسو کنه
لااقل در اون 8 سال خبری از تحریم نبود الآن هرکی حوصلش سر میره داره مارو تحریم میکنه !!!!

337:

درود
افراطي يعني چه؟
بنده باآقاي احمدي نژاد كاري ندارم.
هركس در هر شرايطي كه باشد خلاف قانون عمل كند وياپيرو ولايت فقيه نباشد مذموم است.
پس كار آقاي لاريجاني به آقاي جليلي ربطي ندارد.
والسلام علي من اتبع الهدي

338:

این هم که نشد جواب!
1- آمریکا کدخدا اروپایی هاست پس هرچی آمریکا بگه اون ها هم اطاعت می کنند
2- تحریم ها به این دلیل است که قدرت ایران و اسلام بیشتر شده نمونه اش بیداری اسلامی

339:

کی؟

340:

دکتر سعید جلیلی

341:

افراطی یعنی اینکه یکی مثل جلیلی که خودش و هم فکران خودش رو حق مطلق بدونه و بقیه جهان رو باطل مطلق
این نگاه رو بهش میگن افراطی

342:

سند؟؟

343:

همیشه کدخداها نیستند که تصمیم میگیرند!
پس میشه شما با این نگاهتون بفرمایید که چرا در زمان آقای خاتمی ایران تحریم نشد !؟

عربستان ، امارات ، مصر و تونس ... و همون هایی که بیداری اسلامی انجام دادند به قول شما
همه مسلمونند چرا فقط ما تحریمیم !!!!
اصلا یه چیزایی میگی آدم دوست داره بره تو دیوار
یکم منطقی صحبت کن ماهم دلمون خوش بشه باهات بحث کنیم

344:

سند اینکه توی مناظره خطاب به آقای رضایی گفتند نمیشه بین حق و باطل راه رفت !
اصلا این حرف یعنی اینکه یک حق مطلق داریم یک باطل مطلق !!

345:

رای ما فقط جلیــــــــــــــــــــــ ـــــــلی

346:

بله حرفشان درست بود .
ولي افراطي گري را نفهميدم در صفحات20و21 جواب سوالات در ذهن شما داده شده است .

347:

افراطی گری یعنی همین نگاهی که عرض کردم و شما هم تاییدش میکنید

حق مطلق و باطل مطلق !

سوالی ذهن من رو مشغول نکرده اگه سوالی داشتی بگو تعارف نکن !!!!

348:

چه کسانی جلیلی را جلیلی کردند؟
این روزها سعید جلیلی به آسانی نقد می شود. رسانه های مختلف هر کدام از یک زوایه به نقد وی می پردازند. اما روزگاری بود که هیچ کس نمی توانست از جلیلی حرف انتقادی بزند. هر انتقادی تاب آورده نمی شد و البته انبوه مداحی بود که از وی در رسانه ها منتشر می شد.

وقتی که سعید جلیلی به میدان آمد برای همه یک سوال وجود داشت. چرا جلیلی محبوبیت دارد؟ این محبوبیت را از کجا آورده است؟ چرا تا کسی نقدی می کند از سوی طیف تندروی جامعه مورد وهن قرار گرفته می شوند. جلیلی هویت اجتماعی خود را از کجا آورده است؟ سابقه اجرائی داشته و در معرض چشم ها بوده است؟ مواضع سیاسی و فرهنگی قابل اعتنا داشته است؟ فعالیت فرهنگی یا دانشگاهی موثر داشته است؟ اهل نوشتن و نقد و حضور در رسانه ها بوده است؟ سخنرانی یا مقاله قابل توجه دارد؟ اطرافیان قابل اعتنا و شهیر و دارای محبوبیت دارد؟

هویت اجتماعی سیاسی جلیلی جز مسئولیتی که داشته است چیست و از کجا آمده است؟
ریشه محبوبیت جلیلی را باید در مذاکرات ۵+۱ دید؛ نه خود مذاکرات بلکه حاشیه مذاکره. در همین رابطه سهم خبرنگاران و گروه های مستندسازی که همراه با جلیل روانه مذاکرات می شدند قابل اعتنا است.

یک تفاوت آشکار میان خبرنگاران ایران و دیگر خبرنگاران رسانه های خارجی در انعکاس اخبار مذاکرات وجود داشت و آن اینکه بجای توجه به اصل مذاکره به دلیل کم کاری و محافظه کاری حلقه اطلاع رسانی مذاکره کنندگان ایرانی، همه توجه شان به حاشیه نشست می شد و نه متن مذاکرات.

اخباری از این دست که جلیلی نمازش را اول وقت خواند. جلیلی در هواپیما نماز جماعت برپا کرد. جلیلی سجده اش طولانی شد. جلیلی عکس شهید نشان داد و مورادی از این دست. این اخبار با شایعات هم داغتر می شد. اینکه جلیل پای مصنوعی خود را روی میز مقابل اشتون گذاشته است. اینکه به اشتون هشدار داده است. بعد هم انبوه گروه مستند سازی که برای تصویر چنین نشانه هائی در حاشیه مذاکرات حضور می یافتند.

عدم نقد کردن جلیلی به سبب حاشیه امنی که در شورای امنیت برایش ایجاد شده بود به علاوه چهره آسمانی و غیر واقعی و تک بعدی رسانه ها و خبرنگاران از وی، باعث شد جلیلی محبوبیت کاذب پیدا کند تا انجا که بسیاری از کسانی که در ابتدا علاقه مند به او شدند دقیقا نمی دانستند از چه چیزی حمایت می کنند. حتا برخی گروه های سیاسی هم به سبب همین محبوبیت کاذب ناچار شدند از جلیلی حمایت کنند حال آنکه در محافل خود می دانستند که جلیلی دارای کسری اجرائی و ضعف تجربی است و سابقه قابل دفاعی نیز در شورای امنیت ندارد.

349:

عکسی که در بالا قرار دادم نظر سنجی تبیان است.

350:

ما که چیزی از ایشون ندیدیم که خودش رو حق مطلق بدونن در حالیکه آقای ولایتی- آقای قالیباف و آقای روحانی می گفتن که ما اصلحیم و به ما رای بدهید

351:

شما منطقت خیلی جالبه!
1- چون ایران الان یک قدرت بزرگه
2- در عربستان و امارات که هنوز بیداری اسلامی اصلی نشده و پادشاه و دولت همون قبلی ها هستند ( اطلاعاتت خیلی بده )و مصر و تونس هم که هنوز قدرت زیادی ندارند

352:

نمیدونم پس شما چی فکر می کنید!
یک حق مطلق داریم که خداست و باطل مطلق که شیطان و راه اوست

353:

من چی بگم اخه ب شماهاااااا؟!!!!
من اولا این پست رو در جواب خانمی دادم ک آخوند رو زیر سوال برد
ثانیا این شخصیتی ک شما دارین زیر سوال میبرید ب مدت 24 سال نماینده رهبر در شورای امنیت ملی هستااااااااااا . 14 سال هم هست ک نماینده مجلس خبرگان ِ . درضمن خود رهبر درمورد این اقا فرمودن شبانه روزی نیست ک دعاش نکنم !! و یکی از عناصر مهم انقلاب هم هست . زیر سوال بردن ایشون یعنی زیر سوال بردن خود ضخص رهبر و کل نظام و انقلاب !!

354:

شما جواب من رو ندادید و برای من سابقه ی آقای روحانی رو آوردید

این سابقه در جای خود تقدیر دارد و نشان میده ایشون به نظام وفادار است

ولی ایشون الان یه صحبت هایی میکنن که برخلاف نظرات رهبری است
رهبر عزیز گفتند از سازش صحبت نکنید این حرف اشتباه است آیا ایشون به این صحبت رهبری اعتنایی کردن ؟

رهبری گفته اند ایستادگی و مقاومت کنید ولی ایشون از تعامل حرف میزنند

355:

اگر ایشون از سازش و مدارا حرف زدن اولا این سازش اون معنایی ک شما فکر میکنید رو نمیدهد . شما فکر میکنید این اقا میگه تسلیم دربرابر غرب, درحالی ک منظور این اقا و همچنین اقایان ولایتی و رضایی دیپلماسی درست و سیاست معقولانه بود ک لج دشمن رو با قهرمان بازی الکی درنیاریم . اونا هم هی بیان درجواب تحریم ها رو بیشتر کنند و نهایتا هم چوب ِ اشتباهاتشون رو مردم میخورن
دوما ایشون با دیدن تجربه این 8 سال و تاثیرات مخرب و زیانبار این 8 سال بر زندگی مردم حرف از تعامل زدند . ما باید از تجربه گذشته استفاده کنیم و اشتباهاتی ک شده رو دیگر تکرار نکنیم یا نه؟؟
سوما من فکر نمیکنم خود رهبر مشکل انچنانی با این صحبت و طرز فکر ِ روحانی داشته باشد . که اگر داشت تا الان حتما ایشون رو از مقام هایی ک داشتن عزل میکرد یا اختلافی بینشون بوجود می آمد و واکنشی نشون میدادن. من سابقه روحانی و نزدیکی زیاد او ب رهبر رو گفتم تا شما بدانین اگر مشکلی بود اینهمه نزدیکی بین ایشون و رهبر نبود !!

356:


شاید هم منظور رهبر دکتر جلیلی است و روحانی نبوده!!!!!

دیپلماسی درست و عاقلانه یعنی چی؟
اگه دیپلماسی درست و عاقلانه در این است که به آنها امتیاز بدیم تا تحریم ها کم شود که این مطابق با نظر رهبری نیست

در ضمن جناب روحانی قبلا ثابت کرده اند چه دیپلماسی قوی ای دارند!!!!!!

یعنی راه برون رفت از تحریم اینه که ما از عصبانیت غرب کم کنیم؟!
آنوقت چگونه؟
مثلا غنی سازی رو که اینهمه براش زحمت کشیده شده رو از 20 درصد پایین تر بیاریم و در آخر به 0 برسونیم و همه چیز رو تعطیل کنیم؟

ما که از صحبت های رهبری این رو فهمیدیم که ایشون بیشتر به مقاومت و اتکا به تولید داخلی و وابستگی کمتر به غرب تاکید دارند.

357:

بارها دوستان و کارشناسان گفتن 6 درصد اورانیوم غنی شده برای راه انداختن کار ایران کافیه اینهمه اصرار و لجبازی و زجرکشی واسه چی؟؟!! اخه چوب ِ این ندونم کاری رو مردم میخورن نه احمدی و جلیلی و امثالهم !! اونا ک بارشون رو بستن و خیالشون راحت ِ !
روحانی و ولایتی و رضایی میگویند هم سانترفیوژ بچرخه هم چرخ زندگی مردم !!! کشوری ک از درون با فقر و بدبختی و بیکاری و فساد و.... دست و پنجه نرم میکند میتواند کشور با عزت و اقتداری باشد؟؟
جلیلی میگه نخیر فقط سانترفیوژ بچرخه .هر چه خواستن تحریم کنند , بکنند بدرک !! نوش جون مردم !! مردم مقاومت کنند . گرسنگی بکشند . بدبختی بکشند . بمیرند ولی ما نباید عقب کشی کنیم !! باید ب قهرمان بازی های خودم اون سر دنیا ادامه بدم !!
شما ک مسلمونی حداقل گفته امام علی رو سرلوحه خودتون قرار بدین ک به حاکمان توصیه کرده اول مردم و رفاه انها .. در جامعه ای ک مشکلات و فقز زیاد باشه رحمت هم از اون جامعه میره !!
فکر میکنید بازنده نهایی این جریانات چیه؟؟ آمریکا؟؟ نخیر اونا از خداشونه با این فشارها کشور ایران رو متلاشی کنند. دارن میبینن تحریم ها با ملت ایران چه کرده !! بخصوص ک ب لطف سیاستهای جلیلی جامعه جهانی هم با امریکا هم عقیده شدن !! حداقل زمان خاتمی ایران تو اروپا ی اعتباری داشت !!

358:

نیست که شماها دیپلماسی موفقی داشتید!
دیپلماسی در مکتب شما رو هم دیدیم! واقعا جای تبریک داره! اینکه تبدیل به منقورترین کشور جهان بشیم فقط از دست شما برمیاد!
راه برون رفت از تحریم ها هر چه که باشه به نفع مردمه... مذاکره با غرب باید اصولی انجام بشه طوری که هر دو طرف راضی باشن نه مثل جناب جلیلی که تا حالا به جز صرف بودجه کار دیگه ای نکردن خودشون و هم دسته هاشون رو حق مطلق میدونن بقیه رو باطل محض... اینه منطق ایشون!
شما هم که دستاویزتون شده مسأله غنی سازی. قرار نیست که به صفر برسه .
در مورد صحبت های رهبری هم تا به حال هم که ما به جز اتکا به چین و روسیه چیز دیگه ای از این نظام ندیدیم! در مسئله هسته ای هم که روس ها سکان دار کشورن و در مسئله اقتصادی هم چینی ها! ایشون بجای اینکه نگران وضع مردم باشند نگران محکم کردن جایگاه خودشونن!

359:

من نمیدونم به شما باید چی بگم

غنی سازی رو کم کنیم تا تحریم برداشته بشه!!!

این همون چیزی است که غربیها میخوان

مطمئن باش آنها به غنی سازی 6 درصد هم راضی نمیشوند.
تا ما همه ی فعالیت هامون رو تعلیق نکنیم اینها راضی نمیشوند
همانطور که قبلا هم همین اتفاق افتاد

این انرژی هسته ای بهانه است
اینها اصل نظام و انقلاب اسلامی رو نشانه گرفته اند.

آمریکا و غرب کی صلاح مملکت ما رو خواسته اند؟

در ضمن جلیلی فقط در مورد هسته ای صحبت نمیکنه
اگه دوست دارید بیشتر در جریان باشید میتونید به سایت ایشون بروید و برنامه های اقتصادی و فرهنگی و تغییر ساختار اداری رو دانلود کنید و مطالعه بفرمایید.

در آخر باید بگم من و امثال من هم از مشکلات اقتصادی در رنج هستیم ولی هیچ وقت دوست نداریم دستهامون رو به علامت تسلیم در مقابل غرب بالا ببریم.

360:

آقای جنگ شناس ما هم توی خوزستان افراد زیادی شهید دادیم از جمله عموی من وخیلی از قامیل ها
کسی که جنگ دیده اینقدر تندروی نمیکنه اینا که اینجوری تندروی میکنن جنگ ندیده هستن نمیدونن چه آثاری داره فقط احساساتی حرف میزنن

361:

و خیلی ها هم به جای این که جلوی یه جنگ دیگه رو بگیرن دارن بد تر می کنن واقعا باید حرفت رو طلا گرفت جنگ ندیدن نمی دونن چه مشکلاتی داره

362:

من به عنوان يه طرفدار اصلاح طلب براي اقاي جليلي به عنوان كسي كه جانباز هستن احترام قائلم....
هيج تفاوتي هم نمي كنه كه عقايدم با ايشون اختلاف داره از زمين تا اسمان....

363:


یعنی جلیلی میگه من اصلح نیستم و به من رای بدید؟ این که معلومه هر کاندیدی خودشو اصلح میدونه و چیز بدی هم نیست.

364:

باسلام- 1. پیامبر اسلام: "ادب نیکو نشانه عقل است"
2. آدم نیم متر باشه اما مرد باشه. ما به جانباز بودن کاندیدامون افتخار میکنیم و با صدای بلند میگیم که اگر آدم یه پا داشته باشه اما بتونه مقاومت کنه بهتر از اینه که با دوتا پا جلوی کدخداش زانو بزنه. 3. واقعأ براتون متأسفم که از دفاع مقدس به کشور گشایی تعبیر میکنید. آدم اگر یه کم اطلاعات داشته باشه میدونه که روزی که ما قطعنامه رو قبول کردیم باز هم از سوی عراق به ما حمله شد. آدم نباید روی هوا یه چی بپرونه. 4. همچن از فساد و فحشا صحبت میکنید که آدم شک میکنه شما الآن در کجای کره زمین هستی. انتقاد یه موضوعه؛ سیاه نمایی یه موضوع.

365:


تحمیل؟ تحمیل یعنی به کسی امکان انتخاب دلخواهشو ندیم و بزور حق انتخاب رو ازش بگیریم.
بهتره برید یکم در معانی تحمیل و اجبار و دموکراسی تامل کنید، اَند یو نو آی کنت اسپیک اباوت ایت در.

366:

درود
کاندید اصلح من اقای دکتر جلیلی میباشد
ایران نباید تسلیم یک مشت صهیونیست و امپریالیست شود
بعد از خبر شنود مکالمات و ردیابی شهروندان امریکا و دزدیده شدن افشا کننده ان در هنگ کنک من از امریکا و رابطه با ان بیزارم
و هر کسی قصد سازش با امریکا را داشته باشد خاعن است

هر سختی اخرش روزهای خوشی در پی دارد ما باید روی پای خودمان استوار شویم سازش و تسلیم و توقف غنی سازی یک خودکشی میباشد
درود بر جلیلی

367:

لااقل اصلاح طلبان معرفت داشتند پشت هم را گرفتند اما اختلاف جلیلی و ولایتی نشان داد چه میزان میان اصولگرایان شکاف وجود دارد و همچنین نشان داد مشاور رهبری هم با تندروی های جلیلی مخالف است.

368:

1-با شما باید ایجوری حرف زد(انعکاس رفتارهای بیرونی شما برعکس سخنان پرگوهرتان!)
2- مگه مملکت فقط متعلق به شما وامثال شماست؟ شمایی که شاید نفسات از جای گرم در میاید باکی ندارید ولی بقیه چی؟ حداقل بودجه ملت رو صرف خودشون کنید نه لبنان و سوریه و ... تا ملت کمتر فشار بکشن.
3- برا خودت متاسف باش.... فهمیدی؟ دفاع مقدس چی؟ عملیات خیبر و کربلای 5 و تسخیر فاو را عراق کرد نه؟ حداقلش که درس دفاع مقدس پاس کردیم. منطقه عملیاتی رو هم دیدیم. صدتا دوره بسیج و ولایت و طلیعه و.... گذروندیم. پس مطمئن باش اطلاعاتم از تو یکی بیشتره.
4-چه صحبتی کردم! خوبه فقط یه جمله گفتم شما خیز برداشتی ! من مشکلات ممکلت رو گفتم ...گفتم کجاش اسلامیه؟ حجابش؟ فسادش؟ محیط اداریش؟قضاییش؟ دانشگاهیش؟ صنفیش؟ تولیدیش؟
شمایید که سیاه نمایی میکنید نه من!

369:

بسم الله الرحمن الرحیم

توهین به کاندیداها تخلف از قوانین تالار انتخابات است .
قوانین تالار را مطالعه کنید .

370:

1. شما با هر ادبیاتی که دوست داری حرف بزن اما ما احترام شما رو نگه میداریم. 2. شما در جایگاهی نیستی که بدونی نفس افراد گرمه یا سرده و اینکه لبنان و سوریه بهونست برای رسیدن به ایران. اگر ما داریم از مقاومت حمایت میکنیم در اصل از کشور خودمون دفاع میکنیم. 3. آدم اگر صد واحد دفاع مقدس هم پاس کنه و ده بار هم منطقه جنگی رو دیده باشه اما به 8سال جنگ "تحمیلی" بگه کشورگشایی یعنی تا الآن داشته وقت خودشو تلف میکرده. یعنی چی که فلان عملیات رو ما شروع کردیم نکنه انتظار داشتی بذازیم تا تهران رو بگیرن اونوقت مقابله به مثل کنیم. اگر ما عملیات نمیکردیم و مثلأ از اونا اسیر نمیگرفتیم چجوری میخاستیم ابتکار عمل بدست بیاریم. 4. اگر این مملکت اسلامی نبود مردم تا الآن ده باره پشتشو خالی میکردن. روز رحلت امام این همه جمعیت نمیرفت مرقد امام و نمونه های دیگه. شما فقط داری نیمه خالی لیوان رو میبینی و به قصد تخریب جلیلی به کل نظام ضربه میزنی.

371:

نگفتند که یه حق مطلق داریم یه باطل مطلق. بلکه گفتند حرکت همیشگی روی خطِ بین حق و باطل معنیش میانه روی نیست.

372:

بسم الله الرحمن الرحیم


خانم"samirajon" شما برای پست تذکر مدیریتی من که چیزی جز تذکر " قوانین " نیست ، گزینه " نپسندیدم " را ارسال کرده اید .
این " نپسندیدم " یعنی اینکه شما به قوانین هم میهن پایبند نیستید .
این در حالی است که شرط ورود شما به این سایت تائید قوانین این سایت است و در صورتی که این قوانین را رد کنید حضور شما در این سایت غیر قانونی تلقی خواهد شد .
مجددا تذکر می دهم که قوانین را رعایت کنید .
373:

طعم دیپلماسی درست و معقول! آقای روحانی رو هنوز در یاد داریم !!!

374:

این چندتا کشوری رو که نام بردی فقط اسم اسلام رو یدک میکشند و بیداری اسلامی رو قدر ندونستند؛ و مثل بعضی ها کدخدا براشون تصمیم میگیره؛ دیگه برای چی باید تحریمشون کنن! در ضمن با این استدلال های شما آدم احساس میکنه از قبل تر تو دیوار هستی.

375:

1-احترام های شما رو هم دیدیم. کاش تو واقعیت هم این احترام رو نگه دارید. وگرنه برخورد ما ماحصل ری اکشن های خودتون است!
2- واقعا؟ پس حتما شما تو جایگاهش هستی؟:) بله این را میدونم که لبنان و سوریه بهانه ست برای ایران و ایران سر اونها رو با لبنان و سوریه گرم میکنه و اونا رو تحریک میکنه و به کشتن میده تا متوجه ایران نشن.(تو دوره ها بهمون گفتن! اسم استادم نمیارم که ریا نشه!) کشتن یه عهده بی گناه برای حفظ خود!جالبه!و بخاطر همینه که فلسطینیا از ایران متنفرن. البته بماند اینکه چقدر صرف هزینه های زندگی و ساخت و ساز و اسلحه اونا میشه که از جیب این مردم میدن! اگه سیاستی باشه که جنگ توش نباشه بهتر نیست؟
3- شما لازم نیست راجع به اتلاف عمر من نظر بدی.فکر خودت باش.شروع کردیم یعنی ما تجاوز کردیم.هضمش سخته؟ اونها که قانع شده بودند حتی صدام هم برای امام نامه نوشت و خواستار اتمام جنگ شد...دوست ندارم کشش بدم.
4-نیمه پری رو که شما میگی من قبول ندارم. حرفم از اسلامه نه مرقد امام و... .من بحث شخص نمیکنم بحث اصول میکنم.حرف من اینه اگه این جامعه اسلامیه پس باید اسلام توش نمود داشته باشه ولی حتی تو کوچکترین مسئله ش هم موندید.

بعد از این وقت ندارم جواب پستهات رو بدم.

376:

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلیبه گزارش خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران، يك هفته مانده به برگزاري انتخابات رياست‌جمهوري يازدهم شخصيت‌ها و گروه‌هاي مختلفي از سعيد جليلي اعلام حمايت كرده‌اند.

بر اين اساس مي‌توان از اساتید و جوانان دانشگاه امام صادق(ع)، موسسه امام خمینی(ره) به سرپرستی آیت‌الله مصباح یزدی، مجموعه ایتان(شبکه تحلیل‏گران تکنولوژی ایران) و دست ‏اندرکاران برنامه ثریا، برخورداری از ظرفیت جوانان عدالتخواه دانشجویی و نخبگان و جوانان دانشگاه‏‌های کشور نام برد.

همچنین به حمایت چهره‏‌هایی چون آیت‌الله مصباح یزدی، آیت‌الله خزعلی، حجت الاسلام میرباقری، حجت الاسلام پناهیان، حجت الاسلام آقاتهرانی، پرويز داوودی (معاون اول رييس جمهور در دولت نهم و استاد اقتصاد دانشگاه شهيد بهشتي)، زاهدی‌وفا (استاد اقتصاد و معاون وزير اقتصاد در دولت نهم ) ، رزاقی، درخشان، فیاض، سعید زیباکلام، وحید جلیلی، درخشان، محمد سلیمانی (وزير ارتباطات دولت نهم و استاد مخابرات دانشگاه علم و صنعت)، علي اصغر زارعی، مسعود میرکاظمی (وزير بازرگاني دولت نهم، وزير نفت دولت دهم و رييس كميسيون انرژي مجلس نهم)، عادل پیغامی، دكتر كامران باقري لنكراني لنکرانی (وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي دولت نهم) ، یوسف‌علی میرشکاک، محمدعلی رامین، وحید یامین‌‏پور، فواد ایزدی، حجت الاسلام احمدعلی یوسفی، عبدالملکی و علیرضا غزوه، علي باقري (معاون جليلي در شوراي عالي امنيت ملي كشور)، پرويز فتاح ( وزير نيروي دولت نهم و مسئول بنياد تعاون سپاه)، محمدرضا اسكندري (وزير كشاورزي دولت نهم و مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر)، رضا تقي پور (وزير ارتباطات در دولت دهم)، علي اصغر زارعي (معاون سابق وزير نفت و نماينده مجالس هشتم و نهم)، سيد مهدي هاشمي (رييس سازمان مهندسي كشور، سرپرست وزارت كشور در دولت نهم و نماينده مجلس نهم)، غلامحسين رضواني ( قائم مقام معاونت راهبردي رييس جمهور) اشاره کرد.


جليلي در نگاه ديگران:


آیت‌الله مصباح: جليلي در اصول و مباني ضعف ندارد و در مواردي مانند پايبندي به دين و عشق به ولايت بيش از حد نصاب را دارد اميدوارم جليلي يار خوبي براي رهبري باشد، در ميان کانديداهاي احراز صلاحيت‌شده، جليلي بيشترين قرابت را با گفتمان انقلاب دارد.


آیت‌الله خزعلی: من همان روز اول اعلام صلاحیت‌ها توسط شورای نگهبان، گفتم که من جلیلی را انتخاب کردم، به همه دوستان هم بحمدالله اعلام کردم که من منتخبم جلیلی است، چون شما پشتیبان ولایت فقیه هستید. مجالسی هم خدمت شما رسیده بودم و خیلی دوست داشتم شما را …، ان‌شاالله که شما رای خواهید آورد، و در هر صورت مهم است که تعداد آرای شما بالا باشد؛ انشاء‌الله شما مؤیدید و چون با ولایت اهل بیت سر و کار دارید، پشتیبان شما هستند، موفقیت و عاقبت به خیری شما را از خداوند خواهانم.

آیت‌الله علوی گرگانی: عمل شما محبوبیت عامه برای‌تان به ارمغان آورده و در خدمت به دین و مردم توفیق داشته‌اید.


آیت الله نوری همدانی: نیز در دیدار با سعید جلیلی گفت: شما توفیقات بسیار زیادی داشته و مواضع شما باعث عظمت نظام شده است.


آيت‌الله زابلي: جليلي را با جان و مال در اين انتخابات ياري‌اش کنيد و من هم در حد توان ايشان را ياري مي‌کنم، در فضاي فعلي بهتر از ايشان نمي‌شناسم.

آیت الله رجبي: امروز کسي که مي‌تواند حرکت رو به جلو کشور را ادامه دهد و نظام ما را در موضع قدرت نگه دارد و به کارآمدي دين و ولايت فقيه باور دارد، جليلي است.

محمد سليماني: از هر منظر نگاه کنیم بین این 8 نفر، جلیلی اصلح است؛ مسئوليت در شوراي عالي امنيت ملي، موجب اشراف كامل جليلي بر مسائل شده است.

معمولاً وزيران در بسياري از جلسات معاونين و مديران کل وزارتخانه‌ها را مي‌فرستند؛ اما در جلسات شوراي عالي امنيت ملي که جليلي آنها را اداره مي‌کرد، وزرا خودشان با اشتياق حاضر مي‌شوند؛ چون مي‌دانند که جليلي به‌خوبي جلسات را اداره مي‌کند و بر موضوعات مختلف از جمله مسائل اقتصادي اشراف کافي دارد.

حجت‌الاسلام پناهيان در همايش "حاميان سعيد جليلي": اگر مدير انقلابي نباشد، اهداف خوب هم محقق نمي‌شوند. کاري کنيم که دشمن بگويد با اينکه بيشترين فشارها را وارد کرديم، مقاوم‌ترين فرد انتخاب شد.

آیت‌الله علم الهدی: ما یک دانشجو در این‌جا [دانشگاه امام صادق‌علیه‌السلام] داشتیم که در حال حاضر جزو نیروهای ارزشی نظام است به نام سعید جلیلی، ایشان در یکی از کلاس‌ها سر یک مساله‌ای با استاد همان کلاس درگیر شدند، و استاد با کمال بی‌رحمی به او صفر داد، ما هم با همه‌ قوا بسیج شدیم تا مشکلش را حل کنیم، اما متأسفانه نتوانستیم. ایشان رسما به استادش گفت که «این صفر شما برای من از یک[نمره] صد هم با ارزش‌تر است؛ چون من در راه اسلام این صفر را گرفتم و آن‌قدری که من در این صفر گرفتن از شما، ادعای برتری و فضیلت می‌کنم در از دست‌ دادن پای قطع‌ شده‌ام در جبهه احساس فضیلت نمی‌‌کنم.» اصلا این استاد خُرد شد. وضعیت به گونه‌ای شد که تا مدت‌ها دیگر نمی‌توانستند با دانشجو برخورد این‌گونه بکنند البته ما هر کار کردیم نتوانستیم مشکلش را حل کنیم، چون از نظر قانونی نمی‌شد کاری کرد.

آیت الله سعیدی: شما افتخار نظام هستید و هرجا می‌روید، همه از روحیه عزت و حکمت و اقتدار نظام سخن می گویند و مردم می‌بینند که رجلی که از گذشته تا امروز عزت و اقتدار نظام را در جهان دنبال نموده است اکنون به عرصه آمده است.

رضا الباشا، خبرنگار تلویزیون المیادین لبنان: بنده با خیلی از سیاست‌مداران ایران سروکار دارم ولی فکر نمی‌کنم کسی بتواند پرونده هسته‌ای ایران را به این خوبی مدیریت کند و امتیازاتی را که دکتر جلیلی توانسته، بتواند بگیرد.


فواد ایزدی: مقام معظم رهبری شاخص‌ها را مطرح کرده‌اند و یکی از شاخص‌ها همین مقاومت، عدم سازش و مجذوب نبودن آشکار و پنهان در نمادها و تفکرات غربی است و بنده این‌ها را در آقای جلیلی می‌بینم. جایگاه ایشان در شورای عالی امنیت ملی بالاتر از چیزی است که امروزه بدان پرداخته می‌شود و به‌ واسطه‌ جایگاهشان اشراف ایشان به مسائل اقتصادی، فرهنگی و … در حوزه‌ی داخلی و خارجی بسیار زیاد است.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی: آقای جلیلی انسانی دوست‌داشتنی،‌ ولایت‌مدار، متعهد، خدمتگزار و مردمی است.

مهدی زریباف: از شخصیت و برنامه‌هایی که ایشان ارائه دادند برمی‌آید که ایشان به شدت پیگیر اجرا شدن اصول اقتصاد اسلامی بر فضای کشور است.

اصغر طاهرزاده: اگر بپذیریم ما هر اندازه موفقیت در انقلاب داشته‌ایم بر اساس روحیه‌ی مقاومت در مقابل استکبار و تأکید بر روی ارزش‌ها و عدالت بوده و اگر بپذیریم در هر حال باید به طور نسبی و در مقایسه با سایر نامزدها یکی را انتخاب کرد بدون آن‌که شخصیت سایر نامزدها را نفی کنم، بنده به جناب آقای دکتر جلیلی نظر دارم.

علیرضا قزوه به عنوان مسئول کمیته فرهنگ و هنر ستاد دکتر جلیلی منصوب شد.

قاضی‌زاده (نماینده مردم مشهد): جلیلی بهترین گزینه سکانداری قوه مجریه در ۸ سال آینده است، وي نماد استقامت در مقابل نظام سلطه و زیاده‌خواهی‌ها دشمنان انقلاب اسلامی است، امروز که ایران اسلامی در جایگاه الهام بخشی به ملت‌هاست و تلاش دارد ملت بحرین، یمن و دیگر کشورهای اسلامی را از دست نظام سلطه نجات دهد، این آقای سعید جلیلی است که در خط مقدم مبارزه با نظام سلطه ذره‌ای از حقوق ملت ایران کوتاه نمی‌آید. آنچه سعید جلیلی در مذاکرات هسته‌ای انجام داده نمادی از مقاومت ملت ایران و برگرفته از آموزه‌های دینی بوده است.

حسینی‌پور نویسنده کتاب "پایی که جاماند"، در اولین همایش انتخاباتی سعید جلیلی: براساس گفتمان انقلاب و راه اصلی امام و رهبری باید رئیس‌جمهوری انتخاب کنیم که در مسیر گفتمام اصیل انقلاب حرکت کند چرا که گفتمان انقلاب در دفاع مقدس پیاده کردیم و این مورد باعث پیروزی ما شد و باعث شد که تمام معادلات را بر هم بزنیم اما گفتمان انقلاب در فرهنگ و اقتصاد اجرایی و بومی نشد.

همایون: شناختی که جلیلی از نحوه عمل نظام جهانی امروز و جایگاه رسانه ها در آن دارند و پایبندی که ایشان به اصول انقلاب دارند، و این ویژگی که ایشان از نسلی هستند که در دوران جوانی انقلاب اسلامی را با گوشت و پوست و خون درک کرده و در جهت رشد و تثبیت آن کوشیده‌اند، ویژگی هایی است که برای رییس جمهور آینده خیلی مهم باشد.

حجت الاسلام سید حسین مومنی: برای من واقعا یک سوال است که چرا دشمن خط تخریب خود را بر روی آقای جلیلی قرار داده است و علتش چیست؟ دشمن همیشه از ما جلو بوده است و بنده جناب آقای جلیلی را انتخاب نموده ام و به نظر بنده سیری که در جامع در حال حرکت است میل به سمت آقای جلیلی است و بصیرت مردم ما بالاست و با تمام مشکلات به وجود آمده باز می بینیم که جامعه به سمت اصولگرایان می آیند.

حجت‌الاسلام آقاتهرانی: تردیدی در اصلح بودن دکتر جلیلی نداریم.


یوسفعلی میرشکاک:

الا ای پایمردان خمینی!

جوانمردان آیین حسینی

پرستوهای بال و پر شکسته

که می‌خواهد شما را سر شکسته؟

به میدان از شما پایی که جا ماند

گواه بازگشت کربلا ماند

سرآمد انتظار سرفرازان

درآمد نوبهار پاکبازان

امیر خیل جانبازان جلیلی است

سرآهنگ سراندازان جلیلی است


آیت‌الله جزایری: گرایش علما، طلاب، جوانان و عامه مردم به جنابعالی مشهود است، قاطبه علمای خوزستان مانند آیت‌الله کعبی که مورد وثوق مردم و روحانیتند از شما حمایت می‌کنند، این گرایش به جنابعالی مصداق آیه شریفه است که می‌فرماید «ان الذین آمنوا و عملوا الصالحات سیجعل لهم الرحمن ودا(کسانی ایمان می آورند و عمل صالح انجام می‌دهند خداوند ایشان در دل مومنین محبت و دوستی قرار می دهد)».

درخشان: اگر از جلیلی حمایت می‌کنیم به این دلیل است که بر این باوریم که کاستی‌های فعلی در عدم اجرایی کردن رهنمودهای اقتصادی مقام معظم رهبری، توسط وی اجرایی خواهد شد

377:

1. توهین به جانباز بودن یک انسان هیچ ربطی به ری اکشن های بقیه نداره 2. جهت اطلاعتون اون زمانی که فلسطین اشغال شد جمهوری اسلامی ای وجود نداشت که ما بخایم اونها رو سپر خودمون کنیم که حالا مردمش بخان از ما متنفر! باشن. شما بجای اینکه بری مقصر اصلی رو پیدا کنی داری به نظام کشور تهمت میزنی. درضمن در مورد سوریه و حزب الله هم این رو بدون که اگر خودشون علاقه به مقاومت نداشتن مطمئن باش به حرف ما کاری نداشتن و تا الآن صدباره از هدفشون دست برمیداشتن. مقاومت یک عقیدست نه یک سلیقه که بشه تغییرش داد 3. شما میگی صدام به امام نامه نوشته. من به شما میگم ما قطعنامه رو قبول کردیم باز هم به ما حمله شد؛ قطنامه رسمی سازمان ملل اونوقت شما داری از یه نامه صحبت میکنی. صدام که از خودش اختیار نداشت بلکه اون هم مثل بعضی ها کدخداش براش تصمیم میگرفت. 4. این مملکت اسلامیه. اگر اسلامی نبود مردم برای ماه محرمش اشک نمیریختن. برای ماه رمضونش روزه نمیگرفتن. برای ماه شعبانش جشن نمیگرفتن. با 4تا آدم بی جنبه بی حجاب نمیشه کلیت نظام رو زیر سوال برد. درآخر اگر شما وقت برای بحث با بنده رو ندارید؛ من هیچ (علاقه ای) به گفتگو با جنابعالی ندارم.

378:

سلام دوستان لطفا این دو فایل را دانلود کنید شاید به شما در انتخابتان کمک کند:
Download File : Audio.wma
Download File : Movie_0005.wmv

379:

بنده قصد توهین به آقای ولایتی رو ندارم. اما بهتره از کسی که تا الآن نتونسته پای قولش مبنی بر کناره گیری به نفع کاندیدای محبوب تر بمونه؛ حرف نزنیم.

380:

و حرف آخر اینکه رای به هر کسی رای به جمهوری اسلامی ایران است

و ما هم مانند حضرت ابوالفضل که تا پای جان از رهبر و امامش دفاع کرد ما هم تا پای جان حامی ولایتیم

381:

متشکر از این نکته ی زیبات.

382:

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی

383:

انشاالله
دکتر جلیلی با اختلاف زیاد اول میشه............

384:

به شخصه افتخار میکنم؛ بزرگانِ عرصه های مختلف حامی کاندید ما هستند.

385:

آخ آخ آخ
ببین چه بزرگواران و آگاه به مسائل طرفدار ایشون هستند
اینجاست که آدم به عقل و شعور و بصیرت خودش احسنت میگه
دوستان مقایسه کنند ستاد بغلی رفته طرفداری بازیگرا رو ز
ده

386:

دکتر جلیلی با کمترین تبلیغات وبدون حیف و میل بیت المال که کاندیدهای دیکر سنگ تمام گذاشتند منهای مهندس غرضی نشان داد مرد عمل است
امید است ایران با ریاست جمهوری ایشان از یک کشور مصرفی و غیر مولد به یک قدرت اقتصادی و متکی بر توانایی جوانان تبدیل شود
و حرف اول خاورمیانه را ایران با اقتدار به دیگر امپریالیستها و نوچه های انها دیکته نماید

387:

با این حرفتون موافقم...
در سِتاد های رشت ک یکی از فعالانش من بودم همش با پول خودمون بوده...
از چاپ بروشور بگیر تا کرایه صندلی و شربتو.......
خدا شاهده آقای جلیلی تومنی خرج نکردن..
توی سِتاد با دوستان نشسته بودم یه پسره اومد تو گف چند میدین رای بدم؟
گفتیم پولی در کار نیس..
گف صد رحمت به ستاد روحانی ک 20 تومن و ستاد قالیباف از 15تومن تا30 تومن بم میدن اگه از برگه رایم عکس ببرم...
ما سکوت کردیم و سکوت..

388:

نتیجه میشه که توی دنیا فقط ما مسلمون هستیم فقط هم از ما می ترسن !
برای همین مارو تحریم می کنن !
وگرنه ما که کاری نمی کنیم همش تقصیر اوناس
کلا کل دنیا با ما لجه از قدرت ما می ترسه


اجازه میدید محکم برم تو دیوار ؟

389:


شما از روی هیجان و بچگیتون صحبت می کنید !
توی هیچ ستاد مردمی کاندیده ها پول خرج نمی کنند همش پول خوده مردمه
باز از اون حرفا زدینا
شما و جلیلی و طرفداراش از آسمون اومدین با همه فرق می کنید

390:

خود گویی و خود خندی عجب مرد ( در اینجا زن) هنرمندی

391:

بسم الله الرحمن الرحیم


(( بسم الله الرحمن الرحیم
ملت شریف و گرانقدر ایران
امت وفادار، ولایی و انقلابی
با تبریک ایام پر نور و سرور ماه پر فضیلت شعبان المعظم، ماه رسول الله صلی‌الله‌علیه‌و‌آله‌وس م اسوه‌ی تمامت اخلاق و پاکدامنی و سلسله جنبان صداقت و درستکاری و درود بر شما امت همیشه سرافراز، عزتمند و مقاوم، نکات مهمی را به اطلاع می‌رساند:
در حالی که طلیعه‌ای درخشان بر حضور حماسی و پرشور امت امام راحل و رهبری معظم در انتخابات حساس 24 خرداد، با برپایی رقابت‌های انتخاباتی به شکلی اخلاق‌مدار و اسلامی تحقق یافته است، ستاد انتخاباتی آقای دکتر سعید جلیلی با سرلوحه قرار دادن کلام ایشان در خصوص موضوعیت انتخابات و نه طریقیت صرف آن، با قوت و صلابت، این مهم را تا انتهای فرآیند برگزاری انتخابات، شمارش آراء و تأیید نهایی آن، تعقیب می‌نماید. در این مسیر، احترام به کلیه‌ی نامزدهای معزز حاضر در انتخابات و انجام رقابتی بر مدار اخلاق کریمه و حسنه‌ی اسلامی و محمدی (ص) مورد تأکید وافر است.
جریان اقبال عمومی به گفتمان ناب انقلاب اسلامی، گفتمان عزت و مقاومت، با توجه به عقبه‌ی تاریخی و آرمانی ملت ایران، انتظاری به حق و شایسته بود که در روزهای اخیر با شدتی چشمگیر و جهشی تصاعدی، موجب خشنودی دوستداران نظام و انقلاب گشته است. بدین سبب و بر این موهبت خداوند منان را شاکریم.
در مسیر این اقبال گسترده، متأسفانه در روزهای اخیر شاهد آن بودیم که عده‌ای از قبیله‌ی نااهلان و نامحرمان جریان انقلاب و نظام، با احساس خطر نسبت به منافع متوقع و نامشروع خود، حربه‌ی تخریب، توهین و تهمت به شخص و شخصیت آقای دکتر سعید جلیلی را به عنوان تنها راه ارتزاق نامشروع خود در انتخابات پیش رو قلمداد کرده و تلاش گسترده‌ای را برای ایجاد خلل در اذهان عامه‌ی مشتاقان و دوستداران این گفتمان سامان داده‌اند. از افتراء کاندیدای دولت و در حلقه‌ی انحرافی بودن گرفته تا هزینه‌ کرد جعلی و موهوم از بزرگان نظام و شخصیت‌های معظم و همیشه محترم، ابزار جریان نفاق و تردید برای این هدف شیطانی و ناصواب بوده است. در این میان برخی سایت‌های خبری با دست آویز قرار دادن این ضد اخبار ناموثق و مخدوش، پشت به حداقل‌های تعهد حرفه‌ای و رسانه‌ای کرده و بر محور ماکیاولیسم رسانه‌ای مأموریت خود را بازتعریف کرده‌اند. ستاد انتخاباتی آقای دکتر سعید جلیلی با توصیه‌ی تقوای سیاسی، اولاً به خود (تمام گروه‌های حامی و دوست‌دار گفتمان انقلاب) و در ثانی به همه‌ی جریان‌های حاضر در رقابت‌های انتخاباتی پیش ‌رو و ثالثاً به معدود افرادی که سعی در غیر اخلاقی و مشوّه نمودن جریان تبلیغات انتخاباتی می‌نمایند، همگان را به پرهیز از ورود به بازی‌های سخیف و بی‌مقدار دعوت می‌کند. البته پربدیهی و واضح است که وسوسه‌ی خنّاسان و کید تفرقه افکنان، جز تباهی و ذلت و رسوایی، سرنوشتی نخواهد یافت.
با وجود همه‌ی این دسیسه‌ها تأکید می‌شود، ستاد انتخاباتی آقای دکتر سعید جلیلی خود را به رعایت تمام شؤون اخلاق انتخاباتی که زیبنده‌ی رشد و ارتقاء بینش سیاسی اسلام ناب است، متعهد می‌داند و استوار و راسخ بر مسیر اطاعت و تبعیت حقیقی از رهنمودها و دل‌خواسته‌های مقام معظم رهبری –که همانا سلامت اخلاقی برگزاری انتخابات و مقدمات آن است- به حرکت متین و ایجابی خود ادامه می‌دهد.
حضور حماسی امت حزب الله در انتخابات 24 خرداد، پیروزی شگرف و عظیمی برای نظام جمهوری اسلامی به حساب می آید، لذا آرمان والای ستاد انتخاباتی آقای دکتر سعید جلیلی، کمک هرچه بیشتر به این حضور با بصیرت و هوشمندانه است. در کنار و متفرع بر این هدف والا، حضور هرچه بیشتر امت همیشه سرافراز بر گرد و محور گفتمان انقلاب اسلامی، گفتمان عزت و مقاومت، امیدهای دشمنان دینی و میهنی این مرز و بوم را کور و مسدود نموده و افسردگی و زوال آنان را تعجیل می‌نماید. بدین منظور جناب آقای دکتر سعید جلیلی با صلابت و نشاط برای پاسخ به خیل عظیم مشتاقان و دوست‌داران این گفتمان تا پایان در صحنه‌ی رقابت‌های انتخاباتی باقی خواهد ماند. در نهایت اعتقاد راسخ داریم مقاومت تنها راه پیشرفت ماست و بر آن، تا رسیدن به آرمان‌های متعالی نظام‌ محکم ایستاده‌ایم.

والسلام علیکم و رحمه الله
ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی))


منبع :ستاد مجازی دکتر جلیلی


392:

سلام- بنده نگفتم کل دنیا باید از ما بترسه. چرا بحثو عوض میکنی؛ شما گفته بودی چرا مثلأ عربستان رو تحریم نمیکنن بنده هم گفتم عربستان غلام حلقه به گوش آمریکاست و آمریکا حکم کدخدا رو براش داره. چه دلیلی هست که تحریمش کنن وقتی نه تنها با سیاست های آمریکا همسو هست بلکه از هر لحاظ داره آمریکا رو پشتیبانی میکنه.
اگه دیواری گذاشته باشی بمونه مشکلی نیست !!!

393:

اگه در جریان نبودید الان بدونین..
نماینده آقای قالیباف برای ستاد رشت نزدیک ده میلیون دادن..
جناب روحانی به شخصه اومدن در ستاد مرکزی حرف زدن و در جلسه ای ک با نماینده ستادشون گذاشتن نزدیک 20 میلیون دادن...
من همه جوره (دوست ) دارم..
من خودم اول اقای قالیباف بودم وقتی کتابشونو خوندم نظرم تغییر کرد انگار ضد اسلامن..
فایل پی دی افشون صفحه 33 روبخونین کامل متوجه میشین..
جناب روحانی ام ک....حرفی ندارم در موردش بزنم...
شده مثل موسوی اون سال..رنگ بنفش..هه..امروز دخترای ستادشو دیدم..هه...بگذریم..
همین و بس!

394:

بله؛ وقتی ارزش های ما و شما در ضدیت باشه براتون همه چیز خنده داره.
با مدعی نگویید اسرار عشق و مستی
تا بی خبر بمیرد در درد خودپرستی


395:

شما داری بحث رو عوض می کنی برادر
یهو وسط حرفا میای نقل قول میگیری اینحوری میشه دیگه
نه از سر بحث خبر داری نه از تهش بعد میگی بحث رو عوض می کنی !
دوستمون گفتند
تحریم ها به این دلیل است که قدرت ایران و اسلام بیشتر شده نمونه اش بیداری اسلامی
من هم در جواب گفتم
فقط ایران مسلمونه بقیه کشورها مگه مسلمون نیستند ؟
کشوری که خودش باعث بیداری اسلامی شده رو تحریم نکردن بعد اومدن ایران رو تحریم کردن !

با این استدلال های دوستان شما نتیجه میگیریم که فقط ایران قدرتمنده ! همه هم ازش می ترسن

اصلا یه چیزایی رو بهم ربط میدن که باعث میشه دیواری نمونه

396:

والا من به ارزش های شما کاری ندارم
اصولا به کسی که از خودش تعریف و تمجید کنه این حرف رو میزنم
خود گویی و خود خندی !!

397:


این حرفایی که شما میزنید میشه بچگی و هیجانات !
سندی دارید که این پول ها در اختیار ستاد مردمی قرار گرفته ؟
نه ندارید فقط شنیدید و از روی بچگی و هیجان زیاد دوست دارید که باور کنید
ما هم این دوران رو گذروندیم ایرادی به شما نیست

شما اگه سال اولته که داری توی یه ستاد شرکت می کنی ما توی این راه پیر شدیم

398:

شاید آمریکا از نفوذ اسلام در دنیا توسط ایران بترسه اما نمیشه این رو دلیل تحریم ها دونست. تحریمِ ما برای امروز و دیروز نیست. اونها بعد از انقلاب و به بهانه های مختلف به ما انواع تحریم ها رو تحمیل کردند. درحال حاضر هم بهونشون فعالیت های هسته ای ماست.
حالا اگه دیوار نبود؛ زمین خدا وسیعه و قابل کاربری !!!

399:

اگه به ارزش های ما کاری نداشتی؛ از روز اولِ این تاپیک ما رو از نظرات منتقدانت بهره مند نمیکردی که برادر .

400:

اولا من با عقلم انتخاب کردم اصلح تر از جلیلی وجود نداره ...
هه...سندو بزار بهد رای دادن دوستام عکسای رایشونو میگیرم اینجا میزارم..
وقتی برای پخش کردن اعلامیه هاش ک 200تا نرخ تایین کرده پولشم گرفتم هر 200 اعلامیه 15 هزار تومن...
اینا موسخ آقا این چیزا عادیه...
دوس ندارم به این بحث ادامه بدم ..چشام خسته س....

401:

تجربه ی من از نوشته های شما اینو نشون میده که علاقه ی عجیبی به نگاه کردن دیگران از بالا داری.

402:

والله ماهم همین رو میگیم !
فقط یه اختلافی با شما داریم
ما میگیم انرژی هسته ای نباید بهانه ای برای آمریکا باشه تا با همسو کردن کشورهای اروپایی بتونه
مارو تحریم کنه

الآن بحث آمریکا نیست بحث اروپاست
ما با آمریکا دشمنیم با اروپا که سر جنگ نداریم

اگر بتونیم اروپا رو با خودمون همسو کنیم و تحریم هارو برداریم
اقتصادمون قوی میشه
اون وقت هم استقلال داریم هم انرژی هسته ای داریم هم قدرت داریم

ولی گویا هم کیشان شما میگن فقط انرژی هسته ای داشته باشیم

403:

نمی دونم این هم برداشتیه برای خودش !

404:


شنیده ها هیچ وقت موثق نیست
مثلا سال 88 ما میگفتیم اگه عکس احمدی نژاد رو بزنی رو ماشینت 50 تومن بهت میدم
اونا میگفتن اگه عکس موسوی رو بزنی 50 تومن بهت میدم
ولی هم ما می دونستیم داریم تهمت میزنیم هم اونا می دونستند
ولی به دلیل هیجانات زیاد دوست داشتیم که این رو باور کنیم
میگم که ایرادی به شما نیست

405:


برادر چرا تهمت میزنی !
من روز اولمه که اینجا پست میزنم چرا دروغ میگی !؟ منتظر عذر خواهیت هستم

تا قبل از امروز نمی خواستم توی انتخابات شرکت کنم و توی بحث ها هم شرکت نمی کردم
امروز نظرم عوض شد توی بحث ها هم شرکت کردم

راستی منتظر عذر خواهی هستمااا !

406:

بسم الله الرحمن الرحیم

این تاپیک به زودی با نزدیک شدن پایان مهلت انتخاباتی بسته می شود . لطفا اگر پست انتهائی هست ارسال کنید ( بدون نقل قول ) ...


407:

بله. مقام معظم رهبری هم در روز اول سال 92 در حرم رضوی گفتند که دشمن اصلیه ما آمریکاست. تا اینجا باهات موافقم اما در ادامه بگم که همونطور که دکتر جلیلی گفت اگر اونا یه قدم جلو بیان ما هم یه قدم مثبت برمیداریم. اما مشکل سر بی اراده بودنه همین اروپاست. اینو روحانی هم فهمیده که میگه کدخدایه اروپا آمریکاست. میان پای میز مذاکرات اما تو دور بعد میزنن زیر هم چیز. باور کنید ما هم تحریم رو دوست نداریم اما وقتی اونا نمیخان ایران هسته ای رو قبول کنن باید چه کرد. هرچند که قبلأ هم گفتم موضوع هسته ای هم مال همین مدته. شاید چند وقته دیگه یه چیزه دیگه رو بهونه کنن.

408:

سلام- چرا بسته میشه. مگه فعالیت توی شبکه اجتماعی هم ممنوعه ؟!

409:

یعنی شما سال 88 پولی دریافت نکردید؟
خانواده پدریه من موسوی طلب بودن...
همشون اون موقع نفری ده تومن گرفتن..
چقد حرفاتون برام جالبه
انگار نمیخواین واقعیتارو قبول کنین..

410:

ما اولش یه تاپیک داشتیم تو فروم معرفی گروه ها به همین اسم. منظورم اونجا بود.

411:

اااااا تموم شد وقتمون
به هر حال من فکر میکنم بهتره که یک اعتدال گرا رییس جمهور ما بشه
یکی مثل قالیباف یا ولایتی یا رضایی یا روحانی


بله من اعتراف میکنم که از دکتر سعید جلیلی شما می ترسم !
می ترسم که دوباره چهار سال بدونه امید زندگی کنم
می ترسم که اقتصاد بدتر از این بشه
با این وضع من حتی نمی تونم ماشینم رو عوض کنم چه برسه به بقیه آرزوهای زندگیم
نا امیدی بدترین چیزه
من از سعید جلیلی افراطی شما می ترسم

412:

صادق زيبا کلام :
حمايت مصباح و پايداري از جليلي لطف بزرگي به قاليباف است


خبرگزاري آريا- حمايت جبهه پايداري و دولت از سعيد جليلي بزرگترين لطف در حق آقاي قاليباف است.

صادق زيبا کلام استاد دانشگاه تهران و تحليل گر مسائل سياسي در گفتگو با آريا تاکيد کرد: حمايت جبهه پايداري و دولت از سعيد جليلي بزرگترين لطف در حق آقاي قاليباف است البته شايد به خاطر زحماتي که شهردار تهران براي مردم اين شهر متقبل شده دعاي خيرشان مشمول حال آقاي قاليباف شده است.

وي افزود: جبهه پايداري و آيت الله مصباح يزدي همه پشت سر سعيد جليلي قرار گرفته اند .اين موضوع موجب شده وي به عنوان نامزد اين طيف تلقي شود و اين بزرگترين شانس محسوب مي شود .

استاد دانشگاه تهران گفت: بنده معتقدم قاليباف به هيچ وجه نيازي به دو هفته مرخصي نداشت ايشان مي توانست به آرامي به کار خود ادامه دهد.زيرا حمايت پايداري ها و دولت از اين نامزد به منزله راي آوري قاليباف تلقي مي شود.بنابراين بهتر است شهردار تهران تبليغ کند که چه کساني حامي سعيد جليلي هستند تا از اين طريق بتوانند به پيروزي دست پيدا کنند.
زيباکلام تصريح کرد: از آنجايي که کانديداي اصلي مصباح يزدي و جبهه پايداري لنکراني بود بنابراين بزرگترين ضعفي که سعيد جليلي از نگاه اين طيف دارد آن است که اين کانديدا در برابر مصباح يزدي و جبهه پايداري مقداري مستقل است و صد درصد به اين طيف تمکين نمي کند.
وي ادامه داد: اگر از اين ويژگي سعيد جليلي عبور کنيم از ديد جبهه پايداري و مصباح يزدي وي با لنکراني هيچ تفاوت مهم ، اساسي و بنيادي ديگري ندارد. در واقع جليلي و لنکراني هر دو معتقد به شکاف ميان ايران با برخي ديگر کشورهاي دنيا هستند.

بنابراين اگر جليلي پيروز شود عمق اين شکاف که در دوران احمدي نژاد ايجاد شده بود بيشتر خواهد شد.استاد دانشگاه تهران با اشاره به اصطلاح کاسبين فتنه تاکيد کرد: در چند سال اخير واژه کاسبين فتنه که واژه جالب و پرمعنايست از سوي دکتر علي مطهري مطرح شده است زيرا بعد از حوادث خرداد88 يکي از مسائلي که جريان حامي احمدي نژاد ، باعث پيروزي خود مي دانست اين بود که دکتر علي لاريجاني و قاليباف را از ساکتين فتنه لقب داده اند.از اين رو علي مطهري در پاسخ به اين طيف گفت: اگر اينها ساکتين فتنه هستند شما نيز کاسبين فتنه هستيد چرا که تلاش کرديد از حوادث پيش آمده حداکثر استفاده را ببريدو سود سرشاري بدست آوريد.

زيبا کلام افزود: بنده معتقدم جبهه پايداري در انتخابات رياست جمهوري يازدهم بار ديگر تلاش خواهد کرد که از چنين تاکتيکي استفاده کند.بنابراين يکي از حملاتي که به آقاي قاليباف خواهند داشت اينست که بگويند وي از ساکتين فتنه است .

وي اظهار داشت :متاسفانه قاليباف در اين مدت با عجله تلاش کرده تا ثابت کند از ساکتين فتنه نيست.بنابراين حملات خود را عليه فتنه گران آغاز کرده است .در حالي که جبهه پايداري به دنبال کاسبي از فتنه است.

اين تحليل گر مسائل سياسي معتقد است: عاقلانه آنست که قاليباف از امکانات تبليغاتي خود استفاده کند و به مردمان نشان دهد چه حريانات اجتماعي از سعيد جليلي حمايت مي کنند که اين بزرگترين تبليغ براي قاليباف خواهد بود./آریا

زيبا کلام : حمايت مصباح و پايداري از جليلي لطف بزرگي به قاليباف است

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 08 خرداد 1392

413:

دوستان مبحث تهدید زدایی دکتر جلیلی یک دکترین عالی و جواب پس داده است

همین روسیه در دوران یلتسین با غرب کنار امد بدخت شد ملتش اقتصادش ویران شد

ولی پوتین با سیاست تهدید زدایی مانع پیشروی ناتو در شرق شد و سپر دفاع موشکی غرب را از شرق اروپا برکنار نمود

ایران هم برای تبدیل شدن به یک قدرت منطقه ایی باید از سیاست تهدید زدایی استفاده نماید

اطراف ایران کشورهای خطرناکی هستند امثال پاکستان اتمی و عربهای سلفی و ترکیه امریکایی

پس ما باید با کمی سختی و سلب خوشیهای زود گذر بتوانیم به قدرت منطقه ایی تبدیل شویم در اینده بسیار نزدیک
بهترین و اصلاح ترین فردی که می تواند ایران را به ابر قدرت تبدیل کند با تولید ملی و توانایی جوانان وطن و کمک و یاری انها
دکتر جلیلی میباشد

414:

امريكا كه از اول با حكومت دموكراتيك و مردمي و ازاد ما مخالف بوده خصوصا پس از رحلت حضرت

امام و وقايع پس از سال 68!در اين شكي نيست كه انرژي هسته اي بهانه هست و با عنايت دولت

عدالت محور هجمه هاي بين المللي چندين برابر افزايش يافت !وگرنه بهانه

موجهي در دوره هاي قبل از دولت احمدي نژاد كه توجيه حمله يا تحريم شديد باشد در دست

آمريكايي ها نبود!تا اين كه معجزه هزار ظهور كرد و ناجي قوم يهود شد به نظر من يهودياني

ضمن ستايش كوروش بايد خدمات احمدي نژاد را ارج نهند احدي از اين دولت بهره نبرد مگر

اسرائيل!

415:

یه دفعه بگو هر کی بشه الا جلیلی دیگه !!! ما طرفدارای دکتر جلیلی هر کدوممون به خاطر یه خصلت دکتر جلیلی ازش حمایت میکنیم. که فکر کنم توی این چند روز کاملأ بیانش کردیم.
اما بگم که به تمام افراد دیگه بخاطر انتخابشون احترام میذاریم و همونطور که مقام معظم رهبری گفتند مهم اینه که رأی بدیم و لاغیر.

416:

بسم الله الرحمن الرحیم


برادر در پناه حق موفق باشی هرجا که هستی ، هر جا که باشی ...

ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی417:

اولأ که نمیشه به این راحتیا بین جلیلی و قالیباف شکاف انداخت چون هر دو به عنوان چهر های حامی نظام و ولایت شناخته میشن و حامی اصولگرایی. در مورد حمایت دولت از دکتر جلیلی هم هر دو طرف یعنی هم دولت و هم شخص جلیلی این موضوع رو تکذیب کردند. اين مطلب بدون دخالت انساني عينا از اين آدرس کپي شده و تمامي مسوليت آن با ناشر اصلي است.

برترین مطالب


قابل توجه پان ترک ها؛ گفتگو با نماینده ی اردبیل
سخنان رئیس جمهور در گفتگوی زنده تلویزیونی
شما به دولت تدبیر و امید چه نمره ای می دهید؟
حقوق قالیباف و همسرش چقدر است ؟
نیروی نظامی را کنار بگذاریم تا پیشرفت کنیم!/ در سال ۹۶ به انقلاب انتخاباتی نیازمندیم
اظهارات منفی حسن عباسی درباره ارتش

آینده سوریه را چگونه پیش بینی می کنید ؟
توان نظامی ايران
گزارش لحظه‌ به‌ لحظه از تحولات عراق
تجهیزات نظامی غرب
فرمانده داعش: کوبانی ها ایرانی هستند/ جزیه دهید در امانید
جنگنده ایرانی قاهر 313 رونمایی شد
*