چرا خانم ها از هم متنفر هستند؟ x

چرا خانم ها از هم متنفر هستند؟به نظر شما بوسیدن زن وشوهر جلوی چشم فرزند خوبه یا بد
یه اسم خشمل میخوام
چگونه فرزندان خود را به نماز خواندن تشویق کنیم؟
اگر کودکان شاهد اعدام های ملاعام باشند به آنها آسیب میرسد؟
استفاده از کودکان در جنک برای ادم کشتن کار درستی است؟
زایمان ناگهانی مادری بدون اطلاع از اینکه باردار است + تصاویر

دوست داری همسر آیندت چگونه باشه؟
تعامل و گفتگوی متاهلین فروم
چند تا بچه خوبه؟
"گفتمان عمومی بخش خانواده"
بیا نظرتو راجبه ازدواج موقت بگـــــــــــــــــــو...
فرق زنا با صیغه موقت چیست؟ با یک لفظ چه چیز عوض می شود؟
حمایت از ما | مشهدهاست
`

چرا خانم ها از هم متنفر هستند؟
چرا خانم ها از هم متنفر هستند؟
چرا خانم ها از هم متنفر هستند؟
خانم ها در سطوح اجتماعی با هم رقابت می کنند و معیار برنده شدن آنها معمولاً توسط سایرین تعیین می شود و نتایج آن کاملاً شخصی و ناملموس است. خانم ها معمولاً با خصوصیاتی که خودشان هیچ کنترلی روی آن ندارند قضاوت می شوند: چیزی که خودشان خلق نکرده اند و خارج از وجود آنها است مثل وضعیت ظاهری. موفقیت آنها مبنی بر اعتباردهی بسیار ذهنی، متعصبانه و ظاهری سایرین می باشد. او قادر نیست تحمل کند که نمی تواند رقیبش را شکست دهد چون هیچ چیز دست هیچکدام از آنها نیست و دست سایرین است. اما چطور می توانید از بقیه خانم ها زیباتر باشید وقتی تصمیم با نظر دیگران و براساس دیدگاه آنها نسبت به زیبایی است.
چطور می توانید ترجیحات و علایق شخصی دیگران درمورد یک اندام یا شکل خاص، یک رنگ چشم خاص یا رنگ مو را تغییر دهید؟ چند نفر لازم است بگویند شما زیبا هستید تا بتوانید آن را باور کنید؟ خانم ها برای به دست آوردن توجه آقایون با هم رقابت می کنند و طوری برخورد می کنند که انگار این توجهات و تحسین ها اعتماد به نفس و عزت نفس آنها را بالا می برد. خانم ها سعی می کنند جذاب تر از بقیه لباس بپوشند و اندامی زیباتر بسازند.
خانم ها به طور غریزی می دانند که وقتی نوبت به رابطه جنسی می رسد مردها هیچ قدرتی ندارند. آنها می دانند که اگر یک رابطه بدون هیچ رابطه جنسی بین مرد یا زنی وجود داشته باشد، 90 درصد به این دلیل است که زن نمی خواهد رابطه داشته باشد نه برعکس. اکثر خانم ها فکر نمی کنند که مردها بتوانند به خاطر تعهد، عشق و وفاداری که به یک زن دارند، چه از نظر روانشناسی و چه بیولوژیکی دربرابر قدرت جنسی یک زن دیگر مقاومت کنند.
زن ها آنقدر درگیر به دست آوردن توجه مردها هستند که بینش روانی، فکر و احساسی برای تغییر فضای اجتماع که باعث می شود اعتماد به نفسشان پایین بیاید را پیدا نمی کنند. زن ها فکر می کنند مردها در روابط جنسی خود بی قید، بی وفا، دروغگو و خائن هستند اما آنچه که بیشتر خانم ها می خواهند بفهمند این است که تحقیقات نشان می دهد احتمال بیشتر وجود دارد که مردها با بهترین دوست، خانواده، فامیل همسرشان که دوستش دارد و به او احترام می گذارد، رابطه جنسی داشته باشند. یکی از دلایل موفق بودن مردها در خیانت این است که زن ها این اجازه را به آنها می دهند چون در حال رقابت با هم هستند.
زن ها باور دارند که اگر از نظر ظاهری بهتر باشند، از بقیه خانمها بهتر هستند. در تبلیغ یک قرص لاغری زنی گفته بود که من الان خیلی لاغرتر از زنی هستم که شوهرم به خاطر او من را ترک کرد. این جمله باعث می شود فکر کنیم که او تصور می کند به خاطر چاقی حقش بوده که شوهرش ترکش کند. هدف او برای کم کردن وزنش این بوده که لاغرتر از زنی شود که شوهرش به خاطر او ترکش کرده است. اوبه جای اینکه به فکر خیانت همسرش باشد، با زن مقابل رقابت می کرده است. هدف آن زن برای کم کردن وزنش ارتقاء وضعیت سلامتی یا بالا بردن اعتماد به نفسش نبوده، بلکه این بوده که لاغرتر از رقیبش شود. این تبلیغ به زن ها می گوید که برای اینکه بتوانند عشق و وفاداری همسرشان را داشته باشند باید فلان شکل باشند. مهم نیست که برای مرد آشپزی می کنید، بچه هایش را بزرگ می کنید، و از رویاها و جاه طلبی هایش حمایت می کنید، چیزی که در یک رابطه خیلی مهم است این است که از نظر ظاهری جذابیت لازم برای در خانه نگه داشتن شوهرتان را داشته باشید یا نه. یک تصور وجود دارد که می گوید خیلی طبیعی است که مرد وقتی دیگر از نظر جنسی کششی به همسرش ندارد، به او خیانت کند. خیلی خانم ها باور دارند که اگر به اندازه کافی جذاب نباشند اشکالی ندارد اگر شوهرشان به آنها خیانت کند و به او حق می دهند.
دیدگاه زن از ارزش فردی بیرون از خود او و در ذهن سایرین شکل می گیرد و این بر نظر درونی او درمورد ارزش خودش بعنوان یک انسان تاثیر می گذارد. زن ها به طور غیرمستقیم با سایر زن ها رقابت می کنند چون یاد نگرفته اند که امیال، احساسات و اهداف خود را به شکل واقعیت های فیزیکی و ملموس تشخیص دهند. وقتی خانم ها یاد بگیرند که نمی توانند به جای بچه ها و شوهرشان زندگی کنند دست از متنفر بودن از همدیکر برمی دارند و بر استعدادها و ویژگی های خاص و منحصربه فرد خودشان متمرکز می شوند.

05-24-2010


1:

چرا خانم ها از هم متنفر هستند؟
1. زن ها احساس می کنند که بهترین زمان بیولوژیکی آنها محدود است و می توانند خیلی راحت با یک زن جوانتر و زیباتر جایگزین شوند.
2. زن ها فکر می کنند که زن های دیگر وفاداری جنسی همسرشان را کنترل می نمایند.
3. زن ها فکر می کنند که درجه زیبایی ظاهری آنها به شانس بستگی دارد نه چیزی که در کنترل خود آنها باشد.
4. زن ها فکر می کنند که بقیه زن ها می توانند چیزی که خیلی برای به دست آوردن آن تلاش کرده اند را بااستفاده از زیبایی خود از چنگشان در بیاورند چون مردها با زیبایی آنها افسون خواهند شد.
5. زن ها فکر می کنند که بقیه زن ها قابل اعتماد نیستند. آنها خیلی غیبت می کنند، دو رو هستند و مردتان را جلوی رویتان می دزدند.
6. زن ها فکر می کنند که بقیه زن ها توجه دیگران به آنها را می دزدند.
7. زن ها از نظر روانشناسی با بقیه زن ها در رقابت هستند تا جذاب تر به نظر برسند.
8. زن ها به طور ناخودآگاه فکر میکنند که اگر شبیه زنی دیگر به نظر برسند، می توانند زندگی او، جواهراتش و شوهرش را به دست آورند و مردم با همان تحسین و تمجید به او نگاه می کنند.


نکاتی که ارزش فکر کردن را دارند:

· شما هیچوقت نمی توانید کاری کنید که مردتان به زن های دیگر نگاه نکند یا آنها را تحسین نکند. آیا فکر میکنید که آن زن دیگر به خاطر اینکه زیباتر است ارزش انسانی بالاتری نسبت به شما دارد؟
· شما بیش از جسمتان هستید. ببینید چه استعدادها و مهارت های منحصربه فردی دارید؟
· اینکه دیگران درمورد شما چه فکری می کنند دست شما نیست. وقتی این واقعیت را قبول کردید که هیچ کنترلی بر افکار دیگران نسبت به خودتان ندارید، آنوقت می توانید زندگیتان را آنطور که می خواهید شکل دهید.
· با هیچکس جز خودتان نمی توانید رقابت کنید.
· تنها کسی که روی او کنترل دارید خودتان هستید.
· آنچه در دیگران جستجو می کنید را در خودتان به وجود بیاورید. لازم نیست برای اینکه با یک پزشک ازدواج کنید، خودتان دکتر شوید.
· شما مهمترین انسان در کل جهان هستید و باید زیبایی درونی و بیرونی خود را بشناسید. چرا باید کسی بیشتر از آنچه که خودتان، خودتان را دوست دارید و احترام می کنید، شما را دوست داشته باشد و به شما احترام بگذارد.

2:

متنفر نیستد یکم حسودی میکنند به هم
ولی خیلی بده
خدارو شکر پسریم

3:

حالا بحث رقابت تو بعضي موضوعات رو قبول داريم اما اگه بيشتر از يه حد باشه برميگرده به مريض بودن ذهن طرف.

4:

خانوما همشون از هم متنفر نیستن ولی خوب حسادتو متاسفانه همیشه به همدیگه دارن و سعی می کنن با هم سر هزر چیزی تو زندگی رقابت کنن مثلا کافیه این موهاشو بلوند کرده باشه بلوندش خوب در اومده باشه و همه ازش تعریف کنن اونیکی می ره آرایشگاه موهاشو یه رنگ بهتر می کنه که این بیشتر به چشم بیاد
ولی خب در بعضی خانومها هم اینطوری نیست
بیشترین عامل که موجب تنفر بعضی خانوما از همدیگه س به خاطر خاله زنک بازی ها و رفتار ها وحسادت های بی جاشونه

5:

بـــه همـــون دلیل که آقایون هم چشم دیدن همدیگر رو در مواردی ندارند

6:

اگر نویسنده این مقاله به ابعاد دیگر این مسئله نگاهی می انداخت، می توانست تحقیق جامع تری را ارائه دهد، آنچه خواندیم یک توصیف یک طرفه زنان بود.

این مقاله سعی داره به خانمها القا کنه که خیلی کوته فکر هستند در صورتی که اصلا اینطور نیست ...

7:

وقتي نمونه هاي ملموس حسودي را براي خانومها متصور ميشيد،لطفا نقطه مقابلش را هم متصور بشيد ببينيد آقايون تو اين حالت حسود هستند؟نيستند؟ يا خنثي هستند!؟
اگر اوكي شد اونوقت بيايد براي يك قشر عظيم جمعيتي اين نظر را تعميم بديد

8:

این مقاله به نظرم منسوخ هست . جامعه زنان از هم اگه متنفر بودن هیچ وقت پیشرفتی که در حال حاضر دارند رو کسب نمیکردند و هنوز باید کلفتی میکردند و حتی از نعمت تحصیل هم بی بهره بودند .

9:

عجب!!!


چه خوب كه به مسايل ديگه توجه ميكرديم نه . . . !!!!

10:

چون ناقصلاقل هستن... یعنی مغز به اندازه فندق

11:نشد جلوی خنده م را بگیرم.
مگه مهدکودک هم اینترنت داره؟

12:

عجب
از قدیم گفتن حسود هرگز نیاسود بترکه چشم حسود

13:

ما چش چرونیم اونا حسود

14:

آقای چشم چرون مراقب چشمات باش که اکر در حال چشم چرونی دیده بشی فقط دو تا حفره سیاه تو صورتت باقی میمونه !

15:


عزیز دلم از جواب دندون شکنت به این حضرت والا خیلی لذت بردم
خیلی خوب اومدی دمت گرم

16:

درسته كه آتش اكثر جنگهاي تاريخ به نوعي توسط خانمها شعله ور شده

اما باور نميكنم جنگي از روي تنفر بين دو خانم واقعا صورت گرفته باشد

نه عقيده ندارم خانمها از هم متنفر باشند لا اقل اونقدر كه ما مردان به خون هم تشنه ايم اصلا اونها اينطور نيستند

17:

زن ها و دختر ها روحیات جالبی دارن ، دلسوزیشون یکی باشه تا آخر دلسوز میمونن ولی اگه سر رقابت باشه ، کلا از هم نفرت میگیرن و از هم بدشون میاد و انقدر از هم نفرت میگیرن ، مثلا ، مسئله ی توی ایران بین مادر شوهر ، خواهر شوهر و عروس! چون هر سه تا سر یه مسئله دعوا میکنن با هم کنار نمیان ، ولی اگه همین سه نفر سر یه مسئله ای که به خودشون ربط نداشته باشه و دور از خانواده باشه ، چنان دلسوزی میکنن انگار واقعا برای خودشون اتفاق افتاده باشه.......

18:

چقدر مهم...

19:

از قدیم گفتند مردان از چشم عاشق میشوند و زنان از گوش .و بیشترین تلاش زنان برای جذب مردان توجه به ظاهر بوده و هست و مردان نیز با ابراز محبت سعی در جذب مخاطب خود داشته و دارند . هر انسانی بر اساس طبیعت خود اقدام میکنه و اگر غیر از این باشه تعجب داره .البته همیشه هم به این شکل نیست چون گاها ممکنه موارد نادری هم در این میون وجود داشته باشه .

20:

ای بابا زنا چقدر فکر می کردن و ما نمی دونستیم با این همه فکر خوبه علامه شده باشند .

21:

شاید در رقابت ...اما ..................
متنفر ، نه

22:

الحق زنان موجوداتی هستند
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
قابل تقدیر

23:

سلام،شوخی بودگفتی خداروشکر‌ پسریم؟

24:

چون خیلی به هم شبیه هستند؛ دو دانش آموز رو تصور کنید که همیشه نمره بیست می گیرند اگر یکی از آن دو نمره 18 بگیره یک بار و دیگری 20 از همونجا حسادت بین اون دو به وجود می آد. حسادت؟ نه رقابت. رقابت آمیخته با حسادت شدید؛ چرا؟ چون بچه هستند؟ نه؛همین می تونه در هر رده سنی و هر جنسیتی خودش رو نشون بده. چون برای بروز ارزیابی اون ها سقفی تعیین شده. اون سقف نمره بیست است. حسادت در بین گروه ای پدید می آد که برای بروز ارزش های ذاتی اون ها سقفی تعیین بشه. حالا در بین یک گروه متشکل از تعدادی زن همیشه یک سری سقف وجود داره که نمره بالا در اون نشون دهنده برتر بودن اون عضو از گروه است بهترین مثال زیبایی ظاهری است.زیبایی دماغ ابرو چشم لب و ... دیگر اعضای صورت و بدن.

25:

من شخصا دیدم خانمها توی محیط کار خیلی خیلی بد هستن. یعنی آدم با یه پادگان مرد همکار باشه امنیت داره اما اگر چند تا زن همکارش باشه مکافاته. اين مطلب بدون دخالت انساني عينا از اين آدرس کپي شده و تمامي مسوليت آن با ناشر اصلي است.

واقعا اینا ایرانی هستند؟؟اونم بازیگر
تزئین و بافت مو
سه رنگ رژ لبی که به هر دختر ایرانی می آید
تاپیک‌ لاک هم میهن
بنده گریمورم
دختران روسی بعد از آرایش.اول لولو بعـــد هلـــو !!!

بی‌شوهری بی‌داد می‌کند!؟
اطاعت از شوهر ( قابل توجه فمنيست ها)
زندگینامه طراحان مد بزرگ دنیا
ترویج بی عفتی با دوچرخه سواری دختران بدحجاب/عکس
دانستنی ها...؟؟؟
گشت ارشاد زنی را راهی آی‌سی‌یو کرد!
*