درمان حساسیت بهاری از دید طب سنتی x

درمان حساسیت بهاری از دید طب سنتیخواص بیشمار لیمو ترش برای سلامتی!
نظر شما در باره گیاهخواری چیست؟
تغذیه نوزادان و کودکان
رابطه افسردگی با ماکارونی
چرا معمولا وزن کسانی که رژیم میگیرند برمیگردد؟
وعده غذایی دانش آموزان در کشورهای مختلف

کسی از تونیک گیاهی تقویت مو استفاده کرده؟
بهترین روش تقویت ابرو و مژه
درمان تیره گی و چروک دور چشم
لیزر موهای زائد
عمل زیبایی بینی برای بار دوم + عکسم
موی بدن پسران و مردان
حمایت از ما | مشهدهاست
`

درمان حساسیت بهاری از دید طب سنتی
درمان حساسیت بهاری از دید طب سنتی
آلرژی و بیماری با منشأ عصبی معمولاً دو گزینه‌ای هستند که زمانی که پزشکان از تشخیص صحیح بیماری باز می‌مانند به سمت آن‌ها پناه می‌برند. هرچند که گاهی واقعا می‌تواند منشأ بیماری، آلرژی و یا عصبی باشد. آلرژی و حساسیت در فصول بهار و پاییز به حداکثر میزان خود بروز می‌کنند (در بهار نسبت به پاییز بیشتر بروز می‌کند) و در تابستان و زمستان معمولاً کمتر بروز کرده و موجب آزار و اذیت فرد می‌گردند.
لازم به ذکر است گاهی در تابستان علائمی مشابه علائم تنفسی آلرژی بروز می‌کند که ناشی از گرمای هوا و بیماری‌های خفیف تنفسی می‌باشد که نباید با آلرژی یکسان در نظر گرفته شوند زیرا از نظر درمان نیز کاملاً مسیر درمانی متفاوتی با یکدیگر دارند.

علائم آلرژی می‌تواند شامل آبریزش بینی، التهاب مجاری تنفسی، ریزش اشک چشم و خارش پوست برای مدت طولانی باشد که این علائم می‌تواند در افراد مختلف به اشکال مختلف و به میزان مختلف بروز کند اما نکته‌ای که در اینجا حائز اهمیت می‌باشد این است که پایه همه این علائم یکسان و همان آلرژی می‌باشد.
در کتب طب سنتی پایه هر آنچه که بگردیم نامی از آلرژی و این بیماری نخواهیم یافت اما بیماری‌هایی را می‌یابیم که علائمی مشابه آلرژی برای آن‌ها ذکر گردیده است. به طور مثال افزایش صفرا در بدن و یا ابتلا به سوء مزاج صفراوی را با علائمی مانند خارش، التهاب، سوزش، قرمزی یا آبریزش بینی و چشم که بسیار شبیه و نزدیک به علائم بیماری آلرژی است، توصیف کرده‌اند. حکما سعی کرده‌اند برای فرو نشاندن علائم افزایش صفرا در بدن به کمک نسخه‌های گیاهی و روش‌های پاک‌سازی به کنترل میزان صفرا در بدن بپردازند و با ایجاد تعادل در بدن به دفع اخلاط زائد و اضافی به کنترل بیماری و درمان آن کمک کنند.

دو نکته اساسی
نکته اول: گاهی اوقات بیمار دارای آلرژی تنفسی می‌باشد که آلرژی آن می‌تواند در حالات شدید با شوک‌های تنفسی بسیار عمیقی همراه باشد. همان‌گونه که در ابتدای این مقاله نیز ذکر شد از آنجایی که طب سنتی فصلی به نام آلرژی ندارد و معمولاً علائم آن را به خلط صفرا نسبت می‌دهیم بهتر است در این حالت (آلرژی تنفسی) بیمار به پزشکان طب مدرن رو بیاورد چرا که درمان فرو نشاندن آلرژی تنفسی می‌بایست بسیار سریع صورت گیرد زیرا در صورت تداوم شوک‌های تنفسی عمیق، بیمار می‌تواند وارد شرایط بحرانی بیماری گردد.

نکته دوم: به کرات دیده می‌شود که آلرژی همراه با نشانه‌ها و علائم پوستی بروز می‌گردد. پزشکان و درمانگران می‌بایست این مسئله را در نظر بگیرند که به درمان ریشه علائم پوستی بپردازند و صرفاً به درمان و پاک‌سازی سطحی این علائم نپردازند.
در صورتی که فردی مبتلا به یبوست باشد میزان باز جذب صفرا در انتهای روده
بیمار بیشتر شده و در نتیجه بیمار را به سوء مزاج صفرا دچار می‌کند و بدین
ترتیب میزان صفرای بدن بیمار از حد مجاز بیشتر می‌شود و این مسئله موجب
تقویت علائم آلرژی می‌شود
پاک‌سازی صفرا از بدن
باید به این نکته توجه شود که پاک‌سازی بدن از صفرای زائد ضمن فرو نشاندن علائم مشابه آلرژی می‌تواند به شادابی و طراوت پوست و همچنین کاهش زردی پوست نیز کمک کند. ما می‌بایست به عنوان درمانگر جهت پاک‌سازی صفرا از سه بعد کنترل تولید صفرا، دفع صفرای زائد و درمان توازن تولید و دفع به قضیه نگاه کنیم.
جهت کنترل تولید صفرا، پرهیز از خوردن غذاها و مواد خوراکی مانند غذاهایی با ادویه زیاد، انواع سس‌ها، مواد غذایی سرخ کردنی، شکلات و غذاهای حاضری و فست‌فود از جمله ساده‌ترین و کاربردی‌ترین شیوه‌ها است که باعث بهبود علائم آلرژی است و امروزه این شیوه‌ها توسط بسیاری از درمانگران طب مدرن نیز برای پیشگیری از عود کردن آلرژی‌ها و کنترل حساسیت به بیماران توصیه می‌شود. کنترل میزان مواد تولیدکننده صفرا در بدن و دفع صفرای اضافه از بدن با شیوه‌های طبیعی و تنظیم ساختار و عملکرد سیستم ایمنی بدن از جمله شیوه‌هایی است که به درمان آلرژی کمک می‌کند. توجه شود که طبع خلط صفرا، گرم است

بنابراین برای متعادل کردن بدن برای مقابله با این طبع می‌بایست از مواد غذایی با طبع سرد استفاده کنیم. خاکشیر به عنوان یک صفرابر قوی در قالب یک شربت ساده و سوپ جو و گشنیز به عنوان غذاهایی که دارای مزاج سرد است به این قبیل بیماران توصیه می‌گردد. همچنین مصرف نان‌های سبوس‌دار و کاهو بسیار توصیه می‌گردد. برخی گیاهان دارویی خاصیت تنظیم‌کنندگی و متعادل‌سازی عملکرد سیستم ایمنی را دارند. این قبیل گیاهان که معمولاً دارای طبع سرد نیز می‌باشند می‌توانند در فرو نشاندن علائم آلرژی بسیار موثر باشند. برای مثال می‌توان از گل ختمی و اسفرزه نام برد. استفاده به صورت خوراکی و یا استعمال موضعی این گیاهان دارویی در کاهش علائم آلرژی بسیار مفید می‌باشند.

آلرژی و توجه به دفع
صفرا در کیسه صفرا تجمع می‌یابد تا به هنگام مصرف غذاهای چرب ترشح گردد تا با شکستن چربی‌ها به هضم غذا نیز کمک کند. در طول فرآیند هضم و جذب مواد غذایی مقداری از این صفرا در انتهای روده باز جذب می‌شود و به کیسه صفرا باز می‌گردد. اما در صورتی که فردی مبتلا به یبوست باشد میزان باز جذب صفرا در انتهای روده بیمار بیشتر شده و در نتیجه بیمار را به سوء مزاج صفرا دچار می‌کند و بدین ترتیب میزان صفرای بدن بیمار از حد مجاز بیشتر می‌شود و این مسئله موجب تقویت علائم آلرژی می‌شود.

پس درمانگر می‌بایست زمانی که با یک فرد با علائم آلرژی روبرو شد ابتدای امر او را از مصرف غذاهای چرب منع کند و در صورتی که بیمار با یبوست همراه بود راه دفع مواد زائد را برای بیمار سهل کند.
برای افرادی که دارای یبوست می‌باشند توصیه می‌گردد صبح‌ها یک قاشق غذاخوری خاکشیر در یک فنجان آب داغ به صورت ناشتا میل گردد. این نسخه علاوه بر اینکه سبب اجابت مزاج و خوش‌رنگی رنگ پوست می‌گردد، می‌تواند مواد زائد تجمع یافته در زیر پوست را نیز به سمت بیرون بکشد و به مرور سبب فرو نشاندن علائم آلرژی نیز گردد.
نعنا
گیاهان موثر در درمان خارش‌های پوستی فصل بهار
برای درمان خارش و حساسیت‌های پوستی که در فصل بهار بیشتر می‌شود می‌توان از جوش‌شیرین، روغن نارگیل، آب لیمو و نعنای تازه استفاده کرد.
کهیر یکی از بیماری‌های پوستی است که در حقیقت یک واکنش آلرژیک به مصرف برخی از مواد غذایی، داروهای شیمیایی، عطرها و بوها است که بدن نسبت به آن‌ها واکنش نشان می‌دهد. بروز کهیر بر پوست معمولاً ظاهر نامناسبی را برای فرد ایجاد می‌کند که همراه با التهاب، قرمزی، درد و خارش است. درمانگران طب سنتی معتقدند برخی از گیاهان دارویی می‌توانند تا حد زیادی عوارض و نشانه‌های بروز این بیماری را در بدن کاهش دهند.

* یکی از این گیاهان که می‌تواند میزان خارش و درد ناشی از ابتلا به کهیر را در بدن کاهش دهد مصرف نعنای تازه است. مصرف این گیاه به صورت تازه به همراه وعده‌های غذایی در کاهش میزان خارش و درد کهیر بسیار موثر است و حتی در بهبود عوارض ناشی از آن هم نقش دارد.
* مصرف روغن نارگیل و آب لیمو نیز التهاب و خارش را کاهش می‌دهد. این مواد خاصیت ضد ویروسی و ضد قارچی دارند و از پوست در برابر عفونت‌ها محافظت می‌کنند.

* مصرف آلوئه‌ورا و استفاده از ژل این گیاه نیز در بهبود خارش‌ها موثر است و همچنین استفاده از جوش‌شیرین برای رفع خارش پوستی توصیه می‌شود که با کمی آب باید مخلوط و روی پوست مالیده شود.


منبع

05-16-2015


1:

دو ساله دچار آلرژی فصل بهار شدم و نه تنها در بهار بلکه در فصول دیگر هم دچارش میشم و خیلی اذیت میشم (آبریزش شدید چشم و بینی و سوزش چشم )....

2:

سلام
من به عنوان منشی شما یه مشتری پیدا کردم
ویزیت کنین

نوشته اصلي بوسيله hengameh1 نمايش نوشته ها
دو ساله دچار آلرژی فصل بهار شدم و نه تنها در بهار بلکه در فصول دیگر هم دچارش میشم و خیلی اذیت میشم (آبریزش شدید چشم و بینی و سوزش چشم )....
شما اولین مشتری ما هستین
واسه همین از 50% تخفیف ویژه برخوردار شدین

3:

سلام آقا پوریا ...
اول درمان ....
بعد حق ویزیت ...

4:

سلام
شما خوبین ؟
من یه معذرت خواهی به شما بدهکارم
نه دیگه اول باید ویزیت بدین ، حالا چون شمایین ، بعد درمان ، خوبه

دکتر ، دکتر ، آخع کجایی ؟!!!

5:

معذرت خواهی بابت چی ؟؟؟(حتما بابت نخوندن کتاب ...مگر نه ؟؟؟)
به یک شرط ...
اگر درمان نشدم دو برابر ویزیتو پس می گیرم ...

6:

آره درسته
چه شرطی ؟
باشه بابا ، خیالتون تخت ، ما درمانمون تضمینیه مثل ( مدرسان شریف )

7:

من پارسال توی فصل بهار آلرژی خواب پیدا کرده بودم و همش خوابم می گرفت..
که بعضی ها به شوخی بهم می گفت خوابالووووووووووو...!!!
ولی امسال دیگه اصلا به این آلرژی حساسیت پیدا نکردم...

8:

مثل مدرسان شریف ؟؟
پس به فکر یک راه درمان دیگه باشم ...

9:

نه نه نه ، شوخی بود ، تضمینی بابا
بابا دکتر بیا دیگه مشتری پردید خوووووووووووو
شرطتون رو نگفتین ؟!!!

دکتر دکتر

10:

سلام آقاسید حالتون خوبه؟

اوه گفته باشم من از اون دکترایی هستم ک مجوز ندارما!!!!
بعدا نگی نگفتما برو دنبال ِ یه کار دیگه بگرد!!!

نوشته اصلي بوسيله hengameh1 نمايش نوشته ها
دو ساله دچار آلرژی فصل بهار شدم و نه تنها در بهار بلکه در فصول دیگر هم دچارش میشم و خیلی اذیت میشم (آبریزش شدید چشم و بینی و سوزش چشم )....
آلرژی فصل پاییز هم هست دیگه...

به نظرم بهتره برید پیش متخصص (اگ از طریق طب سنتی می خواهید درمان کنید برید پیش متخصص طب سنتی)

11:

سلام
فقط خوابتون زیاد شده بود؟ یعنی سرفه و علایم دیگه نبود؟

12:

کلا شیرازی ها 4 فصل سال خواب هستند و ربطی به آلرژی بهار نداره ...

نوشته اصلي بوسيله poriyan نمايش نوشته ها
نه نه نه ، شوخی بود ، تضمینی بابا
بابا دکتر بیا دیگه مشتری پردید خوووووووووووو
شرطتون رو نگفتین ؟!!!

دکتر دکتر
شرطمو گفتم ...
اگر درمان نشدم دو برابر حق ویزیتو پس می گیرم ...


نوشته اصلي بوسيله irfanaref نمايش نوشته ها
سلام آقاسید حالتون خوبه؟

اوه گفته باشم من از اون دکترایی هستم ک مجوز ندارما!!!!
بعدا نگی نگفتما برو دنبال ِ یه کار دیگه بگرد!!!آلرژی فصل پاییز هم هست دیگه...

به نظرم بهتره برید پیش متخصص (اگ از طریق طب سنتی می خواهید درمان کنید برید پیش متخصص طب سنتی)
اگر دکتر شمایید من بدون مجوز هم قبولتون دارم دوست خوبم ...
من طب سنتی رو دوست دارم ...
خیلی دوست دارم دوره اش رو ببینم ...
ایشالا در اولین فرصت میرم دنبالش ...

13:

سلام
ممنون خوبم شما خوبین ؟
خراب کردی دیگه ، مجوز رو میگرفتی دیگه خوووووووووو
راست میگی این نونا خوردن نداره

14:
شرطمو گفتم ...
اگر درمان نشدم دو برابر حق ویزیتو پس می گیرم ...
فعلن که دکتر کاسه کوزه ما رو به هم ریخت
فک کنم به فکر یه شرط دیگه باید باشین


اگر دکتر شمایید من بدون مجوز هم قبولتون دارم دوست خوبم ...
من طب سنتی رو دوست دارم ...
خیلی دوست دارم دوره اش رو ببینم ...
ایشالا در اولین فرصت میرم دنبالش ...
خخخخخخخخ چه نون برشته ای

15:

سلام

می بینم که تنها داری کار می کنی !!!!!!!!!معلومه خرج عیالواری رفته بالا یه می خوای پول واسه عیال دوم جمع می کنی ؟؟؟

16:

خانم دکتر منم ارژی دارم صبح ها ده پونزده تا عطسه پشت سر هم می کنم چیکار باید کنم ؟؟؟

17:

آقا هاشم سلام
منم یه هم کلاسی شیرازی داریم البته متولد تهرانه ولی اصالتا شیرازی
وقتی بعدظهر کلاس داریم ، کلن خواب تشریف دران
البته تو تمام فصول سال

18:

نوشته اصلي بوسيله hashem1359 نمايش نوشته ها
نوشته اصلي بوسيله irfanaref نمايش نوشته ها
دوستان از هم صحبتی با شما خوشحال شدم ....
فعلا با اجازه تون برم دنبال کارهام ...
فعلا خدانگهدارتون ...

19:

ای وای
سلام
خوب زندگی خرج داره

20:

دکتر ایشون رو بذار تو اولویت
البته با امعان نظر به بیش فعالی

21:

سلام...
نه فقط خوابم می گرفت و دچار این علایم نمی شدم..حتی سرکار هم خیلی خوابم می گرفت...شبش هم خوب می خوابیدم ..
حالا من بارها شنیده ام.که میگن کلا بهار فصل خواب الودی هست!!!
نوشته اصلي بوسيله hengameh1 نمايش نوشته ها
کلا شیرازی ها 4 فصل سال خواب هستند و ربطی به آلرژی بهار نداره ...


شرطمو گفتم ...
اگر درمان نشدم دو برابر حق ویزیتو پس می گیرم ...اگر دکتر شمایید من بدون مجوز هم قبولتون دارم دوست خوبم ...
من طب سنتی رو دوست دارم ...
خیلی دوست دارم دوره اش رو ببینم ...
ایشالا در اولین فرصت میرم دنبالش ...
البته من تایید می کنم که خیلی ها عاشق خوابن..
اشنایانی رو می شناسم که عاشق خوابن..
ولی خواب زیادش هم خوب نیست..

22:


اره اشکالی نداره ذر همین رابطه تو فیلم فرشته ها با هم می ایند هم اقاهه به اون یکی اقاهه حرف خوبی می زد ولی من یادم نمونده

23:

ندیدم فیلمشو

24:


خانم دکتر ایشون رو خارج نوبت ویزیت کن البته کلا زبون درازن بعدش خیلی می خوابن بعدش مثل اینکه تنشونم می خاره (کتک وخوان)

25:


26:

خواب آلودگی به خاطر مزاجشون باشه احتمالا
+
ممنون از لطف شما.. بله خیلی خوبه طب سنتی رو دوس دارید حتما یه دوره عمومی ش رو ببینید بعد علاقه مند میشید میرید دنبال تخصصش!
+
اون توصیه هایی ک در پست اول گفته رو اجرا کن ببین تاثیر داره....
+
حجامت هم میگن برا آلرژی خوبه البته باید دکتر تشخیص بده... البته در هفته حجامت ک اواخر خردادِ همه مزاج ها میتونن حجامت کنن و واسشون عوارض نداره اما در بقیه زمان ها باید با توصیه دکتر باشه

نوشته اصلي بوسيله inspector نمايش نوشته ها
خانم دکتر منم ارژی دارم صبح ها ده پونزده تا عطسه پشت سر هم می کنم چیکار باید کنم ؟؟؟
توصیه ها در پست اول گفته شده دیگه! میگم منشیم (آقا سید پوریا) ازتون دوبار حق ِ ویزیت بگیرها

نوشته اصلي بوسيله hashem1359 نمايش نوشته ها
سلام...
نه فقط خوابم می گرفت و دچار این علایم نمی شدم..حتی سرکار هم خیلی خوابم می گرفت...شبش هم خوب می خوابیدم ..
حالا من بارها شنیده ام.که میگن کلا بهار فصل خواب الودی هست!!!
..
بله درسته فصل بهار به خاطر مزاجش باعث خواب آلودگی میشه

و اینکه پارسال اینطوری بودید و امسال نه؛ به چه دلیل بوده؟ احتمالا حجامت نکردید؟

27:

خانم دکتر یه قرصی هم بده انقدر دستش رو تو مماغش نکنه همیشه چشمش خونیه

28:

مگه از هم استانی ها هم ویزیت می گیرید من فکر کردم رایگانه اومدم

در مورد عطسه چیزی نگفته بود

29:

من حجامت نکردم تا حالا ولی امسال با اینکه فعالیت کاریم زیاده ولی خوابم زیاد نمیبره.. ولی پارسال خیلی می خوابیدم که به خوابالوووووو معروف شدم
خانم بنده هم خیلی عطسه می کنه توی فصل بهار
میگه به بهار حساسیت دارم

30:

دکتر ازش ویزیت بگیرم
خیلی سوال میپرسه


پی نوشت :

نوشته اصلي بوسيله inspector نمايش نوشته ها
خانم دکتر

31:

فکر کردی دکتر ما اهل پارتی بازی نیستن

32:

نوشته اصلي بوسيله poriyan نمايش نوشته ها
فکر کردی دکتر ما اهل پارتی بازی نیستن
فعلا که بیشتر از مشکل خودم مشکلای شما رو مطرح کردم حالا بعنوان برادر پول ویزیت منو نمی دی حداقل پول ویزیت خودت رو خودت بده

33:

پس به خاطر فعالیت ِ زیاده درسته؟ وقت ِ خواب دیگه پیدا نمیکنید!

نوشته اصلي بوسيله inspector نمايش نوشته ها
مگه از هم استانی ها هم ویزیت می گیرید من فکر کردم رایگانه اومدم

در مورد عطسه چیزی نگفته بود
فک کردید من از اون دکتراشم!!! نخیر حتما باید ویزیت بدید!! چون شمایی، 30 تومان میشه ویزیتت

چون میخوام هم آلرژی هم بیش فعالی ت رو درمان کنم، دوبرابر گرفتم!!!
+
خب عطسه هم از علایم آلرژی

نوشته اصلي بوسيله poriyan نمايش نوشته ها
دکتر ازش ویزیت بگیرم
خیلی سوال میپرسه


پی نوشت :
نه گناه داره دیگه دست گذاشت رو حس وطن دوستیم

34:

پس حجامت خوبه ؟؟؟
خواهرم خیلی بهم توصیه می کنه که حجامت کنم ...
اواخر خرداد سعی می کنم برم برای حجامت ...
ممنونم ...

35:

با این کارت میخوای از من سوء استفاده کنی که از ویزیت نگریم
خیال کردی که فکر مکینی

36:

فعلا که بدهکاری ههههههههههههههههههههه سی تومن پول ویزیتی که ازم گرفتی زودی پس بده

نوشته اصلي بوسيله irfanaref نمايش نوشته هانه گناه داره دیگه دست گذاشت رو حس وطن دوستیم

37:

نه گناه داره دیگه دست گذاشت رو حس وطن دوستیم
باشه هر شما بگین
آخر با این زبونش کارشو پیش برد
نوشته اصلي بوسيله inspector نمايش نوشته ها
فعلا که بیشتر از مشکل خودم مشکلای شما رو مطرح کردم حالا بعنوان برادر پول ویزیت منو نمی دی حداقل پول ویزیت خودت رو خودت بده

تازشم ههههههههههههههههههههه سی تومن پول ویزیتی که ازم گرفتی زودی پس بده
نه خیر
شما باید 60 تومن بدین
چون هم خودتون بودین هم همزادتون باید 90 تومن میدادین ، پول همزادتون رو حساب نکردیم
من اول از همه حق ازحمه ایشون رو دادم

38:

مطلب رو نگرفتی منظور دکتر ایه که 30 تومن همزادتون رو نگریم که میشه 60 تومن

39:

هیچ کی ندیده شما حق الزحمه پرداخت کنید هروقت دیدیم همزادم میاد برای حساب کتاب خخخخخخخخخ

40:

خانم دکتر چرا دخل تون رو سپردی به ایشون ؟؟؟؟؟؟ می خوای اخر ماه بدهکار شید ؟؟؟؟؟ فقط بخاطر حس وطن دوستیم خواستم نصیحت تون کنم

41:

تا دکتر ویزیت نکنه نمیتونی از دست همزادت راحت بشی
پس از تو جدا نمیشه که بیاد پول بده

42:

خخخخخخخخخخخ
دخل چیه ؟!!! مگه بقالیه
زیرآب زن

43:

منم مشتری دوم لطفا یک وقت ویزیت محبت کنید, خصوصا که متن طولانی بود و نتونستم بخونم

44:


باز هم جمله ی پایانی دست پرورده ایم

45:

دکتر ازش ویزیت بگیرم
خیلی سوال میپرسه


پی نوشت :

نوشته اصلي بوسيله inspector نمايش نوشته ها
خانم دکتر

46:

فکر کردی دکتر ما اهل پارتی بازی نیستن

47:

نوشته اصلي بوسيله poriyan نمايش نوشته ها
فکر کردی دکتر ما اهل پارتی بازی نیستن
فعلا که بیشتر از مشکل خودم مشکلای شما رو مطرح کردم حالا بعنوان برادر پول ویزیت منو نمی دی حداقل پول ویزیت خودت رو خودت بده

48:

پس به خاطر فعالیت ِ زیاده درسته؟ وقت ِ خواب دیگه پیدا نمیکنید!

نوشته اصلي بوسيله inspector نمايش نوشته ها
مگه از هم استانی ها هم ویزیت می گیرید من فکر کردم رایگانه اومدم

در مورد عطسه چیزی نگفته بود
فک کردید من از اون دکتراشم!!! نخیر حتما باید ویزیت بدید!! چون شمایی، 30 تومان میشه ویزیتت

چون میخوام هم آلرژی هم بیش فعالی ت رو درمان کنم، دوبرابر گرفتم!!!
+
خب عطسه هم از علایم آلرژی

نوشته اصلي بوسيله poriyan نمايش نوشته ها
دکتر ازش ویزیت بگیرم
خیلی سوال میپرسه


پی نوشت :
نه گناه داره دیگه دست گذاشت رو حس وطن دوستیم

49:

پس حجامت خوبه ؟؟؟
خواهرم خیلی بهم توصیه می کنه که حجامت کنم ...
اواخر خرداد سعی می کنم برم برای حجامت ...
ممنونم ...

50:

با این کارت میخوای از من سوء استفاده کنی که از ویزیت نگریم
خیال کردی که فکر مکینی

51:

فعلا که بدهکاری ههههههههههههههههههههه سی تومن پول ویزیتی که ازم گرفتی زودی پس بده

نوشته اصلي بوسيله irfanaref نمايش نوشته هانه گناه داره دیگه دست گذاشت رو حس وطن دوستیم

52:

نه گناه داره دیگه دست گذاشت رو حس وطن دوستیم
باشه هر شما بگین
آخر با این زبونش کارشو پیش برد
نوشته اصلي بوسيله inspector نمايش نوشته ها
فعلا که بیشتر از مشکل خودم مشکلای شما رو مطرح کردم حالا بعنوان برادر پول ویزیت منو نمی دی حداقل پول ویزیت خودت رو خودت بده

تازشم ههههههههههههههههههههه سی تومن پول ویزیتی که ازم گرفتی زودی پس بده
نه خیر
شما باید 60 تومن بدین
چون هم خودتون بودین هم همزادتون باید 90 تومن میدادین ، پول همزادتون رو حساب نکردیم
من اول از همه حق ازحمه ایشون رو دادم

53:

مطلب رو نگرفتی منظور دکتر ایه که 30 تومن همزادتون رو نگریم که میشه 60 تومن

54:

هیچ کی ندیده شما حق الزحمه پرداخت کنید هروقت دیدیم همزادم میاد برای حساب کتاب خخخخخخخخخ

55:

خانم دکتر چرا دخل تون رو سپردی به ایشون ؟؟؟؟؟؟ می خوای اخر ماه بدهکار شید ؟؟؟؟؟ فقط بخاطر حس وطن دوستیم خواستم نصیحت تون کنم

56:

تا دکتر ویزیت نکنه نمیتونی از دست همزادت راحت بشی
پس از تو جدا نمیشه که بیاد پول بده

57:

خخخخخخخخخخخ
دخل چیه ؟!!! مگه بقالیه
زیرآب زن

58:

منم مشتری دوم لطفا یک وقت ویزیت محبت کنید, خصوصا که متن طولانی بود و نتونستم بخونم

59:


باز هم جمله ی پایانی دست پرورده ایم

60:

خانم دکتر رفتن بیرون ایشونم عضو علی البدل هستند ویزیت شما میشه 25 تومن

61:

سلام
چطوری شما خوبی ؟
نیستی مدتیه ؟
بابا در مطب رو پلم کردن ، رفتن شکایت که دکتر مجوز طبابت نداره
حالا یه وقت میزارم ، دکتر ویزیت کنه

62:

آره میدونم ، میــــــــــــــــــدونم میـــــــــــــــــــــــ ـــدونم

63:

نکن بابا نکن
اینجا که دفتر ازدواج و طلاق نیست که

64:


خربزه خوردی باید پای لرزشم بشینی که زیتون پرورده اییییی ......

65:

حالا نمیشه این دفعه رو خیریه ای حساب کنید خانم دکتر هم ظاهرا سه ساعته مطبشونو افتتاح کردن تازه کارن و مشتری ندارن
بجاش براتون مشتری میارم

66:

پس چقدر دکورش شبیه دفتر ماست اکشالی نداره ببین یه جنگ زرگری من بیست و پنج می گیرم شما سی بگیر بعدش مریضای ثبتی هر کی بیشتر بود پول رو 30-70 تقسیم می کنیم

67:با این کارا(اسپم) الان همه مشتریام رو می پرونید شما دونفر!!

اگ میخوای این ماه حقوقتون رو بهتون بدم، واسه ایشون توضیح بدید باید چیکار کنه!!

نوشته اصلي بوسيله pixel نمايش نوشته ها
منم مشتری دوم لطفا یک وقت ویزیت محبت کنید, خصوصا که متن طولانی بود و نتونستم بخونم
سلام

68:


باشه شما یه سفته به ما بده برای ضمانت بعدش به ازای هر مریضی که میارید 10 درصد به خودتون تعلق می گیره

69:

ممنونم پوریا جان , شما خوبی
چرا هستم هر وقت ذهنم خسته میشم میام لاگین میشم از پستهای دوستان استفاده میبرم
خدا حفظ کنه جناب ادمین و دوستان خوب هم میهنی رو
هنوز مشتری نیومده کار به شکایت رسیده

70:

سلام دکتر گرامی
خوبین, شما تشریف نداشتید منشیتون داشت با من ویزیت رو دولا پهنا حساب میکرد

71:

ممنون منم خوبم خدارو شکر
بابا ذهن قشنگ
کار بار خوبه ؟
آره والا اصلن نمیدونم چی بگم ، همه زیرآبی میرن

72:

دولا پهنا ندیدید الان از اتاق فرمان اشاره می کنن شده 50 تومن

73:

من راستش نمیدونم سفته چیه برا همین یک تار سیبیل گرو میذارم
بجاشم براتون ی نیسان مشتری میارم

74:

مقصیر ایشون دیگه
خیلی هیجان دارن
مطب رو گذاشته رو سرش
چشم توضیح میدم بهشون
حقوق مکفی بدین هاااااااااا

75:

خانم دکتر رفتن بیرون ایشونم عضو علی البدل هستند ویزیت شما میشه 25 تومن

76:

سلام
چطوری شما خوبی ؟
نیستی مدتیه ؟
بابا در مطب رو پلم کردن ، رفتن شکایت که دکتر مجوز طبابت نداره
حالا یه وقت میزارم ، دکتر ویزیت کنه

77:

آره میدونم ، میــــــــــــــــــدونم میـــــــــــــــــــــــ ـــدونم

78:

نکن بابا نکن
اینجا که دفتر ازدواج و طلاق نیست که

79:


خربزه خوردی باید پای لرزشم بشینی که زیتون پرورده اییییی ......

80:

حالا نمیشه این دفعه رو خیریه ای حساب کنید خانم دکتر هم ظاهرا سه ساعته مطبشونو افتتاح کردن تازه کارن و مشتری ندارن
بجاش براتون مشتری میارم

81:

پس چقدر دکورش شبیه دفتر ماست اکشالی نداره ببین یه جنگ زرگری من بیست و پنج می گیرم شما سی بگیر بعدش مریضای ثبتی هر کی بیشتر بود پول رو 30-70 تقسیم می کنیم

82:با این کارا(اسپم) الان همه مشتریام رو می پرونید شما دونفر!!

اگ میخوای این ماه حقوقتون رو بهتون بدم، واسه ایشون توضیح بدید باید چیکار کنه!!

نوشته اصلي بوسيله pixel نمايش نوشته ها
منم مشتری دوم لطفا یک وقت ویزیت محبت کنید, خصوصا که متن طولانی بود و نتونستم بخونم
سلام

83:


باشه شما یه سفته به ما بده برای ضمانت بعدش به ازای هر مریضی که میارید 10 درصد به خودتون تعلق می گیره

84:

ممنونم پوریا جان , شما خوبی
چرا هستم هر وقت ذهنم خسته میشم میام لاگین میشم از پستهای دوستان استفاده میبرم
خدا حفظ کنه جناب ادمین و دوستان خوب هم میهنی رو
هنوز مشتری نیومده کار به شکایت رسیده

85:

سلام دکتر گرامی
خوبین, شما تشریف نداشتید منشیتون داشت با من ویزیت رو دولا پهنا حساب میکرد

86:

ممنون منم خوبم خدارو شکر
بابا ذهن قشنگ
کار بار خوبه ؟
آره والا اصلن نمیدونم چی بگم ، همه زیرآبی میرن

87:

دولا پهنا ندیدید الان از اتاق فرمان اشاره می کنن شده 50 تومن

88:

من راستش نمیدونم سفته چیه برا همین یک تار سیبیل گرو میذارم
بجاشم براتون ی نیسان مشتری میارم

89:

مقصیر ایشون دیگه
خیلی هیجان دارن
مطب رو گذاشته رو سرش
چشم توضیح میدم بهشون
حقوق مکفی بدین هاااااااااا

90:

هیییییییییییییییییییی
ای وای این حرفا چیه
طبابت مقدسه ، دختر
اگه دکتر بفهمه ، کارت تمومه

91:


92:

باشه یه تار سبیل شما از صدتا سفته اعتبارش بیشتر فقط اجازه بدید کارشناس سیبیل مون برادر پوریا تشریف بیارن برای انجام کارای اداری بفرمایید بشنید عرق چی میل دارید؟؟؟؟(چرا چشاتون گرد شد اینجا مطب طب سنتی عرق بیدمشک و این حرفا داریم )

93:

سلام مجدد
نمیدونم این لپ تاپم چش شده فک کنم مشکل سخت افزاری پیدا کرده همش نتم قط و وصل میشه(یعنی همش قط میشه)!!
+
شما اصلا ویزیت نمیخواد بدی! ما از دوستان ِ قدیمی ویزیت نمیگیریم
+
سید رو باید اخراج کنم همش یه فکر شیطنته!

94:


ای بابا نمی خوایم تشخیص غلط بدیم تازشم نصف این پولا صرف کارای خیریه دیالیز و اسایشگاه و اینا میشه حالا هم که قصد تجدید فراش هم داری

95:

ای بابا
چیکار داری میکنی
خووووووووو نکن

نوشته اصلي بوسيله irfanaref نمايش نوشته ها


با این کارا(اسپم) الان همه مشتریام رو می پرونید شما دونفر!!
دکتر نگاه کن چی میگه
مطب رو ریخته به هم

96:

واقعا خدا اموات ادمین و دوستان هم میهن رو بیامرزه باید بیشتر برات توضیح بدم ایشالا در دقایق آتی
خداروشکر خوبه بعضی اوقات به صفر میرسه منظورم جیبمه ولی به زیر صفر نمیرسه

دیگه مردم امرزوه اعصاب ندارن

97:

من پست قبلیم رو شدیدا تکذیب میکنم یکی کامپیوتر منو هک کرده بود از طرف من نوشته بود دولا پهنا.
تازه 25 تومن خیلی هم خوبه تازه شونصد درصد زیر قیمت بازاره

98:

چرا آخه
میگم دکتر معین (پیکسل) متخصص این کاره هاااااااا
مشکل لپ تاپ رو بگو حلش کنه

99:


باشه چون خیلی خوب و نیکوکار و درستکار هستید حرف تون رو قبول می کنم فقط زودتر سیبیل تون رو ببرید پیش کارشناس مربوطه تا وقت اداری تموم نشده بعدش چرا هیچ مریضی هنوز نیاوردین خانم دکتر کفری میشه ها

100:

واقعا چشام گرد شد
قیمت زیر میزی کارشناستون چقدره, ببخشید حواسم نبود ,زیر میزی که من اصلا اهلش نیستم منظورم همون شیرینیه
خوش اشتها هستن یا سنگین و رنگین ویزیت رو تقدیم کنم

101:

آره راست میگی
راستی به حرف این inspector گوش نده ایشون قبلن تو ناصر خسرو فعالیت میکردن
گفتی اعصاب :
چن روز پیش رفته بودم سمت خ بهشتی تو یکی از فرعیا دیدم ترافیکه ، ملت همه بوق میزدن
منم گفتم مردم اعصاب ندارن هااااااااااا
بعد که رسیدم به منشاء ترافیک دیدم یه آقایی کامینوش رو زیر درخت توت پارک کرده داره با شاکرش توت میخورن خخخخخخخخخخخخ
ی همچین ملتی داریم ما

102:

خدا به کسب و کارتون رونق بده دکتر شما الگوی همه دکترا هستین مهران مدیری باید شما رو هم ملاقات میکرد بعد سریال در حاشیه رو میساخت

103:


تا الان که داشتین خوب با هم خوش و بش م یکردین حالا نم یدونم موقعه ی پول گرفتنم همین قدر مهربونه یا بی اعصاب می شه

104:

مرسی از حسن نظرتون ,آخه گفتم خودم یکی دو بار بیام همه مراحلو ورودی رو یاد بگیرم بعد مشتری بیارم که همه چی رو بلد باشن

105:

هیییییییییییییییییییی
ای وای این حرفا چیه
طبابت مقدسه ، دختر
اگه دکتر بفهمه ، کارت تمومه

106:


107:

باشه یه تار سبیل شما از صدتا سفته اعتبارش بیشتر فقط اجازه بدید کارشناس سیبیل مون برادر پوریا تشریف بیارن برای انجام کارای اداری بفرمایید بشنید عرق چی میل دارید؟؟؟؟(چرا چشاتون گرد شد اینجا مطب طب سنتی عرق بیدمشک و این حرفا داریم )

108:

سلام مجدد
نمیدونم این لپ تاپم چش شده فک کنم مشکل سخت افزاری پیدا کرده همش نتم قط و وصل میشه(یعنی همش قط میشه)!!
+
شما اصلا ویزیت نمیخواد بدی! ما از دوستان ِ قدیمی ویزیت نمیگیریم
+
سید رو باید اخراج کنم همش یه فکر شیطنته!

109:


ای بابا نمی خوایم تشخیص غلط بدیم تازشم نصف این پولا صرف کارای خیریه دیالیز و اسایشگاه و اینا میشه حالا هم که قصد تجدید فراش هم داری

110:

ای بابا
چیکار داری میکنی
خووووووووو نکن

نوشته اصلي بوسيله irfanaref نمايش نوشته ها


با این کارا(اسپم) الان همه مشتریام رو می پرونید شما دونفر!!
دکتر نگاه کن چی میگه
مطب رو ریخته به هم

111:

واقعا خدا اموات ادمین و دوستان هم میهن رو بیامرزه باید بیشتر برات توضیح بدم ایشالا در دقایق آتی
خداروشکر خوبه بعضی اوقات به صفر میرسه منظورم جیبمه ولی به زیر صفر نمیرسه

دیگه مردم امرزوه اعصاب ندارن

112:

من پست قبلیم رو شدیدا تکذیب میکنم یکی کامپیوتر منو هک کرده بود از طرف من نوشته بود دولا پهنا.
تازه 25 تومن خیلی هم خوبه تازه شونصد درصد زیر قیمت بازاره

113:

چرا آخه
میگم دکتر معین (پیکسل) متخصص این کاره هاااااااا
مشکل لپ تاپ رو بگو حلش کنه

114:


باشه چون خیلی خوب و نیکوکار و درستکار هستید حرف تون رو قبول می کنم فقط زودتر سیبیل تون رو ببرید پیش کارشناس مربوطه تا وقت اداری تموم نشده بعدش چرا هیچ مریضی هنوز نیاوردین خانم دکتر کفری میشه ها

115:

واقعا چشام گرد شد
قیمت زیر میزی کارشناستون چقدره, ببخشید حواسم نبود ,زیر میزی که من اصلا اهلش نیستم منظورم همون شیرینیه
خوش اشتها هستن یا سنگین و رنگین ویزیت رو تقدیم کنم

116:

آره راست میگی
راستی به حرف این inspector گوش نده ایشون قبلن تو ناصر خسرو فعالیت میکردن
گفتی اعصاب :
چن روز پیش رفته بودم سمت خ بهشتی تو یکی از فرعیا دیدم ترافیکه ، ملت همه بوق میزدن
منم گفتم مردم اعصاب ندارن هااااااااااا
بعد که رسیدم به منشاء ترافیک دیدم یه آقایی کامینوش رو زیر درخت توت پارک کرده داره با شاکرش توت میخورن خخخخخخخخخخخخ
ی همچین ملتی داریم ما

117:

خدا به کسب و کارتون رونق بده دکتر شما الگوی همه دکترا هستین مهران مدیری باید شما رو هم ملاقات میکرد بعد سریال در حاشیه رو میساخت

118:


تا الان که داشتین خوب با هم خوش و بش م یکردین حالا نم یدونم موقعه ی پول گرفتنم همین قدر مهربونه یا بی اعصاب می شه

119:

مرسی از حسن نظرتون ,آخه گفتم خودم یکی دو بار بیام همه مراحلو ورودی رو یاد بگیرم بعد مشتری بیارم که همه چی رو بلد باشن

120:

بجای اینکه خاطرهه تعریف کنید زودتر سیبیل اقای پیکسل رو تحویل بگیرید پیوست پرونده اش کنید

121:

واقعا؟؟؟ناصر خسرو؟؟؟
عجب آدمای باحالی بودن خیلی باحال بود,اینایی که گفتی مرحله بی اعصابی رو تو گذشته رد کردن یعنی مثال اون دسته ایی شدن که بی حساب و کتاب میرن بهشت

122:

خودمم تا حالا تست نکردم,اگه ندونم هیجانم هم داره

123:

باور کن ناصر خسرو
آره او دوتا رو باید گذاشت دو اولویت
بعد اون ماجرا یکی از دوستام که باهام بود رفته دو انباری قایم شده ، وقتی برق رو روشن میکنی جیغ میزنه

124:

من :|

ناصر خسرو :|

ناصر خسرو :|

من

برادر اینا همه سیاه نمایی یه نفر که پوریا باشه میاد در مورد ناصر خسرو حرف می زنه یاد خیابون بهشتی می افته خب معلومه یا می رفته ناصر خسرو یا داشته برمی گشته قربون مترو هم بره راهی نیست از بهشتی به ناصر خسرو

125:

سلام

مطالعاتتون درباره ی طب سنتی از سایت خاصی هست یا کتاب خاصی؟+

شما احیانا تو بیمارستان در حاشیه طبابت نمیکنید؟

سید هم مثه اون وکیله هستش ، ویزیتا رو ندید بهش ورمیداره میره ها

چقد اسپم میدید
الان میان اعمال قانونتون میکنن:دی

126:

از دست تو
بازم از این کار کردی
نکن بابا اعتبار مطلب میاد پایین ها

نوشته اصلي بوسيله pixel نمايش نوشته ها
واقعا؟
معین جان ببخشین این آبجی ما کلن تو کار تجارته
شما به دل نگیر

127:


با عرض خوشامد گویی به شما ویزیت تون میشه 25 تومن

128:

تقدیم به میثم خودمون
درمان حساسیت بهاری از دید طب سنتی

129:

سلام آقا میثم منبع رو ذکر کردم
+
منم بهشون میگم اینقد اسپم ندید! حرف گوش نمیدن!

130:خانم دکتر ایشون مشکل اضافه وزن هم دارن رسیدگی کنید لطفا یه شامپو هم جهت پرپشتی کله

131:

چی بگم والا
اولویت رو رد کردن باید اورژانسی وارد بشن
چه دوست باحالی, چقدر خندیدم واقعا چرا جیغ زد
نوشته اصلي بوسيله inspector نمايش نوشته ها
من :|

ناصر خسرو :|

ناصر خسرو :|

من

برادر اینا همه سیاه نمایی یه نفر که پوریا باشه میاد در مورد ناصر خسرو حرف می زنه یاد خیابون بهشتی می افته خب معلومه یا می رفته ناصر خسرو یا داشته برمی گشته قربون مترو هم بره راهی نیست از بهشتی به ناصر خسرو
میگم از خود دکتر گرامی که شکایت شده ,میخواین ما هم بریم تایپک دادگاه هم میهن همه چی اونجا ی دفعه بررسی شه؟
نوشته اصلي بوسيله poriyan نمايش نوشته ها
از دست تو
بازم از این کار کردی
نکن بابا اعتبار مطلب میاد پایین ها


معین جان ببخشین این آبجی ما کلن تو کار تجارته
شما به دل نگیر
خواهش میکنم ,دیگه زندگیا سخت شده

خیلی خوش گذشت ,من با اجازتون میرم

132:

من معذرت رسمی میخوام دیگه چیزی نمیگم
ببخشن واقعا معذرت


133:

معین جان خوشحالت کردیم
مواظب خودت باش
همینجور خوبیات

134:


خداحافظ شما

135:

بجای اینکه خاطرهه تعریف کنید زودتر سیبیل اقای پیکسل رو تحویل بگیرید پیوست پرونده اش کنید

136:

واقعا؟؟؟ناصر خسرو؟؟؟
عجب آدمای باحالی بودن خیلی باحال بود,اینایی که گفتی مرحله بی اعصابی رو تو گذشته رد کردن یعنی مثال اون دسته ایی شدن که بی حساب و کتاب میرن بهشت

137:

خودمم تا حالا تست نکردم,اگه ندونم هیجانم هم داره

138:

باور کن ناصر خسرو
آره او دوتا رو باید گذاشت دو اولویت
بعد اون ماجرا یکی از دوستام که باهام بود رفته دو انباری قایم شده ، وقتی برق رو روشن میکنی جیغ میزنه

139:

من :|

ناصر خسرو :|

ناصر خسرو :|

من

برادر اینا همه سیاه نمایی یه نفر که پوریا باشه میاد در مورد ناصر خسرو حرف می زنه یاد خیابون بهشتی می افته خب معلومه یا می رفته ناصر خسرو یا داشته برمی گشته قربون مترو هم بره راهی نیست از بهشتی به ناصر خسرو

140:

سلام

مطالعاتتون درباره ی طب سنتی از سایت خاصی هست یا کتاب خاصی؟+

شما احیانا تو بیمارستان در حاشیه طبابت نمیکنید؟

سید هم مثه اون وکیله هستش ، ویزیتا رو ندید بهش ورمیداره میره ها

چقد اسپم میدید
الان میان اعمال قانونتون میکنن:دی

141:

از دست تو
بازم از این کار کردی
نکن بابا اعتبار مطلب میاد پایین ها

نوشته اصلي بوسيله pixel نمايش نوشته ها
واقعا؟
معین جان ببخشین این آبجی ما کلن تو کار تجارته
شما به دل نگیر

142:


با عرض خوشامد گویی به شما ویزیت تون میشه 25 تومن

143:

تقدیم به میثم خودمون
درمان حساسیت بهاری از دید طب سنتی

144:

سلام آقا میثم منبع رو ذکر کردم
+
منم بهشون میگم اینقد اسپم ندید! حرف گوش نمیدن!

145:خانم دکتر ایشون مشکل اضافه وزن هم دارن رسیدگی کنید لطفا یه شامپو هم جهت پرپشتی کله

146:

چی بگم والا
اولویت رو رد کردن باید اورژانسی وارد بشن
چه دوست باحالی, چقدر خندیدم واقعا چرا جیغ زد
نوشته اصلي بوسيله inspector نمايش نوشته ها
من :|

ناصر خسرو :|

ناصر خسرو :|

من

برادر اینا همه سیاه نمایی یه نفر که پوریا باشه میاد در مورد ناصر خسرو حرف می زنه یاد خیابون بهشتی می افته خب معلومه یا می رفته ناصر خسرو یا داشته برمی گشته قربون مترو هم بره راهی نیست از بهشتی به ناصر خسرو
میگم از خود دکتر گرامی که شکایت شده ,میخواین ما هم بریم تایپک دادگاه هم میهن همه چی اونجا ی دفعه بررسی شه؟
نوشته اصلي بوسيله poriyan نمايش نوشته ها
از دست تو
بازم از این کار کردی
نکن بابا اعتبار مطلب میاد پایین ها


معین جان ببخشین این آبجی ما کلن تو کار تجارته
شما به دل نگیر
خواهش میکنم ,دیگه زندگیا سخت شده

خیلی خوش گذشت ,من با اجازتون میرم

147:

من معذرت رسمی میخوام دیگه چیزی نمیگم
ببخشن واقعا معذرت


148:

معین جان خوشحالت کردیم
مواظب خودت باش
همینجور خوبیات

149:


خداحافظ شما

150:

نه بابا اشکال نداره آقا سید شما رو سر ما جا دارید
+
حالا ک داری میری کاسبی های امروز رو تحویل بده بعد برو!!!

151:

بیمه قبول نمیکنید؟

نوشته اصلي بوسيله poriyan نمايش نوشته ها
تقدیم به میثم خودمون
درمان حساسیت بهاری از دید طب سنتی


نوشته اصلي بوسيله irfanaref نمايش نوشته ها
سلام آقا میثم منبع رو ذکر کردم
+
منم بهشون میگم اینقد اسپم ندید! حرف گوش نمیدن!
عاها الان دیدمش :دی
تچکر

+

تو طب سنتی درمانی نیست واسشون؟ یه جوشونده ای دارویی چیزی بدید بخورن اسپم ندن

البته خودم یه دارو میشناسم اول اسمش مرگ موشه ، مورد داشتیم طرف خورده دیگه تا آخر عمرش اسپم ندادهنوشته اصلي بوسيله poriyan نمايش نوشته ها
من معذرت رسمی میخوام دیگه چیزی نمیگم
ببخشن واقعا معذرت

دیگه معذرت خواهی فایده نداره که:|
میدونی اسپم هات چقدر خسارت زده؟ :|
مگه الکیه هر کی بیاد اسپم بده بعد معذرت خواهی کنه؟:|

278تومن باید خسارت بدی

152:

بیمه فقط داروی مرگ موش رو تحت پوشش قرار می ده

عصر عالی بود خداحافظ همه

153:

چشم دکتر

154:

بچه ها من رفتم
حمعیا خدا حافظ

155:

بنده حدود 5 سال است گرفتار شدم

یکمدت تلفست 120 مصرف میکردم خوب بود

سال بعد تاثیری نداشت از سیترزن استفاده کردم خوب بود
امسال هم تا خواست شروع کنه یک بسته سیترزن مصرف کردم جلویش را گرفت
وگرنه تا اخر شهریور این حساسیت ادامه پیدا میکنه که اگر شما نخواهی مانع شوی
و شدت انرا کم کنی عوارض بدی در پی خواهد داشت.

بهرحال بهتر است با یک پزشک متخصص مشورت شود
در اخر سیترزن نوع اسلواکی انم از همه بهتر است

156:

این تایپیک جزو ء موضوعات مهم
قرار گرفت

157:

خاکشیر به عنوان یک صفرابر قوی در قالب یک شربت ساده و سوپ جو و گشنیز به عنوان غذاهایی که دارای مزاج سرد است به این قبیل بیماران توصیه می‌گردد. همچنین مصرف نان‌های سبوس‌دار و کاهو بسیار توصیه می‌گردد.


صبح‌ها یک قاشق غذاخوری خاکشیر در یک فنجان آب داغ به صورت ناشتا میل گردد

158:

سلام جناب رئیس!

قرار نشد تو جستار طب سنتی ، تبلیغ داروهای شیمیایی بشه!

159:

خوب میشه گفت یکجورایی تبلیغ طب سنتی هم باشه
موارد شیمیای چندان هم درمانگر نیستند و از عوارض انرا نمیشه نادیده گرفت
موردی که من داشتم نشان میدهد بدن من از لحاظ سیستماتیک هربار به یک
دارو واکنش مثبت نشان میدهد اما در داروهای گیاهی این مورد کمتر بچشم میخورد
و عوارض جانبی بسیار محدودتر است

160:

سلام آقا حسام ...
ممنون از راهنمایی تون ...
من به مدت 11 ساله که به خاطر یک بیماری که دیگه خوب شده ولی ترسم نمیذاره دارو رو قطع کنم دارم هر شب یک سیتریزین مصرف می کنم ...
زمانی که آبریزش چشم و بینی من شروع میشه (بیشتر چشمم اذیت میشه) علاوه بر سیتریزین آنتی هیستامین هم مصرف می کنم ولی امسال هیچ اثری نداره ...

161:


سلام
داروهای ضد حساسیت جهت وضعیت فعلی شما تجویز میشود
روند ادامه مصرف بی دلیل ان برای بدن مناسب نیست

من هروقت احساس خارش چشم و ابریزش و سرفه به سراغم میاید
(معمولا اول فصل بهار شروع میشود و تا اخر تابستان ادامه دارد)
سیترزن مصرف میکنم بعد که خوب شدم مصرف دارو را قطع میکنم
این داروها باعث درمان قطعی نمیشوند حساسیت بدن را نسبت به ماده الرژی زا کم میکنند
پس مدام نباید مصرف شود عوارض دارند. در هنگام ضرورت استفاده شود.

162:

این تجویز پزشک بود ولی سعی می کنم بذارمش کنار ...
ممنون آقا حسام ...

163:

نه بابا اشکال نداره آقا سید شما رو سر ما جا دارید
+
حالا ک داری میری کاسبی های امروز رو تحویل بده بعد برو!!!

164:

بیمه قبول نمیکنید؟

نوشته اصلي بوسيله poriyan نمايش نوشته ها
تقدیم به میثم خودمون
درمان حساسیت بهاری از دید طب سنتی


نوشته اصلي بوسيله irfanaref نمايش نوشته ها
سلام آقا میثم منبع رو ذکر کردم
+
منم بهشون میگم اینقد اسپم ندید! حرف گوش نمیدن!
عاها الان دیدمش :دی
تچکر

+

تو طب سنتی درمانی نیست واسشون؟ یه جوشونده ای دارویی چیزی بدید بخورن اسپم ندن

البته خودم یه دارو میشناسم اول اسمش مرگ موشه ، مورد داشتیم طرف خورده دیگه تا آخر عمرش اسپم ندادهنوشته اصلي بوسيله poriyan نمايش نوشته ها
من معذرت رسمی میخوام دیگه چیزی نمیگم
ببخشن واقعا معذرت

دیگه معذرت خواهی فایده نداره که:|
میدونی اسپم هات چقدر خسارت زده؟ :|
مگه الکیه هر کی بیاد اسپم بده بعد معذرت خواهی کنه؟:|

278تومن باید خسارت بدی

165:

بیمه فقط داروی مرگ موش رو تحت پوشش قرار می ده

عصر عالی بود خداحافظ همه

166:

چشم دکتر

167:

بچه ها من رفتم
حمعیا خدا حافظ

168:

بنده حدود 5 سال است گرفتار شدم

یکمدت تلفست 120 مصرف میکردم خوب بود

سال بعد تاثیری نداشت از سیترزن استفاده کردم خوب بود
امسال هم تا خواست شروع کنه یک بسته سیترزن مصرف کردم جلویش را گرفت
وگرنه تا اخر شهریور این حساسیت ادامه پیدا میکنه که اگر شما نخواهی مانع شوی
و شدت انرا کم کنی عوارض بدی در پی خواهد داشت.

بهرحال بهتر است با یک پزشک متخصص مشورت شود
در اخر سیترزن نوع اسلواکی انم از همه بهتر است

169:

این تایپیک جزو ء موضوعات مهم
قرار گرفت

170:

خاکشیر به عنوان یک صفرابر قوی در قالب یک شربت ساده و سوپ جو و گشنیز به عنوان غذاهایی که دارای مزاج سرد است به این قبیل بیماران توصیه می‌گردد. همچنین مصرف نان‌های سبوس‌دار و کاهو بسیار توصیه می‌گردد.


صبح‌ها یک قاشق غذاخوری خاکشیر در یک فنجان آب داغ به صورت ناشتا میل گردد

171:

سلام جناب رئیس!

قرار نشد تو جستار طب سنتی ، تبلیغ داروهای شیمیایی بشه!

172:

خوب میشه گفت یکجورایی تبلیغ طب سنتی هم باشه
موارد شیمیای چندان هم درمانگر نیستند و از عوارض انرا نمیشه نادیده گرفت
موردی که من داشتم نشان میدهد بدن من از لحاظ سیستماتیک هربار به یک
دارو واکنش مثبت نشان میدهد اما در داروهای گیاهی این مورد کمتر بچشم میخورد
و عوارض جانبی بسیار محدودتر است

173:

سلام آقا حسام ...
ممنون از راهنمایی تون ...
من به مدت 11 ساله که به خاطر یک بیماری که دیگه خوب شده ولی ترسم نمیذاره دارو رو قطع کنم دارم هر شب یک سیتریزین مصرف می کنم ...
زمانی که آبریزش چشم و بینی من شروع میشه (بیشتر چشمم اذیت میشه) علاوه بر سیتریزین آنتی هیستامین هم مصرف می کنم ولی امسال هیچ اثری نداره ...

174:


سلام
داروهای ضد حساسیت جهت وضعیت فعلی شما تجویز میشود
روند ادامه مصرف بی دلیل ان برای بدن مناسب نیست

من هروقت احساس خارش چشم و ابریزش و سرفه به سراغم میاید
(معمولا اول فصل بهار شروع میشود و تا اخر تابستان ادامه دارد)
سیترزن مصرف میکنم بعد که خوب شدم مصرف دارو را قطع میکنم
این داروها باعث درمان قطعی نمیشوند حساسیت بدن را نسبت به ماده الرژی زا کم میکنند
پس مدام نباید مصرف شود عوارض دارند. در هنگام ضرورت استفاده شود.

175:

این تجویز پزشک بود ولی سعی می کنم بذارمش کنار ...
ممنون آقا حسام ... اين مطلب بدون دخالت انساني عينا از اين آدرس کپي شده و تمامي مسوليت آن با ناشر اصلي است.

مباحث مربوط به خواب , نظریه خواب و قرصهای خواب اور
سرطان و بیماریهای ناشی از روابط جنسی دهانی
راهکارهای پیشگیری ودرمان دیابت
یک سوالی از شما دارم
وزن ایده آل ِ شما
تعیین تقریبی زمان فوت

اونايى كه دلتون گرفته،ما هستيما!
بهش بگو.............!
دلت برای کی تنگ شده
هر چی دلت میخواد بگو
رد پایی در مه
اونایی که دلتون شاده ما هستیما!!!!!!
*