:::. راییلیان (سازندگان انسانهای زمینی ؟؟) :::. x

:::. راییلیان (سازندگان انسانهای زمینی ؟؟) :::.مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی
معدلت چند شد؟
طرح تفكيك جنسيتي در دانشگاه ها
محل گردهمایی دانشجویان مدیریت بازرگانی
کنکور یا زندگی ؟
دانشجويان خودشون رو اينجا معرفي كنن

چرا جامعه ما شاد نیست !! روشهاي شاد زيستن...
سخنان کوتاهی از روانشناسان بزرگ
لبخند بزنید تا بهتون بگم چرا ?
همجنسگرایی بیماری نیست
وقت آن رسیده که "راز"(The secret) را برایتان آشکار سازیم!
حالا تو کدومشون هستی ؟؟؟
حمایت از ما | مشهدهاست
`

:::. راییلیان (سازندگان انسانهای زمینی ؟؟) :::.
:::. راییلیان (سازندگان انسانهای زمینی ؟؟) :::.
درود بر همگی
دوستان ارجمند اگر در فیلمهای فضایی و جنگ ستارگان خوب ببینید ، همیشه یک موجود فرا انسانی یا بهتر بگویم مریخی را دیده اید ، انسانهای که از کره دیگر به زمین آمدند و گاها اخباری از آنها در روزنامه ها و یا خبرهای روزانه و علمی به گوشمان خورده است.اما باید بگویم که اینها افسانه نیستند بلکه حقیقتی هست که بسیاری از دانشمندان آنرا پذیرفته و آقای رایل نیز آنرا شکافته و در نخستین گفتگوی خود با موجودات فرا انسانی که البته به تعبیر آقای راییل سازندگان بشر هستند.موجودات هوشمندی که در سیاره ای خارج از زمین زندگی میکنند و بنا بر اعتقاد آقای راییل با استفاده از دانش مهندسی ژنتیک انسان را خلق کردند که البته دانش من در این زمینه اندک است اما لازم دیدم تاپیکی را به این نام بزنم تا بیشتر با این جنبش "راییلی " آشنا شویم.از دوستانی که دانش و شناختی در این زمینه دارند خواهش میکنم که دانش و اعتقادات خود را نسبت به این جنبش مدرن علمی در اختیار من و دیگران قرار دهند !!!
به راستی آیا نامهای (الله ، یهوه ) نامهای واحدی هستند؟؟؟
آقای راییل پاسخشان به این پرسش منفی است و این نامها را نامهای مطلقه از جمع میدانند که من در ادامه این بحث آنرا شکافته و بررسی خواهم کرد.
با سپاس
کورش آریانا

01-11-2008


1:

از کجا آمده ایم؟

هدف از حیات چیست؟

چگونه می توانیم در صلح و شادی زندگی کنیم؟

این یک افشا گری شگفت انگیز راجع به علم ،دین ، عشق ، روابط انسانی ،حکومت، مدیتیشن، بینهایت ، حس گرایی ، و خیلی موارد بیشتر است.
"(( اکنون زمان آن فرا رسیده است که باور کردن را کنار بگذاریم و فهمیدن را آغاز کنیم.)) رائل " - Rael.
جنبش رائلیان در حال ایجاد یک تغییر گسترده بر روی سیاره ی زمین است. پیامهای داده شده به رائل توسط خالقین انسانی مان در فضا حاوی جسورانه ترین فلسفه ی فردگرایی است. فلسفه ای از عشق ، صلح و متفاوت بودن. آمیزه ای زیبا از معنویت ، حس گرایی و علم

2:

با تشکر از شما کوروش عزیز.

در این مورد من مطالبی رو داشتم که البته زیاد مربوط به این فرقه نمیشد ، میخواستم با بهره گیری از متون مذهبی و همینطور افسانه های به جا مانده مطلبی رو تو سایت قرار بدم ولی تا به حال این موقعیت فراهم نشده. چه خوب میشد عنوان جستار را جامع تر انتخاب میکردید تا بشود مطالب بیشتری را قرار داد.

در مورد فرقه رائیلیان اطلاعاتی که من دارم اینه که رئیس این فرقه از قهرمانان ورزشی در اروپا بوده که در دهه 70 میلادی ادعا میکنه که در کوهستان با یک موجود فرازمینی برخورد کرده و وی رسالتی جدید بر دوش این فرد گذاشته مبنی بر اینکه ادیان گذشته همگی میراث این موجودات فرازمینی هستند و دیگر لزومی نداره تا این موجودات خود را پنهان کنند بلکه میخواهند در کنار انسانها به آنها در پیشرفت علمی و همینطور ایجاد صلح جهانی کمک کنند. نام این فرقه چند سال پیش دوباره بر سر زبانها افتاد و آنهم به خاطر ادعای دانشمندان فرقه رائیل بود که از شبیه سازی انسان صحبت کرده بودند و اینکه اولین نوزاد شبیه سازی شده سالم به دنیا اومده !! طبق ادعای آنها این نوزاد دختر است ولی آنها کوچکترین اطلاعاتی در مورد این دختر ندادند تا امنیت وی به خطر نیافتد. واکنش گسترده جهانی در مورد این خبر تا به آنجا پیش رفت که پاپ در موضع گیری رسمی شبیه سازی انسان را برخلاف تعالیم آسمانی دانسته و محکوم کرده بود. این محکومیت در جوامع اسلامی نیز ادامه یافت و حتی سیاسیون هم به جمع مخالفین سرسخت شبیه سازی انسان پیوستند تا جایی که ژاک شیراک رئیس جمهور سابق فرانسه در سخنانی این عمل را به شدت محکوم کرده بود و از جامعه بین الملل درخواست کرد تا قانونی برای ممنوعیت کلوناید(شبیه سازی) انسان تصویب کنند. این عکس العملها مشروعیت نسبی به ادعای این فرقه مبنی بر کلوناید انسان می بخشد ، طبق گفته رائیلیان علم کلوناید را همان موجودات فرازمینی به آنها انتقال داده اند.

رائیلیان انسان را کلوناید موجودات فرازمینی میدانند و برای ادعای خود از متون مذهبی مثال میزنند و در این راه کتاب عهد عتیق را شاهدی مستدل برای حرفهای خود قرار میدهند. جالب اینجاست که طبق ادعای رئیس این فرقه موجودی که با وی ارتباط برقرار کرده است ، الوهیم(همان الله) !! نام داشته.

من نظر چندان مثبتی به این فرقه ندارم و اصولا با فرقه و دسته مخالفم ! اگر ادعاهای این افراد درست باشد و ایشان با حیاتی هوشمند ارتباط برقرار کرده باشند دیگر احتیاجی به چنین مخفی کاریهایی نیست. اگر این موجودات دارای چنین تکنولوژی پیشرفته ای هستند چرا باید به رسم قدیم یک نفر را نماینده قرار دهند تا پیام ایشان را به انسانها برساند؟! آیا بهتر نبود به سازمان ملل نماینده میفرستادند تا پیامشان در سطح جهانی پخش شود؟
به نظر من این فرقه یه چیزهایی میدونن ولی همه چیز رو نمیگن و احتمالا حقایق را تحریف می کنند ! یکی از ابزارهای قدرت دانستن و نگفتن هست ! شیوه ای که تا به حال از طرف بسیاری از فرقه ها ، محافل و مجامع سری و آشکار پیگیری شده تا این جهان را اسرارآمیزتر نماید !!

3:

سپاس از نوشته پربارتان جناب م.آزاد
من زیاد از این گروه و جنبش نمیدانم فقط چند فایل پی دی اف گرفته ام تا بیشتر بدانم ، به هر روی دوست دارم و مایلم چنانچه آگاهی بیشتری از این جنبش دارید آنرا در اینجا قرار دهید تا هم من و هم دیگران بهره ور شوند.

4:

سلام کوروش جان
موضوع تاپیکتان جالب است
بنده عضو جنبش رائلیان می باشم

5:


درود بر شما
بسیار جالب شد ، خوب لطف کنید ما را هم از این جنبش بیشتر آگاه کنید !!

6:

درود
تاپیک جالبی است.
البته هیچگونه ادعایه علمی برای این مورد در این تاپیک گفته نشد به غیر از نوشته هایه م.ازاد گرامی

مسخره است.
دلیل و مدرک؟

7:

کیوان جان این جنبش مدارک نامبهمی در خود دارد که بنا به جستجوی من در نت به جایی هم نرسید ،البته باید از کسانی که آگاهترند کمک خواست که غیر از همین چند رای دهنده گویا کسی راییلیان را نمیشناسد

8:

وقتی اینگونه سری است تعجبی هم ندارد.
من یکسری مطالب در مورد انسان هایه برتر که در کرات دیگر زندگی میکنند و در تمدن انسانی نقش داشته اند شنیده ام ولی خب در حد کم و...

به جهان هایه موازی اعتقاد داری؟

9:

خلاصه پیام الوهیم به رائیل

الوهیم اسم انسانهای کرات دیگر است آنان از نظر علمی هزاران سال از ما انسانها پیشرفته تر هستند.
الوهیم تمام موجودات زنده و همچنین اولین انسانها را بوسیله مهندسی ژنتیک بر روی کره زمین خلق کردند. الوهیم پیامبران گذشته از جمله موسی عیسی بودا محمد و.... را برای هدایت بشریت فرستادند مردم گذشته تصور می کردند که الوهیم خدا هستند چرا که درک علمی از وجود سیارات و انسانهای دیگر مهندسی ژنتیک و علوم پیشرفته نداشتند.
الوهیم منتظر بودند که علم و تکنولوژی در کره زمین پیشرفت لازم را بکند تا انسانها از امکان سفر در سیارات دیگر و مهندسی ژنتیک درک لازم را بدست آورده باشند. الوهیم می خواهند بزودی به زمین بازگردند.
ما رائیلیان و دیگر کسانی که در پخش پیام الوهیم کمک می کنند در حال آماده سازی یک سفارت رسمی برای الوهیم هستیم.
الوهیم خودشان این پیام مردمی را در فرانسه در سال 1973 میلادی برای ما انسانهای روی زمین فرستادند الوهیم با رائیل تماس گرفتند و این پیام را در اختیار او گذاشتند و از رائیل خواستند تا این پیامها را در تمام کشورها پخش کنند

10:

کیوان عزیز ، علم کلوناید یک دانش نوپا است و در ابتدای راه خویش قرار دارد. اگر ادعای رائیلیان درست باشه باید گفت که دانشمندان این گروه یک جهش بسیار عظیم در دانش شبیه سازی کرده اند ، به طوری که انسان را هم با این دانش شبیه سازی کرده اند. کاری که این فرقه ادعای انجام آن را دارند ، صدها سال از علم روز بشر جلوتر هست. همین مساله باعث میشود تا ادعای این فرقه بیشتر رنگ واقعیت بگیرد. البته اگر واقعا توانسته باشند انسان را شبیه سازی کنند

11:

برای ِ آشنایی به اندیشه‌های ِ رائل (کلود وریلهون)، کتاب‌هایش را بخوانید.پیش‌تر یک کتاب از او به نام ِ "پیامی که انسان‌های ِ کرات دیگر به من دادند" که در انگلیسی به نام ِ The Message given by Extra-Terrestrials می‌شناسیم به پارسی ترجمه شده است.کتاب‌های ِ دیگر ِ او: Sensual Meditation و به‌ویژه کتابی زیبای ِ او yes to human cloning خواندنی‌ست.اینان بهره‌ی ِ بسیاری به دانش ِ همانندسازی در جهان رساندند و هم‌اکنون نیز در جزیره‌های ِ آزاد به‌ویژه در پیرامون ِ استرالیا سرگرم ِ آزمایش و پژوهش‌های ِ بیش‌تر هستند.مژده‌ای که من نزدیک به سه‌سال ِ پیش از آنان گرفتم، این بود که نزدیک به 20 کودک در آزمایش‌گاه‌ها بزرگ می‌شوند و یکی از آنان شش‌ماهه شده است.اگر پول داشتم به فراخوانی که برای شرکت در همایش ِ 2005 (!) ترکیه به دست‌ام رسید، می‌رفتم و هم‌اکنون با آگاهی ِ بیش‌تری پاسخ‌گوی ِ شما بودم.

12:

آيا هيچگونه مدرک قابل تاييدی (توسط منابع بی طرف البته )برای ادعای راييل در ملاقات با موجودات فرازمينی وجود دارد با نه؟

2-
در کتب راييل ادعا شده که بشريت توسط الوهيم 25000 سال قبل ايجاد شده والوهيم هم توسط انسانهای ديگری که هيچ نشانی ازشان نسیت بوجود آمدند و احتمالا آنها هم توسط انسانهای دیگر . آیا هیچ نقطه شروعی برای این دور تسلسل وجود دارد؟ و در صورت وجود خالق اولین انسانها و سیارات و کرات آسمانی چه کسی است ؟

3-
در حالیکه راییل ادعای می کند الوهیم فرستندگان موسی و عیسی و محمد و سایر پیامبرانند و بخش عمده ای از کتاب اول او اختصاص به تفسیر قسمت هایی از تورات و انجیل یافته چگونه راییل اختلافات موجود بین این ادیان را توجیه می کند؟ اختلافات با تعلیم راییل را چطور؟باتشکرنگارنده وبلاگhttp://bandeh.blogspot.com"بابا و دخترش

1-Elohim

Elohim yek loghate 'ebri ast ke dar torat amade wa ma'niye an
"anha ke az aseman miayand" ast! en loghat jam' ast wa
mofrad an Eloha mibashad. har do loghat dar torat amade ama har
do be eshtebah be khoda ya (God) tarjome shode. Elohim manande
ma ensan hastand amma az nazare elmi pishrafte-taran.

khoda ya Allah haman yahweh (loghate 'ebri dar torat) ast. oo
rahbare Elohim ast wa aafarinesh ensan dar koreye zamin ra edare
karde ast. Yahweh payambarane gozashte ra baraye hedayate
bashariyat ferestad. Yahweh dar sale 1973 ba Rael tamas gereft
baraye pakhshe payame ashekar sazi wa amade sazi koreye zamin wa
sakhtane yek sifarat, che ra ke Elohim mikhahand be zamin
bargardand wa payam-barane gozashte ra ba khod biyavarand. en
payambaran ba mohandesye jenetik dobare khalq shode-and wa dar
koreye Elohim zendegi mikonand.

2. che kasi Elohim ra khalq kard:

Elohim khod tavasote ensanhaye pishrafte qabl az khodeshan khalq
shodand, wa khaleqine Elohim niz khod tavasote ensanhye pishrafte
qabl-tar az khodeshan khalq shode bodand, wa en amr ta binahayat
be gozashte bar migardad wa hich aghazi nadarad wa hich payani
ham nakhahad dasht. ensanha hamishe dar jahan wojod dashtand wa
hamishe wojod khahand dasht. faqat waqti az nazare elmi pishraft
kardand, be sayyare-haye digar miravand wa dobare zendegi khalq
mikonand. Ensane koreye zamin niz be sayyarehaye digar khahad
raft wa dobare zendegi wa ensan khalq khahad kard.

3. Che-ra ma ra khalq kardand:

Elohim ma ra khalq kardand ta seyre takamole bashariyyat dar
jahan edame peyda konad. hadaf az zendegi pishraft, shadi wa
shekofa shodan ast. ma mesle farzandane Elohim mibashim ke baraye
roshd wa fahme jahan be wojod amade-im. Elohim ma ra manande
farzandane khod doost.

4. Rael:

Rael dar December 1973 dar jonobe farance payame Elohim ra
daryaft kard. oo az an moqe' ta konon en payam ra ba komake
Raelian dar hameye keshvarha pakhsh mikonad. Rael payam-bare
mazhabe Raelian wa payam-bare Elohim dar zamin ast. ba'ese
khoshhali wa eftekhare mast ke Rael hanoz zende ast wa mazhabe
Raelian ra be pish mibarad. Rael dar Canada zendegi mikonad.

5. che tor ba Rael tamas gerefte-shod:

dar 13 dec. 1973, Rael be mahale kare khod miraft ke tasmim
migirad baraye havaye azad be mahale atashfeshane khamosh dar
Clermond-Ferrand farance dar haman nazdiki-ha beravad. dar anja
tanha bod ke nore cheshmak zan qermez dar abrha mibinad bedone
hich seda wa ba'd motevajeh mishavad ke yek safineye faza'i ast
ke be oo nazdik mishavad wa dar faseleye 10 metri motevaqef shode
wa shakhsi kochak andam az an karej mishavad.
ba ham shore' be sohbat mikonand be farancavi. en shakhs dar
waqe' Yahweh (Allah) ast ke rahbare sayyareye Elohim mibashad.
Yahweh ba Rael 6 roze motevali haman sa'at dar haman mahal har
roz be modate yek sa'at molaqat kard wa Yahweh en payame kamel ra
be Rael dad ke be sorate ketabi be Farance wa sepas digar zaban-
ha beyne mardom pakhsh konad.

6. payame Elohim be Rael:

Elohim hamishe payame khod ra faghat be yek nafar payam-avar
midahand ta motevvajeh shavand ke che kasani ba ghodrate dark
khod wa 'alagheye khod be haghighat be oo komak mikonand.
Muhammad ham goft ke esbat wa mo'jezeye man payame man ast. en
mozo' dar bareye Rael ham sedq mikonad. agar shoma payame Elohim
ra motale'e konid mibinid ke payame be ghadri foqol-ade wa
motabeghe elm wa mantegh mibashad ke nemitavanad be sadegi az
tariq takhayyol bashad.


7. tamas ba Elohim:

Elohim faqat ba Rael (payam-bareshan) tamase mostaqim darand. dar
sale 1973 wa 1975 be tore shakhsi ba Rael tamas gereftand wa az
an moqe' ta be hal ham az tariq telepaty tamas darand haman tor
ke ba payam-baran digar tamas dashtand. ma ham mitavanim ba
Elohim ba telepaty
tamas dashte bashim wa 'eshq khod ra baraye anha beferestim. anha
ham be ehsasate ma pasokh midahand wa wojode anha ra hes khahim
kard. anha ma ra dar zendegi hedayat mikonand. en ertebat ba'es
mishavad ke dar zendegi shad-tar bashim, masa'el rahat-tar hal
mishavand wa zendegi hadaf peyda mikonad.

8. mazhab:

mazhab ya'ni rah wa raveshe zendegi. chon raelian yek dide jadid
wa ravesh taze baraye zendegi er'ae midahad ke baraye gharne 21
wa hezareye sevvome bashariyyat khahad bod, en yek mazhab ast.
dar zemn mazhabe raelian haghighate tamame mazaheb gozashte ra be
tarigh elmi wa ba dide jadid bazgo mikonad wa dar natije
khorafate mazaheb gozashte ra efsha mikonad.

9. mazaheb digar:

ma be tamame mazaheb gozashte ehteram migozarim wa midanim ke
tamame payambarane bar hagh az taraf Elohim ferestade shode
bodand. ama darke elmi mardome gozashte baraye shenakhte
khaleghine khod kafi nabod.

10. binahayat dar zaman wa makan:

donya ebteda wa enteha nadarad balke binahayat ast. hich aghaz wa
entehaye ham vojod nadarad. ensan hamishe dar jahan vojod dashte
wa vaqti ke az nazare elmi pishraft mikonad be korate digar
miravad wa zendegi ra dobare khalq mikonad.

11. dorane ashekari:

dorane ashekari ya akhare zaman ham aknon ast be en ma'ni ke
waqe'iyaat az nazare elmi ashekar mishavad ba komake payame
ashekar konandeye Elohim ke dar sale 1973 be Rael dade shod.
harkate Raelian dar 85 keshvare jahan ta'sis shode ast wa daftare
asli an dar suisse mibashad.

12. Mahdi-e Mo'ood:

Rael baraye mosalmanan Mahdi-e Mo'ood ast wa baraye Boda'iha
bodaye zaman wa baraye masihiha wa yahodiyan masih zaman ast. oo
ba komake Raelian dar hale faraaham kardane vorode Elohim be
zamin ast ta payam-barane mazaheb gozashte niz be zamin
bargardand. dar pakhshe en payam dar Iran ehtiyat konid. Yahweh
komake shoma khahad bod.

13. pAdAsh:

kasani ke be Rael komak mikonand dobare khalq mishavand wa padash
khahand yaft. amma aksare mardom ke zendegi ma'moli dashtand,
digar khalq nemishavand wa faqat hamin yek bar ra zendegi
mikonand. az khaak be vojod amadand wa be khaak bar migardand.

14. nezaame akhlaqi Raelian:

a) ehteram be badane khod
b) ehteram be shakhsiyyate khod
c) ehteram be digaran
d) ehterame motlagh be zendegi ensan, mojazate marg bayad az beyn
beravad
e) solhe jahani, arteshha bayad az beyn beravand
...15. shavahed:

Muhammad dar shabe me'raj ba asbe alboraq ke yek safineye faza'i
bod be sayareye Elohim safar kard wa Allah (Yahweh) wa
payambarane gozashte ra molaqat kard. dar Qoran wa digar ketab-
haye mazhabi dalayele ziyade digar dar esbate payame Rael wojod
darad. 1% az mardome zamin safinehaye faza'i (UFO) dide'and wa
bishtar ham khahad shod ta zehne mardom amadegi pazireshe payame
Rael ra dashte bashand. elme jenetik dar hale kelon (clone)
kardan mojodate zende ast wa be zodi zendegi dar azemayeshgah
khalq khahad shod.
shavahede elmi baraye esbate haqiqate payame Rael har roz bishtar
mishavad.

16. Bidariye zehn:

Elohim be Rael yek raveshe bidariye zehn wa agahi amokhtand ke
barayi harmony wa shadi dar zendegi rozmarre mofid ast wa qovaye
zehni wa hesi ra taqviyat mibakhshad. Har roz ba en tamrin shoma
az roheyye'e shad wa mosbat bar khordar khahid shod. ma baraye
lezzat bordan, shekofa shodan wa shad bodan khalq shodeim!

17. baraye jadidtarin kashfiyyate elmi be gorohe internete
rael-science-select molhagh shavid:

http://groups.yahoo.com/group/rael-science-selectettela'at kamel dar ketabe Rael mojod mibashad. dar website ham
ettela'ate bishtar mojod ast, be khosos dar site englisi:
http://www.rael.orgba ehteram wa doosti

Mehran Raeli
email: mehran@attbi.com

این مطلبو تو گوگل پیدا کردم.فکر کردم بذارمش بد نباشه.ببخشید فر صت نداشتم به فارسی تایپ کنم!
13:

درسته ...
ولی رایل که دین‌شناس نبوده. به هر روی او کاری کرد که آدمی به سوی ِ همانندسازی کشیده شود.

14:

هرچند، نگره‌های ِ او را درباره‌ی ِ فرازمینیان پیش‌تر از زبان ِ اریک فون دانیکن نویسنده‌ی ِ ارابه‌ی ِ خدایان شنیده بودیم و هم‌چنین ساخت ِ آدمی همانند ِ خودمان به دست ِ بشر، دست‌کم از یک‌سده پیش مطرح بود.
ولی رایل با این داستان، به آدمی باور داد!

15:

نظام اخلاقی رائیلیان

احترام به بدن خود
احترام به شخصیت خود
احترام به دیگران
احترام مطلق به زندگی انسان : مجازات اعدام باید از بین برود
سلاح ها باید از بین بروند
پول از بین برود و....

الوهیم یک لغت عبری است که در تورات هم آمده است معنی لغوی الوهیم یعنی : آنهایی که از آسمان آمده اند . این واژه یک لغت جمع است و مفرد آن بصورت الوها می باشد که هر دو صورت آن نیز در تورات آمده است ولی به اشتباه هر دوی آنها را بصورت خدا یا God ترجمه کرده اند . الوهیم مانند ما انسان هستند ولی از لحاظ علمی بسیار پیشرفته ترند .
خدا یا الله همان یهوه است . او رهبر الوهیم است و آفرینش انسان بر روی زمین را اداره می کرده است . یهوه پیامبران گذشته را برای هدایت بشر فرستاد . یهوه در سال ۱۹۷۳ برای پخش پیام آشکار سازی و آماده سازی کره زمین و ساخت یک سفارت با رائیل تماس گرفت ، چرا که الوهیم می خواهند به زمین برگردند و پیامبران گذشته را نیز با خود بیاورند . این پیامبران با مهندسی ژنتیک دوباره خلق شده اند و در سیاره جاودانگان ( بهشت ) زندگی می کنند .

در قرآن و ديگر کتاب های مذهبی دلايل زياد ديگری در اثبات پيام رائیل وجود دارد. بیش از۱ % مردمِ زمين سفينه های فضایی (UFO) را با چشم خود ديده اند و روز به روز تعدادشان بيشتر هم خواهد شد تا ذهن مردم آمادگی پذيرش پيام رائیل را داشته باشند. علم ژنتیک در حال همانند سازی موجودات زنده است و به زودی دانشمندان زندگی را درمحیط آزمايشگاهی خلق خواهند کرد. شواهد علمی برای اثبات حقانیت پيام رائیل هر روز بيشتر ميشود.

16:


دوست گرامی از بابت دانش پربارتان بی نهایت سپاسگزارم
اما نکات مهمی برای من هنوز هست و احساس میکنم که تحریفاتی در این جنبش است البته من منکر دانش
"کلوناید"در بین پدید آورندگان این جنبش نمیشوم.اما در باب نکات رنگی شده باید بگویم که تعبیر الله و یهوه و خدا هر سه با هم فرق دارد که در یکی ازز تالارهای مذهب شرح دادم.

دویم درباره یهوه نبشته اید که رهبر "الوهیم است" اما دوست من این هم همان واسطه گری بین انسان و خدا است(پیامبر) ...
چرا که سیر معنوی این جنبش این که بازهم واسطه دهندگان معنوی (پیامبران)حضور جدی دارند وجود دارند و ین قدرت یک الاه را بالا میبرد ، هدف ما (فرهنگ سیمرغ)درست عکس این جریان است ، یعنی حذف واسطه ها (پیامبران)از بینش خود جوش انسانی !!

در این نکاتی ک شما یاد آور شدید سسیر در نزد راییلیان چنین است :
یهوه (خدا، رهبر )---------الوهیم (انسانهای برگزیده برای سات انسانهای زمینی ----پیامبران اوالعزم(موسی ، محمد و عیسی)-----راییلیان ----انسانهای زمینی

ببینید در این سیر چه اتفاقی میافتد.اینهمه واسطه وقتی انسان میتواند به اندرونی خویش و خدا برسد دیگر چه نیازی به اینهمه راهگشا هست؟؟؟
شاید بفرمایید که من چرا بحث علکمی را با بحث معنوی یکی مقیاس میکنم باید بگویم که چون معنویات ایران درباب خدا و اندیشه آن جهانشمول است اناسنها تا زمانی که از خود به خود (خدا)نرسند بازهم برده و بنده مذهبهای دروغین اند،من در یکی از جستارها با جناب کیوان بحثی درباره انسان هزار سوم داشتم در آنجا به جناب کیوان
عرض کردم انسان هزاره سوم انسان پیرو بت (مذهب )نیست انسان آزاد است.این به راستی حقیقت دارد. من احساسی که از این جنبش راییلی به دست آوردم گمان میکنم این جنبش یک جنبش مذهبی -علمی است که آمیخته با تیوری یهود و اسلام باشد ، که صد البته اگر به گمانه من درست باشد باید از دست گلهای فراماسونری باشد که در صد و اندی سال پیش جنبش وهابیت و بهایت را شکل داد باشد.
دوست خوب من هدف من در این سایت هم جزو نکاتی است که باید بگویم جز آزاد کردن انسان از قید و بند مذهب چیز دیگری نیست ، متاسفانه گله ها و بسیار دوستان مرا مورد لعن و نفرین قرار میدهند و گویا خود را اسپینوزا میبینم که طرد شد.البته قصد درد و دل کردن نداشتم اما نمیدانم چرا تا انسانی میاید که میخواهد بگوید ای آدم خودت باش نه مذهب نه مسلمان و نه یهودی ، همگی بر من خوررده میگیرند؟؟؟
به هروی امیدوارم از بحث با همگی شما بر دانش ناچیزم افزوده شود ، پیشتر از همه شما دوستان خوبم که :

جناب م.آزاد (جزو بهترین دوستان من )
جناب کیوان عزیز (ایشان هم جزو آندسته ای هستند که خوشبختانه تعصب مذهبی ندارند و شخصا دوستشان دارم)
جناب آبدی که خود شما باشید و خوشبختانه شما هم عاری از تعصب مذهبی هستید
و دوست جدید ما بانو مانا که هنوز افتخار آشنایی بیشتر با افکار ایشان را ندارم
و در نهایت جناب پارسی که در این بحث دانشی بزرگ به من دادند سپاسگزاری میکنم و خواهان ادامه بحث هستم
با سپاس
کورش آریانا

17:

خرافاتی تازه و آمیخته با نتایج علمی بشری برای فریب ساده لوحان کم هوش ثابت کنید ....

نوشته اصلي بوسيله aliabedi نمايش نوشته ها
آنان از نظر علمی هزاران سال از ما انسانها پیشرفته تر هستند.
ثابت کنید ....


نوشته اصلي بوسيله aliabedi نمايش نوشته ها
الوهیم تمام موجودات زنده و همچنین اولین انسانها را بوسیله مهندسی ژنتیک بر روی کره زمین خلق کردند.
ثابت کنید ....


نوشته اصلي بوسيله aliabedi نمايش نوشته ها
الوهیم پیامبران گذشته از جمله موسی عیسی بودا محمد و.... را برای هدایت بشریت فرستادند
ثابت کنید ....


نوشته اصلي بوسيله aliabedi نمايش نوشته ها
مردم گذشته تصور می کردند که الوهیم خدا هستند
ثابت کنید ....


نوشته اصلي بوسيله aliabedi نمايش نوشته ها
الوهیم منتظر بودند که علم و تکنولوژی در کره زمین پیشرفت لازم را بکند تا انسانها از امکان سفر در سیارات دیگر و مهندسی ژنتیک درک لازم را بدست آورده باشند.
ثابت کنید ....


نوشته اصلي بوسيله aliabedi نمايش نوشته ها
الوهیم می خواهند بزودی به زمین بازگردند.
ثابت کنید ....نوشته اصلي بوسيله aliabedi نمايش نوشته ها
الوهیم خودشان این پیام مردمی را در فرانسه در سال 1973 میلادی برای ما انسانهای روی زمین فرستادند الوهیم با رائیل تماس گرفتند و این پیام را در اختیار او گذاشتند و از رائیل خواستند تا این پیامها را در تمام کشورها پخش کنند
ثابت کنید ...

و اگر دیدید نمیتوانید ثابت کنید ، بر خرافی بودن خود اذعان فرمایید تا کسی دیگر در این چاله نیفتد .....


و اما از دید من این هم تفرقه یی دیگر در راستای ایجاد تشتت و تفرقه برای سلطه .....

«تفرقه بینداز و حکومت کن»....

18:

1 - به هیچوجه اثری از علم ( چه تجربی و چه آسمانی با تکیه بر فرمایشات پیامبران پیشین ) در ادعاهای مطرح شده رائیلیان وجود ندارد ، جز آمیخته یی از چند دستاورد علمی و چند آموزه دینی بی ربط به رائیل ....
2 - رائیلیسم ، به هیچوجه جنبش نیست ....
همانطور که شما به درستی تشخیص دادید ، فرقه یی برای افزایش شکاف و چند دستگی میان مردم است که دستاورد شیطانی فراماسونها و صهیونیسم است ....
3 - تشخیص درست دیگر شما این است که دو فرقه قبلی ( به گفته یکی از دوستان ، دو لبه قیچی مسلمان ستیزی ) وهابیت ( رادیکالیزم مدعی مسلمانی ، آنهم مسلمانتر از پیامبر اسلام ) و بهائیت ( سکولاریزم و عزلت طلبی صوفیانه مدرن شده ) را نیز فراماسونها ( ابزار نفوذ و سلطه صهیونیزم ) شکل داده و پرورانده اند ....

19:

کوروش جان هدف رائیل هم جایگزینی علم به جای مذهب است
مردم گذشته هم درک درستی از علم ژنتیک حیات در سیارات دیگر و ... نداشتند به همین خاطر الوهیم پیام خود را به اندازه فرهنگ و دانش مردم آن زمان به آنها می رساندند ولی اکنون که دانش بشر پیشرفت کرده است و درک بشر از مسائل پیرامون خود بالا رفته است واقعیت وجود خودشان و انسان را در پیام الوهیم به رائیل به مردم کره زمین بیان کر ده اند

20:

خانم زیبا شما که کتابهای رائیل را نخوانده اید زود قضاوت نفرمائید
شما چند تا از جمله های من را جدا کر ده اید و برای هر کدام نوشته اید ثابت کنید... در حالی که این کتابها را نخوانده اید

21:

درود دوست عزیز!
حالا این انجکمن های رائیل ها کجاست؟چه کسانی می تونند با اونها در ارتباط باشن؟
سپاس

22:

4 کیوان : جهان های موازی میتواند وجود داشته باشد و جالب است که در آمریکا خیلی سعی میکنند مفاهیم جهان های موازی را در قالب فیلم و کتاب در میان مردم جا بندازند.


همانطور که گفتم من مطالبی در رابطه با همین جستار داشتم که متاسفانه تا به حال نتونستم در قالب یک مطلب کامل و پیوسته دربیارم. علاقه مندی من بیشتر به اسطوره ها است و وقتی کتاب نامه فرهنگ ایران زمین نوشته جنیدی را خواندم متوجه شدم که ایشون هم بر این نکته صحه میگذاره که اسطوره ها ، واقعیت های تحریف شده و شاخ و برگ داده شده اند. آگاهی که ما از تاریخ تمدن بشر داریم محدود به 4-5 هزار سال پیش است و مربوط به کتیبه ها و لوح هایی که از این دوره به ما رسیده است ! هنوز که هنوزه تاریخ شناسان و باستان شناسان نتوانسته اند منشا تمدن های بین النهرین را پیدا کنند. کاوشهای باستان شناسی در منطقه جیرفت حتی نشانه هایی از تمدنی در ایران را نشان میدهند که 500 سال قبل از تمدن بین النهرین تشکیل شده است. برای شناخت این تاریخ و قبل از آن ما باید رو به اسطوره های آن زمان بیاوریم.


اسطوره ها به ما چه میگویند؟

اسطوره های کهن چه هندو ، چه بومیان سرخپوست آمریکای جنوبی(تمدن آزتک و مایا) ، چه کشورهای اسکاندیناوی ، یونان و ... همگی از دورانی برای ما میگویند که به دوره طلائی معروف هست. در این دوران خدایان به همراه انسانها زندگی میکردند والبته در جایگاه های قرار داشتند که البته انسانها نمیتوانستند به آن راه پیدا کنند ولی خدایان با علم و دانش خود زندگی راحتی برای بشر فراهم کرده بودند. دوران طلائی به پایان میرسد و خدایان در هجرت خود زمانی را وعده میدهند که دوباره به نزد بشر برخواهند گشت و باز انسان طعم زندگی بی محنت و خوش گذشته را خواهد چشید. شما میتوانید چنین وعده ای را در تمامی اعتقادات کهن مشاهده کنید (بازگشت)


آیا قسمتی از تورات همان اسطوره های گذشته است؟!

درافسانه های یونان باستان ما دو افسانه داریم که بسیار به داستان نوح و موسی نزدیک است. تمامی رویدادها به هم شبیه هستند و تنها اسامی با هم تفاوت دارند. سوالی که پیش میاد : آیا این قسمت از افسانه های یونان برگرفته از تورات هست یا برعکس این داستان های تورات برگرفته از افسانه ها هستند؟! ما در داستان زندگی موسی می بینیم که فرعون مصر به همراه اکثر بزرگان این کشور در دریا غرق میشوند. آیا چنین رویداد مهمی در تاریخ مصر ثبت شده است ، مصریان که علاقه بسیاری به کتیبه نگاری داشته اند حتما باید چنین اتفاقی را هم به تصویر کشیده باشند؟!! ما میدانیم که اقوام بنی اسرائیل زمانی که به فلسطین میرسند با اقوامی رو به رو میشوند که از اهالی جزیره کرت و یونانی تبار بوده اند ، آیا بنی اسرائیل از افسانه های این مردمان اقتباس کرده اند؟! عهد عتیق در یک زمان نوشته نشده و مربوط به دوره های متوالی است و در هر دوره ای قسمتی به آن افزوده شده .


رائیل و تورات:

رائیل برای اثبات ادعای خود از عهد عتیق موارد بسیاری می آورد. در عهد عتیق ما با خدایی غیر مادی رو به رو نیستیم بلکه با موجودی همانند انسان مواجه میشویم که حتی با یعقوب کشتی میگیرد ، خود برای دادن وعده بچه دار شدن ساره (همسر ابراهیم) به چادر وی میرود و حتی شخصا برای عذاب بنی اسرائیل در اورشلیم ظاهر میشود. در رویاهای حزقیال فرشتگانی که برای رساندن پیام خداوند بر وی ظاهر میشوند به هر چیزی شبیه هستند جز موجوداتی آسمانی و الهی ! این موجودات با وسائلی عجیب بر حزقیال ظاهر میشوند ، آنها چرخ دارند و ظاهرشان بیشتر به یک ماشین شبیه است تا چیز دیگر. در چند جا خداوند با عرش خود بر پیامبران بنی اسرائیل ظاهر میشود ، در اینجا خداوند بشری توصیف میشود که با پوششی عجیب احاطه شده و با پیامبران صحبت میکند.

مانای عزیز در قسمتی از اختلاف بین ادیان صحبت کرده بودند ، در عهد عتیق اشاره بسیار جالبی به این مورد شده:

زمانی که دانیال نبی در بابل به سر میبرده یکی از فرشتگان بر وی ظاهر میشه و پیش گویی هایی میکنه در مورد آینده ، در این پیشگویی ها به ظهور هخامنشیان وهمینطور کوروش کبیر اشاره میشه و انقراض سلسله هخامنشی !! در جایی این فرشته به پیامبر یهود چنین میگوید: چندین روز بود که میخواستم به پیش تو بیایم و این پیام را بدهم ولی فرشته نگهبان ایرانیان مانع من میشد تا وی رو شکست دادم و به اینجا آمدم !!! فرشته نگهبان ایرانیان !! چطور فرشتگان در کار هم تداخل می انداختند؟!!آیا تورات تحریف شده؟! اگر بخواهیم تورات را تحریف شده بدانیم باید تمامی آن را ساخته بشر بخوانیم چرا که در جای جای آن چنین داستانهایی دیده میشود !!

23:

saeed25 دوست عزیز اگر منظورتان سمینارهای رائیل است ایشان در تمام قاره ها سمینار برگزار می کنند
اولین سمینار سال 2008 میلادی ایشان روز شنبه 19 ژانویه تا روز یک شنبه 27 ژانویه در کشور استرالیا است
سمینار بعدی ایشان در تاریخ 23 تا 29 مارس در شهر لاس وگاس آمریکا برگزار می شود

24:

از تمامی دوستان به خاطر پاسخهای شیوایشان سپاسگزارم

25:

به نظر نمیرسد که این جنبش علمی
,که نتوانسته خود را از قید بندهای مذهبی رها کندو خودرا در ادامه سلسله پیامبران اما کاملتر از انها_به سان بقیه_ معرفی مینماید,چیزی هم فراتر از بقیه داشته باشد.واگر هم ادعایش ثابت شود تنها از راز افرینش انسان پرده برداشته میشود و مثل بقیه تکلیف خدا معلوم نمیشود و با قصه تکراری ازل تا ابد سر و ته قضیه جمع میشود!
بعلاوه بخاطر انکه امکان زندگی کاملتر را_که مثل سایر مذاهبی که خود را کاملتر و در ادامه انها معرفی کرده
,به ان معتقد است_
برای بعضی خواص مقدور میسازدو از بقیه مذاهب کمتر به فکر عوام است
,نمیدانم خوب است یا بد؟ونمیدانم از بقیه کاملتر است یا خیر؟هم از نظر معنا_یعنی یک جنبش روشنفکری است؟_وهم از نظر ظاهر.ظاهر از این نظر که جمعیت زیادی از مردم زمین که به حیات بعد از مرگ اعتقاد دارند,شاید از جنبش جدید که به انها وعده زوال میدهد خوششان نیاید,شاید خیلی از انها که نتوانند خود را به کمال برسانند که زیاد هم دست خود ادم نیست و چند عاملی است,زنتیک, محیط و...دست به کارهای ناپسندی بزنند که زودتر از شر این زندگی فلاکت بار رها شوند.حالا خودکشی در این جنبش اشکال دارد یا نه را نمیدانم؟بانیانش وجدان درد میگیرند را هم نمی دانم.
ایراد دیگری که بر اینها وارد است این است که اینها که با مهندسی زنتیک ادم میسازند چرا همه را خاص نمی افرینند؟چرا همه استعداد رسیدن به کمال را نداشته باشند؟ایرادی که به مذاهب قبل هم_که اینها در ادامه اش امدند_ وارد است؟
کوروش عزیز به نظر نمیرسد که این جنبش بتواند پاسخ گوی پرسشهای شما باشد که از کجا امده ایم؟هدف از حیات چیست؟و چگونه میتوان در زندگی به صلح و ارامش رسید؟
البته باید بیشتر مطالعه کرد.شاید با اطلاعات ناقص من نشود.26:

بله درست گفتید ، این جنبش باز همان مذهب است البته واسطه الوهیم به آن اضافه شده است در هر جا که واسطه ها بیشتر باشند قدرت الاهان بیشتر میشود.

27:

به! عمه‌زیبا، شما این‌جا هم هستید؟ با آن آواتار ِ همیشگی‌تان ...
دُختر ِ خوب، منظور ِ ما عِلم است نه عَلَم که شما در آن ویژه‌کار هستید. شب‌های ِ محرم است، ما را از دعای ِ خیر بی‌بهره نگذارید.

28:

دوستان ِ گرامی.
شادمان شدم که 4 کتاب از کتاب‌های ِ رایل به پارسی ترجمه شده و می‌توانید از تارنمای رسمی رایل برای ِ پارسی‌زبانان دریافت کنید:
http://fa.rael.org/

29:

سپاس از پاسختان و نکته سنجیتان

بله شوربختانه فراماسونها از 1840 در چارلستون انگلیس یکی از پایه های فکریشان که در آنزمان 5 یهودی در راس کار بودند ویرانی ارزشهای ملی و مذهبی ملتها بود.اما این حرکت مستقیم نمیتوانست مذهب را مورد حمله قرار دهد از اینرو ، با دست آویز کردن مذهب خود را دوستدار و مدافع مذهب نشان داد آنگونه که ما در دوران ناصر الدین شاه فراماسونها را مانند آیت الله زنجانی درلباس روحانیت و حرکت بهاییت را در لباس مذهب و به قولی انحراف مذهبی میبینیم.
یا شخصیتهایی مانند میرزا ملکم خان را میبینیم.اما فراماسون صرفا به معنای مخرب بودن و نامفید بودن درست نیست بسیاری از شخصیتهای علمی را در لباس فراماسونها میبینیم ، لژهای سیاسی مفیدی مانند مصدق و فروغی جزو کسانی بودند که واقعا برای جنبش روشنفکری در ایران کم کار نکردند.
جنبش راییل درست است که از جهان بینی یهودیان سر رشته گرفته است ، اما بحثهای علمیشان دست کم تا به این لحظه که من خوانده ام چیزی جز پیشرفت آنهم در مبحث (کلوناید)که دوستان بدان اشاره کردند، نبوده است !!
در کل از ابتدا تا انتها روح مذهب مداری این جنبش راییل آنهم یهودی به کامل به چشم میخورد. و شاید بتوان گفت این جنبش لباس مذهب را بر خود کرده است تا بتواند جای خود را در میان مذهبیون باز کند.

30:

هرچند رایل از قرآن و عهد ِ جدید نیز نمونه‌هایی آورده و یا هتا در دومین کتاب ِ خود با محمد نیز دیداری داشته ولی هم‌چنان "سرزمین موعود" از خواسته‌های ِ رایل است که تاکنون دولت ِ اسرائیل با آن مخالفت کرده است.

31:

دوستان گرامی ممنون از نظر دادنتان درباره جنبش رائلییان
خانم زیبا شما کتابهای رائیل را نخوانده اید دارید درباره آنها قضاوت می کنید این است منطق شما؟
باز هم تهمت.... رائیل را به صهیونیستها ربط دادند
عده ای از خوانندگان مسلمان به علت اینکه در کتابهای رائیل قوم بنی اسرائیل به عنوان قوم برتر معرفی شده اند جنبش رائلیان را صهیونیستی معرفی کرده اند لازم به ذکر است که رائلیان با دولت اسرائیل که اعمال ضد انسانی می کند و بمبهای اتمی جمع می کند به شدت مخالف هستند و پیامبر رائیل چندین بار بیانیه هایی بر ضد دولت اسرائیل صادر نموده اند

آیه 47 سوره بقره : ای فرزندان اسرائیل به یاد آرید نعمتی که به شما دادم و شما را بر جهانیان برتری دادم

آیه 122 سوره بقره : ای بنی اسرائیل به یاد آورید نعمت من که به شما ارزانی داشتم و شما را بر همه جهانیان برتری دادم

آیه 20 سوره مائده : موسی به قوم خود گفت ای قوم به یاد آرید نعمت الله را که بر شما ارزانی داشت و در میان شما پیامبران را قرار داد و شما را پادشاهی بهره ساخت و به شما داد آنچه به دیگران نداده است

این جنبش باز همان مذهب است
بله جنبش رائلییان مطمئنا یک مذهب است البته مذهب دانش مذهب بی نهایت

کوروش عزیز به نظر نمیرسد که این جنبش بتواند پاسخ گوی پرسشهای شما باشد که از کجا امده ایم؟هدف از حیات چیست؟و چگونه میتوان در زندگی به صلح و ارامش رسید؟
اتفاقا بنده دراین باره تحقیق کردم و تقریبا به جواب همه سوالاتم رسیده ام شما اگر کتابهای رائیل را مطالعه کنید و با کتب مذهبی و متون قدیمی و همچنین دانش روز مقایسه کنید( تحقیق بدون تعصب) می بینید که جنبش رائلیان نمی تواند بر پایه تخیل نمی باشد و حقیقت محض است

همانطور که دوست خوبم parsi-l.ir فرمودند 4 عدد از کتابهای رائیل به زبان فارسی ترجمه شده است و می توانید آنها را مطالعه فرمایید

32:

با سپاس از تک تک دوستان

اما دوستان باید نکته ای را متذکر شد:جناب پارسی فرمودند که اگر چه راییلیان خود را یهودی نمیدانند ، اما ریشه افکارشان به مذهب کاملا یهودی گونه است ، البته پیشتر هم عرض کردم هدف ایشان ویرانی نیست ، و حتی اگر اندیشه های فراماسونری هم داشته باشند ممکن است مفید واقع شود.اینها هیچ کدام دال بر بدبودن این جنبش نیست ، اما باید این را هم به یاد داشت که صهیونیزم یک اندیشه ویرانگر "انترناسیونالیستی " دارد ، و یکی از بنیادهای فکری فراماسونری(یهودیت تندرو ،در قالب قدرت جهانی) هم ویرانی فرهنگهای جهانی است ، آنگونه که در کتاب شیطان فراماسونری میخوانیم:
ماریست بزرگ از اورشلیم برخواهد خاست و خزییدن میکند و در نهایت در زیر رچم اسراییل آرام میگیرد.

این اندیشه خطرناک است ، اشاره با انگشت به ماه چه پیامی دارد؟؟

33:

mabhase jalebie

fekr mikonam agar az ketabhaie

*talaie khodaian
*arabeie khodaian
*payam avare gozashtegan

ke har 3 male eric hastan matlab biarid bishtar mostanad bashe va zod tar mitonid be natije beresid

34:

البته شما با هم در جاهایی هم عقیده ام اما کتابهای اریک فون دنین کتابهای تیوریک هستند ، و تلاش میکنم از این کتابها هم استفاده کنم ، بازهم از تمامی دوستان به خاطر نظرات و دیدگاهایشان سپاسگزارم

35:

علی عابدی عزیز
امیدوارم فرصتی پیدا کنم که کتابها را یافته و مطالعه کنم.
اگر هم نشد از اطلاعات شما و باقی دوستان استفاده میکنم.
پیروز باشید

36:

برای دریافت کتابهای آقای راییل به این تارنما مراجعه کنید:
www.rael.org

37:

در اولین کتاب رایل تحت عنوان "پیامی که انسانهای کرات دیگر دادن" متوجه شدیم که حیات روی زمین تصادفی نیست ، بلکه نتیجه آفرینش است. نه یک آفرینش از نوع "حدایی ماورالطبیعه " بلکه یک آفرینش از نوع علمی که در آزمایشگاه و توسط کسانی انجام شد که بر علم ژنتیک و زیست شناسی سلولی تسلط کامل داشتند. درست مانند پیشرفته ترین دانشمندان ما که هم اکنون اولین گامها در این زمینه را برداشته اند
این کتاب "الوهیم"یا همان انسانهای فضایی بسیار پیشرفته تر از ما را نیز آشکار میکند. آنها از طریق ایجاد رابطه تله پاتی ، "رایل" را به دهانه یک آتشفشان در منطقه "آورژن " فرانسه هدایت کردند و آنجا این پیام به رایل دیکته شد

38:

چند پرسش ان انسان هایه پیشرفته از کجا شکل گرفته اند؟
انسان هایه پیشرفته تر از انها هم وجود دارند؟

ایا این انسان راه رفته شده را دوباره میپیماید؟

البته قصد من پاسخ دینی نیست.
سپاس

39:

الوهیم( خالقین انسان ) خود نیز توسط انسانهای پیشرفته تر از خود خلق شده اند خالقین الوهیم نیز توسط انسانهای پیشرفته تر از خود خلق شده اند این امر به بی نهایت گذشته باز می گردد و هیچ آغاز و پایانی برای آن متوصر نمی باشد انسانها همیشه در فضا وجود داشته اند انسانها هر وقت پیشرفت کنند شروع به کاوش در سیارات و خلق حیات در سیارات دیگر می کنند

بله انسانهای پیشرفته تر از الوهیم هم وجود دارند ولی طبق گفته الوهیم تا به حال سیاره ای را پیدا نکرده اند که سطح علمی شان به اندازه الوهیم تکامل یافته باشد
الوهیم با بسیاری از ساکنان سیارات دیگر ارتباط دارند سطح علمی آنان پایینتر از الوهیم ولی خیلی بالاتر از ما انسانها می باشد

40:

آنگونه که در ادامه خواهیم گف آن انسانها(الوهیم ها)نیز خود توسط انسانهای کاملتری ساخته شده اند و در نهایت به رهبر بزرگ ایشان "یهوه"میرسیم که به زودی در بررسی این جنبش با کمک دوستان پاسخها و نتیجه گیریهای فراوانی بدست خواهیم آورد

41:

منم کتاب اولو خوندم و در حال خوندن دومیشم و یه کوه سوال!!!
بخونم میپرسم.
اینجا جا داره از کوروش عزیز به خاطر زحماتی که برای هم میهن و آگاهی هم میهنی ها کشیده تشکر کنم .باز هم سپاس
از علی جانم ممنونم.
منتظر سوالاتم باشید

42:

با درود خدمت دوستان گرامی

دوستان شما با خواندن کتاب رائیل مطمئنا سوالاتی برایتان پیش خواهد آمد پیشنهاد می کنم بعد از خواندن کتاب اول رائیل ( که شامل دو پیام 1_ پیامی که انسانهای فرا زمینی به من دادند و 2_ الوهیم مرا به سیاره خویش بردند. می باشد ) کتاب بعدی رائیل که به نام ((به استقبال پدران آسمانیمان)) می باشد را مطالعه فرمایند چون در این کتاب رائیل به سوالات خوانندگان کتاب اول پاسخ داده است.
با سپاس از دوستان گرامی

43:

از قدردانی جناب "خودم" و دیگر دوستان بابت گفتارهای زیبایشان بی نهایت سپاسگزارم

44:

نام نخست این جنبش مادک (Madech) بود که بعد ها به رایلیان تغییر یافت . موسس این فرقه کلود ویلهورم است که مدعی شده با آفریینندگان در تماس بوده .

45:

این فرقه خرافات محض است و به شیوه همه ادیان دکانی برای

سردمدارانش است ( و البته هرچه فرقه کوچکتر , حالت دکان بودن

آن بیشتر).46:

نميدونم چه لزومي هست به اين كارها و خيمه شب بازيها؟ نشانه قاطع رائيل مبني بر اينكه باهاش تماس گرفته شده دقيقا چه چيزي هست؟ و گرنه من هم فردا ميتونم بگم كه الوهيم با بنده هم تلفني تماس گرفتند و حالم رو پرسيدند اگه تونستيد خلافش رو ثابت كنيد!!

نوشته اصلي بوسيله aliabedi نمايش نوشته ها
نظام اخلاقی رائیلیان

احترام به بدن خود
احترام به شخصیت خود
احترام به دیگران
احترام مطلق به زندگی انسان : مجازات اعدام باید از بین برود
سلاح ها باید از بین بروند
پول از بین برود و....

الوهیم یک لغت عبری است که در تورات هم آمده است معنی لغوی الوهیم یعنی : آنهایی که از آسمان آمده اند . این واژه یک لغت جمع است و مفرد آن بصورت الوها می باشد که هر دو صورت آن نیز در تورات آمده است ولی به اشتباه هر دوی آنها را بصورت خدا یا god ترجمه کرده اند . الوهیم مانند ما انسان هستند ولی از لحاظ علمی بسیار پیشرفته ترند .
خدا یا الله همان یهوه است . او رهبر الوهیم است و آفرینش انسان بر روی زمین را اداره می کرده است . یهوه پیامبران گذشته را برای هدایت بشر فرستاد . یهوه در سال ۱۹۷۳ برای پخش پیام آشکار سازی و آماده سازی کره زمین و ساخت یک سفارت با رائیل تماس گرفت ، چرا که الوهیم می خواهند به زمین برگردند و پیامبران گذشته را نیز با خود بیاورند . این پیامبران با مهندسی ژنتیک دوباره خلق شده اند و در سیاره جاودانگان ( بهشت ) زندگی می کنند .

در قرآن و ديگر کتاب های مذهبی دلايل زياد ديگری در اثبات پيام رائیل وجود دارد. بیش از۱ % مردمِ زمين سفينه های فضایی (ufo) را با چشم خود ديده اند و روز به روز تعدادشان بيشتر هم خواهد شد تا ذهن مردم آمادگی پذيرش پيام رائیل را داشته باشند. علم ژنتیک در حال همانند سازی موجودات زنده است و به زودی دانشمندان زندگی را درمحیط آزمايشگاهی خلق خواهند کرد. شواهد علمی برای اثبات حقانیت پيام رائیل هر روز بيشتر ميشود.
جريان يوفو ها يك مساله جداست و به نظر من اين گروه سعي ميكنند با استفاده از پديده هاي ناشناخته مثل يوفو و ... مردم رو فريب بدند.

نوشته اصلي بوسيله aliabedi نمايش نوشته ها
خانم زیبا شما که کتابهای رائیل را نخوانده اید زود قضاوت نفرمائید
شما چند تا از جمله های من را جدا کر ده اید و برای هر کدام نوشته اید ثابت کنید... در حالی که این کتابها را نخوانده اید
شما كه خوانده ايد براي ما ثابت كنيد. تفصيل لازم نيست اگر دلائلي كه از اين كتابها فراگرفتيد منطقي باشند شايد من هم رائيلي بشم!!

نوشته اصلي بوسيله aliabedi نمايش نوشته ها
saeed25 دوست عزیز اگر منظورتان سمینارهای رائیل است ایشان در تمام قاره ها سمینار برگزار می کنند
اولین سمینار سال 2008 میلادی ایشان روز شنبه 19 ژانویه تا روز یک شنبه 27 ژانویه در کشور استرالیا است
سمینار بعدی ایشان در تاریخ 23 تا 29 مارس در شهر لاس وگاس آمریکا برگزار می شود
به به چه كشورهاي گل و بلبلي! اون هم در لاس وگاس! كنسرت قرار نيست اجرا كنند؟! ياني آخرين كنسرتش اونجا بوده ها!

در مورد شبيه سازي هم تا اونجا كه ميدونم سير پيشرفتش رو همه ديدند كه اول حيوانات و گوسفندان شبيه سازي شدند و با پيشرفت علم انسانها هم شبيه سازي شدند اين چه ربطي به رائيليان داره؟! اين رو هم مثل يوفو ها نوشتند به اسم خودشون؟!

در مورد آقاي الوهيم (!) خب مگه در اكثر اديان ابراهيمي گفته نشده خدا ديدني نيست و قابل درك نيست حالا چطور اين خدا تبديل شد به يك موجود پيشرفته و قرن بيست و يكمي بنام الوهيم كه فرستادش در لاس وگاس كنسرت.........ببخشيد سمينار برگزار ميكنه؟!

47:


درود

حیات میتواند در کهکشانهای دیگری هم برقرار باشد و مانعی از نگر دانش فیزیک در اینباره وجود ندارد ، در مورد اینکه چرا آنها با ما رابطه برقرار نمیکنند برخی فیزیکدانان و کیهانشناسان به مزاح میگویند : " علت اینکه ساکنان سیارات دیگر با ما ارتباط برقرار نمیکنند این است که میدانند زمانی که گروهی از موجودات به مرحله ای از رشد و تکامل می رسند شروع به " خودنابودی " می کنند . ( مثلا اشاره به جنگ جهانی - اتمی میکنند ) .
اما اینکه آن موجودات پیشرفته یا فوق پیشرفته " خالق " انسانهای کره ی خاکی باشند
را می توان با واقع گروى خام (Naive Realism) واقع گروى نقدى (Critical Realism) و "ترتیب دادن برهان قرینه گروی " نامعقول دانست .
نگره ی قرینه‌گروانه را می‌تون به قرار زیر صورت‌بندی کرد:
(1) باور به وجود و آفرینندگی موجودات فرازمینی تنها زمانی معقول است که دلیل کافی برای وجود داشتن وآفریننده بودنشان داشته باشد.
(2) دلیل کافی برای وجود و آفرینندگی چنین موجوداتی، وجود ندارد.
(3) بنابراین، باور به وجود و آفریننده بودن این موجودات ، معقول نیست.
البته اگر بخواهیم منصف باشیم باید بگویم که این براهین ردیه ای بر وجود و ناآفرینندگی این موجودات نیست ، یعنی نتیجه ی این نقد ، جمله ی " موجودات فرازمینی آفریننده نیستند"
نیست بلکه نتیجه ی آن این است که اگر این موجودات وجود هم داشته باشند باور به آنها و آفرینندگی شان معقول نیست .
این مساله ی وجود و آفرینندگی وجودات فرازمینی در مقوله ی همان جملات و مقولات اثبات ناپذیر است .
پیروز باشید .

48:

صرف نظر از پرسشهايي كه درباره اين آيين مطرح ميشود مانند همين سوال ساده كه "به چه دليل؟" اين دو پرسش مهم هم تا كنون پاسخي نداشته است:

- به لحاظ منطقي اين تسلسل ناممكن است. نميشود اين چرخه خلقت بينهايت ازلي و ابدي باشد. نقطه آغاز و پايان آن كجاست؟

- تنها استناد راييل از قرآن، يكي از آيات سوره آل عمران است كه تفسير او از اين آيه با هيچ كدام از آيات ديگر يا احاديث تطبيق نميكند. چرا در هيچ كچاي اسلام اشاره اي به حضور او نيست؛ سهل است كه همه چيز برعكس است. در رواياتي كه پيامبر از آينده خبر ميدهند، ميشود نام امامان بعد را با جزييات ديد اما خبري از راييل نيست.

راستي جناب عابدي. بنده تقريباً همه ي منابع راييلي را خوانده ام و حتي زماني با چند تن از نمايندگان اين جنبش مكاتباتي داشتم. پس لطفاً نگوييد كه بروم بخوانم.

49:

واقعا که شادین!!!!!!!!!!
به این انسان ها می گن انسان های سرخوش و خجسته!!!!!!!!!!
من که مشعوف شدم اعتقادات هیچ فرقه ای تا به حال انقدر خنده دار نبوده. خوش گذشت

50:

چرا این تاپیک در بخش ادیان و یا گفتگوی آزاد نیست ؟!

این تاپیک هیچ ربطی به دانش و فن‌آوري ندارد !

باید منتقل شود.


51:

درود

همانطور که در بخش فلسفه و منطق آمد تسلسل علل محال است ، پس برهان را چنین صورت بندی میکنیم :
(a) تسلسل علل محال است .
(b) اگر رائیل بر تسلسل علل استوار شده باشد ، آنگاه رائیل به امری محال دست یازیده .
(c) دست یازیدن به امری محال ، باطل است
(d) رائیل باطل است .

52:

سلام
من از اين آيين كه شما مطرح نموديد حقيقتا چيزي نديده ام و براي اولين بار است كه با اين موضوع مواجه مي شوم . ولي هم اكنون كيهان شناسان به وجود موجودات هوشمند معتقدند و در اميد يافتن آنها هستند . ولي استيفن هاوكينگ ستاره شناس معروف مي گويد ارتباط اين گروههاي هوشمند با انسانها به زيان انسانها تمام مي شود زيرا كه ارتباط دو گروه در دو سطح متفاوت همواره به ضرر پايين دستيها بوده است . دانشمندان با كارگذاشتن گوشهاي بزرگ زمين چند دهه است كه در پي يافتن اين موجودات فرازميني هوشمندند .

53:

من تو يكي از كليپهاي اسرائيل ديدم از رائيل صحبت مي كردن(به فارسي) خلاصه اش اين هس كه مي گه رائيليان انسن رو بوجود آوردن نه خدا!
حالا خيلي جالبه!اين همه آدم مي گن خدا وجود داره بعد دو نفر بي عقل پيدا شدن كه از اين راه جنايات خودشون رو سرپوش بگذارند!
به هر جال چيزي كه علمي هست اين هست كه نمي شه اون طوري كه اونا ميگن باشه!
چون نه بين ما و ظواهر فضايي ها مشتركي وجود ندارد و بدن و سيستم بدنمون!
بعدشم ساخت موجود زنده كه بارور هم باشه خيلي سخت هست من فكر نمي كنم كه چنين چيزي صحت داشته باشه اصلا براي چي اونا بيان يه موجودي مثل انسان بسازن؟بعدشم پس براي چي با ما ديدار نمي كنند؟

54:

جناب بزرگمهر هميشه بسيار منطقي و استادانه با ذهن رياضي كه دارند مسايل را تشريح مي فرمايند از وجود افرادي مانند شما به خود مي باليم

55:

بعيد نيست بلاخره گند اين مساله هم مثل بعضي مسائل ديگه از طرف اسرائيليها دربياد و معلوم بشه اونها توش دست داشتند بخصوص كه اونقدر كه از تورات و انجيل گفته ميشه چندان حرفي از قرآن نيست در حالي كه آخرين كتاب اسماني بوده و طبعا بايد بيشتر به اون استناد كنن تا تورات و انجيل تحريف شده! و بخصوص كه وقتي هم سميناري در اين مورد برگزار ميشه در لاس وگاس برگزار ميشه!! شايد در كاخ سفيد هم بزودي سميناري بذارن بعيد نيست!

56:

هزاران اعتقاد در این دنیا وجود دارد جدا از درستی و نادرستی آن.
نادرست آنست که فقط اعتقاد خود را درست بدانیم و اعتقاد دیگران را نادرست.

57:

برادر خوبم جناب عابدي

بهتر نيست به جاي بيان جملات كلي، پاسخ سوالات دوستان را يك به يك بدهيد؟ اينطوري با توجه به اينكه شما به حقانيت اين دين به اصطلاح علمي اعتقاد داريد ميتوانيد مبلغ خوبي براي آن در اينجا باشيد.

58:

جناب ali.emad گرامی .
بنده برای تبلیغ این مذهب اینجا نیامده ام دوست خوبمان کوروش این تاپیک را ایجاد کرده بود.
خلاصه اعتقاد این مذهب در صفحات پیشین آمده است.
موفق باشید.

59:

بعيد نيست!
آخه من اين رو از بخش فارسي وزارت امورخارجه ي اسرائيل در آوردم(جالبه اول اين كه وارد سايتش مي شدم سيستم بهم آلارم مي داد كه احتمال وجود نفوذي هست!
خيلي جالبه حتي تو اينترنت هم به حريم خصوصي افراد تجاوز مي كنند!
سايشم فكر كنم اين بود:
rael.org
جالبه كه سواستيكا رو بين مهر سليمان كشيده بودن تا هويت اصلي خودشون رو نشون بدن!
كاخ سفيدم هر چي منافعش باشه كه اونم بعيد نيست تابلوي احمدي نژاد رو هم بذارن!
آخه هفت سين هم مي ذارن!!!
امام چيزي كه واقعا برا من يكي جالبه اينه كه چطور اينا تونستن نسل بارور بسازند؟
چطوره كه ما مثل اونا نمي تونم چنين كاري بكنيم؟
چطوريه كه اينا اون طور كه گفته شده قبل از عصر يخي بودن حالا نيستن؟
اصلا چرا رابطه ندارن؟

60:


برادر عزيزم جناب عابدي

من عرض نكردم شما قصد چنين كاري را داريد. عرض كردم كه جملات كلي دردي را دوا نميكند. اينجا بهتر است به پرسشها و ابهامات بپردازيد. اگر هم نميخواهيد، كه هيچ...

در مورد اعتقادات مذهب هم كه گفتم تقريباً همه منابع مكتوب و حتي فيلمهاي آن را دارم. فعلاً موضوع ابهاماتي است كه دوستان دارند.


61:

داستان علمي-تخيلي جالبيه...
از همونايي كه تو بچگي ميخوندم

62:

كسي با وجود موجودات فرا زميني مشكلي نداره، ولي دوست عزيز از كجا معلوم كه اونا قدرتمندتر و هوشمندتر از ما باشن؟ و يك چيزه ديگه ، تا جايي كه من خوندم بيچاره دانشمندا خود كشي ميكنن كه بتونن يه باكتري پيدا كنن، چه برسه به موجودات هوشمند، البته ممكن هست كه چنين موجوداتي هم باشن ، ولي فعلا دانشمندا دنبال نشانه هايي از حيات هستن... خوب پس فعلا معلوم ني كه هوشمندتر باشن يا اينكه خلاف اين باشه، پس اعتقاد به اين داستان هاي علمي-تخيلي كار آدماي سر خوش و بيكاره، مثل همين شيطان پرست ها كه چيزي رو پرستش مي كنن كه وجود نداره و فقط در حد داستانه...

63:

سلام
من جستجو در گوگل زدم و اینجا را دیدم !
باید بگم که دوستان عزیز که این چند تا کتاب رو خوندید
۱- فکر نکنید فیلسوف شدید
۲- علم بالاتون رو به رخ دیگران نکشید

می تونید اینا رو توهین حساب کنید
کسی که این کتاب رو خونده باید انقدر احمق باشه که باز چیزی رو بپرسته چه خدا چه آنها که از آسمان آمدند.
شما تو این دنیا دنبال چی هستید زندگی جاودانه ؟ همه ادیان که من دیدم این قول رو به احشام دادن این هم همانند بقیه می تونید بگید که این علمی آفرین همه علمی هستن اون دین برای احمق های اون دوره بوده اگه توی موخ ما میرفت این ساخته نمی شد
کلود که پیامبر هست هم مثل منه و مثل شماست
خوب من همین ۵۰ ۶۰ سال زندگیم بس برام
شما هیچ فکر کردید در زندگی ابدی خود چه کار می کنید.
من لذت میبرم که بنده و نکر و گوسفند هیچ کسی نیستم و آزاد و بی نیاز زندگی میکنم
خدا عیسی موسی محمد الوهیم همه به من یک درس می دهند خدای من خودم هستم
تنها چیزی که از ما احمق درست میکنه اینه که دنبال یک کسی هستیم که سگ او باشیم و در خدمت او .
راییل نباید به شکل دین میومد اما این دسته ایرانی های احمق که من دیدم این رو باز به این شکل دارن در میارن

اینو جالب دیدم

این فرقه خرافات محض است و به شیوه همه ادیان دکانی برای

سردمدارانش است ( و البته هرچه فرقه کوچکتر , حالت دکان بودن

آن بیشتر).


اما دوست عزیز با اینکه من کاملا بی دین ( احمق گرایی ) هستم ولی قبول دارم که ما ساخته دست بشر هستیم می تونید به اونا هر چی بگید خر الاق خدا الوهیم .

شاد باشید این هم چرندیات یک احمق مثل بقیه

64:

این دنیا بدون خدا بوده
اون دنیا هم بعید نیست که باشه
صد تا دیگه دنیا هم بدون خدا می تونه باشه

فک کردی فقط خدا ضامن حیات ابدیه؟

خواستی بمیری بمیر. نخواستی هم به قول پلیس آهنی: اونها درستت می کنن

65:

بعد 50 سال بهت استراحت می دیم
هر وقت بست شد دوباره ادامه بده.
از هر سنی خواستی
با هر سطح معلوماتی

100 سال استراحت بسه؟

66:

جالب بود تو و خدا های تو فکر کردید در این دنیا کی هستید شما بنده خدایی هستید که درون دنیای بیرون زندگی می کنه ! فکر می کنی بتونه تو رو جاودانه کنه ؟ وقتی من شک دارم خودش در این حالت باشه من از کسی ترسی ندارم و نیازی به 100 سال استراحت شما و بهشتی که شما در انتضار اون هستیدنیستم این بهشت لایق شماست . کسانی که بندگی کسی رو نمی کنند هرگز احتیاج به بهشت ندارند و باید خونده باشی در جاهای دیگه دنیا کسانی هستند با تکنولوژی که همانند الوهیم شاید همان خدای خودشون باشه مشکل من اینه که دنیا رو به شکل 0 و 1 میبینم و همه دنیا یک بازی بزرگ که حتی الوهیم و خر و الاق های دیگه به اون پی نبردند شاید من ساخت تکنولوژی الوهیم باشم اما ماده من از کائنات و هرگز از بین نمیرم شاید مثل کود بشم یا گوشت گندیده که تجزیه میشه اما همیشه هستم شاید با کد دیگه تبدیل بشم . خداها گادها الوهیم ها فقط مانع از وقوع سریع اون میشن .


آیا گری ها ( خاکستری ها ) وجود ندارند اونها حتی الان روی ما آزمایش می کنند. ( همه تمدن ها بیمارن )
اشتباه الوهیم اینه که ما رو مثل یک گیم میبینه.


البته اونا شاید تکنولوژی بالایی داشته باشند اما همه اون رو مدیون تلاش و کوشش هستند به جای دنبال علت گشتن خودتون رو بسازید خلق کنید تولید کنید مصرف کننده نباشید مثل دوستان من فقط منتظر مرگ نباشید که به او بهشت برید و با انسان های بیولوژیکی ( هوری ها ) باشید :)) من که تجزیه میشم :d .ااین یاداشت برای روشن کردن تو بود دوست من فیلم آدم آهنی رو کم نگاه کن این یک بازی بزرگ که اسمش زندگی !
خواستم پست ندم اما دیدم گمراهی بر میگردم
یاداشت های یک احمق

67:

سلام دوستان
خیلی خوشحالم که در این فاروم بحث جالبی مثل این بحث وجود داره.
من آذرخش هستم و سال ها هست که در خصوص ادیان و جامعه شناسی مطالعه می کنم و بعد ها بیشتر با هم آشنا خواهیم شد. اما مطالب اولیه من در خصوص این موضوع
با توجه به اینکه بحث رو باز گذاشته و صمیمانه تقاضا می کنم با ذهنی باز و به دور از تعصب و یک جانبه نگری به بحث بنشینیم و همدیگر رو کامل کنیم
1- اولا با توجه به مطالب که آقای راییل مطرح کرده اند من نفی وجود خداوند رو احساس نمی کنم. بلکه من احساس می کنم این موضوع در راستای هم دیگر هست. یعنی اینکه وقتی الوهیم ادعا می کنه آغاز حیات در زمین رو ما پایه گذاری کردیم ( وی در داستان خود به راییل گفت دانشمندان ما پس از انجام آزمایشات ژنتیکی در سیاره خودمان و موفقیت در تولید موجود زنده آزمایشگاهی مورد مخالفت عموم قرار گرفتند به سیاره مناسب دیگری آمدند و آزمایشات خود را در سیاره جدید ادامه دادند و منجر به پیدایش نسل بشر در زمین شد) همچنین در جای دیگری ادعا می کنه که سیاره ما نیز توسط موجودات دیگری بنیان نهاده شد و همین طور تا آخر. یعنی این فرایند آنقدر ادامه داره تا میرسه به نقطه آغاز که به خداوند بزرگ منتهی میشه.
اگر شما امروز موجودی را خلق کنی در حقیقت آفریننده اون موجود تو هستی اما آیا این امر نافی وجود خدا میشه ؟ یا این مساله در طول هم هستند؟ . یعنی خدا تو رو آفریده و تو موجودی که تولید کردی. حال در خصوص ادعای الوهیم هم همینطور. این امکان بنا به دلایل متعدد امکان پذیر هست با توجه به مستنداتی که از کتاب مقدس ارائه کرده و این نافی وجود خدا نمی تونه باشه.
2- راییل چه این ادعا رو از خودش درآورده باشه که بعید به نظر میرسه و چه اتفاق افتاده باشه در نفس خودش حرکت بدی نیست. مگه چی میگه؟ میگه انسان ها باید علم خودشون رو در مسیر شادمانی عمومی گسترش بدن ، بمب اتم رو از دست ارتش خارج کنن، مالکیت در دنیا رو به حکومت واگذارکنن تا بخاطر داشتن مال بیشتر مردم به جان هم نیافتن، حق رای یک دانشمند ارزش بیشتری از یک بی سواد داشته باشه ، حکومت رو به دست انسانهای باهوش بدیم، و ... خوب کدوم یک از این گفته ها بده و یا با تعالیم مذهبی ما منافات داره؟
3- من کتاب های ایشون رو دارم که بهتر میدونم شما اول اونا رو بخونین بعد با هم بحث کنیم. همیشه سعی کنین اول مطالعه داشته باشین بعد نظر بدین. ما که ادعای مسلمونی داریم خداوکیلی دانش دفاع از دین خودمون رو نداریم بخاطر اینکه مطالعه ما کمه و بیشتر احساسی عمل میکنیم و این خیلی بده. هیچ کدوم از ما کتاب های مهم مذهبی که هیچ حتی قرآن رو هم نخوندیم. حقیقتا غیر اینه؟ پس اگه دوست داشتین بگین من کتاب ها رو بدم مطالعه کنین بعد با هم بیشتر صحبت کنیم.
موفق و پاینده باشید.

68:


خیلی ممنون از اینکه وقت گذاشتین و این مطالب را تایپ کردید
متاسفانه من زیاد فیلم تخیلی (آدم آهنی) نگاه نمی کنم.
چه قدر باعث تاسف هست که سطح دانش در میان جوانان ایرانی ساکن ایران اینقدر پایین نگاه داشته شده.

در آمریکا پزشکان (که پزشکان ایرانی هم جزو آنها هستند) سالهاست که از ابزار الکتریکی در مغز انسان (نه موش)
استفاده می کنند و برای بیماری افسردگی و پارکینسون روش درمانی پیدا کردند.
آقای دکتر علی رضایی ...

آقای پروفسور بابک امیر پرویز لنزی ساختن که اطلاعات دیجیتالی را روی چشم شما می ندازه و بهش نام
واقعیت افزوده را دادند. (شبیه همون چیزی که تو پلیس آهنی بود)
فرض کنید شما دارین تو یک شهری که تازه واردش شدین دنبال یک آدرس می گردید، فلشی جلوی چشمان شما
ظاهر می شود و مقصد را به شما نشان می دهد. (مثل بازی need for speed)

آقای خادم حسینی از بخش پزشکی دانشگاههای ام آی تی و هاروارد موفق شدن قلب انسان را تو محیط آزمایشگاه
بسازن. طولی نمی کشه که هر کس برای خودش عضوهای بدن آماده برای تعویض داره.
نمی دونم دقیقا چه سالی بود، ولی من مقطع راهنمایی بودم که روی جلد مجله دانشمند دیدم نوشته:
روزی مراکز توزیع لوازم یدکی انسان مشغول به سرویس دادن به مشتری ها میشن (فیلم آسمان وانیلی را
چند سال بعد از این خبر ساختن)


حالا دوست عزیز، اگه فیلم برای خیلی ها جذابه و احتمالا شما از برخورد با این آدم هایی که به نظرتون
خیالاتی شدن و فیلم زیاد دیدن، ناراحت هستین. لازمه بدونین که دیدن یک مستند علمی و یا خوندن یک مقاله
راجب کشفیات محققین، خیلی خیلی جذاب تر هست. و این فیلم ها هم که شما می بینید از علم خط می گیرن.

(گاهی هم تخیل انسانها به مسیر علم کمک می کنه، مثل داوینچی و ژول ورن)

توصیه می کنم کتاب فیزیک غیر ممکن نوشته میچیو کاکو را مطالعه کنید.
لطفا یک عکس از کامپیوتر روی میزتون هم بگیرین و ده سال بعد این عکس را کنار کامپیوتری که خواهید
داشت توی یک قاب نگه داری کنید. لطفا در آن زمان از قاب دیجیتالی استفاده نکنید و بذارید این عتیقه توی
یک قاب سنتی باشه.


69:

شما شاید در ظاهر به زندگی ابدی اهمیت ندید اما در باطن همیشه به دنیال جاودانگی هستید

70:

در این مورد سال گذشته یکی از دوستان مقاله ای نوشتند که در سرتاسر اینترنت منتشر شد.
امیدوارم اعضای هم میهن با دقت مطالعه کنن که دیگه فریب این داستان نسبتا" نخ نما رو نخورن.
در ۵۰ سال اخیر گروهها و فرقه های زیادی تاسیس شده اند که همه ادعا می کنند از طرف موجودات فضایی با آنها تماس گرفته شده و می شود.این موجودات فضایی خود را تحت نامها و القاب متنوعی معرفی می کنند و هر کدام ادعا دارند که جواب سوالات بشر در دست آنهاست.
یکی از اولین جنجالها که شاید پدران ما به خوبی به یاد بیاورند این بود که می گفتند دنیا قرار است در سال ۱۹۵۴ به پایان برسد.
مردم بسیاری فریب این دروغها را خوردند و هزاران انسان دست به خودکشی زدند چون از مواجهه با پایان دنیا می ترسیدند!
در سال ۱۹۵۴ موجودی از عالم غیب تحت عنوان نام اشتر Ashtar
با متخصان و استادان دانشگاهها تماس گرفت و اعلام کرد که دنیا در ۲۱ دسامبر ۱۹۵۴ به پایان خواهد رسید و مردم زمین همگی هلاک خواهند شد مگر کسانی که به جناب اشتر ایمان بیاورند و کارهایی را که او می گوید انجام دهند.سال ۱۹۵۴ گذشت و هیچ اتفاقی نیفتاد به جز خودکشی های فراوان و پیروان اشتر همچنان کورکورانه منتظر او بودند. جناب اشتر دوباره تماس گرفت و گفت که تغییراتی در برنامه ی زمین به وجود آمده بوده که ایشان خبر نداشته است و این بار به طور حتم دنیا در ۲۴ دسامبر ۱۹۶۷ تمام خواهد شد!
شاید برایتان سوال باشد که چگونه موجودی فضایی و یا موجودی از عالم غیب با مردم تماس می گیرد.چیزهایی را که در مورد اجنه گفته بودم به یاد می آورید؟ مطالب خیلی بیشتری هم هست که در اینجا باید گفته شود.
ایجاد ارتباط از چندین طریق صورت می گیرد:
۱-در خواب
۲-در زمانی بین خواب و بیداری
۳-از طریق تله پاتی و رسانیدن امواج به ذهن شما (بدون اینکه خبر داشته باشید)
۴-از طریق تخته های اویجا Ouija (تخته های سحر آمیزی که نظیرش را در فیلم جومانجی دیده اید.)
۵-از طریق افراد خاصی که یه صورت مدیوم و به اصطلاح کانالChannel پیامها را از این موجودات دریافت کرده و به دیگران می رسانند.
در سال ۱۹۶۷ اشتر (که خودش را فرمانده ی نیروهای الهی در آسمانها معرفی می کند) از طریق تخته های اویجا (جومانجی) با هزاران و میلیونها مردم زمین حرف زد. واقعه ای به این ترسناکی و عجیب و غریبی همه را به این باور رسانید که دنیا واقعا رو به پایان است!
وقتی باز هیچ اتفاقی نیفتاد – اشتر اعلام کرد که زمان نابودی قطعی این کره در سال ۱۹۸۳ خواهد بود!!!
۱۹۸۳ هم گذشت و کسانی که به امید پایان دنیا پیش پیش خودشان را کشتند و یا هر کار خلاف و گناهی که بود انجام دادند-فقط به ضرر خودشان کار کردند.
پس از آن همه به یاد دارید که گفتند بر اساس پیش بینی های نوستر آداموس - در سال ۲۰۰۰کره ی زمین به جنگ و ویرانی می افتد و تمام قاره ها به زیر آب می روند و همه ی ساکنان زمین کشته می شوند!
جنجال ۲۰۱۲ تا حدود زیادی به همین جنجالهای دروغین شباهت دارد اما بسیار پیشرفته تر و خطرناک تر است. خطرناک از این نظر که مردم بسیاری فریب این دورغها را خواهند خورد.
برای بررسی دروغ ۲۰۱۲(آنطور که من نام گذاری اش کرده ام) باید ابتدا کمی از انواع این موجودات فضایی و اهدافشان برایتان بگویم.
نژادهایی که آنها نام می برند از ۱۵۰ نوع هم تجاوز می کند که نمی توان به همه ی آنها اشاره کرد اما ناچارم کسانی را که نقش فعال در ساخت و پرداخت دروغ ۲۰۱۲ بازی می کنند را معرفی کنم:
۱-پلی آدیان Pleiadians : موجوداتی هستند که علنا با بسیاری از زمینیان تماس گرفته اند و خودشان را اجداد اولیه ی ما معرفی می کنند .آنها در مجموعه ستاره ای به همین نام (پلی آد) در سیارات مختلف زندگی می کنند.به گفته ی خودشان نیت خیر نسبت به مردم زمین دارند اما به گفته ی سایر موجودات فضایی فقط در صدد استعمار زمین هستند!
:::. راییلیان (سازندگان انسانهای زمینی ؟؟) :::.
کتابهای فراوانی در مورد آنها نوشته و چاپ شده که همگی حاوی اطلاعات متضاد و متناقض می باشند.
۲-اشتر Ashtar Command : اشتر صرفا نام یک نفر است که خودش را فرمانده ی کل کهکشان راه شیری معرفی می کند و به گفته ی خودش نیروهایش در اتمسفر زمین مستقر هستند و تمامی سیارات و ساکنان کهکشان راه شیری مطیعان او هستند.
اشتر در برخی کتابها به خودش را پسر عیسی معرف می کند.پسری که در عالم غیر مادی آفریده شده و هرگز شکل انسانی نداشته است. در سایر تله پاتی ها خودش را همکار و زیر دست عیسی معرفی می کند و می گوید که عیسی فرمانده ی کهکشان راه شیری است! همچنین عیسی را پسر خدا معرفی کرده و حتی اعلام می کند که خدا پسرهای زیادی دارد!!! به غیر از عیسی! در تحقیقات بعدی مشخص کرده ام که اشتر یا همان اشتراغوث از خدایان قوم یهود بوده و هست البته! ابوریحان بیرونی در مقدمه کتاب الهند این مسئله را یادآور می شود.
:::. راییلیان (سازندگان انسانهای زمینی ؟؟) :::.
اشتر شکل ثابت و مشخصی ندارد و چندین نقاشی کاملا متفاوت از او موجود است.
۳-گری ها Greys : (خاکستری ها) که معروفترین شکل موجودات فضایی هستند و بسیاری از آدم رباییها و دستکاریهای ژنتیکی و شبیه سازی انسان Cloning را به آنها نسبت می دهند. گری ها تا به حال تماس مستقیم با انسانها نداشته اند و هیچ مدرکی برای اثبات وجود آنها نیست.جکومتهایی مثل آمریکا می گویند که این موجودات از نور فراری هستند و در تونلهایی در زیر زمین زندگی می کنند و قصد تسخیر زمین را دارند!
۴-آندرومدایی ها Andromedans : مردم کهکشان آندرومدا که خودشان را قدیمی ترین نژاد بشری در جهان معرفی می کنند و با چندین نفر تماس گرفته و اطلاعاتی را در مورد جیات روی سیارات منظومه شمسی و آزمایشات مخفی دولت آمریکا داده اند.آندرو مدایی ها وجود برخی از موجوات فضایی مثل اشتر را رد می کنند و موجودات سیاره ی نیبیرو را مردمی بد نیت معرفی می کنند.هیچ نشانی و یا مدرکی از وجود آنها به عیر از گفته های افراد دارای تماس با آنها و جود ندارد.

۵- نیبیروها Nibiruans : مردم سیاره ی نیبیرو و از نژاد خزنده هستند که در سالهای اخیر جنجالهای فراوانی را به راه انداخته اند.هزاران نفر روی زمین خودشان را از مردم نیبیرو معرفی می کنند که ماموریت دارند مردم زمین را آگاه کنند و به آنها کمک کنند که وجود خالقین خود را بپذیرند! بله! نیبیروها خود را خالقین بشر معرفی می کنند. به گفته ی آنها و طبق کتیبه هایی که از تمدن سومر ترجمه شده است – مردم نیبیرو وارد زمین شدند و از طریق آزمایشات ژنتیکی – نوع جدیدی انسان را تولید کردند.خالق این انسان مردی بود به نام انلیل Enlil که برادر انکی Enki دشمن انسانها است(همان شیطان و یا مار تورات).قصه تا جایی پیش می رود که آنها ادعا می کنند که این خدا نبوده که با پیامبران الهی تماس گرفته بلکه آنها بوده اند که افرادی مثل ابراهیم و نوح و موسی را به دلیل شباهت ژنتیکی شان با نیبیروها و هوش بالا انتخاب کردند تا انسانها را هدایت کنند!!! آنها خود را مسئول ایجاد طوفان بزرگ (طوفان نوح) معرفی می کنند و می گویند که برای کمک به مخلوقات خود به زمین باز گشته اند!!!
۶-موجودات فضایی که با کلاود ورهیلن Claude Vorhilon تماس گرفتند از این هم فراتر رفته اند!! آنها خودشان را یهوه ( نام خدا به زبان عبری در تورات) و خودشان را الله و خودشان را خالقین اصلی انسان معرفی می کنند.کسی آنها را ندیده به جز موسس فرقه ی مشهور بی خدایان ( کافران) که معروف به رائل Rael است. نام این فرقه ی رائلیسم است و شاید باور نکنید اگر بفهمید که روز به روز هواداران بیشتری پیدا می کند و در تمامی کشورهای دنیا از جمله ایران-عربستان-بحرین-امارات و …که کشورهای اسلامی هستند نماینده دارد و هر روز افراد بیشتری به این فرقه می پیوندند.
به گفته ی خود رائل – موجودات فضایی به نام الوهیم Elohim با او در دامنه ی کوهی تماس گرفتند و خود را خالقین انسان معرفی کردند و به او ماموریت دادند تا مردم را به دین جدید در بیاورد.لازم به ذکر است که نام الوهیم بارها در تورات استفاده شده است و اشاره به موجوداتی با پوست درخشنده که از آسمان به زمین نرول کردند می کند(می تواند همان شیطان و پیروانش باشند).
نام الوهیم در بسیاری از کتیبه های باستانی و کتب پیش از میلاد به وفور به چشم می خورد و از نظر تاریخی وجود آنها اثبات شده است.مگر اینکه کل تاریخ را دسیسه بدانیم که آنهم وجود سایر افراد تاریخی را زیر سوال برده ایم. اما مسئله این است که اصلا کسانی به این نام به این فرد تماس نگرفته اند و این نقشه ای از پیش طرح ریزی شده است برای حمله به ادیان الهی مخصوصا اسلام. و یا اینکه الوهیم واقعا با رائل تماس گرفته اند و هدفشان ایجاد تفرقه و دشمنی در میان مردم است.
من قضاوت درستی یا غلطی و یا عقلانی بودن این گفته ها را به خواننده واگذار می کنم .اما شخصا و با دلایل خواصی که از تحقیقات ۱۰ ساله ام به دست آورده ام – با هیچ یک از اینها موافق نبوده و تاییدشان نمی کنم.اما در جهانی که در آن زندگی می کنیم دسیسه های فراوانی در حال وقوع هستند که هدفشان گمراه کردن مردم و از بین بردن ایمان و اعتقاد به خدای یکتا است.هر یک از این موجودات (واقعی یا غیر واقعی) با دادن اطلاعاتی ناشناخته و پیچیده در صدد جلب توجه ما و زیر سوال بردن تاریخ بشریت هستند. و برای بی اثر کردن این اخبار دروغ لازم است که شما بدانید چه در دنیا می گذرد و نقشه از چه قرار است تا مبادا گرفتار این تله ها شوید.
تمامی موجودات نام برده در حالیکه حرفهایی علیه هم می زنند و ایجاد چند دستگی می کنند – بر سر یک حرف با هم توافق دارند و آنهم پایان دنیا در سال ۲۰۱۲ است!! تنها مدرکی که برای حرف خود ارائه می دهند – تقویمی باستانی و نا شناخته از تمدن مایاها Ma yan Calendar است که گزارش می دهد کره ی زمین در سال ۲۰۱۲ به کلی تغییر خواهد کرد و میلیاردها انسان کشته خواهند شد.
این موجودات به همراه بسیاری از همکارانشان از میان مردم- پروژه ای را ایجاد کرده اند به نام پروژه ی صعود به بعد ۴ و ۵ Ascnesion و هزاران کتاب در این باره چاپ شده است. کانالهای رادیویی بسیاری پیامهای این موجودات را به مردم می رسانند از جمله رادیو بی بی سی BBC که برنامه های متنوعی در این باره پخش می کند!
این پیامها روزانه و شبانه از طرف موجوداتی که خود را عیسی – بودا – فرشتگان خدا ( میکاییل – اسرافیل – جبرائیل و هزاران فرشته با نامهای نا آشنا ) به میل باکس ما فرستاده می شود.
اینها را می گویم که وقتی پروژه وسیعا شروع شد – تعجب نکنید ! و فکر نکنید که آخر زمان شده!
بعد از چند وقت افراد زیادی در دنیا و حتی در محل شما و شهر شما خودشان را نماینده معرفی خواهند کرد و پیامهایی که محتوی موارد زیر است به دست شما می رسد:
۱-خدا چند تاست! یکی خالق جهان است و یکی خدای اصلی که خالق جهان به خدای اصلی خیلی نزدیک است.
۲-خدا پسران و دختران زیادی دارد که یکی از آنها عیسی است!
۳-محمد ( منظور حضرت محمد است ) آخرین پیامبر خدا نیست و همه ی ما پیامبران خدا هستیم که برای شما پیام نور و محبت و دوستی آورده ایم.
(این سخنان را دقیقا از روی صدها پیامی که تا به حال از آنها خوانده ام برایتان خلاصه می گویم.)
۴-تناسخ روح اصل دین است.
۵-تمام شما ارواحی هستید که قبلا روی سیارات دیگری زندگی کرده اید و بارها مرده و متولد می شوید تا به کمال برسید و قادر به درک خدا شوید!(تناسخ از تعریف صوفیگری)
۶- خوابهای عجیب و غریبی که از موجودات فضایی و یا زندگیهای گذشته ی خود می بینید همه اثبات می کند که شما بارها زندگی کرده اید و باز هم خواهید کرد.
۷-کتاب قرآن هیچ دستوری برای تکامل روحی به شما نمی دهد و برای همین است که ما آمده ایم تا شما را راهنمایی کنیم.
۸-اگر به ما توسل کنید و مدیتیشن و دستورات ما را رعایت کنید – خیلی زود به قدرتهای خارق العاده دست پیدا می کنید.
۹-همه ی شما در پیشگاه خدا برابر نیستید.فقط آنها که پیروی راه ما که راه نور است را می کنند نجات داده خواهند شد.
۱۰-بهشت و جهنمی وجود ندارد و اینها همه دروغ است!خداوند به قدری مهربان است که همه ی گناهکاران را نیز می بخشد و اصلا نیازی به جهنم نیست.
۱۱-اگر به ما بپیوندید عمر جاودانی پیدا می کنید و مرگ به سراغ شما نخواهد آمد.
۱۲-اگر به ما ایمان بیاورید – در زمان نابودی زمین سفینه های ما شما را نجات خواهند داد در حالیکه سایرین را رها می کنیم تا بمیرند.
۱۳-موجوداتی در مرکز زمین زندگی می کنند که غیر فیزیکی هستند و همگی شیطانی بوده سبب جن زدگی شما می شوند.
و هزاران نکته ی کفر آمیز دیگر در این نامه ها و کتابها به چشم می خورند که البته با زبانی چرب گفته شده و بسیار فریبنده هستند.
منظور از صعود – بالا رفتن سرعت چرخش و لرزش الکترونها و اتمهای موجود در جهان ما و بدن ما است که به ما قابلیتهایی مثل طی طریق- پرواز- تله پاتی-سفرهای فضایی-طول عمر بالا و ..می دهد.
توجه داشته باشید که همه ی مردان و زنان مومن خدا در تمام زمانها قادر به انجام این کارها هستند و بوده اند..تمام عرفا و مردان دانش که ما آنها را با کرامت و قدرتهای خاص می دانیم به این صعود روحی و جسمی دست پیدا کرده بودند. مثلا کسی اینجا خوابیده اما در همان زمان در مکه در حال طواف خانه خدا است و آشنایانش او را در مکه می بینند – در حالیکه در همان زمان در منزلش هم هست. ( منظور از صعود این است) صعود به ابعاد بالاتر روحی و جسمی است و هیچ ربطی به زمان مشخصی و یا کمک افراد خاصی ندارد.
در طول تحقیقاتم متوجه شدم که بسیاری از محققان خدا پرست و مومن مسیحی – به کلی به جنگ این دروغ ها رفته اند و راز آنها را با استفاده از کدهای رمزی مکاشفات یوحنا فاش کرده اند.
راز آنها این است که تمامی این موجودات که خود را از عالم غیب و به اسم عیسی و بودا و میکاییل و جبراییل معرفی می کنند و این پیامهای دروغ را می دهند – همگی از قوم جن و پیروان شیطان هستند و در واقع همان ضد مسیح هستند که به نام و اسم مسیح ظهور می کنند.برای مثال کسی که خودش را با نام ساناندا Sananda و همان عیسی معرفی می کند یکی از کثیفترین اجنه است.
همیشه به یاد داشته باشید که پایان دنیا وقتی است که هیچ کس انتظار آن را ندارد و همه آن را انکار می کنند.
همچنین ظهور عیسی یا حضرت مهدی یا نجات دهنده یا هرچه به آن باور دارید - زمانی اتفاق می افتد که اکثریت مردم زمین وجود منجی را رد می کنند و مسلمانان حتی دیگر نمی دانند که واژه ی الله و اکبر چه هست و از کجا آمده است.(طبق نشانی های ظهور منجی که حضرت رسول فرمودند.) بنابر این تا زمانیکه همه او را به یاد دارند و صدایش می زنند او ظهور نمی کند زیرا که زمان ظهور وقتی است که هیچ کس او را نمی خواند و از ظلم زمین به ستوه آمده است.
آنهایی هم که فکر می کنند اگر میزان جرم و جنایت را بالا ببرند – ظهور را تسریع می کنند بهتر است بدانند که همه ی اعمال بشر از پیش در کتاب ازلی خدا به ثبت رسیده و حساب همه چیز دقیق شده است و هیچ چیز نمی تواند در روند سرنوشت و زمان عذاب الهی تغییری ایجاد کند.
صعود در سال ۲۰۱۲

آیا زمین واقعا در سال ۲۰۱۲ صعور می کند یا این هم بخشی از بازیهای روانی تکراری است که تاریخ به خود دیده است؟ اینکه انسانهای زمین روزی برانگیخته خواهند شد درست است و در دین هم آمده اما آیا این برانگیخته شدن مساوی با صعود است ؟
در چند دهه اخیر تبلیغات وسیعی برر روی پروژه صعود انجام گرفته و افراد زیادی بر این باورند که زمین در سال ۲۰۱۲ میلادی به بعد بالاتری صعود خواهد کرد. حال ببینیم که این تبلیغات چه می گویند .
معنای این صعود چیست؟
صعود یکی از فازها و مراحل زندگی است که همه ی انسانها و اجنه و حتی ارواح و موجودات عالم غیب باید طی کنند.این صعود هم پیش از مرگ و هم پس از مرگ برای انسانهای خاکی انجام می شود و ادامه پیدا می کند تا انسان به نور برسد و به نوعی تعبیر آیه هایی از قرآن کریم است که می فرماید –رجوع همه ی شما به سوی خداست–.شکل و نوع صعود در مورد موجودات غیر خاکی متفاوت است.
چه چیز صعود را به تعویق می اندازد؟
صعود در هر صورت انجام خواهد شد و پیش از آن سلسله ی حوادث و فجایع زمین را پر می کند افراد.فاسد و گناهکار یا با بلاهای آسمانی نابود می شوند و یا به دست لشکریان خداوند کشته می شوند و این لشکریان نور به فرماندهی حضرت عیسی و سایر بندگان پاک خدا حکومت دین و عصر طلایی بشر را پایه گذاری می کنند.حضرت عیسی بارها تاکید می کندکه برای چنین روزی آماده باشید زیرا به زودی فرا می رسد و اگر آگاه باشید سالهای زمینی در مقایسه با زمان الهی بسیار کوتاه هستند.
بعد ۴
هم اکنون زمین در بعد سوم به سر می برد ولی هنوز مردم زیادی حتی به بعد دوم هم نرسیده اند.منظور از بعد– میران پاکی و رقت روح انسان است.
انسانهای کثیف که غرق در لذات حیوانی این جهان شده اند در ابعاد منفی به سر می برند و جایی هم در دوره ی طلایی بشر نخواهند داشت.
صعود به بعد چهارم چگونه خواهد بود؟
همانطور که اشاره شد این صعود فقط برای کسانی است که عهد خود را با خداوند نشکسته اند و تعدادشان نیز اندک است.


آنچه باید به خاطر داشته باشید این است که اگر زمانی هم چنین اتفاقی بیفتد مطمئنا کل دنیا از آن استقبال نخواهند کرد در حالیکه امروز این سازمانها در سراسر دنیا آموزشگاه داشته و بدون منع شدن هرچه می خواهند به تعداد فراوان چاپ کرده در همه جا پخش می کنند.
دیگر اینکه این افراد که ادعای بی طرفی در مورد ادیان الهی دارند هیچ دینی را قبول نداشته و فقط از نور صحبت می کنند. دیگر مشخص نمی کنند که این نور از چه منبعی آمده و آیا الهی است یا شیطانی؟ همانطور که می دانید شیطان نیز پر از نور است زیرا از جنیان است . به قول معروف هر گردی که گردو نیست!
همچنین این متقلبان به نام عیسی و تمام شخصیتهای دینی و تاریخی سخن می گویند و خود را نماینده آنها قلمداد می کنند. از عیسی صحبت می کنند ولی پیامبری او را انکار کرده او را یکی از فرزندان خدا معرفی می کنند . از طرفی به معراج رسول خدا استناد می کنند و از طرف دیگر معجزات قرآن را زیر سوال می برند .
:::. راییلیان (سازندگان انسانهای زمینی ؟؟) :::.سنت کومار – نامش در اوپانیشاد هندو آمده- پیروانش او را همان روح مسیح می دانند که ابتدا به صورت سنت کومار بعد به صورت کریشنا و بعد هم به صورت عیسی روی زمین متولد شده.
آنها به یک آیه از قرآن برای اثبات وجود این موجودات و صعود استفاده می کنند اما در خصوص سایر احکام و دستورات الهی سکوت کرده حتی دست به انکار بهشت و جهنم و روز قیامت می زنند. بنابراین گفته ی کسانی که تعادل ندارند و از هر چیزی بر اساس نیاز خود سود می جویند قابل باور نیست.
غالب این افراد ادعا می کنند که از سیارات دیگر آمده اند و یا اینکه روح دیگری به آنها وارد شده است ! سخن از نور و رستگاری و عشق بدون شرط می زنند اما از سوی دیگر انسانهایی هستند فاسد اخلاق و پول پرست که از نادانی انسانها به نفع خود سود می جویند و برای هر کتاب یا جلسه مشاوره صدها دلار می گیرند!
:::. راییلیان (سازندگان انسانهای زمینی ؟؟) :::.نگهبانان زمین- این باورهای خرافی برای تک تک ارکان طبیعت و تک تک صفات انسانی نگهبان و الهه ای معرفی می کنند . گویا که ما باز باید به خدایان پرستی گذشتگانمان بازگردیم و این خود ثابت می کند که اگر بشر هزار بار هم متولد شود باز همان راهی را انتخاب خواهد کرد که بار اول رفته و چیزی به اسم تکامل روحی معنی ندارد. وقتی امروز مردم به پرستش خدایان و تصاویر و بتها خو گرفته اند چه چیزی فهم آنها را برتر از مردم ۱۴۰۰ سال پیش می کند ؟ هیچ چیز- بشر هیچ وقت آمادگی پرستش خدای یکتا را ندارد مگر اندکی از انسان.
بیشترین تبلیغات ایشان روی عشق بدون شرط است که به ظاهر حرفی فیلسوفانه و از روی مهربانی است اما وقتی در آن دقیق می شوی میبینی عشق بدون شرط برای آنها یعنی همه را دوست بدار حتی اگر تو را بی گناه کشتند. مانند عیسی که مردمی را که به او سنگ می زدند دعا کرد و به نادانیشان بخشید ! اول اینکه ما عیسی نیستیم ! و هیچ انسان عاقلی در برابر ظلم لبخند نمی زند و ظالم را دوست نمی دارد. دوم انکه عیسی ای که شما می گویید با عیسی که ما می شناسیم زمین تا آسمان تفاوت دارد. عیسی شما پسر خداست ! پس خدای شما خدایی مادی از جنس بشر است ! و خدای مادی قدرتش محدود است و عقلش هم ناکامل برای همین نیاز به دستیار و جانشین دارد. مانند هزاران خدای دیگر که توسط بت پرستان پرستیده می شوند.
موجودی که در سال ۱۹۶۲ در مکزیک خودش را ساناندا معرفی کرد که همان عیسی باشد و مدعی است که نام اصلی که خدا بر او نهاده ساناندا است. همین ساناندا توسط مسیحیان تاریخ شناس به عنوان دیوی از قعر تاریکی جهنم شناسایی شده که به طریقی راهش را به دنیای ما باز نموده و همکاران و پیروان زیادی دارد.
اما عیسی بن مریم که ما می شناسیم مادی نیست بلکه خلقتی جدا از آدم داشته و خدایش عاجز از خلق انسانی غیر مادی نبوده . خدای ما خدای غیر ماده و یکتایی است که قادر به هر کاری است و قدرتش محدود نیست بنابراین نیازی به جانشین هم ندارد.
می گویند که عیسی و مادرش مریم بارها بر مردم ظاهر شده اند و پیام داده اند و هنوز هم در جلسات روحانی می ایند و پیام می دهند. می گوییم عیسی و مادرش چه نیازی و چه دلیلی دارند که بعد از مرگشان باز به این دنیا بیایند و پیام بدهند ؟ مگر هر چه می خواستند و قرار بوده در همان زمان نگفته اند؟ یا اینکه حواس پرتی داشته و بعدا چیزهایی یادشان امده و حالا مرتب تماس می گیرند! عیسی یا هر روح دیگری که شما می گویید در اینجا و آنجا ظاهر می شود مگر در تولد یا مرگ خود اراده و اختیاری داشته که حالا داشته باشد و سر خود از دنیای ارواح وارد دنیای ما شود و پیام بدهد ؟ مگر این دنیا صاحب و خدایی ندارد و مگر هر عالم قوانین مخصوص به خود را ندارد ؟ بر اساس قوانین که عقل هم تایید می کند روح پس از مرگ ارتباطش با عالم ماده قطع می شود و امکان ندارد که بتواند در هر جا خواست ظاهر شده برای مردم سخنرانی کند و بعد غیب گردد. این کار فقط برای جنیان و امثال ایشان ممکن است که گاهی از سوراخی یا راهی خود را به عالم آدمیان انداخته حرفهای گمراه کننده بزنند. آن هم با وجود انسانهای نادانی امثال شما چه نیازی به جن و شیطان است ؟!
مسئله این است که این افراد به مرگ اعتقادی ندارند و به دنیای ارواح هم بهایی نمی دهند . برای ایشان انسانها مرتب به دنیا آمده و می میرند و حتی در سیارات دیگر هم متولد می شوند .
دلیل این کار را تکامل روحی بشر ذکر می کنند. می گوییم بله البته که خدای مادی و نا توانی که شما ساخته اید قادر به خلق روح کاملی برای انسان نبوده برای همین هم انسان باید اسیر چرخه تناسخ شود تا شاید راه راست را بیابد. خدایی که ذهن ناتوان شما بسازد باید هم چنین تصمیمات کوته بینانه ای بگیرد.
جالبتر اینکه هر گروهی و دسته ای حرفهایش با دیگری در تضاد است.
یک دسته می گویند عیسی در بعد دیگری زندگی می کرده و روحی بوده که برای نجات بشر به زمین آمده و متولد شده اما در اصل این روح پسر خدا بوده. (یعنی خدا در عالم دیگر زن و بچه دارد )! عیسی در آن دنیا که در بعد بالایی قرار دارد زن هم دارد نام پسرش پتاه است. جالب اینکه تمام این افراد ذکر شده مرتب به زمین مخابره می کنند و پیامهایشان همگی حرفهای تکراری از نور و صعود است. حتی یک کلمه حرف روشنگرانه در مورد خلقت و شیطان نمی زنند زیرا که خودشان از شیاطین هستند.
برخی دیگر از آنها می گویند که خیر عیسی یک موجود فضایی بوده که توسط مردم سیاره پلیاد به وجود آمده به این ترتیب که یک مرد از آنها به نام پرینس نانار ,مریم را باردار کرده و عیسی متولد گشته. دلیل اینکه عیسی می توانسته معجزات کند هم همین ادغام ژنتیکی بوده. دلیل این کار هم حفظ منافع سیاره پلیاد روی زمین بوده و هیچ جنبه ی انسان دوستانه یا خدمت به بشریت نبوده!
خوب باید اینها اول بروند و با هم صحبتهایشان را بکنند که بلاخره عیسی که بوده و به توافق برسند تا ما آنوقت پاسخی برایشان در نظر بگیریم.
از دیگر مشکلاتی که حرفهایشان دارد تبلیغ یوگا و مدیتیشن است . برخلاف آنچه که عامه تصور می کنند و رویش تبلیغات شده یوگا و مدیتیشن اثرات روحی و روانی بسیار مخربی روی انسان دارد به طوریکه در مراحل بالا فکر انسان را کاملا عاجز و فلج می کند و ذهن آماده تسخیر توسط موجودات نامرئی مانند جن یا موجودات خبیث عوالم دیگر می شود و این دقیقا همان هدفی است که یوگا دنبال می کند چرا که یوگا در لغت سنسکریت معادل جن پرستی است و مدیتیشن در اصل به معنی عدم تفکر و خالی کردن مغز از تفکرات است. در این باره در مقاله ای جدا صحبت خواهم کرد.
بالاتر از همه اینکه تمام این جنجال و پولهایی که حکومتها برای پیشبرد این عقاید خرج می کنند بر پایه ی فقط یک مدرک مستند است که آنهم تقویم سنگی باستانی از تمدن منقرض شده ی مایا در آمریکای لاتین است ! تقویمی که به زبانی بیگانه نوشته شده و متعلق به تمدنی اسرار آمیز است در نهایت شگفتی توسط این افراد خوانده و فهمیده شده و قرار است که سال ۲۰۱۲ میلادی زمین زیر و رو شود !
در این میان گروههای دیگری هم حرفهایی برای زدن دارند مانند مردم نیبیرو که خود را خالقان آدم و حوا معرفی می کنند ! ایشان مدعی هستند که نیبیرو دهمین سیاره منظومه شمسی است ( منظومه مشسی ۹ سیاره شناخته شده بیشتر ندارد) و هر ۳۶۰۰ سال یکبار به مدار زمین نزدیک شده سبب طوفان و زلزله در زمین گشته و محورهای مغناطیسی زمین را جابه جا می کند . این گروه هم خود را نجات دهنده می نامند.
دیگری مردم آندرومدا هستند که قبلا در مورد اینها توضیح داده ایم. انها ادعا می کنند که تمام تاریخ زمین را از آغاز پیدایش به صورت هولوگرافیک ( یعنی مانند فیلمی که روی پرده نمایش داده شود) ضبط کرده اند. این دسته می گویند که آدم و حوا در اصل نام دو قبیله است که سیاره ی دیگری به زمین آورده شدند و در اینجا ساکن گشتند. بنا بر ادعای ایشان آدم و حوا نام اولین زن و مرد خلق شده توسط خدا نیست. اما این دسته نیز پروژه صعود را حمایت می کنند و سال ۲۰۱۲ را سال عوض شدن زمین می دانند.
دسته ی دیگر که باقی می مانند همانا گروه الوهیم هستند که اینها نیز خود را هم خالق بشر زمین معرفی می کنند و می گویند که در اصل چیزی به اسم خدا وجود ندارد بلکه ایشان آدم و حوا را خلق کرده اند. ایشان دیگر پاسخی به اینکه پس خودشان را چه کسی خلق کرده نمی دهند! این زمین و کائنات را پیش از شما چه کسی خلق کرد که شما فرضا بیایید روی زمین و از هوا و محیط زیبایش بهره ببرید؟ خود شما که مسلما قبل از تولد نمی توانسته اید این کار را کرده باشید ! اینهم از استدلال ابلهانه ی بی خدایان و کافران.
در هر حال از ایندسته افراد و کتب و کانالهای تلویزیونی فراوانند که چنین باورهایی را رواج داده و می دهند وعامه مردم همیشه هر چیزی را که از رسانه ها پخش شود همچون وحی منزل باور می کنند حتی اگر احمقانه باشد !

———————————————— —————————————
منابع
:۱-قرآنکریم
۲-Holy Bible
3- Ashtar Command
4-www.nibiruancouncil.com
5-Letters from Andromeda version 1996 nd 1997
6-Alex Collier Interviews
7-Books of Zecharai Sitchi

71:

کهکشان آندرومدا ۲.۵ میلیون سال نوری با کهکشان راه شیری فاصله دارد و با توجه به اینکه سرعت نور حد نهایت
سرعت کیهانی است، حتی اگر آندرومدایی ها (!) خوساته باشند پیغامی بفرستند که امروز به دست ما برسد، باید
۲.۵ میلیون سال پیش می فرستادند. به یاد بیاورید سالها پیش برای رسیدن نامه ای از یک شهر به شهر دیگر
روزها و هفته ها زمان نیاز بود، حالا با چه ابزاری از آن فاصله نجومی توانستند پیغام بفرستند؟
حتی موقع دیدن یک بازی فوتبال، چند ثانیه تاخیر به وجود می آد، در حالی که تصاویر تلویزیونی با امواج
الکترومغناطیس و لاجرم با سرعت نور فرستاده می شوند.

و حتی اگر ۲.۵ میلیون سال پیش به این فکر افتاده باشند چند مشکل وجود دارد:
۱- بشر در آن زمان در دوره عصر حجر بوده و هنوز بشردانا (هموساپینس) به وجود نیومده بود
۲- اگر هم بشری بوده، تمام زبانهای ۲.۵ میلیون سال پیش تابحال از بین رفته.


72:

شما مطلبو کامل بخونی می فهمی که اینا رو بیان کرده تا رد شون کنه

73:


راستی این چیه که می گن اولین هموساپینس زن بوده و ۱۵۰ هزار سال طول کشیده تا یک مرد اندیشمند به وجود بیاد؟
کف کردم!


بیا ببین این یارو چی می گه:
http://www.iritn.com/ITshow-news-7401.htm

راستی من پستم را دیلیت کردم تا درست نقل قول کنم. شما انگاری قبل از اینکه من بفرستم، از من نقل قول گرفتین!
البته سفر در زمان هم ممکنه، مگر اینکه شما استفن هاوکینگ باشین....

74:

نکته جالب در مورد Rael ارتباط اسمش با اسرائیل هست.

یعنی IsRael .

من سایت فارسی این گروه رو دیدم، و متوجه شدم اولین کنفرانس این گروه در خاورمیانه، صاف توی اسرائیل برگزار میشه!! و نکته جالب اینکه در متن سایت به وضوح نام اسرائیل بصورت isRael نوشته شده بود.

(نمیدونم تا حالا توی این بحث به این مساله اشاره شده بود یا نه.)

75:

حالا با همه این بحث ها به نظر شما راییلیان درست میگن یا غلط؟

76:

دوستان من اطمینان دارم که حرفهای رائل درست هست زیرا یک اشکال اساسی وجود دارد بین ادعای خداباوران و ادعای تکامل گرایان در مورد خدا و خلقت و جهان. حرفهای هیچ کدام از این دو گروه نمی تواند کاملا قابل قبول و درست باشد اما این تناقض با آنچه که رائل می گوید از بین میرود. در واقع پیام رائل بین دو اندیشه به ظاهر آشتی ناپذیر ارتباط کاملی برقرار می کند.
iraelian@gmail.com

77:

دوستان عزیز تر از جانم من در روزهای گذشته خیلی درباره این جنبش تحقیق کردم و با مشقت بسیار کتاب های آنها رو هم پیدا کردم که میزارم تا بخونین. اگه راستش رو بخواین وقتی تعصب کورکورانه رو کنار بگذاریم میبینیم که درست میگه. اصلا شما اعتقادات خود رو کنار نزار مگه راییلیان چی میگن. میگن بمب اتم رو از ارتش بگیرین. ارتش های جهان رو منحل کنین. هیچ کس جنگ نکنه. مالکیت رو در جهان بردارین و منابع جهان رو به طور مساوی بین همه تقسیم کنین تا کسی بخاطر مالکیت بیشتر با کسی جنگ و دعوا نداشته باشه. حکومت رو بجای زورمداران و سیاسیون به دست نوابغ و دانشمندان بدین. همه به هم عشق بورزین حتی به دشمنان خودتون. دوست داشتن رو ترویج بدین. ازادی رو ترویج بدین. احترام متقابل رو ترویج بدین
خوب کدوم یکی از این حرف ها ما رو گمراه میکنه که کار صهیونزیم و استکبار جهانی باشه؟
عزیزان دل متاسفانه بیشتر ما ها از بچگی بدون هیچ انتخابی درای یک دین شدیم بدون اینکه کسی از ما بپرسه این دین رو میخوای یا نه و حالا اگه بگیم این دین رو نمی خوایم خونمون حلاله. مگه با اختیار این دین رو انتخاب کردیم که برون رفتن از اون جرم باشه. به نظر من ادیان ابراهیمی نمیتونه جواب پرسشهای فلسفی جوان امروزی رو بده و کم آورده و معتقدین به ماده هم که به تکامل اعتقاد دارن هم منطقی نیستند اما راییلیان چیزی مابین این دو هست که از نظر عقلی درست میگه و جواب همه سوالات رو داده. کتاب های زیر رو بخونین و درباره اونا فکر کنین.

راییلیان جواب همه سوالت رو داده. بی تعصب کتاب های زیر رو بخونین متوجه میشین.این که میگم به سختی پیدا کردم چون همه ف...ی..ل.ت.ر هستن

78:

شما که همیشه ادعای استفاده از تعقل و تفکر و .. میکنید چی شده در اینجا حقیقتی مسلم رو نادیده گرفتید؟ و اون هم سلاحهای هسته ای اسرائیل و بارها نقض کردن پیمان های صلح چه با اعراب و چه فلسطین هست! پس همچین هم که میگید کشور معمولی و عادی و گل و بلبل نیست.

آیا اینکه تمام قطعنامه های محکوم کننده ی خشونت اسرائیل، یکطرفه توسط امریکا وتو میشود نشانه پلید و توطئه گر بودن بودن این کشور نیست؟

و اما در مورد مبحث رائیل من تعجب میکنم چرا دینی که ادعای انساندوستی دارد باید به اسرائیل هسته ای رفت و آمد کند آن هم نه به منظور خلع سلاح! و صرفا یکسری کنفرانسها برای مردم عادی!

به نظر من این مساله میتواند پروژه ای باشد که بتدریج اسرائیل به عنوان سفارت رائیلیان معرفی بشود (با توجه به نامش که بطور تابلوئی به اسرائیل ربط دارد) و از این مساله و به بهانه اینکه سازنده ی شما آدمها ما هستیم، به پیش بردن اهدافی نظیر پروتکلهایی که در منشور صهیونیزم عنوان شده است (ما از همه مردم برتریم و حق آب و گل بر همه داریم و ..) دست بزنند.

اگر این فرقه حقیقتا و واقعا برای برابری و برادری و تقسیم قدرت تلاش میکند، اول از همه باید نوک پیکان را به طرف ابرقدرتها بچرخاند و بوضوح از سیاستهای قدرت طلبانه امثال امریکا و سلاحهای هسته ای و زرادخانه اتمی اسرائیل انتقاد کند. که تا حالا چنین چیزی ندیدیم و برعکس، ظاهرا روابط حسنه ای هم در این کشورها دارد!

79:

منم كتابهاشون وخوندم. خوب يه كم با باورهاي ما متفاوته ولي با عقل ومنطق جور درمياد

80:

من فکر میکنم مفیدترین مطالب برای زندگی امروزی در بین فرقه ها، در کتابهای اکنکار بیان شده. و البته باید به این هم توجه کرد که بطور کلی صاحبان و رهبران فرقه ها حتی اگه حقیقتی هم در اموزه ههایشان باشد، زیاد از قدرت طلبی و منفعت شخصی بدشون نمیاد و نباید سرسپرده این گروهها شد..

به بیان دیگه باید مطالب مفید رو از بین کتابها و آموزه هاشون استخراج و استفاده کرد و از باقی مطالبشون که بوی منفعت طلبی و وابسته کردن و ... میده میشه براحتی گذشت.

بیان حقیقت (یا حرفهایی که شبیه حقیقت و منطقی باشد) توسط یک گروه، هیچ وقت نشانه سودجو نبودن اون گروه و رهبرانش نیست.

81:

اگر معيار عقل و منطق باشد حرفهاي رائل صحيح است. متا سفانه من هم كتابهاي رائل رو تازگي توي وبلاگم گذاشته بودم كه لينك دانلودش رو فيلتر كردن.

82:

با سلام.
قضیه خلقت آدم و حوا ( اولین نمونه های انسانهای پیشرفته ) در متون دینی تمام ادیان بارها و بارها تکرار شده است. اما در برخی روایات اسلامی و خصوصا شیعی نکات عجیب و ظریفی از خلقت آدم و حوا آمده است که 1046d هنیت ساده ما در مورد خلقت ناگهانی و دفعی آنها از خاک توسط خداوند ( خلق از خاک و دمیدن روح در آن به صورت ناگهانی ) را به چالش می کشد.
البته با توجه به نص صریح قرآن که می گوید ملائکه موجوداتی هستند که دارای بدن و اندام می باشند و مأمور به انجام فرمانهای الهی شده اند؛ می توان موجودات فضایی مطرح شده در نظریه های گوناگون را همان ملائکه دانست.
1- سوره: 35 , آیه: 1
الْحَمْدُ لِلَّهِ فَاطِرِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ جَاعِلِ الْمَلَائِكَةِ رُسُلًا أُولِي أَجْنِحَةٍ مَّثْنَى وَثُلَاثَ وَرُبَاعَ يَزِيدُ فِي الْخَلْقِ مَا يَشَاءُ إِنَّ اللَّهَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ
سپاس خداى را كه پديدآورنده آسمان و زمين است [و] فرشتگان را كه داراى بالهاى دوگانه و سه‏گانه و چهارگانه‏اند پيام‏آورنده قرار داده است در آفرينش هر چه بخواهد مى‏افزايد زيرا خدا بر هر چيزى تواناست.
خلقت آدم و حوا در فرآیندی طولانی و نزدیک به 40 هزار سال انجام شده است. یعنی مراحل تکامل دادن اولین نمونه انسان پیشرفته با روشهای مهندسی ژنتیک به فرمان و اراده الهی و توسط ملائکه بر روی قسمتی از کره زمین که کاملا ایزوله و استریلیزه بوده است ( بهشت اولیه ) انجام شده و سپس آدم و حوا به محیط طبیعی زمین منتقل شده اند. البته اختلاط و امتزاج نسل آدم و حوا با سایر انسانهای دیگر کاملا قابل قبول به نظر می رسد. می دانیم که لقب حضرت آدم صفی الله بود.

83:

چند ادعاي جالب اين گروه
انسان ها را در 25 هزار سال پيش فضايي ها بوجود اورده اند:بر اساس نظريه فرگشت(يا تكامل طبيعي) انسان ها از نوعي بوزينه منشعب شده اند و هيچ نيازي به دستكاري ژنتيكي شدن تو سط فضايي ها ندارند. نظريه فرگشت الان همونقدر مورد قبوله كه وجود جاذبه زمين چه از نظر دانشمندان خدا باور و چه خدا ناباور.
تمام ايراد هايي هم كه به اين نظريه بوده طي 150 سال گذشته رد شده،در حال حاضر تنها شياداني مثل هارون يحيي اين نظريه را صحيح نمي دونند(اگر كسي واقعا بتونه اين نظريه رو رد كنه بايد جايزه نوبل بگيره كه ظاهرا اين آفاي راييل موفق نشده)
يك انسان رو شبيه سازي كرده اند:واقعا يه همچين چيزي اينقدر عجيب هست؟ كه البته چند دهه ديگه كاملا در دسترس خواهد بود نه چند صد سال ديگر(ظاهرا اين يكي از معجزه هاي اين گروههتازه بعيد نيست اين تكنولوژي همين الان هم در اختيار سازمان هاي نظامي كشور هاي بزرگ باشه)
افكار اين گروه در راستاي صلح و برادري و نجات بشر هست:چه فضايي هاي با حالي!رفتن يه آش از كمونيسم و حكومت نخبگان و بودا و ليبرالسيم و...كلي ايسم ديگه درست كردن و آقاي راييل رو هم به عنوان پيامبر فرستادن(حقشونه آخه اونا مارو درست كردند)
يك نكته بي ربط:اينجا درباره ايده جديد هاوگينگ چند خطي گفته شد خواستم منم يه گريزي بزنم البته اين ترجمه يه وبلاگ هست ولي ازش خوشم اومد با كمي دستكاري اينجا گذاشتم.
چرا موجودات فضايي براي انسان مضر نيستند؟
زمين چيز خاصي ندارد كه فضايي ها به ان حمله كنند:1_آب؟حداقل 4 كره از جمله قمر اروپا فقط در منظومه شمسي آب دارند.2_منابع ديگر؟هيچ چيز استثنايي در مورد زمين وجود نداره به جز حيات پس اين گزينه هم منتفيه.برده داري؟ واقعا مو جوداتي كه توانايي سفر هايي با اين مقياس دارند،داراي سيستم هاي روبو تيك يا شبيه به آن نيستند! اشغالگران؟راستش اين گزينه ممكنه،يعني تعدادي فضايي ديوانه نامتمدن تر از ما به كره زمين حمله كنند و نژاد ما رو به كلي محو كنن(البته در مورد اين گزينه چند تايي فيلم هم ساخته شده )

84:

عجب! که ثابت نشده اسرائيل سلاح هسته اي داره!؟ اين مدارک و اسناد پنهاني که شما داريد را رو کنيد! فکر کنم اولين نفري هستيد که به اين کشف رسيديد!

85:

ببخشيد با وجود اينكه من جديدم ولي يك تذكر دوستانه دارم:
ميشه لطفا درباره موضوع فاروم صحبت كنيد چون اينجا تبديل شده به محل جنگ بين طرفداران اسرائيل و دشمنانش

86:

جناب undead_knight موضوع بحث بررسي صحت ادعاي رائل رهبر جنبش رائليان است مبني بر اينكه انسانهاي روي زمين توسط فرازميني ها بوجود آمده اند. خلاصه اي از پيامي كه رائل مدعي است فرازميني ها به او داده اند تا در بين مردم زمين پخش كند را اينجا بخوانيد.

87:

به این جمله ای که تو این بخشپیام الوهیم ستاد نشر پيام مهدي موعود اومده کسی تا حالا توجه کرده
<>الوهیم به رائل توضیح دادند که توانسته اند از طریق علمی ثابت کنند که در اتمهای اتمهایی که ما را می سازند حیات متفکر و بشرهای دیگری وجود دارند و همین طور کره ی زمین و تمام ستاره ها فقط اتمهای موجود زنده ی بزرگی است که شاید زیر آسمان سیاره اش ایستاده است و شگفت زده از خود سوال می کند که آیا حیات در کرات دیگری وجود دارد یا نه؟<>

نمیدونم باید واقعا چی بگم اگه نقضش کنم شاید اونایی که معتقد به جمله بالا باشند و دارای قوه تخیل بینهایتی هم، منو دارای قوه ضعیفی بدونند ، اگه بگم امکانش هست و یه همچین چیزی وجود داره اونوقت اخه چطوری خود خودمو توجیه کنم. یعنی من یه انسان، یه جزء، یه موجود ناقص در هستی دارای حیاتی بیکران مشابه حیاتی که خودم توش هستم، هستم و هیچ اطلاعی ازش ندارم!!!!!! یعنی من باید بپذیرم!!!!!!!!؟
تازه فرض بر اینکه یه همچین چیزی رو پذیرفتم ، ایا واقعیت این امر برای دیگر عناصر هم، مثل من، به همین شکله؟!!!! درون اتمهای سنگ، فلز، هوا، پلاستیک، شیشه، اب، حیوانات و..................هم مثل من حیات جریان داره؟!!!!! اگه داره چه حیاتی؟!!!!!! مثلا موجودات درون اتمهای شیشه با موجودات درون من فرق دارند؟!!

میدونید من اگه هیچی ندونم یه اصل و تو دنیای بیکران زندگی میدونم، اونم اینه که هستی یعنی کل، من هم یعنی جزئی از این کل. در واقع یعنی،< کل تشکیل شده از جزء های بهم پیوسته> کوچکترین جزء در هستی، نقش در ماهیت وجودی هستی بازی میکنه، هستی دارای چیزیست که اگه اون نباشه دلیلی برای وجودش نیست اون چیزی بنام معناست
بریم تو اصل وجودی خودمون ببینیم اصلا جملات بالا دارای چنین معنایی هستند!!!!!!!!!!!!1

88:

در مورد موجودات هوشمند فرا زمینی و تاثیرات اونا بر موجودات و انسانهای گذشته این سیاره با توجه به کشفیات و عینیات مجهول و همچنین ارتباطشان با کتابهای اسمانی میشه پذیرفت که واقعی و منطقی باشه اما زمینیان ناقص ال.. میخواند یه جورایی تمام اون جریانات را به دنیای معاصر گره بزنند

دلیلش از نظر منه ناقص العقل >> مغز انسان تک بعدی نیست بلکه دارای بعدهای منطقی فراوانیه همون طور که علم رو به صورت منطقی باور داره، دین رو هم باورمنده، ولی از اونجایی که دین داره کم کم رنگش و تو دنیا میبازه، مولتی مغز های منفی جهان در صدد تزریق نوع دیگری از منطق در ذهن های پیچیده انسانهای پیچیدند تا در صورت نابودی کامل منطق دینی جایگزینی مناسب در ذهن ها برای بهره برداریهای نیروهای منفی اینده باشه

89:

لطفا مطلب جهان هولوگرافیک holographic رو بخونيد . فكر ميكنم به پيام رائل ربط داشته باشه.

90:

من هر چي اين پيام هاي رائل رو ميخونم،مي بينم داستان جنگ ستارگان قابل باور تره.فرض كنيم اين فضايي ها ميخواستند خودشون رو به ما نشون بدن حالا چرا بعد از اين همه سال دوباره يك نماينده فرستادند؟به نظر من سناريو ي اين رائل با بسياري از حقايق علمي سازگار نيست در حالي كه ادعا ميشه گفته هاش با علم سازگاره!خوشحال ميشم طرفداران ايشون نمونه هايي كه خلاف نظر من رو ثابت مي كنه نشون بدن.

91:

انشاالله هر وقت خود آقای الوهیم و تکنولوژی پیشرفته و سیاره شون رو دیدیم به این آئین/گروه میپیوندیم!!

92:

1_وجود موجودات فرا زمینی لزوماً در پیوند با فرض آهنجیده(انتزاعی) آفرینش آدمیان بوسیله
فرازمینیان نیست همچنانکه دانشمندان اکنون بسادگی می توانند ویروس بسازند ولی ویروس ها از آزمایشگاه های بیوتکنولوژیکی سرچشمه نگرفته اند!

2_اگر همین گونه ادامه یابد ممکن است گفته شود که خود آن موجودات هم پس آفریده یک موجودات فراتری هستند و....

2_آگاهی و اندیشه در تارو پود هستی وجود دارد و خود وجود نمایه ای از آگاهیست که سر چشمه آن در اثیر است.
[ن.ک http://forum.hammihan.com/post1684097.html#post1684097 ]

3_ خود فضا کوانتیزه است (برای اثبات ن.ک آزمایش اشترن_ گرلاخ درباره کوانتیزاسیون ممان مغناطیسی__فیزیک مدرن پرویز کشت بد و شادروان قالیچه چیان) از اینجا نتیجه می شود که ما دستکم با چند فضای مجاور(در اصل باn فضای مجاور) در کنار فضای خود روبرو هستیم کهفضای ما با تمامP_Brane هایش یکی از فضاهای هستی است که به همراه دیگر فضاهای کناریش همه زیر مجموعه هایی از یک «ابر فضا»(Super Space) می باشند که خود آن نیز با ابر فضاهای دیگر زیر مجموعه هایی از فضاهای برترند و... تا برسد به اثیر(Ether).امروزه بر آوردی که بر پایه اختر فیزیک پیشرفته انجام گرفته شمار جهان ها را تا 10 به توان 7000 (عدد یک با هفت هزار صفر روبرویش ) می نماید دستکم تا به امروز.هاوکینگ در واپسین گفتار خود براین باور است که فرازمینیان ممکن است در درون ! ستارگان یا در فضای میان ستاره ای که انرژِی نوری ناچیزی دارد زندگی کنند ولی نه به عنوان خدا ! بلکه به صورت نیمه بیگانه با زمینیان که آشنایی کامل آنها با ما نه به صورت «E.T» بلکه همانند «روز استقلال» خواهد بود !!!

4_این داو و ادعا(راییلیان) بیشتر به کار باز کردن یک دکان و دستک برای چاپیدن مردم می آید تا در جهانی که دیگر کسی به داو پیامبری کسی جز انگ دیوانگی چیزی نسبت نمی دهد یک دین نوین و طرحی نو در اندازند.به هر روی تا اثبات این ادعا اصل بر عدم خواهد بود. وانگهی اگر به فرض هم اثبات شود، دین از سیاست جدا خواهد بود !!!

93:

درود به دوستان عزیز . لازم دیدم مطالبی رو عرض کنم.
جنبش بینهایت زمانی و مکانی
ببینید یک موجود تک سلولی در زیر اقیانوس به همان اندازه حیات داره که یک فیل عظیم . یک کرم هم به همون اندازه که یک انسان زنده هست، زنده است. از تنوع موجود در حیات موجود در کره ی کوچک زمین پی می بریم که شکل حیات می تواند میلیارد ها میلیارد نوع مختلف داشته باشه که لزوما نباید به عقل ما جور در بیاد. پس وجود حیات در اتم های سنگ و شیشه و یک سلول از بدن یک سگ لزوما نباید به شکل تعریف شده ما از حیاط باشد. از طرفی جناب رایل با بیان مطلب بی نهایت مکانی و بی نهایت زمانی وارد مبحث بسیار پیچیده ای شده اند که ورود به بحث اون مطالعات بسیاری در خصوص فیزیک کوانتوم، شیمی، اختر شناسی و ... داره . من هم همانند شما یک بچه مسلمون بودم که دربه در به دنبال پیدا کردن پاسخ پرسشهای خود بوده و هستم.
من نمی دونم ما که در ظرف بسیار کوچکی قرار داریم چگونه داریم درباره بی نهایتی بحث می کنیم که خیلی فراتر از ماست. دوست مون عنوان کرده اند که این کرات و کهکشان ها رو چه کسی و در چه زمانی خلق کرده است. عزیز دلم کسی خلق نکرده است. در سطحی از حیات که ما در اون زندگی می کنیم از بی نهایت گذشته تا بی نهایت اینده ماده و انرژی وجود داشته و خواهد داشت. انرژی و ماده نه متولد میشه نه میمیره و فقط تغییر میکنه. مجموعه ای از اتم ها زمانی اجزای یک آدم رو تشکیل می دهند و پس از مرگ و دفن اون آدم با تغییراتی به صورت یک کرم نمود پیدا می کنند و در زمانی جلوتر به یک طاووس تبدیل می شوند و این حرکت تا ابد ادامه خواهد داشت. فقط موجوات زنده به دنیا آمده و خواهند مرد. سطحی از جهان که ما در اون زندگی میکنیم ممکنه تماما در یک اتم از یک موجود غول پیکر باشه که در سطح حیات خودش در حال زندگی هست. و همین سوالاتی رو داره که ما از خودمون می پرسیم. مدت زمانی ما نسبت به اون شخص یک بیلیونیوم ثانیه است یعنی وقتی برای ما یک بیلیون سال می گذره برای اون شخص یک ثانیه گذشته است. پس آمدن تمدن ها و زنده شدن و مردن ها در سطح حیاط ما برای اون شخص عظیم در یک ثانیه اتفاق می افته عزیزان اون دوستمون درست میگه که ما جزیی از یک کل هستیم بله درسته ما جزیی از یک کل هستیم که اون کل خودش جزیی از کل های دیگر که اجزای یک کل بزرگتر رو تشکیل می دهند که اون کل بزرگ تر جزیی از یک کل بزرگترین هست و تا بی نهایت به همین شکل. و همچنین عکس اون هم هست. یعنی در یک سلول شما یک جهان با تمام تعریف هایی که شما دارید وجود داره که یک ثانیه شما برابر با یک بیلیون سال زندگی اونها هست. ممکنه اون اتم که حیات در اون جریان داره توسط چکیدن خونی از بدن شما از روی بدنتون خارج بشه و یک کرم اون رو ببلعه. برای موجودات زنده روی اون اتم هیچ تغییری احساس نمیشه . در همین لحظه که شما دارین این جملات رو می خونین تمدن های بسیاری در ذرات بدن شما بوجود آمده و منقرض شده و جنگ های بسیاری اتفاق افتاده اونهم برای تصرف یک میلیارد میلیارد ملیارد کوچولوی اتم بدن شما هزاران نفر کشته شده اند و یکی با افتخار خودش رو مالک اونجا میدونه و شما به این موضوع فقط می خندید و تا بی نهایت کوچکی هم ادامه داره و به این میگن بینهایت زمانی و مکانی اما آنچه مهم هست در سطح حیات ما هوشمند ترین مردم همان مردمان الوهیم هستند که فعلا سرنوشت این سطح از حیات با توجه به رشد علمی اونها به دستشون هست و اونها با توجه به اینکه ما رو به شکلی فرزندان خودشون می دونن میخوان ما رو از این وضع ابتدایی و بدوی خارج کرده و به سطح بلاتری هدایت کنن تا جاودانه بشیم.
خود الوهیم هم در زمانهای دور توسط گروه دیگری آفریده شده اند که در زمانی دور از بین رفته و مسئولیت ادامه حیات رو به الوهیم داده اند کاری که الوهیم الان داره با ما میکنه و ما ممکنه میلیون ها سال بعد با یک کره دیگر انجام بدیم.
راییلیان و اسراییل
در خصوص اینکه راییلیان دست پرورده اسراییل و استکبار جهانی هستند باید عرض کنم اولا در حال حاضر جنبش راییلیان با اسراییل درگیری داره و اسراییل این جنبش رو محکوم کرده و اجازه ساخت سفارت رو به اون نداده و اون رو قبول نداره چون اسراییلی ها به دین یهود و خدای خودشون اعتقاد داریند و منافع خودشون که بهره برداری دینی از مردم کلیمی هست به خطر می افته پس دور این موضوع که اسم راییلیان شبیه اسراییل هست و اونها این جنبش رو برای گول زدن چارتا بچه مسلمون راه انداختن کلا فراموش کنین چون آن ها هم به اندازه مسلمانان با این دین مخالف هستند . و می تونین این رو تحقیق کنین.
آرم ستاره داوود
مساله شباهت آرم جنبش با آرم ستاره داوود با ید عرض کنم ستاره داوود تشکیل شده از دو مثلث پشت و رو . هر کدام از این مثلث ها نشانه بینهایت زمانی و مکانی هست و از بی نهایت تشکیل شده است. قبلا آرم جنبش راییلیان یک ستاره بود که وسط اون یک صلیب شکسته قرار داشت که این صلیب شکسته هم به نوعی همون بی نهایت رو نشون می ده اما به دلیل مشابهت صلیب شکسته با آرم آلمان نازی مردم اسراییل گمان کردند که جنبش راییلیان ارتباطی با نازیسم داره و اون رو نفی کردند به خاطر همین جناب رایل با هماهنگی الوهیم شکل آرم رو عوض نموده و موقتا اون رو به شکل الان در آوردند البته در زمان ظهور الوهیم صلیب شکسته و ستاره هر دو بر روی پرچم اونها وجود خواهد داشت اما الان بخاطر راضی کردن بخش زیادی از مردم صلیب شکسته حذف شد تا بار سیاسی نداشته باشه اگر چه از اول هم نداشت و این صلیب از دین بودا نشات گرفته بود. اولا ارم ستاره داوود که یهودیان اون رو مال خودشون می دونن در زمان حضرت داوود توسط الوهیم به داوود داده شد و نشانه بینهایت مکانی و زمانی بود و الان هم مشابهت این دو آرم از مشابهت تفکرات یهودی و راییلی حکایت نداره بلکه نشانه بی نهایت هست.
گرایش به راییلیان
معما چون حل شود آسان شود. کسانی که فرمودن هر وقت الوهیم رو دیده و به کره اونها سفر کردند به راییلیان ایمان خواهند آورد حرف بسیار خنده داری زده اند. دیگه اون موقع عضو پذیری انجام نخواهد شد و ارزش در اینه که برای خوش امد گویی به آنها همکاری کنین و زمین رو آماده ظهور کنین وگرنه اونموقع که هنری نیست. الان الوهیم در این مرحله به دنبال افراد باهوش و نابغه در هر نژاد هست که با همکاری این افراد باهوش بستر لازم برای صلح جهانی و ایجاد تغییرات بنیادی در تفکرات مردم ایجاد کنند. این افراد باید عشق ورزیدن رو به مردم یاد بدهند. باید احتمال جنگ رو در جهان حذف کنند. باید سراسر جهان رو سرشار از محبت وعشق و دوستی و صلح کنن باید به الوهیم نشون بدهند که زمین آماده پذیرش علم فراتر هست. تا همین جا مردم با علم ناقص خودشون بهره برداری های غیر انسانی بسیاری می کند چه به رسد به زمانی که علم کامل الوهیم رو به چنگ بیارن پس در وهله اول ما باید نشون بدیم که آماده پذیرش هستیم و ظرفیت اون رو داریم و سوءاستفاده نخواهیم کرد. اگر به تکنولوژی بین فضایی دست پیدا کردیم نمیریم در کرات دیگر و جنگ و خونریزی راه بیاندازیم و اون جاها را تصرف کنیم. ما باید اثبات کنیم علم رو در جهت آفرینش و نوع دوستی و عشق بکار خواهیم گرفت. در این مرحله الوهیم و ما انتظار نداریم همه مردم زمخت و طنز پرداز بیان و عضو جنبش بشن اونها همونجور بمونن برای ما بهرته در این مرحله فقط انسان های باهوش عضو گروه خواهند شد. و دوستان بهتره به کار خودشون بپردازند چرا که ظرفیت پذیرش این تفکر در اونها بوجود نیامده. بیشتر کسانیکه وارد این جنبش می شوند از بدو تولد تحت هدایت سیستم های ابر رایانه ای الوهیم بوده اند و رشد پیدا کرده اند تا در این مقطع به یاری جنبش بیاین و اونها افراد خاصی هستند که از زمان تغذیه پدر و مادرانشون تحت نظر بوده اند پس طبیعی هست که عموم اون رو در این مقطع نپذیرند و اگر بپذیرند جای تعجب داره.
عیسی و محمد و ... چرا نیامدند
دوستی عنوان کرده که چرا عیسی و محمد و غیره که توسط کلونینگ در آن کرات هستند چرا خودشون نیامده اند تا پیروان خود رو به این کیش دعوت کنند تا بهتر مورد پذیرش قرار بگیرند. اولا باید عرض کنم بیدار کردن خوابیده آسانتر از بیدار کردن کسی هست که خودش رو به خواب زده است. اگر عیسای ناصری بیاید مطمئن باشید توسط پاپ دوباره به صلیب کشیده خواهد شد چون منافع کلیسا رو به خطر خواهد انداخت. الان هر کس و هر چیزی که دستگاه منحرف کلیسای کاتولیک رو به خطر بیاندازه به صلیب کشیده میشه حتی عیسای ناصری. و همچنین درباره سایر پیامبران. بزرگان حال حاضر ادیان منافعی رو برای خودشون فراهم کرده اند که فرسنگ ها با دین ارائه شده توسط پیامبران فاصله داره و قرن ها برای جا انداختن خرافه های خود بجای جوهره اصلی دین زحمت کشیده اند پس به همین راحتی مورد پذیرش قرار نخواهند داد کسی رو که این منافع رو به خطر بیاندازه و در متون خود شما هم هست که پس آمدن منجی در دین شما اولین کسانی که به جنگ با وی برخواهد خاست بزرگان دینی خواهند بود.
دوماً الوهیم نمی خواد با آمپول تقویتی مردم رو هدایت کنه. الان اگه سفینه الوهیم جلوی در سازمان ملل فرو بیاد و اعلام کنه من آمدم فکر میکنید چه اتفاقی میافته؟
اینکه بعضی ها گفته اند چطور اونها می ترسند که آسیبی از انسان ها به اونها وارد بشه در حالی که علم اونهابالاتره و این نشانه عدم وجود اونها هست باید عرض کنم. مردمان الوهیم سرشار از عشق محبت دوستی و لطافت هستند که پس از هزاران سال در صلح و محبت زندگی کردن اصلا دوست ندارن برای اثبات خودشون به جنگ متوصل بشن و مردمان زمین رو که فرزندان اونها هستند بکشند و با اونها بجنگند. اونها برای بسط صلح می خوان بیان و خنده دار نیست که با جنگ و خونریزی بخوان صلح رو بیارن. پس اونها منتظر دادن نشانه های صلح دوستی از طرف زمین هستند نه اینکه با زور سرنیزه بیاین و خودشون رو به مردم تحمیل کنند. اونها احتیاجی به اثبات خودشون ندارن بلکه ما هستیم که باید ثابت کنیم اونقدر متمدن شده ایم و از وحشی گری فاصله گرفته ایم که آماده استقبال از اون ها باشیم و اونها اصلا عجله ای ندارن که بیان و اگر هزاران سال هم طول بکشه منتظر این نشاها خواهندبود.
از طرفی فرض بگیریم الوهیم در سازمان ملل فرد بیاد و بگه من آمدم . خوب همه زورمداران و سیاسیون قدرت طلب به سرعت دور اونها رو گرفته و خودشون رو مومن ترین به اونها معرفی خواهند کرد. معاویه های جدید بوجود خواهند آمد و صاحبان زر و زور اصل جریان رو دوباره منحرف خواهند کرد. الوهیم میخواد اصل مردم پذیرا بشن نه اینکه منفعت طلبان اونها رو دوره کنن.
سخن آخر
عزیزان من پیروان الوهیم اولین چیزی که یاد میگیرند عشق ورزی هست. اونها یاد میگیرند که به همه عشق بورزند و بیشتر از همه به دشمنان خودشون. پیروان الوهیم به دنبال این هستند که صلح جهانی برپا کنند. مالکیت رو در جهان از بین برده و منابع جهان رو به صورت مساوی بین همه مردم تقسیم کنند تا هیچ کس بخاطر داشتن مال بیشتر به کسی ظلم نکنه. پیروان جنبش راییلیان به دنبال این هستند که حکومت جهان رو به دست نوابغ و افراد با هوش بدن تا دروغ ریا ظلم تعدی جنگ خونریزی بمب اتم و ... از جهان محو بشه و همه مردم در آرامش و صلح صفا در کنار هم زندگی کنند. پیروان الوهیم به دنبال ساختن یک بهشت در روی زمین هستند تا در کنار هم در اون زندگی کرده و همه از زندگی لذت ببرن. پیروان الوهیم به دنیال این هستند که با کلونینگ انسان های نیمه زنده ای تولید کنند تا کارهای سخت و ملال آور رو اونها انجام بدن و مثل آدم های مصنوعی همه کارها رو انجام بدن تا انسان ها با منابعی که در اختیار دارن فقط کارهایی رو انجام بدن که از اون لذت می برند و به هنر و موسیقی و عشق ورزی بپردازند و کارهای کثیف سخت ملال آور رو نیمه انسان های شبیه سازی شده انجام بدن. پیروان الوهیم به دنبال سفر به فضا و پیدا کردن نشانه ها حیات و ارتباط دوستانه با اونهاست. به دنبال تولید بشریت جدید در کره ای دیگر و بسط حیات در کهکشان.
دوستان عزیز کدوم یک از این اهداف شیطانی است؟ کدوم هدف ما به سمت احجاف و گول زدن جوانان غیور و عزیز هست که ممکنه از طرف صهیونیزم و استکبار جهانی باشه؟ کدوم یک از اهداف ما با آنچه فلسفه دین شما گفته متناقض هست که ما به دنبال گمراه کردن شما باشیم؟
عزیزان من الوهیم اصلا به دنبال این نیست که با معجزه و ... خود رو معرفی کنه. معجزه مال زمان موسی بود حتی در زمان پیغمبر اسلام هم معجزه منسوخ شده بود پس چرا به دنبال مثل آدم های 6000 پیش به دنبال معجزه هستید که رایل و الوهیم ارائه بدن. اونها ما رو به عقل و شعور فرا می خونن و فقط انسان های باهوش این رو درک می کنن. لزومی نداره الوهیم به رایل عمر 700 ساله بده و یا بیاد و از آسمان شهرهای شما براتون دست تکون بده.
پس به درون خودتون مراجعه کنین و اگه چیزی با عقل و شعور شما همخوانی داشت قبول کنین اگه نه .............. نه .
همه شما رو دوست دارم و گونه های همتون رو می بوسم.
parsrael@yahoo.com
parsrael@gmail.com
www.parsrael.blogspot.com
www.parsrael.persiangig.com
سوالات خودتون رو مطرح کنین تا پاسخ بدم.

94:

سلام دوستان عزیزم
دوست داشتم نظرات شما رو درباره متن فوق بدونم. آیا این متن جواب سوالات شما رو داد؟ آیا قبول دارید منطق اون رو؟ من منتظر نظرات قشنگ شما هستم.

95:

1_تعريف حيات يه چيز مشخصه و مهمترين نمود اون عمل اختياري هست(مسلما اختيار انسان با يه باكتري كاملا متفاوت هست ولي هردو توانايي انجام كار اختياري دارند)به عنوان مثال اگر سنگي روي زمين بيافته تنها چيزي كه ميتونه مكانشو تغيير بده يه نيروي خارجيه و اگر اين نيرو نباشه ميليون ها سال ساكن باقي مي مونه ولي موجودات زنده كارهايي انجام مي دن كه لزوما ربطي به جهان خارج نداره(البته زنده به معناي موجودات با پايه كربن نيست و اگر مثلا يك كامپوتر اين توانايي(اخيار) رو پيدا كرد يك موجود زنده به حساب مياد)بر اساس علم تجربي تا به حال ديده نشده كه جسمي كار اختياري انجام بده پس زنده نيست ولي اگر يه مورد پيش بياد،مسلما ميشه يه سنگ يك موجود زنده به حساب بياد.
2_اين تئوري بي نهايت جالبه ولي هنوز نه شاهدي بر اين ادعا هست و نه آزمايشي.در ايده خيلي مسائل ممكنه ولي تا وقتي چيزي براي اثبات وجود نداره بي ارزش تلقي ميشه.در واقع نزديك ترين نظريه به اين تئوري نظريه ريسمان هست كه باز هم در بسياري از مباني تفاوت دارند و حتي خود نظريه ريسمان هم هرچند معقول هست ولي كاملا اثبات نشده.به نظر من اين تئوري يك مخلوط غير علمي (اميدوارم بهتون بر نخوره) از جهان هاي موازي و بسياري از تئوري هاي اثبات نشده فيزيك ايجاد كرده كه يك معجون با بوي خوش ولي مزه بده.
3_در مورد اينكه سايبورگ ها به عنوان چيزي در حد برده استفاده بشن و انسانها در ناز و نعمت زندگي كنند لازمه بگم كه اولا از لحاظ اخلاقي اين عمل نادرسته و نتيجه اين نگاه همون بلايي هست كه سر طبيعت اورده شده ثانيا اگر از برتري تگاه كنيم يك سايبورگ هم از لحاظ هوشي و هم از لحاظ قدرت بدني برتر از انسان هاي معمولي هستند و در اينده ميل به سايبورگ شدن بيشتر خواهد بود تا انسان بودن.
فعلا تا هميجا بسه اگه خواستيد ادامش رو هم مينويسم.

96:

اتفاقا اصلا با عقل جور در نمیاد
اگه رائل خودش رو در ادامه ی نسل پیامبران از جمله پیامبر اسلام می دونه پس چطور توجیح می کنه که پیروان اسلام به پیامبری بعد از محمد اعتقاد ندارن؟
این رائل حتی بودا ور هم جزو پیامبران قبلی حساب کرده در حالیکه بودا اصلا به ترویج خدا پرستی نمی پرداخت

97:

خب تا حالا در مقابل ابرقدرتها چه کارهایی کردن؟

یا چه برنامه ای براشون دارن؟

تو این دوره زمونه که مردم عموما صلح طلبند طبعا هیچ گروه و آئینی نمیاد بگه من واسه جنگ اومدم.

98:

این کلا از همون اول مالیده
افراد متفکر و دانشمند روحیه رهبری ندارن
فرض کنید بچه مثبت و خر خون کلاس بشه مبصر!

99:

ظاهرا اين طرفداران افاي رائل هم خسته شدند پس به سلامتي ايشون كه ما را بسي شاد نمودند يك صلوات،كف مرتب يا تركيبي از اين دو استفاده شود

100:

آقا قضيه شديدا به انجمن تئو صوفي شباهت داره مخصوصا استفائه از صليب شكسته و ستاره داوود و

همچنين معنويتي كه حالا با علم روز اونو رنگ كرده مثلا

101:

عزیز دلم اینقدر ساده و زودباور نباش. همینکه یه عده گفتن از رژیم قاتل و خونخوار اسرائیل بدشون میاد دلیل نمیشه کارشون درست باشه. همینجا پیام صلحشون زیر سوال میره. صلح با وجود رژیم ها و دولت های کثیف و قدرت طلب و خودخواه و زراندوز معنا نداره. اینکه وایسی بگی تو بدی تو بدی دیگه صلح برقرار میشه؟ چه راهکار عملی برای اینکار دادن. این که راحت می تونه یه توطئه باشه. اینا به اسرائیل بد و بیراه میگن تا وجهه خوبی پیدا کنن در حالیکه اسرائیل هم به اینها بد و بیراه بگه که باز هم وجهه اینها خوب میشه. به نظر شما یه هماهنگی بین اسرائیل و آقای رائیل کاری داره و کاملا غیر ممکنه؟

به دلیل مشابهت صلیب شکسته با آرم آلمان نازی مردم اسراییل گمان کردند که جنبش راییلیان ارتباطی با نازیسم داره و اون رو نفی کردند به خاطر همین جناب رایل با هماهنگی الوهیم شکل آرم رو عوض نموده و موقتا اون رو به شکل الان در آوردند البته در زمان ظهور الوهیم صلیب شکسته و ستاره هر دو بر روی پرچم اونها وجود خواهد داشت اما الان بخاطر راضی کردن بخش زیادی از مردم صلیب شکسته حذف شد تا بار سیاسی نداشته باشه اگر چه از اول هم نداشت و این صلیب از دین بودا نشات گرفته بود.

چطور شده این خداوند خالق همه چیز، نمی دونسته که آرم ستاره داوودی (که البته ستاره شیطان پرست ها و ایلومناتی هم هست) منفور ملته. برای رضای مردم تغییرش داده؟ نمی تونست از اول اینجور آرمی رو قرار نده؟ واقعا که....

اولا ارم ستاره داوود که یهودیان اون رو مال خودشون می دونن در زمان حضرت داوود توسط الوهیم به داوود داده شد و نشانه بینهایت مکانی و زمانی بود و الان هم مشابهت این دو آرم از مشابهت تفکرات یهودی و راییلی حکایت نداره بلکه نشانه بی نهایت هست.

بفرمایید دو مثلث نشانه تداخل بعد انسان با بعد جنیان (سپاه شیطان) هستش.

باید احتمال جنگ رو در جهان حذف کنند. باید سراسر جهان رو سرشار از محبت وعشق و دوستی و صلح کنن.
فقط شعار فقط شعار. با گفتن اینکه اسرائیل بده همه چیز درست میشه. عزیزم کمی مطالعه داشته باش. اصلا می دونی امروز صهیونیزم بین الملل و فراماسونری جهانی و شیطان پرستی که ماهیت هر دوی اینها هستش، توی کل کشورهای سکولار غربی قدرت حاکمه؟ توی آمریکا، اسرائیل، انگلیس، فرانسه، آلمان، ایتالیا، ... و تقریبا کل کشورهای جهان (تو بعضی کشور ها قویتر بعضی ضعیف تر) که متاسفانه توی ایران هم دارن خرابکاری هایی می کنن.
تا وقتی که فراماسونری شیطانی جهانی (که اتفاقا اونا هم پیامشون صلح جهانیه) قدرت رو در دست داشته باشن، حالا هی شعار بدید صلح جهانی صلح جهانی. مردمی از چهل تا کشور دنیا رفتن به مردم غزه کمک کنن در جهت احترام و دوستی و مهربونی و همین شعار شما رائیلی ها... اسرائیلی ها زدن لت و پارشون کردن. هیچکس هم چیزی نمی گه. حالا شما بگید صلح جهانی یه وقت نگید عدالت جهانی ها.
..

ما باید اثبات کنیم علم رو در جهت آفرینش و نوع دوستی و عشق بکار خواهیم گرفت.
اگر تونستین ثابت کنین. ما هم کمکتون می کنیم...

در این مرحله الوهیم و ما انتظار نداریم همه مردم زمخت و طنز پرداز بیان و عضو جنبش بشن اونها همونجور بمونن برای ما بهرته در این مرحله فقط انسان های باهوش عضو گروه خواهند شد.
یعنی فقط علم مهمه اخلاق و انسانیت مهم نیست؟ به به چه خدایی
خوب بهتر نیست برن سراغ همون اسرائیلی ها و آمریکایی ها؟
اونها الان خیلی توی زمینه علم و صنعت پیشرفت داشتن. البته بماند که در سایر زمینه های انسانی و اخلاقی مثل قتل، تجاوز جنسی به دختران و زنان، انواع قتلهایی که ما حتی نمی دونیم این نوع قتل ها وجود دارند، تجاوز به کودکان، سرقت های متنوع، اعتیاد، فقر و گرسنگی، تبعیض نژادی نسبت به سیاه پوستان، تبعیض نسبت به مسلمانان و ... حسابی گل کاشتن
اگه رائیلی ها این دانشمندان رو بگیرن، چه دنیای دوست داشتنی خواهد شد...

اگر عیسای ناصری بیاید مطمئن باشید توسط پاپ دوباره به صلیب کشیده خواهد شد چون منافع کلیسا رو به خطر خواهد انداخت.و همچنین درباره سایر پیامبران.
در مورد موسی (ع) و محمد(ص) چی؟ اونها هم همینطور؟؟؟ چه جواب قانع کننده ای.
هر کی ندونه همه می دونن که پیامبر محمد(ص) چقدر محبوب دل همه مسلمون ها هستش داستانش با عیسی (ع) فرق داره عزیزم.
راستی الوهیم که تونسته اونها رو مجدد زنده کنه نمی تونه از اونها دفاع کنه که دوباره نخواد زحمت زنده کردنشون رو بکشه؟عزیزان من پیروان الوهیم اولین چیزی که یاد میگیرند عشق ورزی هست.

منظور همون س.ک.س هستش؟ دوست عزیز کمی بیشتر تحقیق کن.
می دونستی رائیلیان به مکتب س.ک.س و برهنگی هم معروف هستند و خودارضایی و همجنس بازی و دوجنس بازی و برهنگی و ... را حمایت می کنن (توی ویکی پدیا هم نوشته). الان که پزشکی مدرن هم مضرات خودارضایی را ثابت کرده. فکر نمی کنی اگه قرار بود با رواج س.ک.س ملت به آرامش مورد نظر رائیلیان برسند، الان با پیاده شدن نظرات فروید، دیگه نباید توی آمریکا و اروپا نرخ تجاوزهای جنسی به دختران کوچک و زنان و پسر بچه ها و لذت از خشونت هنگام س.ک.س، هر روز بیشتر و بیشتر بشه؟
(بد نیست به آمار رسمی سایت وزارت دادگستری آمریکا هم سری بزنین)

پیروان الوهیم به دنبال این هستند که صلح جهانی برپا کنند.
دوست عزیز کمی بیشتر تحقیق کن. هر کس دم از صلح جهانی زد و شعار صلح داد که نمیشه گفت پس بریم پیرو مکتبش بشیم. عزیز دل صلح مهم نیست، عدالت مهمه.
اینکه رائیلیان بگن مجازات اعدام باید برداشته بشه (جز قوانین و اصولشون هست)، اومدیم چند نفر پول پرست به خاطر پول و قدرت و ثروت و ... زدن یه خانواده دوست داشتنی رو کشتن. باید چیکارشون کرد؟ همین که چند سال زندانیشون کنیم بعد هم پول بدن بیان بیرون بعد کارشون رو ادامه بدن، دیگه صلح یعنی چی؟ اینجاست که عدالت معنا پیدا می کنه عزیز جان.
خداییش مگه از دستورات احترام به بدن و دیگران و دوست داشتن و مهربان بودن کم توی قرآن ماست که بریم سراغ مکتب رائیلیان یا هر مکتب دیگه ای.
اگه تو قرآن یه جایی هم گفته بجنگید، در جهت همون عدالت هستش که گفتم. حالا شما می گید صلح حتی مقابل جنایتکاران. اما عقل من به تنهایی این رو درست نمی دونه.

پیروان جنبش راییلیان به دنبال این هستند که حکومت جهان رو به دست نوابغ و افراد با هوش بدن تا دروغ ریا ظلم تعدی جنگ خونریزی بمب اتم و ... از جهان محو بشه و همه مردم در آرامش و صلح صفا در کنار هم زندگی کنند.
جنبش رائیلیان انتخاب اشتباهی کرده البته مقصر الوهیم هستش که به نظر میاد خیلی اهل مطالعات فرهنگی و اجتماعی و روانشناسی روی آفریده های خودش نیست ...

اگه خواستید به ماهیت صهیونیزم، شیطان پرستی، فراماسونری، ufo، رائیلیسم و ... پی ببرین، ما یه کار ارزشمندی کردیم که ترجمه و زیرنویس دار کردن قویترین مستند راجع به همین موضوع هاست و یکی از پر بیننده ترین و تاثیرگذارترین مستند روی اینترنت هستش. بسیار بیدارکننده هستش. اگه خواستین می تونین بیاین به وبلاگ بیداری اندیشه.

مستند ظهور (The Arrivals) در وبلاگ "بیداری اندیشه"
http://bidari-*******.blogfa.com/post-5.aspx


102:

راستی اینم یه نقد زیبا به آیین رائیلیان که یکی از دوستان زحمتش رو کشیده:

مکتب رايل مدعي است تمامي پيامبران الهي را قبول دارد با اين تفاوت كهايشان را نه خداوند، بلکه انسان‌هايي ساکن کرات ديگر فرستاده‌اند که بيست وپنج هزار سال پيشرفته تر از انسان هاي زميني مي باشند. از سه منظر مي توان به ارزيابي مدعيات اين مذهب نوساخته بشري پرداخت:
الف- از جهت مقدار هماهنگي ادعاهاي اين دين با آموزه هاي اديان بزرگ، زيرااين دين خود را مخالف اديان الهي ندانسته بلکه آن پيامبران را نيز رسولان لوهيم( نام انسا‌ن‌هاي كرات ديگر) مي‌داند حال مهمترين پرسش اين است که اگر اين پيامبر جديد يعني رايل ادامه دهنده راه همان انبياء الهي است پس اين همه تفاوت و تناقض از کجا آمده است؟ به برخي از اين تناقضات اشاره ميکنيم:
1.
چگونه است که در قرآن مي‌خوانيم که خداوند متولد نشده و موجودي از او متولد نمي شود[1]ولي رايل مدعي است که الوهيم (همان موجود يا موجوداتي که پيامبران را فرستاده اند) از نسل‌هاي قبلي الوهيم به دنيا آمده و اين سلسله به دنيا آمدن‌ها تا بي‌نهايت ادامه پيدا مي‌کند.
2.
اين دين مي‌گويد از طرف همان موجودي آمده است که حضرت محمد (ص) را فرستاده است حال اين سوال پيش مي آيد که پس چگونه در قرآن کريم حضرت محمد(ص) آخرين پيامبر دانسته شده است[2]و آيا الوهيم نمي دانست که 14 قرن بعدبناست پيامبر ديگري براي انسان‌هاي زميني بفرستد؟
3.
تمامي اديان الهي بر غير مادي بودن و ناميرا بودن خداوند و نيز ازلي وابدي بودن او تأکيد دارند در حالي که الوهيم موجودي است ميرا و از پدران خود به وجود آمده است و نيز در مکاني خاص زندگي مي کند و به چشم ديده مي‌شود . آيا الوهيم فراموش کرده که در کتاب‌هاي قبلي خود به مردم چه پيامي داده و خود را چگونه معرفي کرده است؟
4.
اصلي ترين پيام رايل جانشيني علم به جاي مذهب است که در جاي خود به آن خواهيم پرداخت، ولي اکنون سخن دراين جاست که چرا الوهيم توسط فرستادگان پيشين خود، دين و مذهب براي انسان ها فرستاده، ولي اينک همان پيام‌ها رانفي مي‌کند و علم را جانشين مذهب ساخته است؟ آيا اين تناقض در رفتار از موجودي که به ادعاي رايل بيست و پنج هزار سال پيشرفته تر از زمينيان است پذيرفتني است؟
5.
مهم‌ترين تناقض سخنان رايل با تعاليم انبياء الهي در اصلي‌ترين مدعاي رايل نهفته است، و آن انكار موجودي به نام خداست. باور به خدا ركن اصلي اديان الهي است. چگونه كسي كه اين اصل را قبول ندارد مي‌تواند ادعا كند كه همه اديان را به رسميت مي‌شناسد.
6.
رايل دين بودا را نيز در كنار ساير اديان و فرستاده الوهيم مي‌داند و بلكه مدعي است دين بودا با كمي اصلاح، همان دين رايل خواهد شد. ولي نكته جالب آن است كه بودا ديني است كه رهبر و بنيان‌گذار آن هيچ‌گاه ادعاي آمدناز سوي خدا نكرد و فقط مردم را به سوي اخلاق متعالي دعوت مي‌كرد[3]. حال بايد ديد چگونه الوهيم پيامبري فرستاده‌ كه خودش چنين ادعايي ندارد.
7.
رايل براي آن‌كه سخنانش مشتري بيشتري جذب كند، هر آن‌چه را كه دين ناميده شده است، فرستاده الوهيم مي‌داند، حتي بهاءالله را كه هيچ يك ازمسلمين و بلكه هيچ يك از جهانيان او را پيامبر نمي‌دانند فرستاده الوهيم ميداند. اصولاً بهاييت ديني است دست‌ساز و لااقل در ايران همه زواياي تاريخي آن بر مردم روشن است.
8.
بررسي اين تناقضات فرصتي بيش از اين نوشته كوتاه مي‌طلبد، اموري هم‌چون ادعاي اين كه بهشت حضرت آدم و حوا در اسرائيل كنوني بوده و اين نكته را به قرآن نسبت مي‌دهد در حالي كه در قرآن از اين نكته خبري نيست و يا اين كه مدعي است پيامبر با سفينه فضايي به معراج رفته و با خدا ملاقات كرده است درحالي كه به تصريح قرآن خدا ديدني نيست و اين كه وحي را همان تله پاتي دانسته و ... دقت در اين ادعاها نشان‌گر ضعف اطلاعاتي كساني است كه اين سخنان را منتشر مي‌كنند و اطلاعاتي بسيار ناچيز از ساير اديان دارند. چنانكه در يكي از نوشته‌هايشان سوره آل عمران را سوره عمران نوشته‌اند.
ب- راه ديگر بررسي و ارزيابي گفته‌هاي رايل سنجش سخنان او با حقايق فلسفي وعلمي است.
1.
رايل الوهيم را انسانهايي مي‌داند كه انسان‌هاي پيشرفته قبلي، آن‌ها راخلق كرده‌اند و آن قبلي‌ها نيز مخلوق نسلي قبل از خود مي باشند و همين طوراين سلسله تا بي‌نهايت ادامه دارد. در حالي كه اگر سازنده اين افسانه،آشنايي بيشتري با فلسفه داشت، مرتكب چنين اشتباهي نمي‌شد. زيرا به لحاظ عقلي امكان اتصال سلسله به بي‌نهايت وجود ندارد و بالاخره اين سلسله بايدبه جايي منتهي شود. اين نكته نه تنها مدعاي ماست بلكه اين اصل( محال بودن تسلسل) از پايه‌هاي تفكر عقلي در غرب و شرق مي‌باشد[4].
2.
رايل مي‌گويد كه پيامبران پيشين در سرزمين الوهيم با شيوه مهندسي ژنتيك،دوباره سازي شده‌اند و رايل آمده تا جهان را براي بازگشت ايشان آماده كند. مي‌پرسيم اگر اين پيامبران زنده‌اند چرا خود براي تبليغ اين دين به زمين نمي‌آيند اگر حضرت عيسي(ع) بيايد و پيام الوهيم را به مسيحيان برساند آياگمان نمي‌كنيد كه مردم بيشتري اين پيام را بپذيرند؟
3.
رايل معتقد است که علم را به جاي مذهب براي مردم به ارمغان آورده است. پرسش ما اين است كه كدام علم؟ علمي كه همه روزه بخشي از دست‌ آوردهايش موردمناقشه قرار گرفته و دانشمندان به اشتباه خود در آن زمينه اعتراف مي‌كنند،چگونه مي‌تواند جانشين مذهب و راهنماي انسان باشد؟ گوينده اين سخنان اگر اطلاعات بيشتري درباره تاريخ تفکر بشر و يا حداقل جريان‌هاي فکري حاکم درمغرب زمين داشت، چنين ادعايي را مطرح نمي‌كرد. زيرا بشر در قرن 18و اوايلقرن 19 ميلادي يکبار به علم ايمان آورد و با گذشت زمان و پيشرفت علم و نيزتنقيح باورهاي فلسفي خود به اين نتيجه رسيد كه علم به تنهايي نمي‌تواند درد‌هاي بشر را درمان كند و لذا امروزه نسبت به علم پرستي خودکافر شده است[5]و روي به درگاه خداوند گذاشته است. گذري بر مکاتب سيانتيستي و علم گرايانه و نيز فلسفه‌هاي پوزيتويستي در تاريخ سهقرن اخير اروپا به راحتي نشان مي دهد که بشر امروز علم را شايسته آن نمي‌داند که مورد تعلق ايمان باشد. امروزه دانشمندان مهم فلسفه علم، درباره واقع نمايي گزاره‌هاي علمي به ترديد افتاده و بسياري از ايشان به صراحت،علم را براي اداره زندگي بشر ناکافي مي‌دانند[6].
4.
رايل مدعي است انسان‌هاي كره زمين و نيز ساير موجودات زنده توسط مهندسي ژنتيك ساخته شده‌اند. در اين مدعا اولاً معلوم نيست كه اصل حيات از كجاآمده است و ثانياً معلوم نيست چرا هر انساني كه به دنيا مي‌آيد داراي پدر ومادر است و از نطفه انساني ديگر به وجود مي‌آيد و اين علم ژنتيك كي و توسط چه كسي به كار رفته است؟
ج- راه سوم مطالعه اين آيين ساختگي، بررسي ساختار دروني مدعاهاي ايشان است:
رايل در توجيه اين که چرا الوهيم پس از فاجعه هيروشيما تصميم به معرفي خود به جهانيان گرفته است مي گويد زيرا در اين زمان الوهيم به اين نتيجه رسيدکه ممکن است بشر از علم خود در مسير خطرناکي استفاده کند. حال مي‌پرسيم آياقبل از آن هيچ فاجعه‌اي رخ نداده بود که از علم سوء استفاده شود؟ آيا خودجنگ جهاني و كشته شدن چندين ميليون انسان توسط سلاح‌هاي کشتار جمعي ساخته شده با استفاده از علم بشر کافي نبود؟ و جالب است که بسياري از انسان‌ها نيز در همان زمان و بلکه قبل از آن به اين نتيجه رسيده بودند که ممکن است دستاوردهاي علمي بشر در مسيري به کار گرفته شوند که به صلاح انسان و بشريت نباشد. پس الوهيم چه تفاوتي با انسان دارد و اين پيشرفت چندين هزار ساله چه فايده‌اي داشته است؟
رايل خود را پيام‌آور موجوداتي مي‌داند که از نظر علمي بسيار پيشرفته‌تر ازانسان‌ها هستند ولي از اين مدعا هيچ نشاني در خود رايل مشاهده نمي‌شود. به نظر مي‌رسد لااقل خود او بايد به وسيله علم ژنتيک خلق شده باشد و نيز خوداز دانش‌هاي علمي بشر بي‌نياز باشد. ولي چنين نيست. در حالي كه پيامبران الهي در زمينه آن چه که گفته‌اند سرآمد تمامي بشريت در تمامي طول تاريخند ومثلا در زمينه معارف الهي که ره‌آورد ايشان است هميشه بالاترين وعميق‌ترين سخنان را گفته‌اند و در عين حال، خود نيازي به ديگران در اين مورد نداشته‌اند. ولي گويا رايل، هيچ يک از اين صفات را ندارد. و اصلا اگر رايل از کرات ديگر خبر دارد نشانه آن چيست؟ چرا هيچ نظريه جديد علمي و يا تکنولوژي نوي براي انسان‌ها نياورده است؟ و جالب است که هر چيزي را که ادعامي‌کند حاصل تلاش و کوشش خود بشر زميني است. علم ژنتيک و کشف سيارات جديد و ... همه و همه حاصل علم همين انسان هستند؟ آيا رايل که مدعي است به سرزمين الوهيم سفر کرده است مي تواند يک سياره جديد به انسان‌ها معرفي کند؟ در پايگاه اطلاع رساني رايل از اين كه رايل هم‌چنان زنده است اظهار خوشحالي شده است، پرسش اين است كه اگر امكان شبيه سازي به وسيله مهندسي ژنتيك وجوددارد، ديگر زنده و يا مرده بودن رايل چه تأثيري دارد؟ اگر اين خدايان خيالي اين‌قدر قدرتمند هستند چگونه مي‌گويند اگر اسرائيل از ساخت سفارت ماجلوگيري كند از ساخت آن پشيمان شده و آن را به جاي ديگري منتقل خواهند كرد؟ اگر بنا باشد اشكالات دروني اين دين ساختگي شمرده شود نيازمند چندين جلدكتاب خواهيم بود. به علاوه كه منابع اصلي اين مدعاها را در اختيار نداشتيم كه اگر مي‌بود بي‌محتوايي مدعاهايشان بيش از اين آشكار مي‌شد.
استفاده رايل و هوادارانش از چند اصطلاح خاص علمي که در روزنامه ها ونشريات رايج شده اند، نشان‌گر آن است که او و طرفدارانش نه تنها در زمينه علوم ديني و علوم عقلي هم‌چون فلسفه ناتوانند بلکه در دايره دانش تجربي نيزبسيار بي اطلاع هستند و از بسياري از تحولات در عرصه علم خبر ندارند و به همين دليل به چند اصطلاح همه فهم پناه برده‌اند.و براي نمونه حتي پيشبيني‌اي از آينده علم بشر نيز ندارند چه رسد به اين كه خود سهمي در پيشرفت علم داشته باشند.
تمامي شواهد دروني مدعيات رايل و نيز مقايسه آن با داده‌هاي عقلاني و وحياني و نيز علم تجربي نشان مي‌دهد كه اين دين ادعايي، نه تنها ديني اصيل نيست بلكه مخترعان اين عقيده از نظر اطلاعات ديني و علمي و فلسفي در سطح بسيار پاييني قرار دارند به گونه‌اي كه براي ساختن اين مذهب خيالي حتي زحمت مطالعه دقيق ساير اديان را به خود نداده‌اند.[7].


[1] توحيد/3.
[2]
قرآن كريم.
[3]
هيوم، رابرت، اديان زنده جهان، ترجمه : عبدالرحيم گواهي تهران: دفتر نشر فرهنگ اسلامي، 1373، ص91.
[4]
براي اطلاع از اين بحث در فلسفه اسلاميرك: مصباح يزدي ، محمد تقي، آموزش فلسفه، تهران: سازمان تبليغات اسلامي، 1368، ص75- 85، و در فلسفه غرب رك: ژيلسون، اتين، مباني فلسفه مسيحيت،ترجمه: محمد محمد رضايي و سيد محمود موسوي، قم، دفتر تبليغات اسلامي، 1375،ص 113.
[5]
درباره تاريخ تفكرات علم‌گرايانه و افولآن رك: ژيلسون، اتين، نقد تفكر فلسفي غرب، ترجمه : دكتر احمد احمدي،تهران، انتشارات سمت، 1380، فصل يازدهم از اين كتاب ارتباط بيشتري با اينبحث دارد. و نيز رك: نصر، سيدحسين، جوان مسلمان و دنياي متجدد، ترجمه ،مرتضي اسعدي، تهران، طرح نو، 1375، ص 264- 281.
[6]
براي اطلاع از مباحث رايج در فلسفه علمرك: تاونس، چارلز، اچ، مقاله ، تلاقي علم و دين، ترجمه : فرهاد مشتاق، درجشده در مجله قبسات، شماره اول از سال دوم بهار 1376، ص30- 39.
[7]
تمامي اطلاعات مربوط به اين دين از سايتاختصاصي اين كيش أخذ شده است، و به دليل ارائه ناقص اطلاعات از سويهواداران اين كيش كمبود شناخت از اين دين مشهود است.

103:

با درود به دوستان عزیزم. پاسخ ها رو شفاف و تک به تک میدم . پاینده باشید:
1- در پاسخ آقای undead_kinght که فرمودن : ((تعريف حيات يه چيز مشخصه و مهمترين نمود اون عمل اختياري هست(مسلما اختيار انسان بايه باكتري كاملا متفاوت هست ولي هردو توانايي انجام كار اختياري دارند)به عنوانمثال اگر سنگي روي زمين بيافته تنها چيزي كه ميتونه مكانشو تغيير بده يه نيرويخارجيه و اگر اين نيرو نباشه ميليون ها سال ساكن باقي مي مونه ولي موجودات زندهكارهايي انجام مي دن كه لزوما ربطي به جهان خارج نداره(البته زنده به معناي موجوداتبا پايه كربن نيست و اگر مثلا يك كامپوتر اين توانايي(اخيار) رو پيدا كرد يك موجودزنده به حساب مياد)بر اساس علم تجربي تا به حال ديده نشده كه جسمي كار اختياريانجام بده پس زنده نيست ولي اگر يه مورد پيش بياد،مسلما ميشه يه سنگ يك موجود زندهبه حساب بياد.
2_اين تئوري بي نهايت جالبه ولي هنوز نه شاهدي بر اين ادعا هست ونه آزمايشي.در ايده خيلي مسائل ممكنه ولي تا وقتي چيزي براي اثبات وجود نداره بيارزش تلقي ميشه.در واقع نزديك ترين نظريه به اين تئوري نظريه ريسمان هست كه باز همدر بسياري از مباني تفاوت دارند و حتي خود نظريه ريسمان هم هرچند معقول هست وليكاملا اثبات نشده.به نظر من اين تئوري يك مخلوط غير علمي (اميدوارم بهتون بر نخوره) از جهان هاي موازي و بسياري از تئوري هاي اثبات نشده فيزيك ايجاد كرده كه يك معجونبا بوي خوش ولي مزه بده.
3_در مورد اينكه سايبورگ ها به عنوان چيزي در حد بردهاستفاده بشن و انسانها در ناز و نعمت زندگي كنند لازمه بگم كه اولا از لحاظ اخلاقياين عمل نادرسته و نتيجه اين نگاه همون بلايي هست كه سر طبيعت اورده شده ثانيا اگراز برتري تگاه كنيم يك سايبورگ هم از لحاظ هوشي و هم از لحاظ قدرت بدني برتر ازانسان هاي معمولي هستند و در اينده ميل به سايبورگ شدن بيشتر خواهد بود تا انسانبودن.
فعلا تا هميجا بسه اگه خواستيد ادامش رو هم مينويسم )) باید عرض کنم عزیز دل چرا تعریف حیات رو محدود به تعاریف بدست آمده میکنی آیا ما در انتهای علم ایتاده ایم. همانطور که قبلا عرض کردم حیات در هر اتمی که دارای کهکشان های بی شماری هست به شکل متفاوتی هست و ما همه اشکال حیات رو هنوز نشناخته ایم. بر اساس علم تجربی تا حالا دیده نشده که جسمی کاری اختیاری انجام بده ولی بر اساس علم غیر تجربی چطور؟ در مورد سایبورگ ها و غیر اخلاقی بودن بهره کشی از اونها باید بگم بهره کشی از انسان اخلاقی هست که استفاده از نوعی پیشرفته از رباط غیر اخلاقی باشه؟
2- در خصوص پاسخ آقای Rayan باید عرض کنم چه کارهایی برای صلح انجام دادن؟ عزیز دلم ما هنوز در ابتدای راه بوده و در حال عضو گیری هستیم و تنها کاری که میتونیم انجام بدیم بیانیه و موضع گیری هست. جنبش ما بر اساس صلح بنیان گذاشته شده و ما بدون اینکه عجله ای داشته باشیم کم کم به اهدافمون خواهیم رسید و نیازی نیست برای ایجاد صلح دست به جنگ بزنیم. در دور زمونه ما همه صلح طلب نیستند بلکه قریب به اتفاق متاسفانه جنگ طلب هستند. همه به دنبال حذف مخالفین خودشون هستند. شما در آرزوی حذف و مرگ اسراییل و اونها در آرزوی حذف شما و همینطور در تمام جهان. کدام صلح طلبی؟ ما باید بتوانیم در کنار هم بدون خشونت زندگی کردن رو یاد بگیریم و جنبش راییلیان داره این موضوع رو به پیروانش آموزش میده. شاهد اصلی این ماجرا اینکه شما در پی جنگ و جبهه گیری در برابر ما هستید و ما به شما عشق می ورزیم و تمام نظرات شما رو محترم میشمریم.
3- در خصوص ادعای آقای Archimonde باید عرض کنم عزیز دلم چرا فکر میکنی نوابغ توان مدیریت ندارند؟ یک ادم خشونت طلب بی سواد و کور دل میتونه مدیریت کنه اما یک دانشمند بزرگ نمیتونه؟ کمی منطقی باش
4- در خصوص جناب bidari-******* که پاسخ مفصلی فرمودن به ترتیب عرض میکنم
ما به شدت با زور و ظلم و جنگ و خونریزی در جهان مخالف هستیم خواه از سوی اسراییل خواه از سوی سایرین. مشکل اینه که از بچگی به ما یاد دادن آرزوی مرگ برای دشمنان خودمون بکنیم. بعد هم ، شما که بر حق هستید و خیلی هم کارتون درسته برای نجات مردم فلسطین و صلح جهانی چکار کردین که انتظار دارین ما بکنیم. مگه شما هم به غیر از فحش و مرگ بر ... کار دیگه ای کردین؟
* در خصوص آرم ستاره داوود الوهیم تغییر نداده و نخواسته تغییر بده و همان طور که گفتم موقع ظهور ایشون ارم با آنها خواهد بود فقط جناب رایل از ایشون درخواست کرده موقتا به دلیل است که بتونه راحت تر تبلیغ رو انجام بده موقتا شکل ارم رو تغییر بده.
* شما چرا فکر میکنی من باید جواب جنایات اسراییل رو بدم؟ چرا طوری سوال میکنی که انگار راییلیان باعث جنگ در فلسطین هستند. به من چه مربوط اسراییل چکار میکنه و چهل تا کشور چکار کردن. ما که از اول داریم میگیم با اسراییل مخالفیم حالا شما جنایات اونها رو بر گردن ما میندازی؟ ما در هر کجای جهان چه به حق و چه به نا حق با جنگ مخالفیم حالا چه از سوی استکبار جهانی باشه چه از سوی مظلومین جهانی. ما باید حق هر کس رو در کمال صلح و عدالت بهش بدیم. همین.
* ما باید به الوهیم ثابت کنیم که متمدن شده و از علم برای جنگ و کشتار استفاده نمی کنیم تا درهای علم بالاتر رو برای ما بگشایند. شما دوست داری کمک کن دوست نداری نکن و بشین و فقط شعار مرگ بر این و مرگ بر آن رو بده. من موندم چرا کسی این وسط سرما هم نمی خوره مرگ پیش کش.
* مگه علم متضاد با اخلاق و انسانیت هست ؟ مساله اینه که 10 درصد مردم فکر میکنن و 90 درصد منتظرن ببینین این 10 درصد چکار میکنن تا اونها هم همین کار رو کنن. ما در قدم اول انسان های باهوش رو هدایت می کنیم و به اخلاق انسانی و شرف و انسانیت سوق میدیم بقیه خودشون میان.
* بقیه پیامبران هم شرایطی همچون عیسا دارن. مگه الان آل سعود و ملک عبدالله و حسنی مبارک و معمر قذافی بر اساس حکومت حضرت محمد دارن حکومت اسلامی رو اداره میکنن؟ اون حضرت هم بیاد و تشکیلات اینا رو تهدید کنه وظعی بهتر از عسیا نخواهد داشت. مگه در روایات شما نیامده اولین لشگری که به سوی حضرت مهدی(عج) حرکت میکنه مسلمانان دو آتیشه هستند؟ مگه خوارج از نماز پیشانی کبره بسته نداشتند؟ دوست عزیز تمام ادیان به انحراف کشیده شده.
* س ک س با عشق ورزی به انسانیت خیلی فرق میکنه. من خیلی به شما و همه احترام میزارم بهتره شما هم همینطور باشی. مگه در همین اسلام مبارک شما زندگی همه زیر شکم نیست؟ چرا جا نماز آب میکشی؟ ما گفتیم همه آزاد باشن کاری رو انجام بدن که دوست دارن. شما نماز بخون اون یکی سنگ بپرسته و اون یکی همجنس بازی کنه. به من چه مربوط شما چکار میکنی. پیام رایل میگه آزادی برابر برای همه نه شما به زور س ک س گرا ها رو اعدام کن نه س ک س گرا ها شما رو به زور از دینتون منحرف کنن. به این میگن زندگی در صلح در کنارهم. چرا شما به خودت اجازه میدی حرکت کس دیگری رو که هم جهت با شما نیست محکوم کرده و بهش توهین کنی اما اگه کسی با شما دشمن بود استکبار جهانی و شیطان پرست هست؟
* اگه تعالیم رایل برقرار بشه کسی نمیره کسی رو بکشه تا شما مجبور بشی اعدامش کنی. ما هم گفتیم همه ادیان رو به رسمیت میشناسیم . کی گفته دین شما بده که شما میگی مگر پیام صلح در اسلام نیست؟ بله هست و برای ما قابل احترامه. اما دین در قرن 21 پاسخگوی خیلی از مسایل نیست و باید بپذیری که سوالات زیادی در ذهن جوینده امروز مردم بی پاسخ هست. سر در برف فرو کردن کار درستی نیست. پیام رایل همه پاسخ ها رو با خودش داره.
* من با کمال افتخار وبلاگ شما رو میخونم. باش تا صبح دولتت بدمد عزیز دل. فردا از آن کسانی هست که خرافه پرستی رو کنار گذارده و فکر کردن روآغاز کنند.
پاینده باشی.

104:

1_ اولا عجب اكتشافي(من يادم نمياد جايي جنسيتم رو گفته باشم شايدم يه عادت زبانيه)
دوما درسته ما تا انتها علم راه زيادي در پيش داريم(احتمالا تا ابد) ولي اين استدلال همون مشكل قبلي رو داره،وقتي چيزي اثبات نشده اي ممكنه، فرض بر غير واقعي بودنشه(من نگفتم امكان نداره،مثلا وجود اژدها ممكنه ولي تا به حال اثبات شده؟نه،پس وجود نداره)نكته بعدي اينه كه اگر شما به علم غير تجربي(ماورا طبيعه احتمالا)اعتقاد داري اينهمه دين مختلف هست چرا پيرو رائل شدي(چون ظاهرش علميه؟)
2_ببخشيد دارم به جاي بقيه جواب ميدم ولي مطالعه روان شناسي نشون ميده كه تيپ انسان پژوهشگر توان رهبري نداره(البته افراد چند تيپي وجود دارند ولي نادرند و مشكل ديگه اينجاست كه دموكراسي چي ميشه؟)
3_ايشون شبيه من فكر نميكنه ولي در قسمت هايي حق داره و من هنوز هم ميگم كه پيام رائل فقط يك انديشه التقاطيه(احتمالا بايد عقيده داشته باشند كه كنفسيوس و دكارت و نيچه ... هم توسط الوهيم تعليم داده شدند)

105:

در کتاب او با نام پیام نهایی، اولین مواجهه او با موجودات فضایی به نام الوهیم ذکر شده است. صبح 13 دسامبر 1973، کلود فوریلهون مشغول رانندگی به سمت کلرمون فرانسه بود که ناگهان تصمیم گرفت به سمت مخالف دفترش یعنی به سمت آتشفشان پوپی دو لاسولا برود. وقتی به آتشفشان رسید اتومبیل را پارک کرد و به سمت دهانه آتشفشان حرکت کرد و کمی در دهانه آتشفشان به خاطرات گذشته این کوه فکر کرد. «داشتم آنجا را ترک می کردم، اما بار دیگر به بالای کوه مدور که حاصل انباشته شدن خاکستر گدازه ها بود نظری افکندم و بیاد آوردم که بارها از این سرازیری ها مثل اسکی بپایین سرسره کرده بودم. ناگهان در میان مه چشمم به نور قرمزی افتاد که چشمک می زد و بعد نوعی هلیکوپتر به پایین و به سویم آمد. (ص 19) وریلهون می گوید که این ماشین پرنده هیچ صدایی نداشت و مانند یک بشقاب پرنده ای به قطر 7 متر و ارتفاع 2.5 متر بود. بشقاب در دو متری زمین ایستاد و در پایینی آن گشوده شد و انسانی با قد 120 سانتی متر از آن خارج شد. پوست این انسان سبز و موهایش بلند بود (ص 20).8(1)


مقايسه كنيد با


بهرام‌شاه نائوروجي شروف (بهرام‌شاه نوروزجي صراف)، تئوسوفيست نامدار پارسي (زرتشتي) هند، مدعي است که از هيجده سالگي (1876) سير و سياحت خود را آغاز کرد و در مرز هند و افغانستان تصادفاً با گروهي از «زرتشتيان مخفي» آشنا شد که با نام فرقه صوفي «صاحبدلان» فعاليت مي‌کردند. رهبر فرقه از بهرام‌شاه دعوت کرد که با آنان به مخفيگاه‌شان، غاري در کوه دماوند، رود. بهرام‌شاه با ايشان به ايران و به دماوند رفت، سه سال با آنان در غارشان زندگي کرد، «علم خُشنوم» را از ايشان فرا گرفت، «اسرار» را آموخت، صاحب «کرامت» شد و حتي قدرت حافظه‌اش به طرزي شگفت افزايش يافت. او به بمبئي باز گشت و در اوايل سده بيستم «دعوت» خود را علني کرد. خورشيدجي کاما و جيوانجي مودي، سرشناس‌ترين ماسون‌هاي هند که هر دو پارسي بودند، از او حمايت مي‌کردند. بر مبناي آموزه‌هاي بهرام‌شاه در سال 1910 در بمبئي «انستيتوي علم خُشنوم» تأسيس شد. (2)


نماد رائيليان :

:::. راییلیان (سازندگان انسانهای زمینی ؟؟) :::.نماد تئو صوفي :


:::. راییلیان (سازندگان انسانهای زمینی ؟؟) :::.

(مجله «تئوسوفيست»، شماره 11 ژانويه 1911)


نماد : مايتريا ايران الاصلي كه در هند ادعاي پيامبري كرده در نوع خودش جالب است اين مايتريا:::. راییلیان (سازندگان انسانهای زمینی ؟؟) :::.

(سايت شخصي مايتريا)اين هم آرم جديد رائيليان:


:::. راییلیان (سازندگان انسانهای زمینی ؟؟) :::.


1-وبلاگ گنگ خوابديده

2- وبلاگ عبدالله شهبازي106:

چه جالب دارم به خودم جواب ميدم فهميدم از كجا

107:

اول عذرخواهی می کنم چون احساس می کنم از نقد من ناراحت شدین. و اما بعد...

اون چیزی که شما بهش آرزوی مرگ میگین یه حرکت نمادین بزرگ برای مخالفت با جنایتکارهاست نه اینکه فکر کنیم با گفتن ما اتفاقی برای اونها می افته. البته من نگفتم ما تونستیم کار خاصی بکنیم من میگم هر کسی گفت اسرائیل بده دلیل بر درستی مسلکش نیست چون الان همه دنیا از اسرائیل بدشون میاد به جز یه عده جنایتکار. البته من نمی خوام به کشتی ایرانی حامل کمکهای مردمی در پارسال که نزدیک یک ماه روی آبها موند اما آخرش نگذاشتنشون و یا کشتی های اخیر کاروان آزادی که به شهادت عده ای از اونها منجر شد و ... اشاره کنم چون این تلاشها هم در مقابل اسرائیل جنایتکار قدرتمند کار کمی نبود.


* در خصوص آرم ستاره داوود الوهیم تغییر نداده و نخواسته تغییر بده و همان طور که گفتم موقع ظهور ایشون ارم با آنها خواهد بود فقط جناب رایل از ایشون درخواست کرده موقتا به دلیل است که بتونه راحت تر تبلیغ رو انجام بده موقتا شکل ارم رو تغییر بده.
من میگم بهتر نبود الوهیم از آینده و از نازی بودن آرم و واکنش منفی مردم اطلاع می داشت تا نخواد آرم رو حتی موقتی عوض کنه؟

* شما چرا فکر میکنی من باید جواب جنایات اسراییل رو بدم؟ چرا طوری سوال میکنی که انگار راییلیان باعث جنگ در فلسطین هستند. به من چه مربوط اسراییل چکار میکنه و چهل تا کشور چکار کردن. ما که از اول داریم میگیم با اسراییل مخالفیم حالا شما جنایات اونها رو بر گردن ما میندازی؟ ما در هر کجای جهان چه به حق و چه به نا حق با جنگ مخالفیم حالا چه از سوی استکبار جهانی باشه چه از سوی مظلومین جهانی. ما باید حق هر کس رو در کمال صلح و عدالت بهش بدیم. همین.
آخه عزیز من من هم دارم همین رو میگم که وقتی قدرت برتر دنیا میاد مردمی از 40 کشور رو می کشه هیچکس کاری نمی کنه شما میگی نباید با اسرائیل جنگید؟ اسرائیل که شعار صلح شما رو می دونه ولی توجهی نمی کنه. بهتر نیست با مبارزه و جنگ اسرائیل رو نابود کرد؟ شما می گید با جنگ مخالفید اما دنبال عدالت هستید. چطوری؟ لااقل ما مسلمونها می گیم جنگ با اسرائیل باید ادامه پیدا کنه چون اونها حرف صلح و منطق رو قبول نمی کنن و می خوان با زورگویی و جنگ و کشتار کارشون رو پیش ببرن.

* ما باید به الوهیم ثابت کنیم که متمدن شده و از علم برای جنگ و کشتار استفاده نمی کنیم تا درهای علم بالاتر رو برای ما بگشایند. شما دوست داری کمک کن دوست نداری نکن و بشین و فقط شعار مرگ بر این و مرگ بر آن رو بده. من موندم چرا کسی این وسط سرما هم نمی خوره مرگ پیش کش.
قبلا گفتم مرگ بر اسرائیل گفتن یعنی چی.

* مگه علم متضاد با اخلاق و انسانیت هست ؟ مساله اینه که 10 درصد مردم فکر میکنن و 90 درصد منتظرن ببینین این 10 درصد چکار میکنن تا اونها هم همین کار رو کنن. ما در قدم اول انسان های باهوش رو هدایت می کنیم و به اخلاق انسانی و شرف و انسانیت سوق میدیم بقیه خودشون میان.
پس لطفا زودتر چون انسانهای باهوش هستن که الان دارن زمین رو نابود می کنن.

* بقیه پیامبران هم شرایطی همچون عیسا دارن. مگه الان آل سعود و ملک عبدالله و حسنی مبارک و معمر قذافی بر اساس حکومت حضرت محمد دارن حکومت اسلامی رو اداره میکنن؟ اون حضرت هم بیاد و تشکیلات اینا رو تهدید کنه وظعی بهتر از عسیا نخواهد داشت. مگه در روایات شما نیامده اولین لشگری که به سوی حضرت مهدی(عج) حرکت میکنه مسلمانان دو آتیشه هستند؟ مگه خوارج از نماز پیشانی کبره بسته نداشتند؟ دوست عزیز تمام ادیان به انحراف کشیده شده.
موافقم دوست عزیز. اما این خدا از چی می ترسه؟ پیامبران قبلی رو بیاره خیلی ها متحول میشن ببینن یه پیامبر مرده دوباره زنده شده. اگر هم خدایی ناکرده دوباره کشته شدن اشکالی نداره دوباره زندشون کنه. برای الوهیم که کاری نداره.

* س ک س با عشق ورزی به انسانیت خیلی فرق میکنه. من خیلی به شما و همه احترام میزارم بهتره شما هم همینطور باشی. مگه در همین اسلام مبارک شما زندگی همه زیر شکم نیست؟ چرا جا نماز آب میکشی؟ ما گفتیم همه آزاد باشن کاری رو انجام بدن که دوست دارن. شما نماز بخون اون یکی سنگ بپرسته و اون یکی همجنس بازی کنه. به من چه مربوط شما چکار میکنی. پیام رایل میگه آزادی برابر برای همه نه شما به زور س ک س گرا ها رو اعدام کن نه س ک س گرا ها شما رو به زور از دینتون منحرف کنن. به این میگن زندگی در صلح در کنارهم. چرا شما به خودت اجازه میدی حرکت کس دیگری رو که هم جهت با شما نیست محکوم کرده و بهش توهین کنی اما اگه کسی با شما دشمن بود استکبار جهانی و شیطان پرست هست؟
اولا که من توهین نکردم این مطلب توی اینترنت نوشته شده. شما توهین کردی به اسلام که از شما بعید بود. شما که همه ادیان قبل رو تایید می کردی. بعدش هم اینکه، درسته اسلام دین زیر شکم هستش. اسلام دین بالای شکم هم هستش. اسلام دین توی شکم هم هستش. زیبایی اسلام به اینه برای جزئی ترین مسائل زندگی شما هم دستور و برنامه داره که درک دستوراتش نیاز به تحقیق داره. متاسفانه شما هم بدون اینکه شناختی روی کل اسلام داشته باشین فریب خوردین و فقط مطالب زیر شکمی اسلام رو که روی اینترنت و توی سایتهای خاص اینکار پخش شده مطالعه کردین در حالیکه سایر دستورات اسلام رو که بی نهایت جلد کتاب هستش مطالعه نکردین و زود قضاوت کردین ....
بعدش هم شما این همه تناقض بین ادیان رو چه جوابی میدین. البته من معتقدم همه ادیان الهی یکی بودند و هستند اما همشون دچار تحریف شدن حتی اسلام البته نه قرآن.
خوب حالا که رائیل همه رو تایید می کنه برای تناقضات چه جوابی داره؟ چرا پیامبر گفته آخرین پیامبره؟ چرا گفته مهدی آخرالزمان همنام پیامبره؟ چرا گفته ...

* اگه تعالیم رایل برقرار بشه کسی نمیره کسی رو بکشه تا شما مجبور بشی اعدامش کنی. ما هم گفتیم همه ادیان رو به رسمیت میشناسیم . کی گفته دین شما بده که شما میگی مگر پیام صلح در اسلام نیست؟ بله هست و برای ما قابل احترامه. اما دین در قرن 21 پاسخگوی خیلی از مسایل نیست و باید بپذیری که سوالات زیادی در ذهن جوینده امروز مردم بی پاسخ هست. سر در برف فرو کردن کار درستی نیست. پیام رایل همه پاسخ ها رو با خودش داره.
اول اینکه اگر پیام اسلام هم برقرار می شد صلح جهانی برقرار می شد و نیاز به هیچ دین جدیدی هم نمی بود. اما اگر اگر که نشد جواب.
ضمنا دوست دارم بدونم کدوم سوالها هست که دین پاسخی براش نداره و در قبال اون سوالات، پاسخ رائیلیسم چیه؟

* من با کمال افتخار وبلاگ شما رو میخونم. باش تا صبح دولتت بدمد عزیز دل. فردا از آن کسانی هست که خرافه پرستی رو کنار گذارده و فکر کردن روآغاز کنند.
موافقم.

و اما نوبت میرسه به نقد کاملی که گذاشتم که ظاهرا فراموش کردین جواب اونها رو بدین. لطفا جواب نقد کامل رائیلیسم رو مورد به مورد بدین نه به صورت گزینشی و دلخواه.
دقیقا شماره به شماره جواب بدین شاید به نتیجه ای رسیدیم.

108:

من در حال حاضر نمی خواستم وارد بحث بشم اما چون این مطلب رو گفتین محبورم این نکته رو بگم: یکی از سوالات خیلی ساده که دین نمیتونه بهش جواب بده در واقع یکی از شبهات اصلی که مربوط به قیامت و زنده شدن مردگان میشه شبهه ی آکل و مأکول است.
شبهه ی آکل و مأکول: ما وقتی که در این جهان می میریم جسممان تبدیل به خاک می شود، مواد غذایی و محصولات کشاورزی از این خاک بوجود می آید و جسم دیگری با مصرف این ها رشد می کند و جسم ما تبدیل به جسم دیگری می شود و همین طور پیش می رود... شبهه ی آکل و ماکول به این معناست که وقتی که معاد جسمانی است پس باید روح به جسم بر گردد، ولی جسم ما تبدیل به جسم دیگری شده است و آن جسم هم تبدیل به جسم دیگر و...!!
اگر به پدیده ی معاد و زنده شدن مردگان همانطور نگاه کنیم که انسانهای بدوی نگاه می کنند، در این قضیه ی آکل و مأکول به یک اشکال جدی بر میخوریم. چنانچه در روز قیامت قرار باشد بدن ما از خاک جمع شود، بدن فرد یا افراد دیگری که به نحوی ما از آنها تغذیه کرده ایم ناقص می ماند و چنانچه بدن آنها کامل شود بدن ما ناقص می شود. البته اگر این مسئله را پیگیری کنیم ابهامات و پیچیدگیهای آن خیلی بیشتر می شود. مثلا اینکه مراحل رشد خود را یکی یکی به عقب برگردیم و هر چیزی در بدن ما که زمانی جزوی از بدن دیگران بوده است به جای خودش برگردد، اینجا مسئله حاد تر می شود و ما اینجا باید بگوییم که با وجود این تناقض هیچ کسی آن زمان به این طریق نمی تواند زنده شود.
این شبهه را خیلی از علما پاسخ دادند و البته پاسخهایی.
اما رائل می گوید که اصلا قرار نیست چنین اتفاقی بیفتد چون به لحاظ منطقی امکانپذیر نیست. (الله هرگز کار غیر منطقی نکرده است. تصورات مردم گذشته مبنی بر مشاهده ی پدیده های غیر قابل توضیح و ماوراء الطبیعه، نتیجه ی فاصله ی بسیار زیاد سطح علمی مردم زمین و انسانهای سیاره ی الوهیم است). رائل می گوید که هر انسانی یک کد ژنتیکی منحصر بفرد دارد و وقتش که برسد با استفاده از همان کد ژنتیکی دوباره خلق می شود. زیرا این کد هم طرح فیزیکی و هم طرح ذهنی فرد را دارا می باشد. این یعنی اینکه روح ماوراء الطبیعه و جاودانی در کار نیست در واقع روح همان کد ژنتیکی است.

109:

استدلالتون درسته ولي چرا الوهيم بايد بخواد انسان ها رو زنده كنه؟
در فلسفه ديني دليل اين كار دادن جزا و پاداشه ولي در اين مورد؟
و مسئله ديگه اين هست كه به چه روشي به دي ان اي همه انسان ها دسترسي دارند؟
و اگر انساني بر اساس دي ان اي ساخته بشه در واقع همون انسان نيست و فقط كپي اون هست.

110:

الوهیم هم برای همین قرار است چنین کاری بکنند. تا جایی که ما انسانها بیاد داریم و در تاریخ ثبت شده است. هیچ رویدادی ناگهانی یعنی خیلی سریع و بدون علامت اتفاق نیفتاده است.همه ی پدیده ها با یک زمینه ی قبلی و تدریجی بوده است. از جمله خلقت حیات در زمین، طوفان نوح و سایر رویدادهای دیگر. در مورد قیامت هم همینطور است. باید این فکر را از سر بیرون کرد که قیامت یک پدیده ی ناگهانی و فوق طبیعی است که در شرایطی غیر قابل درک و فضایی مبهم و عجیب رخ می دهد. قیامت هم بسان سایر پدیده ها منطقی، تدریجی و با نشانه های قبلی است.
در ضمن اگر شما دوست عزیز کتابهای رائل را بخوانید خیلی بهتر می توانیم با هم در این مورد بحث کنیم.

111:

ببنيد حتي به نظر من اين حق(پاداش و جزا دادن) حتي براي يك خالق واقعي هم زياديه چه برسه به موجوداتي كه عملي در حد شبيه سازي انجام دادند و البته گفتم با شبيه سازي از روي دي ان اي فقط كپي از فرد به وجود مياد و حتي اگر 100 درصد شبيه باشند باز هم دو فرد جدا گانه هستند.

112:

در مورد مدیریت هم حرفی نزدم
در مورد رهبری حرف زدم
رهبری کاریه که یه نفر با روحیه خاص رو می طلبه

در ضمن: یه نابغه هم می تونه کور دل و خشن باشه

در مورد منطق حرف زدی: من دلیل خودم رو ارائه دادم! رهبری یه جامعه به دست عده ای دانشمند مثل اینه که بچه مثبت و اصطلاحا" خر خون رو برای مبصر شدن تو یه کلاس شلوغ انتخاب کنی!

113:

جواب علما برای من هم کاملا متقاعد کننده نبود اما تو رو خدا ببین پاسخ علما به این شبهه خنده داره اما داستان کمدی تخیلی من و سفینه ام خنده دار نیست؟
این سوالات همیشه وجود داشته و ممکنه انسان امروز جوابی براش نداشته باشه. اما آیا واقعا خیلی مهمه که معاد جسمانی باشه یا غیر جسمانی؟ توی این دین اسلام خیلی حرفها زده شده که عقل امروز انسان نمی تونه درک کنه. قرآن به همین دلیل معجزه همه عصرهاست چون به مرور زمان حقایقش فاش میشه و تا آخرالزمان جا داره که مسائلی توش باشه که ما نفهمیم. خودتون حتما خبر دارین اگر ندارین برید اعجازای علمی پزشکی قرآن و طب اسلامی رو مطالعه کنین. چرا فکر می کنین شما الان توی دوره ای هستین که علم به آخر خودش رسیده؟ فکر نمی کنین انسانهای 200 سال قبل هم چنین تفکری داشتن. چرا علم نتونسته این همه بیماری رو درمان کنه؟ چرا تا یکیش خوب میشه یه جای دیگش مشکل پیدا می کنه؟ پس علم کامل نشده و نیست و به این زودی ها هم نمیشه. این صحبت من سر زیر برف کردن نیست کنار اومدن با واقعیاته. برید تاریخ رو مطالعه کنید بفهمید چرا نمیشه روی یافته های علمی صد در صد اطمینان کرد. آیا با وجود این همه مدرک تاریخی باز باید به این نتیجه برسیم که علم راه حل نهایی هستش؟ کی می تونه تضمین کنه علم امروز ما نسبت به آیندگان هیچ خطایی نخواهد داشت؟ لطفا عمیقا به این سوال فکر کنین....
اما آیا واقعا پاسخ های رائیل خیلی قانع کننده هستش. کسی که حتی راجع به ادیان هم علم نداره
در ضمن تناقضات و اشکالات قبلی هم سر جاش مونده بدون پاسخ....

114:

حالا فیلمی، عکسی، نشانه ی مافوق بشری ای از این آقای الوهیم و سیاره پیشرفته شون در وزازت خارجه موجوده؟ :دی

یا همش نقل قول و شنیده و نوشته و ... هست؟

115:

مگه شما فيلم ترنسفورمرز رو نديديد؟اگر اينها وجودشون رو اعلام كنند يا تكذيب ميشه يا يك جنگ خفن وحشتناك رخ ميده عبرت بگيريد اي عزيزان

116:

درود؛

کتاب های این مردک را خوانده ام. از یک سو در تلاش است تا جهودان را قومی برگزیده و به قول خودش نتیجه آمیزش نژادی از انسان ها و خدایان نشان دهد و از سویی تبار یهودی خود را منکر می شود و می گوید که فرزند پدرش نیست و یهوه با مادرش آمیخته و او حاصل این در هم آمیزیست. (پدرش یهودی بوده). کتاب را بخوانید تا چنین حرامیانی را بشناسید که چگونه با جلب احساسات مردم و امید به زندگانی جاوید در صدد چاپیدن و غارت آنها هستند. در بیشتر جاهای کتابش همواره از سوی "یهوه" میگوید که باید به فرستاده مان (منظور خودش) پول بدهید، چه کنید، چه نکنید وگرنه فلانتان خواهیم کرد و از زندگانی جاوید محروم خواهید شد. در جایی دیگر می گوید که برای پیامبر ما یک قصر مجلل در اسرائیل بسازید و تمام جزئیاتش را که به مانند یک کاخ است، شرح می دهد و می گوید اگر چنین کنید فلان پاداش را خواهید گرفت و یا جاودانه خواهید شد.

یاوه های این مردک که در خور هزار طعنه و خنده است، قابل قیاس با مطالب کتاب ارزشمند "ارابه های خدایان" نیست. نظریات مطرح شده در آن کتاب (اثر فون دنیکن) در خور اندیشه است و سخن بیهوده در آن نمی توانید یافت. هرآنچه نوشته بر پایه اسناد و مدارک تاریخیست و هیچ گاه ادعا نکرده که موجودات فرازمینی را دیده است.

117:

بهتر است از نظر عقلی اصلی ترین وعده یهوه را که پیامبر جدیدش ابلاغ کرده، بشکافیم.

او می گوید که جاودانگی بدین صورت است که پس از مرگ شما با استفاده از یک سلول بنیادی تان می توانند دوباره شما را بسازند. یعنی فرضاً اگر در 80 سالگی بمیرید و سلول بنیادی نیز در همان لحظه برداشته شود، شخصی که ساخته خواهد شد، تمام خاطرات، ویژگی های اخلاقی و روانی شما را نیز خواهد داشت و به دیگر سخن خود خود شماست. "الوهیم" گفته که این سیر تا ابد ادامه خواهد یافت و از این روی زندگانی اشخاصی را که بخواهیم جاودانه خواهیم کرد و این پاداش ما به فرمانبرداران ماست.

گیریم که سخن او درست و وعده اش نیز عملی باشد. ولی چرا چنین عملی را جاودانگی نام نمی توان نهاد؟ فرض کنید همین الان یک سلول بنیادی از شما برداشته می شود و شخصی را می سازند کاملاً شبیه شما. با خصوصیات رفتاری شما، خاطرات شما، ویژگی های جسمی شما، و ....

وقتی این شخص ساخته می شود شما هنوز در قید حیات هستید. ولی آیا احساس وجود از شما به درون آن شخص انتقال می یابد؟ و یا همانگونه او را می بینید که دیگران را؟ حال چگونه می توان اندیشید که آنچه پس از مرگ شما شبیه سازی می شود و کپی دقیق شماست، خود شما هستید؟ به قول فلاسفه ای که معاد جسمانی را نیز به چالش کشیده بودند، این شخص "المثنی" بوده و هیچ گونه ربطی به شما ندارد. شما خواهید مرد و آن شخص شبیه سازی شده که به وجود می آید، می پندارد که شما هستید، چون خاطرات شما را دارد. ولی شما مرده اید و هیچ درک و حسی از این جریانات نخواهید داشت. پس چگونه می توان گفت جاودانگی؟ این که فقط انتقال است.

حامیان حرکت رایلیان لطفاً پاسخ دهند.

با سپاس

118:

شما از نابغه چه تعريفي تو ذهنتون دارين. كسي كه يه كلاس يا يه تيم رو رهبري مي كنه و از عهدش بر مياد به اين دليل نيست كه زورش زياده بلكه به اين دليله كه مي تونه از توانايي هاش در اين جهت درست استفاده كنه و اين يعني نبوغ.

119:

منظور رائل این نیست
منظورش اینه که دانشمندان باید رهبری جامعه رو بر عهده بگیرن
اگه خیلی علاقه داری جواب منو بدی بهتره جواب این پستم رو بدی:
لینک

120:

مثل اینکه نسل رائیلیان هم میهن منقرض شد و ازشون هیچ کلونی ساخته نشد

121:

پروفایل منو دید می زدی؟

122:


بلی روش بسیار خوبیست برای پیدا کردن تاپیک های جالب
دیو باهوشی هستیا

123:

شايدم رئيسشون اندازه ي كافي جمع كرده رفته جزاير قناري راييلا رو بپرسته!

124:

خاگ گور هم چشم طمع این فرقه ها رو پر نمیکنه

125:

عقاید اینا حتی از یه داستان تخیلی و فیلمای مریخی و جنگ ستارگان هم مسخره تر و غیر قابل باورتره.
واقعا آخرالزمان شده.
من موندم پدر و مادر این دسته آدما به جای غذا چی بهشون دادن که به اینجا رسیدن.
اینا همه از سرخوشی و شکم پری_

126:

عجب تاپیک باحالی!
آقا من دوتا از کتاباشونو دیروز خوندم. خیلی باحالن. باور کنید سالها بود همچین داستان علمی، تخیلی و دراماتیکی نخونده بودم
بنظرم این آقا حقش جایزه نوبل ادبیاته. خیلی زیبا بود
ممنون از دوستان

127:

شما هر چیزی که میخواهید بگید ... اگر خیلی به اسلام مینازید پیشنهاد میکنم برید و کتاب های ممنوعه و ضد اسلام رو بخونید که چطور با دلایل و مدارک عالی حتی از داخل خود قران اسلام رو به تمسخر گرفته اند ... و بعد برید بخونید که رائیل چطور جواب همه ی اون هارو داده...اگر کتاب های ممنوعه رو خوندید و دینتون رو به خدا از دست دادید اون وقت رائیله که شمارو با حقیقت آشنا میکنه و پوز همه ی اون هایی رو که ضد دین کتاب نوشتند رو به خاک میماله .. من که پیش هر آخوندی رفتم نتونست نادرستی اون کتاب های ضد دین رو به من بگه و معمولا بشدت عصبانی شدند من نمیخوام به مقام روحانیت بی احترامی کنم فقط میکنم اسلام کتاب 1400 سال پیشه و نمیتونه مسائلی رو که الان با آن دست به گریبانیم پاسخ بده من دیگه حرفی ندارم اما یه نصیحت وقتی درست و حسابی راجب چیزی اطلاعات ندارید در اون مورد نظر ندید...ممنون

128:

دوست عزیز، علیرغم اینکه بخشی از بحث های این تاپیک به تالار دانش مربوط نیست اما از شما خواهش میکنم یک نمونه از مسائلی امروزی رو که اسلام قادر به پاسخگویی نیست مطرح بفرمایید. تأکید میکنم فقط یک نمونه نه بیشتر. ممنون از لطف شما

129:

تا به حال دقت کردین این ادیان من درآوردی و چرت و پرت مثل رائیل و اشو و... هرگز با صاحبان زر و زور زمان خودشون درگیر نشدن؟؟نمیدونم شاید دستشون با اونها توی یک کاسه اس

130:

بعید نیست این دین تازه تاسیس به ظهور دجال که ادعای خدایی میکنه مرتبط باشه

131:

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام

بنده هم میگویم:
«فاعل اصلی هر کاری در دنیا خداست» نه انرژِی!
میدونید این یعنی چی؟
یعنی: «پوست و گوشت کنده شده غیر از پوست و گوشت کنده نشده است!»
«جسم انسان مرده غیر از جسم انسان زنده است!»
یعنی تغییر در دنیا = نابودی و خلق ماده(موجود مادی) جدید!
بنابراین اگر ایکس، ایگرگ را خورد: ایگرگ خورده شده غیر از ایگرگ نخورده شده است، لذا شبهه ای در کار نیست!

132:

سلام دوستان .
رایل که با داعیه ی پیامبری دوران طلایی به طرح نظرات دیکته شده توسط یهودیان صهیونیزم پرداخت با الهام از نطریات مبتنی بر وجود بشقاب پرنده یا ufoجنبش معنوی جدیدی را پایه گذاری کرد.او در ابتدا سعی کرد خود را ادامه دهنده ی ادیان الهی نشان دهد اما نطرات او که کاملا مبتنی بر روابط غیر اخلاقی بود خیلی زود فاصله ی حقیقی او را با ادیان الهی أشکار کرد.او که معجزه ی خود را پیش بینی کلوناید نامید شاید در ابتدا به نظر پیشگویی خارق العاده ای را بیان کرد اما هیچگاه حاضر به بررسی علمی چند نوزاد متولد شده با این روش نشد و همواره مکان أن ها مخفی نگه داشته شده است.دوستان بهتر است بدانید کلوناید یعنی همان شبیه سازی ژنتیکی که برفرض زنده ماندن نوزاد شبیه سازی شده تازه کشف دوباره ی قلمه زدن است اما این بار به روش انسانی ! معجزه ای رخ نداده چون این جناب تازه توانسته یک سلول کامل با DNA أفریده ی خدا وند را در محیطی خارج از رحم رشد دهد.
شاید برایتان جالب باشد که بدانید این پیامبر دروغین یهودیان را بهترین مخلوقات الوهیم معرفی کرده که الوهیم یا همان خدایان راَیل به آنها عشق می ورزند!!!!!!!!خدایان نژاد پرست انصافا نوبر هستند حتی او گیاهان و جانورانی را که در اسراییل وجود دارند را بهتر و مرغوب تر می داند وجالب توجه این که پیام الوهیم به زمینیان اینست که سفارتی در اسراییل برای أمدن الوهیم به زمین احداث کنند.
شاید برایتان جالب باشد که بدانید اکثر طرفداران رایل را همجنس بازان و گروهای طرد شده از اجتماع تشکیل می دهند.این پیامبر دروغین لذت محور بوده و در أیین ابداعی او افسارگسیختگی جنسی حرف اول را می زند.
رایلیان فرقه ای بی خدا هستند که داعیه رهایی و رسیدن به دروازهای طلایی وعده داده شده در بهشت مسیحیان را در زمین وعده می دهند. (
پسندیده اند :

133:

سلامی به لطافت باران
یکی از دوستان گفته بودند راِيل قهرمان مسابقات ورزشی بوده بنده به عنوان مححق خدمت شما عرض میکنم رایل تنها خبرگزار مجلات مسابقات رالی بوده است. ایشان گذشته ی تاریکی دارد او که حاصل ارتباط نامشروع مادرش با یک مرد یهودی بود نه تنها از این قضیه سرافکنده نیست بلکه با گستاخی تمام این مطلب را مشایهتی با حضرت مسیح (ع) برای خود قلمداد می کند و ایشان را برادر خود می نامد .او به علت بی علاقگی به تحصیل بالاجبار به مدرسه ی شبانه روزی فرستاده می شود و أنجا بر اثر تنهایی به قول خودش شعر را کشف می کند و به خودارضایی می پردازد و این مطلبی است که او بعد از به اصطلاح برگزیده شدنش به آن توصیه می کند و از ویژگی های مثبت خود پرداختن به این گناه از نه سالگی اقرار و افتخارمی کند .
او در پانزده سالگی ترک تحصیل و به خوانندگی کاباره ها می پردازد و براثر تصادف رانندگی مسیر زندگیش به سمت روزنامه نگاری مسابقات رالی تغییر می کند

134:

پیام بنده حذف شده چه کسی دیده کجا رفته ؟عزیزانم مطلب بنده کاملا مستند و برگرفته از کتاب به استقبال پدر أسمانیمان و شرح حال خود کلود وریلهون یا همان رایل در این کتاب و کتاب های دیگرش است .اگر تحقیق را حدف کنید کمک شایانی به ترویج این فرقه های انحرافی کرده اید

135:

ممنونم پیداش کردین !

136:

دوستان محقق من سلام !
بعد از این که رایل ادعا کرد در أتش فشان دولاسولا de lassola توسط الوهیم یا أدم فضایی ها به پیامبری مبعوث شده به شبکه های تلویزیونی راه یافت و خیلی سریع با حمایت گروهای ماسونی صهیونیستی کتاب ها ی او که حاوی پیام های ادعایی او توسط الوهیم بود با تیراژ بالا منتشر شد .پیا م هایی که خیلی از تعالیم کتاب مقدس مسیحیان را گزافه و شاعرانه خواند و نزدیک ترین کتاب را به تعالیم الوهیم کابالا (تصوف یهود ) نامید .اسم رایل هم برگرفته از قسمت دوم کلمه اسراییل است .او حتی الوهیم را دوستدار مردم اسراییل معرفی می کند و خواستار ساخت سفارتی در اسراییل برای خوشامدگویی از اوهیم شد.

137:

چرا مطالب بنده مدام غیب می شن !

138:

سلام به بندگان خوب خدا !

139:

در مورد شبهه آکل و ماکول که یک شبهه قدیمی ای هست محدثان و متکلمان پاسخ های جامعی داده اند
ابتدا از جواب قرانی استفاده میکنم:
در آیه 5و6و7 سوره حج مدفرماید:"اگر شک و تردیدی در این که شما را زنده بکنیم و جسم و بدن مبل به خاک شما را دوباره به صورت همان بدن و جسم اولی برگردانیم ,در اصل خلقت خود و در اصل ایجاد جسم و بدن فعلی خود دقت کنید که به چه صورتی باحرکت دادن و با تحولات و تبدلات ,خاک را به این صورت در آوردیم و همین بدن شما در اصل خاک بود که با حرکت دادن در مسیر خاص آن را مبدل به نطفه کردیم و باز نطفه را با حرکت و تبدل ,مبدل به علقه نمودیم و همچنین علقه را به مضغه و باالاخره شما را به صورت جنین کامل و به صورت طفل در آوردیم و باز شما را بزرگ کردیم .مگر شما این همه تبدلات و تحولات را که ما به وجود آوردیم نمی بینید ؟و همین شما می بینید که خاک را با فرستادن آب به سوی آن و با تبدل و تحول به حرکت می آوردم و رشد ونمو می دهیم و به اشکال مختلف نباتات را می آوریم .
پسندیده اند :

140:

این شبهه از طرف کسانی مطرح شده که قدرت نامتناهی الهی را نشناخته بودند و پاسخ این شبهه بطور خلاصه این است که قدرت الهی ,حد ومرزی ندارد و به هر چیز ممکن الوقوعی تعلق می گیرد .چنان که این جهان بی کران را با
ان همه عظمت خیره کننده آفریده است .
افزون بر این آفرینش مجدد ,سخت تر است از آفرینش نخستین نیست
خداوند برای یقین دل مومنان معجزاتی چون زنده شدن پرندگانی که توسط حضرت ابراهیم اجزایشان قطعه قطعه و در هم کوبیده و با هم مخلوط شده بود ویا زنده شدن اصحاب کهف بعد از سیصد سال و یا زنده شدن عزیر نبی را مثال آورده است .
آیا کسی هست که پند گیرد

141:

من کتابشو خوندم پراست از تناقضات وتوهم نویسندش که ارزشش در حد رمان تخلیه تا فرقه وجنبش اين مطلب بدون دخالت انساني عينا از اين آدرس کپي شده و تمامي مسوليت آن با ناشر اصلي است.

سیطره ی گیتی تا کجا گسترده شده است؟
لوگوی پپسی روی ماه
گالری تصاویر!
هاوكينگ : "موجودات فضايي وجود دارند"
فضانوردان چگونه دستان خود را در فضا می‌شویند؟ +تصویر
مأموریت های فضایی

عادت های غلط ما ایرانی ها در رانندگی و نگهداری ازخودرو
عکس بوگاتی جدید
راهنمای خرید سیستم صوتی اتومبیل
مسابقه تشخیص اسم ماشین از روی عکس
سمند 50 ملیونی !!!
تفریح عجیب جوانان عربستانی با خودرو!!!
*