مجلس تخلف دولت را به قوه قضائیه فرستاد x

مجلس تخلف دولت را به قوه قضائیه فرستادچرا جامعه ما شاد نیست !! روشهاي شاد زيستن...
سخنان کوتاهی از روانشناسان بزرگ
لبخند بزنید تا بهتون بگم چرا ?
همجنسگرایی بیماری نیست
وقت آن رسیده که "راز"(The secret) را برایتان آشکار سازیم!
حالا تو کدومشون هستی ؟؟؟

جملات مثبت
چقدر از خودت راضی هستی؟
منِ عاشق، چه کنم؟؟؟
جملاتی زیبا و آموزنده
تست های روانشناسی
تستهای روانشناسی.سلامت روحی
حمایت از ما | مشهدهاست
`

مجلس تخلف دولت را به قوه قضائیه فرستاد
مجلس تخلف دولت را به قوه قضائیه فرستاد
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رای مثبت به گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی با پیگیری تخلف وزیران عضو شورای گفتگوی دولت در بخش خصوصی مبنی بر عدم شرکت در جلسات مربوط و استنکاف از اجرای مفاد ماده 75 قانون برنامه و مواد 11 تا 13 قانون بهبود مستمر محیط کسب کرا در قوه قضائیه موافقت کردند.

به گزارش مهر، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز یکشنبه بررسی گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی در اجرای ماده 49 آیین نامه داخلی مجلس را در دستور کار داشتند.نمایندگان مجلس پس از قرائت این گزارش که توسط جعفر قادری نماینده شیراز و سخنگوی این کمیسیون قرائت شد با 116 رای موافق، 22 رای مخالف و 22 رای ممتنع از 241 نماینده حاضر این گزارش را تایید کردند که با دلیل درخواست کمیسیون ویژه باری استفاده از ظرفیت ماده 236 آیین نامه داخلی مجلس با رای گیری نسبت به این گزارش و رای مثبت مجلس، گزارش مذکور برای پیگیری قضائی به قوه قضائیه ارجاع داده می شود.

طی این گزارش کمیسیون ویژه مجلس به اتفاق آرا تخلف وزیران عضو شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی را مبنی بر عدم شرکت در جلسات مربوط و استنکاف از اجرای مفاد ماده 75 قانون برنامه 5 ساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران و مواد 11 تا 13 قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار محرز شمرده و خواستار اعلام آن به قوه قضائیه شد.مجلس نیز با رای مثبت خود با این درخواست موافقت کرد.

02-26-2013


1:

امیدوارم تنها یک برنامه مجدد برای فریب مردم نباشد! اين مطلب بدون دخالت انساني عينا از اين آدرس کپي شده و تمامي مسوليت آن با ناشر اصلي است.

مطالب جالب و خواندني
تازه هاي هوا فضا
پرسش و پاسخ در زمینه علوم مختلف
یک سوال فیزیکی!
تازه هاي اتومبيل اخبار و تصوير
:::. راییلیان (سازندگان انسانهای زمینی ؟؟) :::.

هاوكينگ : "موجودات فضايي وجود دارند"
فضانوردان چگونه دستان خود را در فضا می‌شویند؟ +تصویر
مأموریت های فضایی
آموزش نجوم
درباره سیاهچاله ها
کشف سایه ای شبیه به انسان در کره ماه با گوگل ارث !
*