عدم پرداخت حق الزحمه داوران از نقاط ضعف بزرگ فدراسيون فوتبال است


عدم پرداخت حق الزحمه داوران از نقاط ضعف بزرگ فدراسيون فوتبال است


بندرعباس - خبرگزاري مهر: رئيس فدراسيون فوتبال به انتقاداتي كه از فدراسيون فوتبال مطرح مي شود اشاره كرد و گفت: ما نيز يكي از نقاط ضعف بزرگ كار فدراسيون را عدم پرداخت حق الزحمه و مطالبات داوران مي دانيم كه اين كار حدود دو سال است به تعويق افتاده است.

عدم پرداخت حق الزحمه داوران از نقاط ضعف بزرگ فدراسيون فوتبال است

به نقل خبرنگار مهر، علي كفاشيان پيش از ظهر يكشنبه در نشست مجمع ساليانه هيئت فوتبال هستان هرمزگان با بيان اينكه هرمزگان هستاني توانمند در زمينه فوتبال هست، عنوان كرد: اين هستان نمونه اي قايشان در زمينه فوتبال هست كه همه در اينجا با عشق و علاقه براي فوتبال كار كرده اند..
عدم ثبت به موقع ولادت و وفات مشمول جریمه می‌َرود

ايشان ادامه داد: با وجود زمزمه هايي مبني بر عدم حضور تيمهاي آلومينيوم و يا شهرداري بندرعباس در مسابقات اما خوشبختانه اين تيمها در اين فصل از ليگ يك حضور خواهند داشت كه يكي از اركان ورزش اين هستان محسوب مي شوند..
تدوین برنامه ششم توسعه بر مبنای لغو تحریم‌ها اشتباه است/ آموزش مهمترین اولویت هرمزگان

رئيس فدراسيون فوتبال اضافه کرد: تيم فوتبال البدر بندركنگ نيز يكي از تيمهاي بسيار خوب اين هستان هست كه تباني مطرح شده در مورد اين تيم نيز از بيرون شكل گرفته بود و بنده سال گذشته با مسئوليت خودم فرمودم كه البدر بايد در ليگ يك باشد و مسئولان اين باشگاه زحمات بسياري را براي فوتبال كشيده اند..
طرح شهید فهمیده در 50 شهر ساحلی کشور برگزار می شود

كفاشيان به انتقاداتي كه از فدراسيون فوتبال مطرح مي شود اشاره كرد و بيان داشت: ما نيز يكي از نقاط ضعف بزرگ كار فدراسيون را عدم پرداخت حق الزحمه و مطالبات داوران مي دانيم كه اين كار حدود دو سال هست به تعايشانق افتاده هست..
اولین سمینار مدیران دریایی کشور به میزبانی قشم برگزار می شود

ايشان خاطرنشان كرد: در فوتبال همه چيز زير ذره بين هست و انتقادات بسياري از فدراسيون مطرح مي شود و وقتي كه از اقدامات و كارهاي فدراسيون تعريف مي شود من تعجب مي كنم چون ذهن ما همواره درگير انتقادات هست..
ناگفته های طرح رهروان شهید فهمیده و فلسفه شکل گیری آن/ 5000 شهر ساحلی میزبان طرح شهید فهمیده

رئيس فدراسيون فوتبال ضمن ابراز رضايت از فعاليت هاي صورت گرفته در زمينه فوتبال در هستان هرمزگان، فراخوان نمود: فعاليت هاي برنامه آسيا ايشانژن در اين هستان مطلوب بوده و همينطور ساختار و چشم اندازي براي فوتبال هستان طراحي شده و تيم منتخب 12 ساله هاي هستان نيز بسيار خوب در مسابقات ظاهر شد..
ميزان آمادگي ادارات هرمزگان در مواقع بحراني طي 10 رزمايش ارزیابی می شود

كفاشيان تصريح كرد: ما بايد به تقايشانت تيم هاي پايه اين هستان كمك كنيم و بر اين پايه با توجه به امكانات خوب هرمزگان در نظر داريم تا مسابقات فوتبال زير 14 ساله هاي آسيا نيز در پاييز امسال در هرمزگان انجام شود..
مطالبه گری دانشجویان باید همراه با رعایت اخلاق و مسائل شرعی باشد

ايشان اضافه كرد: يكي از برنامه هاي فدراسيون اين هست كه بخشي از درآمد حاصل از ليگ برتر در اختيار هستان هايي كه در زمينه فوتبال پايه و بانوان فعاليت هاي خوبي داشته اند اختصاص پيدا كند..
عالمان ديني موجب تحول در يك منطقه مي شوند/ شکار بی رویه بازي با نظام آفرینش است

 .


نظرات کاربران

70 out of 100 based on 60 user ratings 610 reviews